Chci ti patřit - 16. díl

21. července 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Chci ti patřit

Děti, kruci, vidíte, jak vás miluju? Za 5 minut musím vypadnout, celý den balím, stahuju máti písničky do auta na cestu na Slovensko, sobě uklízím v mobilu, uklízím pokoj, ještě musím do vany, za 4 hodiny vstávám a já tady přesto sedím a píšu povídku! Muhahaha! A stihle jsem ji napsat za necelých 20 minut, tywe. Jako, tohle už je konec, fakt. Má to sice jen přes 1100 slov, ale je to lepší, než aby nebyla žádná povídka, což? Kekeke, tak doufám, že mě milujete stejně, jako já vás a že se vám bude tenhle lehce divný a rychle sepsaný dílek líbit :D Miluju vás, papapa!
Henry zůstane zaraženě stát, pořád cítí Heechulovy rty na těch svých, i když starší kluk již dávno čte svou knížku a tváří se, jako by se vůbec nic nestalo. Zamrká, překvapeně a mírně nechápavě, co to právě teď bylo? On jej… políbil? A taky jej pozval na…

"Rande?" vyjekne přec celou třídu.

Heechul se musí usmát, i když se tváří, že je začtený do knížky, pořád vnímá každý Henryho pohyb a koutkem oka dokonce vidí jeho reakce.

"Kdepak rande, kino," vzhlédne k němu s úsměvem, který jasně říká, tak co, dostal jsem tě, že?

Zvonění na hodinu zabrání Henrymu promluvit a přinutí jej jít si konečně sednout do své lavice. Heechul se ušklíbne, pohodlněji se usadí a konečně se plně ponoří do děje knížky. Pokud bude mít štěstí, tak jej Herny nebude otravovat po celý zbytek dne. Opravdu nerad by mu vysvětloval, že ta pusa nic neznamenala a je mu jasné, že se bude Ry určitě ptát. Nebo se o něco pokusí. No, ale snad si to nechá až na večer, teď se s ním zahazovat opravdu nehodlá. Snad bude mít od Ryho klid.

Zvláště, když tady má Kyuhyuna, který po něm pořád pokukuje. Hee pokroutí hlavou, to mu vážně ty tři dny, co tady nebyl, tolik chyběl sex s Henrym? Tohle nepochopí, ti kluci jsou jak sexující roboti, fakt. Oni to snad provozují jako závodní sport? Žeby se snažili o nový rekord v počtu orgasmů za den? Příchod učitele vytrhne Heechula z jeho poněkud divného přemýšlení a vrátí jej zpátky na zem.

Měl by přestat myslet na takové hovadiny. Otočí na další stránku knížky, do konce už mu chybí jen několik desítek stran a opravdu rád by to dočetl, než skončí vyučování. Nemá rád, když mu zůstává nedočtených jen pár stran a on pak musí čekat na další den, jelikož večer zásadně nečte. Vždycky pak usne v sedu a ráno jej pak všechno bolí. Což je vcelku nepohodlné.Ušklíbne se. Věděl to. Přesně, jak si myslel, jen, co vytáhnou paty ze školy, začne se k němu Ry lísat jako kotě a dělat na něj očka a špulit rtíky. Bože, jak on nesnáší tu jeho přetvářku. Proč se nemůže chovat přirozeně? No… to bude asi tím, že jeho přirozeností je nechat se ojet vším, co má nohy a kdyby se tedy choval přirozeně, tak jak si Heechul přeje, asi by skončil nahozený na zdi a Ry by se jej snažil přemluvit, aby jej znásilnil. Což by opravdu nerad.

"Heechulie, no tááák!" Heechul zamrká a překvapeně se koukne na Henryho, který na něj zamračeně špulí rtíky.

Asi se zase zamyslel až moc a vůbec neposlouchal svého společníka, který pravděpodobně mluvil celou cestou od školy až do města. A že to je pěkný kus cesty. Dobrých deset minut. Hups?

"Promiň, říkal jsi něco?" podívá se na Henryho jako nevinnost sama a dál pokračuje v cestě.

"Co…?!" Henry zalapá po dechu, on jej ten magor jakože fakt ignoroval?! To tak tohle…?!

"Heechule! Proč jsi na mě tak zlý?!" rozběhne se za ním, když si všimne, že je Heechul už dobrých pár metrů před ním.

Pověsí se mu na rameno a natiskne se k němu jako přísavka.

"Nejsem zlý, jen jsem se zamyslel. A omluvil jsem se, ne snad?" podívá se na něj přes tlustá skla brýlí.

"No, omluvil, ale… ale tys mě ignoroval a já jsem se ti snažil říct, že bych rád šel na Dobu ledovou! Tu novou, co je taková tamta! S tou zeměkoulí a veverkou!"

Heechul se zastaví a pobaveně se na Henryho koukne. Tak doba ledová, jo?

"Děcko," otituluje jej a opět vykročí po chodníku s pobaveným úhrnem.

To, že právě na tenhle film jdou, mu říkat rozhodně nebude. Alespoň trošku jej poškádlí, když už. Henry opět zůstane pozadu, stojí bez pohybu na chodníku a třeští oči na Heechula. Děcko?! On jej nazval děckem?! A to si myslel, že když bude chtít na tenhle film, přijde to Chuliemu roztomilé. Kruci, tohle mu teda vážně nevyšlo. Ale děcko?!

"Hej, počkej!" zařve na Heechula a opět se za ním rozběhne.

Připadá si trošku jako štěně, co pořád běh za páníčkem. No, ale takový kostým štěněte by možná na Heechula zapůsobil…

"Au! Doprdele, kerej debil…?!" Henry větu nedokončí, když se střetne s Heechulovým čokoládovým pohledem.

Jak se dostal tak blízko? Kdy? He? No… pravděpodobně byl trávě Heechul ten debil, kterému se chystal vynadat-… é… hop?

"Uhn, promiň, já myslel, že… no, že to je někdo jiný."

Omluví se, přičemž je jeho tělo pořád natisknut= na Heechulovi, který jej objímá kolem pasu a ve tváři má opět ten lehce pohrdavý a vcelku pobavený výraz.

"Nikdo jiný tady není, kotě, zkus si spíš ty dávat pozor na cestu a nelítej hlavou v oblacích, když to neumíš," ušklíbne se Heechul a pustí jej ze svého sevření.

Henry nakloní hlavu na stranu a podívá se na něj ublíženě.

"To tys mi vyrostl před nosem, já za nic nemůžu!" ohradí se a Heechul se tiše zasměje.

"Já jen zastavil, jak jsi chtěl, ne snad?"

"He," udělá Henry.

To je pravda. Kruci. Nervózně se zasměje a poškrábe se za krkem.

"A co tak mě ještě jednou objat? Prosím?" udělá na něj psí kukuč, což se celkem pře s tím, že vypadá jako kotě. No, asi to bude směs lesné zvěře… nebo domácí, usoudí Heechul.

"Prosimtě, nevymýšlej a pojď," Hee se mu otočí zády, do centra už je to jen chvíle, nebude trvat dlouho a budou na místě.

Heechul má program dávno připravený, nejdříve zajdou do toho kina a pak do sushibaru za městem. Je ten nejlepší, který kdy Heechul navštívil a dokonce je za dobře i s jeho peněženkou, což mu absolutně vyhovuje. Ucítí, jak se kolem jeho paže obtáčí Henryho ruce a jen protočí očima. Tohle nemá cenu řešit, ten chlapec si stejně bude dělat, co chce.

Hlavně musí zajistit lísky někam do předních řad, aby se Henry zase o něco nepokoušel, jako naposled. To seděli v poslední řadě a Henryho rozhodně zajímalo vše, jen ne film běžící na plátně. Doteď nechápe, jak si může to škvrně něco pamatovat, když pořád cítil jeho pohled na sobě. No, možná je to převlečená ženská. Vždyť ony dokážou dělat více věcí najednou. Hee se zarazí. Ne… Henry není holka. Nemůže být holka, to by mu rozhodně nestál, že? A navíc…

"Heechule, zase mě ignoruješ! Na co furt myslíš?!"

Heechul se podívá na Henryho, který se na něj opět mračí, jako by mu provedl něco opravdu hnusného, přičemž on jej jenom trošku víc ignoroval, a sjede pohledem jeho hrudník.

"Co je?" nechápe Henry.

Ty Heechulovy pohledy, kterými se na něj čas od času koukne, jsou mu absolutně cizí a vůbec je nechápe. Heechul se pouze usměje a zamyšleně se mu koukne do tváře.

"Nemáš prsa…"

 


Komentáře

1 Yuko Yuko | 21. července 2012 v 11:17 | Reagovat

*Umřela.*

2 Wizy^^ Wizy^^ | Web | 21. července 2012 v 11:26 | Reagovat

*spadla celist* *doslova*
Bylo to ňuňíìíì .. cute^^
ale priste by neuskodil o neco VIC DELSI dilek xDD

3 Anete Anete | 21. července 2012 v 11:32 | Reagovat

:DDDDD Ta povídka nemá chybu:DDD Hee jak si s Henrym pohrává:DDD Tak to by chtělo určitě pokráčko co nejrychlejš:DDDD

4 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 21. července 2012 v 12:11 | Reagovat

*padla* Ry nema prsa.. no kdo by to byl rek? :D

5 Saia Saia | 21. července 2012 v 14:13 | Reagovat

**pekvapivo**...ono to nemá prsa??....zato má klobásku....výhra Chule což!!!!

6 Hatachi Hatachi | 21. července 2012 v 17:22 | Reagovat

Ůžasné toto...
Chulí si docela dobře s Henrym hraje...a Ry je takovej moula a vždycky mu na to skočí...
Že Ry nemá prsa...no tak to Chulí zabil. No...někde mu něco chybí a někde zase prebejvá.
Už se těšim na další díl...

7 Nataly ^ ^ Nataly ^ ^ | Web | 21. července 2012 v 18:16 | Reagovat

Náš bezprsí Henry :D
Chudáčik..ale ako sa snaží xD Mne je ho normálne ľúto xDD *ale hovno, trpí škodoradosťou* Ticho tam!.. *Dobre..dobre...už tu nie som*
Jáj..tak tomu Henrymu prajem, aby Heechula dostal...muhaháá..za to ako sa s ním hrá :D Už sa na to teším xD Hee mu nemôže odolávať večne.. Teda aspoň dúfam :D

8 Syrinox Syrinox | Web | 24. července 2012 v 2:34 | Reagovat

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*mrtvá*.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*totálně odrovnaná*.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*mlátí hlavou do stolu*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*rozhodla se, že zeď bude lepší,nebude si přeci ničit stůl*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*rozbila sklinku a shodila si kalendář se sexy anime kluky*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*s konečnou platností skončila na podlaze kde se snaží vysvětlit koberci, že teorie relativity je pěkná konina*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*nakone cji koberec oznámil, že dnes nic není relativní a proto to nemá cenu řešit*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*její reakce: A máš recht*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Lulino... *sbírá se ze země, s tikem v pravém oku a podivně zkroucenou levou rukou* Já už ti psala v SMSce, že tě sežeru, zabiju, zbiju, usmažím na pánvi a podám Pupimu k večeři (není on náhodou vegetarián?). Mno... asi ani jedno neudělám, ale.. však počkej, až se v sobotu uvidíme! Udělám z tebe deset Lulin do yaoistický školky! Však uvidíš!
.
.
.
.
.
.
.
É... víš co, zapomeň na to, mít tě tu desetkrát, to by mě zabilo. Tolik notebooků nemám! Tssk! Dost! Jedna budeš! Ha! Ale víš co udělám?! Řeknu tomu hezů asiátkovi v Karolíně, ať ti udělá neudělaný sýr a ať ti do toho narve tolik zeleniny, že ti z toho narostou uši a z tebe bude Králina (**čti jako: Králík+Lulina=Králina, kápeš že?) MUHAHAHAHHA! A budeš mít po srandě holka! Kekekekekek. Já ti to říkala. Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších povídek. Hned po Vůni Kopretin a ty ji jako takhle sereš! Já chci další díl! TEĎ HNED! *hraje si na páva v Kungfu pandě 2* A jako... ať má aspoň 4000 slov! Zasloužím si to! *uraženě nafukuje tváře* Jako... Jsi zlá! Víš to že? *říká ta, co už dva díly  Kolečka usekává a oddaluje to hlavní* Kolik má krychle vlastně dílů? *zapomněla to* No to je jedno. Ale abys věděla, další díl dostaneš, až mi napíšeš ChTP! Muhahahah *ďábelsky se směje* Kekekeekekekekek...
.
.
.
Tak se na ten koment dívám a říkám si... že mě asi zase sežereš... Tvůj blog mě musí milovat, když vemu v potaz, kolik teček do jednoho komentu dám... No co... Jak říkám, nemůžu za to. Spamerství mám v krvi. Asi se tím začnu živit. Jen by mě zajímalo, či někdo zaměstná spamera. Na druhou stranu... K čemu tací spameři sou? *přemýšlí* Chm.. kdo ví. *krčí rameny* Beztak to ani není podstatný, takže je to fuk :D A já bych mohla jít že? Bo to zas bude delší, jak ta povídka... é... A to by nebylo dobré. Tak já jdu... Ale jako vážně! *věří si* No ale fakt! Koukej! (ignuruju fakt, že mě vidět nemůžeš, protože spíš)
.
.
.
.
Už jsem ti říkala, že píseň Freeze! od Block B mi strašně něco připomíná a já nevím co? To je v prdeli... É... a taky mi to připomíná, že sem ti měla psát to drabble... ehm... víš co, já fakt raději jdu... bo mě sežereš... nebo mě hodíš Pupimu... a to by bylo špatný... HODNĚ! Fajn, tak jdu...
.
.
.
Yaoi a sílu! *padla* Táhnu do háje zelenýho, kde králíčci zpívají opery a ptáčci tančí vaaalčííík... *totálně ji jeblo*
.
.
.
Btw: Už sem ti říkala, že ten konec zabil?

9 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 24. července 2012 v 17:20 | Reagovat

tak to je teda zjisteni ze nema prsa:D haha:DD boze heechule ty to zabijis:D sme zvedava na dalsi dil jak to cely vubec dopadne kurna chule ty ses teda vycuranej :D

10 Ruby Ruby | Web | 21. srpna 2012 v 12:15 | Reagovat

Už je to měsíc tak co? Neříkej mi *gigavarovný pohled* že to nedopíšeš! Protože jinak tě... víš co.

11 Kami Kami | 28. srpna 2012 v 22:04 | Reagovat

tak tím koncem jsi to zabila *zvedá se zpod stolu* stejně by mě zajímalo, kam tím Heechul směřuje..a taky kdy (jestli) se Henry přestane chovat jako pitomec.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif