when you cry || Eunhyuk & Donghae

28. března 2014 v 19:35 | Kim Lula |  Super Junior

Předpokládám, že většina (pokud ne všichni) z vás už slyšela EunHae almum, že? Já ho měla stažený okamžitě a při poslouchání jsem chytala lehké (těžké) záchvaty fangirlingu a jebavosti. U téhle písničky to bylo nejhorší, pač to tekly i slzy, haha. Jen málokdy se stane, aby mě SM nečím překvapili, ale tímhle mě doslova prohodili zábradlím na balkoně a narvali mě do stojanu na kola. Jednoduše řečeno - krása. Donghae má jeden z nějůžasnějších hlasů, jaké jsem kdy slyšela a Eunhyuk v kombinaci s ním zní prostě božsky. Mé přání bylo vyslyšeno a kluci spolu nazpívali (nazpívali!!!) písničku, která mě vynáší do nebe. No, ale dobrá, já vím, že vás nebyví číst moje žvásty, takže se rozloučím a jdu psát stín minulosti (druhá kapitola je nekonečná, obávám se, že blog bude silně proti zveřejnění v jednom článku...).

 


Komentáře

1 Kyuu-chan ^^ Kyuu-chan ^^ | 29. března 2014 v 6:14 | Reagovat

Úplně naprosto chápu tvé pocity z téhle písničky! Jsem na tom úplně podobně, né-li hůř! Tahle písnička je totálně dokonalá, jako celé jejich album!!!
Souhlasím i s tím, jak píšeš, že Donghaeho hlas je dokonalý :33 to rozhodně je a ještě, jak tam zpívá Hyuk, prostě dokonalá dvojce! Ono se to nezdá, ale i Hyukie má nádherný hlas když zpívá!!
Vážně jim to spolu ladí ve všech ohledech :333
Miluju tuhle dvojci!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama