Prokletý - 13. díl

3. května 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Prokletý
Ha! Tady máte ten díl, co měl být předešlý... teda, spojený s předešlým?! Nobo... no to je jedno. Prostě je tady další dílek. To, že mě zabijete, mi říkat nemusíte, já vím, děti. Znám vás. A vy znáte mě. Takže vám je jasné, že můžete vyhrožovat čímkoli a se mnou to nehne. Což mi připomíná, že bych měla raději to okno zavřít. Kdyby náhodou. A zalít Sergeje, než mě majzne listem přes držku. Tak já padám, užijte si tenhle dílek, děti. Za useknutí se omlouvám :D Ale jak říkám, znáte mě. Miluju vás, děti, vážně moc. To si pamatujte, když budete u konce dílku!
Démon se na něj usměje a nakloní hlavu na bok. Siwon potlačí tendenci vzít skleničku a hodit ji po něm. A přinejlepším se trefit do hlavy.
"Chyběl jsem ti?" zeptá se Micky a usměje se ještě víc. Je rád, že je opět tady, ty tři dny v zásvětí byli utrpením. Nějak moc si zvykl na Siwonovu přítomnost a bylo těžké obejít se bez jeho polibků a možnosti dotýkat se ho. Jenže musel si obnovit energii, kterou ztratil až moc rychle po tom, co bojoval s Jaejoongem a pak ještě to léčení Siwonových zranění (kterým jej málem zabil…). Měl by tam být ještě čtyři dny, ale už to nemohl vydržet. I teď jen stěží potlačuje chuť rozběhnout se k posteli a zulíbat Siwona k smrti. Ta touha, co jej k tomu chlapci táhne, je silnější, než cokoli, co zažil. Až ho to mírně děsí. A zároveň fascinuje. To, jak dokáže tenhle chlapec manipulovat s jeho pocity, aniž by si to uvědomoval.
"No to tak. Zmiz, démone. Nejlíp stejně rychle, jak ses i zjevil." Zavrčí na něj.
"Proč tak nepříjemný?" zeptá se Yoochun a vykročí k jeho posteli. Nespouští přitom chlapce z očí ani na vteřinku.
"Protože mě sereš, démone. Nechápu, co tady pořád chceš, to vážně toužíš po tom, abych tě zabil?"
Micky se upřímně rozesměje. Vždyť oba už dávno vědí, že jej Siwon nezabije nidky. Ne po tom všem. Alespoň on je o tom přesvědčen.
"No, když jsi mě líbal, moc zabijácky to nevypadalo." Opře se dlaněmi o postel a skloní se k Siwonově tváři. Zase.
"Nemohl jsem se bránit, pokud sis nevšiml." Odsekne na to jen. Micky se usměje a skloní se ještě blíž. Zadívá se Siwonovi hluboce do očí, až mladšího chlapce zamrazí v zádech, Cítí, jak se jeho dech opět zrychluje a krev se hrne do jeho mozku.
"Teď se bránit můžeš." Zašeptá Micky, jeho tvář je pořád blíž u té Siwonovy. Siwon sleduje, jak se Mickyho tvář přibližuje, cítí jeho dech na své tváři. Přivře oči v očekávání polibku, trvá to tak šíleně dlouho. Jeho rty se chvějí touhou po doteku těch měkkých Mickyho úst… Prudce otevře oči. Cože?! Vždyť tohle nechce! Jo, může se bránit, má pravdu! Prudce zatlačí na Mickyho hruď a vrhne se na něj celou svou váhou, Micky rozhodně nečeká takovýhle útok, zavrávorá, zamává rukama ve vzduchu, přičemž shodí sklenku ze stolku na zem a pak sám spadne z postele na koberec. Siwon jej okamžitě následuje, dopadne na Mickyho, přirazí mu ruce k hlavě a zlověstně se ušklíbne.
"Konečně." Natáhne se pro sklenku, uchopí ji do dlaně a rozbije o roh stolu. Přitiskne ostří k Mickyho krku a zatlačí.
"Poslední přání?" zeptá se jej.
"To mě chceš vážně zabít skleničkou?" pozvedne Micky obočí a pobaveně se ušklíbne.
"Přeříznout ti tepnu můžu čímkoli ostrým, nemyslíš?" oplatí mu Siwon úšklebek.
"No, tak se ukaž." Významně se na něj podívá. Siwon tiše zavrčí a sevře skleničku pevněji v dlani. Už se nemůže dočkat, jak se sklo zařízne do toho bělostného krčku a protne žílu…
"Tak?" Siwon zamrká, když na něj Micky promluví, to ho ještě nezabil? Ne, vskutku. Uvědomí si, že pořád přidržuje sklo u Yoochunova krku, ale aby jím pohnul, tak to už ne. Střetne se se zlatým pohledem Mickyho očí, které se na něj vyčkávavě upírají a Siwon v nich jasně může vidět náznak pobavení. Ten démon mu dává jasně najevo, že nevěří, že jej zabije…! Tak jako…?! Zatne zuby a jeho tělo se roztřese vztekem, když si uvědomí, že to vážně nedokáže.
"Odlož tu hračku, než si s ní ublížíš, Siwonnie." Zašeptá Micky smyslným hlasem a Siwonův pohled sklouzne na jeho plné rty. Jeho srdce se rozbuší při vzpomínce na všechny ty polibky, které mu Micky věnoval, když se mu nemohl bránit… nebo spíš nechtěl. Ta pravda jej rozčílí ještě víc. Vždyť ten démon jej úplně pobláznil, či co?!
"Jsi zkurvený parchant, Yoochune."
Siwon prudce škubne dlaní, ve které drží sklenici a ta se vzápětí roztříští o noční stolek.
"Hodný chlapec."
"Drž hubu, zatracený démone!" s tím se k němu Siwon skloní a hladově se vrhne na jeho ústa. V Dlaních sevře límec jeho košile a vyzvedne jej do sedu. Obejme jej kolem krku, svým jazykem si hrubě vydobývá cestu do jeho úst a Micky se mu podvolí, pootevře ústa a nechá jej vklouznout dovnitř. Upřímně, je příjemně překvapený, nečekal od Siwona takovouhle reakci. Obejme pažemi jeho pas a přitáhne si jej k sobě co nejtěsněji. Siwon nic nenamítá, pouze tiše vzdechne do jeho úst, stáhne jazyk a skousne jeho spodní ret. Micky dlaní zabloudí pod tílko, co má Siwon na době a pohladí nahou kůži, která je rozpálená víc, než kdy před tím. Siwon se zachvěje, Mickyho chladivé dlaně jej studí na zádech, zatímco jeho horké rty jej pálí jako oheň. Celým tělem mu proplouvá touha a chtíč, který se v něm hromadil pokaždé, když se jej ten démon byť jen dotknul.
"Nenávidím tě." Zaskuhrá, když mu Micky přetahuje tílko přes hlavu. Démon se jen ušklíbne a rty se vrhne na nově odhalenou pokožku.
"Ale to ti nebrání provádět se mnou tyhle hříšné věci, že?" kousne jej do krku a Siwon slastně vydechne. Zakloní hlavu a dlaněmi se opře o jeho ramena. Micky jej začne líbat na krku, posune se ke klíční kosti, tu jemně skousne a pak olízne. Siwon mělce dýchá, oči má zavřené, jeho tělo se třese touhou cítit toho démona v sobě… Vůbec neví, kde se v něm tahle myšlenka vzala, ale najednou je to to jediné, na co dokáže myslet.
"Bože…" vydechne, když se od něj Micky odtáhne, a povalí jej do peřin. Siwon překvapeně vydechne, nechápe, jak se ocitli v posteli, když ještě před vteřinou byli na zemi. Yoochun si všimne jeho překvapeného pohledu, avšak nemá potřebu mu odpovídat. Pouze se k němu skloní a hladově jej políbí, Siwon v tu chvíli zapomene na nějakou postel či zem, je mu jedno, kde se nachází, hlavně, že jej má u sebe. Bože, jak moc po tom parchantovi touží! Tak moc, až to bolí.
"Yoochune!" vykřikne, když ucítí Mickyho rty, jak pevně objímají jeho bradavku, dlaněmi vklouzne do jeho dlouhých černých vlasů a přitiskne si jej k sobě o něco víc. Micky se mu nebrání, jazýčkem krouží kolem jeho bradavky, kouše ji zoubky, saje ji a tahá za ni. Siwon se prohýbá v zádech, zaklání hlavu a zrychleně dýchá. Před očima se mu dělají mžitky, v hrdle má sucho…
"Háááh!" Micky cítí, jak jej Siwonovy prsty škubou ve vlasech, nedbá na to a dál se věnuje jeho bradavce, přičemž k té druhé se dostane rukou, Stiskne ji mezi svými prsty a začne ji mnout. Siwon zasténá o něco hlasitěji, pevně semkne oční víčka a kousne se do rtu, snaží se polapit dech, který plíce nestíhají přijmout. Je šílené, jak na něj Mickyho doteky působí, jeho polibky, laskání, hraní… Jeho tělo je jako v jednom ohni, spaluje jej touha, tak neskutečná, tak intenzivní. Jak jen on toho démona nenávidí! Za to, co s ním provádí, za to, že se mu nedokáže bránit. Že se mu nemůže bránit… Že se mu nechce bránit. Touží po tom, aby si jej ten démon vzal. Jeho mysl odolávala až příliš dlouho a jeho tělo si teď dělá, co chce. A on mu nevzdoruje. Plně se oddává Mickyho péči, tak neskutečně úžasné a dokonalé a… Micky se od něj najednou odtáhne a vyprostí své vlasy z jeho sevření. Siwon otevře oči, které jsou již zastřené touhou a zaostří na Mickyho. Ten se na něj dívá a jeho tvář zdobí úšklebek.
"Opravdu to chceš? Ještě před chvíli jsi říkal, že mě zabiješ…" opět to neskutečně rozkošné naklonění hlavy, ze kterého Siwon šílí. Suše polkne, vyšvihne se do sedu a hrubě vezme Mickyho tvář do dlaní. Přitáhne si ho k sobě a výhružně se mu koukne do očí.
"Zabiju tě," přitáhne si ho ještě blíž, svou tváří se téměř dotýká té Mickyho a démon může jasně cítit jeho horký dech na své tváři. Zadívá se mu do očí a čeká. Siwonovi se blýskne v očích.
"Zabiju tě," zopakuje ještě jednou "jestli toho teď necháš…" zavrčí mu do obličeje.
 


Komentáře

1 Luczaida | Web | 3. května 2012 v 13:19 | Reagovat

Tak za tohle by mě ani nenapadlo tě zabít, je to totálně luxusní! :D Moc se mi to líbí, jen tak dál! :D

2 Katy-chan | Web | 3. května 2012 v 14:19 | Reagovat

Knyaaa... Lulčo... zase si nám to utla v tom nejlepší.. vím že se v tom vyžíváš, ale tady bych brala pokračování xDDD

3 Kami | E-mail | Web | 3. května 2012 v 14:58 | Reagovat

Sice se mě štve jak je to seknutý, ale musím uznat, že ten konec je naprosto neodolatelný :D
Prostě další skvělý dílek, namůžu se dočkat pokračování!! Muhehe...
A mimochodem, věta "To mě chceš vážně zabít skleničkou?" mě naprosto rozsekala :D

4 Nagasaki Nicolca | Web | 3. května 2012 v 16:43 | Reagovat

Jaj, úžasný dílek!:D Teda fakt mě dostalo '...to ho ještě nezabil? Ne, vskutku.'xDxD*svalila se na zem*

5 Girl with devil smile ^ ^ | Web | 3. května 2012 v 17:03 | Reagovat

Teba jednoznačne vyvrhlo samotné peklo xD.. Inak si to neviem vysvetliť :D Na každého iného človeka by tie vyhrážky zabrali..ale na teba? To je ako hádzať hrach na stenu :D.. Zbytočne plytvanie slovami xD

Ale aj tak ťa milujem! ^ ^ .. Tento diel .... *chvíľa napätia, ako to radi robia v telke pred tým, než vyhlásia víťaza nejakej súťaže xD*... bol... vážne...skvelý! :D Síce za ten koniec by som vraždila, ale nejako mi to nekazí ten perfektný pocit, ktorý z toho mám :D :D Konečne som sa dočkala chvíle, že sa medzi nimi niečo zomelie.. Niečo vážnejšie xD Teda ovšem ak ich niekto nevyruší, niečo sa tam nezvrhne alebo nenastane koniec sveta...Lebo vieme, že ty by si toho bola schopná :D

6 Majka :3 | Web | 3. května 2012 v 17:51 | Reagovat

Lulíííííí :D hehee :D ako inak než dokonalý diel a neviem prečo by sme ťa za niečo takéto mali zabíjať :D síce ten koniec... no :D ale nevadí :D dobre si to usekla :D teším sa na pokračovanie :D

7 Hatachi | 3. května 2012 v 19:56 | Reagovat

Moc moc ůžasný díl. Ale jako ten useknutý konec...že tě to pořád baví. Je moc dobře že Siwon nedokáže Mickyho zabít a konečně mu podlehl. Moc se těšim na další díl... Jo a né abys přelila Serjožu...

8 eSmy | Web | 3. května 2012 v 21:38 | Reagovat

Ehm... a já zabiju tebe, za to že si toho teď nechala!... Zase tak "úžasný" koniec XD

9 Anete | 4. května 2012 v 14:30 | Reagovat

Takový konce opravdu nenávidím!!! A rychle sem hoď pokráčko:D

10 syrinox | 5. května 2012 v 0:14 | Reagovat

Aaaaawwwwwwww..... No jako... To se ani komentovat nedá... Awww wtakový luxus... Nieeee. proč to muselo skončit takhle? Jsi zlá! Buuuu, chcem další díl! :D

11 Saia | 10. května 2012 v 17:39 | Reagovat

Fajn,faj..ja viem,že som protivná,drzá,skazená,uchylná...ale to je aj Tvojou vinou...páč Ta za to milujem,ale takto ukončiť kapitolku..kruté,kruté.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~