Dream - 4. díl

10. června 2012 v 0:01 | Luli(na) |  Dream

Pokud to takhle půjde dál... tak se z toho stane pěkně zvrácený cyklus. Hehe, no, víte, že já ráda provokuju, že? No, jako, ale Kami mi to odpustila, takže jsem se mohla vyřádit. Hehehe, tak si říkám... neměla tohle být ZhouWook povídka? No... takže... to budu muset nějak... napravit a to hodně brzo :D Jinak, ta scénka s autogramem... ém.. to jsem zas měla hodně džusu... ale, aspoň... mi to pak sedělo do děje... kvůli Sungminovi :D Tak snad... se vám bude dílek líbit, děti. Jo a... myslím, že varování... asi tak... é 16-17+ by nezaškodilo :D A taky... věnuju tenhle díl opět Kami, protože ji miluju... a pak taky ještě Syrinox a Majce za to, že neumřely z těch ukázek, co jsem jim posílala :D Miluju vás, děti!Zhoumi usrkne z nazelenalého nápoje, který si objednal a přes tmavá skla brýlí se rozhlédne kolem sebe. Moc lidí tady není, jen pár holek sedí u stolku na balkoně, u baru sedí jeden kluk, jinak se všichni zdržují spíš na palubě, hlavě tedy u bazénů nebo v restauracích vevnitř. V tom horku, co tady panuje, se jim ani nediví. Co taky čekat, je léto a teprv něco po dvanácté hodině, kdy je slunce nejvýš a taky nejvíc praží. Ale právě tenhle čas mu vyhovuje, jelikož může v klidu posedět, aniž by se musel skrývat před fanynkami. Ne, že by mu jejich přítomnost vadila, ale přeci jen, neví, co by od nich mohl čekat. Ještě by ho ušlapaly nebo prohodily zábradlím. Samozřejmě omylem…

Teď to ale vypadá, že bude mít klid. Nikdo si jej tady moc nevšímá. A těch pár holčin, co tady jsou, jej buď přes bílý klobouček a tmavé brýle nepoznaly, nebo jen nejsou jeho obdivovatelky. Obě možnosti mu vyhovují. Usměje se na mladou číšnici, která právě utírá pár skleniček a odkládá je na své místo. Holčina mu úsměv oplatí, odloží poslední skleničku a přicupitá k němu.

"Dáte si ještě mojito?" zeptá se mile, Zhoumi dopije zbytek mojita a s úsměvem přikývne.

Holčina na něj laškovně mrkne, vezme sklenici a s veselým "Hned to bude" odběhne. Zhoumi pokroutí hlavou, jeho pohled sklouzne na její pevný zadeček. Kdyby nebyl na kluky… hmmm. Zasměje se, jak jej vlastní myšlenky pobaví. Podepře si dlaní tvář a prstem začne kreslit na desku pultu kroužky. Před očima se mu zjeví roztomilá tvářička chlapce, kterého viděl ráno, když nastupoval na loď. Nějak na něj musí pořád myslet. Byl tak roztomiloučký. Přesně typ, jaký se mu líbí. Takové malé neviňoučké a bezradné koťátko, které ani neví, jak pořádně líbat. Jen jej chytnout a pevně sevřít v náručí a zulíbat jej od hlavy až k patě. Vůbec si neuvědomuje, že musí vypadat jako nějaký úchyl, když tady takhle sedí, hledí do blba a přitom se tak prapodivně usmívá… div mu slina neukápne z koutku úst.

Vzpamatuje se, až když před ním přistane sklenka s ledovým nápojem. Se zářivým úsměvem poděkuje, pak se opět ponoří do svých myšlenek. Snaží se přesně si rozpomenout, jak ten chlapec vypadal. Takové malé štěně, typoval by mu tak maximálně šestnáct let. Jo, takové dítě, roztomilé, sladké… he… hehehe. Tohoto by si klidně nechal navždy. Jako domácího mazlíčka... Bože, co on by s ním prováděl. Ten maličký by moc dlouho nevinný nebyl. Už jen políbit ty rozkošné rty by určitě stálo za to. Musí ho najít a zkusit to. No, ale to by ho mohl… vyděsit? Takové nevinné malé a on by to jen tak z fleku políbil? No… to asi není dobrý nápad. Vždyť i Jungsu byl totálně v prdeli, když ho líbal. A to rozhodně není tak nevinný.

Ušklíbne se. Ten pohled, který po něm hodil Yeongwoon, když se na něj podíval… to byl konec. A Su… ten jeho rudý obličej a přivřené oči-… jemu se to snad i líbilo. Málem práskne hlavou do pultu. Snad už se ti dva konečně rozhoupou. Po tomhle už by mohli. Yeongwoon vypadal, že by po něm nejraději skočil a roztrhal ho v zubech… což by bylo celkem vtipné vzhledem k tomu, že by ho měl spíš chránit…

Napije se chladné tekutiny, s požitkem ji nechává stékat hrdlem, příjemný chladivý pocit jej okamžitě osvěží. Vážně je horko. Možná by taky mohl zkusit ten bazén. Ale nerad by skončil utopený. Povzdechne si. Plavba lodí je celkem nebezpečná, pokud na ní není sám. Je těžké být slavný. Ale nemůže si stěžovat. Miluje ten pocit, kdy může stát na podiu a poslouchat nadšený jásot fanoušků. Jo, není nad ten dokonalý pocit být milován davem. Ale o něco horší pocit je, být jím ušlapán. Což se mu taky už jednou málem stalo. A přesto pořád neposlouchá, když mu Yeongwoon nebo Jungsu říkají, ať se k těm holkám nepřibližuje. Ale když on jim chce udělat radost! Cožpak se to nesmí?!

"Budete ještě?"

Zhoumi překvapeně pohlédne na slečnu za pultem, která se na něj culí jako měsíček na hnoji. Zářivě se na ni usměje a záporně pokroutí hlavou.

"Ne, děkuju. Budu platit. Kolik jsem dlužen?" zeptá se přátelsky. Holka mu úsměv oplatí, zamrká řasami a nakloní se k němu přes barový pult s lístečkem a propiskou.

"Jeden podpis s věnováním," zazubí se na něj lišácky.

Zhoumi se na ni překvapeně podívá, takže ona ho poznala? Sundá brýle a věnuje ji jeden z těch svých dokonalých úsměvů. Vezme si od ní papírek, napíše ji kratičké věnování na styl "Pro mou překrásnou fanynku…" přestane psát a vzhlédne k ní s otazníčkem v očích.

"A jakpak se jmenuješ?" zeptá se ji mile.

Holčina pohodí svou černou hřívou a zamrká na něj svýma šedomodrýma očima.

"Lulina."

Zhoumi se podiví nad tím zvláštním jménem, ale nakonec pokrčí rameny. Přeci jen ta holčina nevypadá zdejší. Spíš Evropanka. Dopíše tedy věnování, pěkně se na ni usměje a podá ji papírek. Vzápětí mu před nosem přistane další.

"No, to je pro kámošku, by mě zabila. A stejně jsi měl dvě mojita, takže dva podpisy."

Zhoumi se rozesměje, ta holka je chuj. Ale vyhoví jí. Jeden podpis navíc už jej nezabije.

"A jak se ctěná kamarádka jmenuje?"

"Syrinox," oznámí mu Lulina ještě prapodivnější jméno, Zhoumi chvíli přemýšlí, pak se ušklíbne a napíše věnování i tady.

Lulina si jeho zvláštního úšklebku všimne, když si od něj papírek vezme a přečte si věnování, práskne hlavou do pultu takovým stylem, že se Zhoumi lekne, zda se nezabila. Uslyší podivné chrochtnutí, pak nějaký neidentifikovatelný zvuk a pak další ránu, když nebožtík holka padne za pult. Nechápavě zamrká, to je to až tak vtipné? Jemu osobně nepřijde nic vtipného na věnování: Pro mou nevímjakvypadající fanynku Syrinox.


Ryeowook sebou praští o postel a zoufale zavyje. Proboha, do čeho se to dostal?! Kruci! Sakra! Jeho obličej zrudne studem, když si vzpomene na ty polibky, které mu Sungmin věnoval. Bože, on se vážně poprvé líbal! Otočí se na záda, palcem si přejde po rtu a zrudne ještě víc… kruci, ale bylo to tak… pěkné!

"Mámííí!" zaskučí, připlácne si dlaně k obličeji a zakope nohama ve vzduchu.

A to má ještě k tomu své první rande v životě! Jak mohl říct ano? Jako mohl souhlasit?! Prudce se otočí na bok a vzápětí se ocitne ve vzduchu. Vyjekne a s žuchnutím dopadne na měkký koberec pod postelí. Místo, aby se okamžitě zvedl, zůstane ležet, hlava zabořená v měkkých vláknech, ruce natažené před sebou, nohy pořád na posteli.

"He…hehehehe… Já mám rande," leží v téhle divné poloze ještě několik minut, než se konečně přestane připitoměle hihňat a konečně se zvedne.

To už má ale obličej rudý jako rajče z toho, jak mu do mozku nateklo moc krve. Najednou vytřeští oči a naprázdno otevře ústa. V-v kolik že se to mají sejít?! Vyskočí z postele a začne lítat po pokoji jako neřízená střela. Kruci, kruci, kruci! Tohle není možné! Tohle je… tohle… Bože, jak to, že si nepamatuje, kdy se mají sejít? Počkat, řekl mu to Sungmin vůbec?! Dlaněmi si vejde do vlasů a málem si je vyrve. Do očí se mu natisknou drobné slzičky, měl by tahat míň, tohle docela bolí.

"Já jsem takovej idiot!" zanaříká a plácne zadkem o zem.

Zůstane sedět uprostřed pokoje s bezradným výrazem. Co teď? Mohl by třeba zajít do té kavárny a zeptat se ho? Ježiši to ne! To by bylo nanejvýš trapné. Tak tam půjde, jakože jen tak? Na čokoládu? Ne, to by vypadalo, jako že se ho nemůže dočkat… Wook se kousne do rtu. Nechce být sprostý nebo tak… ale tohle je pěkně v prdeli. No… tak prostě nepůjde. A Min si bude myslet, že se na něj prostě vykašlal. No jasně, to by šlo. Stejně sem nepřišel kvůli klukovi, kterého nezná, ale kvůli Zhoumimu. Jo, přesně, přijel kvůli Zhoumimu. Tomu krásnému, dokonalému, nejvíc sexy klukovi na světě…

Ryeowook hodí o zem celé tělo, zahledí se na zeď, sleduje bohatě zdobený lustr a přitom se pořád nervózně kouše do rtů. Nemůže nepřijít. Není to slušné. To měl raději odmítnout. Ale když… Sungimin byl tak milý a tak pěkně se usmíval, a když ho pozval na rande… nedokázal říct ne. To prostě nešlo! Už jen proto, že díky němu mohl vidět Zhoumiho. Ale… ale… nemůže si vzpomenout, kdy se mají sejít! Do očí se mu natisknou slzy zoufalství. Co bude dělat? Vůbec neví, jak dlouho na té zemi leží a snaží se přitom vymyslet, co dělat. Neví ani, kdy se jeho oči samovolně zavřou a jeho mysl vypne. Až když uslyší klepání na dveře, prudce otevře oči a vyděšeně se posadí. Promne si rozespalé oči a zmateně se koukne na dveře. On zaspal? A někdo ho vzbudil… klepáním? Další klepnutí se ozve a potvrdí mu tuhle domněnku. Kdo jen to může být? Pomalu se zvedne ze země a ještě pomaleji dojde ke dveřím, zatáhne za kliku a otevře.

"No to je dost, cos tam dělal?" slyší Minův veselý hlas.

Zvedne k němu svůj zamlžený pohled a hlasitě zívne. Sungmin na něj chvilku hledí jako na zjevení, krev se mu vzbouří, cukr se mu vysype z uší. Tohle bylo... tak rozkošné a tak sladké! Ryeowookovi chvilku trvá, než si uvědomí, kdože to před ním stojí. Rázem se mu vybaví celý dnešní den. Zrudne až po kořínky vlasů a roztěkaně sklopí pohled.

"Mi-mine, co tu… co tady děláš?" vykoktá poplašeně.

Sungmin má co dělat, aby po tom chlapci neskočil. Bože, jak je to dítě sladké.

"No coby? Přišel jsem pro tebe. Jak jsme se dohodli," zářivě se uměje.

Ryeowook k němu bleskurychle zvedne svůj pohled. Dohodli se? Ze srdce mu spadne snad tuna kamení. Takže žádný sraz neměli. Ale… stejně… Provinile sklopí pohled. To jej vážně ten polibek rozhodil natolik, že si nedokázal zapamatovat tohle? A navíc ještě usnul! Podívá se na své tričko, je celé pokrčené… celý vypadá, jakoby ho přežvýkala kráva a vyplivla ho jen před chvilkou. Musí se převléct.

"Mů-můžeš chvilku počkat? Jen se převléknu," pípne, tváře mu hoří studem.

Chce zavřít dveře, jenže Min je chytne a podívá se na něj takovým pohledem, že se Wookovi málem podlomí kolena.

"To mě necháš stát venku?" zeptá se ublíženě.

Ryeowook vypískne a otevře dveře dokořán. Sungmin se usměje, vejde dovnitř a posadí se na postel. Ryeowook přejde ke skříni a vytáhne fialové tričko, na zádech pořád cítí Sungminův upřený pohled. Cítí, jak mu hoří tváře. Otočí se k němu a nervózně se zasměje. Sungmin mu úsměv oplatí, dlaněmi se opírá o postel, hlavu má mírně nakloněnou stranou. Wook si svlékne tričko, co má na sobě a chce si obléct druhé, ale nestihne to. Ucítí kolem svého pasu Minovy ruce a následně je stažen do jeho klína. Poplašeně vypískne a dlaněmi se opře o jeho ramena. Sungmin mu jen věnuje sladký úsměv, natáhne dlaň k jeho hrudníku, jemně po něm přejde prsty.

"Vypadá to v pořádku. To je dobře."

Ryeowook si vzpomene na incident s čokoládou, jeho tvář opět zrudne.

"No… jo, děkuju," knikne.

Minova dlaň pořád jemně hladí jeho kůži, nevypadá, že by chtěl přestat. Wook cítí, jak Sungminova druhá ruka klouže po jeho boku v krouživých pohybech, zatímco jeho prsty na hrudníku se začnou podezřele přesouvat k jeho bradavce. Poplašeně a zmateně se na Sungmina podívá, oči má vytřeštěné, jak nechápe, co to tady Min vyvádí. Ten zvedne svou tvář, sladce se na něj usměje a ruku přesune z jeho pasu na jeho krk. Přitáhne si jej k sobě a políbí ho na ústa. Dravě a nenasytně, jazykem vklouzne do překvapením pootevřené pusy, prozkoumává ji mnohem odvážněji než ráno, prsty přitom zavadí o Wookovu bradavku a jemně ji stiskne. Ryeowook vyjekne do polibku, nehty zaryje do Sungminova trička, pokusí se od něj odtáhnout, ale má to stejný účinek jako ráno. Takže žádný. Sungmin promne jeho bradavku o něco víc, Wook vyděšeně zaskučí. Sungmin se od něj na malou chvíli odtáhne, jen aby se mohl vzápětí přisát rty na Wookův krk. Chlapec zalapá po dechu, když ucítí horký jazyk na své kůži, oči pořád vytřeštěnější, má pocit, že mu snad vypadnou. Co to proboha…?!

"C-co to děláš?!" vyjekne, zapře se o jeho ramena a prudce se od něj odtáhne.

Gravitace zafunguje, začne ho táhnout k zemi a Wook málem skončí znovu na podlaze, Sungmin jej však pevně chytne za ramena a přitáhne ho k sobě zpět.

"Dávej pozor, ublížíš si," lípne mu pusu na ústa, pak na nos, na čelo a pak se opět vrátí k jeho rtům.

Jemně jej políbí, dlaněmi jezdí po jeho tělíčku, cítí husí kůži, která se objevuje pod jeho prsty, jen hádá, zda je to strachem nebo vzrušením…

"S-sungmine, tohle… co…?!" Ryeowookovi se podaří odtáhnout se, vyděšeně kouká do Sungminových očí, co to ten kluk vyvádí?

Snad ho nechce…?! Bože! Co je to za úchyla?! Nejraději by vzal nohy na ramena a utekl od něj co nejdál. Mami, pomoc, zachraň mě! Pomyslí si zoufale. Sungmin si všimne děsu v jeho očích a nevinně se usměje. Hups? Asi ho… vyděsil?

"Uklidni se, nechci tě znásilnit," tiše se zasměje. "Nejsi můj typ, já jsem spíš na… dominantnější kluky."

"T-tak… proč…?"

Sungmin se na něj zkoumavě zadívá, nakloní hlavu a dlaní pohladí Wooka po tváři.

"Když ty jsi tak roztomilý, že ti prostě nejde odolat. A taky… jsem trochu hovado," zazubí se na něj, přičemž si vzpomene na svou kolegyňku Lulinu, která ho denně zásobuje dokonalým slashem…

Ryeowook zase zrudne a sklopí pohled. Tohle je trapné, fakt. Vypadá snad jako hol - dobře, maminka mu jako malému oblékala holčičí růžové šaty, ale to bylo před deseti lety?! A tam dolů se mu přeci jen cosi houpá, tak sakra?!

Sungmin neodolá, ta zarudlá tvář, ten rozkošný nesmělý pohled… nejde to jinak. Přitáhne si jeho obličej k sobě a něžně jej políbí.

"Wookie…" zašeptá jeho jméno, vsaje jeho spodní ret, jemně jej kousne a pak se odtáhne.

"Nech mě si s tebou pohrát. Slibuju, že ti nijak neublížím. Chci tě slyšet sténat rozkoší," zavrní svůdně do jeho ouška, načež skousne jeho lalůček.

Dlaní opět nahmatá jeho bradavku, stiskne ji mezi prsty, jemně za ni zatahá. Ryeowook vydá zvuk připomínající zasténání smíchané se zaskučením, sevře Minovy ramena ještě pevněji.

"Bude se ti to líbit, koťátko, slibuju," olízne jeho ucho, jazykem se dál posouvá po kůži na jeho krku až ke klíční kosti, jemně ji skousne zuby, poté vsaje heboučkou kůži mezi rty a začne ji cucat a sát.

Prsty přitom mne jeho druhou bradavku, která již začíná tvrdnout. Z Wookova hrdla se ozve další táhlý zvuk, Sungmin si je pro teď jistý, že se jedná o sten. Tak lahodící jeho uším. Usměje se, volnou rukou se pomalu posouvá po jeho boku až k bříšku, chvíli jej jemně hladí, poté se posune ještě níž, k lemu tenkých tříčtvrťáků, šikovně rozepne knoflík, přičemž se pořád věnuje oběma Ryeowookovým bradavkám, takže si chlapec ani nevšimne, že…

Wook hlasitě vykřikne, když ucítí, jak Minova dlaň obejme jeho chloubu, vyděšeně zaryje prsty do jeho ramen… V tu chvíli se před jeho tváří objeví ta Sungminova a než stihne Ryeowook cokoli říct, Min uvězní jeho rty v polibku. Obkrouží jazykem jejich konturu, vsaje spodní ret do svých úst, zatahá za něj, žužlá ho… Dlaní pevněji stiskne Wookův penis, palcem vyhledá jeho špičku, jemně po ní přejde. Cítí, jak sebou Wookovo tělo cukne a následně se rozechvěje.

Jemně pohladí celou jeho délku, mírně stáhne předkožku, obkrouží palcem žalud. Ryeowook zasténá do jeho úst, oči má pevně zvřené, na řasách se mu třpytí drobné slzičky, jeho tváře jsou zarudlé. Neví, jestli má být vyděšený, z toho, co se tady děje nebo z toho, jak na něj Sungminovo "hrání si" působí… Zrychleně dýchá, srdce mu tluče až někde v krku, cítí, jak se Minovy rty posouvají po jeho tváři až k uchu, jak jej stiskne o něco pevněji… Vykřikne, je to tak… příjemné…

"Líbí se ti to?" tichounký šepot se ozve u jeho ucha.

Ryeowook není schopen odpovědět, oční víčka má pevně semknuté k sobě, křečovitě se drží Sungminových ramen, celý se třese neznámým pocitem, ani netuší, že to, co cítí, je vzrušení, které se právě hromadí v jediném místě. Sungmin cítí, jak Wookův penis pomalu tvrdne, usměje se, tohle mu jako odpověď zcela stačí. Začne se rty věnovat jeho krku, saje jeho kůži, střídavě mne jeho bradavky a dlaní se pořád věnuje jeho chloubě. Přejíždí po ní prsty, hladí ji, mne, prstem přejíždí po hladkém povrchu jeho žaludu, cítí vlhkou kapku, která vyteče ven, prstem ji jemně rozetře, pak stiskne jeho penis o něco pevněji, pár krát zapumpuje. Ryeowook se prohne v zádech, z jeho hrdla unikne táhlý sten. Bože! Jak může být něco takhle… takhle…

"Háááh!" zasténá opět, vzápětí se kousne do rtu a zčervená studem. Co když jej někdo slyší? Ne… jeho určitě někdo slyší, vždyť… ty zdi tady nemůžou být tak tlusté a… a-…

"Jen sténej, Wookie. Nestyď se, ukaž mi, jak moc se ti to líbí," zavrní Sungmin, rty laská jeho tělo, líbá jej na krku, na ramenou, pak se vrátí zpět ke krku, přejde jazykem po jeho čelisti až ke rtům, hladově se na ně vrhne.

"Áááángh!"

Ryeowook sténá do jeho úst, polibek jeho výkřiky tlumí, ale to Sungminovi nevadí, teď se rozhodně od těch sladičkých rtů neodtáhne. Přesune svou dlaň opět na Wookův krk, mírně mu zvrátí hlavu, prohloubí tak jejich polibek. Ryeowook má zavřené oči, celé tělo mu hoří, má pocit, že mu srdce vylítne z hrudi. To, co s ním Sungmin právě provádí… Jeho jazyk plenící Wookovy ústa, dlaň pohybující se po jeho chloubě… Tře jej, hladí jej po špičce, na chvíli se přesune k jeho varlatům, promne je v dlani, Ryeowook přitom vykřikne rozkoší, z očí mu vyteče něco málo slz, jak pevně svírá své oči. Sungmin se vrátí k jeho chloubě, pevně ji zmáčkne, zkušenými tahy jej přivádí k vrcholu. Ryeowookovi tepou žíly ve spáncích, cítí až bolestivou touhu po uvolnění, jeho hrudník se rychle zvedá, tvář má mírně zpocenou vzrušením, rty napuchlé a tak krásně prokrvené, pořád uvězněné v hladovém polibku…

"Ááááh!"

Poslední tah, poslední hlasitý výkřik a Ryeowook se udělá do Sungminovy dlaně. Starší chlapec se potěšeně usměje, odpoutá se od Wookových rtů, ten se doslova zhroutí do jeho náruče. Opře hlavu o jeho rameno, ztěžka vydechuje, snaží se uklidnit splašené srdce. Min jej líbá ve vlasech, dlaní hladí po zádech, vytáhne ruku z jeho kalhot, utře ji do prostěradla. Vždyť pokojské se o to postarají. Přitiskne si Ryeowooka k sobě, zvedne jeho tvář k sobě. Pohled do jeho lesklých, touhou zastřených očí jej fascinuje. Je tak krásný, tak sladký, když je takhle červený a mírně zadýchaný. Políbí ty napuchlé rtíky ještě jednou.

"Tak co, líbilo se ti to?"

Ryeowook na něj chvíli nepřítomně kouká. Jeho dech se uklidňuje, srdce stejně tak. A taky… Vytřeští oči, když mu dojde, co se tady právě stalo. Vždyť on… o-oni…on…!

"Ježiši!" vykřikne vyděšeně, zaboří tvář do Minova ramene. Tohle… tohle…

"Wookie?" Sungmin se pokusí Wooka od sebe odtáhnout, ale ten se jej křečovitě drží, odmítá se na něj kouknout, tohle je… Bože, to je… to…!

Z jeho hrdla se ozve pisklavý zvuk a pak něco, co je hodně podobné vzlykům, ale Min si je jistý, že Wook určitě nepláče. Spíš… se stydí? Sungmin chvíli hledí před sebe, přemýšlí, co by měl dělat. Asi nějak Ryeowooka ujistit, že se nic strašného nestalo, že tohle je normální. Nakonec se však jen hlasitě rozesměje.

 


Komentáře

1 Syrinox Syrinox | 10. června 2012 v 0:29 | Reagovat

MUHAHAHAHA!!! SAKRA! Tohle bylo vážně dokonalý! A děkuju za podpis, doma si ho hezky vystavím, až se vrátíš *padla* A pozdrav ode mě ZhouMiho :D *pod stolem* Muhahaha... Prý "Jsem hovado." to mě vážně zabilo.... Bože, tohle je tak dokonalá povídka... ale stejně... Wookie musí být s Mim, jinak to nebude ono! Muhahahah... Moc se těším na další díl! Kekeke :D

2 Luczaida Luczaida | Web | 10. června 2012 v 1:07 | Reagovat

Ježiš já ti tak závidím, že jsi na té lodi byla s nima! :D :D :D

Jestli z téhle povídky uděláš cyklus, tak tě budu zbožňovat nade všechno! :D Mám ji ráda a je to tam tak promíchaný, že netuším, koho s kým teda vlastně nakonec dáš dohromady :D :D

A doufám, že pokračování bude hned zítra :P nebo máš v plánu něco jinýho?

3 Majka :3 Majka :3 | Web | 10. června 2012 v 2:14 | Reagovat

no ty vole :D :D tak to je fakt :D našťastie si ma len prizabila xD ale inak pohoda :D no a inak dobre vieš, čo som ti na tento diel hovorila xD jednoducho je to ňuuuuu a uhííííííík a ňahááá :3 no dokonalosť! :D joooj Min, ty si fakt hovado :D už nech je tu pokračovanie! :D

4 Jannie Jannie | 10. června 2012 v 2:17 | Reagovat

Cyklus... ÁÁÁ... Cyklus... Miluju tuhle povídku!!! Ten Wooki je tak roztomiloučkej!!! Takový telátko:3333 Bylo to naprosto parádní!!! Těším se na pokráčko:D

5 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 10. června 2012 v 10:24 | Reagovat

'a taky.. jsem trochu hovado' *džol se dusí smíchy* chceš mě ZABÍT?! :D kurňa, Lui to bylo.. dokonalé!

6 Anete Anete | 10. června 2012 v 11:45 | Reagovat

No dokonalý! A zase zabitý:DD ÁÁÁ sakra ten Wooki!! Asi se z něj brzo zblázním!!

7 Saia Saia | 10. června 2012 v 12:51 | Reagovat

Zadaj súradnice,plávam za Vami!!!!!!!!!!

8 natt natt | 10. června 2012 v 13:10 | Reagovat

vraj  *Jako domácího mazlíčka… aňuu! Bože, co on by s ním prováděl. Ten maličký by moc dlouho nevinný nebyl.* som sa usmievala jak Zhoumi :D inak vôbec nie zlá predstava....a tá wookieho reakcia PO TOM :D som zvedava jak bude reagovať pri zhoumim ked už teraz je hotový :P

9 Hatachi Hatachi | 10. června 2012 v 13:47 | Reagovat

Tak toto bylo...bylo...ůžasný,dokonalý,nádherný a já nevim co ještě. Woikie je takové stydlivé zlatíčko. Krásně si to s Minniem užil,ale doufam že jeho první bude Mimi. Moc bych chtěla aby už byli spolu. A Minnie má rád dominantnější kluky,tak co kdybys mu do cesty přihrála třeba Chulího...to aby se Mimimu nepletl do cesty za Wookiem... Je velká škoda žes nerozepsala tu scénu jak Mi líbal Teuka a viděl je Innie. Moc by mě zajímalo co se dělo... A jako...strašně ti závidím,že strávíš s Mimim pět dní na lodi. A taky tě závidim že máš od Mimiho podpis s věnováním... Moc se těšim na další díl,doufam že bude co nejdřív. Takže zítra...

10 Girl with devil's smile Girl with devil's smile | Web | 10. června 2012 v 20:57 | Reagovat

"Dokud má pindíka, tak je kluk." xDD *hrabe sa spod stola..ako ju následkom tejto vety porazilo a hodilo o zem*
Tento diel bol jednoducho úžasný! :D ..Skvelý.. Viac ako skvelý! ^ ^ ..Nerátala som s tým, že by sa na neho Sungmin takto vrhol :D Ale nie že by mi to  prekážalo..kdežee xD Pokiaľ sa dostaneme k páru Zhoumi & Wookie ...čo teda dúfam, že sa k tomu dostaneme... tak každá "bokovka" je dobrá..Muhehéé :D
A Minnie by rád dominantnejších chlapcov? Ohoho.. Takéto Kyuhyuna? Dočerta, to mi pripomína.. kedy tu bude Kejklíř? Na to pokračovanie sa teším xD Práve si ich tam nechala takých..rozrobených :DD..muííí
Teším sa na pokračovanie xD Etto, z jednorázovky sa nám tu stáva cyklus :D Ale o to lepšie ^ ^

11 Park Haney Mi ♥ Park Haney Mi ♥ | Web | 11. června 2012 v 14:26 | Reagovat

Muhaháá :D to s tím cukrem... bže, to zabilo :D omoí :* sice jsem si myslela že uděláš Wooka se ZhouMim, ale tohle mě opravdu potěšilo buhaha ♥ Když jsem četla tu část, na tu úžasnou větu..  Zazubí se na něj, přičemž si vzpomene na svou kolegyňku Lulinu, která ho denně zásobuje dokonalým slashem….. tak jsem dominatně pronesla "Vítej mezi námi" buhaha... úžo super nejlepšejší.. a taky jsi to moc pěkně ukončila...Poďte bratia Zasmejem sa! xD... miluju tuto povídku, stejně jako.. no.. bylo by to na dlouho .D

12 Kaoru (Yumi) Kaoru (Yumi) | 11. června 2012 v 16:06 | Reagovat

Aww!;) Lulí toto je boží jako byla bych i klidně radši kdyby to bylo MinWook:) Jeej;) já je dva zbožňuju!:) Takové!!!:) ježííš!:) Mocc krásné!:)

13 KayTee KayTee | 3. dubna 2015 v 10:39 | Reagovat

Omo, omo, to bylo takové sladké a komické, aňůů (stejně màm radši Wook x Zhoumi) ale tohle bylo rozkošné *vykrvácela*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif