Chci ti patřit - 40. díl

25. září 2013 v 22:00 | Kim Lula |  Chci ti patřit

Víte, že to ráda natahuju, žejo? Já jen, kdyby náhodou. A víte, že miluju zvraty a taky strašně ráda všechno poseru, že to víte?! Víte, jasně že víte *hystericky smích*. Tak, prosím, odložte ty cihly a kladiva, já za to nemůžu. A vím, že se pořád opakuju (teď myšleno i na sebeobranu i na obsah kapitol), ale on oto nějak samo! Už budu hodná, slibuju! Slibuju! No, každopádně doufá, že se vám bude díl líbit, haha. Užijte si ho, koťátka.
"Co chceš?" zavrčí nepříjemně Heechul, když zastaví proud vody a zadívá se na Henryho odraz v zrcadle.

"Promluvit si," řekne Henry klidně, přestože se uvnitř celý chvěje.

Počkal si na vhodnou příležitost a vyhlídnul si chvilku, kdy může být s Heechulem o samotě. Pohled do jeho nenávistí protkaných očí bolí, ale Henry se bolest snaží ignorovat. Nemůže se sesypat. Slzy na Heechula neplatí. Vlastně… platí na něj vůbec něco? Po tom, co se stalo, nebude věřit ničemu. Ry je pro něj jen prolhanej bastard.

"Nemáme spolu o čem mluvit," Heechul kolem mladšího kluka projde, aniž by mu věnoval pohled a sáhne po klice.

"Počkej," Henry jej chytne za zápěstí. "Prosím, Heechule."

Starší kluk se mu s tichým "nešahej na mě" vytrhne, ale pustí kliku a otočí se na něj. "Co mi chceš?" štěkne.

"Mohl by ses na mě aspoň na chvíli přestat takhle dívat?" zeptá se místo toho Ry a nezabrání jednomu zoufalému pohledu proniknout skrze masku důstojnosti.

"Proč?" Heechul se kysele usměje. Pak se zamračí: "Pokud chceš škemrat o odpuštění, tak-"

"Jen mě vyslechni, nic jiného nechci," skočí mu Ry do řeči.

Heechul založí ruce na hrudi a opře se dveře, čekajíc, co z Henryho vypadne tentokrát. Ne že by měl v plánu uvěřit čemukoli, co ten prolhanej zmetek řekne. Dál už ze sebe blbce dělat nenechá. Už víc ne.

Henry si povzdechne: "Opravdu jsme se s Kyuhyunem vsadil," řekne tiše a doufá, že jej Heechul nepošle do prdele už po téhle větě.

Heechul jen nadzvedne obočí, na rtech opovržlivý úšklebek: "Něco, co nevím?"

Mladší kluk otevře pusu, jako by chtěl něco říct, ale slova najednou jakoby se vytratila. Všechno, co mu chtěl říct, vyfučelo z hlavy, nedokáže poskládat souvislou větu. Miluju tě! Chci být s tebou! Věř mi, prosím! Chtěl by na něj zařvat všechno najednou, ale ví, že nemůže. Tohle Heechul slyšet nechce. Tomuhle neuvěří. Musí mu to vysvětlit. Ale jak? Jak, sakra?!

"Nemám celý den, Henry," promluví Chul ledově a Henry sebou škubne. Tolik nenávisti v jedné větě…

"Je mi to líto," sklopí provinile hlavu a do očí se mu natisknou slzy.

"Líto?" Heechulův hlas se do něj zabodává jako ostří nože. "Čeho tobě může být líto?"

Ry se zchvěje a přinutí se zvednout zrak: "Je mi líto všeho. Je mi líto té pitomé sázky. Je mi líto, že jsem byl takový idiot a hrál si s tebou. Je mi, kurva, líto, že to nejde vzít zpět. Je mi líto, že mi nevěříš a že-" zalkne se vlastními vzlyky, aniž by si uvědomoval, kdy začal brečet, a Heechulův zhnusený pohled nasvědčuje tomu, že tohle všechno považuje jen za obyčejné divadélko.

"Kdybych to mohl vrátit…" zašeptá zlomeně.

"Chyby vrátit nejdou," slyší Heechula před tím, než otevře dveře záchodků.

"Ale můžu se je pokusit napravit," upře své uslzené oči na Heechulova záda.

Starší kluk se zastaví a natočí hlavu na stranu: "Tohle napravit nejde, Henry."

Henry chvíli tupě zírá na zavírající se dveře, načež vyběhne na chodbu za Heechulem a - stejně jako naposled - jej pevně obejme kolem pasu a zavrtá obličej do jeho zad.

"Jde to," zahuhlá, prsty pevně zatínajíc do Chulovy košile, "Jen mi dej šanci, Chulie. Jednu."

Nechce si jej nechat proklouznout skrze prsty. Nemůže. Potřebuje jej. Nikdy by si nepomyslel, že se jde za tak krátkou dobu zamilovat takhle moc. Ani že to může tak moc bolet.

"Prosím."

Heechul pevně semkne rty a zatne pěsti. To si Henry opravdu myslí, že mu to projde? Že si s ním může takhle zahrávat? Opravdu si myslí, že po tomhle mu nějakou šanci dá? A i kdyby jo - jakože ne -, tak mu po tom všem bude věřit?

"Pusť mě."

Odpovědí je mu pouze pevnější stisk a další zoufalá prosba. Ten kluk je vážně neodbytný. Chytne jej za zápěstí a sílou jej donutí ho pustit.

"Nedělej to, prosím. Já…" ta slova mu téměř nejdou přes pusu, jak moc se bojí reakce na ně. "Já tě miluju. Opravdu. Přísahám. Miluju tě."

"Nech si ty sračky pro někoho jinýho," neotočí se na něj, když tohle říká.

Pohled do jeho uslzených očí si pamatuje až moc dobře a nechce riskovat, že by se ten pocit vrátil. Takhle může odejít, aniž by si cokoliv vyčítal. Henry je jen obyčejný děvkař. Děcko, které neví, co se životem.

"Heechule…"

"Přestaň s tím. Byl jsem idiot, když jsem ti tu tvou nevinou tvářičku zbaštil. Mohlo mi dojít, že jste stejní. Ty, Hangeng, všichni… jen si pohráváte s city a pak se dobře bavíte. Máš, cos chtěl, tak mě můžeš nechat být. Najdi si jinou hračku," to slovo vyplivne, jako by bylo jedovaté.

Pomalými kroky se Henrymu vzdaluje: "Jednou tě někdo srazí na kolena. Snad pak pochopíš, jak moc to bolí," dodá ještě tiše, ani ne tak pro Henryho, než pro sebe.

Mladší jej přesto moc dobře slyšel.

"Vím, jak to bolí," zašeptá, pohled upřený k zemi.

Heechula zamrazí, když k jeho uším dolehne Henryho hlas. Nereaguje na něj, pokračuje dál, dokud nezajde za roh a pak po schodech do šaten. Když vychází ze školy, přísahá sám sobě, že bude předstírat, že poslední Ryho slova nikdy neslyšel.


+++


Leeteuk se zamračí, když se podívá na hodiny a zjistí, že je něco po jedenácté. Zase pracoval tak dlouho. Diví se, že jej Kangin ještě nepřišel vyhubovat. Na rtech se mu zjeví lehký úsměv. Co spolu začali chodit, stará se o něj víc, než před tím. Zahřeje jej u srdce.

Dveře klapnou a do pracovny vejde ten, kolem něhož se točily poslední teukovy myšlenky.

"Měl bys jít spát," promluví něžně.

Teuk se zvedne z křesla, v očích zvláštní třpyt, ze kterého Kangina zamrazí v zádech. Starší muž sáhne po vypínači a zhasne stolní lampičku. Místnost se ponoří do tmy, kterou se táhne jen pár oranžových loučí ze světel zvenčí. Kangin přesto vidí Teukovu přibližující se siluetu. Rozevře náruč, čekajíc, až se k němu jeho přítel přitiskne, a pak kolem něj obtočí své paže. Rty se spojí v měkkém polibku.

"A zahřeješ mě v posteli?" zeptá se svůdně.

"Jistěže," odpoví Kangin bez zaváhání, tisknouc k sobě teukovo pevné tělo.

Leeteuk se tiše zasměje a vzápětí se pracovnou rozlehne táhlé zasténání, když Kangin přisaje své rty k světlovláskovu krku.

+++


"No jo, už jdu, už jdu, sakra!" tmavovlasý mladík se protáhne, až mu několik kloubů zapraská, a zamíří do malé, zato však luxusní předsíně svého bytu, odhodlán zabít toho, kdo jej takhle pozdě v noci otravuje. Jediné štěstí, že ještě nespal, jenom podřimoval - film, který koukal, ještě pořád běží, si v podstatě ani nepamatuje, jen se mu ještě nechtělo spát.

Zvonek nepřestajně řve jako o život, a Guk si je jistý, že jeho neočekávaná návštěva vzbudila celé patro.

"Kurva, je skoro půlnoc…!"

Guk nasupeně otevře dveře, jen aby mu vzápětí poklesla čelist o několik centimetrů. Překvapeně kouká na zrzka, který na něj hledí lesklýma očima - pravděpodobně má v sobě něco málo alkoholu, avšak pořád dokáže stát rovně.

"Henry, co tady - ?!" než stihne dokončit otázku, Henry vpadne do jeho bytu, bouchne za sebou dveřmi a přimáčkne se ke Gukovu tělu se rty přilepenými k těm jeho.

 


Komentáře

1 UkeEli^^ UkeEli^^ | E-mail | Web | 25. září 2013 v 22:23 | Reagovat

nééééééééééééé! ten konec se mi ale VÁŽNĚ VÁÁÁŽNĚ nelíbí!!!!

2 Romanka Romanka | E-mail | 26. září 2013 v 0:03 | Reagovat

Co ten konec? To snad ne, takhle to nesmí dopadnou v žádném případě, určitě se jen políbí a konec že jo? Řekni že jo. Chudák Henry je z toho zničenej, ale takhle se smutek neléčí.

3 Marča Marča | Web | 26. září 2013 v 12:05 | Reagovat

Ten konec myslíš vážně? Děvče? proč nás takhle týráš? Co jsme ti kdy udělali? Och Henry si to zaslouží to něříkám, ale vždy existuje ta malá šance že vše bude o.k? Ne? :(((

4 ČiČi x) ČiČi x) | E-mail | Web | 26. září 2013 v 18:14 | Reagovat

ČOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ??????????? T-To ... ako si to kurva Henry predstavuje ?! Ako si to predstavuješ ty ?! ... Ono ... to ... bože ten koniec !
Ako čo s Heechulom ! To Henry nemôže robiť ! V-Veď... ! Kurňa ... to nejde ! ... on miluje Chula... a nie Guka !!! (Ja milujem Guka ! :"D)

5 Hatachi Hatachi | 26. září 2013 v 18:55 | Reagovat

Tak to bylo teda hodně tvrdý. Neřikam, že si to Henry nezasloužil, ale přeci jen...
Ale pak bych ho klidně nakopala do prdele ze předu!!!
Sotva mu Chulí nehezky řekne "ne", tak neváhá a běží za někym jiným. A to chce aby mu Chulí věřil...
Kangin s Teukiem jsou tak sladcí, aspoň někdo je šťastný.
Moc se těšim na další díl.

6 Karin Karin | 26. září 2013 v 21:08 | Reagovat

Za ten konec bych tě nejraděj nechtěj vědět co.Honém další díl.

7 Barica Barica | E-mail | Web | 26. září 2013 v 22:10 | Reagovat

Ono se to ožralo... to malé pako se ožralo a teď to všechno hodlá posrat ještě víc, než už to je... no potěš xD
A Heechul... to jako fakt, jak mu může nevěřit?? na mě kdyby se někdo vytasil s takovými srdečními výlevy, tak roztaju, ať už bych byla naštvaná jakkoli... Huh, prostě to jsou paka oba dva, a to naprosto nehorázný. Něco s tím udělej, než je přijdu nakopat xD

8 Nataly ^^ Nataly ^^ | Web | 26. září 2013 v 22:22 | Reagovat

Ehm, tak toto je v prdeli.. Toto je vážne, ale fakt vážne v prdeli..
What the hell is this?! *čumí na ten koniec* Čo to ten Henry robí? Žeby ho zúfalstvo z Heechulovho odmietania doviedlo až k takémuto činu? Sakra, tomu sa mi nechce veriť.. (že si ho nadrogovala?)
Som zvedavá, či mu raz Heechul odpustí.. Ale tak, každý si zaslúži druhú šancu.

9 Saia Saia | 29. září 2013 v 17:11 | Reagovat

Ty seš tak zlobivé díte..............

10 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 30. září 2013 v 16:25 | Reagovat

Guk jako Youngguk nebo sem zase nejak mimo?! tak na tohle chci yvsvetleni to co za konec to neskonci dobre!!! heleee pokracko ale hned ted!!!! jako!!!! nestvi me!!!! honem to vsechno naprav!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek