until you are here [yugyeom & jaebeom]

30. srpna 2018 v 11:50 | Kim Lula |  oneshot fictions | got7

Dobrý den, děti. Napadlo mě, že bych mohla kromě informačních článků (lžu, nechce se mi je psát a toto mám v rozepsaných už půl roku...) taky něco z těch slibů splnit a začít přidávat i rozepsané oneshoty. Původně jsem chtěla přidat něco nového jako seventeen nebo stray kids, ale na to ještě nemám rubriky, a než bych je udělala, přemohla by mě lenost. Takže got7 to s tímto oneshotem jistí. Psala jsem ho někdy... no, před pár měsíci, když jsem si začala všímat, že se něco děje s leaderem (a pak jsem byla vyhoštěna z kpop fb skupiny, protože jsem si dovolila zeptat se, jestli někdo neví, co se děje) (a pak jsme zjistili, že jsem měla pravdu a že se fakt něco dějě) (...klasika) (ale jinak jsem jen paranoidní, víme...). No nic, užijte si čtení, děti. Je tu vůbec někdo, kdo má rád/poslouchá got7???Netušil, kdy přesně se to změnilo. Prostě…

Jaebeom se zařadil po Jinyeongově boku, když vyšli z výtahu na chodbu vedoucí do haly. Bylo něco po půl osmé a venku se už začalo šero měnit ve tmu. Dnes i tak skončili brzy. Potáhl si rukávy bílého trika do dlaní, na rozdíl od studia, tady dole bylo chladno. Zahleděl se před sebe, Yugyeomova záda se vzdalovala. Popošel rychleji, když si uvědomil, že zaostává. Jinyeong šel poslepu, mobil schoval až ve chvíli, kdy zahnuli za roh a ocitli se před východem z budovy.

Studený jarní vzduch udeřil do těla už pár metrů od dveří, Jaebeom se ošil. Snad bude v autě zapnuté topení. Dalších pár kroků stačilo k tomu, aby mu do uší dolehl šum desítek hlasů. Obrnil se proti křiku a bleskům foťáků, které na ně venku čekaly, a s hlubokým nádechem na rtech vykouzlil úsměv. Křečovitost jeho pokusu se znásobila ve chvíli, kdy mohl spatřit množství hlav jednu na druhé, desítky, možná i stovka těl tvořících nepropustné moře, přestože se je ochranka snažila rozehnat tak, aby vytvořili průchod směrem k dodávce. Neměli šanci.

Další hluboký nádech, Jaebeom nepatrně přesunul váhu na levou polovinu těla, o půlkroku se přisunul k Jinyeongovi, hřbetem dlaně se dotýkaje jeho boku. Yeongjae s Markem se utopili v davu jako první, Jackson je následoval, oba nejmladší vešli mezi fanynky s razancí jim vlastní. Jaebeom zadržel dech, jako by se šel potápět, trochu to zabolelo v plících. První dlaně na pažích, sevřený lem trika, silné zatahání na zádech. Zběsile zamrkal, přimhouřil oči - blesk ani ne dvacet centimetrů od obličeje ho oslepil. Chtěl si rukou zakrýt oči, ale další dlaně se po něm natáhly, chytly za ruku. Jaebeom se zalknul, po zádech sjela vlna chladu, volnou rukou hmátl do prostoru, aby se mohl zachytit Jinyeonga. Hmátl po lemu košile, stiskl. Jekot jako šílený, Jaebeom zamrkal - držel za košili jednu ze slečen, mladičká, možná šestnáctiletá, mohla se zbláznit poskakujíc jako by vyhrála v loterii. Nezvládl se usmát, spěšně ji pustil, ale bylo to marné, dívka už ho držela za ruku oběma dlaněmi, ochotna se ho nevzdat. Škubnul a udělal několik rychlých kroků vpřed, aniž by věděl, kam vlastně jde. Neměl tušení. Blesky foťáků ho v narůstající tmě oslepovaly, nemohl nikde najít dva nejvyšší z nich. Když se ohlédl pořádně, všiml si, že budova je po jeho pravé straně, nikoliv za zády, jak by to mělo být. Otočil se doleva, kde tušil dodávku.

"Hyung!"

Jaebeom se spěšně otočil za hlasem, který v davu málem přeslechl. Nebyl si jistý, kdo z nich na něj volal, měl pocit, že to byl Yeongjae, možná Jinyeong. Na tom vlastně nezáleželo, Jaebeom stejně přestával slyšet, v uších počínající pískání, křik fanynek začínal splývat v šumivé nic. Nenáviděl to. Nenáviděl ty zatracené momenty, kdy byl vězněm davu, obklopen ze všech stran bez možnosti úniku.

"Hyung!"

Tentokrát to bylo blíž, asi. Šel správným směrem. Nebo přesněji - byl vlečen davem, který ho tlačil kupředu. Spíš cítil, než slyšel prasknutí švu kdesi u ramene, jak za něj někdo silně škubnul. Někde vpravo na okamžik zahlédl muže v černém obleku, jak se k němu snaží prodrat. Jaebeom němě vykřikl, když o něco zakopl a vrazil tělem do někoho před ním, ruce automaticky před sebou.

"Bože, hyung!"

Jaebeom si oddechl, když tentokrát výkřik patřil osobě před ním. Zachytil se jeho ramen a vzhlédl. Páteří mu škubl odporný pocit, když se zrak spojil s neznámým klukem, v očích šílenství. Ale to už fanoušek držel Jaebeoma pevně za paže a jal se ho objímat, jako by na tom závisel jeho život. Jaebeom zapomněl dýchat, zapřel se do toho šílence a pokusil se odtáhnout od něj, ale neměl kam. Do zad ho udeřila salva těl, jak se všichni snažili ukořistit kus pro sebe vidouce, že se jejich idol konečně zastavil.

Ruce cítil téměř všude, v obličeji křeč, snažil se vyškubnout všem dotekům, ale s každým ucuknutím přišlo dvakrát tolik dalších. A do obličeje mu pořád křičel chlapec, který ho držel na místě. Jaebeoma se zmocňovala panika, začínal se dusit. Chtěl utéct, ale neměl jak. Dejte mi pokoj!, řvalo v něm všechno, zatímco držel hlasivky na uzdě. Nebudu křičet, proboha, nebudu - !

Sevření povolilo, chlapec od něj odlítl. Okolo pasu silná paže, přitiskla si jeho tělo k boku, a Jaebeomovi se podlomila kolena úlevou, když poznal červený oděv Yugyeoma. Maknae do něj strčil, aby ho popohnal dopředu, ale Jaebeom nebyl s to se hnout, před očima černo, jak se konečně pořádně nadechnul. Opřel obličej o jeho rameno, vdechl vůni, a mozek konečně zpracoval informaci, akceptoval bezpečí. Jaebeom nechal ruce svěšené podél těla, nechal Yugyeoma, aby ho vedl s paží okolo jeho pasu sevřenou tak pevně, že mohl na boku vnímat každý jeden prst, jak se silně zarývá do těla.

Jaebeomovi se před očima mihnul obličej chlapce, který ho ještě před malou chvíli samou láskou málem roztrhal na kusy, ale muž se k němu nestihl přiblížit. Kunpimuk - Jaebeom si ani nevšiml, že tady byl taky - se mu postavil do cesty a jednoduše do něj strčil, až se muž zakymácel a musel pár kroků ustoupit, aby nespadl na zadek. Druhý maknae neměl nikdy problém projevit trochu té nevraživosti, pokud se mu někdo stavěl do cesty, a šoupnout jakoukoli slečnu stranou pro něj nepředstavovalo, kvůli čemu by cítil výčitky. A Yugyeom. Yugyeom prostě šel nehledě na to, zda mu někdo stojí v cestě či nikoli. Jako přílivová vlna. Jaebeom ho tak viděl mnohokrát, ale teď poprvé to mohl okusit na vlastní kůži. Jako by před nimi nebyl dav, jako by se po nich nenatahovaly ničí ruce -

- nevěřím, že bych mohl umřít, dokud bude tady…

Yugyeom povolil sevření okolo pasu, postrčil Jaebeoma před sebe, doslova ho vhodil do dodávky, a sám se do ní nahrnul, aby mohl vzápětí zabouchnout dveře nechávaje pološílený dav tam venku.

"V pořádku?"

Yeongjae se dotkl Jaebeomovy dlaně. Leader se na něj otočil, dvakrát mrknul. Dýchal ústy, v hrdle nepříjemně sucho.

"Jo…" vydechl.

Chtěl si odhrnout vlasy z čela, ale neodvažoval se zvednout dlaň. I když ji měl opřenou o sedadlo, cítil, jak se chvěla. Celý se chvěl. Sakra. Zatnul zuby, snažil se uklidnit dech. Bože, byl fakt ubohý, nechat se takhle rozhodit něčím, na co by měl být dávno zvyklý. Sevřel dlaně v pěst, pocítil v sobě vztek, zlost mířenou k sobě samotnému kvůli slabosti, kterou si nemohl a nechtěl dovolit.

"Hyung."

Jaebeomovi po tom slově vyskočila husí kůže a cukl sebou, načež se v duchu proklel. Zatraceně se vším. Zvedl zrak, setkal se s Yugyeomovým starostlivým pohledem. Maknae na něj pár vteřin hleděl, poté se jeho rty zvedly v měkkém úsměvu a chlapec položil dlaň na Jaebeomovo rameno, jemně stiskl. V pořádku, vyslal k němu skrze dotek.

Jaebeom nepatrně přikývl, uhnul pohledem. Veškerá jeho existence se natahovala po nejmladším, jakkoli sám sobě snažil zabránit v… v čemkoli. Nebude se chovat jako padavka. Hluboký nádech, dlouhý výdech. Opřel se do sedadla, zaklonil hlavu a zavřel oči, obočí stažené nespokojeností. Bude to v pohodě. Nepotřebuje objetí jako malé děcko.

Auto zabočilo doprava, Jaebeomovo uvolňující se tělo se převrhlo opačným směrem, narazil ramenem do Yugyeomovy paže, dlaň zapřená do jeho stehna, aby se na něj nesesypal úplně. Zapřel se silněji, aby se mohl opět narovnat. Yugyeom po něm natáhl ruku, překryl jeho dlaň svou, stiskl jí. Jaebeom se zasekl vteřinu před pohybem, zíral na jejich spojené ruce, jako by něco takového viděl poprvé v životě. Vzhlédl k jeho obličeji, ale maknae se díval z okna, rty pořád v tom samém měkkém úsměvu. Opět sklouzl zrakem dolů - Yugyeom ho pořád držel. Několik vteřin nehybně, poté palcem téměř nepatrně přešel po hřbetu Jaebeomovy dlaně.

A Jaebeom přestal bránit tělu uvolnit se. Klesl hlavou na Yugyeomovo rameno, zavřel oči, tiše vydechl.

Netušil, kdy přesně se to změnilo…

Ale… záleželo na tom?
 


Komentáře

1 adís adís | Web | 30. srpna 2018 v 13:58 | Reagovat

asi jsem umřela. tak jemně a krásně napsané, ty pocity, uhhuhu~ miluju tvůj styl psaní - je tak opravdový a příjemný, žádné složitosti.
úžasné. ♥

sem tam si poslechnu jejich písničky, ale jen když mi je pustí automatické přehrávaní na yt. c:

2 Sairen Sairen | 30. srpna 2018 v 14:33 | Reagovat

Myslím, že už jsem ti k tomu psala komentář, když jsi mi to poslala prvně.
Je to dokonalé.

3 Majo Majo | Web | 30. srpna 2018 v 17:53 | Reagovat

Děkuju. Vůbec tady nesedím a neřvu. Ale v pohodě. Jen tak dál.
Pamatuju si, jak jsi mi o nich vyprávěla. Co všechno Jaebeom jejich maknaemu řekl a udělal. A že věděl, že se chová jako kokot. Chvíli sekal dobrotu a pak se tak začal chovat znovu. Už tenkrát jsem si přála, aby se něco změnilo, protože mi to přišlo jako strašné chování. A pak si pamatuju na fotku se "škrábanci od kočky", cos mi posílala. Nevím, jak je na tom Jaebeom teď, ale doufám, že se dal/dá dohromady. Každopádně to bylo dost silný, bylo mi ho tak strašně líto, úplně jsem cítila, jak nemůže dýchat, tu paniku, kterou prožívá. Budu (si naivně vsugerovávat) doufat, že se mu nic takového nestane.

4 Hatachi Hatachi | Web | 30. srpna 2018 v 18:54 | Reagovat

Proč je to skoro až tak reálné? A proč mam takový pocit, že všichni stars (nejen Jaebeom) mají stejné pocity, když se dostanou do spárů "fanoušků" a "fanynek"?
Já je tedy neposloucham, ale znam Káju, kterého poslouchá Jaerka...

5 martes martes | 31. srpna 2018 v 10:06 | Reagovat

to je nádherné teda vlastne tí fanúšici nie ale ten koniec je neskutočne roztomilý ďakujem

6 Nissa Nissa | 1. září 2018 v 10:02 | Reagovat

Tak v první řadě jsem vždycky úplně hotová, když někdo řekne Kunpimu Kunpimuk. To je tak strašně dopičiposílající...
Tenhle počin je dokonalej. Sice kluky poslouchám, ale to je tak všechno, takže nemám přehled o tom, co se jim/mezi nima děje/dělo. Z první půlky mě nehorázně mrazilo. Nechápu, jak tohle můžou idolivé prožívat pořád dokola, protože  mě by z toho asi kleplo (a že si na to časem zvyknou se mi jeví jako pěkná kokotina, protože jak si můžeš zvyknout na to, že by tě nejradši roztrhali, protože tě kdosi chce na poličku?!). Ta druhá je krásně uklidňující. A ťuťu. Protože Yugyeom je prostě zlatíčko.

7 eriana eriana | 3. září 2018 v 20:49 | Reagovat

Moc dobře napsané, i když děsivé... a asi i děsivě reálné.
GOT7 poslouchám, skoro od debutu, jsou jedna z mých TOP3 skupin.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek