Máš mě rád?

13. května 2012 v 0:01 | Luli(na) |  SuJu povídky
Asi jsem se zbláznila! V poslední době mám totální nutkání psát sladičké a miloučké a rozkošné jednorázovky, místo, abych makala na rozepsaných povídkách... Vy mě musíte nenávidět, což? Haha, ne, dobře, já vím, že mě milujete *pod stolem* Si ale věřím, což? No, tohle měla být původně povídka tak maximálně o 600 slovech... něco jako povídka Hyung... No... nevyšlo to. Má to 2081 slov :D Lehoučké shounen-ai, žádná zápletka... takové oddechové čtení, řekla bych :D Tak si to užijte, děti moje. Miluju vás!


Název: Máš mě rád?
Fandom: Super Junior
Pár: Leeteuk/Kyuhyun
Autor: Luli(na)
Varování: Přeslazeno
Věnování: Dnes povídku věnuju všem, co si povídku přečtou a zanechají komentář :D Miluju vás, děti. (Neříkala jsem to už jednou? No to je fuk...)"Teukie-hyung…" chlapec jemně zatřese ramenem staršího muže, jakoby se bál, že by ho tím pohybem mohl probudit. Pak se zarazí… Vždyť právě o to mu jde. Kousne se do rtu, zatřese Teukieho ramenem o něco naléhavěji, světlovlásek na posteli se zamrví, něco nesrozumitelného zamumlá a poté mírně pootevře své oči. Zamžourá do tmy na siluetu, jež se nad ním sklání. Chvíli trvá, než v rozcuchaných černých vláscích pozná nejmladšího člena skupiny.
"Kyuhyune, co se děje? Co se stalo?" zeptá se rozespale, avšak i přesto jde v unaveném hlase slyšet starost. Sklouzne pohledem na budík na nočním stolku, zkontroluje čas, je něco po druhé ráno. Co se mohlo stát takhle pozdě? Mírně se nadzvedne v loktech a zkoumavě se koukne na chlapce, který stojí u jeho postele. Kyuhyun se hryže do rtu, nervózně přešlapuje z nohy na nohu, pohled zaražený do země.
"Kyu?" Světlovlásek nechápe, co to do nejmladšího vjelo, budit ho takhle v noci. Pokud je to jen nějaký žertík, co si zase vymysleli se Sungminem, tak…
"Můžu tu s tebou zůstat?" Leeteuk vytřeští oči, když na něj Kyu upře svůj prosebný pohled, dělá si z něj maknae srandu? Určitě ano.
"Děláš si srandu?" vyjede po něm tiše, přeci jen je pozdě a všichni v dormu už spí. Kyuhyun se mírně přikrčí a rtíky se mu zachvějí, avšak toho si Teuk všimnout nemůže. Na to je v pokoji až příliš velká tma.
"Co na mě zase zkoušíte? Padej spát, než tě i Sungmina vytahám za uši." Zamumlá a opět se uloží do peřin. Zavře oči a čeká, že Kyu odejde, ale ten pořád stojí na místě.
"Teukie-hyung… " zašeptá zoufale, Leeteuk otevře jedno očko a zašilhá na postavu u postele.
"No co je?"
"Sungmin už spí." Zašeptá tichounce a Leeteuk nějak nepochopí, co mu tím chce mladší říct.
"Tak jdi spát taky." Protočí panenky, začíná být mírně podrážděný, že jej nejmladší okrádá o drahocenné minuty spánku. Navíc, když musí za necelé čtyři hodiny vstát, aby stihnul nachystat pro všechny snídani, pak je dostat z postele a nakonec ještě zajistit, že v půl sedmé budou všichni nastoupení před dormem. Což je mnohdy téměř nesplnitelný úkol. Zvláště, když si ty děcka chodí spát, kdy se jim zlíbí. Někdy si připadá jako učitelka v mateřské školce, než jako leader skupiny dalších dvanácti DOSPĚLÝCH mužů.
"Ale… já se bojím." Zašeptá Kyu téměř neslyšně, jeho tvářičky neberou rudý nádech, jak se stydí, tohle je tak trapné. Ale… opravdu má strach a neodváží se budit nikoho jiného. Ví, že by se mu kluci vysmáli. Navíc, nikoho jiného nepotřebuje. Potřebuje Teuka. Potřebuje cítit, že je vše v pořádku… že, že… Do očí se mu hrnou slzy, jen stěží se mu daří je zadržet.
Leeteuk pár krát zamrká, co…?
"B-bojíš? Čeho proboha?"
Leeteuk začíná mít podezření, že tohle se mu jenom zdá. Maknae a bát se? Vždycky takový hrdina a teď za ním přileze s tím, že má strach? No, tak tohle je vážně gól! Kyuhyun mlčí, chce se mu brečet. Ublíženě se kouká do Teukovy tváře. Leeteuk má co dělat, aby nevyprsknul smíchy.
"Prosím tě, Kyu, jdu už a nech mě spát, na vtípky jsem vážně moc unavený." Řekne pobaveně.
"Ale já-…"
"Kyuhyune, jdi." Řekne přísně Teukie, aniž by ho nechal cokoli říct. Kyuhyun sklopí pohled, nejistě přešlápne, představa, že by měl odejít na chodbu, do té tmy a přejít až na její druhý konec do svého pokoje… po celém těle mu vyskočí husí kůže a roztřese se strachy. V hlavě mu pořád zní výkřiky a pláč… Vrhne poslední zoufalý pohled na leadera a už se nadechuje k další prosbě, avšak Leeteuk ho zpraží tak nepěkným pohledem, že se jen kousne do jazyka a ustrašeně couvne.
"Promiň, že jsem tě budil, Teukie-hyung." Knikne tichounce, do očí se mu tisknou slzy a jen stěží potlačí vzlyk do doby, než spěšně opustí Teukieho pokoj.
Leeteuk počká, dokud se dveře jeho pokoje nezavřou, teprve pak konečně spokojeně zavře oči. Přetočí se na bok a zavrtá se do teplé přikrývky. Doufá, že se mu ještě povede usnout. Hlasitě zívne, tvář zaboří do polštáře a snaží se z mysli vyhnat veškeré myšlenky. A taky že se mu to skvěle daří. Do chvíle, než se mu v hlavě objeví Kyuhyunova tvář. A jeho rty se zkroutí v úšklebku. Prý se bojí. No to tak. Určitě jej zase chtěli nějak se Sungminem napálit. V poslední době to dělají často, jo. Měl by je nějak zaměstnat, aby neměli čas vymýšlet skopičiny.
"… já se bojím."
Otevře oči a zahledí se do tmy. Neznělo to jako výmysl. Teď, když si to přehrává v hlavě opět… Kousne se do rtu, jak se ozve jeho svědomí. Nebyl k němu až moc zlý? Povzdechne si, když jej někdo vzbudí, bývá nepříjemný. Kyu… ne, vždyť on se přece nebojí ničeho. Vždycky je to on, kdo se směje ostatním, když se vyděšeně skrývají za deku, když sledují horor. Ale… ty oči, které na něj vrhal. Opravdu vypadal vyděšeně. A Leeteuk najednou nemůže zavřít oči. Cítí se špatně, že jej takhle vyhodil. Ne, Kyu není žádný strašpytel. Zachumlá se víc do přikrývky a přinutí se zavřít oči jen, aby je vzápětí opět otevřel a prudce se vymrštil do sedu. Musí zkontrolovat, zda je Kyu v pořádku, jinak neusne. Pomalu přehodí nohy přes okraj postele, vstane a loudavým krokem přejde ke dveřím. Tiše je otevře a vyjde na chodbu. Všude je ticho a tma. Opatrně našlapuje a dlaní se přidržuje zdi, v šeru pozná obrysy dveří, přičemž je počítá, jeden pokoj, druhý, třetí, koupelna, šatna, další pokoj… je na místě. Tak tiše, jak to jen jde, zatáhne za kliku a pomalu ji stáhne dolů. Dveře se otevřou a on nahlédne dovnitř. Přes okno do pokoje dopadá něco málo měsíčního světla, které se dostalo přes husté mraky. Prvně koukne na Sungminovu postel, pak pohledem sklouzne k té Kyuhyunove.
Nespí, to zjistí z jediného pohledu na postavu sedící na posteli. Kyuhyun sedí, zamotaný do přikrývky, objímá si kolena a tvář má položenou na nich. Leeteuk si povzdechne, pomalým krokem se tiše vydá ke Kyuhyunovi, aby nevzbudil ještě i Sungmina. Skloní se nad Kyua, natáhne k němu ruku a jemně se dotkne jeho ramene.
"Kyu…?"
Chlapec sebou trhne tak, až se sám Leeteuk lekne, a z jeho úst unikne zděšený výkřik. Leeteuk spěšně šlehne pohledem po Sungminově posteli, ten se jen zamrví, ale spí dál. Oddechne si a otočí se zpět na Kyuhyuna.
"Kyu, to jsem já." Odváží se k němu opět vztáhnout ruku, dlaní vklouzne do jeho vlásků, jemně jej pohladí.
"Kyuhyunnie…" zašeptá něžně jeho jméno. Kyuhyun nejdřív ztuhne, pak se jeho tělo otřese vzlykem. Pomalu zvedne svou tvář k Teukovi a ten zalapá po dechu, když si všimne slz, které vytékají z maknaeho očí.
"Teukie-hyung." Knikne tiše, jeho oči se zalijí další dávkou slz, celé jeho tělo se chvěje. Leeteuka bodne u srdce, co to jen provedl? Sehne se k jeho tělíčku, jemně jej vezme do náruče a přitáhne si ho k sobě.
"Omlouvám se." Zašeptá Teukie do jeho vlasů a jeho rty se něžně přitisknou ke Kyuově čelíčku. Mladší klapec potlačí další vzlyk, obejme Teuka kolem krku a zaboří tvář do jeho ramene.
"Můžu k tobě? Prosím… prosím, Teukie…"
Leeteuk se musí usmát. Samozřejmě, že ano, takhle ho tady nemůže nechat. Pevněji k sobě Kyua přitiskne a odnese si jej k sobě do pokoje. Nohou jemně zaklapne dveře a přenese Kyua k posteli. Jemně jej položí do vyhřátých peřin a sám si lehne vedle něj. Kyuhyun se okamžitě přitiskne k jeho tělu, Leeteuk jej obejme kolem štíhlého pasu a pevně jej sevře v náručí. Něžně jej líbá ve vlasech, hladí ho po zádech… a pak se Kyuhyunovo tělo opět roztřese vzlyky.
"Kyu? Co se děje? Řekni mi, co se stalo…" Teukie vezme jeho tvář do dlaně a přinutí jej zvednout k němu uslzený pohled. Kyu vzlykne, zavře oči a pak je otevře ve snaze zaostřit přes slzy na Leeteukovu tvář.
"Já… zdálo se mi…" další vzlyk se vydere z jeho hrdla, když si na to vzpomene. Skřípaní brzd, prudké nárazy, výkřiky… jeho tělo si to všechno pamatuje stejně dobře, jako mysl. Všechny vzpomínky na nehodu, kterou málem nepřežili… jenže. V tom snu… byl jiný, na rozdíl skutečnosti, v tom snu…
"Zemřel jsi…" šeptne zlomeně Kyu a ještě víc se přitiskne k Teukovu tělu. Potřebuje cítit, že je v pořádku.
"Ach, Kyu… Kyuhyunnie, vždyť to byl jen sen. Já jsem tady. A nechystám se zemřít. Kdo by pak na vás dával pozor, co?" vezme jeho tvář do obou dlaní, prsty setře slzy vytékající z jeho očí, skloní se k němu a něžně jej políbí na čelo. Kru tiše vydechne, v pěstích sevře látku Teukova tílka, snad jen pro ten pocit, že takhle mu Teuk nezmizí. Že se nerozplyne v mlze stejně jako v tom snu, že tady zůstane, že tady bude s ním… Protože Kyu jej potřebuje. Tak moc jej potřebuje…
"Teukie-hyung…" přes sevřené hrdlo se mu mluví těžce, bolí to a pálí.
"Hnn? Copak?" usměje se na něj, na tváři se mu objeví drobný ďolíček. Kyu k němu sklouzne pohledem. Tolik ten ďolíček miluje.
"Máš mě rád?" zeptá se tiše, cítí, jak se mu do tváří hrne krev, sklopí zrak, nevydrží tíhu Teukova pronikavého pohledu.
"Ovšem že tě mám rád. Všechny vás mám rád." Usměje se opět, jemně hladí Kyuovy tvářičky, tak sladce zarudlé. Kyu slabě přikývne hlavou na znak pochopení. Pak se nadechne a opět vzhlédne.
"Teukie?"
"Hnn?" Leeteuk kouká do těch jeho temných očí, tak krásných i přes to, že jsou zarudlé pláčem.
"A máš… máš mě rád víc, než ostatní?"
Leeteuk se mírně zamračí, avšak okamžitě opět vykouzlí na své tváři úsměv.
"Proč se na tohle ptáš, Kyu?" zeptá se. Maknae neodpovídá, pouze zaboří tvář do Teukieho hrudi. Leeteuk nechápe jeho chování, avšak nechá to být, položí své ruce na Kyuhyunův pas a zavře oči. Je čas jít spát, jinak ráno opravdu nevstane.
"Teukie?" zamumlá Kyu do jeho trička a Teuk ucítí na kůži i přes látku jeho horký dech.
"Co?" zeptal se tichounce se zavřenýma očima.
"Kdybych tě požádal o něco…" Kyu suše polkne, "…něco nesmyslného, udělal bys to?"
Leader otevře oči, mírně se odtáhne od Kyuova horkého těla a tázavě se zadívá do jeho tváře.
"Co by to mělo být?" Vidí, jak se Kyuhyun nervózně kouše do spodního rtu, jak klopí zrak a skrývá ty krásné oči pod hustými řasami.
"Kdybych tě požádal… políbil bys mě?" a opět vzhlédne, v jeho očích se odráží zvláštní lesk, Leeteukovo tělo se zachvěje a srdce začne bít o něco rychleji.
"Jak… políbil?" ptá se zbytečně, stačí, když Kyu pohledem sklouzne k jeho rtům, je mu to jasné. Proč? Proč tohle žádá?
"Proč?" dostane ze sebe ztěžka.
"Prosím, Teukie…" řekne místo odpovědi a Teuk si ani není jistý, zda Kyu jeho otázku slyšel.
"Prosím…" vydechne ještě jednou. Leeteuk neví, co dělat, tohle… tohle přeci nemůže. Políbit Kyuhyuna? Ale jak má odolat tomu prosebnému pohledu? Nakonec si povzdechne, malá pusa přeci ještě nikoho nezabila.
"Tak dobrá." Hřbetem ruky něžně pohladí Kyuhyuna po tváři a pak se k němu skloní. Jemně, téměř nepatrně se dotkne jeho rtíků, cítí jejich měkkost, jejich horkost. Hlava se mu zatočí, v břiše cítí snad hejno motýlků… Chce se od něj odtáhnout, avšak v tu chvíli Kyuovy ruce vystřelí k jeho krku, jeho rty se víc přitisknou k těm Leeteukovým a tělem se přitiskne víc k tělu staršího muže. Otře se svými rty víc o ty Teukovy, pohne jimi zprava do leva, přitiskne se k nim ještě o něco víc, mírně je pootevře, špičkou jazýčku přejde po těch polštářcích, pak vsaje do úst Teukieho spodní ret… Celé jeho tělo se chvěje, Tak moc po tomhle okamžiku toužil. Tak neskutečně moc…! Leeteuk stihne jen zalapat po dechu a němě vykřiknout do jeho rtů, pak se Kyuhyun spěšně odtáhne, Teukie si všimne jeho rudnoucího obličeje těsně před tím, než se skryje v jeho rameni.
"Děkuju." Zašeptá Kyu tichounce. Leeteuk bez mrknutí civí před sebe, celé jeho tělo se chvěje, snaží se urovnat si v hlavě, co se to teď právě stalo. Jeho pohled mimoděčně sklouzne k budíku. Tři hodiny ráno. Proboha.
"Zlobíš se?" knikne Kyu, když mu Teukie neodpovídá, dokonce jej neobjímá. Leeteuk zamrká, aby se vzpamatoval, obtočí paže kolem Kyuova těla a přitiskne jej k sobě co nejblíže. Vtiskne mu jeden polibek do vlasů, jeden na čelo, na nos… Měkce jej políbí na rty. Maknae tiše vydechne, v očích překvapení. Teukie jej políbil… sám, aniž by si to vyžádal… Přivře oči, srdce mu mírně poskočí, prstíky sevřou Teukieho tílko, pohne rtíky proti rtům staršího…
"Mám tě raději, než kohokoli jiného, Kyuhyunnie…"
 


Komentáře

1 Hatachi | 13. května 2012 v 0:36 | Reagovat

Leeteuk je ůžasný leader,i když mi někdy spíš přijde jako krotitel divé zvěře. Hlavně na koncertech... Chudáček Kyu,takové hrozné sny. No spíš noční můry,se nedivim že s toho pak nemůže spát. Ještě že je Teukie tak moc hodný a vzal ho k sobě do postýlky. A ta jeho starostlivost a ten jejich polibek...to bylo tak sladký,tak něžný. Moc nádherná povídka. Moc se těšim na cover...určitě bude taky moc slaďoučký.

2 Kami | E-mail | Web | 13. května 2012 v 0:39 | Reagovat

Ňááááááááááh...to bylo ta kráááásný! Tak slaďoučký, já se tady u toho rozplývala od začátku do konce, to se mnou fakt umíš udělat jen ty, prostě překrásná, dokonalá, skvělý, neodolatelná a sladká povídka, zítra si ji budu muset přečíst ještě jednou, teď už usínám (měla bys vidět ten komentář, kdybych v něm hned neopravovala všechny chyby, co v polospánku napíšu)
A vůbec neví, že píšeš takovéhle jednorázovky místo cyklů, protože vše co dáš dohromady je naprosto boží ^^ *diví se, že dala dohromady poměrně dlouhý a SMYSLUPLNÝ komentář* A já mizím spát se sladkýma myšlenkama na tuhle povídku...děkuju za zpříjemnění večera :)
PS: MUÁÁÁH HEHEHE ŇUNÍÍÍÍÍÍÍ

3 JaeRa | Web | 13. května 2012 v 0:50 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁhhhhhh... to bylo tak... šladiškééé, ňuňííííííííí.... až z toho mám motýlky v břiše.... Miluju tě Lulinko moje zlatá... A TEĎ KOUKEJ DOKULIT I TEN ZBYTEK :D :D :D :D
MILUJI TĚÉÉÉÉÉ !!!

4 Luczaida | Web | 13. května 2012 v 1:03 | Reagovat

jůůů, to je tak roztomilý! Já mám ráda takový věci, jako je tohle nebo Hyung :-)

5 Kaoru (Yumi) | 13. května 2012 v 1:47 | Reagovat

Ňáááááhhh!!:) To bylo rozkošné a táák krásné!:) Juu!:) Kyu takové roztomilé!:) ňuňácké zlatíčko!:) Muíí!!:) Tak nádherné!:)

6 keishatko | Web | 13. května 2012 v 2:18 | Reagovat

júúúúúj to bolo sladké...mám také rada :-*

7 Shio Elisha Siwonnie-chan | Web | 13. května 2012 v 10:01 | Reagovat

Já si přečetla sladkou povídku.. oh hááálůelujah!!! Božéé.. to bylo tááák ňunííííííííííííííí.... buhíík.. takhle sladké piš furt.. tedy.. střídej to s hard jo? :D Mue.. ale to bylo tak ťuťuťuňu!!!! Ňaíííí.. *Elisha je úplně zdravá! jen je teď vážně na nervy, jo? tak se nedivte, že čte něco nehardového! "padla"* Lulí... miluju tě! ♥♥♥

8 Mai | 13. května 2012 v 10:48 | Reagovat

To bolo tak neskutočne sladké a dokonalé. Juuj presne pre moju dušičku..:D Ja som vedela, že Kyu nie je taký diabol...:D Krása, krása, krása..:D

9 Jolly the Sad | Web | 13. května 2012 v 11:04 | Reagovat

Tys to určitě chytila ode me! Mas me rad.. sakra to mi pripomina tu mou xD
Je to tak straaaasne nyny! I kdyz je muj milovany kyuhyunnie sparovany s nekym jinym nez s mym druhym milackem, tak se mi to mooc libi! ^^

10 Lucy EunTae Lee | E-mail | 13. května 2012 v 11:36 | Reagovat

aaaaah... bozinku to je ale nadherna povidkaaaa :))))) uplne se roztejkam :P :DD nadhera :P

11 Syrinox | 13. května 2012 v 12:07 | Reagovat

Kyaaaa Kyaaa Kyaaa KYAAAAAAAAA!!!! Twe twe twe Luli, jak to děláš? Ty seš fak jak nějakej ufon... no vlastně je, všechny sme z Uranu, že? :D Hehe... Ale jakok, ro je tak strašně sladké... roztomilé... uplně kaaawaaaiii... Aaaaa, jak já Kyuhuna miluju a Leeteuka... No a všechny ostatní... hehe... Aaaaa děkuju za tuhle povídku! byla dokonlá a krásně mi zpříjemnila ráno XD Eh, teda dopoledne *šla spát v 4:00 ráno* Heh no jo, prostě nádhera :D

12 Anete | 13. května 2012 v 12:12 | Reagovat

To bylo ták rozkošný:)) Miluju přeslazený povídky tak krásně se to čte a když je to ještě perfektně napsané... Jdu si to přečíst znovu:)) Teukiho by chtěla snad každá skupina za leadra:))

13 EvilNika | Web | 13. května 2012 v 12:12 | Reagovat

Asi budu mít inzulínový šok xD. Jako CuteKyu toho bych potřebovala doma xD, ale na Evila si nestěžuju xD.

14 Werů :D | 13. května 2012 v 13:28 | Reagovat

To bylo tak ňuňuuuuu! :D
Když sem byla u toho jak ho Teukie vyhodil začla sem nadávat, že mě dokonce přišla i mamka zkontrolovat zda jsem normální! :D
Vážně krásně napsanéééé! :D
*Jde si to přečíst ještě jednou! :D*

15 Katy-chan | Web | 13. května 2012 v 13:46 | Reagovat

Tak tohle bylo sladišké!!!!!!!! Dokonale sladišké!!! Jak já miluju sladiškééé! *rozpustila se* Prostě dokonalost! Teukie je prostě andílek a není lepšího lídra (a maminy) než je on...*nechce aby šel na vojnůůůů*...a Kyu, chtělo se mi plakát, když chtěl říct o čem se mu zdálo. Sice je to devil, ale i tak.... ňuníííííí!!!!

16 ElenEstel | 13. května 2012 v 14:12 | Reagovat

páni...wow je to nádherný a moooc se mi to líbí

17 Kayleigh McCamyo | Web | 13. května 2012 v 15:14 | Reagovat

...Chtěl ajsem si osladit kafe. Už nechci.

18 Saia | 13. května 2012 v 15:28 | Reagovat

Sedím pri pc...pohľad prišpendlený na monitor...vedierko pod bradou....nádych výdych...ííííííííííííííííííííík tak sladiššššké ,krásňoučkéé a jojojo miluji Te.

19 Park Haney Mi ♥ | Web | 13. května 2012 v 16:49 | Reagovat

Buhuhůůů :DDD prej DOSPĚLÝCH mužů... to si zabila :D to bylo tak krásné.. chudinka Kyušík! takové sny...tse.... nechápu proč si ho k sobě nevzal napoprvé ccc... mohlo to být rychlejší a už by déle spal :D

20 Girl with devil's smile ^ ^ | Web | 13. května 2012 v 19:42 | Reagovat

Ja sa môžem hanbiť..Takto písať komentár na poslednú chvíľu..:D A to som túto poviedku čítala pred..hm..17-18 hodinami o 2 v noci xD.. Éé ..ehehe, mne to už s tým ponocovaním totálne hrabe :D No dneska som musela absolvovať turné "Deň matiek"..Jedna babka, druhá babka, prababka.. Tu sa človek ani na internet nedostane xD

Krásne napísané ^ ^♥.. Kyu je tak neskutočne zlatý, že nechcem ani pomyslieť na to, čo by som s ním spravila..keby sa mi dostal pod ruku..Muhaháá :D :D *nepáči sa mi ten jej diabolský lesk v očiach*
Líder 12-tich dospelých mužov? Skôr detí :D Minule som pozerala videá z koncertov, kde boli raz oblečení ako žirafy a potom boli napchatí v oblekoch zeleniny :DD Plakala som smiechom xD A tie záchvaty, keď Sungminovi padla fľaška s vodou na pódium a on sa ju snažil zdvihnúť v tom obrovskom obleku tekvice/dýňe.. A nešlo mu to xD To už som ležala pod stolom totálne odrovnaná :D Sú to magori a preto ich tak milujem ^ ^

Ty..Luli..počuj..keď si takto naladená, hybaj napísať nový diel Nezapomeň na mě ..pokiaľ ťa opäť nechytí tvoje druhé, kruté, sadistické JA a zase budeš naše zlatíčka trápiť :D Všetko preslaď! Kľudne.. Ja už mám proces roztápania sa zmáknutý rovnako ako cyklus svojich smrtí spôsobených nosebleedom a následné zmŕtvychvstanie .. Klasika.. :D :D

21 Jiki G | 13. května 2012 v 20:05 | Reagovat

ooow takého Kyua neznám xDD taký CUTE.. to bylo užasné a sladoučké..uplne se nad tím rozplývám xDD ale teda zlý Teukie zlý xDD tytyty xDD takto Kyua odehnat..ale tak že za ním pak přišel tak se mu odpušteno xDD užasné

22 markét | 14. května 2012 v 11:07 | Reagovat

tyhle úchylárny prostě žeru nevím co bych bez nich ve škole dělala :):) ale už ať ti jede tiskárna :D

23 Sensei | Web | 6. února 2013 v 19:37 | Reagovat

Jak je možný, že k sobě Teukie a Kyuhyun tak skvěle pasujou? *úchyl smille*

24 Karin | 6. března 2014 v 23:10 | Reagovat

Takhle byt na něj zlí ale pak si to vyžehlil.

25 K.R. | 12. ledna 2015 v 16:57 | Reagovat

kawaiiiii!!!! prostě na pomuchlání!!! obA  dva!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~