Koťátko

6. června 2012 v 11:00 | Luli(na) |  oneshot fictions | super junior
Haha, děti, tak jsem zase přešla na jednodílovky. Uhn, tahle je taková... aňuuu řekla bych. Prostě jsem zase dostala chuť napsat něco sladičkého a moje zlatíčko Syri-chan mi pomohla :D Vymyslela pár i děj :D Hehe, miluju tě, koťátko moje, doufám, že si povídku užiješ. A vy všichni taky. Miluju vás, děti!

Název: Koťátko
Fandom: Super Junior
Pár: Leeteuk/Ryeowook
Autor: Luli(na)
Věnování: Syrinox
Varování: Sladké!


"Wookie?" Leeteuk nakoukne do malé předsíňky, vidí, jak se v ní rozsvítí světlo, ale Wookieho rozjasněná tvářička se ve dveřích obýváku neobjeví a ani rychlé cupitání po podlaze, jako vždy, když přijde domů a běží rovnou do jeho náruče, se nekoná. Zmateně zamrká, složí z očí brýle a vstane z křesla. Pomalým krokem přejde k předsíni, nakoukne do chodbičky a všimne si, jak chlapec ztuhle sedí na komodě, jeho tělíčko se chvěje zimou, z vlásků mu ztékají kapičky vody, pažemi si pevně objímá hrudník. Leeteuk se lekne, že se mu něco stalo, je promočený skrz na skrz, Teuk si ani nevšimnul, že by venku pršelo… vždyť je tam hezky. Wookie sedí kousek od něj, upírá na něj provinilý a snad možná trošku bojácný pohled. Vypadá jako ztracené štěňátko, které někdo surově odkopnul venku do deště a nechal ho ztracené toulat se ulicemi. Teukieho pohled zjihne, na jeho rtech se objeví něžný úsměv. Přejde několik krůčků k Ryeowookiemu, skloní se k němu a natáhne dlaň k jeho tvářičce. I přes vodu, která stéká v pramíncích po jeho kůži, cítí Teukie její horkost. Jemně jej pohladí, palcem přejde přes lícní kost, vpluje do jeho mokrých vlásků, vztáhne k němu i druhou ruku, vezme jeho tváře do obou dlaní a mírně je k sobě nadzvedne. Wookie na něj upírá svůj bojácný pohled, jemně se kouše do spodního rtíku a Teukiemu je hned jasné, že se něco děje. Pokaždé, když Wookie provede něco, o čem si myslí, že by mohlo Teukieho rozzlobit, tváří se přesně takhle. Jeho úsměv ještě zněžní, odhrne vlásky z jeho čela a vtiskne mu jemný polibek.
"Copak jsi provedl tentokrát? Hmm?" zeptá se tiše, láskyplně, bez jediného náznaku zloby, které se Wookie bojí nejvíce. I když je pravda, Teukie k němu nebyl zlý. Nikdy. Ale co nebylo, může být. Wookie sklopí pohled, srdíčko mu sevře strach, nepřehnal tohle už moc? Jenže… Kousne se do rtu o něco silněji, pevněji si přitiskne paže k tělu. Je mu trochu zima, i přes to, že je vevnitř snad ještě tepleji, než tam venku. No když je od hlavy až k patám promočený na kost, ani se tomu nediví.
"Tak co se děje? Řekni…" pobídne jej Teukie, avšak Ryeowook se k ničemu nemá. A jeho výraz je pořád provinilejší. Leeteuk se začne obávat, to je to až tak vážné, nebo co? Pevněji sevře Wookieho tvářičku ve svých dlaních, skloní se k němu a měkce jej políbí na ústa. Ryeowook nejdřív vytřeští oči, avšak hned se opět uklidní, tichounce vzdechne a mírně rty pootevře. Teukie pochopí tohle jeho gesto, v duchu se usmívá, jak moc Wookieho zná, přičemž svým jazýčkem vklouzne do Ryeowookovy pusinky, líně prozkoumává její vnitřek, polaská Wookieho patro, pak se otře o jeho jazýček, jen slabounce, téměř nepatrně, ví, jak moc má Wookie tenhle tah rád. Zopakuje jej ještě několikrát, Ryeowookie tiše zasténá, povolí stisk paží, kterými si objímá hrudník a sesune ruce podél těla. V tu chvíli cítí, jak se v jeho mikině něco pohne a drobné ostré drápky se zaryjí do jeho bříška. Polekaně sebou cukne a vyděšeně vypískne, úplně zapomněl…! Odstrčí od sebe Teukieho a ten se na něj zmateně koukne.
"Wookie?" teď už vážně nechápe, co to s tím chlapcem je. A proč je vlastně mokrý? Úplně na to zapomněl, při tom, jak moc byl opět unešený jeho roztomilostí, kterou tenhle vzhled zmoklého štěňátka ještě umocňuje. Ale teď, když se na něj kouká znovu, všimne si, jak se chlapcovo tělíčko otřásá zimou. Teuk si uvědomí, že pokud tady bude takhle sedět v mokrém, může nastydnout, skloní se k němu, vezme jeho tělíčko do své náruče nehledě na to, že se na jeho košili i kalhotách tvoří mokré skvrny. Alespoň se konečně přinutí převlíknout z práce.
"T-teukie…?" zadrkotá zoubky Wookie a upře na Teuka svůj štěňátkovský pohled zpod hustých černých řas. Teukie na něj hledí, naprosto fascinován jeho krásou, jeho roztomilostí, jeho dokonalostí…
"Hnn?" to je jediné, na co se zmůže. Jemně zatlačí bokem na dveře koupelny a i s Ryeowookiem vejde dovnitř. Posadí Ryeowookieho na pračku, pohled pořád zabodnutý v jeho očích. Wookie sklopí pohled, přeruší tak jejich oční kontakt, Teukie málem zklamaně zasténá, avšak ovládne se.
"Já…" knikne Ryeowook, roztěkaně přejde pohledem po celé místnosti, pak zastaví u Teukieho.
"No tak, Wookie," Teukie jej chytne za tváře, mírně se skloní, aby byl tváří na stejné úrovni s tou Wookieho, povzbudivě se na něj usměje a vtiskne mu polibek na rty, "víš, že mě můžeš říct všechno, hmm?"
Ryeowook chvíli kouká do jeho očí, pak nepatrně přikývne, tvářičky má mírně růžovoučké, ret napuchlý z toho, jak si do něj kouše. Kapky vody z jeho vlásků dopadají na Teukovy dlaně, příjemně jej chladí. Dívá se na Ryeowooka, vyčkává, ale Ryeowookie je pořád zticha.
"Snad by ses mě nebál, koťátko moje, co? Řekni mi, co se stalo, že jsi tak promočený. Cožpak jsi spadl do řeky?" zasměje se tiše. Wookie pokroutí hlavou v záporném gestu.
"Skočil jsem tam." Knikne tichounce a mírně se přikrčí. Teukie má pocit, že jej skolí infarkt. S-skočil?! Cožpak se chce zabít?! To neví, jak je ta řeka nebezpečná? Zhluboka se nadechne, aby uklidnil srdce, které se mu roztlouklo o něco rychleji jen při pomyšlení, co všechno se mohlo Ryeowookiemu stát. Ale je tady, živý a zdravý, takže je to v pořádku. Ale…
"Proč?" vydechne. Ryeowook sklopí pohled k zemi.
"Nějací kluci… tam hodili kotě. Já… jsem ho tam nemohl nechat utopit se…" vydechne Wookie roztřeseným hláskem, do oček se mu začnou hrnout slzy, když si představí, jak to koťátko vypadalo, když jej vytáhl. Bylo jako mrtvé. Proč někdo ubližuje tak bezbranným tvorečkům? Není to vůbec pěkné… popotáhne a pak tiše vzlykne.
Leeteuk jej sleduje nevěřícným pohledem, on opravdu skočil do řeky, aby zachránil cizí kočku?! Nějak… neví, co na tohle říct. Sám by…to asi nebyl schopný udělat. On by si asi řekl, že kvůli kočce se neuplatí namočit si drahý oblek… zato Wookie… Zastydí se za své vlastní myšlenky, to je opravdu tak bezcitný? Je mu ukradený život nějakého koťátka a přednější je mu kus hadru? Ale… pro jedno koťátko by dokázal obětovat i svůj život. Něžně se usměje na chlapce před sebou, skloní se k němu, palcem zvedne jeho tvářičku k sobě.
"Ty můj malý hrdino."
Přisaje se k jeho rtům, něžňounce, jemně, jakoby to byl jejich první polibek a přitom už se líbali tolikrát. Jemně se otírá o ty měkké polštářky, cítí, jak se slabě chvějí pod jeho dotekem, pousměje se, zatlačí na jeho rtíky o něco víc, Ryeowookie tichounce vydechne, vztáhne svou ručku k Teukieho krku, chladnými prstíky se dotkne jeho horké kůže, Leeteuk se pod tím dotekem zachvěje, avšak neucukne, pouze ještě o něco prohloubí polibek. Jazýčkem přejde po Wookieho rtech, pak vklouzne dovnitř, olízne řadu zoubků, probije se pomezi ně do Wookieho úst, chlapec tiše zaskučí, pevněji stiskne Teukův krku a mírně zakloní hlavu, aby měl k němu Teukie snadnější přístup, sám pohne svým jazýčkem, nesměla a bojácně jako pokaždé, neumí líbat, nebo si to alespoň myslí. Bojí se, že by mohl polibek zkazit, kdyby se zapojil víc. Bože, jsou spolu už tak dlouho, trošku toho sebevědomí by nezaškodilo. Avšak Ryeowookie se pořád cítí, jako by jejich vztah začal jen teď, v tomhle okamžiku, jakoby se opět líbali poprvé, stále dokola…
"Teukie…" vydechne slastně do polibku, starší muž se jemně usměje, polaská svým jazýčkem ten Wookieho a poté se stáhne. Vsaje Wookieho ret mezi své, jemně jej hryže, poslouchá Wookieho tichounké a přesto spokojené předení… odtáhne se od něj.
"Slib mi, že už do řek skákat nebudeš, jo? Ty moje malé koťátko." Vtiskne mu pusinku na nos, Ryeowook mírně zrudne a opěk stydlivě sklopí pohled.
"Uhn." Udělá jen na souhlas. Pak znejistí. Měl by mu to říct dřív, než na to přijde sám.
"Teukie?"
"Ano?"
Ryeowook se od Teukieho mírně odtáhne, pomalu, velice pomalu a bojácně začne stahovat zip u jeho promočené mikiny a Teukie jen nevěřícně vytřeští oči na droboučké klubíčko nazrzlých chlupů, dvě sytě zelená očka, jemné vousky, špičaté ouška a droboučké pacičky…
"Vadilo by ti mít doma koťátka dvě?"
 


Komentáře

1 Kami Kami | E-mail | Web | 6. června 2012 v 12:10 | Reagovat

*snaží se ze sebe sebrat to, co se nerozteklo po podlaze* to bylo tak ňunííííííííííííííííííííííí, jinak se to říct nedá, tak sladký, muíík, já si to budu muset přečíst ještě jednou!! *jednou? to pěkně kecá* Já prostě miluju tvůj styl psaní, jenom ty mi můžeš způsobit takovouhle cukrovku... *hledá inzulín*

2 Jannie Jannie | 6. června 2012 v 13:40 | Reagovat

No... vůbec netuším, co napsat... to bylo tak kouzelný!!! Ten Wooki je takový telátko, fakt:) Celou dobu jsem snad ani nedýchala, jak to bylo úžasný:) Jdu si to přečíst znovu:D

3 Girl with devil's smile Girl with devil's smile | Web | 6. června 2012 v 14:20 | Reagovat

Muhehéé..Wookie je tak neskutočne rozkošný ^ ^ Chcem ho domov.. Teraz hneď a bez kompromisov :D *hm..žeby únos? dneska v noci?*
To bolo krásne ♥..Milujem takéto poviedky :) Ja osobne by som Wookiemu odpustila čokoľvek, keby na mňa hodí ten jeho šteňací pohľad. Tomu by sa jednoducho nedalo odolať xD. A úúú ešte doniesol domov koťátko *rozteká sa*.

4 Tamias Tamias | Web | 6. června 2012 v 14:34 | Reagovat

Sice nemám moc ráda ff-ky na skupiny, ale tohle bylo tak roztomilé a sladké.

5 Park Haney Mi ♥ Park Haney Mi ♥ | 6. června 2012 v 14:43 | Reagovat

rawrrr!!! To bylo tak ňuňácké *-* Prostě na Wooka se to hodí !!! Ono je to takové krásné ... kotě, ano :) bylo to kouzelnééé!!!! aw.. koťátko mně tak poskočilo srdíško když jsem to četla.. ty jsi taky na še koťátko ^^

6 keishatko keishatko | Web | 6. června 2012 v 15:26 | Reagovat

to bolo krásne :) a sladučké :D :D

7 takehochan takehochan | Web | 6. června 2012 v 15:26 | Reagovat

co na to říct ?? to bylo ťuťu ňuňu čuču "w"

8 Jolly (the Sad) Jolly (the Sad) | Web | 6. června 2012 v 15:42 | Reagovat

ňííííííííííííííííí! a ještě jednou ňííííííííííí! a nynyny! nyny! *hráblo jí z prudce zvýšené hladiny cukru* júúúziskutky to je tááák stlašně sladiškééééé!

9 Anete Anete | 6. června 2012 v 16:00 | Reagovat

Ňunííííí!!! To bylo tak slaďoučký:33 Ta poslední věta:333 Ta byla dokonalá:))

10 ElenEstel ElenEstel | 6. června 2012 v 16:15 | Reagovat

páni je to úchvatný moc se mi to líbí

11 Luczaida Luczaida | Web | 6. června 2012 v 16:18 | Reagovat

mňam mňam :D Pořád si stojím za tím, že takový slaďoučký povídky jsou nejlepší. Tobě se obzvlášť dobře vedou ;) Já chci ještěěěěě :D

12 Saia Saia | 6. června 2012 v 16:35 | Reagovat

Ide si kúpiť slovník....moja zásoba ňahííí a ňu§úúúú sa minula.

13 Hatachi Hatachi | 6. června 2012 v 17:04 | Reagovat

áááááááááááách...to bylo tak ůžasné...tak sladké...tak ňunííí...Wookie je tak slaďoučký cukroušek...

14 Syrinox Syrinox | 6. června 2012 v 18:47 | Reagovat

Muiii!!! To bylo tááák strašně dokonalýýý a sladkýýý a uiiiiii a wáááá!!!! Moc děkuju za věnování! Uaaaiiii... Nechceš k tomu napsat pokráčko? Jak Leeteuk zvládá starání se o dvě koťátka? Uaaaaaa :D Dokonalost :D

15 Sensei Sensei | Web | 6. února 2013 v 19:34 | Reagovat

To je slaďoučký! Skvělá povídka...

16 Karin Karin | 8. března 2014 v 13:26 | Reagovat

Ta poslední věta taju.

17 kamixD kamixD | 28. listopadu 2014 v 19:01 | Reagovat

[1]: ty máš ebolu??? :D jinak roztomiloučkej příběh xD

18 K.R. K.R. | 12. ledna 2015 v 17:51 | Reagovat

kawaiiiiiiiiiii!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek