Chci ti patřit - 13. díl

25. června 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Chci ti patřit

Haha, tak je tady po dlouhé době zase cyklus. To je radosti, což? No jo, no jo, já vím, taky vás miluju. Doufám, že si tenhle díl užijete, jelikož je to přímé pokračování na ten předešlí. Čili 18+, děti, jo? Kekeke, no, tak jako, moc jsem se nerozepisovala, to víte, jsou tři hoďky ráno, spim a nic se mi nechce :D (to, že jdu psát další povídku, neřešte...). Hehe, miluju vás, děti."Kyu, Bože!" Henry zakřičí Kyuhyunovo jméno, prudce zakloní hlavu a dlaněmi vklouzne do vlasů staršího kluka.

Před očima se mu dělá černo, rychle dýchá, nohy se mu třesou, má pocit, že se každou chvíli zhroutí. Způsob, jakým jej Kyu dokáže pomalu a mučivě přivádět k vrcholu… Táhle zasténá, když Kyu přejde svým jazýčkem po špičce jeho penisu, zoubky jemně skousne jeho žalud a poté jej vsaje do úst téměř po kořen. Mžitky před očima se roztancují v barevných šmouhách, prsty sevře prameny Kyuhyunových vlasů o něco pevněji, trochu bolestivě, což se Kyuhyunovi nelíbí, tiše zavrčí a kousne jej silněji, než měl v původně v plánu. Účinek, který to mělo mít, se však nedostaví, jeho vlasy jsou ještě více tahány Henryho dlaní, bolestivé a zároveň vzrušené zasténání se ozve z Henryho pootevřených rtů a jeho pánev se pohne proti Kyuovým ústům.

"Ahnnn… Kyu, víc, prosím!" zaskučí, jeho tělo se svíjí jako žížala, přirazí si Kyuovu hlavu do klína, hlasitě sténá, skučí a prosí jako levná děvka, jak moc touží po uvolnění.

Kyuhyun však nemá v plánu jej udělat rychle, i když musí být na hodině, je mu to jedno. Chce Henryho vydráždit na maximum. Tak rád si s ním hraje, provokuje ho, slyší jeho steny, které jsou tak šíleně rajcovní… Odtáhne se od Henryho klína, doslova musí jeho dlaně vyrvat ze svých vlasů, přirazí mu zápěstí ke zdi a zespod se na něj podívá. Henryho zastřený pohled se na něj upře s vražedným nádechem, ze rtů unikne podivné zavrčení připomínající jeho jméno. Kyuhyun se ušklíbne, v očích mu zasvítí nebezpečné plamínky. Vyplázne jazyk, a aniž by odtrhnul pohled od Ryho očí, olízne jeho chloubu po celé délce. Henry se trhavě nadechne, nedokáže se přestat dívat do Kyuhyunových očí, které jej pozorují tak svůdným pohledem a jeho jazýček tak šikovně laská jeho penis…

"Kyu…" má pocit, že se udělá jen z toho pohledu, co teprv, když jej starší chlapec opět vezme do úst, pustí jednu jeho ruku a začne se věnovat varlatům.

Mne je v dlaních, hladí je, dráždí je svými nenechavými prstíky, rty obejme jeho žalud, špičkou jazýčku přejde po jeho vrcholku, pak jej celého vsaje do úst. Jeho prstíky se přemístí k jeho otvůrku, pronikne do něj prudce, hned dvěma prsty najednou. Henry vykřikne, křečovitě semkne oční víčka, v jeho penisu to škubne, cítí horko, které postoupí jeho tělem, bolest míchající se s rozkoší… Kolena se mu podlomí, musí se dlaní opřít o Kyuhyunovo rameno, jinak by jistě neustál přibližující se orgasmus.

Kyuhyun jej olizuje, saje, kouše, opět saje a zase kouše, prsty se pohybuje v jeho těle, rychle a prudce, přidává třetí prsty, Henry zalapá po dechu, zakřičí jeho jméno, zaryje nehty do jeho ramena, Kyu se odváží přidat i čtvrtý prst do jeho těla, jeho hlava na chvíli ustane v pravidelném pohybu, slastně přivře oči, chvíli si vychutnává ten těsný prostor kolem jeho prstů a představí si, že za chvilku bude v tomhle těsném prostoru právě jeho chlouba. Už jen myšlenka na to znásobí jeho vzrušení, kalhoty jsou mu již těsné, šíleně těsné… Prudce přirazí do Henryho těla, rty pevněji obejme jeho penis, koří jej rychle, jazykem kolem něj krouží, jemně jej škrábe zoubky. Henry sténá pořád hlasitěji, fakt, že jsou na střeše školy a že je může přes otevřená okna kdokoli slyšet, jej nezajímá.

Škodolibý pohled vzhlédne k slastí zkřivené tváři, rty vypustí vzrušením tepající penis z úst, nesouhlasné mručení na jeho rtech vykouzlí úšklebek. Postaví se na nohy, střetne se s Henryho zastřenýma očima, všimne si napuchlých rtů, jak si je Henry kousal, jeho tvářičky jsou zarudlé vzrušením, dech je zrychlený, jeho hrudník se rychle zvedá… Jak rajcovní je pohled na něj. Vezme jeho tváře do dlaní, trhne jeho hlavou, skloní se k němu a přivlastní si jeho rty v hladovém polibku. Jazykem vklouzne do jeho úst, vyhledá ten jeho, pobízí jej k činnosti a Henrymu netrvá dlouho, než se se slastným skučením do polibku zapojí. Kyu se ušklíbne, odtáhne se od něj a přisaje se k jeho krčku, Chvíli jej saje a cucá, dokud si není jistý, že po něm zůstane pěkně rudá značka. Kousne jej do rozpálené kůže, poté pokousané místečko polaská jazýčkem, posouvá se jím až k Henryho oušku, skousne jeho lalůček, foukne do něj a celé ho olízne.

"Chci tě, Henry."

Prudce smykne jeho tělem, přirazí jej čelem ke zdi, natiskne se na jeho tělo, rukou vklouzne mezi ně, rychle si rozepne pásek, stáhne kalhoty i trenky, Henry cítí jeho vzrušenou chloubu na svém stehně, zasténá a dlaněmi se opře o zeď.

"Tak si mě vem, Kyu. Hned!" Henry se mírně rozkročí, aby usnadnil Kyuhyunovi přístup, chce jej cítit uvnitř sebe, hluboko v sobě, jak do něj tvrdě přiráží…

"Hááááh!" zasténá hlasitě a Kyuhyun na něj překvapeně pohlédne. Pak se však ušklíbne.

"Ale, ale, copak, neříkej, že myslíš napřed?" zašeptá mu smyslně do ouška, fakt, že sám myslí na to, jak do něj prudce přiráží, ignoruje.

Henry tiše zavrčí, Kyu jen stěží pozná, že ty zvuky mají být slova - vyhrůžky, které na něj Henry prská skrz zaťaté zuby. Tiše se zasměje, dlaněmi jej chytne za boky, pomalu z nich klouže níž a níž, dokud nenarazí na jeho zadeček, plácne jej, Henryho vyjeknutí jej pobaví. Rty se přisaje k jeho krku, zatlačí svým klínem na jeho stehno, chce, aby Henry cítil, jak moc po něm v tuhle chvíli touží.

"Kyuhyune…!" Zaskučí Ry nedočkavě, ví, že moc času nemají, a i když je mu jasné, že stejně přijdou pozdě…

Kyuhyun roztáhne jeho půlky, sám je nedočkavý, až moc nedočkavý. Na jeden příraz se ocitne hluboko v Henryho těle, oba kluci hlasitě zasténají, Kyu na nic nečeká, okamžitě začne přirážet do Henryho těla, tvrdě si je bere, rychle se v něm pohybuje, jeho ruka vklouzne mezi zeď a Henryho tělo, uchopí jeho ztopořený penis do dlaně, pevně jej semkne a zatahá, palcem obkrouží jeho žalud, cítí kapičky touhy, které již vytékají z drobné dírky na jeho vrcholku, silně jej zmáčkne, prudce přirazí, celý z něj vystoupí a pak přirazí ještě rychleji až po kořen. Henry zakloní hlavu, z hrdla se mu derou slastné steny, vzdechy, skučené a prošení…

"Kyu, víc…VÍC!" cítí jeho horké tělo, které se na něj ze zadu tiskne, cítí chladnou omítku zdi, na kterou jej Kyu tiskne, má pocit, že zešílí z toho, jak si jej Kyuhyun drsně bere, jak zpracovává jeho úd, jak druhou rukou vklouzne pod jeho košili, vyhrne ji a vyhledá jeho bradavku, jak ji mne mezi prsty, dráždí ji a tahá za ni… Temno před očima, hlasitý výkřik, prohnutí v zádech…

"Kyu!!!" Stačí jedno silnější stisknutí Kyuhyunovy dlaně a Henry vystříkne na bílou školní zeď.

Jeho svaly se stáhnou, obepnou Kyuhyunův penis pevněji, Henry u ouška uslyší slastný výkřik, cítí, jak z něj Kyu opět celý vyklouzne, teď jej k sobě ale otočí čelem, zády jej přirazí ke zdi, Henry automaticky obtočí ruce kolem jeho krku, nohama jej obejme kolem pasu, Kyu jej chytne za zadek, vyzvedne jej a prudce jej nabodne na svůj penis. Bezhlasně vykřikne, chvíli má před očima temno, Henryho rty se přitisknou k jeho ústům, žádají si polibek, který mu Kyu ochotně věnuje. Nadzvedává jej a Henry mu pomáhá, opírá se o jeho ramena, sám se rychle zvedá a opět dosedá na jeho penis, drsná zeď jej škrábe na zádech, a kdyby neměl košili, jistě by sedřela jeho kůži až do krve. Kyuhyun do něj přiráží pořád rychleji a tvrději, cítí, že se blíží jeho vrchol, Henry sténá do jeho úst, jeho vlastní steny zanikají v polibcích, rozkoš a slast postupuje celým jeho tělem… Ještě chvilinku a…

"Henry…!"Heechul poslouchá nudný výklad učitele, jeho oči však stále kloužou k oknu, hlava mu sama klesá a sklouzavá z dlaně, kterou si podepírá bradu. Tlusté brýle na jeho nosu se poposunou níž, je nucen si je prsty napravit. Povzdechne si, když jej učitel vyvolá, aby přečetl úryvek nudné historie literatury, přičemž nechápe, k čemu mu bude, když literatura je to, co jej zajímá snad ze všeho nejmíň. Protočí očima a pomalu listuje stránkami, dává učiteli jasně najevo, jak moc jej jeho předmět zajímá, a když konečně najde požadovanou stránku, začne znuděným hlasem pomalu číst. Řádky mu splývají před očima, jeho mozek vůbec nepobírá, co vlastně čte, myšlenkami je někde úplně jinde…

Ozve se klepání na dveře a ty se vzápětí otevřou. Hlasitý smích neunikne ani jednomu ze studentů, do třídy vejdou dvě šklebící se postavy, ve kterých Heechul pozná své dva spolužáky. Nadzvedne obočí, špatně zapnuté knoflíčky na Henryho košili nejde přehlédnout a nedbale uvázaná kravata kolek Kyuhyunova krku, cíp košile vykukující z jeho kalhot a výraz naprostého uspokojení mluví za vše. Protočí očima a odvrátí pohled. Nemusí ani přemýšlet, aby věděl, co ti dva dělali.

"Můžete mi vysvětlit, jak je možné, že jdete pozdě?!" zavrčí učitel a změří si ty dva nevraživým pohledem. Heechul se ušklíbne. Očividně ne všichni mají takový pozorovací talent… jako celý zbytek třídy. Slyší Henryho smích i Kyuhyunovo chechtání. Pokroutí hlavou a vytáhne z lavice tlustou modrou knížku, která je rozhodně o hodně zajímavější, než nějaké dřisty, které stejně nikdy nebude potřebovat. Otevře ji na stránce, kde naposled skončil a začte se do detektivky ignorujíc tak dění okolního světa. Kyuhyunovy slova a Henryho smích již nevnímá.

"To víte, pane učiteli, probírali jsme nějaké intimní záležitosti. HODNĚ intimní…"

 


Komentáře

1 Kami Kami | E-mail | Web | 25. června 2012 v 11:59 | Reagovat

prej "moc jsem se nerozepisovala"...to by mě zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby ses rozepsala, když už tady je celý díl yaoi :D
jinak tu bylo naprosto hehehe...muhézní :D konečně nějaký cyklus :D

2 Girl with devil's smile Girl with devil's smile | Web | 25. června 2012 v 13:04 | Reagovat

"..probírali jsme nějaké intimní záležitosti. HODNĚ intimní…" :D Jo, tak to jo. Myslím, že pán učiteľ by asi detaily poznať nechcel :D Narozdiel od nás.. Alebo minimálne narozdiel odo mňa.. čo som tento diel zhltla bez dychu...muhuhúú :D
Len mi je tak nejako ľúto Heechula.. Ten už si začal myslieť, že Henry môže byť v pohode.. A čo sa z neho vyklubalo? Totálny zvrhlík :D Ňaháá.. som zvedavá ako to bude pokračovať.. No som si istá, že veľmi..veľmi zaujímavo :D ^ ^

3 Nataly ^ ^ Nataly ^ ^ | Web | 25. června 2012 v 13:06 | Reagovat

[2]: Boha... zase prezývka xDD Vraždím :D

Etto..čo som to ešte chcela..ehm..hm.. jasné..už viem.. Nenapíšeš najbližšie pokračovanie poviedky Kejklíř? Prosím..prosíím..prosíííím :D *vrhá ten najnevinnejší pohľad akého je v súčasnom ubiedenom stave schopná xD*

4 Syrinox Syrinox | 25. června 2012 v 14:14 | Reagovat

UHAHAHAH!! Lulinko moje zlatá milovaná! Muhííí to bylo táááák dokonalé! Já tuhle serii miluju.... ona je tak... tak ňaháááááááááááááááá Muhihihihi :D Už s emoc těším na další díl... a hlavně na to, jak to bude pokračovat s tou sázkou... (Ať to prohraje... Já ci aby si ho Kyu vzal domů *zvráceně se šklebí* kekekeeke) Muhíííííí DOKONALOST! :D

5 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 25. června 2012 v 14:27 | Reagovat

se mi sni nebo ne O-O nemuzu uverit dalsi dil!!!! aaa hnedka jdu cist :)

6 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 25. června 2012 v 14:55 | Reagovat

hmmm ta sex scenka se mi hodne libila ale kurnaaa ja chci aby uz henry byl s chulem kurna kdyz budu muset takhle cekat cely leto tak mam pocit ze nekoho zabiju:D
joo pry HODNE intimni:D tak to jo ten ucitel si to ani nedovede predstavit jak MOC to bylo intimni:D
a to jako Heechul necha jen tak plavat? pche...urcite mu to vadi ja chci dalsi dill doufam ze nebudu azse mesic cekat jako...ja ti radim napsat ho a pridat co nejdriv!!! :D

7 Luczaida Luczaida | Web | 25. června 2012 v 17:40 | Reagovat

achjo, to jim asi fakt nedošlo, že to teď bude s tim Heechulem složitější že? To jsem zvědavá, jak to ten Henry vymňoukne :-P

8 Hatachi Hatachi | 25. června 2012 v 18:55 | Reagovat

áááááááááách...to byl tak ůžasný...tak dokonalý díl. A ta hooodně intimní záležitost...hmmmmm...ůžasné. Na co...nebo spíš na koho...asi myslel Chulí když při hodině koukal z okna? A ten učitel je snad slepý... Těšim se na další díl...

9 Anete Anete | 25. června 2012 v 20:15 | Reagovat

Přesně tohle mi chybělo! Hehe... Úžasný díl! Chtělo by to urychleně pokráčko, bude to ještě hóódně zajímavý:D

10 Saia Saia | 26. června 2012 v 19:57 | Reagovat

Zeby bula naozaj nakoniec troječka..hm?? Chul nevypadal,že by mu Kyu s Henrym vadili a to presne vie čím boli zamestnaní kým prišli na hodinu.......

11 Jannie Jannie | 29. června 2012 v 15:12 | Reagovat

:DDD Paradní:DDD A chce to pokráčko:DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek