Chci ti patřit - 12. díl

5. června 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Chci ti patřit

Hej, děti, tohle je na odbornou pomoc, fakt. Já tenhle díl sespala v průběhu 20 minut. No jsem nromální?! Ale tak... jako, já neměla celý den co dělat, tak jsem se zasekla na youtube a na google a dělala jsem layout a pak jsem blbla s PS a nějak jsem zapomněla na čas a koukám a najednou půl deváté a moje matka na mě... za půlhoďku končíš a já jako WTF?! No a jako... co jsem mohla dělat? A, hodit Křik do ticha nebo Spektrum od Kami. B, Zatraceně máknout prsty. A co jsem si já debil vybrala?! No co myslíte? Haha. no jo, jasně, jak jinak. Zase tu složitější variantu. No nic, já padám, děti, mějte se, tady máte dílek, tak si ho užijte, já vás miluju, ale to je vám jasné. Papa!
Henry se usměje, jen co uvidí ve dveřích třídy Heechula, přestane poslouchat Kyuhyunův monolog a zamává staršímu klukovi jako pubertální holčina svému klukovy. Heechul se na něj koukne jako na blázna, nadzvedne jedno obočí, pak se však ušklíbne a kývne mu na pozdrav. Když kolem dvojice prochází, přičemž z tašky vytahuje studijní průkaz, aby jej položil učitelce na katedru, Kyuhyun za ním zůstane nevěřícně civět. Čelist mu mírně poklesne, a oči se mu nebezpečně tlačí z důlků.

Henry si jeho vyjukaného pohledu všimne ve chvíli, kdy Heechul opět prochází kolem Kyuhyunovy lavice, a málem se smíchy sesype z lavice, na které sedí. Kyu se na něj nechápavě podívá, pak se koukne zpět na Heechula, ten však už sedí v lavici s knížkou v ruce a nevěnuje pozornost světu kolem. Kyu nakloní hlavu stranou. He? Uniklo mu něco? No, očividně ano. Pohled stočí zpět na Henryho, který se pořád směje jeho výrazu. Rychlostí blesku vstane z lavice, čapne Henryho za ruku a táhne ho ze třídy jako hadrovou panenku. Henry vyhekne, jak Kyu škubne jeho ramenem, ale nechá se jím odtáhnout až na konec chodby, kde po schodech vyběhnou na střechu, tam jej Kyuhyun přirazí ke zdi, v obličeji naprosto hladový výraz. Henry se na něj nechápavě koukne.

"No co tak koukáš, mluv! Vyjede po něm dychtivě a čeká, kdy se konečně Henry vymáčkne.

"He?" Mladší chlapec absolutně nechápe, která bije.

"No co je! Tak říkej, jak se ti to povedlo!" Kyuhyun jej doslova hltá pohledem.

"Jako co?" Henrymu začíná docházet, co po něm Kyu chce, navenek ale nedá nic znát. Ten Kyuhyunův pohled vážně stojí za to.

"Henry no tááák!" zavyje Kyuhyun zmučeně, tohle snad není pravda.

Nikomu, ještě nikomu se nepovedlo přinutit Heechula, aby se usmál! A on se teď usmívá na Henryho! No tohle je jako… A Henry tady stojí jak solní sloup, ale aby mu řekl, jak to udělal, tak to už ne! Takhle jej natahovat! Tse, za tohle mu něco provede, fakt. Blýskne se mu v očích. Hmmm, přestávku mají ještě dvacet minut…

"No," Henry pokrčí rameny, "to víš, když někdo umí, tak hold umí. Já ti říkal, že ho dostanu, ne snad?" ušklíbne se zlověstně.

Kyuhyun na něj zůstane nevěřícně zírat. Takže…?

"Tos ho už dostal do postele?"

Henry se na něj koukne jako na idiota a poklepe si po čele.

"Tak daleko jsem ještě nezašel. Na Chula musím pomalu, je jiný, než ostatní. Nedá se tak lehce. Musím na něm zapracovat. Ale je to slibné, můžu s jistotou říct, že minimálně do konce školního roku jej dostanu," ušklíbne se.

"To je za dva měsíce, není to dlouho? Já myslel, že máš na víc. Tak týden, řekl bych," zašklebí se Kyuhyun a Henry jen tiše zavrčí.

"Zkus to sám, když seš tak chytrej," odpoví mu na to Henry.

Kyuhyun protočí očima, no to tak. Heechul je sice sexy, ale on je na jiné. Spíš na rozkošné kloučky, co vypadají, že se jen před chvíli pustili maminčiny sukně.

"Nemám zájem. Já jen myslel, že jsi lepší. Ale když myslíš. Měsíc… to není zas tak moc…" Kyuhyunův tón přivádí Henryho krev k varu, on si z něj střílí, nebo co?!

"Dva týdny," řekne rozhodně.

Kyu k němu zvedne svůj pohled, rty se mu zkroutí v úšklebku.

"Sázka?"

Henry nadzvedne obočí. Kyuhyunův výraz se mu vůbec, ale vůbec nelíbí. Jenže… Jeho zvědavost je silnější a tak se i on nakonec ušklíbne.

"O co?"

Kyuhyun zakloní hlavu a přemýšlivě se zadívá na oblohu, mlaskne při tom jazykem. Henry jej pozoruje, čeká, co jeho kamarád vymyslí. Jak ho zná, a že ho zná celkem dobře, za ten měsíc, co tady trčí za trest od svého papínka. Přemýšlí, že by mu mohl poděkovat, jelikož tohle vážně vypadá zajímavě a dokonce se i více než skvěle baví. Jo, rozhodně mu poděkuje.

Později, teď ho ještě chvíli potrápí tichou domácností. Leeteuk stejně nevypadá, že by mu Henryho ignorace nějak zvlášť vadila. Teď, když má toho svého Kangina. Při vzpomínce na to, jak je spolu našel líbat se v kuchyni, musí se ušklíbnout. V tu chvíli mu ale málem překvapením vypadl talíř z rukou. Ono, ještě neviděl svého otce, aby seděl na jejich jídelním stole s nohama kolem pasu svého podřízeného… no… ale v posteli spíš nadřízeného, dle toho, jak to vypadalo. Málem vyprskne smíchy, je vážně hovado. Ale nevadí. Napadne ho, zda to spolu táhli už před tím, nebo si vážně začali až díky němu? No, to je jedno. Opět přesune svou přítomnost do reality, zadívá e na Kyuhyuna zrovna ve chvíli, kdy se do něj zabodne jeho lišácky pohled.

"Pokud ho do dvou týdnů dostaneš… dáme trojku," Kyuhyun se perverzně ušklíbne a Henry na něj vytřeští oči.

"Cože to?" On se zbláznil, ne snad? Jak chce, aby přinutil Heechula… Ehééé? A navíc…

"Hele, nebude to v obou případech tvoje výhra? Když vyhraju, stejně z toho budeš mít taky něco. A když prohraju… é- co je vlastně za prohru?" koukne na něj Henry podezíravě.

"No, to si tě vezmu k sobě domů… a vyzkouším si na tobě pár svých hraček," mrkne na něj Kyuhyun, přičemž se k němu nakloní tak, že Henry může cítit jeho dech na své tváři.

"Eh… proč mám pocit, že tahle sázka je jen záminka a nakonec bys mi to stejně navrhnul?" zeptá se Henry s nadzdviženým obočím.

"Protože je?" zamrká nevinně Kyuhyun.

"Jsi hovado, Kyuhyune."

"Ale při sexu se mnou ti to nevadí, což?" nakloní se k němu ještě o něco blíž, jazykem přejde po jeho čelisti.

Henrymu se vzbouří krev v žilách a jeho tělo se rozechvěje. Dlaně automaticky vystřelí ke Kyuově krku, přitiskne si jej k sobě o něco víc. Kyu se ušklíbne, jazykem přejde až k jeho rtům, hladově se k nim přisaje, dlaněmi sklouzne k lemu Henryho košile, okamžitě ji začne rozepínat, Henry rukou vpluje do jeho vlasů, zakloní hlavu a prohloubí jejich polibek. Jejich jazyky se střetnou, cítí, jak se Kyu snaží převzít veškerou kontrolu, avšak nedá se tak lehce, pohybuje svým jazykem proti tomu Kyuovu, volnou rukou se sám přesune k lemu košile staršího kluka, šikovně začne rozepínat knoflíčky, Kyu zavrní do jeho úst, spěšně se od něj odtáhne.

"Co takhle rychlovka? Máme ještě dost času…" zavrní nadrženě, kolenem se vmísí mezi jeho nohy, zatlačí na Henryho rozkrok.

Mladší chlapec zaskuhrá, jak jim projede vlna slasti.

"Tak nekecej a dělej," vzdechne, Kyu se ušklíbne, strhne rozepnutou košili z Henryho ramen, okamžitě se vrhne na jeho nahou rozpálenou kůži.

Henry zakloní hlavu na stranu, aby měl Kyuhyun snadnější přístup k jeho krčku. Kyu toho hned využije, jazykem přejde od klíční kosti až k Henryho oušku, silně jej skousne zoubky, pak jej olízne.

"Jseš děvka, Henry. Víš to?"

Kyuhyun pevně stiskne Henryho penis v dlani, mladší kluk zalapá po dechu, ani si nevšimnul kdy…?!

"Ahnnn!" pánví se pohne proti Kyuově dlani, tmavovlásek se zakousne do jeho krku, pak vsaje jeho kůži, užívá si Henryho sténání.

Mladší chlapec pevně semkne oční víčka, Kyuhyunovy doteky jej přivádějí k šílenství. V tuhle chvíli je mu absolutně jedno, že tady může kdokoli přijít, nebo že by mohl přijít dokonce Heechul… vyžene tyhle myšlenky z hlavy a jme se užívat si téhle chvilky. Jo, Kyuhyun je skutečně hovado a Henry ví, že se chová jako děvka, když mu dá, kdykoli se na něj Kyuhyun vrhne. Ale co si bude nalhávat. Sex s Kyuhyunem je snad to nejlepší, co tady na škole zažívá.

 


Komentáře

1 Kami Kami | E-mail | Web | 5. června 2012 v 11:47 | Reagovat

Muhehe, dokonalý dílek...ta sázka vypadá zajímavě :D By mě zajímalo, jestli ho necháš vyhrát.. :D

2 Jannie Jannie | 5. června 2012 v 11:58 | Reagovat

:DDD Parádní:D Opravdu se to začíná rozjíždět:DD Těším se na další díl:DDD

3 wizy^^ wizy^^ | Web | 5. června 2012 v 12:24 | Reagovat

lulinooo ... misto abych zpivala, tak tady ctu uchylne myslenky z Henryho myslenky xD
prosiiim...pridej krik do tocja uz zitra ... bylo by to nejlepsi
ja te jinak zabiju... neprej si me pak na skypu xDD

4 Anete Anete | 5. června 2012 v 12:42 | Reagovat

To si musela přestat v tom nejlepším?:D Hehee mohla by si příštím dílem pokračovat:D Moc pěkný:)

5 Girl with devil's smile Girl with devil's smile | Web | 5. června 2012 v 13:03 | Reagovat

To aj ja idem na internet s tým, že mám niečo spraviť.. a nakoniec po troch hodinách zistím, že som len behala po youtube a zháňala všemožné videá Super Junior, SHINee a Big Bang :D A potom si polhodinu nadávam..a po tej polhodine skončím buď na facebooku, ale pri čítaní poviedok na blogoch :D Uch, keď si budem robiť niečo do školy..vypínam wifi! :D

Toto si napísala za 20 minút? 20 minút?!.. Fúú..smekám! ^ ^ Totálka..
A som zvedavá, či sa Henrymu podarí dostať Heechula do 2 týždňov. Myslím, že sa to tu začína vyvíjať veľmi, veľmi zaujímavo. Kurňa, dúfam..že Henry to vyhrá..pretože už teraz sa teším na tú trojku :D Muhehéé :DD.. Ale ani použitie Kyuhyunových hračiek by nebolo zlé xDD

6 eSmy eSmy | Web | 5. června 2012 v 13:12 | Reagovat

Nech tam nabehne Chul! :D... prosííím Nech tam nabehne! :D:D

7 Jolly (the Sad) Jolly (the Sad) | Web | 5. června 2012 v 14:20 | Reagovat

ňam, ňami.. tak henry šup, šup, chceme trojku! :D

8 Syrinox Syrinox | 5. června 2012 v 14:48 | Reagovat

Uhuhuh.... To bylo skvělé! Kyaaaa wááá! Teď jen uvažuju... Co bude lepší? Aby prohrál, nebo vyhrál? (Protože jsem hovado, tak by bylo lepší, kdyby prohrál... MUHUHAHAHA) *padla* No.. nechám to na tobě (ty víš, že tak zcela ne :D *pod stolem*) Nooo... prostě dokonaloost :D

9 Saia Saia | 5. června 2012 v 15:41 | Reagovat

A kto tu nieje to hovado???....Já chcu trojku.

10 Luczaida Luczaida | Web | 5. června 2012 v 15:53 | Reagovat

Úchylnej Kyuhyun se mi dóóst líbí :D :D

11 Jiki G Jiki G | 5. června 2012 v 16:34 | Reagovat

Hoohooo xDD ten Henry je ale hajzlíík :D a Kyu pěkný prase xDD chudáček Chullie...jeste se budou sázet x(( ale to to delá jeste zajmavejším xDD supééér...jako vždy se nemužu dočkat dalšího dílu...aaa zbožnuju tuhle povídku *,*

12 natt natt | 5. června 2012 v 17:47 | Reagovat

dúfam že to henry zvladne xD trojku!trojku!.....:D asi by trebalo násť kyunovi niekoho(možno semeho :P) ale  až po tej trojke!trojke!
PS:kvapka mi z učenia na karbit

13 Hatachi Hatachi | 5. června 2012 v 20:33 | Reagovat

Moc ůžasný díl... Jako ta sázka nedopadne dobře... A Henry je hodně naivní,jestli doufá že ho necháš vyhrát... Jsem moc zvědavá na Chulího reakci až to celé praskne...a ono to určitě praskne. Už se moc těšim na další díl...

14 Park Haney Mi Park Haney Mi | 6. června 2012 v 6:18 | Reagovat

HHahaaaa.. tak tohle se mi opravdu zamlouvá, stejne ta trojka bude, buď dobrovolná a nebo tam chula dotahnou muhehe xD každopádně jsem na Henryho opravdu zvědavá :) a to yaoi na konci Ach ..krásné opravdu krásné :*

15 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 8. června 2012 v 20:26 | Reagovat

jeeej dalsi dil konecne!
pch bych nerekla no pockej henry kdyz si zacnes i s heechulem jako v posteli a tak bwahaha mkusi s ezamilovat a ne tu takhle s kyuhyunem to je devka ty vole:D
ale jako ja si fakt myslela ze je najde chulie:d sem zvedava co bude dal honem honem ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif