Madame Hee Hee's House of Desires || 12. díl

21. září 2013 v 11:00 | Kami |  Madame HeeHee


Autor: LadyVamp
Překlad: Kami
Odkaz na originál: zde


"Jak se ti líbí mé překvapení?" zeptal se Heechul a další rudou jahodou sklouzl po Hankyungových rtech, aby si mohl kousnout. Odtrhnul stopku, zahodil ji na zem vedle postele, naklonil se a opět se chopil šlehačky, kterou nechal na nočním stolku.

"Je to pěkné," odpověděl Hannie a polkl sladký plod. Tohle hýčkání si užíval.

"Jenom pěkné?" zeptal se Heechul a rozepínal Hangengovu košili, aby mu ji mohl stáhnout.

Hankyung ležel na zádech uprostřed postele, Heechul klečel vedle něj s miskou jahod, šlehačkou a kotlíkem horké čokolády se štětcem. Vložil do Hankyungových úst další jahodu, aby hned nato mohl ponořit štětec do čokolády a začít tvarovat obrazce na jeho hrudníku. Pro tenhle okamžik použil lepkavou hmotu místo razítka a načmáral na Hannieho kůži své iniciály, symboly, co se táhly od jeho hrudi až k pupíku. Hankyung se zachvěl, čokoláda byla příjemně teplá a štětec zrovna kroužil kolem jedné z jeho bradavek.

"Tak," vypískl Heechul a odtáhl se, aby si prohlédl své dílo. "Teď mi patříš."

"Já jsem tady ten, co platí. Neznamená to, že ty patříš mě?"

"Ne," zamítl Heechul, znovu namočil štětec a pustil se do dalšího označování, tentokrát na Hangengově krku. "Zaprvé, platí Donghae, ne ty. Zadruhé, na čem je mé jméno, to mi patří. Patříš mi ty i všechno, co patří tobě. A zatřetí, nikdo nevlastní Kima Heechula, až na Kima Heechula."

Hankyung otevřel pusu, jak už chtěl protestovat, ale místo toho mu v ní přistála další čerstvá jahoda. Heechulova sebedůvěra ho sice částečně zastrašovala, ale bylo to něco extrémně vzrušujícího.

Hee odložil štětec a obkročmo se na Hannieho posadil, jeho nahý zadek tlačil přímo na Hankyungův rozkrok, stále skrytý pod vrstvou oblečení. Hanniemu unikl tichý sten, v jeho dolních partiích se začalo okamžitě kumulovat vzrušení.

"Jsi můj, Hannie," zavrněl Heechul, sklonil se a začal slízávat čokoládu z Hankyungova hrudníku. "Nikoho jiného. Jsi moje speciální hračka."

"Proč si myslíš," zalapal Hankyung po dechu. "Že s něčím takových budu souhlasit?"

"Proč bys nesouhlasil?" odpověděl Heechul, jeho jazyk kroužil po Hannieho bradavkách a úspěšně je zbavoval slabé vrstvy čokolády.

Hankyung zasténal v odpověď a zajel prsty do Heechulových vlasů. Vzhledem ke slasti, co se právě rozlévala jeho tělem, neviděl žádný problém v odsouhlasení čehokoli, klidně bude Heechulův speciální klient, mazlíček i milenec. Od okamžiku, co vstoupil do chodby, jeho oči se od téhle kočičí postavy nemohly odtrhnout. Měl dívčí a přesto mužské rysy, byl prudký, ale něžný, divoký, ale zdvořilý, prostě všechno, co si kdy Hangeng v milenci představoval.

Heechulův jazyk tančil po Hankyungově kůži, slízával čokoládu a zanechával za sebou intenzivní slast. Zatímco si vychutnával čokoládu, klouzal pozadím po Hannieho uvězněné erekci, čímž způsoboval extázi smíšenou s frustrací. Když byla všechna čokoláda pryč, Heechul se posadil a natáhl se pro šlehačku. Nejdřív zaklonil hlavu, aby si sám mohl do pusy vstříknout až hříšné množství sladké hmoty, než se sklonil a uvěznil rty svého klienta v hlubokém polibku, šlehačka klouzala mezi rty.

"Proč normálně nebereš klienty?" zeptal se Hankyung bez dechu, když se Heechul odtáhl a slízl pár zatoulaných kapek šlehačky z jeho rtů. "Vydělal bys mění."

"Děkuju," usmál se Madame. "Ale touhle fází mé kariéry jsem si už prošel. Už jednou jsem byl Džentlmen, co náleží Madame, ale on nebyl... No... Řekněme, že jeho dům nebyl na takové úrovni jako ten můj. Nemohl jsem žít s tím pocitem vězení pod něčí autoritou. Nemohl jsem..." Heechulův hlas se zadrhl v hrdle a prudce uhnul pohledem.

"Nemusíš mi to vysvětlovat," zašeptal Hankyung, nechtěl svého hostitele nijak rozrušit.

"Vypadá to, že musím," pokračoval Heechul. "Lidé mě brali jen jako někoho, koho mohou zneužít. A v té době to tak i bylo, ale slíbil jsem si, že už nikdy jiné muže nenechám, aby mi dělali to co dřív."

Hankyung se posadil a stáhl si Heechula na svůj klín, kde kolem něj pěvně omotal své paže. Hee se třásl v jeho objetí, vlhké slzy stékaly po jeho tvářích.

"Proto neberu klienty a proto si tak moc bráním své "dámy." Vím jaké to je nemít nikoho, kdo by na tebe dával pozor nebo kdo by se staral a nechci, aby ten pocit někdy poznali."

"Tak proč jsi potom souhlasil se mnou?" zašeptal Hangeng, dlaněmi hladil Heechulova záda v uklidňujících kruzích.

"Nevím," odpověděl upřímně Heechul. "Nejspíš prostě jen působíš jinak než ostatní."

Hankyung se usmál a zvedl Heechulovu bradu, aby se mu mohl podívat do očí.

"Řekl jsi, že chceš, abych byl tvůj. Pokud já mám být tvá speciální hračka, ty budeš má vzácná princezna, moje Cinderello. Neublížím ti a ani nedovolím nikomu jinému, aby to udělal."

"Jak můžeš říct něco takového někomu, koho neznáš ani den?" zeptal se Heechul jemně.

"Nevím," povzdychl si Hankyung a věnoval Heechulovi něžný polibek. "Prostě můžu."

"No," usmál se Heechul a setřel nechtěné slzy hřbetem ruky. "Myslím, že se o sebe umím postarat sám, děkuju." Jeho hlas byl pevný, jako by náhle mezi nimi tvořil neproniknutelnou zeď. Styděl se, že sám sobě dovolil se před klientem takhle složit. V téhle chvíli měl obsluhovat svého zákazníka a přinášet mu potěšení, ne tu vytahovat svou minulost.

"Ale," začal Hankyung, jeho hlas byl ovšem přerušen Heechulovými rty.

"Už žádné mluvení," utnul to Heechul a zatlačil Hankyunga zády na matraci, přičemž z něj stahoval zbytky oblečení. Když ležel nahý uprostřed postele, Heechul sám vyklouzl ze svého obleku a znovu se natáhl pro šlehačku.

"Co s tím hodláš dělat?" zeptal se Hannie, když Heechul sklouzl po matraci, takže ležel na břiše, obličej jen kousek od Hankyungovy erekce.

"Pššt... Řekl jsem žádné mluvení," napomenul ho Heechul a nastavil šlehačku přímo nad Hankyungovu chloubu. Potom ji stříkl na špičku a dole po stranách, než ji položil na zem vedle postele.

Z Číňanových rtů uniklo tiché zalapání po dechu, když jeho délku pokryl chladný krém. Byl to zvláštní pocit, u kterého nemohl přesně určit, jestli se mu líbí nebo ne. Dříve, než měl šanci se rozhodnout, začal Heechul šlehačku slízávat. Dlouhými tahy jazyka si Heechul vychutnával svůdnou chuť sladkého krému spojenou s chutí Hannieho kůže. Každé pohlazení jeho jazyka vyloudilo z klientových rtů lascivní zasténání a donutilo jeho srdce vynechat úder. Z nějakého neznámého důvodu si užíval slastné steny svého zákazníka, jako sexy verze zvonku ve fastfoodu, na který zvoníte, když si užijete zážitek.

Když šlehačka zmizela, Heechul se natáhl přes Hankyungovo chvějící se tělo k nočnímu stolku pro hračky, které tam předtím připravil. Tři hračky v jeho útlých rukách Hankyunga znervózňovaly. Samozřejmě, že se je nechystá použít na něm, že ne? Heechul si z hraček vybral dlouho fialovou a nanesl na ní gel z jiskřivě růžové lahve. Nechal lahev padnout vedle šlehačky a vrátil se zpět mezi Hankyungova stehna. Roztáhl mu nohy a hračku nastavil k jeho vstupu.

"Počkej," zaprotestoval Hannie, jak tušil, k čemu se schyluje.

"Neboj," zapředl Heechul a něžně hladil Hannieho po břiše. "Vím, co dělám."

Předtím, než mohl Hankyung znovu něco namítnout, Heechul přitlačil a nechal hračku proniknout do jeho těla. Náhlý průnik zvedl jeho boky z matrace a z jeho rtů vydral výkřik. Jeho tělo nebylo zvyklé na hrátky tohohle typu. Aby Heechul co nejvíc eliminoval nepříjemný pocit svého klienta, sklonil se a zajal jeho rty v hlubokém polibku, zatímco ruka zabloudila k ovladači jeho oblíbené fialové hračky. Jemné vibrace začaly postupně měnit nepříjemný pocit na příjemně vzrušující. Hankyung se v tom zvláštním pocitu snažil ztratit, pomalu se uvolňoval.

Heechul se odtáhl a opět si na Hannieho vylezl, přičemž se zvedl přímo nad jeho délkou. Hankyungovy oči se rozšířily, když si uvědomil, co se Madame chystá udělat. S rukama na klientově hrudi Heechul dosedl, nechal se jím kompletně vyplnit, přičemž zmáčkl další tlačítko na ovladači. Hankyung v odpověď zasténal, slastným pocit způsobený vibracemi se mísil s horkem a těsností Heechulova těla. Heechul se nadzvedával a zase dosedal, veškerou pozornost věnoval tomu pocitu, jak z něj Hannie klouže a zase do něj proniká, což se mísilo s vibracemi z jeho těla. Už to bylo tak dlouho, co měl někoho v sobě. I když pro něj byl Teukie častou sexuální úlevou, nikdy spolu nezašli takhle daleko.

"Rello," zalapal Hankyung po dechu, jeho boky se zvedaly z matrace ve snaze vyjít vstříc Heechulovým pohybům. Heechul se usmál nad svou novou přezdívkou. Nikdy dřív nebyl pro nikoho princeznou a ten nápad se mu zamlouval. Většinu svého života strávil jako otrok vášní jiných mužů. Mít někoho, kdo by pečoval o jeho vlastní potřeby a staral se o něj jako o někoho důležitého, byl vždycky jen prchlivý sen.

"Hannie," zasténal Heechul a zrychlil tempo, kterým dosedal na tělo pod sebou - tělo, kterým otřásaly slastné vibrace. "Můj princi."

Heechul zatnul hrubě nehty do Hankyungova hrudníku a s hlasitým stenem dosáhl vrcholu. Dlouhá doba odříkání znatelně snížila jeho výdrž. Hankyung ho následoval brzy poté, kombinace Heechulových pohybů a intenzivních vibrací na něj bylo příliš. Hee slezl ze svého klienta, vypnul hračku a vytáhl ji z jeho těla, načež ji i se zbytkem nepoužitých hraček hodil vedle postele. V hlavě si udělal poznámku že bude muset později Wookiemu říct, aby pokoj uklidil.

"To bylo..." ztěžka vydechl Hankyung, sevřel Heechula v náruči a líne se probíral jeho vlasy.

"Strhující, perfektní, boží..." navrhnul Heechul a uvelebil se v horkém objetí svého klienta.

"Dokonalé," dořekl Hankyung.

"Dokonalé by taky šlo."

"Jsi nádherný, Rello," vzdychl Hankyung, oči držel jen stěží otevřené.

"To už jsem slyšel," usmál se Heechul. I když mu to, že je nádherný, řeklo mnoho mužů, žádný z nich to neřekl tím způsobem jako Hankyung. Obvykle mu to muži říkali, když se v jejich očích zračil chtíč, kdy pro ně, coby pro predátory, byl jednoduše oběť. Ale úmysl v Hankyungově hlase byl jiný, dával jeho slovům zvláštní něhu a teplo.

"Teď se trochu prospi, můj laskavý princi," vzdychl Heechul, přetáhl přes ně pokrývku a zavřel oči. "Vzbudím tě za pár hodin polibkem."

"Myslel jsem, že to je práce princů?" zeptal se Hankyung ospale. "Pamatuješ? Probuzení Šípkové Růženky."

"Neříkal jsi, že jsem Popelka?" zasmál se Heechul. "Navíc, jenom proto, že jsem princezna, ještě nejsem nevinný a bezbranný. Umím se o sebe postarat."

 


Komentáře

1 týna týna | Web | 21. září 2013 v 14:40 | Reagovat

tento díl se mě moc bavil, madam odhalil svou minulost a v to jsem ani nedoufala. dobrá práce :)
jen tak dál

2 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 21. září 2013 v 20:35 | Reagovat

Oh my..
Asi mi stojí.

3 Karin Karin | 21. září 2013 v 22:04 | Reagovat

Tahle kapitola byla krásna. Madame odhalil kousek minulosti.

4 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 21. září 2013 v 22:52 | Reagovat

Oh~~ neboj Chule... nikdo si o tobě nemyslí, že jsi nevinný a bezbranný.. xDD

5 Hatachi Hatachi | 21. září 2013 v 23:09 | Reagovat

Ňaháááááááá...to byl boží díl.
Chudáček Chulí...život se s ním teda nemazlil.
Ale Hannie mu to vynahradil.
Netrpělivě čekam a moc se těšim na další úžasný díl...

6 Kyuu~chan^^ Kyuu~chan^^ | Web | 22. září 2013 v 11:49 | Reagovat

na tuhle povídku jsem narazila až včera (debil, debil debil >_<) a až dnes jsem měla tu možnost si jí přečíst...a ..................totálně jsem se do té povídky zamilovala ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ To je tak úžasně napsané, úžasně vymyšlené...všechno! totálně nádherné! (já vím, že je to přeložené - proto vám nesmírně děkuji! ^^ ♥♥♥♥♥♥)
bože..další závislost! :3

7 Cam ^.^ Cam ^.^ | Web | 23. září 2013 v 18:25 | Reagovat

asdfghjkl... omfg, dokonalý díl O.O já už chci pokračováníííí... xD
*ano, je závislá na tomhle blogu.. a na téhle povídce*

8 Saia Saia | 25. září 2013 v 19:01 | Reagovat

Neviem prečo ma pri tejto kapitolke napadlo ako to celé skončí..o-O???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek