Vyber si - 4. díl

18. září 2012 v 11:00 | Luli(na) |  oneshot fictions | super junior
Taky se vám zdá, že se ta povídka podezřele natahuje??? NE! NEBUDE TO CYKLUS! NE A NE A NE A NE!!! Dávám tomu maxa 10 dílů... muhééééé... to bude cyklus. NE! KURVA NE!!! Bude to... MNOHORÁZOVKA! a bude mezi jednorázovkami. I kdyby nevím co! Tak se s tím smiřte! Tohle prostě cyklus nebude! Hehe, no, tady máte takové mírné 13+? Akorát pár polibků a tak. No, vždyť uvidíte :) Miluju vás, děti :*
"Nikam tě nepustím!" Ryeowook se smíchem vyjekne do polibku, když jej Hyuk rychle povalí do peřin a zalehne jej vlastním tělem, přičemž od něj téměř ani na vteřinu neodtrhne své rty. Jeho dlaň zajede pod Ryeowookieho tričko, něžně polaská nahou kůži, horkou a tak neskutečně heboučkou. Mladšího chlapce smích okamžitě přejde a vystřídá jej tiché zamručení doprovázené chvěním celého těla. Hyukovy doteky na něj pořád působí až moc… ve všech ohledech. Má pocit, že zešílí, jeho dech je mělký a srdce opět bije tak splašeně, až se bojí, že mu vylítne z hrudi. Křečovitě sevře v pěstičkách látku Hyukova trička, zakloní hlavičku mírně na stranu, aby jej Hyukkie mohl políbit hlouběji a vášnivěji. A blonďáček neváhá ani vteřinu, jeho jazýček proklouzne skrze jeho rty a líně přejde po kontuře těch Wookieho. Chlapec tichounce vydechne a křečovitě zavře očka, do jeho tváří se nahrne červeň a dech se stane ještě mělčím. Hyukovy nezbedné prsty hbitě vklouzávají hlouběji a hlouběji pod Wookieho tričko, zkoumají každičký kousíček toho dokonalého tělíčka, které měl možnost celé prozkoumat zatím jenom jedinkrát. Tak rád by si to zopakoval. Má pocit, že pořád nedostal vše, co mu tenhle chlapec může dát. Touží polaskat každičké místečko, každičký milimetr jeho tělíčka, touží slyšet všechny jeho steny, každičký výkřik rozkoše a slasti… kterou mu on dopřává. Ach, bože, a jak rád to dělá! Bříšky prstů přejde po vrcholku Wookieho bradavky a mladší chlapec mu na tohle gesto odpoví prudkým pohybem, jak se slastí prohne v zádech.
"Hyukkie…" vydechne do jeho rtů, slabě a roztřeseně, hlas jej neposlouchá, plíce jej neposlouchají, srdce jej neposlouchá, tělo jej neposlouchá… chvěje se, přímo se třese, vypíná se proti Hyukovi, tichým skučením a mručením mu dává najevo, jak moc touží po jeho pozornosti, jak moc touží po jeho dotecích a po jeho laskání.
"Tak moc tě miluju, Ryeowookie," šeptne blonďáček tichounce a cítí, jak se tělíčko pod ním roztřese ještě víc. Usměje se do polibku, přitiskne své rty víc na Ryeowookovy ústa, zatlačí jazýčkem na jeho rtíky a o chvilku později už prozkoumává každičké zákoutí jeho pusinky. Ryeowook tichounce skučí a Hyuk má pocit, že se jeho přítel změnil na štěňátko, na malé roztomilé štěňátko, které netouží po ničem jiném, než po vlídném doteku svého páníčka. Polaská jazykem patro jeho úst, obkrouží řadu zoubků, Wookie rozevře pusinku o něco víc, tiše zasténá, cítí, jak jeho tváře hoří i to, jak jeho se jeho srdíčko snaží přebít se na svobodu - ještě chvíli a opravdu se mu to povede. Sevře Hyukovo tričko pevněji a slabě za něj zatahá, aby stáhnul Hyuka blíž k sobě. Starší tohle gesto pochopí jinak, jeho rty se zkroutí v úsměvu, odtáhne se od Wookieho a i přes jeho protestné zamručení jej přinutí pustit se jeho trička. To si o vteřinu později rychle přetáhne přes hlavu a hodí ho kdesi za sebe, aniž by mu věnoval jakoukoli další pozornost. Ryeowook vytřeští oči, tvář nabere rudého nádechu… nějak si nestačil zvyknout na… Hyukkieho nahé tělo. Tiše vypískne a skryje tvářičku ve svých dlaních. Tichý smích, který dolehne k jeho uším, nahrne do jeho tváří další červeň. Bože, on je vážně takové pako! Jak s ním vůbec může chtít Hyukkie něco mít? Vždyť… on je tak… dokonalý, tak… perfektní. A co on? Naproti němu… je to prostě malé stydlivé něco, co se ani jen nedokáže koukat na to jeho dokonalé tělo… i když by tak moc chtěl.
"Ty můj maličký, copak? Nelíbím se ti?"
Wookie ucítí, jak Eunhyuk ovine své prsty kolem jeho zápěstí a jak následně stáhne dlaně z jeho tváří. Horký dech ovane jeho tvář, cítí něžný polibek na líci a pak na oušku. Dech se mu zadře v krku, celé jeho tělo hoří, po zádech mu běhá mráz.
"Podívej se na mě, Wookie," Eunhyukův hlas je tak podmanivý, tak svůdný a tak přesvědčivý. Nedokáže mu odporovat. Pomalu otevře oči a do jeho zorného pole se dostane pevný hrudník jeho přítele. Hlasitě polkne, musí ještě na pár okamžiků zavřít oči a zhluboka se nadechnout, aby vyhnal alespoň trochu té krve, co se mu hrne do obličeje každou vteřinou rychleji. Podruhé už se na Hyuka koukne o něco odvážněji, vydrží sledovat jeho hrudník, aniž by měl potřebu skrýt se pod peřinu, cítí, jak blonďáček pořád svírá jeho ruce ve svých, a nemusí ani zvedat pohled, aby mu bylo jasné, že se starší chlapec usmívá. Fascinovaně hledí na jeho tělo… na to dokonalé tělo, pevné a vypracované, ploché bříško, perfektně vymakané tancem a snad i posilováním… Bože, připadá si při něm tak… nezajímavě. Jeho vyhublé tělíčko, žádný sval, nic, jen pár těch žeber oblepených kůži… Jak se může Hyukovi líbit? Má chuť zahrabat se někam hluboko… utéct před jeho pohledem, který mu říká tolik krásných věcí. Eunhyuk… se na něj kouká s takovou dávkou něhy, s leskem, který značí touhu, který… bože, ten pohled je tak uchvacující!
"Dotýkej se mě, Ryeowookie," Promluví HyukJae do nastalého ticha, položí Wookieho dlaně na svou hruď a poté se k němu skloní, aby mohl jakoukoli námitku umlčet polibkem. Sám začne vyhrnovat Wookieho tričko, touží po jeho tělíčku, touží se jej dotýkat, všude… úplně všude.
"Ahn," Ryeowook se opět prohne v zádech, Hyukovy prsty jemně třecí jeho bradavku jej přivádějí k šílenství.
Dotýkej se mě, Ryeowookie.
Další třes postoupí jeho tělem, když se Hyukova slova promítnou v jeho hlavě a připomenou mu tak jeho tichou prosbu. Ryeowook neví… zdráhá se, ale… horká kůže, které se dotýká, je tak hebká a tak pevná a… jeho ruce se pomalu posouvají níž, pod bříšky prstů cítí, jak se Hyukkieho hrudník rychle zvedá, cítí dokonce zběsilý tlukot jeho srdce… které bije jen pro něj… doufá.
"Eunhyukkie…" zašeptá tiše, jeho slova zanikají ve vzdechách, které se hrnou z jeho hrdla, jak si Hyuk pořád pohrává s jeho tělem.
"Hnn?" udělá jen starší kluk, aniž by se přestal věnovat Wookieho rtíkům, které hravě saje a škádlivě skousává, sem tam po nich přejde jazýčkem, polaská je jako ten nejcennější poklad a pak se k nim opět přisaje tak silně a chtivě, až se z toho Wookiemu motá hlava. Jeho ruce si najdou cestu k Hyukkieho tváři, pevně ji sevře ve svých dlaních a přinutí jej přerušit ten dokonalý polibek. Chce vidět… chce vidět jeho pohled, chce se dívat do těch jeho krásných očí plných něhy, když řekne: "Miluju tě, Hyukkie."
***
Kyuhyun otráveně protočí očima a ušklíbne se na dvojici líbajících se kolegů.
"Nechcete už s tím přestat? Začíná mi být špatně," zavrčí na ty dvě hrdličky, přičemž si neodpustí ten jízlivý tón podtržený mírnou frustrací. Takhle opravdu přijdou pozdě a manažer je skope do kuličky. A přinejhorším je nechá letět spolu se zavazadly.
"Nežárli, maknae," vyplázne na něj jazyk Donghae, když konečně odtrhne své rty od těch Sungových. Starší chlapec jen něco zamručí, v očích nepřítomný lesk, rty rudé a napuchlé od několikaminutového líbání, jeho tělo se mírně chvěje, jak touží po dalších Haeho dotecích. Kterých se teď bude muset na měsíc vzdát… Před očima se mu zatmí už jen tou představou. Jeho ruce vystřelí do vzduchu, ovinou se kolem Haeho krku, tvář zaboří do jeho ramene.
"Já nikam nejedu," zaskučí jako raněné zvířátko, přičemž se tiskne k Haeho tělu tak silně, jak jen to jde. Mladší chlapec se usměje, bez povšimnutí přejde Kyuhyunův vražedný pohled, obejme Yesunga kolem pasu a sám ho k sobě přivine.
"Musíš, sluníčko, fanynky čekají. Nechceš je zklamat, viď, že ne?" zašeptá mu do ouška rozněžněle, políbí jej do vlásků, poté jej přinutí odtáhnout se od něj, aby mu mohl vlepit polibek na rty. Yesung okamžitě nakloní hlavu na stranu, aby polibek prohloubil, avšak Hae se od něj v rychlosti odtáhne a andělsky se na něj usměje.
"Utíkej, želvičko,"
"Nechci," knikne Sungie a našpulí rty jako malé dítě.
"Ježiši, Yesungu, pohni už!" vykřikne Kyuhyun, když vidí, jak se Yesung opět natahuje k Haeho rtům. Chlapec sebou polekaně trhne a zděšeně se na maknaeho koukne. Co po něm řve?! Je snad leader?! Není! Tak ať si nasere! On chce být s Haem!
"Tak běž, želvičko, jinak přijdete pozdě," promluví na něj Hae něžně, hřbetem ruky jej pohladí po tváři, až Sung spokojeně zapřede, políbí jej na čelo, na nos a poté se s chutí přisaje k jeho rtům. Ještě naposled. Obkrouží je jazýčkem, plně si tenhle polibek vychutnává, aby nezapomněl, jak Sungieho rty chutnají… měsíc bez něj. To snad ani nepřežije.
"Jdeme!" Yesung vyjekne, jak jej Kyu silně chytí za loket a prudce jím smýkne k sobě.
"Hae!" Sung k němu natáhne ruce v prosbě, ať jej zachrání od toho malého ďábla, ale Hae jen s něžným úsměvem pokroutí hlavou. Opravdu už musí jít, jinak budou mít problémy. Přesto si však neodpustí jeden vražedný pohled na účet nejmladšího. Ten jen protočí očima jako, no jo, pořád a uvolní stisk kolem Sungova zápěstí. Místo toho přehodí paži kolem jeho ramen a přitáhne ho k sobě dost pevně na to, aby mu neutekl. Nerad by další půl hodinu seškraboval svého staršího kolegu z Haeho. Což by se mohlo klidně stát, kdyby se mu teď vysmekl. Do auta se mu jej podaří dostat jen s vypětím všech sil a nakonec se zmučeným pohledem stejně zjistí, že jeden člen pořád chybí. Zmateně se rozhlédne. Kde je Wookie?! Vždyť ho viděl, jak vchází do výtahu! Udělá 360stupňovou otočku, očima těká všude kolem ve snaze toho maličkého někde zahlídnout. A pak jej uvidí v Hyukkieho náručí na nedaleké lavičce. Do jeho srdce se zabodne další ostrá dýka, když si všimne toho spokojeného a šťastného výrazu… u obou kluků. Uhne pohledem a sevře ruce v pěst. Uklidni se, Kyu, napomene se v duchu. Hlavně klid, jo. Už to nebude dlouho trvat, a Wookie bude patřit jemu. Ve chvíli, kdy se mu podaří dostat ho z Hyukovy náruče, už mu jej zpět nikdy nevrátí. Nikdy.
 


Komentáře

1 Anete Anete | 18. září 2012 v 13:00 | Reagovat

Ti sou tak sladcí:33 Teče mi curt ušima! Já chci porkačování! A ten Sungie:D Já padla:D To bych do něj neřekla:D A Kyu si teda pěkně otvírá zobák:D No jo evil maknae:D Sakra to pokráčko chci co nejdřív!:D

2 Jannie Jannie | 18. září 2012 v 15:17 | Reagovat

:DDD EunWook:3333 No tak ale jako doufám, že je ten ďábelskej maknae nerozdělí!!:DD Ty jo, kdyby se tak choval Hae neřeknu, ale Sungie?:OOO:D Mazec:DD Pokráčko!!!:DD

3 Hatachi Hatachi | 18. září 2012 v 16:27 | Reagovat

To byl tak ůžasně sladký díl...
Wookie s Hyukiem a Hae se Sungiem jsou tak ůžasně sladcí...
Ani se jim nedivim,že se nechtěli od sebe odloučit...
Docela mě zajímá,jak bude Kyu svádět Wookieho...
Těšim se na další díl...

4 Christine Christine | Web | 18. září 2012 v 17:00 | Reagovat

Na jednu stranu to Eunhyukovi a Wookiemu přeju na stranu druhou, můj oblíbenec Kyuhyuneček si tohle nezaslouží :D Ale když se o Wookieho začno prát skončí to kurevsky špatně :// Ááá jak to skoulíte dál? :D

5 Nataly ^ ^ Nataly ^ ^ | Web | 18. září 2012 v 19:05 | Reagovat

Whuááááá...muhehééé! *-*
Eunhyuk a Wookie sú spolu takí rozkošníí..a zlatí.. a na zožratie..a proste... Veď vieš :D *rozteká sa po podlahe*... EunHae síce nikdy nezradím.. ale ééé.. proste..títo dvaja spolu.. to je na umretie.. Na cukrovku.. Na uňuňíkovanie sa xDDD
úúúú..želvička! *niekto ju bude musieť zoškrabať zo zeme* Dokonalý diel ^ ^♥
....
....
*vydáva sériu prapodivných zvukov*
....
*z toľkého cukru jej zlyhal mozog*
....
....

BTW: Kyua mám síce rada..ale ak mi Hyukieho a Wookieho rozdelí, tak ho zožeriem na večeru! :D

6 Saia Saia | 18. září 2012 v 19:10 | Reagovat

Fuj je to!!!! Ako keby vás tam bolo málo...Kyu máš predsa na výber...môžeš robiť uke Siwoniemu napríklad...ale od Wooka ruky preeeč!! Muahá Yesungiéé chňá.

7 Luczaida Luczaida | E-mail | Web | 18. září 2012 v 19:19 | Reagovat

Achjo, tohle je sice všechno moc hezký, ale pořád mám prostě takovej poct, že to dopadne blbě... jak taky, když tam mají takovej trojúhelník... doufám, že se Wook nedá, protože to by bylo v prdeli... Kyuhyun by se měl vzpamatovat a najít si někoho jinýho... já nevím.. třeba Siwona..

8 Kami Kami | 18. září 2012 v 21:09 | Reagovat

aňuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to bylo táák sladké!!! jako...jako...ja vím, že tohle celé vzniklo kvůli mojí reakce, že Wookie má být s Kyuem, ale...jim to tak sluší...é...ještě že vím, jak to dopadne, jinak bych si uhryzala nehty :D

9 katka katka | 18. září 2012 v 23:48 | Reagovat

tak Kyu nedá pokoj co kdyby byl za trest z něho uke ať si chlapec užije a dá jim klid

10 Syrinox Syrinox | 1. října 2012 v 17:46 | Reagovat

Želvííčkááááááááááááááá anyaaaaaaaaaa to je sladkééééééééééé já chci taky želvičkůůůůůůůůůůů a klidně dvěěěěěěěě.... anya anya anya... Haeee a Yesuuunggg to je táák kráásnej pááár :D Twe asi mi z toho jeblo, ale prostě ta želvička... A Hae co mi tu teď zpívá... nyuuuu já ci takíííííííí....

Heh, ale twe... Kyuhyun mě zabíjí, já sice vím, jak se cítí... až moc dobře vím, jak se cítí, ale jako... Měl by toho nechat, z vlastní zkušenosti mu radím, že je lepší to vzdát a jít si hledat uke/seme jinde. Pak to míň bolí. Ale pochybuju že mě ten blb bude poslouchat což? Asi si tam za ním dojdu, jebnu ho po hlavě kriketovou palicí a pak zase odejdu (a po cestě si lohnu Haeho...) hehe.... Nooo ale to s tím Siwonem není špatný nápad... nebo by to moh skopat dohromady třeba s... s... eee.... s.... (kdo je ještě u SuJu? *padla*) Sungminem? A jo.. KyuMin... Heh :D Nevadí... někdo se vždycky najde... Tak ať si to tak nebere... Chudinka Wookie, začínám se o něj ale docela bát... Snad mu Kyu nějak neublíží... Bo ho zbiju... Jo... Zbiju ho... Muheheh a pak unesu... JOOOOOOOOO! Dobře já! Muhahahahah!

11 Ruby Ruby | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 20:43 | Reagovat

A JAKO DALŠÍ DÍL JE KDE?! *modlí se, že se nepřekoukla* Jako, to se mám na férovku zbláznit, bo co? Jo a ten Yesung... no víš, předchviličkou jsem (znova) četla Nezapomeň na mě a je to trošičku nezvyk, vidět (nebo číst) ho jako ukeho... no ale co, zvykám si :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek