Kouzlo léta - 1. díl

4. července 2012 v 11:00 | Luli(na)/Syrinox |  SuJu povídky
Syri: Emm, yapoo lidi? Hehe.. ano ano, už jsem tady zase (začínám si tu připadat víc doma, než u sebe na blogu *padla*). Hehe... No, abyste věděli, proč tu vlastně jsem, tak... Lulí psala povídku, co sme tak nějak sesmolily spolu, když jsem za ní minulej pátek jela... no a abyste rozuměli, jak tu má teď ty 4 poděsy... tak nestihla moc psát (nebo to bylo tím horkem?), no to je fuk a prostě... jako, napsala zhruba 1060 slov... a já že je to docela málo, či chce helfnout... no a tak mě tu máte i s povídkou o 2084 slovech *padla* Hele... nechci nic slyšet, já vím, že Lula píše líp a bláh bláh... sem jen nebohej pisálek, co se snaží přežít v tomhle světě, takže žádný blbý kecy, bo vás zbiju *pod stolem* Hezky si užijte povídečku, nechte komentíky a nevšímejte si názvu. Obě už máme vygumováno a nic lepšího na skladě není. Takže tak... a asi bych vás měla předem varovat... že je to toální parodie a že asi zkončíte pod stolem... ale to už náš problém není... kekeekek :D Tak se majte lidi, já pajdím :D Papapa

PS: Luli je normální písmo, já jsem kurzíva :D (jen pro info, ale stejnak byste to poznali :D )

Název: Kouzlo léta
Fandom: Super Junior
Pár: KiHae (Kibum/Donghae)
Autor: Luli & Syri
Varování: tak, za ten konec... 12+ *mrtvá*
Věnování: No... tak asi všem, co si to přečtou XD


Má chuť samým zoufalstvím praštit hlavou do zdi a přivodit si komat minimálně na tři měsíce a přečkat tak léto bez tohohle trápení. Jenže… pohledem stejně zoufalým, jako je i jeho výraz, střelí po světle zelené zdi jejich obýváku, která je až MOC daleko na to, aby vstal z křesla, které se mu nepříjemně lepí na záda a došel si k ní pro svou milosrdnou hibernaci. Alespoň než přejdou tyhle horoucí dny, kdy se mu paří zadek a vaří mozek a on nemá nejmenší chuť vstát a cokoli dělat, nebo klidně i nedělat. Bože, vždyť on je tak zničený horkem, že je líný i spát! To počasí se s největší pravděpodobností zbláznilo, nebo co! Copak tohle je?! Globální oteplování? Ne, hovno oteplování, tohle je pokus o hromadné uvaření obyvatelstva! Bůh asi dostal chuť na rámen, či co. Praští hlavou do opěradla, připadá si mírně nenormálně, když přemýšlí takhle jeble, jenže… za tohle určitě nemůže. Za tohle může ten idiot, co vymyslel pojem léto!
"Bože, za co mě trestáš?!" zaúpí jako raněné zvíře. Tohle je fakt, jako za trest. Cožpak udělal něco špatného?! Proč musí pařit prdel tady v tom horku?! Proč nemůže někam na bazén, nebo do ledového království?
"Sněhová královno, přijeď si pro mě na tvých saních, klidně mě nech skládat to tvé debilní zrcadlo, jen prosím! Zbav mně tohohle horka!" Sepne ruce v modlitebném gestu a zadívá se na větrák na zdi, který se zběsile kroutí, aniž by měl na tohle totálně životu nevyhovující horko nějaký účinek. Proč v tomhle bytě není klimatizace?! Měla by to být! Společnost přece nemůže dovolit, aby jejich hvězdy vyschly jako švestky na slunci! To by jim pak fanynky a peněženky nepoděkovaly!
"Uááááááááááááááááá!!!" zaječí zděšeně a vyskočí z gauče, když jeho tělo zakryje něco ledového.
"Pomoc! POMOC! Přišla si po mě sněhová královna! MÁÁÁMÍÍÍÍÍ!!!" Rozběhne se přes obývák rychlostí řízené rakety, zakopne o vlastní nohy, zamává rukama ve vzduchu, zaječí jako ženská a jeho tělo s tupou ránou dopadne na podlahu. Místností se ozve bolestivé zaúpění doprovázené dalším prapodivným zvukem připomínajícím chrochtání a hekání a vytí v jednom, který je zakončený stejně tupou, avšak o něco silnější ránou, jak další tělo padne na horkou zem.
"D-do-hahahahahahaha! Doprdele, co-co tohle bylo?!" uslyší z podlahy něčí hlas, ale nedokáže jej rozeznat, jelikož se dotyčný směje tak, že je jeho hlas v tuhle chvíli neidentifikovatelný. Pořád cítí na svém hrudníku ten ledový chlad, přinutí se otevřít oči a mírně se nadzvedne. Pohled mu sklouzne na béžový ručník, který je s nejvyšší pravděpodobností nasáklý vodou. Kerej idiot…?! Prudce se vyšvihne do sedu a podívá se za sebe. Jediné, co vidí, je akorát tak gauč a pár rukou na jeho opěradle. Gauč s rukama? Co? Heh?!
"Hae, ty už vidíš fatamorgány." Promluví sám k sobě a promne si oči ve snaze ten přízrak rukou zahnat, ale když oči opět otevře a zamrká mžitky, ty zatracené ruce jsou pořád tam.
"He?" udělá nechápavě. Pak mu dojde… že mu ten ručník musel někdo přes tělo přehodit. A pak mu dojde, že jiné ruce, než ty u toho gauče, které by to udělaly, tady nejsou. Pár krát zamrká, proč má pocit, že začíná mírně šílet? Nebo mírně hodně?
"Tywe, Hae, ty- ty jsi takový magor!" pronesou se smíchem ruce a o vteřinu později se u nich objeví i jejich majitel, jež se konečně zvedne ze země. Donghae vytřeští oči. Kibum právě vyrostl z gauče?! He?! Co ten tady vůbec dělá?!
"Nemáš být na natáčení?" zeptá se jej zmateně. Kibum se vysápá na opěradlo gauče a pak žuchne dolů, natáhne se na něj jak dlouhý tak široký a založí ruce za hlavu, kterou otočí směrem k Donghaemu, který pořád zmateně sedí na podlaze.
"No, před chvíli jsem přišel. Ses akorát modlil za trošku chladu. Tak jsem ti chtěl vyhovět…" usměje se na něj tím svým typickým úsměvem, ze kterého nejedna holka roztaje. Donghae se zachvěje, sice není holka, ale ten úsměv je zatraceně odzbrojující.
"Neusmívej se na mě takhle. Nech si to pro ty uječené fanynky, ty z toho budou šílet." Hae našpulí rty a natáhne se pro mokrý ručník, který si vzápětí přehodí přes záda. Je to vážně příjemné. V tom horku.
"Díky." Koukne se na Kibuma se stále našpulenými rty.
"Za málo, kotě." Další oslnivý úsměv, pod kterým by roztál i kus ledu a Voldemort by si koupil růžového králíčka. Donghae zavrčí a nebezpečně se mu blýskne v očích.
"Neser."
"Co je? Vždyť se jen usmívám." Mrkne na něj Kibum.
"No právě!"
"Nelíbí se ti můj úsměv?" zašklebí se Kibum a tázavě nadzvedne obočí. Donghae nahodí grimasu a vyplázne na Kibuma jazyk, ale jinak mlčí. Co mu má říct? Že je z jeho úsměvu totálně hotový? To by asi nebyl nejlepší nápad. Ví, že po něm Kibum jede už od chvíle, co vznikla jejich skupina a vážně nerad by teď poslouchal Kibumovy keci a koukal na jeho svůdné pohledy, kterými se jej pokusí dostat do postele. Zvláště teď, když tady není nikdo, kdo by mu popřípadě pomohl. Donghae vytřeští oči. No jo! Ono tady vlastně kromě nich nikdo není! Všichni jeli na koupák a pravděpodobně se dřív, než v osm nevrátí! A doprdele!
"Co se tváříš tak vyděšeně?" zeptá se Kibum, když si Haeho pohledu všimne, přičemž jej napadne, jak je ten kluk zatraceně sexy, když tam tak sedí s vykulenýma očkama a mírně pootevřenými rtíky. Přímo k nakousnutí. Hned by si jej dal jako dezert v tomhle horkém dni. To teplo je nesnesitelné.
"A kde jsou vlastně ostatní?" Až teď mu dojde, že je tady až podezřele velké ticho. To snad všichni skapali teplem? Nebo se možná vypařili ve vzduchu. No jo, to by taky šlo. Chemie je děvka. Rozložila mu kamarády!
"Na koupáku."
Tak nerozložila, no.
"A proč ty tam nejsi?" zeptá se zvědavě, přičemž z něj nespouští svůj pohled. Donghae si přitáhne mokrý ručník víc k tělu a opět se podívá do Kibumovy tváře.
"Blázníš??? Nejsem sebevrah! Já jsem ryba! Potřebuju vlhko! Kdybych jel tím zatraceným autobusem s ostatními, umřu! Vyschnu! ZEŠÍLÍM!!!" Donghae po něm hodí psychopatický pohled, který Kibuma upřímně vyděsí a na chvilku jej napadne, zda s nimi v tom autobuse náhodou přeci jen nejel, pak ale potřepe hlavou. Pochybuje, že by se pak domů vracel pěšky.
"Jasně, já to chápu, hlavně klid." Podívá se na něj smířlivě, vážně si ho proti sobě nechce poštvat, když se takhle tváří, i když vlastně nic neprovedl. Jen se jej zeptal. To přeci není zakázané. Nebo jo?
"No… nevypadáš zrovna na ´já to chápu´." Pronese Donghae a pohodlně se uvelebí na podlaze. Na to, aby se zvedl a přesunul až k dalekému křeslu, které by mu beztak ještě uteklo, kdyby se na něj pokusil sednout, je moc líný a hlavně… vyčerpaný. Kibum po něm střelí tázavým pohledem, div jej nepřipíchne ke zdi a povytáhne jedno klenuté obočí.
"A jak podle tebe vypadám?" vypadne z něj zvědavě. Docela by jej zajímalo, co ta rybí hlava zase vymyslí. Když se jej na něco takové ptal posledně, řekl mu, že vypadá jako banán, což jej tehdy pěkně namíchlo, vzhledem k tomu, že měl na sobě žlutý úplý obleček a hopkal po scéně jako magor s tím, že je pikachu. Žádný banán, ale PIKACHU! Velká žlutá nabíječka s ušima a ne něco, co obvykle končí v prdeli… nebo v puse a potom to prdelí vyjde. Přijde na to, jak to dotyčný zrovna použije. A hlavně… koho k tomu přibere. He he he… V přismahnutém mozku Kibuma se rozeběhne zpomalený pohled na sténajícího Haeho, který prosí o víc, pohybuje se proti jeho boku, křičí a vzdychá a prohýbá se v zádech a… Kibum polkne… Tohle do prdele nedopadne dobře. No… pro něj asi ano, ale pro to uke, co se kroutí na zemi jako had a právě teď mu dává na odiv jeho dokonalý rozkrok obemknutý v úplých kraťasech, jež se v nohavicích rozšiřují, to zrovna happy nebude. Ne! Určitě to pro něj nebude happy, pokud bude dělat TYHLE sexy pohyby před NÍM jako by se nechumelilo… No… ono se vlastně nechumelí… Jak by mohlo, když je venku víc jak třicet stupňů a i banánovníky se raději stěhují na Antarktidu, než aby tu zůstávaly a pařily si tu banány. Na druhou stranu to podivné seskupení kaktusů, co mají v chodbě se, má až podezřele k životu, dokonce měl pocit, že na něj jeden z nich -přijde mu jako vůdčí kaktus- mrkl, když vešel do bytu. Jo. Kaktusy se spolčují do podivných skupin, které dělají ještě podivnější aktivity, banánovníky mění podnebné pásy a cestují v letadlech, Junioři jedou na veřejný koupák, kde je velká pravděpodobnost, že je utopí fanynky dřív, než stačí říct velryba a on… On tu sedí, nadrženě a hladově hledí na svého kolegu rybu a má co dělat, aby se udržel, neskočil po něm a neudělal si jej k obědu. Hehe… nebo jej neudělal jinak… ještě líp…
"Jako hladový křeček." Kibum sebou trhne.
"Co prosím?" zavrčí a zvedne se na loktech, ať na černovlasého lépe vidí. Očima mu moc dobře radí, aby to, co on tak tupě přeslechl, raději neopakoval, jo, jenže to by Donghae nebyl Donghae, aby to neřekl znovu. Přeci jen, tu ukecanost a upřímnou škodolibou radost zdědil po delfínech, co svého času choval v akvárku, než mu to ostatní zakázali a on je musel dát do zoo. Musí toho přeci využít ne? Navíc… aspoň tak dokáže těm upištěným rybám, že to umí líp, než ony. Jo. Hehe. On bude velitel. Ne ten dlouhonosý lůzr. On! Muhahahah. A nikdo jiný. A… Počkat… Delfíni… Delfíni přeci nejsou ryby! Takže… to znamená…
"Já jsem adoptovaný?!" zaječí Donghae a práskne hlavou do podlahy. Ne, toto už je moc. Stouplo mu to na mozek. Vedro mu jej vysušilo a nechalo mu v hlavě jen hromádku popelu. Jo, proto se teď chová jako magor a dokázal si připustit, že by mohli být delfíni jeho rodiči. Ano… stejně jako si až příliš k tělu připustil ten fakt, že je ryba… Vždyť nemá ploutve, ani ocas, tak jak by mohl být?! No… dobře, ocas má, ale ten by mu byl ve vodě hovno platný… Spíš by překážel. No fajn… hráblo mu už totálně… ještě může začít přemýšlet nad tím, kde má žábry a může si jít rovnou zabalit a nafařit si to přímou čarou do Bohnic, kde pro něj určitě budou mít místo. Třeba hned vedle cely těch dvou šílených holek, co často mlátí hlavou do stolu a chlastají pomerančový džus a energeťáky jako vodu. Jo jasně… třeba mu pak taky dají něco, možná že rudou nebo modrou pilulku a on pak odhalí tajemství matrixu a zachrání mezidimenzionální prostor a pak celý svět nechá zahltit rybami a zaplaví všechna města vodou a postaví si dům na hřbetě Moby Dicka… Donghaeho zornice se rozšíří a on znovu jebne hlavou do podlahy.
"Proboha! Zbav mě toho! Já nechci do Bohnic! Děsím se bílé! A pilulek a matrixu! A dokonce i té proklaté bílé velryby! Máááááámíííííííííí! Já chci zimu!" černovlasý se převrátí zpět na záda a zakope nožkama ve vzduchu, čímž chce dát jasně najevo svůj odpor vůči všemu. Namísto toho, aby jej však něco vyslyšelo, se do něj zakousne další vlna horka, skoro jako ta velryba a on ucítí, jak jeho narychlo nastřádaná energie zmizí a on se zas jen vyčerpaně nechá roztápět, jako ta tabulka čokolády, co leží na stole a on se nedokopal k tomu ji sníst, takže je z ní teď kaše. Donghae střelí pohledem po Kibumovi, jež jej celou dobu nechápavě a mírně zděšeně pozoruje. Jeho tělo je napjaté, jako kdyby čekal, že se Hae každou chvíli zvedne a skočí po něm, jako kosatka po lachtanovi. Jo, jenže on je mrtvá, zdechlá a na břehu vyplavená kosatka, co je ráda, že je ráda. Na nějaký milískování s lachtany nemá náladu, ani energii, to si dá radši chaluhy a pak si zdřímne… nebo jen zavře oči a bude se vznášet ve svém snovém, imaginárním světě, kde s Wookiem staví sněhuláky a běhá ve sněhu jen v plavkách a užívá si tu zimu a chlad a horko a doteky a rty a… POČKAT?! HORKO?! RTY?! DOTEKY?! RTY?!! HOOORKOOO?!! Prudce otevře oči, které měl doteď zavřené, jak se na chvíli nechal unést svou vlastní fantazií a vyvalí je takovým způsobem, div mu nevypadnou a neodcapkají si to někam do pryč. Hae se zaskučením posbírá veškerou svou sílu a odstrčí mladšího kluka od sebe. Zděšeně zamrká a pak nevěřícně zavrtí hlavou. On… On… to hovado… ono jej… ono jej právě teď… kéž by se mu to jenom zdálo, ale on ví, že ne, což znamená, že jej Kibum opravdu právě teď…
"POLÍBIL?!"
 


Komentáře

1 Lekkio | 4. července 2012 v 11:42 | Reagovat

Tak tohle to je přesně to co jem potřebovala..neni nic lepšího než yaoi pohádka na dobrou noc a dávka debilního humoru na probuzení (to jako teď)..parádní kapitola..takže se s tim moc nepatlejte a šoupnete sem co nejdříve další ano? xĐ

2 Nataly ^ ^ | Web | 4. července 2012 v 12:38 | Reagovat

Čo k tomu na úvod povedať? :D Jedine hellyeah! Vy dve keď sa spojíte..tak to je smrteľná kombinácia xD *rovnako ako Syri-chan a energeťák :D*

No ale TOTO.. *hyperaktívne gestikuluje rukami*.. toto nemalo chybu! xDD Ja sa tu dvíham spod stola už asi 5-krát..a chcela som to už aj vzdať.. Vieš, že by som pod ten stôl zaliezla aj s notebookom, takže by som nemusela padať zo stoličky a ušetrila by som svoje telo od modrín :D Počkať..ale to je celkom dobrý nápad.. No kto tam, dočerta, bude ťahať ten kábel od nabíjačky?
Uch.. toto musí mať rýchlo pokračovanie :D Pokiaľ ma doteraz nezabilo teplo.. *je zúfalá rovnako ako Donghae a to nie je ani ryba..a ani nemá nič spoločné s delfínmi..* .. tak táto poviedka určite :D Jednoducho amen so mnou xD

3 Nataly ^ ^ | Web | 4. července 2012 v 12:41 | Reagovat

Muhaháá.. a Luli všetko najlepšie k narodeninám! :D Vďaka informačnej spoločnosť Keigh & Syrinox som sa to dozvedela.. xD Takže prajem veľa..veľa yaoi *veď ako inak*.. nápadov na poviedky..a nech ťa tí tvoji uke poslúchajú :D

4 Jenny | Web | 4. července 2012 v 12:53 | Reagovat

muhhhahaha xDDD to je cool !!! xDDD

5 Jolly the Sad | Web | 4. července 2012 v 12:53 | Reagovat

*PADLA*

6 Yoko-chan | E-mail | Web | 4. července 2012 v 14:40 | Reagovat

parádní povídka!!!! A Bohnice jsou jako moje jo!!! to já jsem magor z Bohnic!!!!

7 °WiWi° | 4. července 2012 v 16:45 | Reagovat

No Lulíííí! :D Já ti taky pšejů všechno nejlepší, hodně yaoi, úchylných nápadů a všeho dalšího :DD *originální*

PS: *padla* Tohle je čistá parodie, děvčata...

8 Hatachi | 4. července 2012 v 18:37 | Reagovat

To bylo ůžasný...
Hae adoptovaný delfíny...
A ty Bohnice...

9 Saia | 4. července 2012 v 19:16 | Reagovat

Ako darčok by som Ti poslala Rena s mašličkou,ale kedže toho už vlastníš..tak si vyber niečo iné...(Milujem búrky,ale nie ked sa snažím niečo čítať a len čakám na kremáciu zadara,takže padám)...baby vy ste jeden väčší podes ako druhá...proste každý má niečo naviac,že?!! Paráda.

10 Kami | 4. července 2012 v 21:35 | Reagovat

he...hehe...to je naprosto dokonalý! jako já se tlemila od začátku do konce...hold znám ten pocit vedra :D Doufám, že brzo přestane pršet a zase se udělá horko, aby vás to donutilo napsat pokračování :D

11 Anete | 5. července 2012 v 11:11 | Reagovat

*pod stolem*

12 haneymi | 5. července 2012 v 19:47 | Reagovat

Tak tohleto neeee xD takove kombinace.... HAE TY PAKOŠU *_* OMOOO já chci pokračování protože tohle nejde omo xD... Děvčata... Dokonalost :*

13 Jannie | 7. července 2012 v 19:16 | Reagovat

*umřela*

14 Duo Kokoro | E-mail | Web | 2. listopadu 2012 v 17:48 | Reagovat

*chcípli* to je perfektní! Takhle jsme se už hrozně dlouho nezasmáli!! Pane bože to snad není možný!!! *utírají slzy smíchu* to je prostě dokonalý!

15 Karin | 8. března 2014 v 14:47 | Reagovat

Venku je chladno ale mě díky nim je hyc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~