purple line [members profile]

31. května 2018 v 14:32 | Kim Lula

Napadlo mě, že by nebylo od věci podrobněji seznámit čtenářstvo s naší nyní již pětičlennou girlband a s jednotlivými pozicemi ve skupině. Protože jsme tak úžasné a slavné a máme jaksepatří fanoušky i hatery, chtělo by to přeci jen oficiální článek, že ano. Tož směle do pročítání profilů, drazí naši, a nezapomeňte si zvolit biase, abychom byli kompletní. Což mi připomíná, že jsme ještě pořád nevymyslely oficiální název fanclubu. To by chtělo napravit, nemyslíte?


Purple Line Ent. | since 2011 | founder: Kim Lula | CEO/manager: Lee Taemin

Purple Line | skupina oficiálně vznikla v létě roku 2011, původně zamýšlena jako sólo umělkyně. Postupem času se však ke skupině přidaly další čtyři členky, a počínaje rokem 2018 se skupina oficiálně skládá z pěti členek. Aktuálně se Purple Line může pyšnit fanklubem o počtu celých sto dvaceti členů, jejich tvorba činí nad 50 full povídek a stovky Singlů. Za skoro sedm let působení na scéně vystřídaly slečny několik konceptů od roztomilých, přes dramatické, až po vtipné a temné.

Kim Lula [김 루라]
Stage name: Lula; Lulina
Pozice: leader; admin; autor
About: zakladatelka skupiny, původně sólistka. Před začátkem kariéry působila jako malý umělec pod jménem Luella, a zveřejňovala své prvotiny pod záštitou společnosti Saqura. Tu po čase opustila a založila novou společnost, po níž získala jméno i následně vzniklá girlband. Mimo jiné se stará o design oficiálních i fanouškovských stránek skupiny. S fanoušky se snaží být v pravidelném kontaktu, především tedy na sociálních sítích mezi jednotlivými comebacky. Má na svědomí většinu tvorby ve skupině, je silně kreativní, zdánlivě společenská a se smyslem pro zodpovědnost.

Jung Jannie [중 쟈니]
Stage name: Jannie
Pozice: správce, autor
About: jedna z posledních členek, které se ke skupině přidaly, přestože se poblíž skupiny vyskytovala již od začátku, původně jako fanoušek. Mimo jiné se stará především o korekturu tvorby nové i staré, takže pokud si kdykoli všimnete drobných změn v jednotlivých full povídkách, má je na svědomí právě ona. Na sociálních sítích komunikuje s fanoušky vesměs ve chvílích, kdy převládá její podlá stránka a hrdě vytahuje na leaderku skupiny veškeré její trapasy a přestřelky. S vlastní tvorbou je poměrně zdrženlivá, nicméně pár jejich děl už do světa vypustila.

Lee Kami [이 가미]
Stage name: Kami
Pozice: spoluadmin, autor, maknae
About: členka, která se ke skupině přidala záhy po vzniku. Slečny spolu dlouho fungovaly jako duo a nenápadně prorážely skupinu do podvědomí internetové umělecké scény. Členka ze začátku komunikovala s fanoušky poměrně často, postupem let však svou interakci omezila na pouhou uměleckou tvorbu, občas obohacenou o nějaké ty informace ze soukromého života. Je to druhá nejtvořivější členka skupiny - takřka polovina full povídek spadá pod její tvorbu.

Lee Anete [이 아네트]
Stage name: Anete
Pozice: autor; dancer
About: třetí členka, která se přidala ke skupině - respektive byla bez možnosti námitek do skupiny vržena leaderkou, která naznala, že její tvorba stojí za to, aby nezůstala jen v šuplíku. Anete jako součást skupiny je ten tichý člen, který se s fanoušky příliš nesocializuje a jen málokdy se s nimi pouští do řeči. Zůstává v ústraní a veškerá její interakce spočívá v její umělecké tvorbě, kterou pravidelně obohacuje skupinu.

Park Sairen [박 사이렌]
Stage name: Sairen
Pozice: autor, nejstarší; visual
About: poslední členka, která se ke skupině přidala. Svou tvorbou zatím přispívá jen pramálo, pilně se však věnuje svému osobnímu oficiálnímu comebacku, a s fanoušky komunikuje především na sociálních sítích, kde je velmi aktivní. Přestože patří k umělecky méně aktivním členům, některá její díla již můžete oficiálně nalézt na našich oficiálních stránkách v sekci Short stories.

Doufáme, že s námi budou naši fanoušci i nadále. Zároveň děkujeme za vaši podporu a ohlasy k jednotlivým comebackům a za to, že jste to s námi vydrželi takovou dobu.

 


Komentáře

1 martes martes | 31. května 2018 v 18:16 | Reagovat

Sakra vy ste ako EXO....milujem vás všetky nedá sa vybrať bias

2 Kim Lula Kim Lula | 6. června 2018 v 16:58 | Reagovat

[1]: sme prostě čarovné no :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek