Kejklíř - 11. díl

4. května 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Kejklíř | přerušeno
Tak je tady další díl kejklíře. Kdo čeká KiWook, máte smůlu. Přeskočila jsem na KyuMin... teda. Víceméně... He. No, vždyť uvidíte. Příští díl bude taky o nich a pak se vrhnu na ZhouChul. Konečně. Už bylo načase, jelikož je to hlavní pár. No, snad se vám bude tenhle díl líbit a užijete si ho. Přeju příjemné čtení, děti. Miluju vás!
"Co vyvádíš?" vyjekne Heechul, když jej Kyuhyun málem poprská vínem a vztekle se na něj koukne. Mladší kluk se zakucká zbylou tekutinou, co mu zůstala v ústech a nevěřícně se koukne někam za Heechula. Pak se podívá na svou skleničku, pak zase za Heechula a pak opět na skleničku… Možná, že to s tím pitím vážně přehnal.
"Hele, Heechule. Vážně… je tamto Kibum a s…klukem?" Heechul se na Kyuhyuna koukne jako na blázna a spolkne poznámku, že by měl to víno odložit, otočí se tam, kde Kyu ukazuje a oči mu vypadnou z důlků.
"No to si děláš…?!" zalapá po dechu, když zjistí, že Kyuhyun netrpí halucinacemi a že Kibum skutečně odchází z jeho zámku s klukem…! KLUKEM! Kibum!?
"No. Tak tohle jsem teda nečekal." Zamumlá Kyuhyun. "Ale! Alespoň mi nevyfoukne tu nejhezčí slečnu!" Usměje se vítězně.
"Kyu, hezké jsou všechny, je jedno, kterou sbalíš." Ušklíbne se Heechul, ale Kyuhyun jen pokroutí hlavou. To vůbec není jedno. Musím mít tu nejkrásnější. Vsadil se a sázku chce dodržet. A je jedno, že se Sungminem můžou mít naprosto odlišný vkus. Snad dokáže poznat tu nejhezčí, no ne?
"No, ale když tady budeš jen tak stát, tak si na výhře nepřidáš. Si myslíš, že ti jen tak nějaká slečna spadne do klína?" zeptá se jej Heechul s pozdviženým obočím. Kyuhyun mu věnuje nepěkný pohled a už-už chce něco odseknout, když mu najednou do náruče s hlasitým výkřikem něco padne. Instinktivně ovine paže kolem útlého pasu a zachrání tak ono stvoření před tvrdým pádem na podlahu.
"Jste v pořádku?" zeptá se zdvořile a pomůže dívce - jak poznal dle dlouhých řasených šatů a stejně dlouhých avšak rovných vlasů splývajících na záda - na nohy. Předpokládá, že má dívka už něco víc alkoholu v krvi, když se takhle vysypala přímo do jeho náruče a… Kyuhyun se podívá na Heechula s vítězným úsměvem jako, vidíš?! Blonďák jen protočí očima a marně se snaží zabránit cukajícímu obočí vykonávat svou práci.
"Uhn, já… já se omlouvám! To ty boty, ony…" zakoktá se dívenka a zvedne svou tvář. A Kyuhyun je ohromen. Takovou krásu jakživ neviděl. Veliké hnědé oči skryté pod závěsem temně černých řas, rudé rty a bělostná pokožka. Okamžitě je mu jasné, že tohle je ta pravá. Teda… pravá pro tuhle noc. Tak opilý zase není. A ani ta dívka ne, když se na ni tak kouká, vypadá úplně střízlivě. Asi vážně jen zakopla o vlastní nožku.
"Neomlouvejte se. Co kdybych vás pozval na skleničku?" zeptá se mile, pořád ji drží kolem pasu, všimne si, jak se dívka pousměje a jemu na chvíli zmizí úsměv z tváře. Ten úšklebek. Přijde mu tak povědomý.
"Tak, já vás opustím, nechci rušit." Řekne Heechul, i když má pocit, že je jaksi přehlížen. Jen pokrčí rameny a vzdálí se od dvojice. Sám se začne nenápadně rozhlížet kolem, přičemž si dává záležet na tom, aby zůstal ve stínu. Nerad by byl zase středem pozornosti. I když se to od něj vlastně očekává, když má ty narozeniny. No ušlapán davem rozhodně být netouží. Dárky už si vybral, většinu gratulací taky. Teď už ho zajímá jediná věc. Stejná, jako ty dva. Najít si někoho na dnešek. Půjde to snadněji, než jindy, tohle je oslava jeho narozenin. A pije se tady. Už jen to mluví za vše.
***
"Jak se jmenuješ?" zeptá se Kyu, začíná jej mírně frustrovat, že už vypili dvě skleničky vína a ona mu pořád neřekla jméno. Buď mlčela, nebo mlčela. A i teď mlčí. Jen se divně usmívá. A přestává se mu líbit čím dál, tím vím. A taky ho čím dál, tím víc přitahuje. Rozhlédne se kolem ve snaze najít Sungmina, přemýšlí, že by mu měl nějak dát vědět, třeba se s ní ukázat před ním, aby viděl, že sázku vyhrává na plné čáře. Avšak Sungmin nikde. Kyuhyun se ušklíbne. Pravděpodobně to vzdal a vůbec nedorazí. Zbabělec. Stočí svůj pohled zpět na dívku… nebo spíš na místo, kde dívka stála. Kde je? Kyuhyun zmateně zamrká, je si jistý, že tady ještě před chvilkou stála. Haha, tak nakonec má přeci jen halucinace. Z alkoholu. Z vína. Divné. Nevadí.
"Kyuhyune?" málem utopí vínem, když se za ním ozve její medový hlásek. Zakucká se a prudce se otočí. Holka stojí za ním a miloučce se usmívá. Pak přistoupí k němu, chytne jej za ramena a natáhne štíhlý krk k jeho tváři. Cítí její dech na své tváři, poté i na oušku.
"Chceš mě?"
Kyuhyun vytřeští oči. Co? Jak? Počkat, jak… Jak zná jeho jméno? Řekl ho vůbec?
"Já vím, že ano." Rozkošně se zasměje a vzápětí Kyu na svém oušku ucítí vlhký jazýček. Proběhne mu mráz po zádech. Co je ta holka zač?! Nějaká žhavá, ne? Nedá se mu to. Je to divné. Pak jej to napadne. Sungmin! Chytne dívku za ramena a prudce ji od sebe odstrčí.
"Co jsi zač? Poslal tě Sungmin, že?" zavrčí ji Kyu do obličeje. To se Min vážně snížil na to, aby mu podstrčil nějakou děvku? Ale… počkat, vždyť tohle nedává smysl. Je přeci jedno, zda to bude děvka nebo hraběnka nebo cokoli. Podmínkou je, aby byla nejkrásnější. A to očividně je. Pokud teda nenajde jinou a hezčí. I když o tom pochybuje. Tahle vypadá jako anděl. Až na ten úšklebek, který ji pohrává na rtech. Připomíná mu úšklebek démona. A je mu navíc povědomý. Nemůže si vzpomenout odkud.
"Sungmin?" nakloní dívka hlavu a pár krát zamrká. "Kdo je Sungmin?"
Kyuhyun si ji měří pohledem, je vážně divná. Ale hezká. Krásná. Nádherná. Sklouzne z jejího ramene a pevně ji uchopí za ruku. Skloní se k ní a pohladí tu dokonale heboučkou pokožku. Ano, tuhle dnes bude mít.
"Máš pravdu, chci tě." Řekne jen. Na nic nečeká, je si jistý, že hezčí holka už nepřijde, je dost pozdě, aby ještě někdo chodil. Pokud náhodou nemá v plánu přijít Popelka. Ale ta je z jiné pohádky, takže ji sem plést nebude. Táhne ji sebou přes davy šlechticů směrem ke schodišti, které vede ke komnatám. Na dlouhé chodbě je tma, jen z hlavního sálu zde proniká něco málo světla a taky je tady pár malých svícnů pověšených na zdech. To zcela stačí. Kyu míří ke komnatě na konci chodby, aby byl co nejdál, nerad by, aby jej někdo vyrušil. Dívka se jím nechá táhnout více, než ochotně.
Jen co se za nimi zavřou dveře komnaty, přitáhne si Kyu dívku prudce k sobě a bezmyšlenkovitě se vrhne na její rty. Jsou příjemně teplé a měkoučké, chutnají po víně a skořici. Lahůdka. Neprotahuje to, rychlými tahy začne rozvazovat pevný korzet, jež má dívka na sobě a v duchu proklíná toho, kdo tyhle oděvy vymyslel. Dostat se přes ně někdy trvá tak dlouho, že by se z toho jeden zbláznil. Proto má raději chlapce. Tím se pod oblečení dostane snadněji a hlavně rychleji. Konečně se mu povede uvolnit korzet, dívka okamžitě zvedne ruce nad hlavu, aby jí ho přes ni mohl přetáhnout, pak jej obejme kolem krku a sama si vyžádá polibek. Kyu spokojeně zamručí, líbí se mu její aktivita. Rychle stáhne řasenou halenu z jejích ramen, cítí horkou kůži, jemnou a heboučkou. Jako kůže dítěte. Dokonalá. Ze rtů se přesune na její krček, vsaje tu sladkou kůži do úst a jemně kousne. Dívka sykne bolestí, avšak nic nenamítá. Nechá jej dělat si, co uzná za vhodné. Kyu cítí, jak jej pohlcuje touha, nepárá se s něžnostmi, roztrhne jemnou látku halenky a strhne ji z jejího těla.
V tu chvíli se z dívčího hrdla ozve smích, který Kyuhyuna okamžitě přijme odtáhnout se od ní. Zalapá po dechu. Tohle se mu snad jen zdá. Ona dívka, kterou si dnes vybral. Vůbec dívka není. Plochý hrudník a pevné bříško… ne, takhle holka nevypadá.
"Co?" zeptá se nechápavě. Odpovědí se mu dostane vzápětí.
"Vyhrál jsem."
Kyu nestačí třeštit oči. Ten hlas. Ten úšklebek… Dívka si z vlasů stáhne paruku a hodí ji na zem. A Kyuhyuna málem šlak trefí na místě.
"Sungmine?!"
 


Komentáře

1 Kris | Web | 4. května 2012 v 11:09 | Reagovat

Hehe... vyhrál jsem!
Super.

2 Girl with devil's smile | Web | 4. května 2012 v 11:14 | Reagovat

Och, moja spása :D Už som tu na školskom počítači čakala, kým nabehne 11:00...aby som si mohla prečítať nový diel príbehu.. A ešte že akého! Na toto pokračovanie som sa tešila odvtedy, čo tu bola 10. časť :D :D No a k tomu ešte KyuMin.. ^ ^ Ty vieš ako človeka potešiť ♥ :D

"Si myslíš, že ti jen tak nějaká slečna spadne do klína?" A zrazu bum :D To ma totálne odrovnalo :DD
A ja som to vedela! Už od začiatku som tušila, že to dievča bude Sungmin!.. Už pri tej zmienke o zvláštnom úsmeve.. Muhaháá :D Ženská intuícia opäť nesklamala :D
Minnie je riadne vychcaný :D Takto dostať Kyuhyun.. Dávam mu za tento kúsok 10 bodov z 10 :D
Teším sa na pokračko ;)

3 Kyu | E-mail | Web | 4. května 2012 v 11:47 | Reagovat

Omo! Tak tos zabila! :D Jsem se málem pochcala smíchy, ikdyž jsem věděla, že ty to jen tak nenecháš :D Už jsem chtěla nadávat, že jsi Kyua nechala vyspat se s holkou, ale prostě :D Aish! To byl nejlepší díl že všech! :D Chudák Kyu, ale tak jsou si prostě souzení :D Jsem moc zvědavá na to, jak to dopadne :D

4 Luczaida | Web | 4. května 2012 v 13:31 | Reagovat

já nemám slov :D :D :D :D Ano, bylo to jasný, ale....bože to bylo k popukání :-D To se ti zase něco povedlo! :D

5 Jiki G | 4. května 2012 v 14:03 | Reagovat

Hááhááá ja veděla že to tak bude už když SungMin navrhl tu sázku xDD nebo jsem v to aspon doufala pač se předtim jeste Kyu zminoval že by ze SM nebyla hezká holka xDD a ted mu to dvojnásovbe natřel xDD hááhááá xDD ne že by mi Kyua nebylo líto ale...takhle je to proste prča xDD ( pooozor jsem stejne vychcaná jako SungMin xDD mela jsem stejný nápad xDD no tak ne sungmin dobře ale jako že jo xD) Super dílek nemužu se dočkat pokračování xD a teším se až tam zase bude Chullie * , *

6 Anete | 4. května 2012 v 15:02 | Reagovat

Tak tohle nemělo chybu:D Chudák Kyu:DD No ale co:D Nemusí být mrcha vždy jen on že:) Jsem zvědavá na pokračování:))

7 Hatachi | 4. května 2012 v 15:58 | Reagovat

Moc ůžasný díl. Ale jako...zase ten useknutý konec. Jo jo,Minnie dostal Kyua...a jsem zvědavá jak to dopadne. A Chulí vyhlížel potencionální oběť...určitě hledal Zhoumího. No takže se moc těšim na další díl...

8 Majka :3 | Web | 4. května 2012 v 16:18 | Reagovat

kyaaaaaaa tak to bolo totálne dokonalé xD už od začiatku som tak nejak tušila, že to bude Sungmin :D wuíí :D ale si im dala :D no už sa nemôžem dočkať pokračovania :D

9 Jolly the Sad | Web | 4. května 2012 v 17:08 | Reagovat

crossdressing! Mine, ty hovado! :D

10 natt | 4. května 2012 v 17:14 | Reagovat

myslím že Sungmin v dalšej časti zmení názor XD minimálne iste partie jeho tela XD rýchlo pokračovanie prosím

11 Kayleigh McCamyo | Web | 4. května 2012 v 20:14 | Reagovat

...No, myslím, že překvalený, co je ta slečna zač, byl skutečně jenom Kyu, protože my všichni to čekali už od minulého dílu...

A jako, pohni, protože Zhoumi a Chuj mě zajímají nejvíc, tak MAKEJ!

12 Kaoru (Yumi) | 4. května 2012 v 22:00 | Reagovat

Tak to mě absolutně zabilo!:) Ale já jsem věděla že to bude Minnie!;) Ale jako kde měl Minnie prsa!:)Když na korzetě musely jít vidět:) No to je jedno!:) Ale jako to byla vlastně Kyuminská scéna;) Vlastně:) No jako Minnie sbalil Kyua a Kyu Minnieho:) Skvěle!:) Užasné!:) Jako to bylo suprový!!!:) Uplně mooc!!:) Já chci další díl!!:) Prosím rychle!:)

13 syrinox | 5. května 2012 v 0:22 | Reagovat

Muheheheh... Awwww noooo jakooooo..... Božííííí... Muehheheh... Sungmin je hajzlík, ale řekla bych, že mu Kyu ještě natrhne prdel (doslova) Muhahahah, těším se na další díl :D

14 Park Haney Mi ♥ | Web | 5. května 2012 v 14:19 | Reagovat

no panebože :DDDDDD Tak tohle bylo nejvíc zabité!!! OMG :DDD Já chcu pokráčko!! prostě ta reakce :D omooo!!!!!

15 Saia | 10. května 2012 v 17:44 | Reagovat

Jo,jo to je moje dítko..samo že je to vypočítavá mrcha...je po maminke.

16 Keigh | Web | 17. května 2012 v 12:02 | Reagovat

*Velice, VELICE zlý výraz*

kde...

je...

MŮJ...

                   KEJKLÍŘ?!?!?!?!

17 Azrea | Web | 24. května 2012 v 20:10 | Reagovat

*výtlem*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~