Prokletý - 18. díl

6. července 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Prokletý
Hej, děti. Tahle povídka mě začíná bavit. Už jen proto, že jsem ještě vylepšila nápad, který jsem dostala, tak, aby mi to do sebe zapadalo ještě víc. uhn, dnešní díl je bez Mickyho a Siwona, navazuje trošku na dobu před 16. dílem. Přesněji na dobu chvíli před tím rozhovorem Siwona a Teuka a Kyuhyunova hlodu o kopci démonů... No tak, snad mě chápete... Další díl bude taky víceméně o Leeteukovi a asi se pak jukneme i na to, co dělá Jaejoong :D Uvidíme. Tak já padám, děti chtějí pohádku. Mějte se a užijte si čtení. Miluju vás!
Leeteuk se zamračí na rudé tečky, které se zjeví na obrazovce jeho notebooku, a okamžitě se natáhne pro telefon. Tohle už začíná být vážné. V pondělí se zjevili čtyři, včera jich bylo už šest a dne jich je devět. Nemůžou déle čekat, musí se jich zbavit dřív, než něco vyvedou. Nemůže dopustit, aby nastal stejný chaos, jako před třemi lety. Živě si pamatuje, co za zmatky a problémy musel jejich tehdejší šéf řešit. Ne, tohle nedovolí. Nesmí. Za každou cenu musí ty démony zastavit dřív, než se o něco pokusí. Vlastně, oni už se pokouší. Opět se zadívá na obrazovku a zamračí se. Pouze osm teček. Kam zmizel devátý? Na čele se mu zjeví několik přemýšlivých vrásek. Snad nejedná moc pozdě. Nemůže si dovolit jakýkoli rozruch. Lidé jsou příliš ignorantští vůči všemu, co se liší. V podstatě úplně vytěsnili ze svých myslí možnost, že by existovalo něco víc, než jsou oni. Kdyby teď začali démoni řádit po městě, nastala by absolutní panika. Přesně jako tehdy. Doteď přesně nechápe, jak se Yesungovi povedlo dát vše do pořádku. Lidé zapomněli. Nikdo si tu hrůzu nepamatuje. Všechny ztráty na životech a majetcích byly připsány přírodní katastrofě. Ach, ano, Yesung byl perfektní šéf. Leeteuk má pocit, že za ním zaostává. Jakkoli se snaží dělat svou práci pořádně, stále má pocit, že je pouhým stínem v porovnání s Yesungem. Až moc starostlivý a hodný. Yesung takový nebyl. On se dal, na rozdíl od Leeteuka považovat za autoritu. Nikdo se mu neodvážil odporovat. Leeteuk si povzdechne, nějak mu nedochází, že i jej si ostatní váží stejně, ne li víc jako Yesunga.
"Leeteuku?"
Rozespalý hlas vrátí Leeteuka z minulosti zpět do své kanceláře. Potřepe hlavou, aby zahnal všechny zbytečné myšlenky někam hluboko do své mysli, a začne se věnovat své práci.
"Kangine, omlouvám se, že tě budím," Leeteuk si uvědomí, že nepřemýšlel. Kangin se svým týmem je právě v tuhle chvíli v Evropě, když tady je deset, u nich musí být ještě hodně brzo ráno. Uslyší šustění a tiché mumlání, Leeteuk vyčkává, dokud se opět neozve hlas jeho kolegy.
"Hnn, to je v pořádku, stejně bych měl za-…" další šustění na chvíli přeruší jejich rozhovor, Teuk předpokládá, že Kangin kontroluje čas, "no, za deset minut vstávat. Co se děje?"
"Máme tady menší… ne, nebudu kecat, máme tady velký problém." Řekne je, přičemž očima sleduje osm teček pohybujících se na jeho monitoru. Ani jedna se ještě nevzdálila od továrny. Takže pořád čekají.
"Mluv." Kangin zní najednou až moc čile, tón Leeteukova hlasu jej dokázal probrat rychleji, než proud ledové vody přímo do obličeje. Leeteuk se nadechne a ve zkratce mu vysvětlí, co se ve městě děje. Na druhé straně je chvíli ticho, Kangin nemusí dlouho přemýšlet, ví přesně, co mu to připomíná.
"Myslíš, že je to stejné, jako-…"
"Před třemi lety, ano."
"Chápu. Kdy pro nás může přiletět letadlo?" Leeteuk slyší, jak Kangin vstává z postele a pak tiché kroky, jen hádá, že jde Kangin budit ostatní. Sám na nic nečeká, natáhne se k telefonu a přepojí hovor do kanceláře za dveřmi.
"Pane?" ozve se starší ženský hlas, Leeteuk rychle předá sekretářce instrukce, musí si pospíšit. Bude nejlepší, když se tady Kangin s ostatními dostane už dnes. Taky bude muset kontaktovat Eunhyuka s Donghaem a taky Siwona. Víc si jich teď dovolit nemůže. Kibum s Ryeowookem a Junsuem teď řeší důležitý případ v Barceloně, ty si nemůže dovolit teď rušit. Navíc… Není třeba dělat kolem toho takové haló. Je jich jen devět. Osm… nebo. Leeteuk se zamračí. Cítí v kostech, že je něco blbě.
"Kangine," promluví tiše, když mu přijde odpověď od sekretářky.
"Hnn?"
"Letadlo bude na letišti za dvacet minut."
"Dvacet?" Leeteuk uslyší bouchnutí, ránu a tichou nadávku, které ani za mák nerozumí. Povytáhne obočí a i přes nepříjemný pocit v žaludku se musí usmát. Kangin byl vždycky trošku zmatkař, ale jako velitel týmu nikdy nezklamal. Přesto… by mu trošku disciplíny neuškodilo.
"Nějaký problém?" zeptá se. Další rána a další tiché nadávky. Leeteuk protočí očima. Ten chlapec je marný, fakt.
"Ne, žádný problém. Budeme tam. Dvacet minut vyhovuje. Uvidíme se… později." S tím Kangin zavěsí dřív, než Leeteuk stihne říct něco dalšího. Světlovlásek pokroutí hlavou a jeho tvář na malou chvíli ozdobí úsměv. Nechápe, jak mohl s takovým teletem kdysi chodit. No, možná asi právě pro to, jaké byl tele. Zatřepe hlavou, teď není čas myslet na takové věci. Musí zavolat Haemu, ať přijedou co nejdřív. Nelíbí se mu, že je musí rušit právě teď, když mají zaslouženou dovolenou, ale nic se nedá dělat. A taky si musí zavolat Siwona. Ale to až pak. Siwon je mu nejblíže. Nejdřív zavolá Donghaemu. Snad jej nesežere.
***
Kangin má pocit, že jej skolí infarkt, když mu zazvoní mobil. Kdo jej takhle pozdě - nebo spíš brzo, usoudí dle světla za oknem - budí?! Nesouhlasně zamručí, když mobil ani po pár vteřinách neutichne a cítí, jak se tělo vedle něj neklidně zavrtí. Přinutí se otevřít oči a natáhnout se pro mobil, aby ten zvuk nevzbudil chlapce spícího vedle něj. Když se podívá na blikající displej, má pocit, že mu světlo vypálí oči. I přes to dokáže poznat jméno volajícího. Leeteuk? Co ten chce takhle brzo? I když… v Koreji zas tak brzo není. Typuje, že tam bude něco před polednem.
"Leeteuku?" zamumlá spánkem poznačeným hlasem, přičemž se otočí chlapci vedle sebe zády. Nechce jej vzbudit. Tělo vedle něj se pohne a tiše zamumlá. Kangin cítí, jak se mu kolem pasu obejme drobná paže, pousměje se a pohladí jej po hřbetě ruky.
"Kangine, omlouvám se, že tě budím," Kangin se ušklíbne, Tak proč to děláš, vole? Pomyslí si, ale nahlas nic neřekne. Leeteuk je přeci jen jeho šéf, nebude se k němu chovat jako hulvát… ačkoli jej před pár lety šukal…
"To je v pořádku, stejně bych měl za-…" Zarazí se, no jo! Oni mají dnes vstávat! Snad nezaspal?! Rychle natáhne ruku ke stolku a natočí budík tak, aby jej viděl. Ne, dobře, ještě má chvilku čas. To by bylo, kdyby zaspal. He… Asi by jej kluci zabili. Zaspal včera i předevčírem… "no, za deset minut vstávat." Řekne nepřítomně do mobilu. Pak jej napadne, že Leeteuk by nevolal jen tak. "Co se děje?"
Kangin se zamračí, z Leeteukova hlasu má pocit, že se děje něco vážného.
"Mluv." Vyzve jej. Leeteuk mu ve zkratce vše vysvětlí. Kangin nasucho polkne, když si vzpomene na ten incident zpřed třech let. Jizva na jeho boku začne nepříjemně pálit. Nejenom mysl si vzpomíná. Otřese se. Nelíbí se mu, že by se něco takového mohlo opakovat. Opatrně ze sebe stáhne drobnou ruku, políbí spícího chlapce na tvář a jemně se na něj usměje. Vyhrabe se z postele, zatímco s Leeteukem dohaduje nějaké detaily. Musí vzbudit Miho a Hangenga. Po cestě ke dveřím stočí svůj pohled k zrcadlu. Bože, vypadá děsně, fakt.
"Kangine," trhne sebou, úplně zapomněl, že má Leeteuka pořád na drátě.
"Hnn?" udělá nepřítomně, zatímco si prohlíží dlouhou jizvu táhnoucí se od boku až k hrudi a která momentálně tepe slabou bolestí. Nepříjemně se ošije, tohle nevěští nic dobrého. Ještě se mu něco stane.
"Letadlo bude na letišti za dvacet minut."
Kangina div netrefí šlak.
"Dvacet?!" zakopne o kabel nabíječky, který nechal večer zapíchnutý v zásuvce i s notebookem a ten vzápětí spadne na zem. Kangin zakleje. Jestli tohle rozbije, tak se ten spící andílek v jeho posteli změní v démona.
"Nějaký problém?"
Kangin se rychle natáhne k notebooku, chce zkontrolovat, zda se noťásku nic nestalo, jeho nohy se zamotají do kabelu a on sebou málem plácne o podlahu, zamává rukou ve vzduchu, bezhlasně vyjekne a pak kolenem narazí do stolku, na kterém ještě před chvíli ležel notebook.
"Kurva! Že já se na to nevyseru! Sakra! Doprdele s tím!" mumlá si pod nos, když zvedá sebe i notebook ze země.
"Ne, žádný problém. Dvacet minut vyhovuje. Uvidíme se… později." Zamumlá rychle a típne hovor. Musí se dostat z toho kabelu, než ho roztrhne nebo nějak jinak poškodí. A taky musí nakopnout ten zatracený stolek, co mu stál v cestě. To koleno pěkně bolí. Kruci, proč je dřevo tak tvrdé?! To je jak za trest! A přitom nic neprovedl. Povzdechne si, vymotá palec levé nohy z kabelu, odmotá si ho z kotníku a zmotá do klubíčka. Položí jej k notebooku na stůl a poté vstane. Otočí se k posteli. Raději nejdříve vzbudí svého miláčka, jinak by mohl chudák umřít na šok po ránu, kdyby začal Zhoumi s Hangengem řvát vedle v pokoji na plné kolo. Pomalu přejde ke spícímu mladíkovi, skloní se k němu a s úsměvem na tváři jej pohladí po vláscích. Chlapec v posteli se neklidně zavrtí a otočí se na záda. Pomalu otevře očka a hlasitě si zívne. Zamlženým pohledem se koukne na Kangina a když si všimne jeho něžného úsměvu, sám se musí usmát.
"Dobré ráno." Zašeptá tichounce a pěstičkami si promne svá očka. Kangin má pocit, že při pohledu na chlapce snad roztaje, Neodolá, skloní se k němu a vtiskne mu něžňoučký polibek na rtíky. Chlapec zavrní spokojeností, jeho ručka vystřelí ke Kanginově hlavě, vpluje prstíky do jeho vlasů a přitáhne si jej k sobě víc. Pootevře pusinku a vybídne staršího muže k tomu, aby polibek prohloubil. A Kangin samozřejmě nemá nic proti. Vpluje jazýčkem do pootevřené pusinky a začne ji zkoumat. Jen chvilku a jemně, přičemž dlaní hladí jeho jemnou pokožku. Užil by si polibek déle, ale jeho myls je teď neklidná kvůli leeteukovu telefonátu. Navíc, nemají moc času. Odpoutá se od těch dokonalých rtů a zadívá se do ještě dokonalejší tváře.
"Vracíme se do Soulu. Musíš vstávat, Henry…"
 


Komentáře

1 Shio Elisha Siwonnie-chan | Web | 6. července 2012 v 11:09 | Reagovat

ňaháááááááááááá!! já věděla, že to byl Henry! Muchííík! To ej hezký pár KangRy.. buheheheh :D Mnooooooo.. ale jako, když nás tak napínáš! Piš!Piš!!!! Já chci vědětz, co ten děsnej JJ provádí... Huéééééé!!! >_<

2 Jolly the Sad | Web | 6. července 2012 v 11:12 | Reagovat

Ha! věděla jsem, že to bude Henry! (nevim jak, ale věděla :D).
Kangin je super tele xD bože, on to chytl od vás, ne? :D

3 Mai | Web | 6. července 2012 v 11:15 | Reagovat

Jeeeej Kangin a Henry, to je tak sladká kombinácia...:) Teším sa na ďalší diel a dúfam že bude čo najskôr..:D

4 Anete | 6. července 2012 v 11:51 | Reagovat

Kangin:DDD Ten to tam zabil:D S Henrym je dokonalej pár:33 Takový zlatíčko malý:))) Rychle pokračování! Takhle nás napínat:D

5 Hatachi | 6. července 2012 v 13:15 | Reagovat

To byl pěkný díl.
Jéje...Kangin je s Henrym. Jsou zajímavý pár,moc jim to spolu sluší.
A vedlejší pokoj okupují Zhoumí a Hangeng...že jsou taky pár,že jo... Prosim prosim,udělej mi z nich pár...
No jsem zvědavá jak to bude pokračovat dál. Netrpělivě čekám na další díl...

6 Nataly ^ ^ | Web | 6. července 2012 v 14:03 | Reagovat

Buhehéé.. Kangin a Henry? Dočerta, to je už neviem koľký pár v poradí za tieto dni, ktorý som objavila..a ktorý ma doteraz nikdy nenapadol..:D Hm, hm.. *zapája svoju vyprahnutú fantáziu, aby si tých dvoch spolu predstavila..* ..muhahááá *pravdepodobne sa jej tá predstava páči* ... jo, jo, môže byť! :D Tí dvaja k sebe skvelo pasujú :D ^ ^
Som rada, že si fo príbehu zakomponovala nové postavy.. :)
Skvelý diel.. A teším sa na pokračovanie =)

7 Jannie | 6. července 2012 v 16:00 | Reagovat

Parádní!!! Rychle pokráčko!!:DD

8 Saia | 8. července 2012 v 9:21 | Reagovat

Mno sa nám to pekne rozbieha...a čo takto zájsť ešte hlbšie do minulosti..(zvedavá čo sa stalo)...Síc som sa tešila na nas*****o Siwoonka,ale totok mucky..Innie a bobíšek Henry..chňáá.

9 Syrinox | Web | 11. července 2012 v 4:14 | Reagovat

Ha! Já věděla, že toto bude skvělá pohádka na dobrou... twe... co vlastně mám ráno či noc? *padla* No to je jedno, teď se tady řeší důležitější věci...
Zhoumi a Hannie jsou spolu?! Jako... spolu  jako spolu nebooo... to můj mozek špatně přežvýk a je to jinak?! Uhuhuhuh to zní dokonale pokud je to pravda! Aňuuuuuuuuu ti dva... Huhuhueeeeeeee! Íííííííík! Jak mám teď asi spát, když mi před očima tancujou oni dva nazí, spolu a do toho Kangin s Henrym? Ha?! Uhuhuííííí! Asi umžuuuu! Ne... neumřu... chci vědět, jak to skončí... Muhuhueeee! ííííííík! Těšííím se na dalšííí díl! A jdu si přečíst ještě něco... jen nevím co.. že by...
.
.
.
.
.
VÝMĚNA ROLÍ?! *padla pod stůl*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~