Prokletý - 15. díl

26. května 2012 v 0:01 | Luli(na) |  Prokletý
Tohle tady už dlouho nebylo, což? No jo, nějak jsem nevěděla jak pokračovat, ale zase jsem nechtěla, aby to moc dloiho stálo, tak jsem se dnes dokopala k tomu, abych to napsala. Dokonce jsem se překonala, má to přes 2000 slov. to je myslím, dost, že? Takový vcelku dlouý díl. A obsahově... uspokojující? No, není to tak moc rozepané, neměla jsem čas (matka), ale snad se to bude líbit i tak. Doufám, že si to užijete, děti. Miluju vás! Pro pořádek ještě dávám věkovou hranici 17+, abyste pak neřekli :D
"Co tady kruci zase děláš, Yoochune?" zavrčí Siwon nepříjemným tónem, když se kolem jeho pasu obtočí dvě silné paže a na krku ucítí horké rty. To, že se celé jeho tělo rozechvěje chtíčem už jen tím jeho horkým dechem na své kůži, se snaží ignorovat. Ne že by se mu to dařilo.
"Chyběla mi tvá blízkost." Zavrní Micky do jeho ouška a skousne jeho lalůček.
"A já myslel, že jsem se tě konečně zbavil. A ono nic." Povzdechne si otráveně a ubere plyn, aby na něj nezačal prskat rozpálený olej, na kterém právě smaží vejce. Jde ovšem jen velice těžce, soustředit se na něco, když jej Mickyho ruce hladí po obnaženém hrudníku, když jej jeho měkké rty laskají na rameni, zkousavší jeho kůži, která je rázem rozpálená téměř stejně jako olej na pánvičce. Nedokáže zabránit tichému povzdechu, který se vydere z jeho hrdla. Přivře oči slastí a jeho tělo se mimoděčně samo opře o Yoochunovu hruď.
"To bych ti přeci neudělal, Siwonnie…" zašeptá svůdně, políbí jej na ušní lalůček, pak jej vtáhne mezi rty a jemně zatahá, skousne jej zoubky, přejde po něm špičkou jazýčku, opět jej políbí a pak se mírně odtáhne. Vrátí se zpět k rameni, zopakuje stejný postup jako u jeho ouška, pak jazykem pomalu klouže až k jeho krčku, na který se s chutí přisaje. Vcucne jeho jemnou kůži a jemně ji saje. Siwonovi se zadře dech, je to tak příjemné. Tak neskutečně příjemné. To, jak si Micky pohrává s jeho tělem, jak jej jeho doteky ovládají… Prudce otevře oči. Kruci…! Ten démon si z něj snad udělal hračku, či co? Měl ho zabít… MÁ ho zabít! A co dělá místo toho? Sténá tady jeho jméno, prahne po jeho dotecích…
"Proč já tě nezabil, když jsem měl šanci?" zaúpí tiše, když vyndává vejce na talíř. Natáhne se pro další, rozbije jej o hranu stolu a nechá ho dopadnout na rozpálený olej.
"A odepřít si všechnu tu slast? Hnn?" Mickyho ruce vklouznou pod lem Siwonových trenek, jemně přejdou po jeho podbřišku k jeho boku, pohladí stehno, jemně do jeho kůže zaryje své nehty. Siwon se kousne do rtu, aby nezasténal moc nahlas.
"Si věříš, démone." Zavrčí, má sto chutí chytit tu pánev a vylít mu ten olej na hlavu. Ale představa, že by znetvořil tu dokonalou tvář, tu heboučkou pleť, podmanivé a plné rty… Teď pro změnu má chuť vylít ten olej na sebe, aby se vzpamatoval. Nechat toho démona, aby si s ním takhle hrál, dovolit se mu takhle se jej dotýkat, líbat ho… Jak šíleně to vypadá, když o tom takhle uvažuje. On, který démony ze srdce nenávidí, on, který prahne po jejich smrti víc, než po čemkoli jiném… se teď nechá svést jedním z nich. A ještě k tomu tak jednoduše… Měl by se stydět. Co by si o něm pomyslel Leeteuk, kdyby se tohle dozvěděl? Na to raději ani nechce pomyslet. Stačil mu jejich poslední rozhovor.

"Jsi v pořádku, Siwone?" zeptá se Leeteuk, když si všimne jeho nepřítomného pohledu. Jako by byl duchem někde úplně jinde. Ani netuší, že má sakra pravdu. Siwon sebou trhne, když ho hlas jeho šéfa probere ze zamyšlení a zatlačí ty podmanivé měděné oči a nádechem rudé někam do pozadí mysli. Už jsou to dva dny, co se ten démon neukázal. Kde vězí?
"No tak, Siwone!" Zamrká a překvapeně se koukne na Leeteuka.
"No? Co je?"
Leeteuk si povzdechne, tohle nemá cenu. Mluví na něj dobrou půlhodinu a on nic. Plesknul by ho něčím, kdyby mohl. Ale předměty na jeho stolu, by mu mohly ublížit víc, než by mohl připustit. Majznout ho takovým notebookem nebo stolní lampičkou, nedej bože tou bichlí, to by nedopadlo nejlíp. Raději si přejde dlaní po tváři a podívá se na Siwona unaveným pohledem.
"Tak ještě jednou. A prosím, teď už mě poslouchej."
Siwon se zamračí, vždyť ho poslouchá. Cože to říkal?
"Jasně." Řekne rychle a začne se plně soustředit. Leeteuk mu zopakuje vše ještě jednou, přičemž pořád dává pozor, aby Siwon zase nepřestal poslouchat.
"…Taky budu muset odejít na pár dní do Londýna, Kyuhyun má podezření, že to dítě u rodiny, ve které je přes ten výměnný pobyt, posedl démon. Jenže si tím není jistý. Musím se na to podívat sám."
Siwon se ušklíbne.
"A dle čeho tak usuzuje? Snad mu to dítě lohlo PSP?"
"Siwone!" okřikne jej Leeteuk a tik v rukou, které se SAMY natahují k jeho notebooku, se mu jen tak-tak povede ovládnout.
"No co, uznej, že je to ještě děcko."
"Je o dva roky starší než ty!"
"Vážně? Já myslel, že je mu deset…" Siwon se skvěle baví nad Leeteukovým vzteklým pohledem. Jak jednoduše ho jde vyprovokovat. A to stačí tak málo.
"Proč ho musíš pořád takhle urážet?" zeptá se Teuk rozčíleně.
"Protože mě baví sledovat, jak se vztekáš, že ti urážím tvého miláčka."
"C-c-c-c-o? Jakéhože miláčka?" vypískne Leeteuk, Siwon má co dělat, aby sebou nešlehnul o podlahu, ten Leeteukův pohled je k nezaplacení, fakt.
"Neříkej, že se ti nelíbí, viděl jsem ten hladový pohled, když se nedíval." Ušklíbne se Siwon a Leeteuk zrudne. Siwon si není jistý, zda studem nebo vzteky. Předpokládá, že obojí. Leeteuk se pár krát nadechne, aby se uklidnil, pak po Siwonovi střelí pohledem.
"Do toho tě ovšem nic není. Taky se tě neptám, odkud máš ten cucflek na krku." Pro teď se to Siwon, kdo nahodí zabijáckou grimasu a Leeteuk se málem vysype z křesla.
"Ale to je jedno, ty si hlavně dávej bacha, počítač mi ukazuje, že se kolem tvého bytu motá démon." Leeteukův pohled zvážní, Siwonův obličej ztuhne.
"…vážně?" zeptá se překvapeným tónem, který sám sobě nevěří. Leeteuk však nevypadá, že by to postřehl.
"Jo, vážně. Nevšiml sis nic neobvyklého? Podezřelého? Démonického?" zeptá se jej Teuk. Siwon sevře ruce v pěst a chytne křeč do obličeje.
"Absolutně nic neobvyklého podezřelého démonického jsem neviděl." Pokroutí hlavou, div si nezlomí vaz, Leeteuk se na něj podezíravě podívá. Zdá se mu to, nebo se Siwon chová nějak… podivně?
"Vážně ne?"
"Jistěže ne. Víš přece, že kdybych uviděl démona, okamžitě ho zabiju." Siwon má tendence zkontrolovat, zda mu neroste nos stejně jako Pinokiovi, avšak rozmyslí si to. Leeteuk si ho ještě chvíli měří pohledem, pak se opře do křesla.
"Aha, no dobře. Ale každopádně si dávej pozor. Jestli se v pondělí vrátím a ty budeš někde ležet mrtvý, zabiju tě."

Siwon se ušklíbne, mrtvý, to tak. Leda že by mu Micky vyšukal mozek z hlavy. Zachvěje se už jen tou představou, nehledě na to, že Mickyho ruce jej hladí po nahé kůži, rty jej líbají na krku, zádech… Horký olej prskne na jeho ruku a vrátí jej do přítomnosti. Zakleje jak dlaždič a vsaje poraněnou kůži mezi rty. Druhou rukou vypne plyn a hodí vajíčko na talíř.
"Jdi doprdele, Micky, fakt!" zavrčí, tohle vážně potřebuje. Aby ho nějaký démon rozptyloval při vaření! Ještě tady něco podpálí!
"To má být pozvánka?" zavrní Micky do jeho ouška, dlaní se posune v jeho trenkách níž a přejde prstem po Siwonově otvůrku. Černovlásek sebou škubne a trhavě se nadechne.
"Ne, to bylo jako, padej, než tě zabiju." Procedí skrz zaťaté zuby.
"Tohle už tady bylo. Dokonce víckrát. A já pořád žiju. Vysvětlíš mi to?" olízne lasturku jeho ouška a otře se o jeho otvůrek o něco silněji. Siwon nezabrání vdychu, který mu unikne ze rtů a Micky se jen ušklíbne.
"Chci tě, Siwone." Zakousne se do jeho krčku jako upír prahnoucí po jeho krvi. Siwonovi se zadře dech, zakloní hlavu a jeho tělo se opře o Mickyho celou svou váhou. Micky jej k sobě prudce otočí a než se Siwon rozkouká co a jak, sedí na lince a Yoochunovy rty jej hladově líbají. Siwon zasténá, jeho ruce vystřelí k Mickyho krku, pevně jej obejme, nohy obtočí kolem jeho pasu a natiskne se na něj, jak jen to jde. Micky jej vezme kolem pasu, odtáhne jej od linky a jedním tahem z něj stáhne trenky. Pak jej opět vysadí na desku a vrhne se na jeho rty. Siwon mu ochotně odpoví, dlaněmi vpluje do jeho vlasů a sevře je v pěstech. Mickyho to zatahá, ale nestěžuje si, je to příjemná bolest. Rajcovní. Stejně jako ten kluk, kterého si hodlá vzít. Opět.
"Micky…" Siwon táhle zasténá, Mickyho dlaň pevně objímající jeho penis způsobí, že jeho srdce vynechá úder. Micky stiskne jeho chloubu o něco víc, cítí, jak se Siwon třese, jak zatíná nehty do kůže na jeho hlavě. A Siwonovy steny, tak neskutečně rajcovní, jej vzrušují na maximum. Bože, nebyl s ním čtyři dny a potřebuje jej jako drogu! Ten kluk snad není člověk…!
"Já tě snad ošukám hned tady na místě…!" dostane ze sebe Micky chraplavým hlasem, v kalhotách jej již bolestivě mučí těsný prostor a jeho penis tepe vzrušením. Tak moc po Siwonovi touží…!
Siwon místo odpovědi vyklouzne z jeho vlasů, aniž by se odtrhnul od jeho rtů, začne spěšně rozepínat knoflíčky jeho košile. Tiše zavrčí, jde to moc pomalu. Vezme lem košile a prudce škubne. Knoflíčky se rozsypou po podlaze, Siwon stáhne košili z Mickyho ramen, ta pak dopadne na podlahu stejně ignorována jako knoflíky. Wonnieho ruce se okamžitě rozběhnou po Mickyho dokonalém těle,škrábe jej nehty na zádech a Yoochun jej za to nešetrně kousne do rtu. Vzápětí jej ale polaská jazýčkem, vsaje ho mezi rty a začne ho opečovávat. Siwon zapřede jako kočka, obejme Mickyho kolem krku, vklouzne jazýčkem do jeho úst. Micky se nebrání, nechá jej na chvíli převzít nadvládu, sám se začne zbavovat kalhot, potřebuje se uvolnit z toho upnutého prostoru. Ve chvíli, kdy je zcela nahý, vecpe se mezi Siwonovy nohy, jeho klín se otře o Wonnieho vzrušený penis. Oba roztouženě zasténají, Mickyho dlaně se opět rozběhnou po Siwonově těle, nahmatají jeho bradavky, začne je mnout, Siwon se proti němu pohne se slastným výkřikem, tolik jej ty doteky uspokojují.
"Yoochune." Další slastné zaskučení, když se Micky pohne pánví proti němu a jejich chlouby se o sebe opět otřou. Tohle nevydrží, chce ho. Tak moc!
"Micky, vem si mě. Hned…!" zaskučí, v jeho očích se odráží touha a chtíč. Mickymu se zadře dech na půl cesty z plic, jak by mohl odolat takovéhle prosbě?
"S radostí." Zašeptá, stáhne Siwona z linky a otočí ho k sobě zády. Chytne jej za půlky, roztáhne je od sebe a bez přípravy do něj prudce vnikne. Zatmí se mu před očima, vše kolem na pár vteřin přestane existovat, neslyší Siwonovo bolestivé zaúpění, slyší pouze zběsilý tlukot vlastního srdce. Trvá hodnou chvíli, než se vzpamatuje natolik, že se v tom úzkém prostoru pohne.
Siwonem opět projde bolest, zaskučí a pevně sevře desku kuchyňské linky. Asi to neměl chtít takhle rychle… pálí to jako čert. Micky vezme Siwona za boky a přirazí proti němu, natiskne se na jeho záda a políbí ho na rameno.
"V pořádku?" zeptá se tiše, avšak Siwon neodpoví. Snaží se co nejvíc uvolnit, aby ta bolest zmizela, zatím se mu to moc nedaří. Yoochun pochopí. Dlaní nahmatá jeho penis a pevně jej stiskne. Siwon zalapá po dechu, sevření desky ještě zesílí, klouby mu zbělají. Neví, na co se soustředit víc, na bolest v jeho konečníku, nebo na slast, kterou mu způsobují rychlé tahy Mickyho dlaně…
"Háááh!"
Micky pevněji sevře v dlani jeho penis, pumpuje dlaní, stahuje předkožku, prstem krouží po špičce jeho žaludu. Volnou rukou mne jeho bradavku, líbá jej na krku, lopatkách, opět na krku, na rameni, vrátí se na krk, k oušku… Pohne se v něm. Pomalu a opatrně. Siwon zalapá po dechu, pak zasténá a sám se proti němu pohne. A Micky do něj začne přirážet. Hrubě, nenasytně, tvrdě a rychle. Siwon sténá jako děvka, kouše se do rtu, vzdychá jeho jméno, prohýbá se v zádech…
"Ahnnnnn!!!"
V jeho penisu to zaškube, Mickyho dlaň pokropí jeho sperma, svaly v konečníku se stáhnou, přivedou tak k vrcholu i Mickyho. Démon se v něm ještě pár krát pohne, než z něj vyklouzne. Siwon cítí, jak mu po stehnech stéká sperma, jak se na něj Micky ze zadu natiskne, jemně jej políbí na krk.
"Tohle mi chybělo." Zavrní spokojeně. Siwon ztěžka vydechne, setře si dlaní pot z čela a pohledem sklouzne na talíř kousek od něj.
"Vychladla mi snídaně…"
 


Komentáře

1 Kami Kami | E-mail | Web | 26. května 2012 v 0:24 | Reagovat

Tak to bylo naprosto dokonalý! Delší chválu čekej zítra na skypu, teď už usínám na klávesnici :D

2 Syrinox Syrinox | 26. května 2012 v 1:42 | Reagovat

Ten konec... mě zabil.. Fakt že jo... "Vychladla mi snídaně" něco takového můžeš opravdu napsat jenom ty, ale i tak je to dokonalé a já tě za to miluju. Jsi skvělá Luliiii!! Muhuhu XD Krásný díl a já už se vážně těším na další... Kekeke :D

3 Luczaida Luczaida | Web | 26. května 2012 v 2:07 | Reagovat

chudáček Siwůůnek, bude mít studený vajíčka :D

4 Mai Mai | 26. května 2012 v 9:03 | Reagovat

"Vychladla mi snídaně" - tak toto ma dostalo..:D Toto bol tak rajcovný diel, že som oslintala celú klávesnicu..:D Milujeeem túto kapitolovku...:D

5 Hatachi Hatachi | 26. května 2012 v 9:30 | Reagovat

To byl naprosto ůžasný díl. Jako sex v kuchyni...dokonalý,totálně dokonalý. Jen škoda té vychladlé snídaně. A Teukie je zamilovaný? A do Kyua? Doufam že jim taky věnuješ jeden dílek...aspoň jeden,prosim prosim. Moc se těšim na další díl...

6 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 26. května 2012 v 11:07 | Reagovat

muhaha! dokonalost!
v noci se,mi o nich i zdalo! a muzu si za to sama xD

7 Shi Elisha Siwonnie-chan Shi Elisha Siwonnie-chan | Web | 26. května 2012 v 11:52 | Reagovat

Krucííííííííííííííííííííííí! To bylo.. Muchuchuchu!!! Božééé.. *slintá*

8 Girl with devil's smile Girl with devil's smile | Web | 26. května 2012 v 14:19 | Reagovat

Etto, ja som si tento diel čítala o jednej v noci a asi začínam trpieť sklerózou, pretože teraz len kukám "toto som skutočne  čítala?" :D No nevadí.. Príležitosť, ako si to prečítať ešte raz :D

Muhaháá!..100-násobné muhaháá.. *to je momentálne jediné, čoho je schopná*..xD.. Tento diel bol neskutočne dobrý :D Ale to je predsa jasná vec xD A tie hlody.. "Jdi doprdele, Micky, fakt!"
.."To má být pozvánka?".. Hej, toto ma vie vážne dostať :DD A to nehovorím o konci xD.. Tse, ako keby ho nejaké raňajky mali teraz zaujímať :D

9 Anete Anete | 26. května 2012 v 16:10 | Reagovat

Zase jsi mě zabila! Tohle byl opravdu skvělí díl:D Už aby bylo zase pokráčko:D

10 Jiki G Jiki G | 27. května 2012 v 23:58 | Reagovat

TVLE xDD vychladla snídane xDD tak to jo no xDD to bych taky chtela aby mi přesne kvuli takovy veci s takovim clovekem vychladla snídane xDD no ale to jsem zase nekde jinde než bych chtela xDD jako dokonalej díl...jsem vážne zvedavá jak to bude pokračovat xDD važne vubec netušim co čekat a to se mi líbí xDD muuhuuu

11 Saia Saia | 29. května 2012 v 16:10 | Reagovat

Hm?? Tak to bol Siwonie zaujímavý spôsob ako zabiť toho ňuňúúú sexi démona.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama