Prokletý - 14. díl

12. května 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Prokletý
Haha, děti, jak moc mě milujete? Já vím, hodně, že? A právě proto mám tady pro vás další díl Prokletého. Tenhle berte jako omluvu za to, že jsem ten předešlý usekla tak dokonalým způsobem, že jsem málem přišla o hlavu, jak mi tady vlítla cihla (Kdo to byl? Přiznejte se!). Je to asi nejdelší dílek, má 2800 slov, 5A4 a ještě k tomu 18+.Tak co, jak moc mě teda milujete? Já vás totiž miluju hoooodně moc.
"Toužím po tobě až příliš, než abych teď přestával. Vražda bude muset počkat, Siwonnie." Mickyho horké rty uvězní ta lákavá ústa v chtivém polibku, svým jazykem zaútočí na řadu zoubků a Siwon jen toužebně zasténá, vpluje dlaní do Mickyho dlouhých vlasů a sevře ji v pěst, druhou rukou vyhledá drobné knoflíčky černé košile, spěšně se je snaží rozepnout. Micky se do polibku ušklíbne, tak nedočkavě se Siwon snaží dostat pod jeho oblečení a to déle mu to pak trvá. Chytí jej za zápěstí a odpoutá se od jeho rtů, přičemž Siwon nesouhlasně zaskučí, pokusí se přitáhnout si ho zpět, ale Micky je přeci jen silnější, Siwon ani neví jak, najednou je opět zády přiražen k posteli, Micky mu pevně drží zápěstí podél jeho hlavy a v očích mu planou žhavě rudé plamínky.
"Jsi tak nedočkavý. To je sexy." Siwonovi se blýskne v očích, prudce škubne rukama, chce využít moment překvapení, avšak zapomíná, s kým má tu čest. Démon svírající jeho zápěstí se pouze ušklíbne a než se Siwon stihne vzpamatovat, přiváže mu Micky ruky o pelest postele tílkem, které bůhví odkud vzal.
"Teď si s tebou pohraju, Wonnie. Doufám, že ti to nevadí." Zavrní mu do ouška a skousne ho mezi zoubky. Siwon zaskuhrá a trhne rukama, látka tílka jej nepříjemně zatahá a on zkřiví tvář v nesouhlasu.
"Dej to pryč." Zaskučí, vůbec se mu nelíbí, že by jej měl mít Yoochun takhle ve své moci. Vzápětí se musí ušklíbnout nad vlastními myšlenkami. Vždyť ten parchant jej má ve své moci už od první chvíle, co jej potkal.
"Ne." Zní jednoduchá odpověď. Micky svým jazýčkem ještě jednou olízne Wonnieho ušní lalůček, pak se jím začne posouvat po citlivé kůži na jeho krčku, Siwonovi vyskakuje husí kůže, jemné vlásky na zátylku se mu zježí a dech se mu zadře v hrdle.
"Micky…" zasténá tichounce a zakloní hlavu mírně dozadu, aby se Micky snadněji dostal ke každému kousíčku jeho kůže. A taky že tak učiní. Ochutnává každičký centimetr heboučké kůže, ta jemně slaná chuť jej přímo vzrušuje. Siwon zatíná ruce v pěst, horký jazýček zkoumající jeho kůži na krku, jemně olizující drobné kapičky potu, jež se zjevují na jeho těle, ty nenechavé ruce hladící jeho boky, bříško, hruď…
"Anghhh…!" musí si skousnout ret, aby nevykřikl, když Micky mezi prsty silně stiskne jednu jeho bradavku. To, co s ním ten démon provádí… je neskutečné. Mělce dýchá, do plic se mu nedostává potřebné množství kyslíku, zvláště když ucítí jeho zoubky, jak se zarývají do jemné kůže na jeho klíční kosti.
"Bože, Micky…!" prohne se v zádech, škubne hlavou na stranu, vlasy mu spadnou do tváře, pevně semkne oční víčka, do tváře se mu hrne krev. Takhle sténat, to je snad zlý sen! Nikdy… nikdy nedával takhle moc najevo své pocity. A teď, přijde on, stačí tak málo a Siwon sténá jako poslední děvka. Kam se to jen dopracoval? Zatne zuby a pokusí se uklidnit svůj dech. Nejde to, nedokáže to. Stačí, aby Micky o něco silněji promnul jeho bradavku, aby ji následně uvěznil mezi vlhkými rty, jemně na ni dýchnul a pak skousnul a… Siwonovo tělo se svíjí slastí, kroutí se pod Mickym, prohýbá se proti jeho dotekům a Micky se v duchu vítězně usmívá. Ať si ten chlapec říká, co chce. Teď už mu patří. Nadobro.
"Řekni, Wonnie, jak moc mě chceš? Jak moc po mě toužíš? Chci to slyšet." Zašeptá, když se přestane věnovat Siwonnieho bradavce. Dlaní odhrne vlasy ze Siwonovy tváře, uchopí ji do dlaní a přinutí jej otočit se k němu. Siwon má zavřené oči, víčka se mu chvějí, jeho tvářičky jsou zarudlé vzrušením a touhou.
"Podívej se na mě, Siwone." Zašeptá svůdným hlasem, Siwonovi nezůstává než jej poslechnout. Jak by mohl odporovat? Pomalu otevře oči. Krvavě rudá, to je první, co uvidí. Krvavě rudá barva Mickyho očí, plane ohněm, vášeň, která z nich vyvírá jako láva… Polije ho horko, už jen z toho, jak se na něj Micky v tuhle chvíli dívá. Jako šelma na svou kořist, jen vycenit špičáky a zakousnout se. A on si uvědomí, že přesně na ten okamžik čeká. Až jej Micky pohltí, celého si jej vezme, hrubě, tvrdě vášnivě… Zatmí se mu před očima.
"Neměj blbý otázky, démone. Vem si mě konečně! Vždyť přesně tohle chceš, ne? Tak dělej!" dívá se mu do očí, Micky vidí tu touhu, tu nedočkavost, ten rudý záblesk, který se v nich na vteřinku objeví.
"Tak na co čekáš?" Siwon téměř zaúpí, tak moc po tomhle muži touží a on na něj jen civí, propaluje jej hladovým pohledem, z každého kousku jeho těla cítí, jak moc po něm ten démon touží, ale aby se činil…! Micky zamrká, aby se vzpamatoval, a na jeho rtech se objeví děsivý škleb.
"Jak si přeješ." Řekne jen, načež se hladově přisaje k Siwonovým rtům, hrubě na ně zatlačí, vpluje do jeho úst, Siwon cítí jeho jazyk všude, má pocit, že mu ho Micky narval až do krku. Nic nenamítá, pouze zvrátí hlavu na bok, mírně ji nadzvedne a ještě víc otevře svá ústa. Micky jej líbá tak dravě, že nestíhá na jeho polibky odpovídat, dlaněmi jej hladí po odhalené kůži, postupuje až k jeho podbřišku, kde jej zastaví lem trenek. Zavrčí do polibku, ale ani jen nenapadne ho přerušovat, Vklouzne prsty pod lem toho v tuhle chvíli zcela zbytečného kusu oděvu a začne jej stahovat ze Siwonových boků. Černovlásek zaskučí, nadzvedne se v bocích, aby Yoochunovi pomohl se svlékáním, za co je mu démon vděčný. Rychle z něj stáhne trenky, hodí je někam za sebe a jeho dlaň se okamžitě rozběhne po nově odhalené kůži. Pohladí podbřišek, jemně po něm přejde prsty, sklouzne k vnitřní straně Siwonova stehna a jemně jej pohladí. Chlapec pod ním sebou trhne a tlumeně mu zasténá do úst, zaškube rukama, chce je uvolnit, ale nemůže. Zavrčí jak vzteklý pes, avšak Micky na to nereaguje. Hladí jeho stehno, občas do něj zaryje nehty, čím si vyslouží hlasité sténání, které nedokáže utlumit ani jeho jazyk plenící Wonnieho ústa. Přesune se dlaní na vnější stranu stehna, hladí jej, vklouzne pod jeho tělo a pevně uchopí jeho zadeček. Siwon zaskučí, jeho tělem projíždí jedna vlna slasti za druhou, zoufale svým jazykem pohybuje proti tomu jeho, Je to jen chabé odpovídaní na Yoochunovy dravé polibky, nechápe, jak dokáže stíhat tolik věci najednou. Líbat jej takhle vášnivě, hladit jeho zadeček, věnovat se jeho bradavce… Bradavce…
"Háááh!" Zasténá a zvrátí hlavu až moc dozadu, Micky je nucen přerušit jejich polibek. Ušklíbne se. Ještě jednou zopakuje pohyb, který se Siwonem tolik zamával. Táhle přejde prstem po naběhlé bradavce, pak ji silně stiskne a zatáhne. Další hlasitý sten vyjde ze Siwonova hrdla a Micky potěšeně sleduje, jak se jeho tvář křiví rozkoší. A to s ním ještě ani pořádně nezačal.
"Přinutím tě vykřičet si hlasivky, drahý Siwonnie. Budeš sténat jako laciná děvka, budeš křičet mé jméno, budeš mě prosit…" už jen Yoochunovy slova, které mu tiše šeptá, jej přivádějí k šílenství a věří, že se splní vše, co mu tady teď Micky slibuje.
"Pomiluj mě, Micky, tak tvrdě, jak jen to dovedeš." Zaskučí, je mu jedno, jak teď musí vypadat, jediné co chce, je aby jej už ten démon zatraceně ošukal!
"Ovšem že, ale budeš si muset počkat. Nejdřív, jak jsem slíbil, si s tebou pěkně pohraju." S tím jej silně kousne do krku, až Siwon bolestivě zaúpí, pak poraněnou kůži vsaje mezi rty, přejde po ní jazýčkem, cucá ji a zoubky za ní tahá, pak zase líže a saje a Siwon nedokáže potlačit výkřiky, co se mu derou z hrdla. Kousne se do rtu, až moc silně. Ucítí kovovou pachuť krve. Bolestivě sykne, tohle asi trošku přehnal. Ale Micky jej nenechá dlouho přemýšlet nad bolestí, ta se jeví jako zcela nepodstatná ve chvíli, kdy Siwon ucítí jeho teplou dlaň na svém již naběhlém údu. Vytřeští oči a zalapá po dechu. Micky stiskne jeho penis víc, palcem pohladí jeho špičku. Siwon sebou škubne, pánví se pohne proti Mickyho ruce, ten se jen zlověstně ušklíbne.
"Tohle se ti líbí, viď?" zapumpuje rukou, stáhne předkožku a palcem obkrouží žalud.
"Ahnnn…!" Siwon si opět skousne ret a vzápětí zaskuhrá bolestí. Micky vzhlédne k jeho tváři, všimne si tenkého pramínku krve, který ztéká z jeho koutku.
"Ale, ale." Ušklíbne se a skloní se k jeho rtům, jazykem obkrouží jejich konturu, ucítí sladičkou krev, slízne ji a mlsně ji převalí na jazyku.
"Rajcovní." Zašeptá, hrubě chlapce políbí a odtáhne se.
"Ukaž, jam moc umíš křičet, Wonnie." Siwon chvíli nechápe, co má Micky na mysli, když však ucítí jeho horká ústa, kolem svého penisu, před očima se mu zatmí, otevře ústa v němém výkřiku, srdce vynechá úder a pak se rychle rozbuší. Micky pohltí celý jeho penis, pak se odtáhne, zoubky jemně zatlačí na jeho žalud, špičkou jazýčku přejde po vrcholku, poté olízne celou jeho délku. Dlaněmi pevně drží jeho boky, aby se nemohl pohnout, dráždí jeho erekci, jak jen to jde, líže jej, saje, hryže, pak jej opět pohltí až po kořen. Siwon vykřikne rozkoší, marně se snaží přirazit proti těm dokonalým ústům, Micky jej drží pevně, týrá jej mučivě pomalým tempem. Dlouho si s ním pohrává, cítí, jak se Siwonovo tělo třese, jeho hlasité steny nabírají na intenzitě a Micky ví, že se jeho milenec blíží k vrcholu. V duchu se škodolibě ušklíbne a vypustí jej z úst. Siwon frustrovaně zaskučí, zoufale se pokusí pohnout boky, opět bez úspěchu.
"Yoochune!" vykřikne v zoufalé prosbě.
"Copak?" pronese Micky svůdným hlasem, Siwon má pocit, že zešílí. Jeho penis bolestivě tepe, žádá si pozornost, kterou mu Micky očividně odmítá poskytnout.
"Ty… parchante. Dělej!" zavrčí, odpovědí mu je však jen tichý smích. Vzápětí se před ním objeví Mickyho tvář.
"Ne ne, říkal jsem, že si s tebou pohraju. Zakroutí mu prstem před obličejem a pak mu lípne drobný polibek na nos.
"Vychutnám si tě," polibek na čelo, "…celého." Vroucný polibek na rty, jazykem je obkrouží, pak olízne celou jeho čelist až ke krku, přes klíční kost, postupuje níž, k hrudníku, chvíli si hraje s jeho bradavkami, poté jde dál, vlhkou cestičkou se posouvá k jeho klínu. U bříška opět zastaví a Siwon opět zaskučí. Hned však zasténá rozkoší, když Mickyho nezbedný jazýček vklouzne do jeho pupíku.
"Hnnnn," skousne si ret, slastí přivírá oči, blaženě zaklání hlavu…
Micky vyklouzne z pupíku a zamíří k podbřišku. Siwon ztuhne nedočkavostí, nemůže se dočkat, až opět ucítí to teplo Mickyho úst, málem ani nedýchá. A Micky jej jemně políbí na špičku penisu, to je však jediná pozornost, kterou mu věnuje, než si jeho rty najdou místečko na jeho stehně. Zklamané vydechnutí jej přinutí k úsměvu. Motýlími polibky zasypává Wonnieho stehno, posouvá se níž a níž, až k jeho kolenu, pak se vrátí zpět, pomalu, pomaloučku, posouvá se po vnitřní straně stehna, jeho ruce zabloudí k Siwonovým bokům, táhle jej pohladí, pak i dlaně přesune na stehna a ty od sebe tlakem odtáhne.
"Micky!"
Krouží jazykem po jemné kůžičce Siwonových varlat, stiskne je mezi zoubky, pak je polaská. Siwonovi se před očima zjevují mžitky, málem nestíhá polykat sliny, jak se z jeho hrdla dere sten po stenu, každou vteřinou hlasitější. Když je Micky vsaje do úst, téměř nevnímá, prohýbá se v pánvi, zaklání hlavu, křečovitě k sobě tiskne oční víčka, ruce zatíná v pěst… Bože, kdyby mohl použít ruce. Věří, že by stačily dva, možná tři tahy a udělal by se. Kruci…! Trhne rukama, zoufale a až moc silně, látka se mu zadře do zápěstí, jen okrajově vnímá palčivou bolest…
Yoochun se ještě chvíli věnuje jeho varlatům, saje je a líže, pak je vypustí z úst a zamíří k další velice zajímavé části Wonova těla. Jazýčkem jemně přejde od varlat až k otvůrku Siwonova konečníku. Obkrouží jej jazýčkem, poté na něj zatlačí.
"Bože, Yoochune!" zařve Siwon rozkoší, bere zpět, co řekl, pokud Micky zajde jen o kousíček dál a… Mickyho jazyk vklouzne do Siwonova těla, úzký prostor kolem něj způsobí, že jeho tělem projde třes. Tak moc úzký…! Ježiši kriste! Vyklouzne z jeho těla jazykem a poté do něj opět vnikne, Siwon vykřikne jeho jméno, pohne se proti němu, pot mu ztéká z vlasů na čelo, v ústech má sucho. Jeho penis tepe nesnesitelnou bolestí, jak touží po uvolnění, které mu ten parchant odmítá dopřát. Hraje si s ním. Krutě, až moc krutě. Siwon začíná mít neblahý pocit, že tyhle hrátky nemůže přežít. Tolik slasti… to snad ani není možné.
"Víc! Prosím!" slyší se zasténat a vzápětí má chuť si nafackovat. Tohle přeci nechtěl říct! Nebo ano? Cítí, jak z něj Micky vyklouzne.
"Tak víc, říkáš? Jak si přeješ." Z toho tónu jej zamrazí. A taky že oprávněně. Slyší šustění látky, přinutí se otevřít oči a podívat se, vidí už jen, jak Micky hází kusy svého oblečení kamsi stranou. Celé jeho tělo ztuhne, horko se střídá s chladem, má pocit že vybouchne, že zešílí už jen pohledem na to dokonalé tělo… Sleduje, jak Micky zamíří dlaní ke svému klínu, jak pouhými pár pohyby probudí svou chloubu k životu. Zastaví se mu dech, když se Micky vzápětí vmísí mezi jeho nohy a nadzvedne jeho boky. Natáhne se k jeho tváři, zadívá se mu do očí a Siwon si může všimnout jeho zastřeného pohledu. Nemusí hádat, aby věděl, že v jeho očích se musí odrážet stejný chtíč, stejná touha…
"Pojď do mě!"
Jeden prudký příraz a pokojem se rozlehnou dva výkřiky. Jeden slastný a jeden bolestný. Micky má pocit, že umřel a dostal se do ráje, ten těsný prostor se zdá být kolem jeho chlouby snad ještě užší, než si pamatuje jeho jazyk.
Siwonovým tělem projde ostrá bolest, do očí se mu nahrnou slzy, bolestivě zaúpí. Micky si toho všimne, avšak pohled na Siwonovy slzy jej nezaskočí, věděl, že to bude bolet, ale když jej Siwon takhle prosil… nemohl odolat. Přesto mu ho přijde trochu líto, zlíbá těch pár slziček, poté se přisaje k jeho rtům.
"Sám jsi to chtěl." Zavrní jako kočka. Otře se rty o Siwonovu tvář, vyhledá ty jeho a uvězní je v polibku. Siwon se nebrání, ochotně mu začne polibky oplácet. Micky se v něm prudce pohne, Siwon vykřikne, pořád to bolí. Avšak Micky se pohne opět, nedbaje na to, téměř celý z něj vyklouzne a pak přirazí až po kořen. Siwon vytřeští oči, další slzy vytečou z jeho očí. Proč to tak zatraceně pálí…?! Ale nic neřekne, nechce, aby Micky přestal, ten pocit plnosti, i když bolestivý… vzrušuje ho to! Tak moc!
"Ještě…"Zaskučí nakonec do polibku. A Micky mu vyhoví, přirazí do něj, snad ještě hruběji než před tím, vlny slasti se v něm zvedají, nutí jej tiše sténat do Siwonových rtů. Je tak dokonalý…
"Siwonnie…" zaskučí, jeho ruka zabloudí mezi jejich těla, uchopí pevně Siwonův penis a stiskne jej. Černovlásek zalapá po dechu a zasténá, jak se jeho tělo napne rozkoší. Micky pohne dlaní, palcem přejíždí po žaludu, cítí první kapičky touhy, které vytékají ven. Přirazí opět, pak zase, cítí, jak se Siwonovy svaly pomalu uvolňují, přesto je pořád tak neskutečně těsný, přivádí jej k šílenství! Pořád rychleji zpracovává Siwonův penis, nebude to trvat dlouho, a vyvrcholí. Oni oba.
Siwon se svíjí v euforii, kterou mu Micky svým přirážek způsobuje, neví, zda to víc bolí, nebo je to příjemné, avšak, jeho steny to nezastaví. Navíc Mickyho dlaň rychle se pohybující po jeho penisu jej přivádí k vrcholu blaha. Víc roztáhne nohy, obejme Mickyho kolem pasu, chce ho cítit hlouběji, víc… mnohem víc…!
"Micky, rychleji! Víc! Prosím!" skučí, svíjí se jako had, jeho tváře jsou zarudlé rozkoší, rty napuchlé nepřestajným kousáním, v očích drobné slzičky. Micky vnímá každý jeho vzdech, každý výkřik, každou prosbu. Zrychluje své tempo, rychlé a hrubé přírazy jsou pořád dravější, stejně tak i pohyb jeho dlaně. Cítí, že už brzy bude, stačí chvilinka. Sevře Siwonův penis silněji, chlapec se napne v poslední křeči, zakloní hlavu a prohne se v zádech jako luk, načež konečně dojde k vyvrcholení. Jeho sperma vystříkne na jejich těla, svaly se stáhnou, prostor kolem Mickyho údu je nesnesitelně úzký. Zalapá po dechu, přes mžitky téměř nevidí, vyklouzne ze Siwonova těla hrubě přirazí zpět, pak to opakuje ještě jednou a pak ještě jednou… Udělá se hluboko v Siwonově těle, hlasitě zasténá jeho jméno, pohne se v něm ještě několikrát, pak vyklouzne úplně a jeho tělo se svalí vedle toho Siwonova. Srdce mu tluče jako o závod, trvá to několik minut, než dokáže vůbec pohnout hlavou. Střetne se se Siwonovým naprosto uspokojeným pohledem. Musí se usmát. Stačí myšlenka a Siwonovy ruce jsou opět volné. Chlapec okamžitě stáhne ruce k sobě, bolestivě si promne zápěstí, která jsou na některých místech sedřené. Vrhne na Mickyho ublížený pohled.
"Tohle jsi nemusel." Zavrčí nepříjemně. Jestli mu po tomhle zůstanou modřiny, tak toho démona vážně zabije. Přesto už si v duchu vymýšlí výmluvu pro Leeteuka. Micky se musí zasmát, stačí, aby mu udělal dobře, a už jej zase propaluje tím vražedným pohledem.
"Ještě si stěžuj." Ušklíbne se a než stihne Siwon něco namítnout, Micky na něm opět obkročmo sedí a drtí jeho rty ve vášnivém polibku.
 


Komentáře

1 Kami | E-mail | Web | 12. května 2012 v 11:44 | Reagovat

Muáááh to bylo naprosto dokonalý!! Jako..ten tvůj úvod s cihlou mě rozsekal :D:D A jako tenhle dílek..hehe..prostě skvělej...a upřímně by mě zajímalo, jak se to bude vyvíjet dál, takže koukej brzy napsat další dílek!

2 Girl with devil smile ^ ^ | Web | 12. května 2012 v 11:47 | Reagovat

Ja som tentokrát nič nehádzala..Prisahám! :D.. Ja skôr hádžem vtedy, keď ich trápiš xD Useknuté konce som ešte schopná rozdýchať.. Niekedy :D

whuááá... Ja som teraz pred polhodinou vstala, sadám na notebook ešte polomŕtva, vlasy ako keby ma prešiel ratrak a následne kamión ..a idem čítať..:D Ale toto *teatrálne rozhodí rukami a začne prstom ťukať do obrazovky* ma prebralo!! Teda skôr.. ehm..toto ma dorazilo xD Perfektnéé.. muhaháá.. Luli ja ťa milujem! :D ^ ^ Neskutočne veľmi..veľmi.. za tento diel! :D No nemohla si ma upozorniť, že zase si to všetko odnesie klávesnica? Prisahám, že keby má oči..prepaľuje ma vražedne vražedným pohľadom a to by som sa začala báť o svoj život :D Ale kašlať na ňu xD Tento nosebleed ma pripravil o toľko krvi, že rovno volám sanitku, lebo potrebujem transfúziu krvi! :D..
Dopekla, ale aj tak si to idem prečítať ešte raz :D D-o-k-o-n-a-l-o-s-ť :DD

3 syrinox | 12. května 2012 v 12:13 | Reagovat

Muhiiiiiiiiiiiiiiii!!! Tak tohle byl díl který by se dal označit za.. skvost mezi skvosty??? Aaaa, tak krásně napsaný, dokonalý, nádherný... vášnivý... Aaaaa, jak to sakra děláš? Tohle je vážně... dokonalost! A jak napsala Girl with the devil smile, taky s ezačínám obávat, že mě klavesnice za chvíli něčím přetáhne po hlavě, XD Ale co.. ať si trhne, u tohohle se nedá nemít nosebleed :D

4 Katy-chan | Web | 12. května 2012 v 14:02 | Reagovat

Knyaaaa
Dokonalé!!! *umřela*
Tohle prostě stálo za to, chtěla bych se na to koukat lajf!!!
Doufám, že neskončili a příští díl si budou ještě užívat!!!

5 Anete | 12. května 2012 v 14:25 | Reagovat

Dokonalost sama!!! Další díl by mohl být taky takový:D Těším se jak tohle bude pokračovat:)

6 Hatachi | 12. května 2012 v 14:51 | Reagovat

Ani já tu cihlu nehodila... Tak tohle byl naprosto dokonalý díl. Taky sem si ho užila od začátku do konce,jako klucí. No jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál. A doufam že spolu klucí ještě neskončili... Moc se těšim na další ůžasný díl...

7 Nik | 12. května 2012 v 16:04 | Reagovat

ehm.. pokud existuje něco jako psychický orgasmus tak to se mi právě teď stalo!

8 Naru nee-chan | Web | 12. května 2012 v 21:15 | Reagovat

Nazdar, prosímtě, můžeš pro mě hlasovat v soutěži o nej obrázek? Odkaz tady: http://kumiko-senpai.blog.cz/1205/1-kolo-sono

9 Naru nee-chan | Web | 12. května 2012 v 21:15 | Reagovat

Děkuji :)

10 Saia | 13. května 2012 v 15:08 | Reagovat

Asik potrebujem prvú pomoc!!

11 Jolly the Sad | Web | 25. května 2012 v 21:04 | Reagovat

háhá! všechno jsem přečetla za .. dvě hodiny. nějak mi to trvalo. já si prostě nepamatovala ty předchozí čísla částí xD a mám k tomu jedno vystihující slovo: BOŽÍ! lulí, ty píšeš tááák dokonale.. a tahle část byla tak.. hnn.. moc.. moc ňam!

12 Catherine | 30. srpna 2013 v 13:29 | Reagovat

Stojí mi! Ne vážně...this is soooo sexy!!! :D I love you girl!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~