Madame Hee Hee's House of Desires || 15. díl

29. května 2014 v 7:22 | Kami |  Madame HeeHee

Autor: LadyVamp
Překlad: Kami
Odkaz na originál: zdeJako by se snad chtěl omluvit, že Mimiho při minulém setkání zranil, se Henry rozhodl být tentokrát extra něžný. Taky se rozhodl, že možná nebude vůbec špatný nápad, vyměnit si se Zhoumim role. Když bude dole, je zde menší pravděpodobnost, že napáchá nějaké velké škody. Vylezl si na Zhoumiho, přičemž své pozadí nastavil přímo nad Mimiho tvrdou délku.

"Počkej!" zarazil ho Zhoumi. "Už jsi to někdy dělal, že jo?"

"Už to nějaká doba bude, ale ano," odpověděl Henry s lehkým ruměncem ve tváři.

"Pokud to uděláš takhle, bude to hodně bolet."

"Oh..." zakoktal Henry. Aby byl upřímný, tak moc dopředu nepřemýšlel.

"Lehni si," začal Zhoumi a vyměnil jejich pozice, takže teď pro změnu ležel Henry a Zhoumi se nad ním skláněl. "Pomůžu ti."

Henry přikývl, chápal, že nechat se vést bude pravděpodobně nejlepší. I když to nebylo jeho poprvé, stále byl trochu roztřesený. Takhle byl klidnější. Zhoumi přitiskl své štíhlé prsty na Henryho rty a čekal, až jim druhý chlapec dovolí vstoupit. Henry moc dobře chápal, o co Zhoumimu jde, takže ústa pootevřel a jeden Zhoumiho prst vsál. Když byl dostatečně nasliněný, vsál další, a pak další, dokud všechny prsty Zhoumiho pravé ruky nebyly kluzké a připravené.

"Můžu?"

"Jo," zašeptal Henry a roztáhl nohy.

Zhoumi sklouzl prstem po vstupu svého klienta, načež přitlačil a začal vnikat dovnitř. Henry se pod tím tlakem napjal a unikl mu tichý, bolestivý vzdech. Mimi ho hladil po břiše v uklidňujících kruzích a pomalu přidal druhý prst. Po třetím prstu se Henry začal uvolňovat, chápal, že čím víc se bude vzpouzet, tím víc to bude bolet.

Zhoumi od sebe prsty roztáhl a přirazil, čímž si vysloužil jeden hlasitý sten, když se otřel o ten citlivý uzlíček nervů. Usoudil, že jeho zákazník už je dostatečně připravený, vytáhl prsty a natiskl se na něj svou erekcí.

"Jak jsi na tom?" zeptal se Mimi váhavě.

"Jsem v pohodě," vydechl Henry, oči upřené do jeho tváře. "Pojď."

Zhoumi do něj začal pomalu vnikat. Zhoumi sevřel v dlaních prostěradlo a zavřel oči. Byl tak úzký a Mimiho velikost pro něj málem byla až příliš. Když v něm byl konečně celou svou délkou, ustal Zhoumi v pohybech, aby si jeho klient mohl zvyknout. Jindy by se začal okamžitě pohybovat, ale Henry vypadal tak křehce, že se Zhoumi bál, že by mu mohl ublížit.

"Můžeš," zašeptal Henry, omotal své paže kolem Mimiho krku a přitáhl si ho do neohrabaného polibku.

Zhoumi uposlechl, téměř ze svého klienta vystoupil a pak přirazil zpět, a tak pořád dokola, nejdřív pomalu, ale postupně tempo zrychloval, jak se Henryho slastné steny stupňovaly. Sevřel v dlani Henryho opomíjenou erekci a začal po ní klouzat v rytmu svých přírazů, čímž z mladíka pod sebou vyloudil ještě hlasitější steny. Netrvalo to dlouho a Henry dosáhl vrcholu a vystříkl mezi jejich těla, ruce opět zaťaté do prostěradla, aby náhodou zase neporanil svého hostitele. Po několika dalších přírazech dosáhl vrcholu i Zhoumi, přičemž z jeho rtů sklouzlo Henryho jméno. Stejně jako při prvním setkání to Mimi neovládl a mohl jen šeptat jméno svého klienta, jako něžnou modlitbu.


Mezitím seděl Wookie v chodbě a čekal na svého klienta. Věděl, že neměl Yesungovi říkat, aby chodil, přeci jen byl dům zavřený, ale cítil se nepotřebný a navíc jeho malý problém byl čím dál horší. Najednou se telefon opět rozezvonil. Tentokrát ale nebyl překvapený, věděl přesně, kdo volá.

"Prosím?"

"Jsem venku na chodbě, ale můj klíč nefunguje."

"Promiň, asi zamkli dveře. Pustím tě dovnitř," odpověděl Ryeowook, zavěsil a stiskl červené tlačítko pod pultem. Za krátkou chvíli se Yesung objevil ve dveřích, jen v jednoduchém černém obleku, se svou typickou náušnicí ve tvaru kříže. Z jeho vzezření bylo poznat, že jde přímo z klubu.

"Kde jsou všichni?" zeptal se Yesung, přešel místnost a opřel se o pult.

"Nějaký bohatý podnikatel pronajal celý dům na dalších dvacet čtyři hodin," vysvětlil Ryeowook. "Každý je teď se svým klientem."

"Já myslel, že Madame klienty nebere?"

"Tentokrát ano. Neptej se mě proč. Na tom muži nebylo nic extra. Pomalu ani nemluvil korejsky."

"Takže ti přenechali vedení?"

"Ne tak docela," začervenal se Wookie. "Podle všechno jsem moc zranitelný pro tenhle typ klientů, takže mě vykopli na chodbu."

"Ach, můj ubohý, křehký Wookie," povzdychl si Yesung, natáhl se přes pult a pohladil chlapce po tváři. "Kdyby jen tušili, jak silný doopravdy jsi."

"Jo... No...," zašeptal Ryeowook a otřel se tváří o Yesungovu dlaň. "Důvodem, proč jsem tě nechal i přes zákaz vstoupit, je, že mám menší problém."

"Jaký problém?" zeptal se Yesung starostlivě.

"Pojď za mnou a já ti ho ukážu," odpověděl Wookie a snažil se, aby jeho hlas zněl co nejsvůdněji.

Yesung se jen usmál v odpověď a obešel pult. Jakmile byl Yesung na dosah, Ryeowook se otočil na židli směrem k němu a rozhrnul svůj hedvábný oblek. Yesungovy oči se při tom pohledu rozšířily oči a v koutku duše přemýšlel, co asi mladík dělal, že se dostal do takového stavu.

"Někdo tu byl zlobivý."

"Pomůžeš mi nebo ne?"

"Bude mi potěšením," odpověděl Yesung a padl před Ryeowookem na kolena, čímž úplně zmizel z výhledu zbytku pokoje. "Ale nejdřív mi pověz, cos vyváděl."

"Já..." začal Wookie, sám nejistý, jak tohle vysvětlit. "Měl jsem na starost bezpečnostní systém a no..."

"Voyer," pokáral ho Yesung a lehce ho plácl dlaní do stehna.

"Já nejsem..." začal Wookie, ale byl přerušen Yesungovými prsty, co začaly masírovat vnitřní stranu jeho stehen, nebezpečně blízko jeho slabinám. "Dobře, možná trochu."

"Zlobivý Wookie, co špehuje své kolegy," škádlil Yesung a foukl na špičku jeho erekce, než se sklonil a celou jeho délku pohltil do úst.

"Jongwoone," zasténal Wookie pravé jméno svého klienta a jeho prsty zajely do jeho vlasů. Yesung bylo pouze jeho umělecké jméno a používal ho mezi lidmi, co ho neznali. Během posledních několika měsíců Ryeowook poznal obě jeho stránky, Jongwoona i Yesunga. A v intimních chvílích, jako byla tato, vždycky používal Yesungovo pravé jméno. Cítil se pak k němu blíž.

"Ryeowooku," zazněl Heechulův hlas za Wookieho ramenem, načež mladší šokovaně vyjekl a odstrčil Yesunga pryč. "Co to děláš?"

"Émm...?" zakoktal Ryeowook a otočil se na židli zpět, aby byl čelem k Madame, co na něj upřeně zíral. Jeho vlasy byly rozcuchané, oční linky měl rozmazané a sotva stál. Ryeowook ho nikdy neviděl v takhle neupraveném stavu.

"Sedíš mi na židli," pokračoval Heechul, načež si Wookie v duchu oddechl úlevou. Takže o Yesungovi neví.

"Teukie hyung mi řekl, abych bral telefon a dával tady na to pozor," vysvětlil Ryeowook. "Co tu děláš ty? Co tvůj klient?"

"Spí," zívl Heechul a opřel se o pult.

"Ty..." začal Ryeowook, ale zmlkl uprostřed věty, když kdosi záhadný jazykem sklouzl po celé délce jeho erekce. Jeho rozšířené oči na moment slétly dolů, kde Jongwoon seděl mezi jeho roztaženýma nohama a s největší pravděpodobností se chystal pokračovat tam, kde před chvílí přestal. Ještě na Wookieho mrknul, s jakousi hravou zákeřností, než opět pohltil jeho délku do úst. Ryeowook zatnul nehty do desky pultu a měl co dělat, aby nevykřikl.

"Co já?" zeptal se Heechul, který si podle všeho nevšiml změny v mladíkově chování. Pravděpodobně ještě napůl spal, takže jeho jindy vševědoucí oči nyní postrádaly svou bystrost.

"Ty," začal Ryeowook znovu a ještě zesílil stisk, když Jongwoon začal jazykem kmitat po citlivé špičce. "...užil sis to?" rozhodl se nakonec zakončit větu poněkud jinak, než původně zamýšlel, protože původní myšlenka byla z jeho hlavy vytlačena Yesungovým jazykem.

"Co je to za otázku?" zeptal se Heechul, najednou bdělejší než před několika sekundami. "Jsi v pořádku? Neudělal ti Siwon nic?"

"Ne!" vyjekl Ryeowook, neschopný ten hlasový projev zadržet, protože vzrušení se začínalo postupně kumulovat v jeho podbřišku. Byl tak blízko.

"Proč křičíš?" zeptal se Heechul starostlivě.

"Promiň."

"To nic," usmál se Heechul a jeho pohled o něco změkl. "Jen jsem přišel zkontrolovat, jestli jsou všichni v pořádku. Můžeš mi tak hodit Mimiho pokoj? Jeho klient mi dělá starosti."

"Samozřejmě," zašeptal Ryeowook a otevřel notebook, ale před tím, než byl schopný zadat přihlašovací heslo, ho Yesung dohnal až k vrcholu a jeho vzrušení přeteklo. Prsty zaryl do klávesnice a zoufale se snažil nekřičet, zatímco v několika výstřikách vyvrcholil přímo do Jongwoonovy pusy a křečovitě se zahryzl do jazyku, aby utlumil veškeré hlasové projevy.

"Jsi v pořádku?" zeptal se Heechul, když postřehl podivné chování jejich maknaeho. "Vypadáš, jako by ti bylo špatně."

"Nic mi není. Jen mě trochu bolí břicho, to je všechno," zalapal Wookie po dechu, když se Yesung odtáhl a otřel si pusu do látky Ryeowookova obleku.

"Tak to nech být," usmál se Heechul. "Zkontroluju je osobně." Otočil se a vydal se zpět do chodby, pak se ale ještě zastavil a dodal. "A řekni Yesungovi, ať vyleze zpod mého stolu. Nemám rád, když zákazníci chodí za pult."

Ryeowookova tvář zrudla jako zralé třešně, ale to už Heechul zmizel ve tmě.

"Jak věděl, že jsem to já?" zeptal se Yesung a postavil se. Pak teprve pohlédl na Ryeowooka, kterého našel zhrouceného na pultě, čelem opřeného o chladné dřevo.

"Přeháníš to. Vždyť mě nevyhodil, ne?"
 


Komentáře

1 Týna Týna | Web | 29. května 2014 v 16:48 | Reagovat

Ten konec mně dostal do kolen, že prý ať vyleze Yesung spod stolu :D
Jinak moc pěkný díl a doufám, že další díl bude hodně brzo:)
Zhoumiho je mi až líto, chudák, musel si projít peklem.

2 Kyuu~chan^^ Kyuu~chan^^ | Web | 29. května 2014 v 18:43 | Reagovat

Oh My GOODNESS!!! ♥♥♥
Tohle je moje dorga a už jsem snad ani nedoufala, že to přeložíte holky! Ty měsíce čekání bylo jako kdyby nějakej zfetovanej závislák neměl den svoji drogu...ano až tak špatně jsem na tom byla, ale kupodivu jsem přežila *now..I'm zombie..fuck yeah* ♥♥
Jako četla jsem to až do třicítky, jenže prostě moje angličtina je na úrovni prvňáka, takže jsem rozumněla akorát ty důležitější věci, jenže to okolo..prostě musím tam být ten děj no...ach bože! Chápu..času není tolik, kolik bychom chtěli ale...PŘEKLÁDEJ PROSÍM DÁL§ Vím že je tu dost povídek ale tohle..TOHLE JE PROSTĚ BOŽSTVO SAMO + vaše povídky...to už by byla Edenova zahrada! ♥♥
Zhoury a YeWook! My gosh! Teď se tu nemohlo objevit nic lepšího..a mě se tak líbí, jak je Wookie najivní malé ukeátko :'DDDDDDDDDDDD ♥♥ Heechul je prostě totální madam! Všechno ví, všechno zná! miluju ho ♥♥ No a Henry..bože tak si přeju, aby mezi nimi něco vzniklo :33
Nemohu se dočkat dalšího dílu!

3 Hatachi Hatachi | 29. května 2014 v 19:22 | Reagovat

Jako...řekni mi, jak mohl Chul vědět, že se pod tím stolem ukrýval Yesung. je snad nějaká vědma, či co?
Ale Wooka musí mít hodně rád, když mu Sunga nevyhodil.
ZhouRy...moc pěkný pár. A Henry jako malá nadopovaná kanadská veverka je naprosto sladký.
A tímhle dílem taky končí moje tajná sbírka, cos mi posílala, když jsi přeložila nový díl. Můžu s tím počítat i dál? Prosim prosim...

4 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 29. května 2014 v 19:22 | Reagovat

díky mě! xDD
*nosebleeding*
*třískla hlavou o stůl*
já úplně zapomněla na ten konec!! xDDDD néé~~!! xD Čůlíí to zabííííl!!! xDDDD
ted by to konečně chtělo zase nějaký ty YeWook! *w* sakra! já to asi opět začnu číst v ang.! xD páč jsem to celý zapomněla.... ._. (jen... něco s EunHae si pamatuju...) (ale to je k ničemu! >3<) (já chcu YeWook!) (nebo si opět půjdu přečíst Křik do Ticha.... ._.) xD
Kamíí~♪ ? Kamčóó~♫ Kamilkóó~♫ ? *zavolejte někdo 112... myslím že jí hráblo...!* doufám, že už překládáš~♫ O:)) xD *3*

5 Karin Karin | 29. května 2014 v 22:51 | Reagovat

No ten konec nemá chybu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama