MM > Kapitola první - Slunce - 2. díl

19. června 2012 v 11:00 | Luli(na)
Uhn, tady je druhý díl nové povídky, co jsem začala psát. Uhn, doufám, že se vám bude líbit. Tenhle díl mi přijde trošku... é-... no, divný. A možná kratší, než jsem plánovala, ale... zase nestíhám. Máti... chápeme se :) Tak já padám, jelikož tady ZASE vyšiluje :D Miluju vás, děti moje :)
"Leeteuku, nevíš k-…"
"Nevím, Wonnie, promiň, spěchám! Manažer potřebuje probrat-…" víc už Siwon neslyší, jelikož se za Leeteukem zabouchnou vchodové dveře. Zůstane stát uprostřed chodby s pootevřenou pusou a pohledem zabodnutým v hnědém povrchu dveří.
"Tak-…zase nic." Zamumlá si pod imaginární vousy, svěsí ramena a nechápavě pokroutí hlavou. To tady dnes vážně nikdo nemá čas? Jak má kruci v tom zmatku najít žehličku? To ji nemůžou odkládat na místo? Když ji nepotřebuje, vždycky je ve skříni na chodbě. VŽDYCKY. Tak proč né teď?! Téměř nikdo není doma, všichni někam spěchají. Leeteuk za manažerem, Donghae s Hyukem na natáčení, Shindong zase někam za tou svou, Kyuhyun je zas bůhvíkde a Siwon by se klidně vsadil, že to byl on, kdo tu žehličku odprahl někam pryč… ale v jeho pokoji není. Nebo je tam takový bordel, že ji tam nemůže najít…
"Jé, Siwonnie, co tady tak stojí-hííííš?!"
Siwon se otočí zrovna ve chvíli, kdy mu do náruče vpadne Wookie. Siwon se usměje, chytne Wookieho za ramena a kousek jej od sebe odtáhne.
"Zase běháš po chodbách?"
Ryeowook nafoukne tvářičky, Siwon se k němu opět chová jako k dítěti. Vždyť není o tolik mladší! Tse!
"Spěchám." Vyplázne na něj jazyk. Siwon se ušklíbne, jako kdyby žvýkal citron, a nadzvedne obočí.
"A kam jako?!" mlaskne jazykem, nelíbí se mu, že tady všichni někam spěchají a on jediný nemá co dělat. Vlastně má, ale nemůže, protože nemá tu zatracenou žehličku! Už-už otevírá pusu, že se zeptá, když najednou v dlaních svírá místo Wookieho ramen jenom vzduch. Zmateně zamrká, kam to štěně…?! Uslyší chrastění klíčů, otočí se ke dveřím zrovna, kdy si Wookie ony klíče hází do kapsy.
"W-wookie, čekej!" křikne za ním Siwon, Ryeowook se zastaví mezi dveřmi a otočí se na Siwona.
"Hmm?" udělá, přičemž poskakuje na místě, jako by se mu chtělo na záchod.
"Neviděl jsi žehličku? Nemůžu ji nikde najít." Ryeowook se usměje a přikývne.
"Jo, viděl, měl ji Yesung. Zeptej se ho, je u Hannieho." Řekne rychle a pak za sebou zabouchne dveře. Siwon si povzdechne. Takže u Hannieho. To musí o patro níž. Vezme jeden ze svazků klíčů, které visí v řadě nad botníkem, přičemž u každého svazku je jméno majitele. Siwon se pousměje. Leeteuk má vážně nápady. Jakoby si někdo nepoznal vlastní klíče. No… i když… Potřepe hlavou, odloží ty své do kapsy u džínů. Sungmin s Kanginem jsou sice doma, ale člověk nidky neví. Výtah nepřivolává, je to zbytečné, těch pár schodů seběhne po svých. Zaklepe na dveře bytu a chvíli počká. Nic. He? Žeby tady nebyli? Nebo jen zase koukají na nějaký film a neslyší ho. Pokrčí rameny. No co, vždyť má klíče i od tohohle bytu. Všichni mají. To pro případ, že by se něco stalo.
V chodbě je ticho, z obýváku se neozývá žádný zvuk. Takže televizi nekoukají. Žeby vážně nebyli doma? Zkusí ještě Hannieho pokoj, kdyby náhodou. Udělá sotva pár kroků, když jej polije vlna studeného potu. Zastaví a otřese se. Co to bylo za pocit? Mražení v zádech neustává, právě naopak, je pořád silnější. Siwon polkne a zhluboka se nadechne. Proč se najednou cítí jako nějaký zloděj? Jakoby tady vlastně neměl co dělat? Vzápětí však pokroutí hlavou. Blbost! Siwone, ty už nechlastej, pomyslí si s úšklebkem, který věnuje sám sobě a zamíří přímo k Hannieho pokoji. Snad tam budou, opravdu by tu žehličku potřeboval. Matka jej zve na večeři stejně, jako každou druhou neděli, takže tu košili potřebuje. Fakt, že má dalších milion, jednoduše ignoruje. Tuhle má nejraději a navíc mu ji koupila právě ona, takže by-…
Siwon vytřeštěně hledí před sebe, nějak… nedokáže pobrat to, co vidí. Jak-... Co-co-co…?! Ne… tohle se mu jen zdá! Určitě se mu to jen zdá! Tohle přeci není… tohle nemůžou! Tohle… tohle… Hlava se mu zamotá, musí se opřít o futra dveří. To, co vidí… tohle vůbec nedává smysl. Proč by… tohle…
"Siwone?"
Tichý hlas, zvláštně zabarvený, jej přinutí zvednout zrak. V očích pořád stejně nevěřícný odlesk. Zakroutí hlavou v záporném gestu, ruce zatne v pěst. Tohle je… Proč?! TAK KURVA PROČ?! To mu není Heechul dost dobrý?! Vlna vzteku se v něm zvedne tak rychle, že ji nestačí ani postřehnout. Pěstí vrazí do zdi, až mu popraskají klouby, cítí palčivou bolest, která se mu nahrne do ruky, ale nedbá na to.
"Jak… jak můžete?" zašeptá tiše, téměř neslyšně. Nechápe to. Nevěří tomu. Dívá se na ně, vidí jejich nahá těla, vidí, jak se k sobě tisknou, vidí vše a přesto… nevěří. Uslyší uchechtnutí a pak Hangengův tichý hlas.
"Co kdybychom si pohráli s naší nečekanou návštěvou, kotě?"
Siwon vytřeští oči. Co?
Yesung do něj zabodne svůj zastřený pohled, tváře má zarudlé, rty mírně pootevřené, vlasy nalepené na čele... Chvíli mu trvá, než zaostří na Siwonův obličej, když zjistí, o koho se jedná… jeho rty se zkroutí v úsměvu. Nakloní se k Hanniemu tak, aby dosáhl na jeho ouško. Siwon může jasně vidět, jak jej do něj kouše a pak něco šeptá. Hannie zaskučí, odtáhne od sebe Yesungovo tělo a vstane z postele. Siwon na něj nevěřícně kouká, pohled, kterým si jej Hangeng prohlíží, se mu nelíbí. Vůbec se mu nelíbí. Měl by okamžitě vypadnout! Jo, hned teď. A musí… musí to říct Heechulovi… a Wookiemu. Ne! To nemůže! Jestli to udělá, tak…
"Nad čím přemýšlíš?"
Zády prudce narazí do zdi a zepředu se na něj natiskne Hangengovo tělo. Siwon zalapá po dechu a bolestivě zaskučí. Cítí Hangengovu dlaň, jak se dotýká jeho tváře, otřese se odporem. Je mu z něj zle. Jak vůbec může tohle dělat? To nemá svědomí? Nemiluje snad Heechula?!
"Jsi odporný hajzl, Hangengu." Zavrčí, v jeho očích se opět blýskne vztek, trhne tělem, chce se vyprostit z Hangengova sevření. Starší muž jej však přirazí zpět ke zdi, ještě silněji, než poprvé. Siwon vrazí hlavou do chladné stěny, bolest vstřelí do jeho hlavy, až se mu na chvíli zatmí před očima.
"Zbláznil ses?!" vykřikne, dlaněmi zatlačí na Hangengův hrudník, chce jej odtlačit. Hangeng jej chytne za zápěstí, přirazí mu je k hlavě a zlověstně se ušklíbne.
"Proč myslíš?" nakloní hlavu na stranu, jazýčkem si přejde po rtech, pohledem sklouzne na rtíky mladšího muže. Už dlouho si pohrává s myšlenkou, že by k sobě se Sungem někoho přibrali. Někoho nového… Sex s jejich polovičkami již není tak zajímavý a i oni dva už vyzkoušeli téměř všechno. Začíná to být nudné. A teď, když jim Siwon takřka sám spadl do náruče… proč toho nevyužít, že?
"Hannie…" Dvě paže se obtočí kolem jeho pasu, na rameni ucítí kousnutí a pak polibek. Zakloní hlavu, slastně přivře oči, cítí touhu, jak se hromadí v dolních partiích jeho těla. Natiskne se víc na Siwona tak, že přitiskne svůj klín k jeho stehnu. Siwon vytřeští oči, zalapá po dechu a jeho tělo ztuhne hrůzou.
"Copak?" zavrní Hannie smyslně a na Siwona se upře i Yesungův zamlžený pohled, který jej zvědavě pozoruje, zatímco líbá Hangenga na rameni a dlaněmi hladí jeho ploché bříško. Siwon naprázdno otevře ústa, avšak nevydá ani hlásku, jeho hrdlo je bolestivě sevřené, mozek se marně snaží zpracovat těch několik málo informací, které jsou tak zjevné a přesto jim nemůže… nechce věřit. Před očima vidí Heechulův obličej, představuje si jeho úsměv, lásku v jeho očích, která patří právě tomuhle muži. Vztek se v něm hromadí, má pocit, že jeho tělo brzo vybouchne vzteky. Jak mu Hangeng mohl tohle udělat?! Jak jen mohl?! Heechulie…
Hannie tiše zasténá a skousne si spodní ret. Yesungovy nedočkavé prsty až moc šikovně pečují o jeho bradavku a jeho smyslné rtíky až moc dokonale líbají horkou kůži na jeho krku.
"Hannie…" zavrní do jeho ouška tak, aby to slyšel i Siwon, který je pořád uvězněn v Hangengově sevření. "Chci si hrát."
A v tu chvíli se jeho chtivý pohled zabodne do Siwona. Dech se mu zadře v krku, srdce vynechá několik úderů, mráz a horko postupují jeho tělem, děs a hrůza pohltí jeho nitro, míchá se s neskutečným vztekem a… Začne mu docházet, co se tady vlastně děje…
"Vy jste se zbláznili!" zalapá po dechu, oči dokořán. Trhne rukama, ale Hangengův stisk je moc pevný. Nechápe, kde přišel k takové síle. Měl za to, že by jej přepral kdykoli by chtěl. Ale teď… najednou…
Hangengovy rty, tvrdě se tisknoucí k jeho ústům vyženou z hlavy veškeré myšlenky, Siwon zůstane strnule stát s očima vytřeštěnýma hrůzou a překvapením. Co to… CO TO VYVÁDÍ?! Siwonův obličej se zkřiví odporem, trhne hlavou na stranu, povede se mu přerušit tak tenhle nechtěný polibek.
"Co to vyvádíš?!" Zaječí znechuceně a rozzuřeně, jeho plíce odmítají přijmout vzduch, jak rychle a přerývaně dýchá. Má chuť… tak šílenou chuť zabíjet. Děsí se vlastních myšlenek. Takhle by uvažovat neměl. Nikdy. Ale teď… teď…
"Hmm, líbám tě, Siwonnie." Zašklebí se Hangeng, pustí jedno ze Siwonových zápěstí, aby jej mohl pohladit po tváři. Siwonovi se dělá rudo před očima, okamžitě využije příležitosti, pokojem se ozve rána a bolestivé zaúpění. Hangeng se zapotácí a kdyby jej Yesung zezadu neobjímal, skácel by se k zemi. V puse ucítí kovovou pachuť krve, ret jej nepříjemně pálí. V očích se mu nebezpečně zaleskne, koukne se na Siwona, který má ruku pořád ve vzduchu. Hřbetem ruky si přejde přes rty, podívá se na krvavou šmouhu, která mu zůstane na kůži. Siwon pozoruje změny v Hangengově tváři, v jednu chvíli má pocit, že se nekouká do tváře svého dlouholetého kamaráda, ale do tváře vzteklého zvířete. Vůbec jej nepoznává…
"Tohle jsi neměl." Zavrčí skrz zatnuté zuby, jediným dlouhým krokem je u Siwona, dlaní svírá jeho krk, tiskne ho ke zdi takovou sílou… Siwon má pocit, že jestli jej stiskne ještě o něco víc, rozdrtí mu páteř.
"Co… to… děláš?" zachraptí, marně se snaží do plic vpravit potřebný kyslík.
"Myslel jsem, že budu hodný, ale jak vidím…" pronese sladkým, ale o to děsivějším hlasem. Siwonovi po zádech přejde mráz, nepříjemně chladivý, jako by se jej dotýkala samotná smrt. Lesk v Hangengových očích je přímo hrůzostrašný. Šílený…
"Bude to naše malé tajemství, co říkáš, Wonnie…"
"P-přestaň…" Siwon dlaní obejme jeho zápěstí, pokusí se jej odtáhnout od svého krku, zoufale potřebuje vzduch jinak… Před očima se mu udělají mžitky, na malou chvíli přestane vnímat, co se kolem něj děje, má pocit, jako by se vše kolem něj kroutilo, necítí pevnou zem pod nohama…
Vůbec neví kdy nebo jak, najednou cítí na svém hrudníku něčí ruce, na jeho záda se tiskne horké tělo, jeho krk je zasypán vlhkými polibky. Otupělost pomalu zmizí, Siwon zmateně zamrká, vidí před sebou Hangengovy hnědé vlasy, jeho tvář se sklání k Siwonovu krku a on si uvědomí, že to právě Hangeng jej líbá.
"Siwonnie…" zoubky na jeho oušku rozechvějí jeho tělo, příval mrazu, ledového a děsivého přejde po jeho páteři seshora dolů a pak zpět, hned několikrát, husí kůže vyskočí na jeho krku, zádech, bříšku… všude, kde cítí Yesungovy doteky. Trvá to jen pár vteřin, než se jeho mysl vyjasní úplně, dost natolik, aby byl schopný zhodnotit situaci, ve které se nachází. Trhavě se nadechne, vzepře se jejich sevření, pokusí se vymanit ze stisku kolem svých boků…
"Nechte mě, pusťte mě!" křikne, začne sebou škubat, jeho pokusy jsou však marné. Proti dvěma tělům, jež se k němu tknou, nemá nejmenší šanci. Hangeng se odtáhne od jeho krku, aby se mohl podívat do jeho tváře. Siwon si všimne škodolibost, potěšení, pobavení nad vlastní bezmocí.
"Nevzpírej se, zlato. Uvidíš, bude se ti to líbit… příště." Jazýčkem olízne celou jeho čelist, Siwon se nezmůže na nic, jen na zděšené zaskučení. Příště…?! Jaké příště…Žádné příště nebude… ani žádné teď nebude! Tohle nemůžou…!
"Tohle si nenechám pro sebe…" řekne ztěžka, v Hannieho očích se blýsknou nebezpečné plamínky. Skloní se k Siwonově tváři, svým upřeným pohledem do něj div neprovrtá díru.
"Ale ano, necháš… věř mi, že necháš." Zasměje se krutě, bezcitně, přímo démonicky. Siwon odmítá uvěřit vlastním očím. Vždy si myslel, že je Hangeng… že není… Co je tohle za člověka?! A Yesung… Yesung… Wookie… Do očí se mu natisknou slzy, když si představí Ryeowookieho výraz, kdyby se tohle dozvěděl. Vždyť on… miluje Yesunga z celého svého srdce… tohle by… Siwon svěsí ramena, tvář sklopí k zemi. Hangeng má pravdu. Nikomu to neřekne. Nemůže.
"Vidím, že jsi pochopil." Uslyší Hangengův tichý hlas a vzápětí je jeho tvář surově zvednutá nahoru. Na rtech ucítí hrubý polibek, jazyk, který se snaží dostat do jeho úst. Pevně semkne rty, opět sebou trhne, tohle jim nedobolí.
"Nezlob." Zašeptá mu Yesung do ouška, vzápětí ucítí něčí dlaň ve svých kalhotách, jak… Zalapá po dechu, čímž otevře svá ústa a Hangeng má tak možnost vklouznout jazykem dovnitř. Yesung stiskne Siwonovou chloubu, ušklíbne se, když sebou chlapec zděšeně cukne. Vida, tak dnes si užijí nevinného zajíčka. Tohle se mu líbí. A jak vidí, Hanniemu taky. Nešetrně kousne nejmladšího do krku, nedbá na bolestivé zaskučení, jež se vydere ze Siwonových úst a zanikne v Hannieho nenasytném polibku.
Siwon sebou cuká, snaží se jakkoli povolit sevření, chce se odsud dostat. Chce pryč, hned teď. Chce co nejrychleji zmizet a… A co? Už nikdy se jim neukázat na oči? Nikdy s nimi nepromluvit? Ne, ví, že takhle to nepůjde. Ostatní by si toho všimli, musel by jim říct pravdu a… ne. Nesmí. Bude mlčet.
"Ne!" zaječí, dlaněmi se zapře o Hangengův hrudník, silně na něj tlačí, kousne staršího do rtu. Hangeng zařve bolestí, odtáhne se od Siwona, vztekle se na něj podívá.
"Tohle už přeháníš, ty malá děvko." Zavrčí, napřáhne se, jeho dlaň proletí vzduchem, na Siwonově tváři přistane facka, tak silná, až se diví, že mu neutrhla hlavu. Oči se mu zalijí slzami, z hrdla se mu vydere vzlyk, který nedokáže potlačit.
"Jen breč, za chvíli budeš mít důvod. Sungu, víš, co dělat." Hangeng kývne hlavou směrem k šuplíku u nočního stolku, zatímco si prstem stírá krev ze rtu. Tiše zavrčí, nelíbí se mu, co Siwon dělá. Už podruhé…
"Ale, Hannie, až tak? Hned napoprvé?" ušklíbne se Yesung, ale nevypadá, že by měl nějaké námitky. "Jen mi ho podrž, ať neuteče."
Hangeng se přesune za Siwona, chytne jeho ruce a zkroutí mu je za zády v nepřirozeném úhlu. Siwon zařve bolestí, trhne sebou, avšak ještě si to tím zhorší. Hangeng se natiskne na jeho záda, zatímco Yesung se sápá po šuplíku, s tichým mumláním se v něm prohrabuje, jak něco hledá.
"To-tohle nemůžete. Hangengu, pusť mě. Prosím…" zaskučí tichounce, v očích jej pálí slzy a hrdlo má sevřené. Nechápe, jak se mohl dostat do takovéhle situace. Ucítí horký dech staršího muže na svém krku, jeho vlhký jazyk, jak přejíždí po jeho kůži až k oušku. Tak odporné… nechutné…
"Zapomeň na to. Teď už patříš nám. Měl bys mít radost. Ber to tak, že se dostaneš blíž Heechuliemu… Ošuká tě někdo, kdo šukal i jeho. No není to skvělé? Co říkáš?"
Siwon zatne zuby i pěsti, vztek opět přehluší bezmoc, roztřese jeho tělo a přinutí ho opět se vzepřít. Sílou vytrhne své ruce z Hangengova sevření, otočí se rychleji, a než to stačí starší z nich postřehnout, leží zády v peřinách, Siwon jej drží pod krkem snad ještě silněji, než on před tím držel Siwona.
"Zabiju tě, ty hajzle!" zavrčí mu do obličeje a stisk kolem Hannieho krku ještě o něco zesílí. Starší muž zasípe, očima zabloudí někam za Siwonovo tělo… a na jeho tváři se zjeví úšklebek, který Siwon ani v nejmenším nechápe. Vzápětí však pochopí, když se kolem jeho krku ovine kožený řemen. Yesung utáhne obojek tak pevně, jak to jen jde a surově za něj zatáhne. Chytne Siwona za vlasy a škubne jeho hlavou do zadu. Obtočí si kožené vodítko kolem zápěstí a ještě víc jej utáhne. Siwon zalapá po dechu, jeho ruce uvolní stisk kolem Hangengova krku a starší muž začne hladově lapat po dechu. Yesung vezme Siwonovu tvář do dlaně a prudce ji k sobě otočí. Mladší chlapec může v jeho pohledu vidět stejně šílený lesk, jaký má v očích i Hangeng… Pokud ne ještě šílenější. Slova, která Yesung vzápětí vypustí z úst, způsobí, že mu krev v žilách ztuhne hrůzou.
"Jsi jako vzteklý pes, ale my tě naučíme poslušnosti, jen se neboj… Siwonnie."
 


Komentáře

1 Luczaida | Web | 19. června 2012 v 12:08 | Reagovat

tak tohle se mi teda vůbec nelíbí! :D Chudáček Siwonnie a to ani nemluvím o Chulovi nebo Ryeowookovi :(

2 Yuko!x3 | E-mail | 19. června 2012 v 12:44 | Reagovat

Ty...vole...o.o Dělat mi z Hannieho takového grázla... Ale je to pěkné!xD Ale je mi líto Wookieho a Chula... Oni je maj tak rádi a ti dva šukaj spolu a se Siwonem. *Hráblo jí..Čte to ve škole..hehe..* Ale fakt! Nědělej z Hannieho  takového grázla! Bo..ti čorknu banány! A vypiju džus! A odpojím ti net! Muhahaha....!!>:D *Dobře..Jde na ní učitelka...* Já musím pádit, ale věř! Že já se pomstím! Muahahaha!!!xD

3 Anete | 19. června 2012 v 12:45 | Reagovat

A do prdele... Wonnie? Wonnie?! Jak mu to můžou udělat?! A co teprv naše koťátka Chulí a Wookie? Mám chuť někoho zabit...

4 Hatachi | 19. června 2012 v 13:14 | Reagovat

Vůbec nevím co na to říct... To bylo tak...tak...strašné,hnusné a já nevím jaké ještě. Proč...proč je Hangeng takový hajzl. Můj milovaný Hannie,nemůžu tomu uvěřit,že je něčeho takového schopný. A Yesung... Jak mohou ubližovat někomu koho milují. Navíc...když je to Chulie a Wookie. A jak k tomu přijde Siwon,vždyť tady se jedná už o znásilnění. Proč mu nikdo nepomůže...a nejhorší je že se ani nemůže nikomu svěřit...

5 Jannie | 19. června 2012 v 14:52 | Reagovat

:OOOOO do hajzlu... si dělaj prdel??! Zabiju je!! Parchanti:/ Chudáček Wonnie... a Chullie a Wookie:( Kde jsou ti dva??! Ať si můžu ještě praštit!!

6 Park Haney Mi ♥ | 19. června 2012 v 14:54 | Reagovat

wooooo!!!! PROČ TO TAK UKONČUJEŠ?? TO CHCE POKRÁČKO..!!! vaháá... ano ano.. odhazuji masku totálně spokojeného zvrhlíka a jde se chovat .... lítostivě.... ach jo... Chudák Wooki, toho je mi líto asi nejvíc, když si tak vzpomenu jak se choval v prvním díle a Yesung ho tak sprostě podvádí s.... Hangengem... hmmm ♥ Myslím si že až se to dostane ven, tak to bude ještě hodně, hodně zajímavé.. ale těším se na to, protože, se mi to líbí!!! moc se mi to líbííí!!!! ♥

7 Saia | 19. června 2012 v 16:14 | Reagovat

Sungu Ty hovado jedno....a máš po hračke čo si chcel pod stromček,,to má čo znamenať???....ííííííík bobíšek Wookie..koťátko moje malé,Lulooo!!!! Co si to stvorila preboha???...Ale moje zvrátené ja si užíva s Hanniem...Hm?...Siwúúnek,aj ked trošička jemnosti by nezaškodila.

8 Syrinox | 19. června 2012 v 17:30 | Reagovat

MUHAHAHAH!! TAk toto je luxusní materiál ke čtení! Fakt že jo... Uhahaha... teda, moc se mi nelíbí, že z Hannieho děláš takovýho hajzla, obvzláště proto, že má být s Chulliem a ty víš, jak jsem na pár HanCHul vysazená... No ale uvidím, jak to dopadne, třeba to všechno zase nějak otočíš... nebo ještě víc zesereš... Uvidíme MUHAHAH

9 Nataly ^ ^ | Web | 21. června 2012 v 16:27 | Reagovat

Etto, prečo mám taký pocit.. že to, čo sa tam chystá..sa Siwonovi vôbec..ale vôbec nebude páčiť? A že to bude prúser.. sakra veľký prúser?.. No to bude asi tým, že je to pravda xD
A teraz si nás všetkých poštvala proti Hanniemu a Sungovi.. No toto sa robí? Však kde sme :D Yesungovi odpustím všetko.. No to, že sa vyprdol na Wookieho..to mu nedarujem. Doprdele, kde sa fláka? Hoďte mi ho sem :D
Teším sa na pokračovanie..a len dúfam, preboha dúfam, že Siwona nebudeš tak trápiť ako Keigh v Kachničke :D Meine nerve.. veď mamča vtedy nechala Hyuka, aby do neho strčil plechovku od Redbullu! Omo...omo..hádam teraz z toho vylezie v lepšom stave :D
No a nie nadarmo sa tento cyklus volá Milostný mnohouhelník :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~