Message - 2. díl

28. května 2012 v 0:01 | Luli(na) |  SuJu povídky
Děěěti! Byla jsem donucena napsat další díl a to okamžitě! Co je tohle za svět?! *padla* Ne, dobře, pohoda, je dobře, že jsem byla přemluvena, jinak by to zase trvalo věčnost. Haha, zabijete mě. NÉÉÉÉNÍÍÍ to posladní díl. Protože já to nedokážu vecpat do jednoho dílu! Já vím, mohla bych. Ale znáte mě. Jsem mrcha! Vééélká mrcha! Véééélmi velkááá! Užijte si druhý dílek, děti. Miluju vás.
Ryeowookovi po zádech přeběhne mráz, kousne se do rtu a vzhlédne od svého mobilu. Najednou jej ovládne pocit, jakoby ho někdo sledoval. A najednou má pocit, že ho sleduje celá třída včetně učitelky. No tak počkat… jeho VÁŽNĚ sleduje celá třída včetně učitelky…!
"Eh…?" vydá ze sebe jen nechápavě, podívá se do tváře učitelky, ta se na něj mračí a podupkává nohou po podlaze, ruce má v bok a Wookie má pocit, že kdyby mohla, skočí po něm a sežere ho.
"Mamí…?" knikne tichounce, kromě Teuka to nikdo neslyší, avšak světlovlásek tiše vyprskne smíchy a málem spadne ze židle. Vydá hekavý zvuk, jak se snaží najít rovnováhu, což jde těžko, když se jeho židle opírá o zem jen dvěma nohama.
"Pokud chcete studovat meditaci a letectví, tady vážně nemáte co dělat." Promluví učitelka s cukajícím obočím, půlka třídy padne pod stůl, učitelce zacuká obočím ještě víc, pokroutí hlavou a sedne si na židli.
"Že já nešla za pošťačku stejně jako moje matka. A její matka. A její matka…"
Ryeowook si oddechne, vypadá to, že na něj zapomněla. To je dobře. Nerad by o ten mobil přišel. Proč mu to ten kluk dělá? Proč ty tajnosti? Čeho se bojí?
Toho, že tím vše skončí.
Proč by to mělo skončit? Vždyť… když si spolu píšou, má Wookie pocit, že je u něj. Že sedí vedle něj, že se na něj usmívá. Před očima se mu zjeví úsměv bez tváře, krásný a přátelský. Je těžké vidět ho, když nezná jeho tvář.
Ale ty mě přece znáš.
Čte ty smsky pořád dokola, už je zná téměř všechny zpaměti. Rozhlédne se po třídě. Je marné, aby se snažil zjistit, kdo to je. Jejich třída se skládá převážně z kluků. A jen málokdy se stane, aby většina z nich o hodině načuměla do mobilu.
"Wookie?"
Leeteuk do chlapce mírně žďuchne, Ryeowook zamrká a vzhlédne k němu. Světlovlásek mu opět věnuje ten krásný úsměv, na který nejde odpovědět jinak, než stejným úsměvem.
"No vidíš, že to jde." Řekne Teuk mile a opět se spokojeně opře o zeď. Ryeowook jen pokroutí hlavou. Ten kluk se o něj stará jako o vlastní dítě, fakt. To vážně vypadá jako mimino? I když… nemůže říct, že by mu to vadilo. Má rád pozornost. Teukieho pozornost. Vždy tu byl pro něj. Nahradil mu rodiče i sourozence, které nikdy neměl. A to je od něj jen o pár měsíců starší! Zavibrování mobilu jej zase poleká a málem jej upustí na zem.
Řekni mi něco pěkného.
Chvíli kouká na sms, přemýšlí, co by mu napsal. Něco pěkného. Pěkného… Počasí je pěkné… Má chuť prásknout hlavou do lavice, jo, počasí je vážně pěkné, ale TOHLE mu psát rozhodně nebude! Ještě chvíli bezradně hledí na display, pak se usměje a rychle odepíše.
Co bys chtěl slyšet?
Řekni mi, že mě máš rád.
Ryeowook zrudne až po kořínky vlasů. Co? J-j-j-jak rád? Dřív, než stihne odepsat, jeho mobil opět zavibruje.
Víš, že vypadáš sladce, když se červenáš?
"Hííík!"
Ryeowook si připlácne dlaň na pusu a zděšeně koukne na učitelku. Oddechne si, když zjistí, že jeho poněkud hlasitější projev emocí neslyšela. Nebo ho alespoň ukázkově ignorovala. To se ale nedá říct o Kyuhyunovi, který sedí před ním a tiše se chechtá a divně híká, jakoby překonával nějaký záchvat, či co. Spíš jen překonává záchvat smíchu.
"Jsi blbec, Kyu!" slyší Yesunga, podívá se na něj. Černovlásek se na něj usměje a našpulí rty, vypadá to, jako by ho chtěl políbit. Hovado, pomyslí si Wookie. Rozhlédne se po třídě, všichni vypadají, že si hledí svého a jeho si nevšímají… Kruci! Je vážně deprimující nevědět, s kým si píše. Navíc, když si je teď jistý, že je z jeho třídy! Nebo jen dokáže odhadnout Wookieho emoce? Chytne se dlaní za tvář, cítí, jak mu hoří, musí být rudý až někde za ušima. Jak to asi vypadá? Najede na zprávy.
Jak můžeš vědět, že se červenám?
Odpověď mu přijde téměř hned.
Nedělej, že nevíš, Ryeowookie. Dívám se na tebe.
Ryeowook prudce zvedne hlavu a zatěká očima po celé třídě. Kruci, on si z něj snad střílí?! Zastaví pohledem na Leeteukovi, ten zvědavě zamrká.
"Copak?" zeptá se tiše. Ryeowookovo tělo se rozechvěje.
"Teukie, ty-…" zašeptá, ale okamžitě zmlkne. To není možné!
"Já co?" Leeteuk tázavě nadzvedne obočí a nakloní hlavu mírně stranou.
"Ale nic, to je dobrý." Knikne Wookie, přičemž musí sklonit hlavu, aby Teuk neviděl, jak rudne tou představou, že by si… psal s Teukiem! Bože, jak ho něco takového mohlo napadnout? Vždyť… jsou s Teukem nejlepší kamarádi od školky! To je už třináct let! Je nemožné, aby spolu… oni dva… Ryeowook má chuť opět vypísknout, ale udrží se. Ještě by si o něm pomysleli, že se zbláznil. I když, ono to tak musí vypadat už teď. Ale když… ta představa… Nějak to nemůže dostat z hlavy. On se snad vážně zbláznil, nebo co?!
Zvonění na přestávku mu málem přivodí infarkt. Vážně není dobré se takhle o hodinách zamýšlet! Může to končit tragicky!
"Co se ti stalo, Wookie? Takový zvuk, no já myslel, že v tu chvíli končím!" otočí se k němu Kyuhyun se slzami v očích. Yesung se pouze ušklíbne, ale taky se podívá na Ryeowooka.
"Taky by mě to zajímalo. Cožpak ti ten tvůj napsal něco pěkného?"
Wookie má pocit, že ještě vteřinku a z jeho uší začne vytékat žhavá láva. Jde zrudnout ještě víc?!
"Ha. Vypadá to, že ses trefil, Sungu. Tak co ti napsal? Chce se s tebou sejít? Nebo?" vyzvídá Kyuhyun, v obličeji hladový výraz.
"Ne!" vykřikne Ryeowook zděšeně. Bože, jen to ne! Všechno, jen ne sejít se!
"To vypadalo, jako bys to nechtěl." Zašklebí se Sung. Ryeowook se kousne do rtu.
"No… já… já vlastně nevím… nevím, zda chci vědět, kdo to je." Knikne tichounce. Váhavě přejde pohledem po všech třech kamarádech. Všichni vypadají ohromeně, jen v jednom ze tří pohledů se mihne i něco jiného. Možná… zklamání? Ryeowook okamžitě uhne pohledem. To se mu jistě jenom zdálo! Jo, určitě. Stejně to nemůže být ani jeden z těchhle tří. Na to jsou až moc dobří kamarádi. A znají se moc dlouho.
"To nemyslíš vážně…!" Kyu vypadá, že po něm snad skočí, nebo co. A to si myslel, že by mohla být nějaká sranda. A ono nakonec nic…?!
"Já… nevím." Ryeowook se zatváří bezradně. Neví, co jej to tak najednou popadlo, ještě před několika hodinami by dal cokoli za to, aby se dozvěděl jméno toho, s kým si již dva měsíce takhle dopisuje. A teď… co se stalo? To jej snad tolik překvapilo, že je ten dotyčný z jeho třídy?
"Jak nevíš?!"
"No tak, Kyu, nech toho. Wookie, co se stalo?" Leeteuk se k chlapci skloní a vezme jeho tvář do dlaní. Přinutí ho zvednout k němu pohled. Ryeowook se mu podívá do očí, vzápětí toho lituje. Srdce se mu roztluče o něco víc a dech se mu zadře. Proč si nikdy nevšiml, jak má Teuk krásné oči?
"N-n-n-n-nic!" vypískne Wookie a málem spadne ze židle, jak se od Teuka prudce odtáhne. Židle se mu začne naklánět, Wookie zběsile zamává rukama ve vzduchu, vykřikne a ztratí zem pod nohami.
"Bacha…!" Yesung se přikrčí a dlaněmi si zakryje oči, aby se nemusel dívat, jak si Wookie rozbije lebku o tvrdou podlahu, Kyu nahodí zděšenou grimasu, Ryeowook zavře oči a čeká tvrdý náraz.
"V pořádku?"
Jeho tělo se rozechvěje, když uslyší tichý šepot u svého ouška. Až teď si uvědomí, že jej kolem ramen drží něčí paže a pevně si jej tisknou na hruď. Prudce otevře oči a ještě prudčeji se odtáhne od Leeteuka, který jej jen stěží udrží u sebe.
"Hej, hej, uklidni se, štěně, ještě si ublížíš. Já tě nekousnu." Zasměje se Leeteuk a Wookie se jakš takš uklidní.
"Promiň!" vyjekne Ryeowook. V duchu si nadává za to dětinské chování. Bože, co to s ním je? Proč se cítí tak divně? Kruci! Kruci, kruci, wáááh!
"Ty jsi trdlo, Ryeowookie, fakt." Zasměje se Yesung, který si hlasitě oddechne, jen co stáhne dlaně z očí a zjistí, že se Wookiemu nic nestalo.
"Trdlo?" vyjekne Wookie a koukne na Sunga ještě vyděšenějším pohledem.
"Proč trdlo? Nikdy jsi mi neřekl trdlo! Tak proč mi říkáš trdlo?! Mááámííí?!"
Všichni tři se na něj kouknou jako na blázna. Něco jim uniklo?
"On mi napsal, že jsem trdlo! A je z naší třídy!" zaječí Ryeowook, vymaní se z Leeteukova sevření a vyběhne na chodbu. Kluci si vymění bezradné pohledy.
"To jako, že mu píšu já?" ukáže na sebe Sung prstem, zamrká kukadlama, naprázdno otevře pusu, pak zase sklapne. He…?!
"A píšeš?" otočí se na něj Kyu s očividným zájmem. Leeteuk si dlaní plácne do čela. Tohle není normální.
 


Komentáře

1 Kami | E-mail | Web | 28. května 2012 v 0:18 | Reagovat

*souhlasně přikyvuje* ano..bylas donucena napsat ihned tenhle díl...a budeš donucet napsat zítra (nebo spíš už dneska) i ten poslední! :D
Jako, to bylo naprosto dokonalý, já si tady málem rozkousla ret, jak jsem se bránila smíchu, abych všechny nevzbudila, protože to bylo prostě muhííííííííííííík, jinak to říct nejde!!
A jako...fakt by mě zajímalo, co by se mi teď honilo hlavou, kdybych nevěděla, kdo mu píše :D
Takže já letím spát *opět s debilním úsměvem na tváři...proč se vlastně říká na tváři? to spíš na rtech nebo na puse, ne? mít úsměv třeba na levé tváři...trochu zmutovaná představa, ne? sakra, už má vážně dost*
...a nebo že bych si to přečetla ještě jednou? Fajn, přečtu si to ještě jednou, ale pak fakt už letim spát :D
Už je říkala, že je to naprosto dokonalý dílek?

2 Kami | E-mail | Web | 28. května 2012 v 0:26 | Reagovat

dočteno podruhý a já fakt letím, jinak nevstanu do školy :D

3 Luczaida | Web | 28. května 2012 v 1:15 | Reagovat

to je tak brutální povídka :D :D Musela jsem se smát jak u těch videí dneska... jako debil prostě :D :D Jestli ten poslední díl nenapíšeš zítra tak uvidíš! :D

4 Jolly the Sad | Web | 28. května 2012 v 7:24 | Reagovat

teukie, to opravdu neni normalni xD *nemuze se zbavit debilniho usmevu* uzasny.. sakra, okamzite doval pokracko! a.. hups?! nestiham do skoly! no to je.. mizim xD

5 Katy-chan | Web | 28. května 2012 v 11:26 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi byla donucena napsat další díl a věř, že budeš nucena znova... J8 chci prostě pokračování!!!
No tak Lulinko.... dej nám sem zítra, nebo ještě lépe dnes, pokračování.... no.... ;)

6 natt | 28. května 2012 v 11:37 | Reagovat

týýýýýýýýýýranie, to tvoje rozdeľovanie dielov.....ja chcem vedieť kto to je :C inak sa asi zbláznim O_o..........inak to bolo dokonale :*

7 Kyu | E-mail | Web | 28. května 2012 v 11:59 | Reagovat

Omo!!! Jako jak si dovoluješ to takhle useknout!!! Co to jako má znamenat?! *vzteká se* :D Jestli sem okamžitě nedáš další díl, tak tě v noci navštívím a useknu ti ty tvé dokonalé ručičky! :D Jednou mi přivodíš infarkt :D *už ví, jak je na tom Wookie* :D tss! :D ale jinak moc krásné! Tipuju to asi na Teukieho :D Ale mohl by to být Kyu :D no nechám se překvapit ;) ♥

8 Cheol 철 | Web | 28. května 2012 v 12:01 | Reagovat

PREČO MÁM POCIT, ŽE TO BUDE YESUNG?! PREČO, PREČO?!?! LULI NOONA OKAMŽITE PÍÍÍŠ LEBO SI MA NEŽELAJ! OVALÍM ŤA SO SAGUAROM *drží v ruke dvojlitrovú fľašu*!!! JA TI HÍKAM, ÍKAM SPOLU S WOOKIEM ČO SI NA TOM INTERNÁTE O MNE POMYSLIA?! XDD

9 takehochan | Web | 28. května 2012 v 14:25 | Reagovat

okamžitě napiš který to je !!! já se tady můžu ukousat zvědavostí ale podle mě to bude Teuk :D a nebo Sung

10 ElenEstel | 28. května 2012 v 14:57 | Reagovat

boží moc se mi to líbí

11 Syrinox | 28. května 2012 v 15:19 | Reagovat

Aaaa!!!! Aaaaa!!! KDO?!! Sungu?!!! Ale jáá nevííímmm.... Mě by se tam spíš líbil Teukie... Buiiiik!!! Božee... já to chci vědět! Buuuueee, nenáapínej nás tak, jestli to rozdělíš ještě na dva díly, tak tě stáhnu z kůže!! Waaaaa, to je tak dokonalá povídka, že tu z ní asi padnu :D

12 Hatachi | 28. května 2012 v 16:36 | Reagovat

Moc krááásný díl. Ten Wookie je opravdu trdlo. Takové malé,sladké,lekavé a hlavně ňuňácké trdýlko. A Kyu je na něj zlý,když si z něj ještě dělá srandu... No moc se těšim na další díl. Tak doufam že ho dáš zítra...prosim prosim...

13 Girl with devil's smile | Web | 28. května 2012 v 17:12 | Reagovat

Ty si majster v ukončovaní dielov :D Človeka tu môže pomaly aj roztrhnúť xD
Ježiši.. teraz ma napadol taký "meme face", ktorý presne vystihuje moju reakciu ohľadom toho..ako skončila táto časť..
http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/01/desk-flip.png
celá ja xDD A stôl je v prdeli :D

Ale inak ma tento diel totálne dostal :D Hlavne tie hlášky.. Kde na to chodíš? xD Mňa by také niečo rozhodne nenapadlo :D A nejako sa nám to tu skomplikovalo.. Kapánek.. Teraz si nie som až taká istá, že to bude Kyu.. :D Ale eventuálne by to ešte on mohol byť... Uch, takto nás napínať xD Nakoniec sa zistí, že mu píše učiteľka xDD *muhaháá..alebo školník*
Teším sa na pokračovanie..:)

14 Luli(na) | Web | 28. května 2012 v 17:17 | Reagovat

[13]: DOPRDELE školník?! FILCH! *umřela* a mobil mu nosí jeho kočka!

15 Girl with devil's smile | Web | 28. května 2012 v 17:49 | Reagovat

[14]: FILCH? twl, to nemyslíš vážne xD. Ten je až príliš sexy na to, aby bol v tejto poviedke. Ale no, bohvie.. *Boh? skôr Satan*

16 Luli(na) | Web | 28. května 2012 v 18:06 | Reagovat

[15]: Ty mě zabiješ, já toho školníka použila ve třetím dílu! :D :D :D Jako, už mám napsanou 1 A4!!! Jsem to borka, což? Zítra se snad dočkáte posledního (?) dílu...

17 Girl with devil's smile | Web | 28. května 2012 v 18:15 | Reagovat

[16]: To si děláš kozy! :D *ech, nemyslím si*..To ma zase malo čo napadnúť :D Tak to skončí, keď moje druhé "ja" treskne prvú vec, ktorá ho napadne *no dovol*
Ale tak no, nech žije školník! Ale nie že to bude nejaký starý pedofil xD
Ou, zajtra? Tak teda šup-šup, som zvedavá..muhehé! :D

18 Jiki G | 28. května 2012 v 20:50 | Reagovat

aaa aaa aaaaH..musí to být LeeTeukie...musí jinak umřu umřu umřu. taký dokonalý díl....už aby byl zítřek...oooh a ja mam tak dlouhou školu x(( no nevadé počkám si xDD teda jako doufám že to tu bude :D :D :D pač jestli ne tak....tak....to vam rači ani neřeknu xD

19 Luli(na) | Web | 28. května 2012 v 20:58 | Reagovat

[18]: Už je to přednastavené na zítra :D Právě jsem to dopsala :D

20 Saia | 29. května 2012 v 16:14 | Reagovat

Wookiéééééééééééééééééééééééééééé.

21 K.R. | 12. ledna 2015 v 17:16 | Reagovat

to je taková nádhera! co dodat? Co třeba : rychle číst další dílek!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~