pro tuhle chvíli || odpovědi na komentáře

18. prosince 2013 v 16:44 | Kim Lula |  EXO povídky

Chtěla jsem odpovědět na komentáře k povídce hned, ale nějak jsem od toho vždycky rychle utekla, a teď se mi zdá, že je pozdě odpovídat do komentářů pod povídku, protože byste si to už nemuseli přečíst. Úvodem ale musím říct, že jste mi udělali radost - opravdu velkou. Když jsem tu povídku psala, dorážel na mě jeden hysterický záchvat za druhým a v jistém okamžiku jsem tu povídku odmítala dopsat. A když jsem ji přidávala, srdce jsem měla až někde v krku, páč vím, že je docela dost lidí, kteří mě chtějí kamenovat, protože jsem si dovolila oblíbit si EXO.


Omlouvám se vám všem, ale jen proto, že s tím má někdo problém, nebudu se dělat, že neexistují. Jednou je mám ráda a tak to i zůstane. Neříkám, že je všechny znám, protože neznám. Ale to v podstatě nikdo. Jistě, povídky jsou o pocitech, a pokud člověk opravdu sotva pozná jména, nemusí to dopadnout nejlíp. Každopádně znám EXO dost dlouho na to, abych ta jména poznala. Některé kluky "znám" líp, jiné míň, ale to nevadí, protože nemám v plánu začít teď hromadně psát povídky na EXO. Oblíbila jsem si pár TaoRis a toho se nejspíš budu držet ještě hodně dlouho. To je vše, co jsem k tomuhle chtěla říct. Teď konečně přejdu k odpovědím na vaše komentáře k povídce - mimochodem, překvapili jste mě a potěšili svou odezvou. Nečekala jsem, že povídka natolik zaujme. Děkuju vám všem.


Nagasaki Nicolco, omlouvám se za způsobení husí kůže, haha. I za ten nepříjemný pocit - vážně to nebylo tím oknem? Taky ti na ten krk mohl někdo dýchat… Třeba moje démonická kočka. Umí lozit po zdech, abys věděla…

Kyuu-chan, několikrát?! Masochisto. Ale chápu, já to po sobě sama četla ještě několikrát, jen abych se ujistila, že jsem to vážně napsala. Všechny komentáře k něčemu jsou a všechny potěší, zvláště takovéhle výlevy. Děkuju.

Sairen, hehe, promiň? Já nechtěla.

Hatachi, já doteď nevím, kterého z nich je mi víc líto, ale nejspíš obou, řekla bych.

Anete, taky tě miluju a díky, žes nakonec nabrala odvahu si to přečíst. Omlouvám se za trauma. Děkovat nemusíš, ale… to zakroucení krkem si ještě taky rozmysli, ano? Chci žít.

RubyClarie, díky za inteligentní vsuvku. Ne, vážně díky, komentář mě pobavil. Na ťuťu si ještě chvilku počkej, i když nevím, jestli je ta vánoční povídka zrovna dle ťuťu představ. Do soutěže u Keigh jsem se přihlásila, ale toho sis už nejspíš všimla. Teď jen doufám, že stihnu sepsat povídku, kterou mám vymyšlenou.

dg-entertainment, ah, omlouvám se. Nic se neděje, jsem v pořádku, jen poslední měsíc trošku psychicky… zdeptaná? Za pár dní to přejde, o svátcích nezvyknu mít deprese. Děkuju za starost.

Karin, díky.

Saio, ačkoli už jsem se vyjádřila přes skype - děkuju moc, tvé komentáře mě vždycky povzbudí.

Suri-chan, tvůj komentář mi vyhodil čelist, jen abys věděla. V dobrém, samozřejmě. Ani nevíš, jak jsi mě potěšila.

S c a r s, nejspíš to nevíš, ale tvůj názor byl pro mě hodně důležitý, a když jsi napsala komentář, při přečtení jména mi po zádech sjel mráz, haha. Ale děkuju ti strašně moc za komentář - za tak pozitivní komentář. Jsem nadšená z toho, že se ti ta povídka líbila. Vážně děkuju.
 


Komentáře

1 Kyuu~chan^^ | Web | 18. prosince 2013 v 20:43 | Reagovat

Já nejsem masochista T_T jen se mi prostě líbí tenhle styl povídek, protože mě štve, že vše končí v růžovém (i když je to lepší) takhle to skončilo v červené a tu j radši :3 ^^ i když chudáci....T___T já bych jim to nepřála, ale ta písnička si o to prostě říkala!
Není zač ^^ když ono nejde nenapsat nic k tak dokonale sepsané práci ^^ A úplně chápu to s tou S c a r s protože ona je vážně boží a hlavně se zaměřuje na EXO ^^
Úplně tě chápu, jak to muselo být pro tebe důležité, nebo hodně příjemné ^^
Obě dvě jste třídy v tomhle!!!! a určo i v něčem jiným! :33 Dostat se na vaší úroveň, jo...to by bylo ^^

2 Suri-chan | 19. prosince 2013 v 20:04 | Reagovat

He..hehe...co říct? No tak asi děkuju? A tu čelist si prosím zaklapni zpátky. To tak za můj názor si mě nezabila (za co já jsem upřímně ráda XD)a já se teď odeberu číst povídky? (Jenom dočtu Nezapomeň na mě a už budu mít přečtený celý bloog!) *v tichosti zavírá dveře a doufá že si ji tu nikdo nevšiml* XD

3 Namikaze Sadako | Web | 20. prosince 2013 v 22:19 | Reagovat

Víš, hodně českých Exotics jsou jedním slovem krávy. Tím nechci urazit ty, které nejsou, já nehážu všecky do jednoho pytle :D Ale prostě, tohle plus ještě několik věcí, co jsem já sama s Exotics zažila nebo co jsem o nich slyšela, mluví za vše. A to to, že jsou mezi nima fakt krávy. Kamarádka hrála na jednom RPGčku, kde bylo i hodně Exotics a byly tam i OOC, které hrály samozřejmě za členy Exo K a Exo M a prý se tam mezi sebou začaly hádat, což je ještě normální, ale ony se prý začaly navážet i do těch členů jako takových nebo co :D No, a potom jsem byla na Eventu a tam mi prostě všechny Exotics přišly, že se chovaly stylem "Pokud nejsi Exotics nebo je aspoň trochu neznáš, nebudu se s tebou bavit." A na contestu kdyby se vítěz volil pomocí hlasování diváků, tak to vyhrajou ty holky, co tančily na Wolfa. A nebo kdyby se hrálo o to, která skupina bude mít největší aplaus, tak by to taky vyhrály ty, co tančily na Wolfa. Jako, v pohodě, až na to, že těch, co tam tančily na Wolfa bylo fakt hodně :D Takže ony tak řvaly jen proto, že to bylo na toho Wolfa. Aspoň mně to tak přišlo :D I když Wolf je fakt dobrá písnička :3 Tímto komentem jsem ovšem nechtěla urazit nikoho, kdo si to nezaslouží :D

4 Namikaze Sadako | Web | 20. prosince 2013 v 22:27 | Reagovat

Jo, mně se nejlíp píše na kluky, co jsou ve znamení Raka :D To mám největší jistotu, že se do jejich charakteru trefím :D

5 S c a r s | Web | 22. prosince 2013 v 14:24 | Reagovat

Mám pocit, že jsem tenhle článek s odpovědmi četla už krátce poté, co byl zveřejněn, ale kvůli pracovnímu vytížení, se k němu dostávám znovu až teď a mám k tomu dvě věci:

1) VYSER SE NA VŠECHNY TY STUPIDNÍ KECY OSTATNÍCH! Je to tvůj blog, a ať Syri, nebo lucz, nebo někdo jiný s tím mají problém, tak můžou jít pěkně do prdele. Nikdo je nenutí k tobě chodit, dělají to z vlastní vůle a blbosti, a to, že se jim to nelíbí, není tvůj problém. Na tebe jsem dřív neměla svůj vlastní názor a od nich jsem na tvou osobu slyšela víc než dost, aby mě to v jistém smyslu znechutilo vůči jejich osobám. Pokrytecky veřejně přiznávám, že když sis oblíbila EXO, přes moje okolí prošla jistá vlna nevolí, a z toho co mi bylo řečeno, jsem se i já obávala, co od tebe můžu s povídkami o EXO očekávat. Nebudu se divit, když mě hodíš do stejnýho pytle s nimi, a budeš si o mě myslet, jaká jsem namyšlená kráva. Já bych si to o sobě totiž taky myslela. Jenže zřejmě na rozdíl od nich, jsem si tu povídku skutečně přečetla a vyrazila mi dech, protože některý slovní spojení, by mě nikdy nenapadly a naprosto dokonale se do povídky hodily.

Neznám tě tolik, abych tě mohla soudit a myslím, že ani člověk, který tě přes všechno zná, by si neměl dovolit, to udělat. Ale když se nad tím vším zamyslím, tak si nezasloužíš ani polovinu z těch sraček, který ti hází na hlavu. Nikdy předtím jsem neměla potřebu někoho kritizovat, nebo aspoň ne do stádia, kdy by to přerostlo v urážky, protože koneckonců si přeci jen myslím, že konstruktivní a dobře podaná kritika, může každému jenom pomoct, když bude ochotný naslouchat. Četla jsem od tebe jen pár drabblat a teď tuhle povídku, ale i tak si nemám od tebe vůbec na co stěžovat a ten pocit, který jsem z toho měla, ve mě probudí jen velice, VELICE málo českých pisatelek. Píšu teď čistě jen svůj názor a jestli za to budu předhozena lvům, bude mi to solidně jedno.

A teď přejdu ještě ke druhému bodu, který bych chtěla zmínit a právě u mě převažují dvě emoce. Jsem neskutečně ráda, že ti záleží na mém názoru, ale zároveň si myslím, že si to ani nezasloužím, už především kvůli tomu, co jsem napsala v prvním bodě. Děláte ze mě modlu, nebo prostě něco, co nejsem a ani bych neměla být, jen proto, že píšu o EXO, nebo kvůli stylu, jakým píšu. Neskutečně mi to přiživuje ego a po tomhle hektickým týdnu, kdy jsem měla jen krůček od kolapsu, mi to neskutečně zvedlo náladu do výšin, který si ani neumíš představit. I přesto si ale myslím, že to není oprávněně!

Ufff, mám pocit, že jsem opět dosáhla rekordu v délce komentáře :D Ani nevím, jak bych to měla zakončit, snad jen se slovy, že mě to mrzí a že se už nenechám ovlivňovat názory ostatních! I love you, bb!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~