Chciti patřit - 15. díl

19. července 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Chci ti patřit

Hej, děcka, tohle mi neuvěříte! Já tenhle díl dopsala dvě hodiny před tím, než mě máti vyhodi z počítače! Muhahaha, to je perfektní takhle sedět, mít hotovo a nestresovat se, že tady každou chvíli vlítne máti stím, že mám končit :D Muhahaha, takže jsem naprosto spokojená v tuhle chvíli :D No, ještě by to chtělo džus a banán... no, tak jen džus, banánů mám plný košík :D Kekeke, miluju svou maminku, že na mě v obchodě myslela :D Jinak, nějak se mi zachtělo dělat covery, tak tady máte nový i k téhle povídce. Mě trošku deptaly ty černobílé, tak dělám barevné :D
"Chulie?" oslovený vzhlédne od rozečtené knížky a podívá se na chlapce, co se nad ním sklání a rozkošně se u toho usmívá. Heechul potlačí tendenci protočit očima a pouze se ušklíbne.

"Kdy si přestaneš hrát na rozkošné koťátko?" zeptá se bez zájmu.

Henry se zamračí.

"Jak to myslíš?"

Heechul se uchechtne a zaklapne knížku. Opře se lokty o lavici a podepře si bradu, přičemž si dvěma prsty poupraví brýle. Zpoza tlustých skel se zadívá do Henryho tváře, která je mu blíž, než by měla a narušuje tím hranici jeho osobního prostoru. Založí si ruce na prsou a opře se o židli, čímž zvětší vzdálenost mezi nimi.

"Henry, to, že jsem byl s tebou ven, neznamená, že ti vlezu do postele. Na šukání tady máš Kyuhyuna," promluví chladně s nádechem pobavení.

Nechce znít naštvaně nebo tak. Není totiž naštvaný ani nic podobného. Jen… vlastně ani neví, co je. Takový zvláštní pocit, který neumí popsat. Není to zloba, ani nenávist ani pohrdání, jak tomu bylo před tím. Spíš… něco. Mladší chlapec zamrká, pootevře pusu, pak ji zase sklapne.

"He?"

"No tak, Henry, snad si nemyslíš, že jsem idiot," Heechul nadzvedne jedno obočí a jeho škleb se ještě rozšíří.

Pohled na zmateného Henryho je vážně k popukání, zvláště když si vzpomene na ten incident z Úterý. To byl prostě konec. Vážně by jej zajímalo, jak s t tím svým problémem poradil. To, jak vyběhnul ze třídy téměř dřív, než stihlo zazvonit, jej dostalo úplně. Ale ptát se jej rozhodně nebude. Jak by pak vypadal, že?

Henry si není jistý, co přesně tím Heechul myslí, na chvíli se zděsí. Ví snad Heechul o té jejich sázce s Kyuhyunem? Vzápětí pokroutí hlavou, ne, to není možné, neměl se to jak dozvědět. Jistě myslí jen to, že spolu s Kyuhyunem spí… no spíš šukají, ale to je víceméně to samé, akorát u toho neleží, ale nahazují se na libovolné předměty, které je udrží. Ale to je fuk, to může být Heechulovi jedno, až se vyspí s ním, Kyuhyuna nechá, to je jasné, přece nebude chráp-… Henryho zarazí vlastní myšlenky.

Proč by měl sakra přestat chrápat s Kyuhyunem?! No co se zbláznil?! Připravit se o ten dokonalý sex?! Hovno, nikdy! Nejdřív dostane do postele tohohle sexy kluka s o něco míň sexy brýlemi, ale zato s velice sexy prdelkou a s ještě víc sexy rty a pak na to hupsne i s Kyuhyunem. A možná s oběma, pokud mu ta sázka vyjde. A je jasné, že vyjde! Přeci by jen tak neprohrál sázku. On! Který neprohrává nikdy. Až na tu hádku s Leeteukem. Tu prohrál. A taky ten polibek, za který od Chula dostal přes držku. To taky prohrál. Trošku. Trošku víc. É-… hehe.

"Nechtěl jsi po mě něco, když jsi tady přišel? Nebo jsi mě chtěl jen poctít svou existencí a nasrat mě tím, že zapomenu, na které stránce jsem skončil, což se ti nepovede, protože tam mám stejně záložku?"

Zrzek se na Heechula koukne jako bacil do výkladu v lékárně, nebo jako komár na biolit, nebo jako cokoli jiného na cokoli jiného, co absolutně nedává smysl, pak se však jen zasměje a sedne si na Heechulovu lavici, přehodí nohu přes Chulovu hlavu, div mu ji neukopne a položí si ji na židli vedle. Heechul se koukne na Henryho rozkrok, který se mu tak necudně nabízí, málem se do něj zakousne, jak jen stěží překoná tendenci prásknout hlavou do stolu, když si opět vzpomene na úterý a chvíli přemýšlí, že ten den vyhlásí za státní svátek, protože ten záchvat smíchu, který v tu chvíli chytil, stál opravdu za to.

"Nedělej děvku a řekni, co chceš," přinutí se vzhlédnout od Henryho spodní částí těla k jeho horní části těla.

Ne že by v tom byl nějaký rozdíl. Buď na něj kouká vzrušeně, nebo mu stojí vzrušeně… É-… Heechulovi zacukají koutky, ramena se mu začnou mírně chvět, pevně semkne čelist, tvář mu zrudne potlačovaným smíchem. Nemůže se smát, prostě nemůže. Jednou to stačilo. Nebude přeci ukazovat těm spratkům, že i on se umí bavit. Vážně nestojí o to, aby jej tahali někam do baru, kde se všichni jen ožerou a pak šukají všechno, co se pohne. Ne, vážně není ten typ, co by po tomhle toužil. Raději bude studovat, aby se pak dostal na výšku a aby si splnil sen. Jo, prostě v klidu zmaturovat a pak vypadnout z města. Stejně ho nebaví pořád dojíždět.

Ry si Heechulovu zarudlou tvář a ten pohled směřující k jeho rozkroku vysvětlí samozřejmě po svém a s vítězným pocitem, že jej nakonec přeci jen dostal, nahodí svůdný pohled č. 3, forma A, což znamená, že sklopí pohled a pak se na Heechula zadívá zpod hustých černých řas. Zvedne svou dlaň a jemně jí přejde po Heechulově tváři. Starší kluk nadzvedne obočí, absolutně nepobírá, o co se tady Henry pokouší. Má snad tak dlouhé vedení, nebo co? Říkal mu přece, že ho nechce a že není někdo, koho dostane jen proto, že si to zamanul.

"Víš, co chci, Chulie," Zašeptá Henry svůdně, přičemž absolutně ignoruje zbytek třídy, který se na nich kouká dosti podivným pohledem, který jasně říká, že tohle rozhodně nedopadne dobře.

"Vážně?" Heechulovi je jasné, jak to muselo vypadat, když čuměl tam, kde slušný člověk rozhodně nekouká, přinutí rty, aby držely, jak mají a nekroutily se v divných úšklebcích, a on tak mohl chvilku hrát tuhle Henryho hru.

"Jo," přikývne Henry, jeho tvář je pořád blíž u Heechula, dlaní sklouzne z Heechulova obličeje na jeho krk a zvrátí jeho hlavu vzad.

Heechul, jako poslušná ovečka dělá to, co Henry chce, mírně přivře oči a pootevře rty.

"A co tedy chceš?" zeptá se Heechul tiše.

"Tebe," zašeptá Henry těsně u jeho rtů.

Heechul se mírně zachvěje, když ucítí jeho dech na své tváři, ale nedá na sobě nic zdát. Henry, přesvědčen tím, že konečně vyhrál, se přiblíží k Heechulovi ještě o něco víc, jejich rty se téměř dotýkají, stačí pár milimetrů…

"Políbíš mě a zarazím ti tu bichli rovnou do koulí, kotě."

Promluví Heechul tichým hlasem. Henry prudce otevře doteď přivřená kukadla a blesku rychle se od Heechula odtáhne. Neunikne mu, jak staršímu klukovi cukají koutky rtů… ON SI Z NĚJ DĚLAL PRDEL?!

"Ty… ty malej, drzej, protivnej, hnusnej, vychcanej…" začne štěkat jak pes a Chul má co dělat, aby nepadnul pod lavici.

"Hlavně, že mě chceš, což?" ušklíbne se.

"Jak já tě nenávidím!" zařve Henry rozčíleně, nakrčí obočí a našpulí rtíky.

Heechul na něj zůstane hledět jako na svatý obrázek. Henry teď vypadá opravdu roztomile. Když se takhle zlobí. Už jen proto, že to špulení rtíků a nafoukle tvářičky nejsou hrané. Když to hraje, má Chul nutkání jej něčím přetáhnout přes hlavu. Nesnáší, když se lidé přetvařují a tohle štěně to dělá docela často. Ale právě teď… je skutečně rozkošňoučký. Mimoděčně si představí, jak Henrymu z hlavičky vyleze pár kočičích oušek a začne vrtět ocáskem.

"Já byl v tom, že mě miluješ," neodpustí si Heechul poznámku.

Henry po něm střelí pohledem jako, ty ses posral, že?!

"Nemiluju tě!" vykřikne stylem, že se na ně otočí polovina třídy. " Já jen… to… tamto… víš, prostě…" Henry se zakoktá jako malá školačka, kterou osloví její idol.

Jak milovat?! To vůbec není pravda! Nemiluje ho! Jen chce… no, chce s ním šukat, jo, to chce. Nic víc.

"Prostě?" Heechul se baví více než skvěle, když vidí, jak se mu povedlo zahnat to rozkošné koťátko do kouta.

Vypadá to, že se jejich role trošku obrátily. Henry sklopí pohled stranou a i tvář odvrátí pryč od Heechula. Co mu říct? Nemůže mu říct, že ho chce do postele, i když si je jistý, že Heechul to ví. Jasně, že to ví. Tak proč se ho pořád snaží přesvědčit, že tomu tak není? No jo, aby ho dostal, že? Ale to má asi marné. Heechul je chladný jak kostka ledu, když jej neobměkčí ani ten jeho dokonale sladký obličej, který si tak dlouho trénoval přesně na tyhle situace. Jak to, že sakra na Heechula neplatí?!

"Prostě nic," povzdechne si a svěsí ramena.

Dostat Heechula vážně nebude jednoduché. Pokud to je vůbec možné. Jen doufá, že Kyuhyun těch hraček nemá moc. Jinak bude jeho prohra pěkně bolet. SAKRA, HENRY! Okřikne se v duchu. Neříkal ještě před chvilkou, že on nikdy neprohrává?!

"Nic? Tak to můžeš zase odpochodovat k sobě, chtěl bych to dočíst," usměje se na něj Heechul mile a zamává mu před obličejem vcelku velkou knížkou.

Henry se nadechne, že něco řekne, nakonec si to ale rozmyslí, nemá to cenu, Heechul je moc tvrdý oříšek a navíc se teď natolik ztratil ve vlastních myšlenkách, že by jen těžko vymyslel nějaký chytrý argument. Heechul jej opravdu dostal. Sleze z jeho lavice a projde kolem něj. Heechul se při pohledu na něj musí něžně usmát. Vypadá teď tak ztraceně. Natáhne k němu ruku, prudce škubne, až Henry vyjekne a stáhne ho k sobě. Dřív, než se stihne Henry zeptat, co to má znamenat, vtiskne mu Heechul krátký polibek na rty.

"Co takhle dnes zakotvit v kině?"

 


Komentáře

1 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 19. července 2012 v 13:01 | Reagovat

hele heechul se nam jaksi pohnul:DDD tak tohle je daebak prosim dalsi dilek!!! :)

2 Syrinox Syrinox | Web | 19. července 2012 v 14:37 | Reagovat

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tohle je v prdeli!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*žere desku stolu*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*osedlává Pupiho*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
LULINO NAVAL DALŠÍ DÍL! *řve*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
JÁ VÍM KDE BYDLÍŠ SAKRA! A NA PUPIM TAM BUDU HNED! NESER!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
NAPSALA JSEM TI KOLEČKO! NAVAL CHTP!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A ŽÁDNÝ VÝMLUVY! BO TI PUPI VYPIJE POMERANČOVÝ DŽUS!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*leží na zemi v křeči* Já nutně potřebuju další díl! *klepe se* Jsem feťááááááák *mrtvá* Jako! Jako! Abys věděla, zase sem lezla na tvůj blog, bo sem si potřebovala zjistit vydání ČDR a jako... vydím CHTP a co neudělám? No přečtu si ho! A ty víš, že já si normálně poctivě čekám, až to vyleze na blogu! A jako... přečtu... Přečtu znovu... Hledám chybu.. A ano, hádej co...ŽÁDNOU CHYBU NENAJDU!! Takže jako... VYSOL MI DALŠÍ DÍL! JINAK SI MĚ NEPŘEJ! NEBUDU ČEKAT XXXX LET NA TO, NEŽ TY SE VRÁTÍŠ Z TOHO TOHO! TAK MAKEJ! *asi se jí rozbil caps či co* Sakra! Toto mi nedělej! Víš jak tuhle povídku miluju! A když ještě vím, co se všechno má stát! Hueeeeááá! Další díl! Další díl! Hueeáááá! Mááámíííí! Vím, že jsi můj seme a milenka a žena a matka a dcera a sestra a schizofrenní dvojče a dvojče a...ale sakra! Nesnáším tě víš?! *čti jako: moc moc moc tě miluju, ale tímhle mě sereš!* Takže.... dneska(jakože zítra) sem dáš další díl jo? Jo? JO?! A já ti pak možná, možná... pošlu přes smsky další díl Krychle... až jej napíšu...HA! Vidíš jaká jsem dobrá a hodná? Ha Ha ha?! No... však počkej...
.
.
.
.
Ty mě zabiješ až si to přečteš...
.
.
.
.
.
.
.
I když... komenty od Eli jsou podobné...takže pohoda ne? É...víš co, já radši půjdu...někam daleko jo... (ALE NET TAM MÍT BUDU! TEN DÍL NAPÍŠEŠ TI TO ŘÍKÁM TEĎ A TADY! ORANŽOVĚ ČERVENÉ NA MERUŇKOVÝM! *padla*)
.
.
.
.
.
.
.
To je konec...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Já radši jdu... jo? Ale neboj... spamnu tě na skype *mrtvá* He he he... *odchází*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
MILUJU TĚ! (ale i tak mě to sere! :D)
.
.
.
.
.
.
.
*definitivně odchází* Tě hoj! *totálně mrtvá*

3 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 19. července 2012 v 14:55 | Reagovat

je to divny cist o chulovy jko o vzornackovi, kdyz je ve valne vetsine povidek devka, co se necha osukat kymkoliv a cimkoliv :D
Muhaha, v kine? Doufam ze nekde v zadni rade :D

4 Saia Saia | 19. července 2012 v 17:48 | Reagovat

Hm???....Hele díte...Tebe už totálne preplo,že ano??....Si vodpajdíš voľade do prdele a totok necháš len tak.....to akože Ti jeden má aj uveriť?.....

5 Polli Polli | 19. července 2012 v 18:24 | Reagovat

DALŠÍ DIL" HNED!

6 Hatachi Hatachi | 19. července 2012 v 20:09 | Reagovat

Skvělé...ůžasné...dokonalé...
Chulí totálně dostal Henryho,až z toho byl zmatenej jak fčela...
Napřed si z něj dělá srandu a pak ůplně otočí,že to vypadá jako by balil on Henryho a ne naopak... Ten polibek a pozvání do kina...docela bych chtěla vidět Ryho jak se na to tvářil. Musela to být pastva pro oči...
Moc se těšim na další díl a doufam že budou v tom kině...

7 Majka :3 Majka :3 | Web | 19. července 2012 v 20:46 | Reagovat

jako.. jako... JAKO?! WTF?! čo? to ako... HEEEEE? *padla* robíš si zo mňa srandu?! Chul by si ale mohol rozmyslieť, čo vlastne chce.. aj keď chce byť Rym pretiahnutý.. ale nie tým nafúkaným Rym ale tým rozkošným ňuňáckym Rym *padla*
.
.
no.. vela sme toho z toho komentára nepochopili, ale budiš, no.. jednoducho.. TO CHCE ĎALŠÍ DIEL!!!!!! Lulinkooooooooo :3 ty naše rozkošné SEMEátko.. dúfam, že sem ten ďalší diel navalíš čo najskôr lebo uvidíš!
.
.
nie.. neuvidíš.. zaviažeme ti s Ri-chan oči a budeš v prdeli! jooooooo tam teda budeš!!! *padla*
.
.
*trieska hlavou o stôl*
.
.
no nič.. vezmem si príklad z Ri-chan a pakujem sa preč :D :D muhahaaa :D

8 eSmy eSmy | Web | 19. července 2012 v 21:04 | Reagovat

heeeeeeeeeeee??????????????????????????
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kurva! Ty si robíš prdel? Chul sa nechá tak ľahko! Ty potvora malá! Naval ďalší diel! A hneď! Lebo na teba pošlem Elzu! :D

9 Luczaida Luczaida | Web | 20. července 2012 v 1:01 | Reagovat

Děláš si prdel, že jo!? :D :D :D O té bichli jsem vlastně věděla, tos mi posílala, ale ten konec mě totálně zabil :D :D Já vím, proč tuhle povídku miluju :D

PS: cover krááásnej :-)

10 Nataly ^ ^ Nataly ^ ^ | Web | 20. července 2012 v 23:10 | Reagovat

Pre Lucifera, ja už radšej nikam nejdem na toľko dní..pretože prídem po vyše týždni a tu toľko poviedok..muhaháá.. :D Samozrejme, teším sa na čítanie..len budem asi príliš lenivá na komentovanie.. Okomentovať naraz 9 poviedok je asi nad moje sily xDD Ale no.. hádam sa prekonám..a aspoň polovicu okomentujem..ak náhodou neumriem smiechom..pretože po prečítaní recenzie poviedky Čtrnáct dní rozkoše..som mala dosť :D Och, čo ste to zase vymysleli.. Chcete nás všetkých zabiť :D Zbaviť sa nás..ááá..Ja som to tušila xD

No dobre..dosť rečí.. ja som teraz ultra zvedavá..čo má ten vychcaný Heechul za lubom :D Dočerta..ech..čo chystá? On by.. preboha..on by ..len tak nepobozkal Henryho..či? :D Toto sa mi nezdá..muhaháá.. ale teším sa na pokračovanie.. x)

11 Kami Kami | 28. srpna 2012 v 21:55 | Reagovat

ňaháááááááááá to bylo tak dokonalý!! Já z Chula nemohla :D ale jako...ten konec mě dostal...já na to zůstala zírat WTF?! letím hned na další díl, zajímá mě, jak se to bude vyvíjet :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif