Kejklíř - 12. díl

25. května 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Kejklíř | přerušeno
Haha, KONEČNĚ je tady další díl Kejklíře. Pokračujeme Minem a Kyuhyunem. No, jako, původně jsem měla v plánu napsat to jinak, ale nějak jsem dostala chuť někoho potrápit, tak jsem si to vybila tady. Bohužel to není celé a zase je to useknuté v tom nejlepším... ALE JÁ ZA TO NEMŮŽU!!! Máti mě tady hold déle nenechá a já vážně nedokážu psát rychleji. Dala jsem 1952 slov a víc už nestihnu. Lituju, děti, ale budete si muset počkat na další díl. Případné cihly házejte po matce, ne po mě. No, stejně doufám, že si díl užijete a že mě (zase) nebudete chtít zabít. Jsem zlá, já vím a i vy to víte. Ale já už jsem prostě taková! A vy víte, že vás miluju, ne snad? Jinak, je tady speciální věnování. Kromně toho, že tenhle cyklus patří mamince Keigh, je dnešní díl věnovaný taky Syronox a Eli :D


Kyuhyun nevěřícně zírá do škodolibě se šklebícího Minova obličeje. Ha! Tak přeci jen na ni bylo něco divného! Teda na něm… Ale jak to, že jej nepoznal?! No jo, ani jen nenapadlo, že by Sungmin něco takového udělal. Vůbec nechápe, proč? Co ho to napadlo za blbost?
"Překvapený?" Minův hlas zní více než pobaveně. A vskutku, on se opravdu baví nad tím Kyuhyunovým nevěřícným pohledem.
"Sungmine, co tě to ksakru napadlo?" zavrčí Kyu, když se jakš-takš vzpamatuje, tohle opravdu nečekal. Že by Sungmin udělal něco takového. Sjede jej pohledem od hlavy až k patě. Jeho nahý a především plochý hrudník se k široké dámské sukni vůbec nehodí. Stejně tak ani zdobený náhrdelník či dlouhé diamantové náušnice. A ty namalované řasy a rudá rtěnka. Vážně, v té paruce by ho nepoznal nikdo.
"Copak? Neřekl jsi snad, že i kdybych byl holka, neštěknul by po mě ani pes? Jen jsem ti chtěl ukázat, že se mýlíš. A taky vyhrát sázku samozřejmě." Ušklíbne se. Ten démonický škleb se k jeho tvářičce vůbec nehodí. O to děsivěji to vypadá. Kyuhyun se zamračí, ten kluk mu zvedá žluč jako nikdo jiný, fakt!
"A teď, pokud dovolíš, půjdu." Sungmin ze země zvedne paruku, nasadí si ji na hlavu a natáhne se pro korzet. Kyuhyun sleduje, jak se Min snaží popasovat s šněrováním, nevypadá to, že by mu to bůhvíjak šlo. Kyu se ušklíbne. Proto přišel tak pozdě? Musel se nahodit, což? Ale odvedl vskutku dokonalou práci. Jako holka vypadá sexy. Ale… jako kluk v holčičím oblečení…
Kyu si mlsně olízne spodní ret, jeho tělo se otřese touhou, musí uznat, že Min takhle vypadá vážně rajcovně. Víc než to. Přímo šukézně. Představa, jak z něj strhává ty dívčí šaty a jak pod nimi najde to, co by tam rozhodně dívka mít neměla… Polije ho horko. Jak moc se bude asi Sungmin bránit…?
Přistoupí k mladšímu chlapci, který si jej pořád nevšímá, jak se pokouší vyhrát nad tou zatracenou stuhou. Nechápe, jak to na sebe dokázal navléct před tím. Nechápe, jak tohle můžou holky dobrovolně nosit. Vždyť je to příšerné! Tohle už na sebe nikdy nenavlékne. Rty se mu zkroutí v úsměvu. Ale ten pohled na Kyuhyuna stál za to.
Dvě paže se obtočí kolem jeho boků a přitisknou jej ke svému pevnému tělu. Sungmin sebou polekaně škubne a vzhlédne od šněrování. Střetne se s Kyuhyunovým pohledem, ve kterém se odráží zvláštní jiskřičky.
"Co děláš?" zeptá se Sungmin a nadzvedne jedno obočí. Co má ten kluk v plánu?
"Víš, že v těch šatech jsi přímo k pomilování, Minnie?" Promluví Kyu tichým zpěvavým hlasem, ze kterého Sungminovi přeběhne po zádech mráz.
"He?"
Kyuhyun přirazí boky proti Minovi, natiskne se na něj ještě víc, tváří se skloní těsně k té Sungminove. Mladší chlapec se na něj koukne jako na blázna.
"Raději jdi domů, Kyuhyune, tuším jsi to přehnal s pitím." Rukama se zapře o Kyuovu hruď, aby se od něj odtáhnul, chce se vysmeknout z jeho sevření, projít kolem něj a odejít… Avšak Kyu vypadá, že nemá v plánu jej pustit.
"Kampak?" zeptá se temným hlasem, Sungmin se mu podívá do tváře, dokáže z ní vyčíst, že Kyu má v plánu něco, co se jemu rozhodně líbit nebude.
"Domů?"
"Vážně?" Kyu udělá krok vpřed, přinutí tak Sungmina couvnout, tenhle pohyb opakuje, dokud Sungmin neucítí, že mu něco bráni v další chůzi. Kyuhyun pustí jeho boky, zvedne ruce a prudce zatlačí na Minův hrudních. Černovlásek vyjekne, když tratí rovnováhu a začne padat do zadu. Místo tvrdé podlahy však ucítí měkkost peřin a nad sebou uvidí nebesa, Kyuhyunova tvář mu ale zastíní výhled, když se nad ním objeví jeho tělo. Sungmin překvapeně zamrká, ale to už na něm Kyu leží celou svou váhou a jeho jazyk se dobývá za hradbu Minnieho zoubků. Sungmin zalapá po dechu a vytřeští oči v němém úžasu. Co…?!
"Kyuhyune!" vykřikne, když se mu podaří od sebe staršího chlapce odstrčit.
"Zešílel jsi?!" hřbetem ruky si otře ústa. Aby jej líbal vlastní bratránek…! Teda… není vlastní… ale pořád je! A to, že se líbali už před tím, je jen detail. To bylo o něčem jiném! To byl holka…! Teda…
"Proč myslíš?" Kyu nakloní hlavu na stranu, jeho ruce sklouznou k Minnieho pasu a začnou pomalu rozvazovat korzet (podruhé!).
"Přestaň!" Sungmin jej chytne za ruce ve snaze zastavit jej. Kyu vzhlédne k Minnieho tvářičce, ve které se odráží pohoršení a vztek. Musí se ušklíbnout. Vypadá rozkošně, když se zlobí. Rychlým pohybem vyprostí své ruce z Minova sevření a chytne jej za zápěstí. Přirazí mu ruce nad hlavu a skloní se k němu tak, že se jejich tváře téměř dotýkají.
"Ne-e." pokroutí hlavou v záporném gestu Kyu, skloní se ještě o něco níž a opět spojí jejich rty v polibku. Hladově se k nim přisaje, obkrouží je jazykem, vsaje do úst a silně skousne. Sungmin zaskučí, jak jej to zabolí. Kruci! Tohle teda v plánu rozhodně neměl…! Myslel si, že tím Kyuhyuna dostane, že jej bude chtít zmlátit, zabít… ale ošukat?! Tak to vůbec! Kousne Kyuhyuna do jazyku, prudce sebou škubne a shodí ze sebe skuhrajícího Kyuhyuna.
"Idiote!" zařve a rychle se vyhrabe z postele. Rozběhne se ke dveřím, musí vypadnout a to hodně rychle. Jinak by to pro něj nemuselo dopadnout právě nejlíp. Natáhne se po klice a zatáhne.
A v tu chvíli jej Kyuhyun prudce přirazí čelem ke dveřím.
"Mě neutečeš, kocourku. Já si tady dnes přišel užít s nejkrásnější holkou…" Odhrne mu dlouhé vlasy z krku a jazykem jej olízne až k oušku, "a ty se jevíš jako skutečně nádherná dívenka."
Sungmin se otřese, když ocítí, jak Kyuhyunův jazyk přejíždí po jeho oušku. Kyu vpluje rukou do husté paruky a škubne Minnieho hlavou na stranu, přičemž dává pozor, aby paruku nestáhnul. Chtěl holku, bude ji mít. I když ne tak docela. Ale to nevadí. Vklouzne do Minova ouška, cítí, jak se chlapec zachvěje a jeho rty se zkroutí v úsměvu. Stáhne jazyk a uchopí jeho lalůček mezi zoubky. Silně jej stiskne a pak za něj zatahá. Z Minova hrdla unikne tiché zaskučení.
"P-pusť mě, Kyu…" vydechne roztřeseně.
"Zapomeň." Zašeptá Kyu, jazýčkem se začne věnovat opět Minovu krku, tělem se k němu přitiskne ještě víc, aby mu tak zabránil v pohybu a jeho ruce se přesunou k Minnieho bokům. Je to jen vteřinka, Min to ani nestihne postřehnout. Najednou se opírá zády o dveře a Kyu se dobývá pod volný korzet, který nestihnul pořádně upevnit. Netrvá dlouho a kus oblečení nevydrží nápor Kyuova dlaní, šňůrka povolí a korzet sklouzne z jeho těla.
"Kyuhyune, okamžitě- áhnnn!"
Kyu se vmísí mezi Minovy nohy, kolenem hrubě zatlačí na jeho rozkrok, jeho prsty vyhledají bradavky a stisknou je. Sungmin zalapá po dechu, křečovitě zavře oči a zasténá. Jeho tělo e roztřese, sevře ruce v pěst a semkne čelist. Tohle přeci… nechce…?
"Líbí se ti to, že?" Kyuhyunův hlas se ozve těsně u jeho ouška, ucítí jeho vlhký jazýček, jak přejíždí po jeho tváři, přesune se ke rtům a dravě jej políbí. Pak se posune dál, přes jeho čelist až na krku, hrubě jej kousne do jemné kůže, Sungmin vykřikne a opět se pokusí od sebe Kyuhyuna dostat. Kyu to však čeká, přestane se věnovat Minnieho bradavkám, vezme jej za zápěstí a prudce škubne. Min zařve bolestí, najednou je opět čelem u dveří, ruce má zkroucené za zády, Kyovy rty přitisknuté na rameni.
Starší kluk hryže jeho horkou kůži, saje ji, líže a laská, pak opět kousne, silně a nešetrně, Sungmin opět vyjekne, jak jej to zabolí.
"Kyu, nech mě. Pusť mě, prosím!" zaskučí již poněkolikáté, začíná se jej zmocňovat panika, je mu jasné, že Kyu tohle myslí vážně. Až moc vážně.
"Pustím, až s tebou skončím, zlato." Zavrní, rty putuje po jeho zádech k lopatkám, opět jej hryzne, stejně silně jako i do ramena. Na Minnieho kůži zůstanou rudé otisky zubů, Sungmin sebou prudce škubne, pažemi mu projde bolest, jak má ruce pořád zkroucené za zády.
"Kyu, bolí to!" vykřikne Min, tohle se mu vůbec nelíbí.
"Neříkej." Ušklíbne se Kyu. Samozřejmě, že ví, že to bolí, vždyť přesně to chce. To má za to, co mu prováděl po celou tu dobu, co se k nim i se svou maminkou nasáčkovali. Takovýhle druh pomsty se mu líbí. Škoda, že Minovi se moc líbit nebude. I když, možná…
Není těžké utrhnout z řasené sukně jednu z hedvábných mašlí, ta se vzápětí rozpadne na obyčejnou stuhu, Kyu neváhá, sváže Minovy ruce, možná až moc pevně, látka se zařezává do Minnieho zápěstí. Kyu však jen pokrčí rameny, nevadí, alespoň si to bude pamatovat déle. Odtáhne chlapce od zdi, nedbá na jeho skučení a prošení, zatáhne jej k posteli a hodí jej na ni jako hadrovou panenku. Min dopadne na záda, dostane se tak do nepohodlné a bolestivé polohy kdy si zalehává ruce a ty ho tlačí do zad.
"Kyu, no tak, tohle nemůžeš myslet vážně!"
Kyuhyun to myslí smrtelně vážně, stačí pohled do jeho očí, ve kterých se odráží chtíč a narůstající touha…
"Řekni, Minnie, tak kdo že to vyhrál?" zavrní u jeho obličeje, dlaní jej táhle pohladí přes bok, zastaví se u okraje sukně, nahmatá další z těch nespočet stužek a mašlí a začne sukni uvolňovat.
"Dobře… vyhrál jsi ty. Jen mě pusť." Zaskučí Min, i když nemyslí si, že by mu to bylo něco platné.
"Kdepak. Ještě je brzo, ještě jsem si s tebou neužil." Kyuovy rty se zkroutí v úšklebku. Velice zlém úšklebku. Nahmatá Minnieho bradavku, přejde po ní prstem, jen jemně, téměř se ji nedotýká. Obkrouží ji, cítí, jak se začne Minův hrudních zvedat o něco rychleji. Uchopí jeho bradavku mezi prsty a zmáčkne ji.
"Áááh!" Sungmin sevře ruce v pěst, tohle bolelo.
"Copak, kocourku?" Kyu skloní tvář k Minnieho hrudníku, špičkou jazýčku se dotkne bradavky, kterou tak nešetrně štípnul, jemnými pohyby kolem ní krouží, chvilku si s ní jen tak pohrává, pak ji obemkne rty a vsaje ji do úst. Sungmin se trhavě nadechne, jak to před tím bolelo, tak je to teď příjemné. Kyovy zoubky jemně hryžou narůžovělou bradavku, která je každou vteřinkou tvrdší, Min se kousne do spodního rtu ve snaze potlačit sten, který se mu dere z hrdla. Tohle… tohle je… Pohne se proti Kyuhyunovým rtům a starší kluk se v duchu ušklíbne. Odpoutá se od vzrušením ztvrdlé bradavky, jemně na ni dýchne, jeho horký dech působí stejně vzrušivě jako jeho rty, Min semkne oční víčka, jen tiché zamručení se ozve z jeho úst, jak se pořád kouše do rtu. Kyuhyun toužebně vydechne, pohled na Minnieho zarudlou tvář, na to, jak si skousává rty… Tak rajcovní. Cítí nepříjemné pnutí v kalhotách, tiše zaskučí. Už jen pohled na něj jej vzrušuje na maximum, co teprv až bude v něm…! Ovládá ho touha vzít si to tělo pod sebou tvrdě a bezohledně, nehledě na to, zda to bude chtít i Min. Zaryje nehty do jeho boků, chlapec prudce otevře oči a trhne tělem. Kyu se začne nehty posouvat výš, zanechává za sebou dlouhé rudé čárky, fascinovaně sleduje, jak se na Minově tváři objevuje bolestná grimasa. Zatlačí na jeho kůži víc. Z chlapcova hrdla se ozve tiché zaskučení, oči pevně semknuté k sobě. Kyu se hladově vrhne na jeho rtíky, drtí je v tvrdém polibku, vsaje jeho spodní ret a kousne jej tak sině, až ucítí kovovou pachuť v ústech. Sungmin se prohne v zádech a zavyje, co očí se mu nahrnou slzy, z hrdla se mu vydere vzlyk. Kyu se od něj odtáhne, slízne pramínek krve z jeho koutku a ušklíbne se do jeho uslzených očí. Usídlí se v něm pocit naprosté spokojenosti, Přesně takhle chce Minnieho vidět už od první chvíle, co jej po tak dlouhé době viděl. Bezmocného, zoufalého, bezradného… Jeho pohled zněžní, škleb se změní v úsměv, dlaní jemně přejde po Minnieho tvářičce. Jeho hlas je tichý, milý… až moc něžný. Děsivě něžný…
"Připrav se, že to bude bolet, Minnie."
 


Komentáře

1 Katy-chan Katy-chan | Web | 25. května 2012 v 11:08 | Reagovat

Arghhhhh!!!
Chudák Minnie! Ten devilní maknae...
Snad to bude dobré a on Minniemu neublíží... že to neuděláš??? Nyuuu...

2 Girl with devil's smile Girl with devil's smile | Web | 25. května 2012 v 11:17 | Reagovat

KONEČNE! :D Ale dneska som mala takého tušáka, že zverejníš práve nový diel tejto poviedky. Netuším, ako som to vedela.. ale aspoň som sa za neho modlila.. Muhaháá :D.. Tak som sa tešila na Kyuhyuna a Minnieho.. ňách ^ ^ Tvoja mamča je ešte krutejšia ako ty. Máte to asi v rodine :D

muhaháá..ovládla ma neskutočná škodoradosť xD Som na strane Kyuhyuna! Kurňa, veď Minnie si o to priam koledoval! Takto ho provokovať.. Byť Kyuom, spravím to isté *ty sexuálny delikvent! xD* Ja viem, som zlá.. ale tentokrát nie som proti tomu, čo sa deje..:D *eech?* I keď som si to predstavovala inak.. Ale to asi aj ty xD Ale zvrhlo sa to.. Ovládlo ťa tvoje druhé JA.. Schizofrénia je vážne naprd...Poznám to xD
Úžasný diel ^ ^.. Teším sa na pokračovanie..a nieže odbehneš k inému páru! Jashin nech ťa potom ochraňuje pred tehlami! :DD

3 Kaoru Kaoru | 25. května 2012 v 12:02 | Reagovat

Lulí!! Aww!! Já tvojí mamče budu platit aby tě to nechávala dopsat či čo!:) Ach jo!:) V tom nejlepším!:) jako já neuvěřitelně žeru KyuMin!:) Hlavně v téhle povídce!:) To je až moc skvělé!:) Jak já se těším na další dílek!!..:) To ani nevíš!:) PROSÍÍM RYCHLE! Až nečekám!:) Vážně úžasný dílek!:)

4 Kyu Kyu | E-mail | Web | 25. května 2012 v 12:46 | Reagovat

Bože chudáček Minnie! :( Sice si to zasloužil, ale Kyu je nějaký moc drastický! Měl by se trošku uklidnit a ukázat Minniemu svou romantickou stránku. Ale jinak! Aish! Takový šukézní dílek! :D *oči pořád přilepené na monitoru* Tohle jsem dlouho nečetla! škoda, že to skončilo tak brzo! Ale za to si počkám na další dílek! :D Takže snaž se co nejdřív, jinak si mě nepřej :P :) ♥

5 Kyu Kyu | E-mail | Web | 25. května 2012 v 12:46 | Reagovat

Bože chudáček Minnie! :( Sice si to zasloužil, ale Kyu je nějaký moc drastický! Měl by se trošku uklidnit a ukázat Minniemu svou romantickou stránku. Ale jinak! Aish! Takový šukézní dílek! :D *oči pořád přilepené na monitoru* Tohle jsem dlouho nečetla! škoda, že to skončilo tak brzo! Ale za to si počkám na další dílek! :D Takže snaž se co nejdřív, jinak si mě nepřej :P :) ♥

6 Syrinox Syrinox | 25. května 2012 v 13:25 | Reagovat

´Muhuhuhu... *tlemí se jako blbeček* Ueeee! Já ten dílek četla už ve škole, během matiky (místo abych dávala pozor.. no jo, stane se :D) A ten dílek je prostě dokonalý! Muhahaha.. Miluju tuhle povídku... No, já miluju všechny tvoje povídky... Kekeke... Těším se na další :D

7 Luczaida Luczaida | Web | 25. května 2012 v 13:49 | Reagovat

Teda ty jsi strašná! :-D Jak jsi to mohla udělat? Já si teda nedokážu představit, že by Kyu něco takovýho udělal, prostě ne! Na to ho mám moc ráda :-D

8 Keigh Keigh | Web | 25. května 2012 v 14:19 | Reagovat

No vidíš, že to jde, když se chce.

...É, měla bych mít nějakou výmluvu, proč ještě není Tajemný, že? É... uhn... uhmnhum.... munhnmmm............ *tváří se zamyšleně*

Ehehe... eheheheheee.. nó, tak já asi raději pomalu pudu, což?

9 Anete Anete | 25. května 2012 v 14:26 | Reagovat

Už aby bylo pokračování:D I když Minnieho mi bylo trochu líto, ale pravda, že si to kapánek zaslouží:D Jsem strašně zvědavá, jestli se nad ním Kyu nakonec smiluje:)D

10 Kami Kami | E-mail | Web | 25. května 2012 v 18:07 | Reagovat

jako..JAKO! To je prostě muhehezní :D Dokonalé, skvělá práce..ale..ALE - neříkala jsi náhodou, že z něj bude "hodný znásilňovač Kyu"?!!! Koukej být na Mina hodná! :D

11 Hatachi Hatachi | 25. května 2012 v 18:49 | Reagovat

Ůžasný díl. Ale jako chudáček Minnie. Čím si takové zacházení od Kyua zasloužil? Jo jo,já vím...on je tak šukézní cukroušek. Takže tentokrát budu na Kyuovo straně. Ale mohl by být aspoň trošku něžnější... Strašně moc se těšim na ten další díl...

12 Park Haney Mi ♥ Park Haney Mi ♥ | Web | 25. května 2012 v 21:03 | Reagovat

Incéést hehehehe ♥♥♥ no tak jako... úžasné že, jak jinak, ale.. i tak je Minnie chuďátečko! Ale zasloužil si to!! to se musí nechat ♥ Moc se těším na další díleček :)

13 Jiki G Jiki G | 27. května 2012 v 20:04 | Reagovat

Nedelej too Neeee x(( Jo udelej to udelej to xDD neubližuj Minniemu x(( jen at si ho Kyu vychutná xDD neee...vedu vnitřní booj xDD chudáček Minnie ale zase....bude to zaujímavééé xDD muhaha ňuhuuu...už aby tu byl další díll xDD paráda :-))

14 Saia Saia | 29. května 2012 v 16:07 | Reagovat

Kyu!!! Ja viem,že môjmu dieťaťu nejde odolať,dovolím Ti ho aj znásilniť(však on je zlatý aj spolupracovať bude),ale kroť sa sakra....!!jemne!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek