Dream - 3. díl

9. června 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Dream

Stejně jste to věděli! Tak se nedivte, že tohle není poslední díl! Hehe! Když ono se mi to samo nějak... zapletlo! Na ZhouWook si budete muset chvilinku počkat... he... hehe. Kami, prosím... nebij mě, ano? Já za to nemůžu! Říkám to pořád! TO SAMO! Uhn, no... jako. Mám takový pocit, že ten pomerančový džus jsem měla nechat... někde zahrabaný a nepít ho, protože... to, co nakonec vzniklo z tohohle dílu... no konec, fakt. Užijte si to a raději... nejezte a nepijte, protože nechci, abyste mi umřeli na zadušení, děti. Miluju vás :D Jinak... tenhle díl je věnovaný Kami... protože mě děsně baví provokovat jí. *kryje se*


Ryeowook usrkne z horké čokolády, mlsně přivře oči, když se ta sladká pochoutka dostane na jeho jazyk, v dlaních pevněji sevře hrníček, pohledem zabloudí k chlapci sedícímu vedle něj, všimne si, že se na něj upřeně dívá s mírným úsměvem na rtech, brada podložena rukama, tvář mírně nakloněná ke straně. Wook zamrká, plaše se usměje a sklopí pohled stranou. Ten Sungminův pohled je tak… Proč na mě tak zírá?! Cítí se jako blecha pod mikroskopem. Usrkne si další sousto, horká čokoláda vpravuje teplo do celého jeho těla. I když svítí slunce a venku je horko, tady u chladicích boxů se zmrzlinami je celkem chladno.

Sungmin pozoruje Ryeowookův nervózní pohled, který těká po okolí a snaží se vyhnout očnímu kontaktu s ním. Jeho rty se zkroutí v úsměvu, ten chlapec je skutečně roztomilý. A sladký! A Rozkošný! Napadne jej, že když už tady má strávit pět dní, mohl by se o tohohle andílka pokusit. Takový letní románek na lodi, to by mohlo být více, než příjemné.

Ryeowook se začíná cítit v Sungminově přítomnosti pořád víc nervózní. Nelíbí se mu ten pohled, kterým se na něj kouká. Má pocit, že z něj svléká oblečení očima. A navíc ten jeho úsměv… takový… podezřelý. Upije z čokolády, položí hrníček na stůl a odváží se podívat se na Sungmina. Jeho tváře mírně zrudnou, když se na něj Min zářivě usměje.

"Chutná?" zeptá se chlapec s úsměvem, zatímco Ryeowook spěšně přikývne.

Jeho pohyb je až moc rychlý, neuvědomí si, že má šálek kousek od tváře, praští do něj bradou a šálek mu vypadne z rukou, jak se lekne. Ucítí, jak mu do látky trička vsakuje horká tekutina, vyjekne, když ho to popálí, málem spadne ze židle, jak se prudce odsune. Sungmin zareaguje pohotově, vyskočí ze židle a než Ryeowook stihne pobrat, co s ním dělá, nemá na sobě tričko.

"Jsi v pořádku?" zeptá se okamžitě Min, přičemž si prohlíží Ryeowookův hrudník.

Wook mírně zrudne, jednak nad svou nešikovností, jednak nad tím, že si tady Min prohlíží jeho polonahé tělo... Kruci, takový trapas!

"Nebolí to?" Sungmin k němu natáhne ruku, bříšky prstů se jemně dotkne zarudlé kůže na Wookově hrudi a jemně po ni přejde.

Ryeowook se zachvěje a trošku ucukne. Pálí to, ale ne moc. Jen trošku.

"V pořádku!" vyjekne Ryeowook a jeho tváře zčervenají ještě o něco víc. To snad neumí mluvit normálně?!

"Vážně? Neměl bych raději donést led nebo něco?" zeptá se starostlivě černovlásek.

"Ne, to je dobrý," knikne tiše Wook.

"Ha! Už vím, v zadu máme mast na popáleniny, počkej, hned jsem zpět," vykřikne Min, aniž by věnoval Wookově odpovědi nějakou pozornost.

Pravděpodobně ji vůbec neslyšel. A Ryeowook se ani nediví. Pípnul to tak tichounce… Opře se zády o židli a nešťastně se podívá na převrhnutý šálek, ze kterého se táhne čokoládová čára až k okraji stolu, kde pořád kape na podlahu. Uslyší ránu tupou ránu, zaklení a o vteřinu později už je Sungmin u něj i s tubou jakési mastičky. Vezme židli a přisune rouji před Ryeowooka. Usměje se na něj, otevře mastičku a vymáčkne si kousek na prsty. Natáhne se k Ryeowookově hrudníku.

"Tohle by mělo pomoct," řekne tiše, když se chladná mast dotkne Ryeowookovy kůže.

Chlapec sebou mírně cukne, studí to. Sleduje, jak Sungmin roztírá mast na jeho popálenou kůži, bříšky prstů se jej jemně dotýkají, Ryeowook má pocit, že se jej Sungmin dotýká déle, než by bylo nutné. Po zádech mu přejde mrazík, skousne si ret a vzhlédne k Minovi. A málem vyjekne leknutím, když uvidí jeho tvář tak moc blízko u sebe. Až nebezpečně blízko. Sungmin se na něj kouzelně usměje, aniž by přestal hladit Ryeowookovu nahou kůži, překoná tu drobnou vzdálenost mezi nimi. Jemně se dotkne Wookových rtů. Jemňounce, téměř nepatrně si s nimi pohrává. Chutnají sladce. Tak moc sladce… Chlapec vytřeští oči, srdce mu vynechá úder, na chvíli zapomene, jak se dýchá. Co-co…co?!

"C-co to děláš?!" Ryeowook se od něj prudce odtáhne, v obličeji rudý jako rajče. Pohledem těká zděšeně všude kolem, přičemž si dlaněmi zakrývá pusu. Právě dostal svůj první polibek! Kruci! Sakra!

"Líbám tě," odpoví mu Min jednoduše. Jako by tohle bylo normální! Ryeowook zrudne ještě víc a sklopí pohled k zemi.

"P-proč?" knikne zmateně. Vždyť… se znají možná hodinu… není brzo na líbání?! A navíc Zhoumi… Zhoumi… Potřepe hlavou. Co má se Zhoumim? Nic, vůbec nic. Kousne s do rtu. Sungmin je opravdu pěkný kluk a… Ale Zhoumi!

"Já si to rozmyslel…" usměje se Sungmin sladce a Wook na něj překvapeně pohlédne. Co?

"He?" udělá nechápavě.

"Nebude to zdarma. Zaplatíš mi. Jeden polibek za džus a jeden za čokoládu."

"A-ale-…" Sungminovy rty se přitisknou k těm Ryeowookovým, tenhle polibek je jiný, než ten první.

Není tak nevinný, je dravější. Sungmin využije momentu překvapení, zapluje jazýčkem do Wookových úst, ucítí sladkou chuť čokolády. Dlaněmi uchopí Wookovu tvář, přitáhne si ho k sobě o něco blíž, jazykem polaská patro Wookovy pusy, prozkoumá ji celou, pak se opět otře o Ryeowookův jazyk. Mladší tiše zaskučí, pokusí se od něj odtáhnout, ale Min jej drží pevně. Ryeowook se zapře rukama o jeho hruď, zatlačí, ale Sungmin se nedá, přitiskne se k němu o něco víc, stáhne svůj jazyk a vsaje Wookův spodní ret. Přejde po něm jazykem, mírně za něj zatahá, chvilinku z něj uždibuje. Palcem pohladí Wookovu jemnou tvář, cítí, jak se chlapec pod tím dotekem zachvěje. Usměje se do polibku, ještě pár krát přejde jazykem po jeho rtech, pak se od něj odtáhne. Mlsně se olízne, palcem pohladí Ryeowookovy mírně napuchlé rty a věnuje mu další oslnivý úsměv.

"Chutnáš stejně sladce, jako vypadáš."

Ryeowook na něj jen vytřeštěně hledí, mělce dýchá a jeho tváře hoří rudou barvou. Napadne je, že by si měl potřít tou mastí i obličej, nakonec ale vyžene tuhle hloupou myšlenku z hlavy. Zavře oči, dlaněmi si zakryje tvář a tichounce zaúpí.

"Bože," pípne a potřepe hlavou, tohle je snad sen.

Líbat se s klukem, kterého ani nezná. Navíc s takhle pěkným klukem. Sungmin pozoruje chlapce před sebou, nedokáže zabránit úsměvu, když vidí, jak je ten kluk roztomilý. Až moc roztomilý. Má chuť políbit ho ještě jednou. Ale… nechce ho děsit. Teda… pokud se mu to už nepovedlo. He.
Zhoumi vypne proud vody, vyleze ze sprchového koutu a se zavřenýma očima nahmatá ručník. Okamžitě si otře tvář, přehodí si měkkou látku přes hlavu a začne si sušit vlasy. Odhrne ručník u očí, aby viděl před sebe, opatrně našlapuje po zelených dlaždičkách ke dveřím, s utíráním těla se neobtěžuje, ručník je moc malý a osušku si nechal v pokoji. Otevře dveře, došlápne na měkký koberec, ve kterém zanechává mokré stopy chodidel, usměje se, jak jej chlupaté vlákna lechtají, dojde až k posteli, natáhne se pro osušku…

"Ježišikriste, Zhoumi!" slyší vyjeknutí od dveří, zastaví se v pohybu a otočí hlavu o sto osmdesát stupňů.

U dveří stojí Jungsu, zakrývá si dlaní oči. Zhoumi zamrká, podívá se na své nahaté pozadí, které se vybízí na obdiv Jungsuovi, pak opět na něj, pak opět na sebe… a ušklíbne se. No co, vždyť Jungsu má pod oblečením stejnou prdel a stejného kámoše jako on sám… tak v čem je problém?

"Proboha, můžeš se obléct?!" vykřikne Jungsu, když se škvírou mezi prsty koukne na Zhoumiho POŘÁD nahé tělo.

Kruci, proč se tady promenáduje nahý? Co kdyby někdo přišel? Třeba právě on?! No jo, on vlastně už přišel. Zamrká… Kruci! Zabouchne dveře, které byly doteď otevřené, střelí po Zhoumim nepěkný pohled.

"Tak jako, oblečeš se už?!" okřikne ho. Vážně nemá zapotřebí koukat na jeho holý zadek…
.
.

Bere zpět! Lepší je zadek, než ta VELKÁ věc mezi nohama!

"Kruci, Zhoumi, otoč se!" zaječí, ruce před obličejem.

Tohle vidět neměl. O tomhle se mu bude normálně zdát! Bože, taková noční můra! Zhoumi má co dělat, aby se neskácel smíchy k zemi, pohled na ten Jungsuův výraz, to je prostě konec, fakt!

"Co šílíš, to ses ještě neviděl v zrcadle?" zasměje se Mi a Jungsu po něm střelí pohledem.

"Rozhodně nemám takovou obludu! Bože, čím tě krmí?! Radioaktivními potravinami?!" vyjekne Jungsu, nedá mu to, musí se podívat ještě jednou. Kristepane! Zhoumi zamrká, koukne se na svůj klín pohledem jako, on to tak nemyslel, ty nejsi obluda, on jen kecá, pak se koukne zpět na Jungsua, který mu hledí mezi nohy s nechápavým výrazem.

"Co, líbím se ti?" ušklíbne se. Jungsu se na něj koukne jako, nehul, Mi, ať už je to cokoli, rozhodně to nehul a přejde k jeho skříni. Vytáhne první tepláky, které najde a hodí je po tom paku u postele.

"Obleč se konečně!"

"Ještě jsem mokrý, jako!" Zhoumi pokroutí hlavou, bože, tolik povyku kvůli jednomu… no to je jedno. Natáhne se pro osušku, kterou si hned obtočí kolem pasu a zakryje tak partie, které Jungsu bude ve svých můrách vidět ještě hodně dlouho.

"Spokojený?" zeptá se s úšklebkem.

"Ne asi. Kruci, Zhoumi, jako, co kdyby tady vešel někdo jiný?" vyjede po něm. Jako, ten kluk dělá jednu hovadinu za druhou. Nedivil by se, kdyby si z téhle plavby donesl domů delfína.

"A kdo by tady asi tak chodil? Kromě tebe a Yeongwoona sem nikdo nemůže. A věř, že Yeongwoon už mě nahatého taky viděl a ne jednou. A navíc, stejně by se raději pokochal pohledem na tvou prdel, než na tu mou." Zašklebí se Zhoumi a Jungsu na něj vyvalí oči.

"He?!" Cože to? Jako… co? Yeongwoon a jeho prdel… Yeongwoon v prdeli… Yeongwoon… DOPRDELE!

"Bože, vy jste oba takoví idioti, nebo se jen děláte, abyste mě nas-é… naštvali?"

"Cože?" Jungsu má pocit, že mu něco uniklo.

Něco hodně důležitého. Co to tady Zhoumi mele?

Mi si povzdechne. Oni to snad vážně nehrají. Jak to můžou nevidět? Vždyť je to tak zřejmé! Woon chce Jungsua a Jungsu chce Yeongwoona… Tak proč kolem sebe krouží jako supy a nezaparkují to někam do pokoje? Klidně jim nějaký objedná, když budou chtít… Jen proboha, ať už toho nechají!

"S vámi je to marné," pokroutí nakonec hlavou a natáhne se po teplácích, které po něm před chvíli hodil Su. Tyhle jsou na spaní, ty rozhodně nechce. Raději něco… tenčího, třeba šortky, aby v takovém horku chodil ven v černých teplácích… Není přece sebevrah!

"Zhoumi? Můžu dál?"

Od dveří se ozve tiché klepání a oba po hlasu poznají Yeongwoona. Zatímco Jungsua zrudne, jelikož jeho myšlenky se posledních několik vteřin točily právě kolem něj, Zhoumiho rty se zkroutí v úšklebku, když jej napadne zvrácená myšlenka. Někdo je nakopnout musí. Rychlými kroky se přesune k Jungsuovi a než se ten stihne vzpamatovat, přirazí jej Zhoumi ke zdi a ve chvíli, kdy se otevřou dveře, se vrhne na jeho rty.

 


Komentáře

1 Cheol 철 Cheol 철 | Web | 9. června 2012 v 11:16 | Reagovat

WUAAAAAAAAAAAAAAAAAAA to je mrte! muhihiíííí ty diabol!!! Tak už aby tu bol štvrtý diel!!! Vynikajúce! Chudák Wookie ...moja nešikovnosť je oproti nemu amatérska :D :D No a Zhoumi...s Leeteukom...už pri nahatom Mimim som veštil niečo nekalé a bum bác ono Mimi ide vyprovokovať tých dvoch aby k sebe našli konečne cestu. Chytrý Gentleman Mimi! :D

2 Anete Anete | 9. června 2012 v 11:16 | Reagovat

A jako vždy perfektní:) Héj zabila si:D A to několikrát:DD Moc se těším na pokračování:)Miluju tuhle jednorázovku:DD

3 Nagasaki Nicolca Nagasaki Nicolca | Web | 9. června 2012 v 11:18 | Reagovat

Chachá! Jak ty to děláš? *v záchvatu smíchu praštila hlavou o stůl* Takový zabijácký díl!xD Ale nejvíc mě stejně dostalo Zhoumiho: On to tak nemyslel, ty nejsi obluda.xDxDxD *padla*

4 natt natt | 9. června 2012 v 11:19 | Reagovat

tebe by mal niekto zakázať písať kapitolky.....vždy to odsekneš v tom najlepšiom!!!!!! trebalo by niekoho nájsť sungminovi *uvažuje až sa jej dymý z hlavy * ale stavím sa že nakoniec to itak dopadne tak že len budem čumieť a nechapať ako a čo sa deje :D a zbytočne si teraz prehrievam obvody
inak super diel...ten teukie ma dostal...mám strašne rada ked je on to malé nevinné uke :DDDD

5 Girl with devil's smile Girl with devil's smile | Web | 9. června 2012 v 11:22 | Reagovat

Ej, doprdele *toto je tu akosi často skloňované slovo xD*.. nejako sa nám to tu zvrháva nevídaným smerom :D
Sungmin sa nám vrhol na chudáka malého..vyplašeného Wookieho a Zhoumi ide  provokovať Kangina. Ale samozrejme, s veľmi ušľachtilým úmyslom :D Aby sa nepovedalo xD
"Bože, čím tě krmí?! Radioaktivními potravinami?!" *padla mrtvá pod stôl* Ja žeriem tieto svoje hlášky! Vieš s nimi človeka nenormálne doraziť :DD
Totálne dobrý diel..muhuhúú ^ ^ Som zvedavá..ako to bude ďalej pokračovať..A hlavne som zvedavá..ako sa behom tých pár dní dostaneme k páru Wookie & Zhoumi. :D..

6 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 9. června 2012 v 11:33 | Reagovat

JÁ VŽDYCKY TVRDILA, ŽE TY ŠTĚŇATA SE MAJ PÁROVAT SPOLU!
a jsem totalne mrtva z ty vety: 'Kangin.. a jeho prdel.. Kangin v prdel.. Kangin... DOPRDELE!' xD Luli, jaktože se ti podaří mě vždycky něčím zabiiit!?!?! xD

7 Majka :3 Majka :3 | Web | 9. června 2012 v 11:35 | Reagovat

preboha xD ja tu asi umriem smiechom xD Lulí, ty si mi teda číslo xD to čo si tam s nimi urobila? *vála sa smiechom po zemi* tak akože tie hlášky tam ma totálne zabili xD a.. ehm... nezvrtlo sa ti to tam zase nejako?! :D no všal ale čo iné sme mali od teba očakávať, že? :D no ale inak dokonalý diel a už nech je tu pokračovanie! :3

8 Barů Barů | Web | 9. června 2012 v 12:15 | Reagovat

úžasné ;) doufám že tu další díl bude co nejdřív :):D

9 Jannie Jannie | 9. června 2012 v 12:23 | Reagovat

:´DDDDDD Já padla:DDDDDD Kluci zabíjeli:DDD Naprosto parádní!!:)

10 Hatachi Hatachi | 9. června 2012 v 12:45 | Reagovat

Zase to byl ůžasný díl...jak jinak,že. Wookie je tak sladký cukroušek. Obzvlášť když se stydí. A Minnie toho umí využít skvěle... A jako...Mimi nemá žádnou obludu. On je dokonalý jak zepředu tak zezadu... A Mimi to vzal za správný konec...aby konečně Teuka a Innieho vyprovokoval k nějaké akci. Pořád na sebe myslí a pořád na sebe hází zamilované pohledy,ale aby na sebe skočili to je ani nenapadne... Jsem zvědavá jak k sobě najdou cestu Mimi a Wookie. Moc se těšim na další ůžasný díl...

11 takehochan takehochan | Web | 9. června 2012 v 13:02 | Reagovat

Lulinooo... to si děláš srandu ?? ne neboj ty nejsi obluda :D jednou mi přivodíš infarkt !!!

12 Kami Kami | E-mail | Web | 9. června 2012 v 13:47 | Reagovat

*poklepává prsty o desku stolu* jako...ty mi už včera těma ukázkama chceš přivodit srdeční zástavu a dneska mi ten díl ještě věnuješ?!!!
Ale jako...když opominu, že Min jede po Wookiem...bylo to naprosto dokonalý! Bože, já se tlemím ještě teď :D:D
Jako nejlepší ta část se Zhoumim...už se nemůžu dočkat pokračování, chci vědět, jak se Kangin tvářil :D

13 Luczaida Luczaida | Web | 9. června 2012 v 15:19 | Reagovat

Booože, Mi takovej dohazovač :-D Ale vymyslel to dobře na ty dva tupce :-)

14 Syrinox Syrinox | 9. června 2012 v 15:57 | Reagovat

DALŠÍ DÍL DALŠÍ DÍL DALŠÍ DÍL *skanduje a mává transparentem jako šílená* Bože! To bylo tak strašně.... šíleně dokonalé!! Aáááááááá!!! Wookie a Min... no... kyaaaaa!!! (taky mu ten hrudník mohl třít trochu víc a trochu někde jinde...) *padla* Hehehe! To bylo prostě.... uáááiiii! A Zhoumi s Teukem... no potěš, to spíš vypadá, že tu hulíš ty a ne Mi.... *padla* Muhahaha... ale jako... luxus!  A ten konec... hehe.. hezky jste to se Zhoumim vymysleli *mrtvá* Doufám, že další díl bude brzy (HNED!) *pod stolem*

15 jiki g jiki g | 9. června 2012 v 20:36 | Reagovat

aaaaa nee Mi nedelej to!!!! A nebo ne.....delej to!!!!udelej xD aaaaa Sungmine ty jsi teda cislo xDHeh...no uz aby byl dalsi diil....super nemuzu se dockat :-):-)

16 Park Haney Mi ♥ Park Haney Mi ♥ | Web | 9. června 2012 v 22:13 | Reagovat

éééj Miméé :DDD to je dokonalé!! prej obluda...tse :DDD bože to mě fakt zabilo!! omoííí ♥♥ Chudáček todleto.. ale stejně.. debil Teuk je prostě nejlepšejší, ale jsem zvědavá jak to Kanginíí vezme... a jak to dopadne s wookem a minem.. a.. a... a jak to dopadne se všemi CHCE TO DALŠÍ DÍL ♥

17 Saia Saia | 10. června 2012 v 12:42 | Reagovat

Obluda??...Si robíš éto tamto...a to chceš nechať Miho aby TO **narval**Wookiemu do prdelky????......to hádam nie,šak nebude môcť spie...uááá to bude môcť,ale nebude môcť chodiť...okamžite mu HO zmenši..XDXD

18 Lekkio Lekkio | 10. června 2012 v 15:39 | Reagovat

Miluju tvoji vezri Wookieho..takovej nevinej maličkej roztomilej..trostě k sežrání..a moc se mi líbila originální přezdívka Innie..to jsem ješte nikde nečetla..=)..povedená kapitola..jdu na další =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif