Vyber si - 1. díl

3. července 2012 v 11:00 | Luli(na) |  oneshot fictions | super junior
He... no, víte... jak jsem řekla, že se mi povedlo napsat jednorázovku o dvou dílech??? No, tak tohle měl být původně epilog k I love you... nakonec to bude nová "jednorázovka" navazující na konec I love you :D Nebijte mě, protím, já za to vážně nemůžu. Skutečně ne... he...hehe. Proč mám pocit, že mi nikdo nevěří?! *pod stolem* No, to bude asi tím, že mi vážně nikdo nevěří... No to je jedno. Děti mi okupují pokoj, tak já musím utíkat, jinak mě ukamenují. Chtějí koukat na pohádku :D Tak se mějte. Miluju vás, děti :D Jinak, ten konec tohohle dílu... ignorujte, trošinku mi přeplo... :D
Název: Vyber si
Fandom: Super Junior
Pár: KyuWook, EunWook
Autor: Luli(na)
Věnování: Kami :D Miluju tě, kotě :-*
Varování: Žádné


Kyuhyun se vztekle podívá na Eunhyuka, polkne vrčení, jež se dere z jeho hrdla a potlačí nutkání vrhnout se na něj jako vlk se vzteklinou na svou oběť. Pohled na jeho spokojený úsměv jej vytáčí do nepříčetnosti. Jak si to mohl dovolit?! Jak mu mohl takhle vyfouknout Wookieho? To on je ten, kdo jej má vískat ve vlasech a šeptat slůvka lásky a ne Eunhyuk! Zatraceně, vždyť Eunhyuk ani nevypadá jako seme, tak jak se může o toho malého postarat?! Vůbec pro něj není dobrý! Práskne skleničkou o desku stolu, div ten ubohý kus skla nepraskne v jeho dlaních a blonďatý chlapec stojící u lednice vyděšeně poskočí. Otočí se na Kyuhyuna a nechápavě se na něj koukne, přičemž se dlaní drží za hrudník v místech, kde má srdce.
"Proboha, Kyu, co blbneš?" vyjekne zmateně a vzápětí mu po zádech přeběhne mráz, když si všimne toho vražedného pohledu, který po něm mladší chlapce vrhne.
"Hleď si svého, mrcho jedna!"zavrčí Kyu, popadne sklenku, mrskne ji do dřezu a nasupeně vypadne z kuchyně. A to si chtěl natočit ledovou vodu z kohoutku. Jak viděl Eunhyuka lovit jahodovou zmrzlinu z lednice, i když vůbec jahodovou nejí, takže je Kyuovi jasné, pro koho ji lohuje, okamžitě se jej zmocnil vztek a na žádnou vodu ani nepomyslel. Jeho tělo zchladil bouřkový mrak, který se mu v tu chvíli zjevil nad hlavou, přičemž jeho blesky imaginárně šlehali přímo na nic netušícího Eunhyuka.
Blonďáček nechápavě sleduje Kyuhyunovy mizející záda. Co mu provedl, že na něj štěká jako pes? Vždyť to není jeho zmrzlina… Eunhyuk se poškrábe za krkem a pokroutí hlavou. Zabouchne lednici a z šuplíku vytáhne dvě lžičky. Sice jahodovou zmrzlinu moc rád nemá, ale s Ryeowookiem by snědl cokoli, pokud mu tím udělá radost. Klidně i šváby. Na jeho tváři se zjeví znechucená grimasa, ne… šváby by nesnědl. Ale to Wookie taky ne, takže se nemá čeho bát. Vykročí ke dveřím vedoucím do obýváku, Wookie jej čeká na gauči, v náručí svírá plyšového králíčka a zaujatě se kouká na pohádku v televizi. Rozněžněle se usměje, pohled na Wookieho mu přivolává cukrovku, zvláště, když se pak Wookie rozesměje. To, jak skrývá obličej v kožíšku králička, aby nerušil Chulieho, Kyua a Shindonga, kteří se koukají taky, je tak nevinně dětsky roztomilé. Potichu přejde ke gauči, ještě tišeji přeleze opěradlo a skončí vedle Ryeowookieho. Strčí mu vědýrko se zmrzlinou před nos, Ryeowook sebou nejdřív trhne, jak jej Eunhyuk překvapí, vůbec si totiž nevšiml, kdy přišel. Pak se však uvolní a jeho pohled zaostří na obrázek jahod na obalu. Očka se mu rozzáří, hmátne po jedné ze lžiček zabodnutých v ledové pochoutce a s nadšením se pustí do mlsání. Blonďáček jej se zájmem sleduje, pohledem doslova visí na lžičce, která pomalu mizí ve Wookieho pusince, polije jej horko, když mladší chlapec mírně vystrčí svůj jazýček a obkrouží jím onu lžičku. Bože, on snad ani netuší, jak rajcovně tohle jeho gesto na Hyuka působí. Nabere si další sousto, chladná růžová dobrota skončí opět v jeho pusince, Ryeowookie slastně přivírá svá očka, vychutnává si zmrzlinu a vůbec mu nevadí, že na něj Eunhyuk civí s naprosto hladovým pohledem jasně říkajícím, co by s ním chtěl právě v tuhle chvíli dělat. A ne, pojídání zmrzliny to rozhodně není. Eunhyuk se kousne do rtu, jak je možné, že je ten chlapec takhle… dokonalý? Ryeowook otevře jedno očko, když si opět bere zmrzlinu, všimne si Eunhyukova pohledu a sladce se na něj usměje.
"Dáš si?" zeptá se šeptem, ve tváří dokonale rozkošný výraz. Eunhyukovi se zadře dech a zatemní se mu mozek. Pouze přikývne, neschopen odpovědět. Ryeowook se usměje ještě rozkošněji a Hyukovi je jasné, že se neovládne. Odstrčí ruku, kterou k němu Wookie natahuje, aby mu podal kousek zmrzliny, a skloní se k jeho tváři. Zavře oči a přisaje se na Ryeowookovy rty. Hnědovlásek vytřeští svá kukadla v šoku, jeho srdíčko se splašeně roztluče a do tváří se mu nahrne červeň. Opravdu jej… Hyukkie líbá?! Eunhyuk položí zmrzlinu na gauč vedle sebe, mírně se natočí k Wookiemu, aby se k němu dostal blíž, natáhne ruku k jeho krčku, druhou rukou jej obejme kolem pasu a přitáhne si jej k sobě do objetí. Ryeowook zalapá po dechu, lžička mu vypadne z ruky a dopadne na měkký koberec, kde se roztátá zmrzlina vpije do jeho vláken a zanechá po sobě růžový flek. Eunhyuk obkrouží jazýčkem konturu Wookieho rtíků, jemňounce vsaje do úst ten spodní, zatahá za něj zoubky, vpluje prsty do jeho jemných vlásků, zakloní jeho hlavu a prohloubí jejich první polibek. Ryeowookie neví, co má dělat, v hlavičce má tak nějak vymeteno, pouze třeští očka, rudne každou vteřinou víc a nechává Eunhyuka provádět s ním, co se mu zlíbí nehledě na to, že v místnosti se nachází další tři osoby, které jej s největší pravděpodobnosti vidí. Při té představě se mu do tváří nahrne další krev, má pocit, že snad shoří studem, svýma ručkama se zapře o Hyukkieho hrudník a chce jej odtlačit, ale Eunhyuk se nenechá, přitiskne k sobě Wookieho tělíčko jak nejvíc to jde, pohybuje se rty proti těm Wookieho, měkce a něžně po nich přejíždí, jazýčkem pronikne přes tenkou škvíru do jeho pusinky, cítí sladičkou jahodovou příchuť, v tuhle chvíli mu přijde tak lahodná a dokonalá… Zatmí se mu před očima, když ucítí Wookieho měkoučký jazýček, o který se otře. Tak vzrušující…! Ryeowookie se chvěje po celém těle, Hyukkieho polibek je tak příjemný a tak krásný a tak neskutečný… Tichounce vydechne, jeho ručky sevřou lem Hyukova tílka v pěstičkách a jeho oči se konečně zavřou.
Kyuhyun zatne ruce v pěst, když jeho pohled sklouzne z televizní obrazovky a on se podívá na dvojici sedící na sedačce kousek od něj, jak spolu sedí v těsném objetí a líbají se, aniž by věnovali pozornost komukoli z přítomných. U srdce jej nepříjemně bodne osten žárlivosti. Nejraději by se na Eunhyuka vrhnul a roztrhal jej na milion malých kousíčku. To on měl být ten, kdo Wookieho takhle líbá! On ho měl teď držet v náručí! On a ne Eunhyuk! Cítí, jak se mu do očí tisknou slzy zlosti a smutku. Pár krát zamrká, aby je zahnal, nebude přeci za ufňukané děcko. Ještě by si mysleli, že brečí kvůli té prkotině, co běží v televizi, kde právě hraje taková ta dojímavá hudba. Potřepe hlavou a přinutí se odvrátit pohled od těch líbajících se hrdliček. Kdy stihly zajít tak daleko? Vždyť je to jen den, co se dal Hae do hromady se Sungem a Hyuk se přifařil k Ryeowookiemu dřív, než on. Praští pěstí do koženého opěradla křesla, ve kterém sedí, slzy se pořád derou do jeho očí, nechce si připustit, že jej to bolí až tak. Vždyť Wookie se mu jen líbí, nemiluje ho. Nebo ano? V krku má nepříjemně pálící hrči, kterou nedokáže polknout, oči jej začínají štípat, tuší, že ty zatracené slzy asi nezastaví…
"Miluju tě, Ryeowookie…" uslyší z gauče tichý šepot. Hlasitý vzlyk zanikne v zvuku kostelních zvonů, jež se ozvou v televizi, Kyuhyun rychle vyskočí z křesla a ve vteřině je pryč z obýváku. Heechul nechápavě zamrká, když jej ovane průvan, zdálo se mu to, nebo kolem něj právě proletělo něčí tělo? Potřepe hlavou, jako by chtěl z vlasů vytřást blechy a začne se opět věnovat sledování filmu a kradení brambůrků Shindongovi. Ryeowooka a Eunhyuka, kteří sedí kousek od něj, okázale ignoruje.
Kyuhyun práskne dveřmi svého pokoje, rychlým krokem přejde k posteli a práskne tělo do peřin. Tvář zaboří do polštáře, je mu jedno, že nemůže dýchat, odmítá se hnout. Horké slzy si konečně vybojují cestu na povrch, jen aby mohly vzápětí vsáknout do povlečení. Zatne zuby, jeho vzlyk zanikne v měkkém polštáři stejně jako slzy. Křečovitě sevře v pěstích kraj peřiny, div ji neprosekne svými nehty, další vzlyk brzo následuje ten první, a po něm další a další. Kyuhyun si ani neuvědomí, kdy se rozbrečel jako malé dítě, vlastně ani nedokáže posoudit pravý důvod toho, proč brečí. Je to vztekem na Eunhyuka, že mu ukradl Wookieho, nebo je to tím, že Ryeowookie vypadá s Hyukem tak spokojeně a šťastně a… Proč nemůže být takhle šťastný s ním?! Proč právě Eunhyuk?! Vždyť on je hezčí než Eunhyuk! A víc seme než Eunhyuk!!! A Wookie… Wookie… By jej měl mít víc rád, než Eunhyuka! Kdo s ním byl, když mu bylo smutno?! Kdo s ním byl, když v noci brečel a nechtěl, aby to někdo věděl?! Přeci on! To on s ním seděl celou noc v obýváku a dával pozor na jeho sny! On! Žádný Eunhyuk! Tak sakra proč?! Prudce se posadí, slzy na jeho tváři vytvářejí mokré cestičky, oči se lesknou a jsou zarudlé pláčem, rty sevřené do tenké linky. Ne, nenechá Wookieho Eunhyukovi. Ani kdyby mu ho měl vyrvat přímo z náruče, prostě mu ho nenechá! Setře si slzy z tváře, popotáhne a podívá se na růžového králička, který leží v rohu jeho postele a musí se usmát. Pamatuje, jak jej dostal od Leeteuka jako omluvu za to, že se k němu choval špatně. A jak pak Wookie škemral, ať mu ho dá. A Kyu se ho nemohl jen tak vzdát a tak koupil Wookiemu stejného… Co kdyby koupil Hyukovi jiného Wookieho???
 


Komentáře

1 Kami Kami | E-mail | 3. července 2012 v 11:29 | Reagovat

tak ten konec... :D jako to je naprosto ňahááááá!! už se nemůžu dočkat pokračování, protože by mě fakt zajímalo, jak tohle dopadne :D

2 Shio Elisha Siwonnie-chan Shio Elisha Siwonnie-chan | Web | 3. července 2012 v 11:37 | Reagovat

*padla*
Ta poslední věta to teda okázalae zabila.. :D Ale jinak.. twe, já nevím, či mi toho Kyuhyuna je líto... nebo já... kruci nevím... bo když Wooka bude mít Kyu tak Hyukie zase bude v totální prdeli.. a to taky nechci... a nebo možná to bude úúúplně jinak :D *haha*

Těším se na pokráčko.. :)

3 Nataly ^ ^ Nataly ^ ^ | Web | 3. července 2012 v 12:08 | Reagovat

*umrela..lalalááá* EunWook! EunWook! *nadšene skanduje v euforickom ošiali*
Ja ťa milujem! :D Včera som si vravela..teda..asi som to aj písala do komentu..aké by bolo fajn, keby si niečo napísala na tento pár..A teraz? Teraz už môžem umrieť blahom :D Etto, etto.. kam sa hrabe Kyu? Muhehéé.. Toto bude ešte zaujímavé :D Som zvedavá..koho si Wookie vyberie.. Tak nejako dúfam, že Hyuka.. pretože mne osobne ten príde viac seme ako Kyu.. Evil Kyu si fandí :DD Ale aj tak ho milujem xD Ako všetkých :D

4 Mai Mai | Web | 3. července 2012 v 12:24 | Reagovat

Chudáčik Kyu..takto ho trápiť..ach wookie, wookie...čo to nevidíš, že ťa Kyu miluje?... A ten koniec o kúpe druhého wookieho ma zabil..:D Teším sa neskutočne na pokračovanieeee..:D

5 Anete Anete | 3. července 2012 v 12:46 | Reagovat

Ten konec je zabitej:DD Áááá sakra! Miluju jak Hyukkieho tak Kyuhynnieho:D Jednoho my stejně bude na konci líto ale i tak sem zvědavá co evil Kyu vymyslí:))) Rychle pokráčko!!:D

6 Luczaida Luczaida | Web | 3. července 2012 v 15:10 | Reagovat

Jsi neuvěřitelná :D :D To bude trojka jak řemen :D

7 Jannie Jannie | 3. července 2012 v 15:17 | Reagovat

Hehééé... Tak to by mě zajímalo, Kyu vymyslel:DD Těším se na pokráčko:):D

8 haneymi haneymi | Web | 3. července 2012 v 20:54 | Reagovat

wooooo :DDDD ♥ to chce pokrááčko a moc se na to těším.. vrrrr.. wookie vybírej moudře ano?.. nejlépe oba buhehe.. i když... Kyu by to asi nepřekousnul, ale co... bude to.. lepší ♥ kurdé!!!!! To bylo tak luxusní :DDDD.. .no a .. končím.. a ta poslední věta to opravdu zabila.. ale.. není to zase až tak špatný nápad, oblbnout Euna a sehnat mu někoho wookiemu podobného :D

9 Kaoru (Yumi) Kaoru (Yumi) | 3. července 2012 v 23:25 | Reagovat

CHudáček Kyu!..:( Aww!!:) Zajímá mě jak to bude dál!:)

10 Hatachi Hatachi | 4. července 2012 v 18:13 | Reagovat

To bylo moc krásné...
Oba...Kyu a Hyukie...se zamilovali do Wookieho? To je prekérní situace...
Jsem zvědavá kterého z nich si Wookie vyber...muhahaha...
Těšim se na další díl...

11 Saia Saia | 4. července 2012 v 19:18 | Reagovat

Ked skončia na hrbke ušetria si trápenie..a aj chodiť sa im bude lepšie...Chňňá pokračovanie ckéém Lulinko.

12 Naya ^^ Naya ^^ | Web | 7. července 2012 v 14:52 | Reagovat

Eghrr... Ty si ublížila mému Kyuhyunovi *záhrobní hlas*
Puf.
Těším se na další... (Toho, že čtu povídku obráceně si radši nevšímej xD)

13 Syrinox Syrinox | Web | 11. července 2012 v 3:53 | Reagovat

Muhííííííííííííííí!!! Uhahahhahaha... Konečně jsem s ezase dostala k tomu, že si něco prečtu a jak jinak než u tebe že... Prostě... Muhuhu, nikdy nebudu zklamaná.. Kekeke, ať už tu přidáš cokoli. Tohle byl dokonalý dílek. Vážně... hehehhehe... Takový sladký... jako ta zmrzlina a zároveň smutný. Kyua je mi líto. Možná proto, že vím, jak se asi cítí, ale to snad většina z nás. No prostě dokonalost... muhehehhe... Tákže jdu hned na další díl, bo mě zajímá, co to malé maknae vymyslí... snad nikomu neublíží nebo sobě... Bo se připrav na to, že tě zítra zbiju...
.
.
.
.
.
ONO UŽ JE TO ZÍTRA?! *padla* ííííííííííííík!

14 kulisek kulisek | 19. srpna 2012 v 20:45 | Reagovat

:D:D:D:D koupit novyho Wookiho? :D to by spis chtelo zajit za vyrobci :D ehm... Hae se Sungiem? zajimava to kombinace 0:) ;D

15 karin karin | 8. března 2014 v 14:35 | Reagovat

Jen si jej přitáhní k sobě nikomu ho nedej.

16 K.R. K.R. | 12. ledna 2015 v 22:56 | Reagovat

JAJ JAJKY !!! ono se ale říká : kdo pozdě chodí, sám sobě škodí..., no, zase úžasné, jak jinak?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek