Zůstaň

1. června 2013 v 15:29 | Kim Lula & Kami |  super junior fiction

Zdarec, děti. Užíváte si svátek? Doufám, že ano. Mám tady pro vás menší (větší!) potěšeníčko v podoě povídky, co jsme s Kami napsay tak dávnoo, že si ani nepamatuju, kdy to bylo. Ale to nevadí. Je to jednorázovka (fakt!), která má asi 13 stránek, ale to je, myslím, jenom plus, no ne? Tak doufám, že si povídečku užijete, sluníčka moje. Strašně moc vás miluju :)

Název: Zůstaň
Fandom: Super Junior
Pairing: EunHae
Autor: Lula a Kami
Varování: 20+ MUHAHAHAHAHA
Věnování: Našemu malému sluníčku Jannie - milujeme tě, ukeátko naše


Už poněkolikáté stiskne zvonek, přestože ví, že dotyčný ani nemohl stihnout dojít k telefonu. Je naštvaný. Sakra naštvaný! Tak proč brečí?! Skousne si spodní ret, když se mu opět vybaví Siwonův výraz... Bože, jak si s někým takovým vůbec kdy mohl něco začít? To byl tak moc slepý?
"Hae?" ozve se z chraplavého mikrofonu.
"Jo, to jsem já," řekne a hlas se mu několikrát zlomí. Neměl tam chodit. Jsou to už dva měsíce, co to s ním skončil...tak proč tam sakra chodil?! Teď dopadl takhle...
"Pojď dál."
Bzučivý zvuk mu je nepříjemný, proto rychle otevře dveře a zamíří přímo k výtahu. Hřbetem ruky setře slzy, které mu ztékají po tváři a snaží se uklidnit rozechvělé tělo, kterým lomcuje hned několik pocitů, které mu rozhodně nejsou příjemné. Hlavně zlost. Jo, přímo vztek. Jak jen mohl kdy chodit s takovým idiotem?!
A pak taky bolest. Marně se snaží zamrkat další slzy, které se do jeho očí nahrnou záhy poté, co mu mysl škodolibě vyplivne všechna ta slova, co mu Siwon řekl.
Tiché cinknutí výtahu mu oznámí, že je na místě. Vyjde z kabiny a jeho pohled se okamžitě setká s pohledem tmavovlasého muže, který už na něj čeká opírajíc se o futra dveří.
Jde přímo k němu a už-už se nadechuje, ale dřív, než stihne cokoliv říct, je uvězněný v pevné náruči, až ho to donutí zalapat po dechu. Hned na to ale spokojeně přivře oči. Přesně tohle potřeboval. Zvedne ruce a sám je pevně obmotá kolem pevného těla, prsty doslova drtí látku volného trička.
"Hyuku... Já jsem takový pitomec..." zamumlá jen do jeho ramene a i přes sílu jeho vůle se na povrch dostane další salva slz.
Starší kluk na to nic neřekne, jen pevněji obejme chlapcovo tělo a vtiskne mu konejšivý polibek někam do vlasů.
"Pojďme dovnitř, udělám ti čaj a ty mi řekneš, co se stalo, ano?"
Hae beze slova pustí Hyukovo tričko ze svého sevření a kousek se od něj odtáhne, načež se paže staršího kluka ovine kolem jeho pasu a přitiskne si ho ke svému boku. Hae sklopí pohled k zemi, tváře pořád zmáčené od slz, které ne a ne přestat téct. Teď, když je s Eunhyukem a cítí jeho blízkost, která jej tolik uklidňuje… nějak před ním nedokáže skrývat své emoce.
Jen co zmizí to horké tělo, co mu dělalo oporu, dopadne na pohovku a přitáhne si kolena až k bradě. Opře o ně čelo a čeká, z kuchyně se ozývá vrnění rychlovarné konvice. Čeká. Během dalších tří minut před ním přistane šálek s čajem a on konečně zvedne hlavu, aby se střetl s tím starostlivým pohledem. S tichým povzdychem pustí svá kolena, která do teď objímal a poklepe na místo vedle sebe. V další chvíli je opět stažen do vroucí náruče, tiše si povzdechne.
"Měl jsi pravdu...neměl jsem tam vůbec chodit..."
Eunhyuk vpluje dlaní do jeho vlásků a jemně jimi proplouvá, přičemž druhou rukou jej jemně hladí po boku. Hae spokojeně zamručí a položí hlavu na Hyukovo rameno.
"Mluv," pobídne jej tmavovlásek a čeká, až se Donghae rozpovídá. Nemusí čekat dlouho, mladší kluk začne mluvit takřka okamžitě.
"Chtěl, abych se k němu vrátil," zašeptá tiše a cítí, jak se Eunhyukovo tělo při těch slovech napnulo. Přitiskne se k němu ještě víc a pokračuje dál: "Poslal jsem ho do háje, že už s ním nechci nic mít, že je to idiot a že mě má nechat na pokoji. Zuřil. Pořád nesnese, když mu někdo není po vůli. Řekl mi dost… ošklivé věci, prý jsem vybíravá kurva… prý jsem ho určitě podváděl, když jsem mohl vlézt do postele jinému hned poté, co jsem jeho odkopnul… vyčetl mi všechno, co mohl, navíc křičel tak nahlas, že to slyšeli všichni, udělal ze sebe největšího chudáčka, zatímco já vypadal jako…" Haemu se zlomí hlas a do očí se mu nahrnou další slzy. Už nikdy nechce zažít takovouhle situaci.
"...jako děvka." dokončí větu a z jeho hrdla se vydere tichý vzlyk. Nejhorší je...nemá Siwon tak trochu pravdu? Vždyť...vždyť si Hyuka vážně našel ani ne týden po tom, co od Siwona odešel. Normálně by se držel dál, ale předtím byl prostě zoufalý...potřeboval obejmout... Ne. Nemá pravdu. Už jen proto, že Hyukovi nevlezl do postele - vždyť spolu ani teď ještě nespali.
"Neplač..." ozve se tichý šepot v jeho vlasech a hned na to ho ty dvě silné paže podepřou a vyzvednou ho k Hyukovi na klín. "Je to idiot, ale už je pryč. A pryč zůstane..." pokračuje Hyuk, ale sám se pořád nemůže zbavit toho napětí, co v něm Hae vyvolal. Představa, že by mu Hae vážně znovu naletěl a vrátil by se k němu... Zbláznil by se.
"Um," přikývne jen Hae se sklopenou hlavou, očima přitom skenuje Hyukův hrudník. Pár krát rychle zamrká a slzy, co doteď lpěly na jeho řasách, se skutálí po jeho tvářích. A v další chvíli už je slíbávají Eunhyukovy měkké rty. Zavře oči a nechá ten příjemný hřejivý pocit plout jeho tělem, nechá ho, aby se ovinul kolem jeho srdce jako hedvábný šátek a svým něžným dotekem zahojil šrámy, které na něm zanechala Siwonova ostrá a bezcitná slova.
"Už ho nechci nikdy vidět," šeptne tichounce a pootočí tvář na stranu tak, aby Hyukovy rty sklouzly z obličeje k jeho rtům.
Eunhyuk se usměje, lehce a téměř nepatrně, a přitiskne rty na ty Haeho. Hnědovlásek tiše vzdechne spokojeností a položí ruce na Hyukovy ramena, odkud je hned přesune k jeho krku. Nakloní hlavu lehce na stranu a pootevře ústa, aby mohl starší kluk vklouznout dovnitř.
Obejme to své malé koťátko pevněji a jednou dlaní se přesune opět k Haeho vláskům, aby si mohl jeho hlavu naklonit na stranu, čímž prohloubí jejich polibek a Hae mu do rtů spokojeně zamručí. Kdyby mohl, usmál by se.
"Stydne ti čaj," mroukne tiše, když se odpoutá od těch dokonalých rtíků, které jsou v tuhle chvíli načervenalé a trošku napuchlé. Ukradne si ještě jeden polibek, krátký a vlhký, načež sevře Haeho pas a nechá ho, ať se natáhne k hrníčku.
Sevře horký hrnek v dlaních a znovu se opře o tu vypracovanou hruď. Takhle je mu dobře. Usrkne trochu čaje a tiše se zachichotá, když ucítí ty vlhké hravé rty na svém odhaleném krku. Miluje Hyukovy doteky. Ta něha, s kterou s ním zachází...ne, že by Siwon byl nějaký surovec, ale nebyl to moc tulivý typ. Narozdíl od Hyuka, který Haeho často bral jako svého domácího mazlíčka a vydržel se s ním mazlit hodiny. Přesně typ člověka, jakého Hae potřebuje. Spokojeně vzdychne do horké tekutiny, když se Hyukovy rty posunou výš a otřou se o jeho ušní lalůček. Cítí, jak jeho tělem procházejí slabé výboje vzrušení... Ve chvílích, jako je tahle, by se vážně nejraději posunul dál a to hned o několik metrů. To mazlení miluje, ale... Prostě ale.
"Hyuku..." vydechne tiše, když sametový jazýček sklouzne po lastuře jeho ucha a jemu po těle vyskočí husí kůže.
"Hnn?" udělá jen Hyuk, zatímco rty si mapuje cestičku po Haeho krčku a s motýlími polibky se pomalu posouvá k jeho bradě a pak dál, mine jeho rty, líbá jej na tváře a pomalu se dostává zpátky k jeho oušku, u kterého setrvá.
Hae se roztřeseně nadechne a hlas mu uvízne v krku. Původně chtěl Eunhyukovi říct, ať se trochu stáhne, pořád má pocit, že na něco víc je brzy a Eunhyuk vážně vypadá, že jej tady každou chvíli povalí na gauč a-
"Nic," hlesne s přivřenýma očima, když jej Hyuk začne líbat na citlivém místečku kousek pod ouškem směrem k šíji, a cítí, jak se mu jemné vlásky na zátylku zvedají a příjemný mrazík postupuje po jeho páteři směrem dolů, kde se plynule přemístí do podbřišku a zanechá po sobě brnivý pocit, který až moc dobře zná. Tiše vydechne a sevře hrníček pevněji zvažujíc, zda by ho neměl urychleně odložit na stůl, protože pokud to neudělá, hrozí, že jej za chvilku-
Hyukovy rty protnou vlákna jeho myšlenek, když vsají napjatou a opravdu hodně citlivou kůži na jeho krku.
"Ahnn!" tělem mu prostoupí elektrizující a vzrušivý pocit, ze kterého se mu na malou chvíli zatmí před očima a jeho prsty uvolní sevření kolem hrníčku, který vzápětí skončí v jeho klíně i se svým - bohudík už ne tak horkým - čajem.
Jo, přesně o tomhle mluvil - přemýšlel.
Eunhyuk se překvapeně odtáhne a nejdřív mu nedojde, co se stalo, stále ještě příliš okouzlen (a trochu vyveden z míry) tím dokonalým zvukem, co před chvíli Hae vypustil z úst. Až teď si uvědomí, že osoba na jeho klíně už nesvírá onen hrníček a zděšením se mu rozšíří oči - nebylo to ještě vařící?!
"Hae, jsi v pohodě?" zeptá se s malou dušičkou.
"...já jsem se polil..." zamumlá Donghae a snaží se ze svých kalhot zachránit, co se dá, ale už je pozdě. S povzdychem položí hrnek zpátky na stolek.
Eunhyuk si oddechne, kdyby to bylo vařící, to malé by rozhodně nesedělo tak klidně. Trochu překvapeně Haeho pustí, když se snaží vykroutit z jeho náruče a vstát, polkne, když si Hae začne rozepínat kalhoty. Načež má chuť praštit hlavou do zdi. Vždyť se jenom polil! Nic jiného v tom není. I tak ale nemůže odtrhnout pohled od toho dokonalého pozadí, co se rýsuje pod tenkou látkou spodního prádla. Polkne. Tohle není dobré...
"Hae," vydechne přiškrceně a mladší k němu stočí svůj pohled. Chvilku na něj kouká s otazníky v očích, načež si všikne toho Hyukova pohledu, kterým doslova svléká jeho oblečení. Rty má mírně pootevřené a Hae při tom pohledu čeká, kdy se Hyuk mlsně olízne a vrhne se na něj jako dravá šelma. Zamrká, několikrát a hodně rychle, že by si jej jeden spletl s panenkou, a kalhoty ledabyle pohodí na opěradlo křesla.
"Hyukkie?" přistoupí k staršímu chlapci, který k němu zvedne zrak - lehce zamlžený z toho, jak dětem nepřístupné myšlenky víří jeho hlavou nekontrolovatelně a až moc rychle na to, aby byl schopen je nějak zastavit.
"Raději ke mně nechoď a padej si ty kalhoty pověsit do koupelny," hlesne téměř bez dechu.
"Eh?" udělá Hae a nakloní hlavu na stranu, přičemž mu několik pramínků vlasů spadne do obličeje. Eunhyuk polkne, zavře oči a zhluboka se nadechne. Tohle udělal schválně, nebo ano?!
"No...měl by sis jít pověsit k-kalhoty...ať od toho nenasákne koberec..." zakoktá a snaží se odtrhnout pohled od toho svůdného těla. Bože, jak moc ho chce, od první chvíle, co ho uviděl...jenže...když ho poznal...Hae byl emocionálně v koncích...nemohl...se chovat takhle...
"Dobře, hned jsem zpět," usměje se zničehonic Donghae a v další chvíli už je Hyuk v pokoji sám.
Potřepe hlavou, aby z ní vyhnal nežádoucí myšlenky. Co to do něj vjelo?! Zrovna dneska si takovéhle úlety nemůže dovolit. Hae potřebuje akorát utěšit, NIC víc. Sám si pro sebe přikývne. Vstane, nemůže tu jenom tak sedět, to jsou jeho myšlenky až příliš dotěrné. Aspoň odnese ten hrnek. Ledabyle ho sevře v prstech a narovná se, aby mohl zamířit směrem do kuchyně, ale v dalších chvíli už mu hrnek vypadne z ruku a s tichým žuchnutím dopadne na měkký koberec, když ve dveřích do chodby spatří Haeho...který na sobě nemá vůbec nic. Těžce polkne.
"Prosáklo to," vysvětlí Hae s pokrčením ramen, když si všimne jeho pohledu.
Taky za chvíli prosáknu, napadne Hyuka, který se málem udělá už jen z pohledu na to dokonalé tělo. Cítí, jak se jeho tělo otřese touhou, kterou nedokáže potlačit. Sakra, na tohle ho ve škole nepřipravili!
"Budu potřebovat sprchu," knikne skrze sevřené rty. Mělo to být jen takové to zamručení pod imaginární vousy, ale na to má Hae až moc dobré uši.
"Um? Proč? Polil jsem i tebe?" sklouzne pohledem k Hyukovým kalhotám…
…a dech se mu zadře v krku, když si všimne rýsující se boule.
"Protože jinak bych tě mohl nahodit na zeď a pomilovat tě tak, že-… já raději půjdu do té sprchy, jo? Jdi do-uhn… jdi do ložnice a… asi se oblékni, nebo tak něco, já-… já se za chvilku udě-… uhn, vrátím," plácá nesouvisle Hyuk, přičemž jeho vůle hnout se z místa a odtrhnout zraky od toho dokonalého těla, je tak slabá, že se nedokáže ani jen hnout.
Snaží se zhluboka dýchat, ale dvakrát mu to nejde, jeho představy už se rozjely na plné obrátky.
Donghae sleduje ten zamlžený výraz a skousne si spodní ret. Sice měl tohle svým příchodem tak trochu v plánu, ale chtěl ho jenom poškádlit, neplánoval nic...víc. Je to brzo, příliš brzo po tom všem. Takže by mu rozhodně nemělo podbřiškem projíždět mravenčení jen při té zmínce o milovaní a nebo při představě, co bude Hyuk v té sprše dělat...bože, jak dlouho už neměl sex? Jsou to dva měsíce, co opustil Siwona a to i sním odmítal poslední týdny spát kvůli tomu, jak se choval... Uhne pohledem. Fajn, na čase změnit myšlenkové pochody, protože jestli to nechá pokračovat, jeho žádné kalhoty nezakryjí.
"Tak...já půjdu...do té ložnice?" vymáčkne ze sebe nejistě a pohledem zatěká po místnosti.
"Musíš?" pípne Hyuk bezmyšlenkovitě s nepřirozeně vysokým a pisklavým hlasem, přičemž mu v plících bolestivě zasviští vzduch a další vlna vzrušení propluje jeho tělem. Zatraceně, připadá si jako nadržené prase. Nebo možná i je. Donghae je teď v citové krizi a on je schopný myslet akorát na to, jak pravděpodobná je možnost, že pokud čapne Haeho za ruku a dotáhne ho do ložnice, kde se na něj vrhne, bude s ním Hae ještě někdy mluvit.
"Uhn," udělá jen Hae a nejistě přešlápne na místě. Krev se v něm začíná bouřit a on neví, či jej ten Hyukův hladový pohled děsí nebo vzrušuje, každopádně na něj působí až moc a on začíná mít menší problém udržet třas svého těla ve stavu, kdy ho ještě nejde vidět volným okem. Ačkoli ty záchvěvy, co vystřelují z jeho mozku až k jeho podbřišku a pak ještě níž, směrem do rozkroku, kde mu chvílemi až nebezpečně cukne, se mu moc na strach nepodobá.
Hyuk těžce polkne. "A...nechceš...nechceš raději se mnou do té sprchy?" vyletí z něj dřív, než se stihne zastavit. Jako že…hups?
Donghae k němu zvedne překvapený pohled. Přijde mu to nebo právě teď dostal přímou nabídku...? Roztřeseně se nadechne a několika pomalými kroky překoná vzdálenost, co je do teď oddělovala. Obličej má jen pár centimetrů od toho Hyukova a na svém holém stehně může cítit Hyukovu jasně se rýsující erekci. Olízne si rty a neodtrhává od Hyuka svůj zamlžený pohled.
Eunhyuk má co dělat, aby nezasténal jen z té blízkosti. Touha chytnout Haeho za ramena, nahodit ho na zeď a tvrdě ho ošukat je až nebezpečně vysoká. Přivře oči, aby ho ty Haeho nedráždily a pokusí se trochu uklidnit. Veškeré jeho snahy ale odbourá Haeho hlas.
"A...co tu sprchu vynechat a vzít to rovnou do té ložnice...?"
Eunhyuk na pár okamžiků zadrží dech, očima zatěká po Haeho obličeji a zastaví se u jeho očí ve snaze zjistit, nakolik tohle mladší kluk myslí vážně. Ale nemá ponětí, proč by si z něj teď dělal srandu? Možná ho zkouší? Dívá se do jeho očí a zvažuje všechna pro a proti. Nechce si tímhle Hae jen ověřit, nakolik mu může věřit a či jen nevyužije takovéhle příležitosti k tomu, aby ho dostal? Ale… to by se na něj nemohl dívat takhle… toužebně? Jo, toužebně. Zatraceně toužebně a ta touha je v několika následujících chvílích potlačena zábleskem zklamání, které Hyuk nechápe. Až, když se Hae o něco málo odtáhne a uhne pohledem.
"Nebo to nechceš?" zní tak ublíženě, až se Hyukovi sevře hrdlo. Nechce?! NECHCE?! Vždyť po tomhle touží tak dlouho, až se diví, že ještě může v Haeho přítomnosti vůbec racionálně uvažovat. Ve chvíli, kdy Hae ustoupí o další krok a chce se otočit k odchodu - pravděpodobně do ložnice, aby se obléknul - se pohne i Hyuk a jeho dlaň vystřelí k Haeho rameni. Prudce jej k sobě otočí a několika kroky jej zatlačí ke zdi, ke které jej vzápětí přitiskne a hluboce jej políbí na ústa.
Hae překvapeně pootevře rty, čehož Eunhyuk okamžitě využije a vklouzne mezi ně svým hbitým jazýčkem, jeho dlaně se okamžitě rozeběhnou po tom dokonalém těle, tentokrát mu nebrání žádné oblečení, hladí ho všude, kam jen dosáhne, už se nedrží zpátky, už žádné další mylné závěry.
"Chci tě víc, než si dokážeš představit," zamumlá do jeho rtů, zatímco prsty mapuje křivku Haeho zad.
Ten spokojeně vzdychne, už se vzpamatoval natolik, aby sám začal prozkoumávat Hyukovo tělo. Jeho tělo hoří, ale má podezření, že to nebude jen tím vzrušením, ale i jeho slovy...v jednu chvíli se vážně už bál...že ho Hyuk nechce... Opak je ale podle všeho pravdou, pomyslí si, když dlaní sklouzne do Eunhyukova rozkroku a hravě stiskne přes kalhoty erekci napínající látku kalhot.
Hyuk slastně zasténá do jeho rtů a celé jeho tělo se pod tím návalem slasti roztřese. Bože Hae, co to se mnou děláš? Odtáhne se a pohled mu okamžitě padne na ty napuchlé rty, zarudlé tváře, zamlžené oči... Bleskově ze sebe shodí tričko a znovu se natiskne na to rozpálené tělo.
"Hyuku," vydechne těžce Hae, zatímco jeho ruce spěšně kloužou po tom dokonale vypracovaném těle, které celé hoří a chvěje se a napíná se s každým nádechem… Zatmí se mu před očima, když se Hyukovy prsty ovinou kolem jeho vzrušením tepajícího penisu a silně jej stisknou. Kolena se mu podlomí a jen tak-tak se stihne zachytit Hyukových ramen. Nehty zaryje do jeho kůže tak silně, až Hyuk bolestivě sykne do jeho úst.
"Půjdeme do té ložnice," zašeptá Eunhyuk roztřeseně, aniž by přestal Haeho líbat. Pustí jeho penis - za co se mu Hae odvděčí zklamaným zasténáním - a odtáhne jej od zdi, aby ho mohl nasměrovat k ložnici. Hae couvá tam, kam jej Hyuk postrkuje, ruce pěvně obtočené kolem jeho krku, rty přitisknuté k těm jeho. Nechává se od něj hladově líbat, skučí mu do rtů a pomalu nestačí s dechem. Srdce mu tluče závratní rychlostí, má pocit, že každou chvíli selže a on umře dřív, než by mohlo zajít k něčemu dál - což by byla věčná škoda.
Vůbec netuší, jak se Eunhyukovi povedlo otevřít dveře do ložnice, protože obě jeho ruce pořád cítí na svém těle, jako by byly přilepeny k jeho kůži bez úmyslu se někdy odtáhnout, a už vůbec netuší, jak je pak zavřel. Jeho oči nestíhají reagovat na pohyby kolem sebe, všechno je jen jedna velká šmouha a svět se mu zhoupne a zatočí a on má pocit, že nemá pevnou půdu pod nohama. Až když zády dopadne do měkkých peřin, dojde mu, že na chvíli opravdu tím vzduchem letěl - to, když jej Hyuk svalil do postele. Eunhyuk mu ale nedá čas se tím nějak hlouběji zabývat, jelikož se jeho tělo okamžitě přitiskne za to Haeho a zatlačí tak mladšího kluka hlouběji do postele. Donghae zasténá, dlouze a hlasitě - tíha Eunhyukova těla do jeho vlastního těla vpraví další dávku touhy a vzrušení, jaké už necítil zatraceně dlouho.
Eunhyuk se okamžitě vydá na průzkum toho dokonalého těla, rty sklouzne po čelisti ke krku, kde vsaje citlivou kůži a posune se níž ke klíční kosti, kde se zakousne. Dlaněmi mezitím hladí jemnou kůži a užívá si těch tichých vzdechů, co Haemu unikají. Cítí, jak mu Hae rozepíná pásek u kalhot, ale rozhodně nehodlá protestovat. Sklouzne rty ještě o něco níž a vsaje mezi ně Haeho bradavku, olízne ji a něžně stiskne mezi zuby. Hae na moment ustane ve své práci, když hlasitě zasténá a prohne se v zádech, čímž vypne hruď proti Hyukovým rtům. Bože, když ho naposledy někdo takhle opečovával?
Konečně se dostane ho Hyukových kalhot, kde bez zaváhání ovine prsty kolem jeho pulzující erekce a několikrát zapumpuje. Eunhyuk trochu překvapeně zasténá do Haeho hrudi a odtáhne se, aby se mohl zbavit toho přebytečného kusu oblečení. Kalhoty skončí někde pod postelí, ale když se chce na Haeho opět vrhnout, Hae ho chytne za ramena a svalí ho pod sebe, na tváři mu hraje spiklenecký úsměv. Věnuje Hyukovi ještě jeden krátký, vlhký polibek, než se znovu odtáhne a přetočí, aby měl přímý přístup k Hyukovu pulzujícímu vzrušení. Stiskne jeho erekce v dlani a olízne špičku. K jeho uším dolehne zasténání a v těle to pod ním několikrát zaškube. Pousměje se a vsaje žalud mezi rty, přičemž po citlivé kůži několikrát zakmitá jazykem. Hned nato se mu ale zornice rozšíří a jeho vlastním tělem projede neskutečná vlna vzrušení, když Hyuk využije jejich pozice a sám v prstech stiskne Haeho rostoucí erekci.
Hlasitě zasténá a sám sevře Eunhyukův penis o něco silněji, čímž si i on vyslouží tolik uším lahodící zasténání. Tohle se mu líbí. Zatraceně se mu to líbí. Skloní se k Hyukovu penisu, jazykem obkrouží jeho špičku a poté jej vsaje do úst až po kořen.
Eunhyuk vykřikne rozkoší a jen stěží se mu povede ovládnout touhu silně přirazit proti Haeho puse. Prsty pohladí celou délku Haeho penisu, stiskne jej užívajíc si každičké Haeho ucuknutí či tlumené zamručení, které by v případě, že by Haeho pusinka nebyla zaměstnána - už jen z té představy se Eunhyuk málem udělá - rozhodně znělo jako slastné zasténání. Pohrává si s jeho penisem, prsty stáhne předkožku a palcem pohladí odhalený žalud. Cítí, jak sebou Hae cukne silněji a sevření jeho rtů kolem Hyukova penisu taky zesílí a Hyuk teď už nedokáže zabránit mírnému přiražení boků.
Hae se nebrání a vyjde mu vstříc, má praxi, až Hyuk začíná pochybovat, jestli někde neztratil dávící reflex. Už dál nezvládne zadržet mělké přirážení a čím dál víc zapomíná na Haeho, jak se v jeho těle hromadí vzrušení a v jeho slabinách to škube. A Hae se o to ani nijak nestará a dál ho hladově kouří, je tak nějak zvyklý, Siwon nebyl zrovna opečovávací typ... O to víc ho překvapení, když se najednou Hyuk stáhne a Haeho od sebe odstrčí. Hae zmateně zamrká a v hrudi ho bodne. Rozmyslel si to..?
Hyuk ho ale donutí tyhle myšlenky opustit, když ho chytne za paže a povalí ho pod sebe.
"Chm...nějak mě rozptyluješ, kotě..." zapřede, než se stáhne mezi Haeho nohy a pohltí ho téměř celého do úst. Haeho oči se rozšíří překvapením a náhlých návalem slasti, přičemž prudce zaboří hlavu do matrace. Tohle...nepředpokládal.
"Ahn, H-hyuku!" zasténá rozkoší, která vystřeluje do jeho mozku a zase zpátky. Horký prostor Hyukových úst jej přivádí k šílenství a hbitý jazýček, jenž šikovně přejíždí po celé jeho délce a laská jeho žalud, jej pomalu vynáší k nebesům. Zaryje nehty do prostěradla a zvrátí hlavu vzad, oči doširoka rozevřené, rty stejně tak. Mělce dýchá, jeho hrudník se rychle zvedá, srdce tluče až bolestivě silně, ale on nic z toho nedokáže vnímat víc, než tu rozkoš, co mu starší kluk způsobuje.
Eunhyuk vezme jeho penis do dlaně, stiskne jej u kořene a silně zapumpuje, přičemž jej vypustí téměř celý z úst, aby se mohl věnovat jen jeho špičce. Jazýčkem dráždí vrcholek, saje žalud, cucá jej a lehce okusuje zoubky a Haeho skučení a mručení a trhavé pohyby pánví mu nasvědčují, že to dělá více než dobře.
Donghae už se neudrží a necudně se pokusí přirazit proti jeho rtům, Hyuk mu v tom ale zabrání a škádlivě se usměje.
"Nějak nedočkavý, ne?" pozvedne obočí a jazykem sklouzne po celé jeho délce, přičemž se na pár chvil zdrží u citlivé kůže varlat, kterou poškádlí jazykem a nakonec vsaje mezi rty. Palcem rozetře kapku, co vytekla ze špičky, načež ho opět vsaje do svých úst a několikrát přirazí hlavou. Druhou rukou mezitím zabloudí dál, až k Haeho otvůrku, o který se škádlivě otře. Tak, aby ho rozdráždil, ale ne natolik, aby to vypadalo, že chce vniknout dovnitř, nevěděl, jak daleko chce Hae zajít, přeci jenom je to celé ještě moc -
"Tak už si mě vem," zasténá Hae a znovu přirazí proti jeho rtům.
Tak asi není, pomyslí si Hyuk s černou mlhou před očima. Opravdu Hae právě řekl to, co slyšel, že řekl, nebo to byla jenom jeho fantasmagorie způsobená touhou a chtíčem, které lomcují jeho tělem a zatemňují mu mysl?
"Chci tě v sobě."
Fajn, tohle už se mu rozhodně nezdálo. Vypustí Haeho ze svých úst a zvedne k němu svůj pohled jen, aby v tu chvíli mohl zapomnět, jak se vlastně dýchá. Vzduch uvízne v jeho plících a v krku mu vyschne. Olízne si rty, které jsou taky najednou až moc dehydrované a přesune se k Haeho tváři. Zblízka vypadá ještě dokonaleji. Zarudlá a zpocená, zdobená rudými rty, plnými a prokrvenými a lesklýma očima zastíněnýma touhou a vzrušením. Ach, bože, jak dokonalý tenhle kluk je?
"Nechci ti ublížit..." zachraptí Hyuk, načež se jemně otře o jeho rty. Hae frustrovaně zasténá, ale Eunhyuk to ignoruje, místo toho se natáhne k nočnímu stolku, kde ze šuplíku vytáhne lubrikant a vylije si trochu do dlaně. Skloní se nad Haeho, aby viděl jeho obličej do nejmenších detailů, zatímco kluzkou rukou zabloudí opět mezi jeho nohy, několikrát sklouzne po jeho erekci, čímž si vyslouží další sladký sten. Nakonec se přesunou až k jeho dírce, Hae víc než ochotně roztáhne nohy. Hyuk to citlivé místečko pohladí, načež přitlačí a jedním prstem vnikne do toho úzkého otvoru, který se kolem něj okamžitě stáhne tak, až se mu zadře dech, navíc u výrazu Haeho tváře má pocit, že se každou chvíli udělá.
"Uhn, jestli si mě brzo nevezmeš, tak ublížím já tobě," zaskučí Hae, přičemž se boky pohne proti Hyukovu prstu. Starší kluk se jen pousměje, dlaní jej pohladí po tváři a lehce povytáhne prst, aby ho mohl vzápětí přirazit hlouběji do jeho těla. Fascinovaně přitom sleduje výraz v Donghaeho tváři. Tak dokonalý…
"Tak moc tě miluju, Hae," zašeptá tiše, načež se přisaje k jeho rtíkům. Donghae se vzmůže na pouhé zaskučení a další pohyby pánví.
"H-hyukie," mroukne po chvilce, kdy v něm mizí už dva Hyukovy prsty a jemně jej roztahují, přičemž hledají ten správný úhel přírazů.
"Hn?" udělá tmavovlásek do jeho rtů.
"Já chci víc, prosím. Prosím," šeptá téměř bezhlasně, vzrušením sevřené hrdlo odmítá propustit cokoli, než steny a vzdechy.
To už je i na něj moc. Vytáhne z něj prsty, které otře do prostěradla, stejně bude muset po dnešní noci vyměnit povlečení. Další dávkou gelu potře svou vlastní erekci, i jeho vzrušení už je téměř bolestivé a vmísí se mezi jeho nohy. Ještě jednou sklouzne pohledem k Haeho tváři, jako by hledal jediný náznak nesouhlasu, ale zamlžené oči, co ho pozorují zpod přivřených víček a skousnuté prokrvené rty tvrdí přesný opak. Nasměruje špičku své chlouby k Haeho otvůrku a pomalu přitlačí. Před očima se mu zatmí, když ho obejme ten úzký prostor a má co dělat, aby nezačal hned prudce přirážet, ale síla vůle je silnější. Pomalu, opatrně, do něj vnikne až po kořen a ustane, aby mohl zadýchaně opět vzhlédnout k Haeho tváři.
"V p-pořádku? N-neb-bolí?"
Odpovědí mu je jen slastné zaskučení a prudký příraz proti jeho penisu, který jej málem zabije, jak nečeká takovou vlnu rozkoše a slasti. Očima zatěká po Haeho obličeji, ta slastná křeč, kterou v jeho tváři vidí, jej přinutí zasténat a prudce přirazit do jeho těla. Donghae zvrátí hlavu vzad a z jeho hrdla se vydere táhlý sten. Eunhyuk z něj málem vyklouzne a vzápětí přirazí ještě rychleji, v jiném uhlu, trefí to správné místo a Donghae se v zádech napne jako luk, vzduch zasviští v jeho plících a z očí mu vyteče pár drobných slziček, jak silně k sobě tiskne oční víčka. Cítí, jak se kolem jeho zápěstí obtočí Hyukovy ruce a přirazí mu je vedle hlavy. Ztěžka dýchá a jen okrajově vnímá Eunhyukův horký dech na své tváři.
Eunhyuk zblízka sleduje jeho tvář, zatímco do něj začne vnikat v krátkých, rychlých přírazech, pokud bude Hae stát o nějaké dlouhé něžné milování, můžou si dát druhé kolo, ale teď už jsou téměř na hraně svých limitů a on to dobře ví. Po několika dalších přírazech to už nevydrží a přisaje se k jeho rtům a jazykem vklouzne mezi ně, aby hned na to mohl začít plenit jeho ústa.
Donghae tlumeně sténá a dlaněmi bloudí po jeho zádech, všechno mu splývá do táhlé slastné šmouhy, ani si nepamatuje, kdy se naposledy cítil takhle-
Proud jeho myšlenek přeruší Hyukova ruka, která během polibku vklouzla mezi jejich těla a pevně stiskla Haeho vzrušenou chloubu. Donghae téměř zavyje a prudce přirazí proti Eunhyukovi.
Skoro vykřikne, ale Hyukovy rty mu to moc neumožňují, a tak jen zachraptí do jeho úst a sám se pokusí mu polibky oplácet, ačkoli nějak nedokáže přimět rty, aby se hnuly. Vzrušení ovládá jeho mysl, nedovoluje mo cokoli dělat, nehty zarývá do Hyukieho zad, aniž by si to uvědomoval a jen matně vnímá jeho jazyk, jak šmejdí uvnitř jeho úst. Prudké přírazy a pohyby dlaně, jež pevně svírá jeho penis, jsou teď to jediné, co jeho vzrušené tělo zajímá.
"Uhn, Hyu-hyukie!" polibek je přerušen, když Hae prudce zvrátí hlavu nazad a jeho tělo se propne v orgastické křeči. Před očima se mu zatmí, téměř necítí, jak lepkavá tekutina dopadne v kapkách na jeho bříško, na těch pár vteřin je všechno zahaleno v barevných šmouhách připomínajících ohňostroj.
Tu nepopsatelnou slast ještě prodlužují Hyukovy neustávající přírazy. Hae drtí v prstech prostěradlo, hlasitě sténá, hlavu stále zakloněnou, má pocit, že to ani nemůže přežít. Hyuk je na tom podobně, zoufale přiráží do toho úzkého těla, tak blízko, tak-
"Hae!" zasténá a všechny svaly v jeho těle se napnou, každá buňka jeho těla je v tu chvíli ovládána orgasmem, ani nevnímá moment, kdy se zhroutí na tělo pod ním. Steny už ustaly, jediné, co je teď slyšet ve ztichlém pokoji jsou dva zrychlené dechy a dvě splašené srdce.
"Nejsem těžký...?" zamumlá stále ještě omámene Eunhyuk.
"Hmm," udělá jen Hae nepřítomně, sklenýma očima pozoruje strop, neschopen se hnout - a nemůže za to jen Hyukovo tělo, které mu zamezuje pohyb. Pocit naprosté spokojenosti se rozlévá jeho tělem a nutí jej blaženě se usmát. Tohle bylo… dokonalé. Kdyby jen měl sílu to říct nahlas. Ale myslí, že Hyuk to ví. Určitě to ví. Jinak by se na něj teď nedíval tak, jako se na něj dívá. Hae zaostří na jeho obličej, zabodne svůj pohled do Hyukových očí, které jsou protkané něhou a láskou. Neodolá touze natáhnout k němu dlaň a jemně jej pohladit. Eunhyuk zavře oči a sám přitiskne tvář k Haeho dlani. Vezme ji do své ruky a políbí ji. Pak se jeho oči zabodnou do těch Haeho: "Zůstaň tady," mroukne tiše.
Hae nechápavě zamrká. Cože? "Nikam nejdu," řekne stejně tichým hlasem.
Eunhyuk jen zavrtí hlavou v záporném gestu: "Takhle jsem to nemyslel."
"Hn?" Hae pořád nechápe.
"Nastěhuj se ke mně, Hae. Žij se mnou," podívá se na něj prosebným pohledem.
Donghae vytřeští oči a v té chvíli je při smyslech víc, než kdy předtím. Naprázdno otevře pusu a zase ji zavře...nějak nemůže najít vhodná slova. Dělá si Hyuk srandu? Vždyť...o takových věcech se nežertuje...
"T-to myslíš vážně?" vydechne, oči stále dokořán.
Hyukovu tvář zbrázdí ještě o něco jemnější úsměv a prsty sklouzne po Haeho vlasech. "Miluju tě, Donghae. A chci víc, než se jen občas vídat...chci se vedle tebe probouzet, usínat, rozmazlovat tě snídaněmi do postele...a hlavně si chci pohlídat, že už ti nikdy nikdo neublíží," šeptá, zatímco Haeho zasypává motýlími polibky na tváře, čelo, rty... Bože, kdy ho ten kluk stihl tak strašně uhranout? Ještě nikdy snad k nikomu necítil něco takového. "Řekni Hae...chtěl bys to samé...?" zeptá se a po zádech mu přeběhne nepříjemný mrazík. Co když Hae...nechce?
Donghae nedokáže najít vhodná slova, taková, která by vyjádřila to nadšení a štěstí, co se rozlévá jeho tělem jako horká čokoláda. Jeho srdce teď tluče něčím mnohem silnějším, než je vzrušení, které ještě donedávna kolovalo jeho tělem, v očích se mu zatřpytí slzy, které nedokáže zamrkat. Chce něco říct, ale hlas mu selže a z jeho rtů unikne jen prapodivné zasýpání.
Eunhyuka Haeho slzy na malý okamžik vyděsí, ale když si všimne jeho úsměvu, který zdobí jeho rty a ten lesk v jeho očích, který křičí - přímo ječí, že to, co mu právě navrhnul, opravdu chce. Přesto… přesto by to od něj rád slyšel. Pohladí jej po tváři, rty se jemně otře o ty jeho, zlíbá slzy z jeho tváří a něžně se na něj usměje.
"Tak co, přijímáš mou nabídku?"
Hae si olízne suché rty.
"Ano," zašeptá. "Chci..." Jeho prsty si opět najdou Hyukovy vlasy, které pevně sevřou a přitáhnou si ho dolů pro polibek. "...napořád."
 


Komentáře

1 Nataly ^^ Nataly ^^ | Web | 1. června 2013 v 16:06 | Reagovat

*Utiera krv a sliny z klávesnice*
Úúúúúúúúúúúúúú... toto bolo DOKONALÉ! Úžasné, skvelé, perfektné a neskutočne sexy *-* Omo, moja yaoistická duša je teraz v siedmom nebi a ja tu ležím polomŕtva a odkrvená xD.. Kekeke.. Už si ani nepamätám, kedy naposledy som čítala niečo  tak..tak.. húúúúúúúúú...óóóó... *ech*..chápeš, že? :D *stratila svoje vyjadrovacie schopnosti* .. Tipujem, že túto poviedku si prečítam ešte tak minimálne desaťkrát. A navyše je tu môj najobľúbenejší pár vôbec.. Eunhaeee *-* (vždy budem tvrdiť, že tí dvaja by to mali dať aj v skutočnosti dokopy..)
Hey, teraz môžem v kľude a v pokoji umrieť.. Kurňa, nikto nenapíše lepšie yaoi ako vy dve ^^. Nobody. Never. Mali by vás korunovať :D Queens of yaoi.. Fuck yeaaaaaaaah..

2 Katy-chan Katy-chan | Web | 1. června 2013 v 17:29 | Reagovat

Tyhle povídky prostě neomrzí!!!!
EunHae nikdy neomrzí!!!
EunHae s varováním 20+ nikdy neomrzí!!!
:3333
Moc pěkné a super na odreagování!!!

3 Lení Lení | 1. června 2013 v 19:22 | Reagovat

**nadměrně slintá**
Skvělýý! Skvělý! Nemám na to slov.! ;* Yaoistka ve mě--spokojená.. nadmíru spokojená :3

4 Hatachi Hatachi | 1. června 2013 v 21:50 | Reagovat

*dočetla...doslintala...dokrvácela...seškrábla oči z brýlí*
Tywe...to bylo něco tak dokonalého. Tak neskutečně rajcovní.
Poslední dobou mam EunHae čím dál víc radši.
EunHae forever...
Yaoi forever...

5 Karin Karin | 1. června 2013 v 22:03 | Reagovat

Krása nic jiného se nedá říc.

6 ČiČi x) ČiČi x) | E-mail | Web | 2. června 2013 v 15:50 | Reagovat

*prúd krvi*
*oslinataná klávesnica*
TO BOLO TAK NEUVERITEĽNE ... SEXISTICKO JEBAVO DOKONALÉ ! Muhehe XD
jako EunHae neomrzí ... oni nikdy neomrzia :D a ešte keď sa k tomu vzťahuje oná veková hranica XD :D haha XD
Omooo ... ja tak milujem keď Uke prosí o to aby ho už ošukal :D XD

7 Barica Barica | E-mail | Web | 3. června 2013 v 11:47 | Reagovat

Mám pocit, že jsem právě okusila z yaoistického nebe...

8 Saia Saia | 3. června 2013 v 16:24 | Reagovat

Hele díte...sa robí toto? Poklady do šuplíčka nepatria!

9 Blair Blair | 3. června 2013 v 19:06 | Reagovat

Jako vy by jste měli napsat knížku a nebo počkat....já ty povídky všechny vytisknu a pak to jako vydám a peníze vám dám...a nebo né...? ale jo dám :D sem já to ale magor, ale tohle už jsme si s Jíňou říkali, že to vytiskneme :D tak se těšte na všechny povídky v jedné velká YAOI KNÍŽCE - od Luly a Kami. :*

10 Sairen Sairen | Web | 24. října 2013 v 2:03 | Reagovat

*vykrvácela* Dokonalé...

btw. proč mi to tu vyhazuje reklamu na určení otcovství dle DNA? Lulo? xD

11 Kim Lula Kim Lula | Web | 24. října 2013 v 11:31 | Reagovat

[10]: Coje?! Jak JÁ to mám vědět?! *jebe hlavou do stolu* Zeptej se Heechula.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek