I love you - 1. díl

17. června 2012 v 0:19 | Luli(na) |  SuJu povídky
Haha, děti, jasně, já vím, já vím, milujute mě a vůbec mě nechcete zabít! Že ne? *s nadějí* He. No, prostě je tady další povídka. Bude jen na dva díly! PŘÍSAHÁM! Vážně! VÁŽNĚ! *proč mi nevěříte?!* No, jako, ten pár jsem nevymýšlela já, abyste věděli. Vymyslela to Syrinka. Za co ji vážně děěěkuju! Miluju tě, kotě :)A vás ostatní samozřejmě taky. Takže... si užijte povídku, dětičky.

Název: I love you
Fandom: Super Junior
Pár: Donghae/Yesung
Autor: Luli(na)
Varování: Zatím žádné
Věnování: Syrince, protože ji mííííluju, Elince, protože ji taky miiiluju, Jaerce, protože tu miluju též, pak i Hatachi, Nataly, Majce, Saii a Luczaidě... všechny vás miluju, holky.


Donghae vztekle kopne do rohu postele, vzápětí bolestivě zaúpí a z úst vypustí pár velice nepěkných slov na účet toho ubohého kusu nábytku. Postel se na něj ublíženě koukne, nechápe, proč do ní kope, když ona za to nemůže. Donghae ale ukázkově její tichou výčitku ignoruje. Samozřejmě, vždyť Donghae nemluví řečí dřevěných postelí. To se ve škole neučili. Pěstí praští do stolu, odsune od něj židli tak prudce, že se málem vyvrátí na zem, sedne si a složí tvář do dlaní. Vzápětí opět prudce vstane, přejde k posteli, svalí se na ni a praští hlavou do polštáře. Zoufale zaúpí, cítí, jak se mu do očí derou slzy vzteku. Otočí se na záda, dlaní si prohrábne vlasy, přejde si po obličeji a pak praští rukou do peřiny. Sevře její okraj v pěsti a zatne zuby. Před očima se mu pořád vybavuje obraz na toho parchanta, jak si jen tak políbí Ryeowooka. Jen tak, jako by to bylo úplně přirozené, úplně normální…! No jo, no jo, pusa na tvář je u nich normální. Ale přece… proč ji dal Wookiemu? Co na tom, že to děcko řvalo? Utěšit ho mohl klidně i Teuk, vždyť stál kousek od něj. Nebo Kyu, všichni ví, že se mu Ryeowook líbí, jenže se k němu nikdy moc nepřibližuje, protože je Sung pořád u něj. Kruci! Proč?! Vždyť by měl být s Donghaem! To ho to vůbec netrápí? Donghae si hlasitě povzdechne, nakrčí obličej a otočí se na bok. Natáhne se pro plyšového Nema, kterého dostal právě od Yesunga. K narozeninám. A pak dostal polibek. Jejich první opravdový. První a jediný. Od té doby se ještě nepolíbili. Jsou to tři měsíce! Tři měsíce spolu chodí a… vůbec to tak nevypadá. Nechápe to. Co je špatně? Vždyť… miluje Yesunga. Moc. A Yesung… V srdci jej bodne nepříjemný pocit. Vážně ho Yesung miluje? Vzápětí potřepe hlavou. Jistě že ano! Přeci… by to neříkal jen tak. No… i když. Ne! Určitě ho miluje! Musí! Musí? Nic nemusí! Ale… ale! Donghae opět zaúpí, tohle snad není možné! Měl by se sebou něco dělat. Nebo s Yesungem. Asi… by si měli promluvit. Jo, určitě by si měli promluvit. Prudce se posadí, musí jít za ním…
Dveře se otevřou a dovnitř opatrně nakoukne Yesungova hlava. Donghae zamrká a nakloní hlavu na bok. Sungie? Yesung se na něj nesměle usměje, vklouzne do pokoje i zbytkem těla a zavře za sebou dveře.
"Neruším?" zeptá se tiše.
"To ses měl ptát, než jsi vešel." Ušklíbne se Donghae a opět si lehne. "Co potřebuješ?" zeptá se ho, jeho hlas je odtažitější, než měl původně v plánu. Yesung si toho všimne, mírně se zamračí. Co se stalo?
"Hae?" přejde k posteli a sedne si na její okraj. Tvář natočí k Donghaemu, tázavě se na něj kouká, přičemž si jemně skousne ret. Proč má pocit, že něco udělal špatně?
"Hnn?" podívá se na něj mladší kluk, ruce si založí za hlavu, nohy natáhne na postel.
"Ty… se zlobíš?"
Donghae se pouze ušklíbne, tak on si toho všimnul, jo? Úžasné. Ale aby si všimnul jiných věcí, tak to ne. Zkřiví obličej a nadzvedne obočí.
"Myslíš?"
Yesung se na něj zadívá zmateně a provinile, pak sklopí pohled. Co provedl?
"Co se stalo?" zeptá se tiše, téměř neslyšeně, přičemž se mírně přikrčí, snad ze strachu, že na něj začne Hae řvát. Nemá rád, když se někdo hádá. Má z toho pak vždy takový blbý pocit. Donghae se uchechtne, protočí panenky a posadí se. To si z něj dělá srandu, že?
"Ty nevíš?!" vyjede po něm až moc prudce, takhle to nechtěl. Uteklo mu to. Yesung se na něj vyděšeně koukne, nečekal takovouhle reakci. Donghae si povzdechne, prsty si promne spánky, ten kluk vážně neví…?
"Yesungu, sakra, chodíme spolu a ty mě nedokážeš ani pořádně políbit. Hlavně, že s Ryeowookem se mazlíš denně a přijde ti to NORMÁLNÍ! Proč teda nechodíš s ním?!" vyjede po něm už značně rozčíleně. Nechápe to, co je mezi nimi špatně, že nedokážou být spolu jako každý pár?
Yesung překvapeně zamrká. Chodit s Ryeowookiem?! Cože? To… to přeci nejde! Vždyť jsou kamarádi a… a… Ano, mají se rádi, moc rádi, ale… nemůžou spolu chodit! To nejde! To by bylo… divné! Navíc. Má rád Donghaeho. To s ním chodí. No… chodí, to je asi silné slovo. Políbili se jednou jedinkrát. Ani za ruce se nedrží. Zatímco… Yesung vytřeští oči. Hae má pravdu. To, jak se chová k Ryeowookovi v porovnání s tím, jak se chová k Haemu… To musí vážně vypadat, jako kdyby chodil s Wookiem.
"Mlčíš." Promluví tiše Donghae. "Znamená to, že… chceš být s ním?" Řekne to až moc klidně, v srdci jej však silně bodne. Nečekal, že ho to tak zabolí. Přeci jen… Jejich vztah se snad ani nedá nazvat chozením. Řekli si to jednou, že se milují… jednou se políbili. A od té doby… nic. Vůbec nic. Nechápe, co je blbě.
"To není pravda!" vyjekne Yesung. Nechce být s Ryeowookiem. Vždyť… miluje Haeho, Moc. Chce být s ním. Vážně. Chce…
"Vážně ne?" zeptá se jej Donghae, jeho tón prozrazuje, že mu nevěří. To zabolí. Yesung má pocit, že se rozbrečí. Najednou… mu to všechno přijde líto. Jako by si až teď uvědomil, že jejich vztah je… vlastně není. Tohle ani není vztah. Je to, jako kdyby si nikdy nevyznali lásku, jako by nikdy spolu nechodili.
"Proč mlčíš?"
Yesung vzhlédne, mladší kluk se na něj dívá, pohledem se zabodává do jeho očí, čeká, co mu na to Sung řekne.Yesung suše polkne, co mu má říct? Nebo spíš… jak mu to má říct? Vždyť ani sám neví pořádně zformulovat správnou větu tak, aby vystihovala jeho myšlenky.
"Já… já, Donghae, já jen… jen…" zmlkne. Tohle není dobrý nápad. Nemůže mu to říct takovýmhle způsobem, bude to znít jako by…
"Jen co?"
Ale jak jinak to má říct? Vždyť jinak to ani nejde…
"Jen si neumím představit, že bych s tebou dělal to, co s Ryeowookiem…" knikne tak tiše, že se sám téměř neslyší. A doufá, že Donghae jej neslyšel vůbec.
Ale Donghae to slyšel. Slyšel to a…
"Aha…" řekne tiše a Yesung se na něj podívá se strachem v očích. Tón Haeho hlasu se mu vůbec nelíbí. A ten pohled, který po něm Donghae vzápětí vrhne, jej vyděsí ještě víc.
"Tímhle jsi mi dal jasně najevo, co chceš…" zašeptá tiše, je si jistý, že kdyby to řekl nahlas, zradily by jej hlasivky.
"Eh?" udělá Yesung nechápavě, co tím Hae myslí?
"Vypadni, Yesungu…"
"A-ale…" Yesung se na něj zoufale koukne. Vždyť tohle… "Já to tak nemyslel!" vyjekne poplašeně. Takhle to nemůže nechat. Hae si musí myslet… bože, ale ta věta tak vážně vyzněla! Sakra!
"Neříkej. A jaks to teda myslel, co?" zavrčí Hae skrz zuby. Yesung otevře ústa, aby něco řekl, nakonec je však opět zavře.
"No?!"
Yesung vyjekne zděšením, když se Donghaeho obličej najednou objeví před tím jeho.
"Řekni mi, Yesungu, jaks to myslel." Zašeptá, propaluje jej zvědavým pohledem, Yesungovi se zadře dech. Donghae je teď tak blízko. Vzpomene si na chvíli, kdy mu byl takhle blízko naposled. Tehdy, když se políbili poprvé… Pamatuje si to tak živě, ještě teď na rtech cítí tu sladičkou chuť…
"Miluju tě, Donghae…" zašeptá tichounce.
A i když Donghaeho srdce po těch slovech poskočí a splašeně se rozbuší, i když se jeho dech zastaví na cestě do plic, dokáže si udržet chladnou masku.
"Tohle jsem ale slyšet nechtěl." Promluví tiše.
"Miluju tě, Donghae."
Yesung, jako by jej snad neslyšel, kouká se na něj, zopakuje tu samou větu ještě jednou, a pak opět. Najednou… má potřebu říkat to, pořád dokolečka. Dohnat ty tři měsíce, kdy mu tohle neřekl ani jedinkrát…
Donghae poslouchá Yesungovo tiché šeptání. Pořád dokola mu vyznává lásku, až má Hae pocit, že si to nahrál na diktafon a ten se teď zasekl a přetáčí se a přetáčí a opakuje pořád tu samou větu. Vidí, jak se v očích Yesunga začnou třpytit drobné slzy, jeho hlas se začne chvět. Yesung začíná mírně panikařit, Donghae se tváří pořád stejně chladně. Nechce ho snad už? Nemiluje ho? Najednou ucítí Donghaeho dlaň na svých ústech.
"Mlč už." Řekne jen a než se Yesung naděje, ocitne se zády přitisknutý k peřinám a Donghaeho tělo leží na něm opírajíc se o něj celou svou váhou. Sundá dlaň z jeho úst jen, aby ji mohl vyměnit za své rty. Yesung vytřeští oči, srdce mu vynechá úder, dech se mu zastaví. Donghae otře své rty o ty Sungovy, jemně a měkce jej líbá, užívá si ten pocit, který doposud zažil jen jedinkrát. A uvědomí si, jak moc mu tohle chybělo. Ta sladká chuť, tak lahodná a dokonalá. Mírně se od staršího muže odtáhne, hřbetem ruky jej pohladí po tváři, něžně se na něj usměje. Ale úsměv mu na rtech dlouho nevydrží, zvláště když se v jeho hlavě zrodí myšlenka…
"Yesungie…" zašeptá jeho jméno tak smyslně a svůdně, že staršímu z nich přejde po zádech mráz.
"A-ano?" pípne jen, na víc se totiž nezmůže. Donghaeho rty se zkroutí v úšklebku, skloní se k Yesungieho oušku, jemně na něj foukne, pak jej, políbí a nakonec jemně skousne.
"Nemusíš si představovat, jak se mnou děláš to, co s Wookiem…" zavrní smyslně, ještě jednou zatahá zoubky za Sungieho ouško. Yesungovi po zádech přejde mráz, tělo se rozechvěje, cítí, jak Donghaeho dlaň pomalu putuje po jeho hrudi směrem k bříšku, jemně jej hladí, posouvá se pořád níž a níž, dokud nezavadí o lem jeho trička. Haeho prstíky šikovně vklouznou pod Yesungovo tričko, přejdou po jeho jemné kůži, pohladí ploché bříško…
"D-donghae…?" zaskučí Yesung nevěřícně. Co to jeho přítel vyvádí?
"Dnes zažiješ vše, co děláš Wookiemu, na vlastní kůži… A taky mnohem víc…"
"J-jak víc?"
"Hmmm, uvidíš…"zašeptá a než stačí Yesung jakkoli reagovat, jsou jeho rty opět uvězněny v polibku. Dlouhém, vlhkém, měkkém… Yesung přivře oči slastí, tak příjemné to je. Donghae hladí jeho kůži, rozpálenou a chvějící se pod jeho jemnými doteky. Pohrává si se Sungieho rtíky, jemně je oždibuje, laská, škádlí… obkrouží jazýčkem jejich konturu, vsaje do úst Sungieho horní ret, zatahá za něj zoubky, žužlá jej, jemně kouše, pak opět saje a olizuje jazýčkem…
Yesung má pocit, že zešílí, rty jej brní, tělo se chvěje, Haeho doteky jej pálí. Najednou nechápe… jak jen mohl zvládnout žít bez tohohle…
"Hae…" zasténá do polibku tichounce, Donghaemu se naježí jemné vlásky na zátylku, když slyší ten toužebný podtón… Zatmí se mu před očima, když ucítí Yesungův jazýček na svém spodním rtu, jak jej téměř nepatrně olízne a poté vklouzne do jeho úst, polaská řadu zoubků… Donghae zaskučí, povolí stisk kolem Yesungova rtu a pustí jej. Starší toho využije, vklouzne svým jazykem do Donghaeho úst, jeho tělo se pohne až moc rychle, Donghae to nestihne ani jen postřehnout… Najednou je to on, kdo leží v peřinách a Yesung je ten, kdo se nad ním sklání s touhou v očích. Donghae neváhá, jeho ruce vystřelí k Yesungovu obličeji, stáhnou si jeho tvář k sobě, hladově jej políbí. Nechápe to. Jak je možné, že z těch stydlivých pohledů a jediného polibku najednou přešli k tomuhle?! Ale… koho to zajímá?! Zakloní hlavu, prohloubí tak jejich polibek, Yesung tiše zavrní, líbá Donghaeho na ústa, jeho dlaň vklouzne pod Haeho černou košili…
"Sungie!" zasténá Donghae, oči má přivřené slastí, jeho tělo ovládá touha… Touha po Yesungovi! Zapře se o jeho hrudník, prudce jej stáhne pod sebe, ruce mu přirazí nad hlavu, obkročmo si na něj sedne, ukradne si další polibek, který mu Yesung ochotně oplatí. Hae pustí Yesungovy ruce, dál jej však líbá, jazýčkem hladí měkký povrch jeho rtíků. Rukama zatím zajede ke svým džínům, tiše rozepne pásek, vytáhne jej z džínů (ten pásek!) a pak se opět vrátí k Yesungovým rukám. Pevně chytne jeho zápěstí a poslepu kolem nich omotá pásek. Yesung cítí, jak Hae něco provádí s jeho rukama, ani jej však nenapadne, že…
"Hae…?!" zalapá po dechu, když ucítí pevný stisk, který mu přimáčkne obě zápěstí k sobě, ale to už Hae přivazuje pásek k pelesti postele. Yesung zmateně trhne rukama, vyděšeně se koukne do Haeho rozšklebené tváře. Mladší chlapec změní škleb v něžňoučký úsměv, skloní se k Sungiemu, měkce jej políbí na pootevřené rtíky.
"Pohrajeme si, Sungie…"
 


Komentáře

1 Elisha Siwonnie-chan | Web | 17. června 2012 v 0:33 | Reagovat

Kruci.. to se mi zas dlouho nestalo, abych z povídkyměla tak.. huáá pocit... totální motýlci v břiše,,huááííík.. to je tááák ňaháááááá.. ploooooosííííííím.. napiš tendruhej díl, co nejdříííííííííííííív! *smutně kouká*

2 Jaera | Web | 17. června 2012 v 0:41 | Reagovat

Huhuhůůůůů.... já chcu další dílečééék, tak si s ním pospěš, ano? ať nečekám dlouho, nebo ti tu leknu nedočkavostí :D :D :D :D

3 Hatachi | 17. června 2012 v 0:52 | Reagovat

To bylo tak krásné. A jako zajímavý pár toto...Hae a Sungie. Jsem zvědavá jak si klucí budou hrát... Moc se těšim na další díl...

4 Luczaida | Web | 17. června 2012 v 0:53 | Reagovat

hmmm na školách by asi měli zavést řeč dřevěných postelí jak tak koukám :-D Moc pěkná povídka, Haemu to na tom coveru tak sluší, vypadá jak ňuňu štěňátko :D

A děkuju za věnování :-)

5 Majka :3 | Web | 17. června 2012 v 1:03 | Reagovat

kyaaaaaa Lulííííííííí ja ťa ..... nie.. nič ťa.. :D :D *padla* bolo to skvelé, dokonalé, ňuňíí a uhíííík a ja už chcem pokračovanieeee! :3 muhahaaaa :D však ty vieš :D

6 Syrinox | 17. června 2012 v 2:50 | Reagovat

Zabiju Zabiju Zabiju Lulinu... *padla* Lulino! ty potvoro! Utnout to takhle?!! Se mi mstíš za Probuď se či co? Však počkej... já ti to vrátím... Čekej na sobotu... MUHAHAHAHA... No jako... asi ti vážně jednou nějak ublížím... třeba ti vypiju pomerančový džus... nebo sežeru všechny banány.. páč toto se nedělá! Uhahaha... Ale je to dokonalý... Muheheh, prostě... hiiik :D

7 Jolly the Sad | Web | 17. června 2012 v 10:44 | Reagovat

ŇAHÍ! Nemám ráda, když mi někdo páruje Sungieho jinak než s maknaem, ale TOHLE, tak tohle mileráda překousnu! ňahaha! dokonalé! mehehe.. kdy bude další část?! *výhružný pohled* (miluju tě)

8 Saia | 17. června 2012 v 12:54 | Reagovat

Lulo!!!!! Ze ty delíš tie mnohojednorázovky za účelom zachovania vlastného života???...Potom Ta totiž nemôžme killnúť,bo sa nedočkáme pokračovania.

9 Anete | 17. června 2012 v 12:57 | Reagovat

Užásný! Áááá Hae:33 Sakra miluju ho! Potřebuju rychle další díl páč takhle to useknout dokážeš fakt jen ty:D

10 Haney | 17. června 2012 v 14:06 | Reagovat

Omooo honem!!!!! Dalsi dilek.. ja chcu pokracko :* vrrrrrr donghae donghae Ty se nezdas :**

11 Jannie | 17. června 2012 v 14:19 | Reagovat

Ach satane!! To bylo naprosto úžasný!!! Hae a Sunggie:3333 Naprosto parádní!!!

12 Nataly ^ ^ | Web | 21. června 2012 v 16:35 | Reagovat

Hohoho.. milujem ťa! Milujem, milujem...milujéééém :D *ovládla ju totálna eufória a ďalších miliónpäťsto pocitov, ktoré nevie identifikovať*
Tak teda najprv ..ďakujem veľmi pekne za venovanie ^ ^
Táto poviedka vyzerá mega..mega dobre.. ♥ Nikdy som sa nedostala k páru Hae & Yesung.. Dočerta, ako je to možné? Veď ma napadlo, že im to spolu celkom ide.. Kokos, čo celkom! Keď si ich predstavím spolu, zomieram normálne..muhuhúú... A hlavne ma dostáva predstava Sunga ako UKEHO! Johó, tohle bude jízda xDD *úchylné myšlienky sa rodia ako vo vytržení*
teším sa na pokračovanie.. Tuším, že to bude ňuhíííí.. *ech..chcela napísať brutálne* ... Sexy! Skvelé! :D

13 Karin | 8. března 2014 v 13:37 | Reagovat

Tak to jsem nečekala ale doufám že se mu to bude líbit.

14 K.R. | 12. ledna 2015 v 22:17 | Reagovat

uuuuuuu!!!!! tohle se mi moooc líbí!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~