Prokletý - 16. díl

4. června 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Prokletý
Hehehehe, tak tady máte další díl prokletého. Děti, nebijte mě. A neptejte se mě, co to má ksakru znamenat. Já jksi nevím! Ono to zase... SAMO! Přísahám! Já za to nemůžu! Já nechtěla! Ale... ALE! Hehe, řeknu vám tajemství. Vím, jak má povídka skončit. Ale zatraceně nevím, jak mám pojračovat v ději. A proto je tenhle díl takový, že WTF?! :D No prostě... mi jeblo, co si budeme namlouvat, že? No, i tak doufám, že se vám bude díl líbit a že mě nezabijete a že víte, že vás pořád miluju!
"Siwone, řekni mi, co se to s tebou děje? Chováš se divně, opravdu moc divně." Leeteuk se podívá na svého podřízeného starostlivým pohledem, vážně se mu jaksi nezdá. A navíc, ten démon, co se poflakuje kolem jeho bytu…
"Nic se neděje, jsem v pořádku. Tak, proč jsi mě zavolal?" zeptá se, přičemž si dlaní promne spánky, jak jej v nich bodá nepříjemná bolest. Nesnáší tyhle nečekané změny počasí. Je polovina podzimu a venku je přes dvacet pět stupňů.
"U centra města se od včera shlukuje několik démonů, vypadá to, že mají něco v plánu. Mám takové tušení, že chtějí vyvolat stejný rozruch jako před třemi lety."
Siwon po něm střelí pohledem říkajícím, to si děláš sakra prdel, ne?! Dobře si to pamatuje, v tu dobu začínal jako oficiální lovec, neboli zabiják démonů a tohle byl první případ, na kterém pracoval. Tehdy ještě spolu s Leeteukem. To bylo před tím, než se z něj stal Velitel. Před tím to byl Yesung, ještě doteď si ho pamatuje. Na rozdíl od Leeteuka, z předešlého šéfa šel opravdu strach. Jeho nenávist k démonům byla větší, než nenávist všech lovců dohromady. Otřese se při vzpomínce na něj.
"Teď momentálně je můj notebook nezachycuje, zřejmě jsou v podsvětí, předpokládám, že čerpají síly, takže buď na drátě. Kdykoli ti zavolám, musíš být připraven vyrazit. I kdyby to mělo být o půlnoci."
Leeteuk si povzdechne, vypadá to, že se dalších několik nocí nevyspí, pokud bude muset hlídat démony. Siwon přikývne, jako že rozumí.
"Ještě něco?"
Leeteuk pokroutí hlavou v záporném gestu.
"Ne, nic. Jen ti opakuju, dávej si pozor, ten démon se kolem tebe poflakuje až moc často. Znervózňuje mě to."
"V klidu, já budu v pořádku. Nemusíš mít starost. Teď… půjdu. Pokud nemáš ještě něco na srdci, maminko." Ušklíbne se. A Leeteuk mu úšklebek opětuje.
"Padej."
Siwon vstane ze židle, přejde ke dveřím a natáhne se po klice. V tu chvíli se dveře prudce otevřou, div nevylítnou z pantů a Siwon jen tak-tak stihne uskočit před tornádem, které kolem něj proletí.
"Teuku!"
"Kyu, ahoj." Pronese Teuk klidně, přičemž ignoruje fakt, že sklenka s vodou a pár propisek se přehupne přes okraj stolu a padne na zem.
"Že prý je tady démonů kopec!"
"I dva kopce, vole." Zašklebí se Siwon a raději se zdekuje dřív, než po něm Kyu hodí Teukův noťas.


***

"Kde mám svůj nůž?" Siwona to napadne náhodou, právě si čistí zuby, přes otevřené dveře koukne na Mickyho, který leží v jeho posteli - nahý. Vážně si nějak moc rychle zvyknul na to, že tady může přebývat. Siwon pokroutí hlavou, nechápe, jak jej tady může nechávat. Vždyť je to jen zatracený démon. Micky nakloní hlavu stranou, za ten čas stihl zjistit, že tohle gesto se Siwonovi líbí, a tak jej používá tak často, jak jen je to možné. Siwon tiše zavrčí.
"Nehraj si na roztomilé démoňatko. Já chci svůj nůž. Jak mám pak lovit démony, co?" vypláchne si pusu, chrstne si do obličeje ledovou vodu, prohrábne si vlasy a opět se zadívá do zrcadla. Natáhne se k pračce, vezme košili, navleče se do ní a pomalu začne zapínat knoflíčky. Vyjde z koupelny a rozejde se ke skříni. Micky sleduje každý jeho pohyb, speciálně se zaměří na jeho zadeček, který se v těsných džínech tak rajcovně nakrucuje. Mlsně si olízne rty, pomalu vyleze z postele a tiše přejde těch pár kroků k Siwonovy, který právě vytahuje ze skříně šedý svetr. Obejme jej kolem pasu a zezadu se natiskne na jeho tělo, které již zná do nejmenších detailů. O to víc jej láká prozkoumat ho zase. Ze Siwonova hrdla se ozve tiché varovné zavrčení.
"Co si myslíš, že děláš, démone?" prskne, trhne tělem ve snaze dostat se z Yoochunova sevření.
"Hmmm, dostal jsem na tebe chuť. Zase."
Siwon zavrčí o něco hlasitěji, loktem vrazí Mickymu ránu mezi žebra a vymaní se z jeho sevření.
"Tak si ji hned nech zajít, já nejsem žádná děvka, kterou můžeš šukat, kdy se ti zlíbí!" z očí mu šlehají blesky. Leze mu na nervy, že si z něj ten démon dělá hračku. Leze mu na nervy, že kdykoli se na něj ten démon vrhne, nedokáže se mu bránit. Leze mu na nervy i ten zatracený pohyb hlavou, který jej pokaždé dostává do kolen. Ale nejvíc mu leze na nervy ten jeho zlatý pohled s rudou září kolem duhovek, který jej vždy vtáhne do své moci a on pak ztrácí vlastní vůli, odhodlání zabít jej, odhodlání nenávidět jej. Bože, co si to namlouvá? Ten démon jej má omotaného kolem prstu. Takhle to nemůže nechat.
"Ale no, nečerti se, Wonnie. Nedělej se, že to taky nechceš." Ušklíbne se Micky, v očích se mu nebezpečně zaleskne, v myšlenkách už vidí Siwona, jak nahý leží na posteli, jak sténá jeho jméno a prosí o víc. Přistoupí k němu o krok blíž, natáhne k němu ruce, ale Siwon mu uhne, střelí po něm varovný pohled.
"Nedotýkej se mě, pokud nechceš zemřít, Yoochune." Promluví chladným hlasem, Mickymu z tváře zmizí pobavený úšklebek a překvapeně zamrká. Co to do Siwona vjelo? Takhle najednou?
"Ale no tak, Wonnie, nech toho."
"Žádný Wonnie, vypadni z mého bytu, ty parchante a to hned!" Siwon nechápe, kde se to v něm bere, najednou má takový šílený vztek, jeho nálada v průběhu vteřiny klesla na bod mrazu. Kdyby byl holka, řekl by, že má snad krámy, nebo co. Má chuť Mickymu skočit po krku a zaškrtit ho vlastníma rukama.
Micky se opět ušklíbne, nedbá na Siwonovy slova, přistoupí k němu a pevně jej obejme kolem pasu. Natiskne ho na své nahé tělo, rty se přisaje k Siwonovu krčku. Ví, jak na něj, stačí ho poškádlit a opět podlehne. Jako vždycky.
Siwonovi stoupne adrenalin v těle, oči mu ztmavnou vzteky, rychleji, než by to Micky čekal, se vyškubne z jeho sevření, napřáhne se a vrazí mu pěsti takovou, až démon zavrávorá. Nevěřícně se na Siwona koukne. Jak to, že…? Démon v něm vztekle zařve. Krev se mu vzbouří v těle, démoní pudy jej začnou ovládat. Siwon mu odporuje?! Jemu?! Z jeho hrdla se začne linout tiché vrčení, hodně podobné tomu, které vydává gepard před tím, než skočí na svou oběť a roztrhá ji jako hadrovou panenku. Ve spáncích mu zatepají žíly, všimne si, že se v Siwonových očích mihne strach.
Siwon cítí, jak mu po zádech přejde mráz, Mickyho oči potemní, rudá barva, která je kolem jeho duhovek zhoustne, vpije se do zlatavé mědi a úplně ji pohltí, bělmo Mickyho očí naopak zčerná, rty se roztáhnou v úšklebku, Siwon má na chvíli pocit, že se Mickyho špičáky prodlužují. O krok couvne, opět jej zamrazí v zádech, teď o něco víc, Micky se pohne směrem k němu, jeho tělo se slabě chvěje, Siwon to ale přes to vidí. Couvne o další krok.
"Yoochune?" Jeho smysly mu říkají, že by měl zatraceně rychle vypadnout. Než se mu něco stane. Avšak nohy mu přimrznou na místě, pohled na vzteklého démona před ním se mu ani za mák nelíbí, zvláště když se nemůže bránit. Zatraceně, kdyby měl alespoň svůj nůž! Takhle… Kruci! Zády narazí do zdi, málem polekaně vykřikne, ale ovládne se. Zděšeně sleduje, jak se k němu Micky přibližuje, ve tváři děsivý výraz.
Siwon se otřese, když ucítí Mickyho zrychlený dech na své tváři, mírně se přikrčí a přivře oči v napjatém čekání… Ani neví, co vlastně čeká, ale má pocit, že nic dobrého to nebude. Ucítí Mickyho horkou dlaň na svém krku, zalapá po dechu, jak jej to vyděsí. Pevně semkne oční víčka a rozechvěje se. Ucítí Yoochunovy rty na těch svých, drtí jej v hrubém polibku, cítí jeho jazyk, jak se snaží přebít si cestu do jeho úst. Netrvá dlouho a tlakem se mu povede rozevřít Siwonova ústa, vnikne jazykem mezi jeho rty, dravě jej líbá, div mu jazyk nenarve někam do krku. Hrubě skousne jeho ret, Siwon ucítí kovovou pachuť. Zaskučí bolestí, avšak Micky na to nedbá, dál jej líbá a přitom pořád pevněji svírá jeho krk.
"Jsi jen můj. Patříš mi, Siwone. Celý mi patříš. Chápeš to?" jeho hlas je podivně zastřený, chraplavý, temný. Nezmůže se ani na odpověď. Stisk kolem jeho krku ještě o něco zesílí, rty se k němu opět přisají. Srdce mu začne tlouct o něco rychleji, když ucítí horkou dlaň pod svou košilí. Vůbec se mu nelíbí Mickyho slova a už vůbec se mu nelíbí, jak se mu snaží dostat pod oblečení a jak mu koleno tiskne do rozkroku. Tohle jeho chování je… otřesné. Jakoby to byl někdo jiný.
"Y-yoochune nech toho!" zachraptí, pěstmi se zapře o Mickyho hrudník, snaží se jej odtlačit, avšak způsobí tím jen to, že se k němu démon jen o to víc přitiskne a sevře jeho hrdlo pevněji. Siwon zaheká, opět se pokusí Mickyho odtlačit, ale má to stejný výsledek.
Pokojem se rozezní hlasité vyzvánění mobilního telefonu. Jak Siwon, tak i Micky sebou polekaně trhnout, Micky se od Siwona prudce odtáhne a uskočí několik kroků. Siwon padne na kolena, zhluboka se nadechne, chytne se za bolavý krk a nevěřícně se na Mickyho koukne. V jeho očích vzplane nenávist. Jak si vůbec mohl myslet, že by byl Micky… jiný? Hovno jiný! Je stejný jako všichni ostatní démoni!
 


Komentáře

1 Anete | 4. června 2012 v 14:33 | Reagovat

Tak párkrát jsem se pěkně majzla do hlavy:DDD Ty tvoje hlášky:D Zabila si:D Ale i tak jako WTF?? Tak tohle chce rychle pokráčko nebo zešílím! Zase to tak zkomplikovat:D Sakra a teď budu furt  přemýšlet, co s tím chceš dál udělat:D

2 Shio Elisha Siwonnie-chan | Web | 4. června 2012 v 15:18 | Reagovat

ňahahaha... dokonalééééééééééééééééééé... buhuéíé.. Siwůůnku, nemáš Mickyho škádlit! Vůbec ne! Měl by tě potrrstat a vyšukat ti mozek z hlavy! *padla* Ne, ne.. v pohodě... jen se klidně pozabíjejte.. mě je to fuk! *padla po druhé*

3 Majka :3 | Web | 4. června 2012 v 16:38 | Reagovat

muhahahaaa xD uhádla som :D Wonnie, už si sa za ten čas mohol naučiť, že démonovi by si nemal odporovať.. :D hlavne nie ak je to Micky a hlavne keď mu ide o sex xD skvelý diel inak :D

4 Luczaida | Web | 4. června 2012 v 16:46 | Reagovat

Ale ono se to zase určitě zlepší, jsem tady ta naivní, já vím :D

5 Saia | 4. června 2012 v 17:38 | Reagovat

Tak sa mi páčiš koťátko moje!!Micky na Teba nemá žiadne nároky...budeš s ním ked aj Ty budeš chcieť!!!A do tej dutej palice mu to môžeš namlátiť...Lulí(nko)sa mi to desne ľúbi ako si to vymyslela,Siwúnek už bol povoľný dosť.

6 Hatachi | 4. června 2012 v 18:12 | Reagovat

Moc pěkný díl. Siwon je truhlík...takhle naštvat Yoochuna. Ještěže zazvonil mobil,to mu snad zachránilo život. Kyu je jak tornádo...taky sebou nese zmatek a zkázu. Jsem zvědavá jak to mezi nimi bude pokračovat. Těšim se na další díl...

7 Girl with devil's smile | Web | 4. června 2012 v 21:38 | Reagovat

Kto by to bol povedal, že mobil môže byť niekedy tak sakramensky užitočná vecička :D
Twl.. Luli..čo ťa to, preboha, pochytilo? Takýto zvrat v ich sexuálne napätom vzťahu? Etto, nie že by si o to Siwon nekoledoval.. Dobre vie, s kým má tu česť..
A hej, Micky zase nemusí byť až taký majetnícky. Odtiaľ potiaľ :D No ja byť na Siwonovom mieste, nesťažujem si *prasa* xD
Skvelý diel ^ ^

8 Syrinox | 5. června 2012 v 14:25 | Reagovat

Uhuhuhuuaaaaa!!! Waaaa!!! Muuiiii! Kyaa! To bylo... užasné... Jako... Hehe... Micky         je tááááák strašně sexy, když je naštvaný *slintá* Siwon je blb... má k dispozici takový skvělý seme a on se brání? O.o Kekekeke zajímá mě, co vymyslíš v dalším díle... hehe, těším se :D

9 Jannie | 10. června 2012 v 3:05 | Reagovat

Do prčic!! Takhle to zamotat!!!:D Ale jako parádní:DD Rychlo pokráčko, moc se těším:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~