Message - 1. díl

27. května 2012 v 0:01 | Luli(na) |  oneshot fictions | super junior
Víte, že mě neskutečně baví psát jednorázovky? A víte, že mě zatraceně baví je vždy rozdělit minimálně na tři díly? Víte, já vím. Haha, no to je jedno. Ale tak co, cykly jsem slíbila a taky jsem je napsala, takže si můžu dát na chvilku pauzu a napsat ednorázovku, ne snad? A neříkejte, že vám to vadí. Jinak vás sežeru! Muhahahaha! No jo, miluju vás tak, že bych vás samou láskou snědla... *jde umřít někam do kouta a dobrovolně*

Název: Message
Fandom: Super Junior
Pár: Ryeowook/???
Autor: Luli(na)
Věnování: Kami, protože ji miluju a Girl with devil's smile, protože ji taky miluju.
Varování: ŽádnéKdo jsi?
Proč to chceš tak moc vědět?
Chci znát toho, kdo mi každý den vykouzlí úsměv na tváři.
Máš krásný úsměv, Wookie.
Vidíš! Ty mě znáš a já tebe ne! Tohle není fér, nemyslíš?
Ale ty mě přece znáš.
Neznám!
Ale ano. Stačí, aby ses díval, Wookie. Jsem tak blízko…
Ale já se dívám! Každý den se dívám, ale nevidím tě.
Vidíš, Wookie. Vidíš mě, a přesto nevidíš.
Proč mi prostě neřekneš své jméno?
Pravdu?
Jistě že pravdu.
Bojím se.
Bojíš?
Toho, že tím vše skončí.
Proč by mělo?

Zazvoní na hodinu. Ryeowook rychle skryje mobil do kapsy kalhot, nehodlá riskovat, že mu ho učitelka zabaví. To by nepřežil. Přesto ale pořád sklouzává pohledem dolů, tak moc chce zkontrolovat, zda mu odepsal. Kdo? Nemá zdání. Dveře se otevřou a do třídy vpadnou tři hned tři postavy. Když zjistí, že ve třídě ještě žádná učitelka není, oddechnou si. Ryeowook se usměje na trojici kluků, posune se s židlí blíž k lavici, aby mohl kolem něj jeden z nich projít a zasednout místo u okna hned vedle něj. Ostatní dva si sednou do lavice před ním a ještě se k nim otočí.
"Zase pozdě?" ušklíbne se Wookie a trojice se tiše zasměje.
"To víš, ne každému se chce vstávat tak brzo jako tobě." Zašklebí se Kyuhyun, nejmladší z jejich party a odfoukne si pramen černých vlasů z čela.
"No jo, Wookie, náš třídní šprt. Řekni, děláš ty vůbec něco jiného, než, že se učíš?" zeptá se Yesung, taky černovlásek, avšak jeho vlasy jsou na rozdíl od Kyuova vrabčího hnízda pěkně upravené.
"A ty děláš něco jiného, než, že si geluješ vlasy?" zeptá se Wookie s úšklebkem, Leeteuk sedící vedle něj vyprskne smíchy a Kyu práskne hlavou do lavice. Ryeowook se taky uchechtne, jen Yesung se tváří jako bůh pomsty.
"No vždyť počkej, ty malá buzničko, jen co zazvoní, znásilním tě na záchodcích!" zahřmí, až se po nich celá třída otočí.
"Teda, Sungu, takhle veřejně ohlašovat své sexuální aktivity…" Kyuhyun práskne hlavou do stolu podruhé, Teuk se popadá za břicho i Yesung se šklebí. Ryeowook raději sklopí hlavu, aby nebylo vidět jeho rudnoucího obličeje.
"Ji blbec, Sungu."
"A přesto mě miluješ."
"No to tak!" vypískne Ryeowook a zrudne ještě víc. Tedy, ne že by se mu Sung nelíbil. Ale milovat…?! To nejde!
"Přiznej to. Toužíš po mě!" Sung nahodí svůdný pohled a olízne si spodní ret. Kyu spadne ze židle, Ryeowook pokroutí hlavou a Teuk jej k sobě přitáhne v majetnickém objetí.
"Jako, Sungu, bacha! Wookie je jenom můj! Že, lásko?" Leeteuk po Wookiem vrhne takový pohled, že chlapec vzápětí skončí vedle Kyuhyuna na podlaze.
"Hledáte něco, pánové?"
Leeteuk se Sungem se musí otočit učitelce zády, aby neviděla, jak se snaží ovládnout záchvat smíchu, Kyu s Wookiem oba ztuhnou, pak se rychle vysápou na židle.
"Chm." Udělá jen učitelka a vrátí se ke katedře. Zasedne a začne zapisovat hodinu. Sung s Teukem se pořád tiše pochechtávají a Kyu s Wookiem taky nemají daleko ke smíchu. Ryeowook se uklidní jako první, přeci je, učitelka začala vysvětlovat novou látku, musí dávat pozor. Mírně se ušklíbne. Kyu má pravdu, je to děsný šprt. Pro dobrou známku by zabíjel. Na rozdíl od těch tří. To jsou třídní hvězdy, idoly školy, mohl by říct. Vlastně ani moc nechápe, jak je možné, že se baví zrovna s ním. Možná pávě kvůli Leeteukovi. Kdyby nebylo jej, tak by rozhodně do téhle partičky nezapadal. Ale s Teukiem… přátelí už od školky a i když jsou tak rozdílní, jsou si bližší než dvojčata. Není nic, co by si neřekli. A Kyu se Sungem… ti se k nim připojili tady na střední. Ani neví, proč vlastně? Prostě najednou byli známá čtverka na škole. Leeteuk, leader skupiny, inteligentní a hodný, přesto tak trochu rebel, pak Yesung, dítě génius, nemusí se učit ani dávat pozor a přesto vyniká v každém předmětu. A nakonec Kyu, jejich nejmladší článek, sportovně nadaný, expert přes počítače, žádaný u holek… Wookie má někdy pocit, že k nim vůbec nepatří. Ale na druhou stranu si nedokáže představit, co by dělal, kdyby je neměl.
Ve chvíli, kdy zazvoní na přestávku, Ryeowook bleskově vytáhne mobil z kapsy a koukne se na display. Úsměv mu povadne, když zjistí, že mu žádná sms od jeho "tajemného" nepřišla. V hrudi jej podivně píchne, přepadne ho nepříjemný pocit. Řekl snad něco špatně? Zlobí se na něj kvůli tomu, že je moc zvědavý? Nechce s ním už víc psát? Pokroutí hlavou. To je blbost. Určitě jen neodepsal, protože zvonilo na hodinu a neměl šanci. Ale… vždyť on mu tolikrát napsal i v hodině…
Kousne se do rtu.
"Copak?" Leeteuk se k němu nakloní a andělsky se na něj usměje. Wookie se mu podívá do tváře, opět se musí usmát nad tím jeho dokonalým úsměvem. Miluje ten ďolíček, co se mu pokaždé objeví na levé tváři. Pokroutí hlavou.
"Uhmm, nic. V pořádku." Opět skloní tvář k mobilu, možná vážně jen neměl čas a napíše mu teď o přestávce. Ale minuty ubíhají až moc rychle a sms žádná. Ryeowook sklesle svěsí ramena. On se na něj snad vážně zlobí? Povzdechne si, odloží mobil zpět do kapsy i přes to, že má šílené nutkání mu napsat. Omluvit se. I když vlastně neví… za co se má omlouvat. Ale…
Zazvoní na hodinu. Ryeowook složí tvář do dlaní a opře se o židli. Najednou se mu chce brečet.
"Wookie, jsi v pořádku?" zeptá se Leeteuk, když si všimne, jak je jeho kamarád skleslý. Co se mu stalo? Ryeowook vzhlédne, Teukie si všimne drobných slziček, které se třpytí v koutcích Wookieho očí. Wookie rychle slzy zamrká a usměje se.
"Nic mi není, vážně." Připadá si jako pitomec, málem se rozbrečel jen kvůli tomu, že mu nepřišla smska… Je normální?
"Nezdá se mi." Zamračí se Teukie, natáhne k Wookiemu dlaň a jemně jej pohladí po tváři. Wookie vydechne, ten dotek je tak příjemný a hřejivý.
"Tak se mi líbíš." Teukie mu prohrábne vlásky a spokojeně se zazubí. Wookie otevře oči, ani si nevšiml, kdy je zavřel. A už vůbec si nevšiml, kdy se začal usmívat jako pitomeček. Dveře se otevřou a dovnitř vejde učitelka matematiky. Wookie tiše zaúpí, nemá rád ten předmět. Je snad jediný, na který se nemusí učit. A proto je šíleně nudný. Když po minutě nemá co dělat… Snad jen dopisovat si s…ním.
Nenápadně vytáhne mobil z kapsy. Pořád žádná smska. Proč? Nevydrží to. Najede si na sms a začne psát.

Zlobíš se na mě?

Kouká, jak se zpráva odesílá, ještě má možnost to zrušit, připadá si jako nějaká stíhačka. Musí si o něm myslet, že je jím snad posedlý! Ne, kruci, Wookie uklidni se. Proč by si to měl o tobě myslet? Vždyť… si s tebou píše rád. Nebo ne?... Jistě že ano! Jinak by toho už dávno nechal, ne snad?!
Wookie se podívá před sebe, zda si jej učitelka nevšimla, ale ta něco právě vysvětluje a je otočená čelem k tabuli. Kyu a Yesung hrají piškvorky a Kyu do toho ještě stíhá něco mačkat do svého mobilu. Nakonec dokonce vyhraje nad Sungem, usoudí Wookie z jeho pohledu vraha. Sung se opře o zeď u své lavice a vyloží nohy na Kyuovu židli. Vytáhne mobil, co mu před chvíli zavibroval a usměje se nad příchozí smskou. Vcítí, že se na něj někdo kouká, zvedne pohled a střetne se s Wookieho čokoládovýma očkama. Mrkne na něj a věnuje mu sladký úsměv. Pak se vrátí zpět k mobilu.
"Jak mě tohle nebaví." Uslyší, jak se Teuk vedle něj povzdechne a pustí tužku.
"Hej, Kyu!" kopne Kyuhyunovi do židle. Kyu se k němu natočí s tázavým pohledem.
"Nezahraješ si něco online?"
Kyu nakloní hlavu na stranu, pak ale pokroutí hlavou.
"Teď mám něco rozehrané." Řekne jen a otočí se zpět. Leeteuk si povzdechne, vytáhne mobil z kapsy a následuje Yesungova příkladu, taky se opře o zeď a vyloží nohy na Wookieho židli. Když se na něj Wookie podívá, jen se na něj mile usměje. Wookie pokroutí hlavou. Nechápe, co ti tři furt mají s mobilem. Pořád by do něj jen něco mačkali. Pak si uvědomí, že vlastně dělá to samé.
Mobil mu zavibruje a Wookie leknutím div neupadne ze židle. Rychle se podívá, přišla mu zpráva. Málem přestane dýchat, když ji otevírá.

Proč bych se měl zlobit?

Ryeowook si oddechne, vážně měl strach, že něco provedl.

Já vlastně ani nevím.

Odešle další sms. V duchu děkuje tomu, že si tohle může dovolit. Ještě že má tak bohaté rodiče, co mu tohle vše tolerují.

Ty jsi trdlo, Wookie. A usměj se, ta zachmuřená tvář ti nesvědčí.

Ryeowook mírně zrudne, i když vůbec neví, proč, vždyť ho přece vidět nemůže. Přes to cítí, jak mu hoří tváře. Zachmuřená tvář ti nesvědčí. Usměje se. On mu vždy napíše něco tak pěkného, že se po tom musí culit jako blbec. Někdy si připadá jako holka… Vždyť… Odkdy se klukům skládají takovéhle lichotky?
Úsměv mu najednou zamrzne na rtech. No tak počkat…! Jak může sakra vědět, jak se tváří?!
 


Komentáře

1 Syrinox Syrinox | 27. května 2012 v 0:18 | Reagovat

Aaaa!!! Lulino!! Já vím, že jsem tě spamovala jako šílence, abys to dneska vydala, abych si to mohla přečíst, ale, ale ale... Takhle to useknout?!! To se dělá?! No to si piš, že že se to nedělá sakra! Já tě fakt jednou hodím z mostu... Chjo... A další díl bude někdy... za moc dlouho.. nenávidí tě... Ne kecám.. přímo lžu.. protože tě co.. miluju? (twe.. asi mi jeblo... omfg :D ) XD

2 Katy-chan Katy-chan | Web | 27. května 2012 v 1:02 | Reagovat

To je dokonalý!!! Už jsem si myslela... jo je to Kyu, vytahuje mobil...sakra, on ho vytahuje i Sungie a Teuk nemůže zůstat pozadu... tak kdo to sakra je???
Honem přidej pokračování!!! Je to slaďoučké!!!

3 Luczaida Luczaida | Web | 27. května 2012 v 2:20 | Reagovat

Ježiiiiš, to je úúúžasný :D Takový příběh s smskama mě ještě nenapadl, je to fakt dobrý, to mě baví, jak wookie neví :D Já hlavně doufám, že zítra bude další díl téhle povídky :P

4 Cheol 철 Cheol 철 | Web | 27. května 2012 v 9:51 | Reagovat

Ááááá toto je úplne rozotmilé! Teším sa na pokračovanie úplne ma to bavilo..a hlavne teraz kto to poslal Wookiemu??? Wuaaaaaaaaaaaaaaaaaaa moc sa mi to páči prosíím pokračovanie ^^

5 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 27. května 2012 v 10:28 | Reagovat

vsadim se, ze to bude Yesung. ze Luli?! :D jinak, je to totalne genialni a ze to rozdelujes na x milionu casti, za to te zabit je malo xD

6 Kyu Kyu | E-mail | Web | 27. května 2012 v 10:34 | Reagovat

Aish! To bylo tak roztomilé! ♥ :D No jako to vůbec není fér, proč je museli vytáhnout všichni tři! :D Jak mám pak vědět, kdo mu píše jako! :D Okamžitě chci další dílek! :D *nedočkavě klepe nohou* :D

7 Hatachi Hatachi | 27. května 2012 v 11:53 | Reagovat

Jééé...to je tak ůžasně rozkošné. Jako Wookie je totálně ňuňácký cukroušek. A jako kdo mu to píše? Je to Sungie...nebo Kyu...nebo že by Teukie? Já vím kdo to je...je to...ne ne,radši si počkám na další díl. Doufam že nás nenecháš moc dlouho čekat. Tak honem pospěš s dalším dílem...

8 Girl with devil's smile Girl with devil's smile | Web | 27. května 2012 v 12:36 | Reagovat

Mne jednorázovky nevadia :D *nechce byť zožratá*.. Ja ich milujem a väčšinou skončia dobre, takže nemám nič proti ^ ^ Síce musím potom čakať dlhšie na cykly, ale pri niektorých je to odkladanie dobré *viď Vůně kopretin*..a aspoň neskončia tak rýchlo :D Áno, dosiahla som osvietenie xD

Takže najprv.. ďakujem pekne za venovanie poviedky :).. Tiež ťa milujem, ty vývrhel z pekla ^ ^.. Muhahá, už sa ma len tak ľahko nezbavíš! :D
Etto, keby mal v ruke boli ešte niekto ďalší.. bola by som vo väčšom srabe ako teraz :D .. Podľa mňa je to Kyu.. Možno si začala už éru netradičných párov... Veď minule si tu mala ten článok a určite si si všetky možné kombinácie hneď zapísala :D Sungie to nebude.. Určite nie.. A Teukie? Hm, hm..niečo mi vraví, že ani on nie.. Kyu! muhehéé.. A celkom sa mi ten pár pozdáva.. Nie, to to nie je to pravé slovo... ten pár sa mi viac ako pozdáva! :D ^ ^ Takže som zvedavá..kto to nakoniec bude xD Ak tam šlahneš ďalšiu osobu, hodí ma o zem :D :D Kyu! Kyu!
Krásny diel :)

[1]: twl.. ty! *ťuká prstom do monitora obrazovky* .ty máš čo hovoriť o useknutých koncoch! :D Ako som včera sľúbila, tak som aj vykonala a prečítala som si dve poviedky - Silent Tears a Heavenly Hell.. A čo sa nestane? Posledné diely v oboch poviedkach useknuté v tom najlepšom! :D

9 Girl with devil's smile Girl with devil's smile | Web | 27. května 2012 v 12:38 | Reagovat

[8]:*preklep.."keby mal v ruke mobil ešte niekto ďalší..bola by som vo väčšom srabe ako teraz" ..
uch, už ani písať neviem xDD

10 Věžeň číslo 1302 Věžeň číslo 1302 | Web | 27. května 2012 v 15:16 | Reagovat

Mám jen jeden dotaz, prosím, ten koho máš na tom dessu na pravo je to G-Dragon a Top :D nebo se mi to jen zdá? :D

11 ElenEstel ElenEstel | 27. května 2012 v 15:30 | Reagovat

wow je to nádherný

12 Věžeň číslo 1302 Věžeň číslo 1302 | Web | 27. května 2012 v 15:44 | Reagovat

Joo..xDD G-D ho xicht z oku prostě nejde nepoznat :D naprosto boží :D povedl se :D

13 Jiki G Jiki G | 28. května 2012 v 0:17 | Reagovat

aaaha tak dokonalé...krásné...nádherné * , * už aby byl další díl..teším se na nej strasne moc...ostatne jako na všechny pokračka tvých povídek xDD ale to neva pač na tohle se proste tešim strasne mooc  xDD jsem strasne zvedavá jak to bude pokračovat...vypadá to užasne x))

14 Saia Saia | 29. května 2012 v 16:12 | Reagovat

Tvoje jednorázovky (čítaj jednorázokapitolovky) proste milujem...a z tejto zostala zo mňa mláka na podlahe.

15 kulisek kulisek | 20. srpna 2012 v 15:30 | Reagovat

jo, jo, jo, to se mi libi :)) :D a ten yesung, takovej uchylak :D

16 Karin Karin | 6. března 2014 v 23:19 | Reagovat

Právě zjistil že je to někdo z třídy.

17 K.R. K.R. | 12. ledna 2015 v 17:07 | Reagovat

dokonalost! jak jinak? jsi prostě skvělá, jak jinak? !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek