Message - 3. díl

29. května 2012 v 11:00 | Luli(na) |  oneshot fictions | super junior
Kruci, dět, mě se tenhle díl táááák líbí! Asi mi hráblo, či co, ale jsem z něj nadšená :D Kekekekeke!!! No, jen doufám, že se bude líbit i vám, děti. Haha,je nejdelší z těch tří dílů a JE opravdu poslední! Ňahahaha! Má 1733 slov, 4 A4... to je dost, ne? Pěkné zakončení, řekla bych. No, nebudu to dál komentovat, vím, že se nemůžete dočkat :D Tak přeju příjemné čtení, děti. Miluju vás!!!
Ryeowook doběhne na záchodky, zamkne se v kabince a sveze se po dveřích na podlahu. Zhluboka se nadechne a pak vydechne. Hned se mu ulevilo, když opustil třídu. Měl pocit, že se po něm najednou všichni až podezřele moc koukají! Až moc podezřele! Jako by mu snad psali všichni a skvěle se bavili nad jeho bezradným výrazem! Tohle není fér! Práskne hlavou do dveří, až mu mozek zachrastí, ale nevěnuje tomu pozornost. Obejme si kolena a opře si o ně bradu. Zvedne do výše očí svůj mobil a škaredě se na něj zamračí a nafoukne tváře.
"Tohle je jen tvoje vina!" zařve na ten ubohý stroj jako by za to snad mohl, nebo co, vzápětí práskne hlavou do dveří podruhé. Tohle už je vážně na psychinu! Vždyť on tady vyčítá mobilu že… A proč vlastně? Hííík!
"Totálně jsem z tebe zmagořil!" ani neví, komu tohle říká. Sobě, mobilu nebo tomu neznámému? Ryeowook si frustrovaně povzdechne. Vždyť on mu ani nadávat nemůže, když vůbec neví, o koho se jedná. Až on ho jednou potká, zabije ho, fakt! Haha, teď ještě zjistit jeho identitu. Nakonec se dozví, že mu píše školník! Nebo spiderman! Nebo školník převlečený za spidermana! Hystericky se rozesměje. Jo, právě zešílel už nadobro. Měl by si sám zavolat sanitku. A vážně by to udělal, kdyby se mu nerozvibroval mobil.

Jsi v pořádku, Wookie?
Ryeowook zaúpí. Proč mi tohle děláš, Fantomasi?! Třetí rána o dveře už celkem zabolí. Podívá se na display, ještě jednou si přečte zprávu. A pak si všimne… že ji nepsal ten jeho tajemný, ale Leeteuk. Oddechne si.

Jsem v pořádku, Teukie :)

Kde jsi?
Na záchodcích, v našem patru.

Netrvá ani minutu a Wookie slyší otevíraní dveří a pak kroky směrem ke kabinkám.
"Wookie?"
"Třetí dveře." Hlesne tiše a natáhne ruku k zámku, aby mohl otevřít. Leeteuk počká, dokud neuslyší klapnutí a pak otevře dveře. Ryeowook jaksi zapomene, že se o ně opírá a tak se vysype přímo k Teukieho nohám.
"Co vyvádíš?!" vyjekne Leeteuk a sehne se k Ryeowookovi. Chytne jej za ruce a vytáhne ho na nohy.
"Hehe… promiň?" zamrká Wookie, odtáhne se od Teuka a o krok ustoupí. Svěsí ramena a sklopí pohled stranou.
"Co se stalo, Wookie?" Leeteuk k němu o krok přistoupí, zvedne k němu ruku a jemně jej pohladí po tváři. Ryeowook se pod tím dotekem zachvěje. Zatne ruce v pěst a odtáhne se od něj.
"Wookie?" Leeteuk nechápavě zamrká, v hrudi jej bodne nepříjemný pocit. Provedl něco? Proč… proč mu Wookie uhýbá? Ryeowook semkne oční víčka, pokroutí hlavou a couvne o další krok. Nechápe, co se s ním děje. Srdce mu tluče až v krku a dlaně se mu potí a tělo se chvěje… z Teukova doteku. Proč? To vážně stačila jedna kradmá myšlenka na to, jaké by to bylo, kdyby byl ten jeho neznámý Leeteuk? Vždyť… Na něco takového ani nemůže pomyslet! To nejde! Vždyť jsou nejlepší kamarádi! To by bylo divné! DIVNÉ a… a… Ryeowook zrudne. Proč o tom vůbec přemýšlí?!
"Ryeowookie…"
Leeteuk udělá krok k němu a Ryeowook opět o krok couvne, o něco rychleji, chce vklouznout do kabinky a zamknout se, ale Leeteuk je rychlejší, chytne Wookieho za zápěstí a přitáhne si ho k sobě. Wookie vyjekne, jak se lekne, vzápětí ale ucítí Teukieho paže kolem svého pasu. Světlovlásek jej k sobě tiskne, tvář má zabořenou v jeho vláscích.
"Udělal jsem něco, kvůli čemu se na mě zlobíš?" zeptá se Tichounce s bolestí v hlase. Ryeowook zalapá po dechu. Zlobit se? Na něj?!
"Ne!" vykřikne a prudce se od něj odtáhne, aby se mu mohl podívat do tváře. Jak si může Teukie vůbec něco takového myslet?
"Tak proč…?" vydechne Teuk, posune své ruce po Wookieho zádech k jeho ramenům, pak ještě výš, vezme do dlaní jeho tvář a natočí ji k sobě. Ryeowookovi se zadře dech, ten dotek mu je tak příjemný. Vždycky měl rád, když se jej takhle dotýkal… avšak teď najednou… cítí takový zvláštní pocit. Mravenčení po celém těle hromadící se v bříšku… Ten pocit neumí k ničemu přiřadit. Ale je… svým způsobem příjemný. Vzhlédne k Teukieho tváři, vidí v jeho očích zmatení, starost a možná ještě něco…
"Já…" zašeptá tiše, má pocit, že jej hlas co nevidět zradí. Teukie jej hladí po tváři, tiše vyčkává, co mu Wookie řekne.
"Já jen… představil jsem si… napadlo mě…" sklopí pohled, skousne si ret, jeho tvářička mírně zrudne. Už jen, když na to myslí, hrne se mu krev do tváře, jak mu to má pak říct nahlas?
"Hnn?" pobídne jej Teukie zvědavě, přičemž má co dělat, aby nevypískl. Tak roztomiloučce teď Wookie vypadá.
"Napadlo mě, že… že třeba. Ty zprávy… že je píšeš ty." Knikne Wookie tak tichounce, že si není jistý, zda to Teuk vůbec slyšel. ¨
"Já?" zeptá se udiveně Teuk. Jak k tomu ten chlapec přišel? Wookie se bojí podívat do jeho tváře, nechce vidět ten jeho výraz.
"Já-já vím, že je to blbost, já jen, já myslel, já-já… omlouvám se. Z-zapomeň, že jsem něco řekl!" vypískne, pohledem těká všude možně, tváře má rudé jako rajské jablíčko. Bože, proč mu to jen říkal? Co si o něm teď Teukie pomyslí? Ještě si bude myslet, že je do něj Wookie zamilovaný a že-…
Z-zamilovaný?!
Ryeowook ztuhne, oči vytřeštěné tím náhlým zjištěním. Uslyší Leeteukův tichý smích, cítí, jak starší kluk sevře stisk jeho tváře a zvedne ji k sobě.
"Ty jsi vážně trdlo, víš to, Wookie?"
Ryeowook se konečně odváží kouknout se do Teukieho tváře, zalapá po dechu. Tak krásný úsměv má… takhle z blízka. Je… je až moc blízko. Bože! Ryeowook cítí, jak opět rudne.
"Wookie…" zašeptá starší kluk takovým tónem, až Wookieho zamrazí.
"Povím ti tajemství, chceš?"
Ten úsměv, se kterým to říká… Ryeowook se nezmůže na víc, než je přikývnutí. Leeteukův úsměv se ještě rozšíří, na jeho tváři se zjeví ďolíček a Wookiemu opět tak zvláštně poskočí srdíčko. Teukie se od něj odtáhne, sáhne si do kapsy a vytáhne mobil. Ryeowook se na něj nechápavě koukne, avšak Leeteuk se jen usměje. "Vydrž…"
Chvíli něco mačká do mobilu, pak se spokojeně usměje. Netrvá to ani vteřinu a Wookieho mobil se rozvibruje. Vytřeští oči, zmateně se koukne na Leeteuka. Ten se na něj jen usměje.
"Nepodíváš se?" nakloní hlavu na bok. Ryeowook se kousne do rtu, přemůže ho zvláštní pocit… moc zvláštní. Přesto vytáhne mobil z kapsy. Jedna příchozí zpráva. Bojí se ji otevřít… A přesto to udělá. Zůstane civět na display, srdce mu vynechá několik úderů, pak se rychle roztluče.

Miluju tě.
Kouká na ta dvě slova, neví, co říct, neví, co dělat, neví… neví co si myslet. Teukie, on vážně… on… ne, tohle je jen náhoda… jen náhoda. Jemné dlaně uchopí jeho tvář, tak něžně jako by se měl rozpadnout, kdyby jej chytil pevněji. Teukie jej k sobě přitáhne o něco blíž, skloní k němu svou tvář, je tak blízko, Wookie cítí jeho horký dech na tváři.
"T-teukie…" knikne tichounce.
"Pššš." Udělá Teuk tichounce, Ryeowook se rozechvěje po celém těle. Teukieho obličej je pořád blíž tomu jeho. Dělí je jen milimetry. Nedýchá. Srdce se snad snaží vyskočit mu z hrudníku, ruce se mu třesou, Teukie je tak… tak…
Měkké rty se přitisknou k těm jeho v motýlím polibku, tak něžném, tak jemném, tak krásném… Wookie tichounce vydechne, má pocit, že právě zemřel. Kolena se mu podlamují, musí se chytnout Teuka. Opře si ruce o jeho ramena, doslova se na něj zavěsí, nedokáže stát na vlastních nohách. Teukie přitiskne své rty k Wookieho víc, jemně se o ně otírá, vychutnává si ten krásný pocit. Vklouzne dlaní do Wookieho vlásků, přitáhne si jeho tvářičku blíž k sobě, chlapec zaskučí, mírně přitom pootevře rtíky, Teukie toho hned využije, vsaje jeho spodní ret, mírně za něj zatahá, polaská ho jazýčkem… Ryeowookovi po zádech běhá mrazík, šimrání v břiše se stupňuje… Nemůže uvěřit tomu, co se tady právě děje. On a Teukie… Líbají se…
"Řekni, Wookie… máš mě rád?" zeptá se tichounce Leeteuk, když se od něj odtáhne. Ryeowook rozevře svá kukadla, která měl doteď přivřená v slastném opojení z onoho polibku. Jeho… prvního polibku... Stydlivě sklopí pohled, tvářičky růžové, tak sladce růžové, pomyslí si Teukie, podepře Wookieho bradu prstem a zvedne jeho tvář.
"Neskrývej se mi, Wookie." Něžně se na něj usměje, hřbetem ruky jej pohladí po tváři, Wookie pod tím dotekem přivře očka a slastně zapřede.
"Tak co? Odpovíš mi?" zeptá se ještě jednou, ale Wookie mu neodpoví. Sklopí pohled, opět, a pevně semkne oční víčka. Pustí se teukieho ramen, couvne o jeden krok, pak ještě o jeden… prudce se otočí a schová se v jedné z kabinek. Teukův úsměv povadne, ruce mu sklouznou podél těla… Jeho mobil se rozvibruje, zamrká, vytáhne ho z kapsy a otevře sms. A jeho tvář se pět rozjasní.

Miluju tě, Teukie…
***
"Sungu, přiznej, že mu to píšeš ty!"
"No to teda ne! A přestaň!" Yesung se na něj podívá podezíravým pohledem.
"Že mu to píšeš ty a chceš to hodit na mě, abys byl mimo podezření..."
"Ale to vůbec není pravda! Nezakecáš to! Vidím, jak se na něj pořád koukáš! Chceš ho!" Kyu se na něj zamračí.
"Co? A na to si přišel jak???"
"Tse, jako bych to neviděl! Prostě to přiznej! Že se ti Wookie líbí!" nafoukne tvář Kyu. Yesung nadzvedne obočí... zdá se mu to, nebo...?
"A když řeknu, že ano?"
Kyuhyun vyvalí oči, zděšeně se na Sunga podívá.
"Ale to... to nejde!" Vyjekne.
"Proč ne?" ušklíbne se Sung.
"Protože ne!"
"Kyu?" Kyuhyun se tázavě podívá na svého kamaráda, vzápětí ucítí jeho rty na těch svých. Vytřeští oči a prudce se od Sunga odtáhne.
"C-c-co to mělo…b-b-b-být?!" vyjekne, dlaně si připlácne k puse, v obličeji rudý jako čilipaprička.
"Polibek?" pokrčí rameny Yesung a na rtech mu pohrává pobavený úsměv.
"No to vím i bez tebe, ale… proč jsi to udělal?!" Kyu pořád cítí jeho rty, tak příjemně měkké… tak lahodné. Yesung jen pokrčí rameny.
"Chtěl jsem to udělat…"
"Ale proč…?!"
"Zvoní, musíme do třídy." Promluví, odpoutá se od zdi a vydá se prázdnou chodbou ke třídám. Kyuhyun chvíli stojí na místě, pak se rychle vzpamatuje a rozběhne se za Sungem.
"Počkej!" vyjekne. Sung se zastaví, otočí se zrovna ve chvíli, kdy je Kyu u něj. Mladší chlapec k němu přiskočí, přitiskne rty k těm Sungieho v nesmělém polibku, který ale hned skončí. Kyu odvrátí pohled a našpulí rty. Yesung ucítí jeho dlaň, jak sevře tu jeho. Nechápavě se na něj koukne, avšak Kyu se jeho pohledu vyhýbá. Usměje se a sevře Kyuovu dlaň pevněji.
"Pojď nebo přijdeme pozdě…"
 


Komentáře

1 Katy-chan Katy-chan | Web | 29. května 2012 v 11:09 | Reagovat

Knyaaaa..... Nyuuuuuu.....
To bylo sladké, nevím jestli pištět jako bláznivá fanynka a nebo se rozplývat...
Prostě dokonalé... myslela jsem si že Sung to nebude a tak zbývali Kyu a Teukie.... osobně jsem ráda za Teukieho, protože toho devilného maknaeho bych Wookiemu nepřála :)
Moc pěkně ukončené a ted se zase budeme těšit na nějakou tvou kapitolovku ;)

2 Cheol 철 Cheol 철 | Web | 29. května 2012 v 11:27 | Reagovat

WUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA *UMREL* KTO BY SI BOL POMYSLEL, ŽE JE TO TEUKIEEE ÍÍÍÍÍÍKKKK!!!! CHVÁLIM ŤA ZA CELÉ DIELE MUHAHAHAHAAA TAK SOM BOL NEDOČKAVÝ NA TIE POKRAČOVANIA A ONO...CHÝBA MI TO UŽ TERAZ...PARDON ZA TEN CAPS ALE ONO TO INAK NEJDE!!! CHÁPEŠ?! BOLO TO ROZTOMILÉ, ROMANTICKÉ TAKÉ ŇUŇUUUUUU ^^ LULI NOONA SARANGHAAEEEEE :3

3 Kyu Kyu | E-mail | Web | 29. května 2012 v 13:28 | Reagovat

Omlouvám se, četla jsem to už ve škole, ale jaksi neměla čas napsat koment, takže teď to napravuju :D  No to teda jako!!! Takový úžasný dílek! A jaksi to mohla ukončit! *pláče* :D No teda Teukíí, ty jsi teda ale tyran :D málem kvůli tobě dostal Wookie infarkt :D Ale bylo to strašně sladké a ňufacíí ♥ A to KyuSung potom! AISH! Naprosto dokonalá povídka a jsem ráda, že jsem ji četla, protože to stálo vážně za to! *přikyvuje* Opravdu nádherné! ♥ škoda, že už je konec! :(:D

4 Anete Anete | 29. května 2012 v 13:56 | Reagovat

To byla úžasná jednorázovka:333 Mohla by si takových napsat víc:D No ale z takovou bych přišla o hlasivky hodně brzo:D I sousedi už se ptaj co tu pořád ječím a pištím:DD

5 Jolly (the Sad) Jolly (the Sad) | Web | 29. května 2012 v 14:33 | Reagovat

*cukrovka z teukwook* LULINO, BUDEŠ MI HRADIT INZULÍN!  
*strašný šok z sungkyu* Lulíííííííí! Já tě miluju! :O dokonalost. D-O-K-O-N-A-L-O-S-T!

6 natuska0011 natuska0011 | Web | 29. května 2012 v 15:07 | Reagovat

Luli, ja ťa žeriem! Muhehéé! :D
školník prezlečený za spidermana? *umrela*.. Si predstav FILCHA oblečeného za Spidermana s pani Norrisovou na rukách.. ako sa prechádza chodbami školy xD Myslím, že Harry Potter by bol hneď o čosi väčšia komédia :D
Inak dneska tiež po mne kukala celá trieda xD Takže súcitím s Wookiem, je to dosť na hovno :D.. Mali sme práve účtovníctvo..a ja som pozerala niekam doblba a v hlave samé yaoi xD Práve boli Taemin a Key v tom najlepšom, keď som začula svoje meno.. Hej, ako vyrušovať práve v takej chvíli sa vážne nepatrí! :D Potom som zistila, že učitelka už 3-krát povedala moje meno, pretože ma vyvolala.. aby som zaúčtovala jednu účtovnú operáciu xD Ako pohoda :D Zamyslieť sa na hodine nie je až také bezpečné :D A ešte keď som sa usmievala ako debil.

A rovnako tak sa usmievam aj teraz..ňáách :D.. Nádherný diel ^ ^ I keď to nebol Kyu..ktorý písal Wookiemu...aj tak sa mi to veľmi páčilo :) Etto, uvedomila som si, že aj s Teukiem vyzerá rozkošne *v jej hlave xD*
A to nehovorím o páre Yesung a Kyuhyun.. Dopekla, tento vzťah sa priam žiada o to..aby bol rozvinutý xD Teda, oba vzťahy :D..

7 Girl with devil's smile Girl with devil's smile | Web | 29. května 2012 v 15:08 | Reagovat

[6]: uf...zase tá prezývka xD

8 Luczaida Luczaida | Web | 29. května 2012 v 16:09 | Reagovat

To bylo krásný! Jak málo stačí k radosti :D Roztomilý a mňáááám :D

9 Syrinox Syrinox | 29. května 2012 v 16:13 | Reagovat

Uááááá iiiii waaaa hááá mueeeee kayyyy wááááá kyaaaaaaaa beeeuuu miiii!!! (zkrat)
Twe twe twe... Cukrovka! Kde je inzulin? Kde kde kde? SAKRA!! *lítá po pokoji* Aaaa!!! *našla ho*
Bože... to bylo tak.. TAK dokonalé... celá serie... Ha! Já věděla, že to je Teuk! Od začátku XD Muhuhu... Jo, věděla jsem to! Muhuhu! A jsem ráda, to bylo takové.. sladké a všechno.. prostě.. něco, co jsem po tom dramatu, co jsem dneska viděla, rozhodně potřebovala. :D Děkujuuu Lulí za tuhle skvělou povídku, jsi skvělá :D

10 Saia Saia | 29. května 2012 v 16:26 | Reagovat

Toľko hviezdičiek čo mám ja teraz v očiach ani súhvezdie nevlastní.

11 Jiki G Jiki G | 29. května 2012 v 16:48 | Reagovat

jéé jééé ...byl to Teukie...to je bomba...tenhle díl byl tak strašne sladkej a já u toho jeste jim margorku....pak se divim že jsem tlustá když čtu takoví veci a jeste se u toho cpu....mám přebytek sladkých vecí xDD a nevadí mi to  xD ooohooo a štastnejší konec už to mít nemohlo . jen skoda že to byl poslední díl :-( ale to navadí protože....protože....protože to bylo proste dokonalý * , *

12 Hatachi Hatachi | 29. května 2012 v 19:59 | Reagovat

Jupíííí...já sem tak ráda že je to Teukie. Byl to moc...moc krásný a sladký díl. Wookie je tak zlatý...tak slaďoučký cukroušek. A Teukie se k němu hodí. Ten konec byl ůžasný...Ye políbil Kyua...

13 ElenEstel ElenEstel | 29. května 2012 v 20:08 | Reagovat

boží moc se mi to líbí

14 TheKaju TheKaju | 13. května 2013 v 21:17 | Reagovat

Awwwww...ten konec!!♥

15 K.R. K.R. | 12. ledna 2015 v 17:29 | Reagovat

sladoučké!!! miloučké!!! dokonalé a na půl roku mám co dělat abych srazila vysoké hodnoty na glukometru!!! jak to doprkopr děláš? a to už je dva roky zpět a pořád jsi dobrá, jak???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek