layout č. 91 || lee taemin; flame of love

13. května 2018 v 1:21 | Kim Lula |  Layouty blogu
Výsledek obrázku pro taemin flame of love gif

to si tak člověk jedno čtvrteční odpoledne řekne, že layout s Taeminem mu vydrží dlouho, protože nemá nápady na nové layouty. A pak jedno páteční odpoledne vleze na náhodnou tumblr stránku s naprosto dokonalým vzhledem, který maximálně inspiruje, a to natolik, že do pár hodin je layout na světě - protože však všichni víme, jaké zlo je Taemin, a že se rád mstí, je jasné, že jsem nemohla riskovat pomstu za to, že jsem ho vyměnila, a tak je zde další layout s touto kouzelnou bytostí.

Inu, nestěžuju si, po estetické [a jakékoli jiné] stránce je Taemin nanejvýš uspokojující a očím [i uším] lahodící stvoření. Navíc jeho photoshoot fotky z alba Flame of love jsou bez debat nádherné a na layout se dokonale hodí. Vlastně jsem ani nemusela přemýšlet, koho na layout použít, on se nabídl úplně sám jako: "Hej, Lulo, kukaj, použij ma, notak, šup šup." V podstatě se toho moc nezmění, akorát barvy a fotky a tak jako… rozmístění a všechno - ale jinak ne, moc se toho nezměnilo, haha.

Jak můžete vidět [především ti, kdo stalkujete tumblr], layout je ve stylu oněch tumblr vzhledů. Opět jsem volila něco minimalistického, tudíž jen obrázek v menu, který slouží jako záhlaví. Pozadí stránky je vyplněné texturou, kterou jsem už u Taemina jednou použila [tady u tohoto layoutu], takže když jsem hledala, co použít, okamžitě jsem hmátla právě po ní. Co si myslíte, hodí se?

Ohledně funkčnosti: Pokud se budete chtít dostat na hlavní stránku blogu, můžete přes ikonku "home" u Taeminovy fotky, popřípadě kliknutím na horní lištu s nápisem "articles".

Menu jsem opět udělala minimalistické, vyřadila jsem některé "rubriky" z předešlého layoutu a šoupla jsem všechno do jednoho boxu - každá rubrika je však udělaná jiným stylem, takže by neměly tak splývat a mělo by to vypadat přehledně. Rubriky o adminech/autorech, blogu a tak podobně najdete úplně nahoře nad záhlavím, zbytek pak normálně v menu - obsah rubrik se nijak nezměnil. Taky jsem změnila vzhled citátů - nejsou jako obyčejný text, nýbrž vloženy do jednoho png obrázku. Alespoň mně to přijde docela v pořádku. Jak to působí na vás?

Související obrázek

Co se týče pozadí komentářů, kontrolovala jsem to, a přijde mi, že jsou docela čitelné, ale opět je to otázka jednotlivých očí, takže mi řekněte, pokud se vám něco nezdá. Vzhledem k tomu, že u minulého layoutu jste byli nadšení z Taemina v pozadí komentářů, rozhodla jsem se tuhle srandu blogu ponechat, a tak se jím můžete kochat i nadále.


Maličký dodatek z osobního/blogového/povídkového života - zatím žiju, ale ještě nějakou dobu si budete muset na pořádné články počkat. To samé platí pro rozepsané cykly [vyjma kroků, na kterých už pracuju]. Myslím ale, že 3 [ne]pravidelně vycházející cykly každý týden docela stačí, co myslíte?

Jinak zýpočty jdou jedna radost [...snad], u některých marně čekám na výsledky, ehm. Doufám, že je docent brzy pošle, protože je to jeden z nejdůležiějších zápočtů, a pokud ho nemám, ráda bych si ho stihla opravit. Tak držte palce.

Jak válčíte vy?
Co zkoušky, na univerzitě, na střední [pokud maturujete]?
Líbí se vám layout? Celkově nebo nějaké jeho konkrétní části?
 


Komentáře

1 Nissa Nissa | 13. května 2018 v 3:44 | Reagovat

V první řadě jsem se toho zase příšerně lekla, toto mi nedělej. Příště požaduji oznámení aspoň 12 hodin předem.
Celkově se mi layout líbí, příjde mi to takový jemný, světlý, přehledný to je taky. Barvy se k sobě hodí skvěle a z toho obrázku hore mi měkne mozek. Komentářový okna jsou fajn (ostalkováno), přečíst jdou krásně. Já jsem spokojená na 100%.

2 ~Freya ~Freya | Web | 13. května 2018 v 13:43 | Reagovat

Layout je super! Prekvapivo sa mi tá farebná kombinácia dosť páči, hoci fanúšik červenej nie som :)

Držím palce na skúškach! Ja už mám všetky úspešne za sebou, no ešte mi chýba experimentálna časť bakalárky, mám na to ešte zhruba dva týždne, tak zatiaľ leňoším a čakám na komentár od školiteľa na to, čo som zatiaľ spísala :D

3 eni eni | Web | 13. května 2018 v 14:56 | Reagovat

To jsou mi vždycky šoky. Layout je nádherný, barevná kombinace i styl a i Taemin (bez něj by to nebylo ono, no ne...). Pořád zbožňuju styl komentářů. Hodně štěstí na zkouškách!

4 Sayuri Sayuri | E-mail | Web | 13. května 2018 v 15:55 | Reagovat

Úžasný layout! Mne sa tvoje layouty vždy veľmi páčia a to som človek, ktorý nemá rád bielu a minimalizmus ale u teba to je vždy iné. Najviac sa mi zapáčilo menu, vyzerá dokonalo!

5 Asami-chan Asami-chan | 15. května 2018 v 15:59 | Reagovat

První vjem - Skvělý! Úžasný!! Flame of love!! Uwu!!!
Druhý vjem - Boha! Satan! Světsenou vodu, hned!!!
-
A pak jsem sjela na komentáře. Vzhledem k tomu, že jsem to měla zrovna super nazoomované (protože jsem si prohlížela detaily pozadí - ten vzor mi přijde velmi honosný, až královský), tak jsem se tak lekla těch očí! Ještě v červené!
O pár sekund později mi v hlavě vyvstala otázka - "Když bude dlouhý komentář, bude celý obrázek?"
Samozřejmě jsem si vzpomněla, že jsem k minulému lay měla podobnou teorii, ale předtím to nevyšlo. Ale teď jsem se na to koukla a hned mám motivaci psát delší komentáře! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek