MM > Kapitola první - Slunce - 1. díl

3. června 2012 v 20:47 | Luli(na)
HA! Tohle jste nečekali, že ne? Dvě povídky za jeden den! Buhuhuhu! No to víte, nejdřív to měla být povídka, kterou budu zveřejňovat jen na Erroru, ale nakonec jsem se rozhodla, že ji hodím i tady :D Povídka bude cyklus. Neříkám, že bude dlouhý, asi jen 9-10 dílů (proč mám pocit, že mi ZASE nikdo nevěří? No, uvidíme, co na to řeknete. Jinak povídka bude mít tři kapitoly, z čeho každá kapitola bude mít několik dílů. Kolik, to vám bohužel nepovím, jelikož sama netuším :D Tak se dejte směle do čtení, děti, doufám, že se vám povídka zalíbí :D

Název: Milostný mnohoúhelník
Fandom: Super Junior
Pár: Hangeng/Yesung/Siwon, Siwon/Heechul, Yesung/Ryeowook, Hangeng/Heechul, Donghae/Siwon, Donghae/Eunhyuk
Žánr: drama, násilí, slash
Varování: 18+, znásilnění
Věnování: Eli, protože ji tááááákhle moc miluju!
Počet dílů (cca): 3 kapitoly, dílů bude víc.
Země bez Slunce. Nemůže žít, pokud na ní nesvítí. I kdyby byl měsíc jakkoli blízko ní, jakkoli by se snažil zachránit jí. Odraz slunečního světla nestačí. Proto Země umírá, jakkoli se měsíc snaží o její záchranu…

Zamračená obloha se mu jeví stejná jako jeho duše. Zčernalá, pošpiněná, zoufalá. Už jen čeká, kdy z té temnoty začnou padat první kapky deště. Čeká, až vyplují na povrch a dokážou mu, že je pořád člověk. Jenže žádný déšť nepřichází. Ať už chce sebevíc, nedokáže obloze poručit, aby na zem spustila slaný příval deště. Nebe je pořád temné, slunce zastíněné černými mraky. Dotkne se chladného skleněného povrchu, okna, jeho tvář je to jediné, co může potvrdit jeho pláč. Brečí stejně, jako nebe tam venku, bez slz, které by světu ukázaly, jak moc je zoufalý. Bez světla, které mu vzaly šedivé mraky, jež zastínily jeho slunce a to je teď pryč. Zmizelo. Daleko… tak moc daleko. Zůstal tady bez něj, bez jeho úsměvu, bez jeho očí, které zářily víc, než ono slunce, které mu tak moc připomíná. A přeci je tak odlišný. Není jako slunce. Protože slunce si brzo najde cestu přes temné mraky a opět se ukáže světu v celé své kráse. Avšak on nepřijde. Nedostane se přes ty černé mraky, které stíní jeho výhled, nerozzáří jeho den jako ta zářící planeta, díky které existuje život. Jak ale může existovat on? Bez svého vlastního slunce? Nemůže. Nežije. Zbyla jen prázdná schránka, snad jen neskutečná bolest je důkazem, že kdysi žil. Jenže pak přišla temnoty, šedivé mraky, husté, krutě odehnaly slunce pryč, bez možnosti vrátit se a zachránit jej, přišly, vzaly mu jeho slunce, pohltily jeho tělo i duši…

Usměje se na staršího kamaráda, srdce se mu roztluče o něco rychleji, když mu hnědovlásek úsměv oplatí. Siwon dokáže jen němě zírat na jeho rozzářenou tvář. Heechul si všikne jeho upřeného pohledu a pootevřené pusy. Nakloní se k němu a palcem mu nadzvedne bradu tak, že Siwon zavře ústa. Heechul se tiše rozesměje, nakloní se k Siwonovi blíž a lípne mu pusu na tvář.
"Koukáš, jako péro z gauče. Mám něco na tváři, či?"
Siwon se od něj odtáhne, pohledem zatěká po místnosti, Heechul jej probodává zkoumavým pohledem, na jeho rtech pořád hraje úsměv. Siwon má pocit, že snad umře, když si představí, že tenhle krásný úsměv věnuje Heechul právě jemu…
"Chulie, lásko, jsem doma!"
…alespoň pro jednou.
Heechul se usměje ještě zářivěji, otočí krk téměř o sto osmdesát stupňů. Do obýváku vejde Hangeng, když si všimne Heechula, něžně se na něj usměje, přejde ke gauči, skloní se k Heechulovi, uchopí jej za bradu, nadzvedne jeho tvář o něco výš, přisaje se na jeho rty. Heechul slastně zamručí a zavře oči. Siwona bodne u srdce nepříjemná bolest, když vidí… když se na tohle musí dívat. Chce odvrátit hlavu stranou, ale nejde to. A tak jen civí na to, jak se ti dva líbají, bolestná grimasa v jeho tváři je tak zřetelná. Kdyby se na něj teď Heechul kouknul, bylo by mu v tu chvíli jistojistě všechno jasné. Stačil by jediný pohled. Avšak Heechul se nepodívá, jediné, na co se soustředí, jsou Hannieho rty pohrávající se s těmi jeho.
Hangeng na sobě cítí Siwonův pohled, otevře své oči a podívá se na něj. Nemůže mu uniknout bolest, která se zračí v jeho tváři. Siwon si jeho pohledu všimne, jeho tělo ztuhne, podvědomě se otřese. Hangeng se do polibku ušklíbne, až moc děsivě. Siwonovi přejde po zádech mráz, žaludek se mu zhoupne, jak mu přijde špatně při těch vzpomínkách, které se mu míhají hlavou. Přinutí se odvrátit pohled, vstane a spěšně opustí obývák. Na chodbě se mine s Yesungem, nevěnuje mu pohled, ignoruje úšklebek, kterým jej Sung počasí a rychle vpadne do svého pokoje, který sdílí s Ryeowookem. Padne do postele a zakryje si tvář dlaněmi. Nechce brečet, vážně ne, ale… slzy si samy hledají cestu ven. Je těžké dívat se na to, jak se Heechul oddává lásce k Hangengovi… zatímco on. Hraje si s ním. Krutě si zahrává s jeho láskou, je pro něj jen hračkou. Heechul to nevidí. Jak by mohl? Je zaslepený. A Siwon… nemůže mu to říct. Tak moc by chtěl. Chtěl by mu říct celou pravdu… nedokáže to. Nedokáže mu takhle ublížit…
"Siwonnie?"
Ryeowookův tichý hlásek se ozve kousek u něj, cítí, jak se zhoupne postel, když si Ryeowook vleze k němu. Připlazí se k Siwonovi, natáhne k němu ručku, stáhne Siwonovy dlaně z jeho tváře. Zamračí se, když si všimne slz. Něžně je sezře ze Siwonovy tváře, vecpe se do jeho náruče, pevně se přitiskne k jeho tělu.
"Neplakej, Siwonnie, prosím."
Wookie nesnese, když někdo z jeho přátel pláče, zvláště když nemůže pomoct. Ví, co Siwona trápí, ví, proč teď pláče. Ví taky, že není v jeho moci mu pomoct. Bolí ho to i za něj. Vždycky byl až moc citlivý, cizí bolest jej pokaždé bolí jako jeho vlastní. Přitiskne se k Siwonovi víc, jeho oči jej taky zaštípají slzami.
"Prosím, Wonnie, neplakej."
Siwona bodne u srdce ještě víc. Wookie… Je to jeho nejlepší přítel tady ve skupině. Vždy si byli tak blízcí. Bolí ho, když vidí, že mu ubližuje. Potlačí vzlyk, který se dere z jeho hrdla, obtočí paže kolem Ryeowookieho těla a pevně jej k sobě přitiskne.
"Budu v pořádku, Wookie, bude to dobré. Slibuju, jen neplakej."
Vůbec netuší, kdo koho teď v tuhle chvíli utěšuje, tak nějak… je to asi jedno. Siwon zaboří tvář do Wookieho vlásků, pohupuje s ním ze strany na stranu, snaží se uklidnit jeho pláč a zároveň se snaží uklidnit i své bolavé srdce. Je to tak těžké.
"Nezasloužím si být tvým přítelem." Vzlykne Wookie po chvilince ticha. Z jeho očí vytečou další slzy, pěstičkami sevře Siwonovo triko a zaboří tvář do jeho hrudi.
"Co to říkáš, Wookie?" Siwon nechápe, jak může Wookie něco takového říct?
"Přítel by ti dokázal pomoct. Já to nedokážu… a navíc… navíc…" Wookie vzlykne, nenávidí se za své vlastní myšlenky. Jak může myslet na něco takového? Když se Siwon trápí?
"Jsem šťastný, že mě Sungie miluje. Že na tom nejsem stejně jako ty… nenávidím ten pocit." Ryeowookie nikdy nedokázal lhát, ani teď. Ví, že se za to na něj bude Wonnie zlobit, možná ho nenávidí… čeká, že jej od sebe teď odežene a nebude s ním už nikdy mluvit…
Ucítí, jak jej k sobě Siwon ještě víc přivine, políbí jej něžně do vlasů.
"Hlupáčku." Zašeptá, dlaní prohrábne jeho vlásky, pevně semkne oční víčka, nechce, aby další slzy vypluly na povrch. Musí se kousnout do rtu, aby nepropustil vzlyk, který bolestivě sužuje jeho hrdlo.
Kdybys tak jen věděl, Wookie. Kdybys věděl…
Dvě osoby, jež nadevše miluje… nemůže jim to říct. Ani jednomu z nich. Nenáviděli by ho. Nechce o ně přijít. Nikdy.
"Promiň mi to, Wonnie. Promiň mi to, prosím." Knikne Wookie tiše.
"To nic, Wookie, nemám ti co prominout. Tak neplakej, ano?" Siwonnie jej vezme za ramena, odtáhne jej od sebe, usměje se na něj i přes bolest, kterou cítí, i přes slzy, které se mu derou do očí. Setře slané potůčky z Wookieho tvářičky, jeho úsměv se ještě rozšíří.
"Tak už neplakej."
"Siwonnie…"
Jeho slova mají přesně opačný účinek. Ryeowook se zhroutí do jeho náruče, hlasitě se rozpláče. Nedokáže neplakat, když vidí, jak moc se Siwon snaží přetvařovat jen kvůli němu. Když vidí, jak jeho oči pláčou, zatímco on se usmívá.
"Ryeowookie…"
Won pevně semkne oční víčka, přitiskne k sobě chlapce, jak jen to jde, snaží se ukonejšit jeho třesoucí se tělíčko, přičemž se snaží nemyslet na ně dva. Snaží se potlačit ty myšlenky hluboko do své mysli a zamknout je na milionkrát, zabránit jim dostat se ven… Chlapec v jeho náručí se pomalu uklidňuje, až se nakonec přestane třást úplně. Jeho dech je pravidelný a tichý.
"Mám tě rád… Wonnie…" tichounké zamumlání, spokojené vydechnutí a tělíčko v Siwonově náručí se úplně uvolní. Usnul. Siwonovým tělem se rozlije neskutečná bolest.
"To já bych se měl omluvit tebe, Wookie…"

Nevěřícně sleduje dvě těla vzájemně propletená, nahá, hladící se, líbající, sténající… Třeští oči na ten zjev před sebou, nechápe, co se to děje. Co to dělají?! Zbláznili se?! Jak… jak tohle… Proboha, co…?! Pár hnědých očí se do něj zabodne, jedno z těl na pár vteřin ztuhne, když si uvědomí, že byly nachytání při činu. Pak se ale ušklíbne, otočí tvář zpět ke svému milenci, vrhne se na jeho rty, zatáhne za ten spodní, mladší kluk zaskučí slastí.
"Co kdybychom si pohráli s naší nečekanou návštěvou, kotě?"
Siwon na něj hledí naprosto nevěřícně, snaží se namluvit si, že se mu to jen zdá. Tohle přeci nemůžou…! Teď jsou to dva páry očí a dva úšklebky, které mu věnují… Teď už nechápe vůbec. Něco mu říká, že by měl zmizet. A to okamžitě. Avšak nemůže se hnout. Oba se k němu přiblíží, až nakonec stojí u něj. Mladší z nich zavře dveře za Siwonovými zády, zatímco ten starší se k němu nakloní s nebezpečným leskem v očích.
"Tohle bude naše malé tajemství, co říkáš, Wonnie?"
 


Komentáře

1 Majka :3 | Web | 3. června 2012 v 21:01 | Reagovat

no tak toto.... O_O ja fakt nemám slov.. ale je to ako vždy dokonalé! :3 teším sa na pokračovanie :3

2 Kaoru (Yumi) | 3. června 2012 v 21:10 | Reagovat

Awww!!:) Moc krásné!!:) Juuj!:) Tak další povídka kterou zbožňuji!:) Wáá!!:)

3 Jannie | 3. června 2012 v 21:58 | Reagovat

Wau!!! Paradní! Moc se mi to líbilo!:)Hrozně se těším na pokráčování:D

4 Anete | 3. června 2012 v 22:49 | Reagovat

Sakra a mám další závislost:D To bylo naprosto úchvatný! Já chci pokráčko:D

5 Luczaida | Web | 4. června 2012 v 1:21 | Reagovat

Tak tohle vypadá dooost zajímavě :-) Už se těším na další díl juch juch!! :D A nejvíc mě štve, že jsi nenapsala, koho Siwon načapal. Já bych řekla, že to byl Sung s Hangengem O_o :D

6 Park Haney Mi | 4. června 2012 v 6:28 | Reagovat

Eeeeej :) to bylo tak ňuni :* ten wooki, úplně jsem si to představila ... Jsem hrozně zvědavá jak to bude pokracovat, protože je to totálně zajímavé !!!!!

7 Jolly (the Sad) | Web | 4. června 2012 v 13:16 | Reagovat

hehe, vypadá to dobže.. jestli to dobře chňápu, tak hangeng spí s yesungem, zároveň chodí s chulem, a yesung s wookiem? a siwona pravidelně šukaj oba, jo? :D ..to je supr :D

8 Saia | 4. června 2012 v 17:29 | Reagovat

Hm?..hm?...Tak Sung šuká Hanieho?(alebo naopak)...Wooka ...Eto Siwonieho?...Ho plesknu... To sa robí!! Haniemu sa nečudujem...Chulí to rozdýcha...ale podvádzať Wooka!!!!!!!No byť na Wonieho mieste tiež sa cítim mizerne.

9 Girl with devil's smile | Web | 4. června 2012 v 22:01 | Reagovat

Muhehé..ja som rada, že budeš tento cyklus zverejňovať aj tu ^ ^ Keď som sa pozrela na tie páry, tak si vravím "ej, tuto to bude pestré!" :D
ty bláho.. tento diel bol vážne skvelý! Uch, neskutočne sa teším na pokračovanie :)..Vyzerá to vážne dobre ^ ^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~