Dream - 5. díl

1. července 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Dream

Víte, děti, myslím, že mi nezbývá, než tuhle povídku přesunout do cyklů, jelikož... jak se na to koukám... 5. díl a pořád první den na lodi. Ehm... proč já se vůbec obtěžuju s jednorázovkami? Nevíte někdo? Hm? No... nevadí, já se s tím nějak smířím. Co jiného mi zbývá, že? No, tenhle díl je trošku kratší, se mi nějak nechce :D Ale myslím, že se vám líbit bude... ten začátek mi musíte prominout, já zas měla hodně džusu a nějak mi z toho přeplo v té mojí držce. Zase... He... hehe. Miluju vás!"Takže ty a Zhoumi spolu… no… chodíte?"

Yeongwoon očima těká po Zhoumiho kajutě, přičemž si dává záležet na tom, aby se jeho pohled neotáčet k Jungsuovi, který se pořád strnule opírá o zeď, v očích nepřítomný lesk, na svých rtech pořád cítí Zhoumiho polibek. Kruci… kdo jej naučil takhle líbat?! Ještě teď se mu motá hlava. Trvá mu několik vteřin, než jeho mozek pochopí Yeongwoonovu otázku. Vytřeští oči a zděšeně se na něj podívá.

"Ne! Proboha, vždyť jsem jeho manažer!" vyjekne okamžitě a zrudne po kořínky vlasů, když si uvědomí, jak to asi musí vypadat z Woonova pohledu.

Jako, vejde do pokoje, Zhoumi tiskne Leeteuka ke zdi a přitom jej líbá tak vášnivě… No kruci! On vážně líbá jako bůh. A proč se říká, jako bůh? Políbil už bůh někoho? É… Jungsu, jdi doprdele… ne! Raději ne, ty nemůžeš jít doprdele, dyť jsi bottom přeci… POČKAT, CO? Jungsu praští hlavou o zeď. Věděl, že raději nemá číst ty divné stránky s fanfikcemi, které mu přišli mailem od jistého Fantomase…!

"Takže spolu jen spíte?" Yeongwoon po něm střelí nepěkný pohled, který Su vůbec nechápe. Ale vypadá děsně sexy a… Tak jako…!!!

"Nespíme spolu!" zamračí se a našpulí rty.

Jak ho může obvinit z něčeho takového?! Jak by mohl se Zhoumim spát?! Ne, tohle by určitě neudělal. Navíc, když Zhoumi… Zatmí se mu před očima, když si představí, že by TO narval do něj!

"Tak proč se červenáš?" zeptá se Yeongwoon a prudce trhne hlavou, jak mu ofina spadá do očí.

Ten pocit, co jej sžírá zevnitř při myšlence, že by spolu Zhoumi a jeho Jungsu… Ne, to by mu Zhoumi neudělal! Vždyť přece ví, že se mu Jungsu líbí! Počkat, co?! Jak líbí! Nelíbí! Počkat, jeho?! No, tak jo, líbí! A je jeho… Ale to je jedno! On prostě nebude spát se Zhoumim!

"Protože-…!" Jungsu se zasekne.

Nemůže mu přece říct, že tady rudne představou Zhoumiho přirození v jisté části jeho těla! Ještě si o něm bude myslet, že je perverzní úchyl. Ne, tohle mu rozhodně vysvětlovat nebude!

"A proč tě to vlastně zajímá?! Nejsi moje matka!" vyjede po něm Jungsu najednou. Vážně, nic spolu nemají, tak proč by mu měl něco vysvětlovat?

"No jistěže nejsem. Nemám prsa," ušklíbne se Woon. "Ale kojit tě můžu i jinou částí těla."

Dodá a vzápětí si uvědomí, co že to vlastně řekl. Jungsu se zastaví v pohybu a nevěřícně se na Yeongwoona koukne. Cože to řekl?! Yeongwoon je na tom stejně jako Jungsu, nechápe, jak něco takového mohl říct! Za tohle může Zhoumi! Hovado jedno! To on má takovéhle připomínky a Yeongwoon se od něj asi za těch několik let, co se znají, nakazil. Doprdele.

"É-…" udělá nakonec Woon a nervózně se poškrábe za krkem.

Jungsu na něj ještě chvíli hledí jako na zjevení, pak se konečně pohne. Zamrká.

"Coprosím?"

"Zapomeň, že jsem něco řekl, prosím!" vyjekne Yeongwoon a udělá prudkou otočku, jak chce vyběhnout ze dveří.

Boužel si neuvědomí, že ty dveře jsou jaksi zavřené a tak jej velice překvapí, když do nich napálí pěknou držku. Před očima se mu zjeví několikrát nahatý Jungsu s banánem v ruce, pak se slijí do černé šmouhy, ta pak změní barvu v zelenou a ve žlutou a v modrou a v růžovou a… najednou má pocit, že létá. A pak jej něco udeří do hlavy.

"Au!" zaúpí bolestivě a začne zběsile mrkat, aby zahnal mžitky před očima.

"Yeongwoona, ježíši, jsi v pořádku?!"

Vykřikne zděšeně Jungsu, když sleduje, jak se Yeongwoonovo tělo zhroutí na podlahu. Tu ránu musel slyšet i kapitán! Snad si nebude myslet, že narazili do ledovce. Což by bylo pěkně divný vzhledem k tomu, že je léto a venku paří jak v hroší prdeli. Přiskočí k muži v mdlobách a klekne si vedle jeho nehybného těla. Nakloní se nad něj a zděšeně se kouká do jeho tváře.

"Woone, žiješ?" zkusí to.

Kruci, snad nezabil Zhoumimu nejlepšího kamaráda?! Zhoumi jej zabije! Ne! Vždyť Su ho nezabil, on u něj ani nestál! Yeongwoon se zabil sám! Jo, sebevražda to byla! Určitě to byla sebevražda! Jungsu se zarazí a nahodí docela neidentifikovatelnou grimasu. Jistě, sebevražda. Úplně sebevražedně jebnul hlavou o dveře. To je snad Lulina v převleku, či?! Tiché zachraptění jej donutí podívat se opět na Yeongwoona. Uleví se mu, když uvidí, že má mladší muž otevřené oči.

"Bože, Woonie, neděs mě takhle, jo?" zašeptá tiše s mírným úsměvem, jak mu spadl kámen ze srdce.

Černovlásek na něj upře svůj nepřítomný pohled, maličcí Jungsuové pořád krouží kolem jeho hlavy a přísahal by, že mezi nimi proletěl i malý zrzavý Zhoumi se škodolibým šklebem. Zamrká, opravdu jej teď nepotřebuje vidět. Mžitky před jeho očima začnou pomalu mizet a v šedivé mlze se objeví dokonalá tvář s tím nejnádhernějším úsměvem, jaký kdy viděl. Nedokáže odolat touze dotknout se toho nadpozemského stvoření.

"Já vidím anděla," zahuhlá nepříčetně. "Jsem mrtvý?"

Yeongwoon zašilhá a vyplázne jazyk. Jungsu má tendenci prásknout hlavou o podlahu stejně jako jeho kolega před chvílí o dveře, ale když ucítí jeho dotek na své tváři, smích jej okamžitě přejde. Yeongwoon jej pohladí po líci, pohled je pořád trochu zamlžený, jeho rty se zkroutí v mírném úsměvu, který Suovi vezme veškerý vítr z plachet.

"Já nejsem anděl. A ty žiješ," praví přiškrceným hlasem světlovlásek.

Yeongwoonova dlaň na jeho tváři je mu tak příjemná. Tak moc příjemná. Přivře oči a pohne se tváři proti dlani.

"Nevěřím," šeptne Woon tiše. Jungsu se otřese, když se palec mladšího muže dotkne koutku jeho rtů.

"N-nech toho. A přestaň blbnout. Znáš mě přece, víš, kdo jsem-…"

"Můj anděl," řekne nepřítomně Yeongwoon, jeho dlaň sklouzne z Jungsuovi tváře na jeho krk a stáhne jej k sobě.

"C-co-…?"

"Pššš," šeptne tmavovlásek a zavře své oči.

Pořád se mu motá hlava a nerad by riskoval, že toho krásného anděla vyplaší tím, že na něj bude nepříčetně šilhat. Co kdyby se jej to plaché stvoření leklo a uletělo mu? Přitáhne si jeho tvář blíž, cítí jeho horký roztřesený dech. Stačí kousek, tak malý, maličký kousek…

Políbí jej. Měkce, něžně, dlouze. Otírá se o ty sladké rty, cítí jejich chuť, jejich plnost a horkost, jemné chvění… Vydechne do polibku, najednou mu je tak dobře. Hlava se mu točí o něco rychleji a pochybuje, že kdyby otevřel oči, dokázal by vidět víc, než ohňostroj na temném nebi plném hvězd.

Jungsuovo srdce tluče rychleji, než kdykoli předtím, jakoby chtělo vyskočit z jeho hrudi a utéct někam daleko. Yeongwoonovy rty jej líbají, jeho prsty proplouvají světlými vlásky a on má pocit, že snad umře. O tomhle snil tak dlouho. Že jej Yeongwoon takhle políbí. I když… okolnosti byli rozhodně víc… romantičtější.


Sungmin se zasměje, když Ryeowook již po několikáté uhne pohledem a jeho tváře naberou rudého nádechu. Bože, jak je ten chlapec roztomilý! On si ho snad nechá! Wook se kousne do rtu, pohled, který mu neunikne ani přes to, že klopí oči k zemi, jej trošku děsí. Sungmin se na něj dívá, jako by ho chtěl sežrat. Mrkne a potřepe hlavou. To je blbost. Sungmin určitě lidi nejí. Nevypadá na to. I když… On nevypadal ani na to, že by… by… tamto… no…

"Ale no tak, Wookie, to se pořád tolik stydíš?" vyjekne leknutím, když uslyší Minův hlás u svého ucha.

Sungmin se zasměje, přisune svou židli blíž k té Ryeowookově a přitáhne si jej za pas do svého klína. Mladší chlapec vyděšeně vypískne a podívá se svýma velikýma očima na Sungmina, který se na něj pobaveně usmívá.

"Chci tě mít blízko u sebe. Ještě by mi tě mohl někdo ukradnout," mrkne na něj laškovně a skloní se k němu, aby jej mohl něžně políbit.

Ryeowooka dotek jeho rtů opět rozechvěje, tiše vzdechne a přivře svá očka. Tváře má rudé studem, když si představí, že se na něj teď musí všichni koukat. Ale Sungmin nevypadá, že by mu to nějak vadilo, pevně svírá Wookovo tělo a dál jej líbá.

"Jsi tak rozkošný, když se červenáš," šeptne, když se od něj odtáhne a opře čelo o to Wooka. Chlapec v jeho náručí zrudne ještě víc.

"Tohle je divné," zaskučí a pokusí se od něj odtáhnout.

Vážně je to divné. Vždyť… spolu ani nechodí. Ani se nemilují. A přitom… se tady takhle veřejně líbají a dokonce… "Ááá!" Skryje tvář ve svých dlaních a začne se vrtět na Sungminově klíně. Černovlásek si skousne ret, Ryeowookovo pozadí otírající se o jeho klín jej nenechává klidným.

"Ryeowooku… já vím, že jsem řekl, že tě nechci znásilnit, ale… ještě jednou se o mě takhle otřeš a já tě tady normálně přehnu přes ten stůl a…"

Ryeowookovo tělo ztuhne, vyděšeně se koukne na Sungmina, ten se při pohledu do jeho vykulených očí musí začít smát.

"Klídek, dělám si srandu. Jen… mě ty tvé pohyby docela vzrušují a… pokud nepřestaneš, budu si muset najít někoho-…"

"Neříkej to!" vypískne Ryeowook zděšeně.

Jak může takhle klidně mluvit o… bože! Sungmin se opět rozesměje. Tak nevinný… žeby si s ním přeci jen začal něco víc? Ne, to ne. Na něj je až moc sladký, nevinný a nezkušený. Jo, mohlo by být zábavné zaškolit jej trochu, ale přeci jen je ten chlapec ještě dítě, nebude mu kazit iluze o sexu z lásky. No, i když možná už je zkazil. Trošku. Trošičku víc. He. Když se na něj dívá, jak tady rudne, má chuť jej poškádlit. Nakloní se k němu a jazykem přejde po jeho uchu.

"No tak, snad by ses nestyděl po tom, co jsem ti tak pracně pomohl, hm?"

Hnědovlásek po těch slovech zrudne ještě víc, praští Sungmina pěstí do hrudi a našpulí rty.

"Nesnáším tě, abys věděl!" spěšně se vyhrabe z jeho klína a chce odejít, když jej Sungminovy ruce stáhnou k zpátky k sobě. Min jej pevně obejme kolem pasu a přisaje se rty na jeho krk a jeho slova Ryeowooka přinutí si svůj odchod okamžitě rozmyslet.

"Kam bys chodil, kotě? Teď? Když nám nesou čokoládu, co?"

 


Komentáře

1 Katy-chan Katy-chan | Web | 1. července 2012 v 11:15 | Reagovat

Opět dokonale napsaná část... když byli na scéne Kangin a Teuk tak jsem se věčně válela po zemi... Takový blbosti ^^
No těším se na pokráčko!!!

2 takehochan takehochan | Web | 1. července 2012 v 11:25 | Reagovat

ty si fetovala banány ?? O.o jako... furt si musím představovat chibiho Teuka jak běhá s banánem v prdeli kolem mé hlavy

3 Cheol 철 Cheol 철 | Web | 1. července 2012 v 11:53 | Reagovat

Bwahaha to bolo úplne od veci to KangTeuk ale bolo to úžasné!
No a ten MinWook...docela si ma vyprovokovala...ale fakt! Nech už je pokračovanie...ja chcem vedieť ako to všetko dopadne!!!! ~

4 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 1. července 2012 v 12:09 | Reagovat

*padla* sebevrazedne jebnul hlavou o dvere, jo.. *mrtva* xD
a sungmin.. mehehe.. znasilni wooka! xD

5 Anete Anete | 1. července 2012 v 12:19 | Reagovat

*padla* Tohle se nedalo:DDD Moc se těšim na pokráčko:DDD

6 Kami Kami | E-mail | Web | 1. července 2012 v 13:08 | Reagovat

Muhahaha, to bylo dokonalý, bože, já u toho Kangina umírala...jsem živě viděla, jak kolem něj lítají malí Teukové a jeden malý šklebící se Zhoumi, prostě dokonalost :DDD Už se nemůžu dočkat pokračování... (he, tuhle větu používám nějak často...jenže já se fakt nemůžu dočkat pokračování všech tvých povídek!)

7 Hatachi Hatachi | 1. července 2012 v 14:22 | Reagovat

To byl ůžasný díl.
KangTeuk to zabili. Zasmála sem se od srdce. A Teukie taky tajně touží po Inniem ,tak jako Innie po něm...
Wookie je tak sladký. A jak se pořád červená... Minnieho mam ráda,ale už by se Wookie mohl seznámit s Mimim. A Minnie by mohl klidně potkat Kyua. Devil Kyu...když se Minniemu Wookie zdá moc sladký a nevinný...
Už se moc těšim na další díl...

8 Jannie Jannie | 1. července 2012 v 19:07 | Reagovat

:´DDDDDDDDDDDDDDDDDD dokonalé:DDDDDDDDDD chce to rychle pokráčko:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

9 Nataly ^ ^ Nataly ^ ^ | Web | 1. července 2012 v 20:45 | Reagovat

Ech..ozývam sa takto večer..na poslednú chvíľu.. A navyše červená ako rajčina ...aneb kto by si bol pomyslel, že človeka spáli aj pod slnečníkom.. :D Zdanie niekedy klame -.- Doprdele..

Od istého Fantomasa? Muhaháá...kto by to tak mohol byť? Luli..priznaj sa.. že si to bola ty :D Kto iný by bol schopný takto morálne kaziť našich Super Juniorov? Hehehe... len tak ďalej xD Niekto to robiť musí..inak by z nich neboli také hovädá :DD

Ó, svätý Jashin..tento diel ma totálne odrovnal :D *mrtvá a ešte raz mrtvá* Už ani neviem, ktorá pasáž ma dorazila najviac.. ale kvalitne si ma týmto dielom zabila xDD Muhaháá.. KangTeuk nemali chybu :D ňaháá ^ ^
A čudujem sa, že sa Wookie ešte niekam neprepadol.. Na Minnieho zase prichádzajú sexuálne chúťky.. Prasák jeden.. Kazí naše malého..nevinného Wookieho :D
Teším sa na pokračovaniu..muhuhúú..

10 Syrinox Syrinox | 2. července 2012 v 19:15 | Reagovat

Muhahahahaha!!! kekekeke... tohle se mi líbí čím dál víc... pár MinWook je dokonalý! Muhahahahíííííííí Kekekekek.... A Min je tady tak... tak... Ňahíííííí!!! Kekekekek.... Tohle bude ještě zajímavé :D Muhahahahah XD Teď ti nevím, ale nebylo by mnohem lepší nechat pár MinWook a Miho dát do trojky s Inem a Teukem? *padla* Nebo rovnou pětku! *pod stolem* MUHAHAHAH

11 Saia Saia | 2. července 2012 v 19:43 | Reagovat

Dietko Ty vážne budeš po maminke...nápady sa nám až desivo podobajúúú...že Syri.!!

12 * ==" * * ==" * | Web | 4. srpna 2012 v 19:07 | Reagovat

A další díl bude  kdy? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif