Chci ti patřit - 14. díl

9. července 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Chci ti patřit

Děti, dnes nemám jaksik tucha, co vám k tomuhle napsat. Uhn, víte, jsem utahaná jako kůň. Ti čtyři zasrani dnes konečně po týdnu odešli a já jsem zmožena, jako kdybych hlídala celou školku měsíc. Nechápu, jak může být něco takhle hyperaktivní. Jsem totálně mrtvá, navíc jsme to tady dnes s matkou ještě uklízely a když si představím, že zalehnu do postele a ráno mě nevzbudí křik, řev, jekot, pláč nebo cokoli takového... až mi to vhání slzy do očí. Uhííík! Já se vyspím! Muhahahahaha!!! No konečně! Takže mě omluvte, dnešní díl není moc dlouhý a je trošku nezáživný, ale snad potěší. Já jdu umřít. Miluju vás :D
Heechul si poposedne na malé židličce, mírně si vyhrne rukávy a se znuděným pohledem se zadívá na piano před sebou. Nechce se mu hrát. Raději by maloval. Vlastně ani neví, proč se přihlásil i na hodiny hudby. Možná mu jen bylo líto zahodit všechny ty lekce klavíru, na které chodil, když ještě jeho rodiče žili? Možná to bere jen jako uctění matčiny památky. Koutky jeho úst se mírně zvednou při vzpomínce na ni. Milovala hrání na piano, milovala vše, co souviselo s hudbou. Zpěv nevyjímaje. V uších mu zní její jemný hlas.

Ach, jak krásně zpívala. Jeho prsty se rozběhnou po klávesech, jemně hraje melodii, jež mu zní v uších a pod zavřenými víčky vidí její úsměv, její jiskrné oči. Je to taková doba, byl tak maličký, když zemřela a on si ji pořád pamatuje. Byla krásna. Jeho úsměv se ještě rozšíří. Rád zpíval spolu s ní. Vždycky večer seděli spolu u piána, hráli spolu a taky spolu zpívali. To byli chvíli, kdy byl nejšťastnější.

Byl dítětem, které vidělo svět růžově, vše bylo krásné, vše bylo dokonalé. Byl spokojený a nikdy mu nic nechybělo. Tak rád by se vrátil do těch dní, kdy mu bylo sedm, kdy spolu s rodiči seděl na verandě a spolu sledovali západ slunce a vykládali si o tom, co bylo před den. Jak pojídali čokoládové sušenky, ještě teplé, když jim je babička donesla přímo z trouby, čerstvě upečené. Jo, to byli časy, kdy jej nic netížilo.

Hlavně žádné bolestivé vzpomínky, které jej sužují, vyvolávají v něm stísněný pocit, drtí jeho vnitřnosti v pevném sevření a nutí jej přemýšlet nad věcmi, které jej bolí ještě víc. Nutí jej uvažovat stylem, co by bylo, kdyby… kdyby. Tak zrádné slovo. Potřepe hlavou. Neměl by na to myslet, je to dávno za ním. Teď se musí soustředit, jde mu přece o známku. Začne se soustředit na hru, i když vlastně vůbec netuší, kdy s tím začal. Ale dle tónů, které právě doznívají, bude již u konce. Vůbec si neuvědomil, že po celý ten čas vlastně hrál.

Bylo to tak nějak automatické. Vzpomínky plně zaměstnaly jeho mysl. Ani neví, zda to zahrál dobře, či nikoliv. Dohraje poslední tón, na chvíli zavře oči, jednou se nadechne, pořádně zhluboka, cítí se, jako by byl několik posledních minut bez kyslíku. Podívá se do třídy, pak na učitele, všichni vypadají ohromeně. Jemně se usměje. Takže to zahrál dobře. Perfektní. Vstane, ukloní se učiteli a přejde ke svému místu, aby jej mohl vystřídat někdo další.

"No… ," učitel si odkašle, narovná se ve svém křesle a natáhne se pro třídnici, "Heechule, máte to za jedna. Byl to excelentní výkon. Další je na řadě Kim Kibum."

Černovlásek ze třetí lavice se zvedne, projde kolem Heechula, věnuje mu obdivný pohled a úsměv, Heechul si jej moc nevšímá, není z jeho třídy, pouze tuhle hodinu mají mít spolu, zná jej vlastně jen z vidění, nepamatuje si ani, že by spolu někdy promluvili. Možná prohodili pár slov, ale to je tak vše. Heechul se moc o ostatní studenty nezajímá. Je lepší nepřipouštět si je moc k tělu. Pokud se bude chovat odtažitě a chladně a nebude se s nikým přátelit… už jej nikdo nezklame.


Henry sleduje každý Heechulův pohyb, je naprosto okouzlen jeho hrou. Po zádech mu běhá mrazík, který se objevil ve chvíli, kdy zazněly první tóny skladby a doteď nevymizel. Jeho pohled následuje Heechula až do jeho lavice, Henry se mírně zamračí, když mu Heechul nevěnuje jediný pohled a otočí se mu zády směrem k oknu s naprosto nepřítomným pohledem. Henry si není zcela jistý, o čem Heechul pořád přemýšlí, ale očividně jej to šíleně baví, když tím dokáže zabít celý školní den. Pokroutí hlavou a odvrátí pohled. Nechápe to, kdyby on měl celý den myslet, převařil by se mu mozek. Znuděně práskne hlavou do lavice. Nic se mu nechce.

A ani Kyuhyun tady dnes není, aby mu zpestřil program nějakou rychlovkou mezi hodinami. Kde se fláká? Sežere ho, až ho uvidí, fakt. Tuhle nudu snad nepřežije. Mohl by někoho svést, je mu jasné, že by stačilo málo a nejeden kluk mu tady padne k nohám, ale ani to se mu nechce.

Nejraději by teď seděl někde na pláži pod slunečníkem s koktejlem a ovocným dortem, přičemž by mu na záda roztíral opalovací krém nějaký krasavec. Jeho myšlenky okamžitě zapracují spolu s jeho fantazií, vytvoří tak dokonalý obraz Heechula, naprosto nahého, jak dlaněmi přejíždí po jeho zádech, pomalu, smyslně, rajcovně, jak se k němu naklání, jak jej hryzne do ouška a jak mu šeptá toužebná slůvka… Jen ta představa jej div nepřivede k šílenství, vzrušením se otřese celé jeho tělo.

Doprdele! Tohle není dobré! Kruci! Sakra! Nepříjemné pnutí v kalhotách jej přinutí zoufale zaúpět. Tohle mu byl čert dlužen! Věděl, že přemýšlet je nebezpečné. Ale až tak?! Zhluboka se nadechne. No tak, Henry, klid, uklidni se, to bude dobré, mysli na něco nechutného a ono tě to přejde, uvidíš! Zavře oči ve snaze zbavit se svého vzrušení, avšak jeho mozek se asi rozhodl dělat si z něj srandu. Obraz nahého Kyuhyuna, který do něj prudce přiráží, není zrovna moc nechutný… spíše jej vzruší ještě víc! Tohle je vtip…?! Mááámííí!!! Henry práskne hlavou do lavice, je mu jedno, že musí vypadat jako idiot. Tohle je mnohem horší než idiotismus, ze kterého jej musí právě v tuhle chvíli ostatní podezírat.


Tupá rána jej na chvilku vrátí zpátky na zem, otočí hlavu, aby zjistil, kdo se zase vysypal z lavice, nebo kdo zase rozbil jaký hudební nástroj… pohled mu sklouzne na Henryho, který sedí o jednu řadu před ním v prostřední řadě a v pravidelných intervalech mlátí hlavou do lavice. První, co Heechula napadne, je, že se ten chlapec zbláznil z toho, že tady musí trčet, místo aby šukal s tím otravným štěnětem Kyuhyunem, který se bůhvíkde zase fláká.

Asi si nechává roztahovat nohy od toho zrzka z druháku. Už nejednou je spolu viděl, jak si to rozdávají na záchodcích ve třetím patru. A to si myslel, že se tam chodí čůrat a ne šukat. Tiché kvílení z druhé lavice jej přinutí opět se kouknout na Henryho. Vypadá opravdu zoufale. Jakoby musel nutně na velkou. A vypadá skutečně vtipně. Heechulovi zacuká koutky a ramena se mu začnou mírně chvět, když jeho pohled sklouzne níž, pod lavici a všimne si zdroj Henryho problému.

Ne, opravdu nemívá potřebu smát se někomu o hodinách, ale tohle… tohle prostě nejde. Tiché vyprsknutí smíchu zanikne ve zvuku saxofonu, stejně tak i následný výbuch smíchu. Hee má co dělat, aby nespadl ze židle, jak se směje. Tohle už se mu dlouho nestalo. Aby jej něco takhle moc pobavilo. Ten kluk je vážně totálně nadržené prase, co nemyslí na nic jiného, než na sex. S ním už nikam nepůjde, raději. Ještě by jej někde přinutil, aby ho znásilnil. Což by mohlo být taky celkem vtipné. Ne…! Sakra, Chule, zbláznil ses?! Heechul se okamžitě přestane smát a zděsí se vlastních myšlenek. Proč má pocit, že mu dnes nějak… é… švitoří? Nakonec však pokrčí rameny. Ostatně… je dobře, když se jednou za čas něčemu zasměje. Smích je zdravý a on se nesmál už moc dlouho. Naposled… Heechul se zarazí…naposled, když byl s Henrym…

 


Komentáře

1 Anete Anete | 9. července 2012 v 11:20 | Reagovat

No konec:DDDD Ten Henry:DDD Padla sem stejně jako Chul:DD Tohle chce rychle pokráčko:DDDD

2 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 9. července 2012 v 11:53 | Reagovat

mám co dělat abych smíchy nezačala mlátit hlavou do toho taburetu co tu mám přímo před sebou xD jo tak Heechulovi mírně.. švitoři *padla* a chudinka, proč si mu nechala zabít rodiče?

3 Nataly ^ ^ Nataly ^ ^ | Web | 9. července 2012 v 16:30 | Reagovat

Ani sa Heechulovi nečudujem, že dostal taký záchvat smiechu xD Vidieť niečo podobné..tak ma šlahne o zem, obúcham si hlavu o podlahu a následne vypustím dušu. Lebo ako.. nič iné by sa robiť nedalo :DD Koniec...amen.. dead xD
Ale tak no.. chudák Henry.. on nemôže za to, že je také úchylné prasa :D Alebo skôr sexuálny delikvent? :D V tomto jedinom veru chalanom nezávidím. Normálne si vravím.. ešte že nie som chalan.. inak by som taký "problém" mala every day.. Však koľkokrát za deň myslím na yaoi? 100? 200?  :D
A Chullie.. he .. hehe.. tomu ver, že sa na teba Henry chystá. Ale všetko sa udeje v ten správny čas..Muhaháá :D

4 Luczaida Luczaida | Web | 9. července 2012 v 18:44 | Reagovat

:D :D :D :D :D tak to bylo dobrý :D Henry se Chulovi postaral o dobrou zábavu, být ním, taky bych se královsky bavila :D

5 Hatachi Hatachi | 9. července 2012 v 19:28 | Reagovat

To byl krásný oddychový díl.
Teda Chulí...to se dělá,smát se cizímu neštěstí? Chudák Henry...
A že je sexuální prase...tak to vůbec nevadí,protože díky němu se vrací Chulímu ůsměv do jeho smutné a zadumané tváře....
Moc se těšim na další díl...

6 Park Haney Mi Park Haney Mi | Web | 9. července 2012 v 20:29 | Reagovat

Ježiší né :DDDDDDD Henry... ty jsi debil... * řeže se * fakt todleto.. prase jedno :D... a Heechul, to se dělá pozorovat cizí lidi?.. no ne cizí, ale koukat se takhle na soukromé věci je neslušné :D Bože děcka, dělejte už ze sebou něco :D nemělo to chybu !! vůbec ne :D

7 Syrinox Syrinox | Web | 10. července 2012 v 2:15 | Reagovat

Muhehhehehe... Toto by taký zlatí díleček... bueeew, ale už by ses mohla posunout trochu dál... Já na to čekám, jak pes na páníčka a ono pořád nic... TT TT :D Ale i tak, já si ráda počkám... Ta povídka je taká zlatá... Uhuuík :D Miluju ji ♥ Muheheheh... A z Henryho nemůžu, to je také pako (připomíná mi mě, i když já mlátím hlavou do lavice z jiných důvodů, než je nadrženost :D) hehehe... Ale nezávidím mu to... A vůbec, kam si zahrabala Kyua?! Tahle mi ho trápit... Chudinku... Mohl by někoho svést... třeba Kibuma... Nebo... Nebo někoho dalšího... kekekekek :D XD

8 Jannie Jannie | 10. července 2012 v 12:09 | Reagovat

:´DDDD Henry:´DDD

9 Saia Saia | 13. července 2012 v 16:04 | Reagovat

Ale ale Chulíku kam sa to kukáš no!!!

10 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 19. července 2012 v 12:41 | Reagovat

presne tak!
heechule zeby ti to dochazelo? hnedka jdu na dalsi dil bezvaa! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif