purple line [members profile]

31. května 2018 v 14:32 | Kim Lula

Napadlo mě, že by nebylo od věci podrobněji seznámit čtenářstvo s naší nyní již pětičlennou girlband a s jednotlivými pozicemi ve skupině. Protože jsme tak úžasné a slavné a máme jaksepatří fanoušky i hatery, chtělo by to přeci jen oficiální článek, že ano. Tož směle do pročítání profilů, drazí naši, a nezapomeňte si zvolit biase, abychom byli kompletní. Což mi připomíná, že jsme ještě pořád nevymyslely oficiální název fanclubu. To by chtělo napravit, nemyslíte?


Purple Line Ent. | since 2011 | founder: Kim Lula | CEO/manager: Lee Taemin

Purple Line | skupina oficiálně vznikla v létě roku 2011, původně zamýšlena jako sólo umělkyně. Postupem času se však ke skupině přidaly další čtyři členky, a počínaje rokem 2018 se skupina oficiálně skládá z pěti členek. Aktuálně se Purple Line může pyšnit fanklubem o počtu celých sto dvaceti členů, jejich tvorba činí nad 50 full povídek a stovky Singlů. Za skoro sedm let působení na scéně vystřídaly slečny několik konceptů od roztomilých, přes dramatické, až po vtipné a temné.

Kim Lula [김 루라]
Stage name: Lula; Lulina
Pozice: leader; admin; autor
About: zakladatelka skupiny, původně sólistka. Před začátkem kariéry působila jako malý umělec pod jménem Luella, a zveřejňovala své prvotiny pod záštitou společnosti Saqura. Tu po čase opustila a založila novou společnost, po níž získala jméno i následně vzniklá girlband. Mimo jiné se stará o design oficiálních i fanouškovských stránek skupiny. S fanoušky se snaží být v pravidelném kontaktu, především tedy na sociálních sítích mezi jednotlivými comebacky. Má na svědomí většinu tvorby ve skupině, je silně kreativní, zdánlivě společenská a se smyslem pro zodpovědnost.

Jung Jannie [중 쟈니]
Stage name: Jannie
Pozice: správce, autor
About: jedna z posledních členek, které se ke skupině přidaly, přestože se poblíž skupiny vyskytovala již od začátku, původně jako fanoušek. Mimo jiné se stará především o korekturu tvorby nové i staré, takže pokud si kdykoli všimnete drobných změn v jednotlivých full povídkách, má je na svědomí právě ona. Na sociálních sítích komunikuje s fanoušky vesměs ve chvílích, kdy převládá její podlá stránka a hrdě vytahuje na leaderku skupiny veškeré její trapasy a přestřelky. S vlastní tvorbou je poměrně zdrženlivá, nicméně pár jejich děl už do světa vypustila.

Lee Kami [이 가미]
Stage name: Kami
Pozice: spoluadmin, autor, maknae
About: členka, která se ke skupině přidala záhy po vzniku. Slečny spolu dlouho fungovaly jako duo a nenápadně prorážely skupinu do podvědomí internetové umělecké scény. Členka ze začátku komunikovala s fanoušky poměrně často, postupem let však svou interakci omezila na pouhou uměleckou tvorbu, občas obohacenou o nějaké ty informace ze soukromého života. Je to druhá nejtvořivější členka skupiny - takřka polovina full povídek spadá pod její tvorbu.

Lee Anete [이 아네트]
Stage name: Anete
Pozice: autor; dancer
About: třetí členka, která se přidala ke skupině - respektive byla bez možnosti námitek do skupiny vržena leaderkou, která naznala, že její tvorba stojí za to, aby nezůstala jen v šuplíku. Anete jako součást skupiny je ten tichý člen, který se s fanoušky příliš nesocializuje a jen málokdy se s nimi pouští do řeči. Zůstává v ústraní a veškerá její interakce spočívá v její umělecké tvorbě, kterou pravidelně obohacuje skupinu.

Park Sairen [박 사이렌]
Stage name: Sairen
Pozice: autor, nejstarší; visual
About: poslední členka, která se ke skupině přidala. Svou tvorbou zatím přispívá jen pramálo, pilně se však věnuje svému osobnímu oficiálnímu comebacku, a s fanoušky komunikuje především na sociálních sítích, kde je velmi aktivní. Přestože patří k umělecky méně aktivním členům, některá její díla již můžete oficiálně nalézt na našich oficiálních stránkách v sekci Short stories.

Doufáme, že s námi budou naši fanoušci i nadále. Zároveň děkujeme za vaši podporu a ohlasy k jednotlivým comebackům a za to, že jste to s námi vydrželi takovou dobu.

 


Komentáře

1 martes martes | 31. května 2018 v 18:16 | Reagovat

Sakra vy ste ako EXO....milujem vás všetky nedá sa vybrať bias

2 Kim Lula Kim Lula | 6. června 2018 v 16:58 | Reagovat

[1]: sme prostě čarovné no :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek