Žubrienka ve škole | Dala bych si kakao

18. září 2013 v 21:52 | Kim Lula |  other shit
(Tohle je sexy, nemyslíte?)

Taky vám přijde tak vtipné slovo Žubrienka? Já se tu u toho vysypávám ze židle už druhý den. A to mám za sebou sim pěkně čtrnáctiletý pobyt na Slovensku. Člověk by řekl, že mi nepřijdou vtipná slova, na která jsem byla zvyklá. Ale prostě… žubrienka.


No, dobře, taky by to chtělo víc, než nesmyslné tlachání. Yeah, název článku mluví za vše. Od pondělí navštěvuju ústav. Héč, je ze mě vysokoškolák. Divný pocit toto. A ten rozvrh je velmi vtipný. Ale nestěžuju si. To začne až později. No ale to je fuk, každopádně v pondělí a ve středu jsem ve škole až do neproniknutelné tmy (čtěte do půl sedmé a do čtvrt na osm). Jinak úterý, čtvrtek a pátek vypadají na docela poklidné období, kdy si budu převážně válet šunky doma, popřípadě se stát s nějakou tou seminárkou bo jinými věcmi.

(s tímhle na posteli bych si tak zatraceně válela šunky...)

Ale zatím to vypadá v klidu. Jedině Legislativy mě trochu děsí. Ta ženská, co má s námi cvičení, je lehce pološílená, haha. No ale to se zvládne. Já jsem víc lehce pološílená, žejo.
(to je tak ňuňátéééé)

Našla jsem si kamarádku! *tlemí se jako idiot* Dokonce vypadá, že ji moje úchylná povaha nevyděsí. A jmenuje se stejně jako já (ne, nejmenuje se Lula, děti, to fakt ne). Takže mám společnost, hehe.

(Nevíte, proč si připadám tak trošku dementně?)

No, myslím, že není, co víc bych napsala. V podstatě jsem se přišla omluvit, že tady tři dny nic nepřibylo, v pondělí jsem přišla domů polomrtvá, včera jsem pomáhala koťátku s matikou a dneska jsem se domů vrátila až kolem sedmé. Původně to mělo být kolem osmé, ale cviko nám padlo, jelikož jsme měli přednášku (anglicky, boha!) od jednoho milého pána *v číně* z NASA Yeah, děti, z NASA. Ještě že tam byl velice ochotný strýček, co to hned tlumočil, protože z většiny těch výrazů jsem byla tak trošku v prdeli.A ta přednáška byla kratší než by bylo cviko, což vám asi došlo.

A teď jdu přednastavit pár článků. Nějaké povídky, co mám v záloze od slečen, něco ode mě, a pak taky ty moje hysterické výlevy z těch několika videí, co tady plánuju hodit už týden. Myslím, že je na čase ty články spáchat. Takže jdu na to, Zítra čekejte povídku, sluníčka.

Dobrou noc vám přeje tak trošku dementně se cítící
Kim Lula
 


Komentáře

1 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 18. září 2013 v 22:47

Jeeej, zdarec vysokoškolačko :D Tak co, je ten asiat s tebou ve třídě? Řekni ne, bo tě uškrtím na tkaničce od boty :D

2 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 18. září 2013 v 22:48

Ano, ano... rozvrhy vysokoškoláků bývají lehce šílené, zvykej si :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek