článek, který nemusíte číst

13. ledna 2018 v 0:44 | Kim Lula


Prosím, abyste nebrali tento článek jako vydírání nebo vyhrožování. Je čistě informativní. Přemýšlím o tom už několik měsíců a jednoduše váhám, jestli budu pokračovat v blogování a zveřejňování povídek na purple-line déle než tento poslední rok. Chci to tu letos oživit i jinými články, recenzemi a grafikou. Ale pořád víc mám pocit, že to všechno bude jen rozloučení.


Možná si to rozmyslím, možná ne. Nechci přestat psát, to vůbec, psát budu i nadále. Jenže píšu povídky i nyní, píšu si je jen pro sebe a shromažďuju je na blogu v rozepsaných článcích, abych o ně nepřišla, kdyby se mi něco stalo s počítačem. A uvědomuju si, že když píšu pro sebe i bez odezvy na purple-line, píšu ráda a píše se mi dobře. Baví mě psát si kapitoly povídek, posílat ukázky a kapitoly lidem, se kterými jsem v kontaktu na sociálních sítích. Miluju, když o tom konzultujeme, bavíme se na tom, jak by příběh mohl pokračovat. Miluju ten život okolo toho.


Purple-line je jen bonus toho všeho. Že si to může přečíst více lidí. Ale pořád víc mě láká představa přestat s tím - zveřejňovat na blog. Přestává mě lákat všechno to haló okolo, sledování, kolik lidí si co přečetlo, kolik to okomentovalo. Kolik se vzbouří pokaždé, když něco požaduju na oplátku. Je to jako když na někoho voláte a z druhé strany se ozývá jen ticho. Chápete.

Možná je to jen přechodný stav, možná není. Nevím. Sama i přes všechno, co říkám, pochybuju, že kdy činnost na purple-line zastavím. Ale stejně tak jsem i pochybovala, že opustím lidi, které jsem nakonec stejně opusila, pochybovala jsem, že kdy udělám věci, které jsem nakonec udělala. Nic není nemožné, nevím, co bude zítra, co bude pozítří. Proto chci jen informovat mé tiché čtenáře, všechny, kteří smýšlejí následovně (a tomu podobně):

"Nepíšu komentáře, protože bych se pořád opakovala."
"Nepíšu komentáře, protože nevím, co bych do nich měla psát."
"Jsem introvert."
"Nemám čas na psaní komentářů."
"Čtu na mobilu a z něj se blbě komentuje."

Je to jako házet hrách na stěnu, když stokrát řeknu, že prosté "děkuji" stačí.

Víte, jak dlouho píšu cykly. Většinu z nich nestihnu dopsat před koncem tohoto roku. A i když budou nedokončené a já se po 2018 rozhodnu skončit se zveřejňováním, nedodám na purple-line konec povídek, nechám si ho pro sebe a pro lidi, kteří komentovali - což je vlastně většina těch, se kterými jsem v kontaktu osobně. Taky se pohrávám s myšlenkou zprovoznit (již založené) stránky (kam pomalu přesouvám některé cykly) na doméně, která má možnost stránky zaheslovat a heslo pak dát jen pár lidem.

Jen chci, abyste to věděli - vy nekomentující. Bylo by lepší, kdybyste přestali číst mé cykly, je možné, že se jejich konce nikdy nedočkáte.

Není to vydírání, není to vyhrožování. Nechystám se k žádným limitům, k žádným pravidlům. Povídky a články budou přibývat bez ohledu na počet komentářů. Chci jen, abyste věděli, že pokud náhodou skončím s blogem, k povídkám se dostanou jen lidé, kteří o ně stojí. A v mých očích o ně stojí lidi, kterým i já za něco stojím - za tu minutu a pár slov jako odpověď.

Nyní v tuto chvíli zcela v rozporu s článkem od vás nechci slyšet nic. Žádné výmluvy, žádné sliby, žádná hrubá slova ani žádná slova pochopení. Tento článek není diskusní. Je čistě informativní. Proto není možné ho komentovat. Zpracujte ho každý po svém. S největší pravděpodobností je tento článek úplně zbytečný a nepodstatný. S malou pravděpodobností je předzvěstí budoucnosti. Opravdu nevím. Ale přijde mi spravedlivé vám to říct včas. Přeji hezký zbytek večera.


V únoru se vrátím s povídkami. A doufám, že ne naposled.
 


Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek