Vyber si - 2. díl

7. července 2012 v 11:00 | Luli(na) |  oneshot fictions | super junior
Hehe, tak, děti, tady máte další dílek JEDNOrázovky, kterou jsem začala psát jako volné pokračování jiné JEDNOrázovky... He... hehe. Řekněte, kolik z vás mě chce zabít? Nedivila bych se, kdyby to byli všichni. Uhn, myslím, že tohle bude delší, než první... é... serie? Myslím, že se to natáhne tak na... no... na 4 díly asi? Uvidíme :D Myslím, že yaoi tady dávat nebudu, jinak bych to byla schopná natáhnout na dalších 15 dílů... hehe. Tak raději přestanu kecat, tady máte dílek. Užijte si jeho čtení, neumřete mi na cukrajdu a nezabíjejte mě :D
"H-hyukkie!" vyjekne Ryeowook, když jej pevné paže obejmou kolem pasu a přitáhnou si jej do své náruče. Ucítí nezbedné prsty, jak šmejdí po jeho nahé a ještě trochu vlhké kůži, měkké rty, jak se začnou otírat o jeho obličej.
"Wookie, lásko, kampak mi utíkáš, hmm?" zeptá se tichounce blonďáček, jeho rty se posunou z Wookieho nosu na jeho rtíky a měkce je políbí. Ryeowookiemu se zadře, jednak z oslovení, na které si pořád nedokázal zvyknout, jednak z dlaní, které jej hladí po nahých zádech a jednak ze rtů, které se něžně otírají o ty jeho. Dlaněmi se opře o Eunhyukův hrudník, cítí jeho horkou kůži i tlukot jeho srdce. Přivře svá očka a jeho tvář nabere ještě růžovějšího odstínu.
"Eunhyukie…" zašeptá tichounce do polibku, jeho tělo doslova visí na starším chlapci. Blonďáček se usměje, z Wookieho tichého předení mu naskakuje husí kůže po celém těle. Jeho paže se obtočí víc kolem Ryeowookova pasu, přitiskne k sobě jeho drobné tělíčko, jazýčkem obkrouží konturu jeho rtů a pomalu jej začne tlačit do místnosti, ze které právě Wookie vyšel. Horká pára se začne pomalu ovíjet kolem jejich těl, těžce se jim dýchá, to horko je nepříjemné a dusivé. Eunhyuk se odtáhne od Wookieho rtů a něžně se na něj usměje.
"To by chtělo sprchu." Řekne tiše. Ryeowook přikývne a vymaní se z Hyukova sevření.
"Jasně, tak… já půjdu, nebudu rušit." Zakoktá se a rychle obejde Eunhyuka. Neudělá ani jeden krok a opět ucítí Hyukkieho paže, jak jej objímají kolem pasu. Starší chlapec se na něj zezadu natiskne a políbí jej na krk.
"Tak neutíkej." Ryeowook slyší v Hyukkieho hlase smích.
"He?" udělá Wookie, pohledem těká po koupelně, jemné chloupky na jeho krku se naježí, když ucítí Eunhyukův horký dech a pak jeho měkké rty.
"Chci tě u sebe, Ryeowookie. Chci se tě dotýkat." Šeptá mu Eunhyuk do ouška, jemně za něj tahá zoubky, prsty přejíždí po jeho chvějící se kůži. Mladší chlapec se otřese, do tváře se mu hrne pořád víc krve. To se chce jako Eunhyuk sprchovat… s ním?! Jako nahý?! Wookie má chuť plácnout se do čela. Ne, asi oblečený, že?!
"A-ale… ale…" Ryeowook se zakoktá, slova mu dojdou, neví, co by namítnul. Že se stydí? Jo, to by šlo. Ale jak zná Eunhyuka… to by mu nepomohlo. Tak jinak… co třeba…
"Wookie." Mráz přejde celým jeho tělem, má pocit, že zešílí, když se Eunhyukovy ruce rozběhnou po jeho bocích a bříšky prstů se jemňoučce posouvají až k jeho hrudníčku, kde jen tak mimochodem zavadí o jednu z Wookieho bradavek. Chlapec zalapá po dechu, v břiše cítí podivné mravenčení, o kterém neví, zda je příjemné, či nikoliv. Eunhyuk se usměje, když se z Wookieho hrdla vydere tichounké zasténání, je téměř nepatrné, ale on to přece slyší. Rty se přisaje k Wookieho krčku, vsaje jeho jemnou kůži, jeho dlaň se posune z hrudníku na pas a pak ještě o něco níž, k bříšku, kde zavadí o lem ručníku. Neváhá, vklouzne prstem pod kus látky a zatahá. Ručník s žuchnutím dopadne na zem a odhalí tak celé Wookieho tělo. Chlapec vytřeští oči a zalapá po dechu, prudce se od Eunhyuka odtáhne a uskočí o dobrý metr dál.
"C-c-co to děláš?!" vyjekne, přičemž si dlaněmi snaží zakrýt choulostivá místa. Uslyší Eunhyukův tichý smích. Blonďáček se sehne pro ručník a s pobaveným úsměvem přejde k Ryeowookiemu. Přehodí ručník přes jeho ramena a otočí ho k sobě.
"Ty můj stydlínku maličký." Zašišlá na něj a vtiskne mu mlaskavý polibek na rty, poté na nos a na čelíčko. Ryeowook uhne pohledem a našpulí rtíky. Proč mu tohle Eunhyuk dělá? Chová se k němu jako k dítěti. Eunhyuk se opět zasměje, položí své dlaně na Wookieho ramena a mírně zatlačí. Ryeowook ve snaze udržet rovnováhu o krok couvne. Tázavě zvedne pohled k Eunhyukovi, ten se na něj pouze něžně usměje a opět zatlačí na jeho ramena. Ryeowook opět musí couvnout a Eunhyuk jej pomalu tlačí dál, dokud mu cestu nezatarasí pračka, která se nachází vedle vany. Spokojený úsměv na Eunhyukovy tváři mu prozradí, že právě o tohle staršímu chlapci šlo. Sleduje, jak Hyukovy dlaně sjíždí po jeho ramenou k pasu, Hyuk jej pevně uchopí za boky a vyzvedne jej na pračku. Ryeowook jej nechápavě sleduje, jak od něj Hyuk poodstoupí.
"Hyukkie?"
Starší mladík natáhne dlaň k jeho tváři, jemně jej pohladí, palcem přejde po jeho mírně pootevřených rtech. Věnuje mu další úsměv a poté ustoupí ještě o krok. Aniž by spustil svůj pohled z Ryeowooka, nahmatá prsty lem své košile a začne jí pomalu rozepínat. Ryeowookův vyjukaný pohled jej přinutí k ještě širšímu úsměvu, stáhne košili ze svých ramen, odhalí tak dokonale vypracovaný hrudník. Ryeowook třeští oči na tu scénku před sebou, div mu nevypadnou z důlků. To… co teď Eunhyuk dělá… vážně dělá, co si myslí, že dělá?! Eunhyuk nechá spadnout košili na zem, jeho vypracované tělo přinutí Wookieho tiše vypísknout. Obličej mu opět zrudne, očima těká po Hyukkieho hrudi, netuší, kam s očima. Jistě, viděl jej bez trička tolikrát, ale… ale. Tamto bylo jiné. Teď… teď… před očima mu běhají obrázky, které by opravdu vidět neměl. Představuje si, jak se tiskne na tohle dokonalé tělo, jak se dotýká té dokonale hebké kůže, jak… Bože! Ryeowook odvrátí pohled stranou, nemůže se na tohle koukat! Vždyť… to je tak… tak… wáááá! Křečovitě semkne oční víčka, dokonce si dlaněmi zakryje tvář. A do jeho uší opět dolehne tichý Hyukův smích.
"Jsi tak nevinný, Ryeowookie."
Odpovědí mu je pouze další vypísknutí.
"Ryeowookie… koukni se na mě." Řekne tiše, když si pomalu svléká tenké třičtvrťáky, rovnou spolu s trenkami. Ryeowook si přitiskne dlaně k tváři víc, snad jakoby se bál, že mu je bude chtít Eunhyuk sám stáhnout z očí.
"Wookie… No tak, čeho se bojíš? Hnn?" Eunhyuk nechá spadnout zbytek oblečení ke košili a přistoupí k pračce. Natáhne dlaně k Wookieho ručkám, nemusí se ani moc snažit, jak lehce je stáhne z Wookieho obličeje. Div se nerozplyne, když uvidí tu rozkošně rudnoucí tvářičku a má křečovitě zavřená očka. Wookie. Je tak sladičký, tak dokonalý. Skloní se k němu, pustí jeho ruce, vezme jeho tvář do dlaní a vtiskne mu další z mnoha jemných polibků. Otírá se o jeho rtíky s takovou něhou a láskou, jaké je jen schopen. Chce, aby Wookie věděl, co pro něj znamená. Jazýčkem jemně přejíždí po kontuře jeho rtů, jednou dlaní vpluje do jemných vlásků, zakloní Ryeowookovu hlavu na stranu, aby tak prohloubil polibek.
"Ach, Ryeowookie, prosím, dovol mi dnes pohrát si s tebou, prosím. Moc tě prosím." Zašeptá toužebným hlasem. Jak moc jej Wookieho tělíčko přivádí k šílenství! Jak moc po tomhle chlapci touží! Už od chvíle, co jej poprvé zahlédl.
"E-eunhyuku…" zaskučí Ryeowook s mírně vyděšeným hlasem. Jak pohrát? Jak… co?
"Neublížím ti, Ryeowookie. Slibuju. Jen mi dovol… dovol mi milovat se s tebou." Eunhyuk pohlédne do Wookieho očí, ve kterých se najednou objeví děs a hrůza.
"Cože???" hlas mu přeskočí, srdce málem zapomene tlouct a dech se mu zadře v krku. Eunhyuka překvapí, jak moc vystrašeně Ryeowook zní. Na chvilinku dokonce zalituje, že něco takového řekl a už to chce vzít zpět, když Ryeowookovi tvářičky naberou nachové barvy, z jeho hrdla vyjde další vypísknutí a jeho očka začnou těkat po místnosti, pěstičky si přitiskne k tváři a div nezačne kopat nožkami.
"Ale… Hyukkie, to… my… já… já… tohle… tamto, no… vždyť víš… a… ono to… jako… jako… chápeš?!"
"Pššš." Blonďáček přitiskne prst k Wookieho rtům, poté jej opět pohladí po tváři.
"Dovolíš mi to, Wookie?" zeptá se tichounce, pronikavě hledí do Wookieho očí ve snaze vyčíst z jeho pohledu jakoukoli odpověď. Ryeowook se kousne do rtu, ten pohled, kterým se na něj Hyuk dívá, ten úsměv, kterým jej časuje… Jak by mu mohl říct ne? Ale… ale… bojí se. Nikdy s nikým nebyl… netuší, co může čekat, co může cítit… netuší, co dělat… Cítí Hyukkieho prsty na své bradě, vůbec si neuvědomuje, kdy sklonil hlavu, ani kdy zavřel oči.
"Ryeowookie…" šeptne Hyuk tichounce, Wookie cítí jeho dech na své tváři, Otevře oči, podívá se do těch Eunhyukových… a pak pohled opět stydlivě sklopí.
"Kdyby…. Kdyby se mi to nelíbilo… přestal bys?" jeho hnědé oči se upřou na Eunhyuka, čeká na jeho odpověď se srdíčkem až někde v krku, málem ani nedýchá. Eunhyukovo srdce vynechá úder, jeho tělo se roztřese... Představa, že by mu Ryeowookie dovolil milovat se s ním… zatmí se mu před očima. Musí je na chvíli zavřít, aby zahnal mžitky, které se mu před nimi objeví. Opře se svým čelem o to Ryeowookieho, vpluje dlaněmi do jeho vlasů…
"Na to se nemusíš ani ptát. Nikdy bych ti neublížil, Ryeowookie. Nikdy." Šeptá tiše, cítí Wookieho zrychlený dech i třesoucí se tělíčko. Mladší chlapec natáhne své ruce k Eunhyukovým ramenům, váhavě se jich dotkne, pomalu se posune k jeho krku a obejme jej. Sám natáhne svůj krček tak, že se může dotknout Hyukkieho rtů. Jemně, téměř nepatrně jej políbí, Nesměle, jako dítě, připadá si oproti Eunhyukovi tak nezkušeně… Eunhyuk jakoby vycítil jeho nejistotu, přitiskne své rty k těm jeho a sám mu věnuje sladký polibek. Ryeowook se trhavě nadechne, zaryje nehtíky do Hyukkieho krku a mírně se od něj odtáhne. Eunhyuk se zadívá do jeho třpytivých očí, ve kterých vidí všechny jeho pocity. Strach, nejistotu, ale i lásku a oddanost… Wookieho rtíky se pohnou, jeho tichý hlásek téměř není slyšet. Ale Eunhyuk jej přesto pochopí…
"Věřím ti."
 


Komentáře

1 Shio Elisha Siwonnie-chan Shio Elisha Siwonnie-chan | Web | 7. července 2012 v 11:33 | Reagovat

Ééééééééééééééééh.. to by lo sládiiškéééééééééééééé.. Huíkuémuéáá *padla* To bylo tak ňuuuuu! Nevinný Wookie a "roztoužený" Hyuk.. muheheheh!!! Já chci daáááálšíí díííl! ?D

2 Anete Anete | 7. července 2012 v 11:35 | Reagovat

Áááááá to bylo tááááák sladkýýýý:3333 Ňuhííí rychle další díl!!:D

3 Mai Mai | Web | 7. července 2012 v 11:46 | Reagovat

woaaaaa to bolo sladučké ako med..:D a ten wookie, on je tak nevinný a rozkošný, že by som ho samou láskou snáď zjedla...:D

4 Park Haney Mi Park Haney Mi | Web | 7. července 2012 v 12:01 | Reagovat

"Jasně, tak… já půjdu, nebudu rušit." ... Wookine ty jsi takový pako fakt todleto... jak.. můžeš.. odmítnout *okej, nejdříve jsi to odmítal, ale nakonec jsi souhlasil* to... to!! To jeho tělo ty blbče :D fakt, nenormální todleto :D no, doufám že brzy napíše další díl, protože tenhle byl naprosto *utírá poprskaný monitor* zábavny ♥

5 Nataly ^ ^ Nataly ^ ^ | Web | 7. července 2012 v 13:59 | Reagovat

Vieš kedy by som ťa chcela zabiť? Keby napíšeš skutočnú jednorázovku! :D Jeden diel je vždy málo..a ja milujem, keď to natiahneš aj do desiatich :D Takže len píš..píš..píš.. my ťa milujeme..a rovnako milujeme všetko čo napíšeš..Nech to má aj celé tisícky slov.. Hellyeah! :D ^ ^

Kyááá.. *roztiekla sa do neforemnej hmoty* ...muhuhúú.. *ale stále je schopná písať*.. Toto bolo dokonalé! ♥ Totálne som si tento pár zamilovala.. bože.. oni sú spolu takí zlatí.. Uch, krásne.. A ako cukrovka zaručená xD Takýmto tempom sa dožijem ani štyridsiatky :D No nevadí...aspoň nebudem musieť riešiť problém s vráskami a kupovať si rôzne denné a nočné krémy na vyhladenie pokožky xDD
teším sa na pokračovania.. buhahááá.. ♥ ^ ^ Len nech sa..prosím ťa..zamknú..pretože ak by im tam vbehol napríklad Kyu.. to by bol sakra problém..A ja chcem yaoi!
Nech sa len niekto opováži prekaziť to..budem metať blesky z očí xDD

6 Naya ^^ Naya ^^ | Web | 7. července 2012 v 14:45 | Reagovat

Nyuuu...
Fňuuu...
Ťuuu...
Toho si nevšímej, víš jak se teď přijdu? Jako kdybych byla někde uprostřed pouště už několikátý den bez vody v tom příšerném vedru a místo písku je všude cukr, ve který se proměnily i moje sliny *pod stolem, jenom netuším, kde je na poušti stůl. Je tam, ne? Každá poušť má stůl*
A z toho pocitu a vidin, které určitě nebudou jenom po Paralenu, Penicilinu, Lactobacilech a podobných lákavě vypadajících chemických výrobků. Eh, kde jsem to skončila? Jo, prostě tohle mi už nedělej. Jenom příště, kdy musíš, ne ty chceš napsat yaoi xP
Sakra. To ze mě zase něco vylezlo, ale já za to nemůžu! Vážně...
Miluju tě, víš to?  xD

7 Luczaida Luczaida | Web | 7. července 2012 v 15:51 | Reagovat

uáááá a Kyu teda nic jo? :D Pěkný :) Jsem zvědavá, jak to dokončíš.

8 natt natt | 7. července 2012 v 19:12 | Reagovat

suhlasím s Nataly aj ja chcem yaoi XD ale mohol by im tam Kyu v behnut a pridať sa :P......bože ten Wookie dokonalý, sladký nevinný uke :D som zvedava ako to skončí a vôbec by mi nevadilo keby to malo hoc 30 dielov

9 Jannie Jannie | 7. července 2012 v 19:36 | Reagovat

UUUUUUVÍÍÍÍÍ!!! Nádherný a sladoučkýý!!! Rychle pokráčko!!!:DDD

10 Nataly ^ ^ Nataly ^ ^ | Web | 7. července 2012 v 20:22 | Reagovat

[8]: žeby dali trojku? Ou, tvoje uvažovanie sa mi páči.. muhehéé :D

11 Hatachi Hatachi | 7. července 2012 v 20:30 | Reagovat

Híííík...to bylo tak nádherně sladké. Wookie je tak slaďoučce nevinný. Stále se červenající cukroušek...uke jak poleno.
A Hyukie je na něj tak něžný a má s ním ůžasnou trpělivost...
A jako Luli...opovaž se nenapsat yaoi !!! Wookie totiž dovolil Hyukiemu se s ním milovat...tak ne že jim to skazíš !!!
A co Kyu...jak mu je? Vždyť je taky do Wookieho zamilovaný. To se nemůže s Hyukiem a Wookiem nějak rozumně domluvit? Aby nebyl nešťastný ani jeden z nich...
Těšim se na další díl...

12 Yoko-chan Yoko-chan | E-mail | Web | 7. července 2012 v 21:07 | Reagovat

to bylo pěknýýýýýý!!!! těšim se na další díleček a Luli nastavíš mi plosím ten lay??

13 Saia Saia | 8. července 2012 v 9:25 | Reagovat

Teda to by ma zaujímalo čím ich obleješ aby sa spamätali ked im nechceš **dopriať**...To čmajzneš Chullovu dopravnú značku a postavíš ju medzi nich v kúúpelke??? Buhaháááá...(ešte je len ráno a už jej jebe).

14 Syrinox Syrinox | Web | 11. července 2012 v 4:05 | Reagovat

He
He
He
He
He
***
Fáááááájn fááááájn fááááááááááájn. Ačkoli mám nejradši, když e tady kolega Hyuk s kolegou Haem se svými mini kolegy ehm... spolu v... u sebe? v sobě? na sobě? k sobě? *padla* Tak musím uznat, že toto je tááááááák sladičký pár, že to snad ani možné není. Muhahhaha... Teda jako... musím uznat, že se mi začalo v puse tvořit až podezřelé množství slin, což je špatně, asi si přečtu ještě prokletého... heheheh... a něco dalšího a pak pudu spát... Muhehhehe... Tak tedy jdu... Muhhahaha... ale toto bylo dokonalý, doufám, že další díl přidáš brzy, nebo mi alespoň prozradíš... co plánuješ... Muhehehehhe kekekeke...

15 kulisek kulisek | 19. srpna 2012 v 20:59 | Reagovat

a ja furt cekam a cekam, kdy tam vpadne Kyu, chmatne Wookiho, zamkne Hyuka v koupelne a tak... :D nebo ze by se tam zamknul s nima? nebo rovnou s Hyukiem? :D hmmm, pokracovani? :)) :D

16 Christine Christine | Web | 21. srpna 2012 v 19:28 | Reagovat

Dáááálšíííí! Já chci vědět co bude dál :DDD

17 K.R. K.R. | 12. ledna 2015 v 23:06 | Reagovat

honem jdu na další dílek, at vím jak to dopadne!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama