Jsi můj...

15. května 2012 v 11:00 | Luli(na) |  SHINee povídky
Ha, děti, je tady další slaďárna, mám vážně nějakou divnou náladu, či co. Heh, no, nebudu se moc vykecávat, moje matka mě vyhazuje, sotva jsem to stihla dopsat. Konec je divný, poděkujte mojí matce, no. Tak, jinak přeju příjemné čtení, děti. Užijte si to, já padám. Papapapa! Miluju vás!

P.S. Cover opět později, jak říkám, nestíhám!

Název: Jsi můj...
Fandom: SHINee
Pár: Onew/Taemin
Autor: Luli(na)
Věnování: Všem :D
Varování: Žádné
Poděkování: Syrinox, za cover - Miluju tě"Minnie, utři tu misku pořádně, jinak ten bílek můžeš míchat do zítřka." Napomene dlouhovlasého chlapce leader skupiny, přičemž vezme z radiátoru utěrku a přejde k Minovi, vezme mu misku a utře ji sám. Pak ji vrátí Minniemu a dlaní mu prohrábne dlouhou ofinku. Taemin se rozkošně zasměje, pak ale našpulí rty a zamračí se.
"Děláš všechno sám." Ublíženě se na Onewa koukne a ten nechápavě zvedne obočí.
"Jak všechno?"
"No všechno. Chtěl jsem jen, abys mi pomohl, a přitom to spíš vypadá, že pomáhám já tobě." Nafoukne tvářičky a Onew se musí rozesmát. Ten chlapec je tak rozkošný, když se zlobí. Vlastně, je rozkošný, ať už se tváří jakkoli.
"Když ty připálíš i vodu na čaj, štěně." Ušklíbne se a otočí se k lednici. Vytáhne šest vajec, mléko a misku jahod.
"To není pravda!" Minnie zrudne a špulí přitom rty jako malé dítě. Onew se k němu s pobaveným úsměvem otočí a v očích se mu zalesknou rošťácké plamínky.
"Opravdu?"
"Opravdu! Ukaž! Dej mi to, já ti ukážu!" vytrhne mu vejce z rukou a postaví se k lince. Onew se zatváří mírně zděšeně, položí misku s jahodami a mléko na stůl a přispěchá k Taeminovi.
"Myslím, že tohle bys měl nechat na mě, Minnie." Řekne a ne moc důvěřivě kouká na to, jak Min bere do rukou jedno vajíčko. Maknae se na něj škaredě podívá.
"Umím rozbít vajíčko!" zamručí, pak prudce otočí hlavu zpět k misce, až se mu dlouhé vlásky rozletí kolem hlavy. Onew jen stěží potlačuje nutkání dotknout se jich, jemně je prohrábnout prsty, nasát jejich vůni, políbit je…
"Kruci!" vyjekne Taemin zděšeně pisklavým hláskem a prudce odskočí od linky. Onew zamrká, ty jeho představy jej odnesli někam jinam a Taeminův výkřik jej vrátil zpět na zem. Podívá se, co se stalo a všimne si už jen, jak se žloutek roztéká po desce kuchyňské linky a kape přes její okraj na podlahu. Koutky rtů mu zacukají stejně jako obočí.
"Jo, vajíčko umíš rozbít opravdu ukázkově." Natáhne se pro hubku do umyvadla a rychle setře zbytky vajíčka. Skořápku vyhodí do igelitové tašky představující provizorní koš, pak se sám ujme vajíček. Pro jistotu.
"Jsem neschopný." Uslyší tiché zašeptání a pak žuchnutí. Otočí se, avšak Minnieho nikde nevidí. Až když uslyší tiché vzlyknutí od podlahy a podívá se dolů, zjistí, že Minnie sedí na podlaze, objímá si kolena, ve tváři nešťastný výraz a v očích drobné slzičky. Onewův výraz zněžní, přiklekne si k Minniemu, vezme jeho tvářičky do dlaní a podívá se mu do očí.
"Co to povídáš, blázínku?" setře slzičky dřív, než stihnou ztéct po jeho tváři a věnuje mu jeden zářivý úsměv. Minnie fňukne a popotáhne.
"Je to pravda. Chtěl jsem Minhovi udělat ten nejkrásnější dort, aby mě měl rád a… podívej se, jsem totální nemehlo." A další slzy se natisknou do jeho očí.
"A kdes na to přišel, prosím tě? No jo, kuchyň není zrovna tvá silná stránka, ale podívej se na sebe. Krásně zpíváš, tančíš jako bůh, umíš tolik věcí… ne, ty nejsi nemehlo, ty jsi moje malé telátko boží, co neumí péct dorty. Proč myslíš, že ti pomáhám, co?" Onew se snaží ignorovat poznámku o Minhovi a pořád se na Minnieho culí jako měsíček na hnůj. Palcem setře ty drobné kapičky slz, skloní se k němu a vtiskne mu polibek na čelo.
"No pojď, spolu to zvládneme, co říkáš?" chytne jej za ručku a pomůže mu na nohy. Taemin ještě jednou popotáhne, hřbetem ruky si otře očka a pak se na Onewa zářivě usměje tak, že se leaderovi podlomí kolena.
"Jo." Řekne jen.
CCA o patnáct minut později:
"Minnie, co to zase vyvádíš, takhle se to nedělá!" rozesměje se Onew, když vidí, jak Taemin zápasí s čokoládovou polevou, která ne a ne roztát. Maknae se na něj bezradně koukne, v očích zoufalství. To vážně neumí ani udělat polevu, nebo co?! Onew si odhrne ofinu z čela, odloží misku do dřezu a přistoupí k Taeminovi. Postaví se za něj a natiskne se na jeho tělo.
"Ukážu ti to." Vezme do dlaně jeho ruku, ve které drží vařečku, druhou ruku položí na jeho pas a bradu si opře o jeho rameno, aby viděl na hrnec na sporáku. Taemin zkoprní, když ucítí, jak se na něj Onewovo tělo ze zadu natiskne, suše polkne a nervózně se zasměje.
"To je dobrý… můžeš-můžeš to udělat sám. Stejně to neumím." Hlas se mu mírně zachvěje, je nervózní z té blízkosti, z Onewova dechu na svém krku, z dlaně, kterou má na jeho pase…
"Třeseš se, Minnie. Proč?" zaslechne Onewův tichý šepot u svého ouška, po zádech mu přejde mráz a dech se mu zadře v hrdle.
"Eh… já… no… je mi zima?" vypískne a vzápětí má chuť prásknout hlavou do stolu. Vždyť je tak dvacet pět stupňů ve stínu!
"Skutečně?" Onew svou dlaň posune z Minnieho boku na jeho bříško, jeho nezbedné prstíky vklouznou pod látku volného tílka. Taemin zapiští zděšením a jeho tělo sebou škubne.
"O-onewe?" pípne roztřeseně. Co to na něj jeho leader zkouší? Starší muž se pousměje, líbí se mu, jak na něj Minnie reaguje. Pustí Minnieho ruku a vypne plyn, aby jim čokoláda nepřihořela, dokončit ji můžou později. Vyklouzne zpod Minnieho tílka a otočí jej k sobě čelem. A jeho rty se zkroutí v pobaveném úsměvu, když si všimne čokoládového fleku na Minnieho nose.
"Proboha, jaks tohle dokázal?" zeptá se a nechápavě pokroutí hlavou.
"Eh? Co?" Minnie zmateně zamrká.
"Máš na nose čokoládu." Zašeptá Onew, nečeká na Minnieho reakci, skloní se k němu a jednoduše čokoládovou polevu slízne. Min vypískne a jeho obličej zrudne.
"Co-co-co…" zakoktá se. Onew má co dělat, aby nezačal ňuníkovat, jak moc mu to přijde roztomilé.
"Miluju čokoládu." Mlsně se olízne.
"He- já taky." Plácne Taemin jen tak a nervózně těká pohledem po kuchyni.
"A víš, co ještě miluju?" zeptá se Onew tiše, přičemž si přitiskne Minnieho tělíčko víc k sobě.
"Ne?" knikne Taemin, jeho tváře hoří a on sám netuší, proč vlastně. Najednou je mu takové horko. Onewovi se blýskne v očích, přiblíží se svou tváři k té Minnieho.
"Miluju, jak se rozkošně červenáš." Zašeptá a v tu chvíli Minnieho veškerá nervozita přejde.
"Nečervenám se! A nejsem rozkošný!" nafoukne tváře, nemá rád, když mu někdo říká, že je rozkošný nebo sladký nebo cokoli tomu podobného. Připadá si pak jako holka. Nebo jako malé dítě. Nebo ještě hůř, jako MALÁ HOLKA! Onew se uchechtne.
"Taky miluju, jak špulíš rtíky. Tak roztomile a svůdně…"
"Není to roz-… S-s-svůdně?!" Minnie vytřeští očka a jeho tvář opět nabere rudého nádechu.
"Velice svůdně. Přímo mě vybízíš k tomu, abych tě políbil." Skloní se víc k jeho tváři a Min instinktivně odtáhne svou tvář dál.
"Políbit?!"
"Uhn." Přikývne Onew.
"Ale to-… Já-já mám rád Minha a… a- Onewe jsi moc blízk-hmmm!" Leader nedbá na Minnieho protesty, své rty přitiskne k těm jeho a uvězní je v měkkém a něžném polibku. Tolik je toužil ochutnat a teď, když má příležitost… Ani jej nenapadne ji promrhat. Cítí, jak se jej Minnie snaží pěstičkami odtlačit, pevněji sevře jeho pas a přitiskne ho k sobě, jak jen to jde. Zatlačí na jeho rty trošku víc, ty své mírně pootevře, vsaje Minnieho spodní rtík do úst, jemně za něj zatahá, slabě jej skousne. Minnie tiše zaskuhrá, cítí, jakoby mu po celém těle běhali mravenci, srdíčko mu tluče najednou až moc rychle a plíce odmítají přijmout další kyslík. Tlačí na Onewův hrudník, chce ho odtlačit, ale… přeci jen je Onew o hodně silnější, proti jeho sevření nemá nejmenší šanci. A navíc- navíc…
Onew saje Taeminův spodní rtík, něžně se s ním pohrává, škádlí jej zoubky, pak ho vypustí a vymění ho za horní, opakuje ten samý postup, saje ho, jemně hryže, laská… z Minnieho úst se ozve tichounké zaskučení, ze kterého Onewovi vyskočí husí kůže. Tak krásný zvuk…
Neodolá, jazýčkem vklouzne do Minnieho pootevřených rtíků…a v tu chvíli Min procitne, opět silně zatlačí na Onewův hrudník, povede se mu mírně se odtáhnout.
"Onewe…!" roztěkaně se na něj kouká, jeho tvář je rudá jako rajské jablíčko. Vždyť… Onew jej právě líbal! Jako… líbal!
"Minnie, nechtěl bys mít rád místo Minha mě?" zeptá se Onew, pořád tiskne Minnieho tělíčko k sobě, odmítá se jej teď vzdát.
"Uhííí?" Taemin zamrká řasami, v obličeji mírně zděšený výraz.
"A-ale to nejde! Já mám rád Minha!" křikne pisklavým hláskem.
"Ale Minho má rád Keyho." Onew se k němu opět skloní, chce ochutnat ty rtíky ještě jednou. A ne naposled. Jsou tak sladké. Tak neodolatelné.
"Ale-…!"
Onew mu nedá šanci - zase - vrhne se na jeho rtíky, tentokrát mnohem dravěji, jednou rukou vklouzne do jeho vlásků, přitáhne si jeho tvář co nejblíže, nedá mu žádnou šanci uhnout. Jazykem obkrouží konturu jeho rtíků, pak na ně jemně zatlačí. Taemin pevně semkne rtíky k sobě, odmítá jej pustit dál, avšak Onew si poradí, sklouzne dlaní z Minnieho pasu na jeho zadeček a silně jej zmáčkne. Taemin vykřikne zděšením, čehož Onew hned využije, vpluje jazýčkem do Taeminových úst, olízne řadu zoubků, přejde po jeho patru, polaská jeho jazýček. Maknae zaskučí, celým jeho tělem postupuje chvění, polévá ho horko, po zádech mu běhá mráz. Onew svým jazýčkem klouže po tom Minnieho, snaží se jej přimět spolupracovat, chlapec se však k ničemu nemá, pouze ztuhle stojí na místě, pěstičkami tlačí na Onewův hrudník, pořád se nevzdal. Onew usoudí, že takhle se nikam nedostane, vsadí tedy na něžnost. Stáhne se, jemně uchopí Minnieho spodní ret mezi své, opět jej začne sát a laskat, jazýčkem po něm přejíždí jen nepatrně, pohybuje rty proti Minnieho ústům, líbá jej měkce a něžňounce, prsty jej víská ve vlasech, naklání si jeho hlavu tak, jak se mu to hodí.
"Pořád máš rád Minha?" zeptá se, když se od něj mírně odtáhne a opře své čelo o to Minnieho.
"Jo…" vydechne Minnie, oči mírně přivřené, rtíky pootevřené.
"Tak to se musím snažit víc." Usměje se a než stihne Minnie cokoli říct, opět vězní jeho rty v polibku. Taemin jen něco zamumlá, Onewův jazyk v jeho ústech jej však plně zaměstná. Tiše vydechne, zasténá a zaskučí, zní to plačlivě a zoufale, avšak Onew na to nedbá, cítí, jak Minnieho pěstičky přestávají klást takový odpor, až nakonec zůstanou nehybně ležet na Onewovy hrudi. Leader se vítězně usměje do polibku, stáhne svůj jazýček, jemně jim přejde přes Minnieho rtíky, mírně se odtáhne, pak jej letmo políbí a opět se zeptá stejnou otázku. Taemin se trhavě nadechne, rty jej již brní a pálí od Onewových polibků, jeho srdce tluče jako o závod, oči má mírně přivřené.
"Mám rád…Minha…" zašeptá mírně omámeně, Onewovy rty, které se okamžitě přisají k jeho ústům, jej už nepřekvapí, pouze zavře oči a nechá se líbat. Mělce dýchá a jeho prsty se jemně posouvají výš, dokud nespočinou na Onewových ramenou.
Onew vyklouzne z Minnieho vlasů, sklouzne rukou na jeho pas, pevně jej uchopí za boky a přitlačí k lince, nadzvedne jej a vysadí na ní. Odpoutá se od jeho rtíků, olízne jeho čelist až k bradě, pak se od něj odtáhne.
"Minnie…" zašeptá jeho jméno takovým tónem, že z toho Taemina zamrazí.
"Hnn?" to je jediné, na co se v tu chvíli zmůže.
"Zapomeň na Minha. Patříš mně." Přisaje se k jemné kůži Minnieho krku a zoubky ji jemně skousne. Taemin zalapá po dechu a hlasitě zasténá. Vzápětí se kousne do rtu a zrudne až po kořínky vlasů. Co to dělá…?! Do očí se mu tisknou drobné slzičky bezradnosti. Ucítí Onewovy ruce, jak vklouznou pod jeho tílko, jak zkoumají jeho horkou kůži, jemně po ní přejíždí bříšky prstů. Taeminovi se z úst dere další sten, silně se proto kousne do rtu, nechce zase zasténat. Je to tak… trapné a tak…Bože!
"Chci tě slyšet, Minnie, nestyď se." Slyší tiché šeptání Onewova hlasu. Pevně semkne oční víčka a prudce zatlačí na Onewovy ramena.
"Přestaň!" křikne, tvář skrytá pod hřívou dlouhých vlásků.
"Ne."
"Prosím!"
"Nemáš rád Minha."
"Mám!"
"Ne."
"Ano!"
Vroucný polibek na rty, prsty šmátrající pod tílkem, Onewovo tělo tisknoucí se na to jeho.
"Jsi jen můj, Taeminnie. Žádný Minho mi tě nevezme, rozumíš?" Vezme jeho tvář do dlaní, nutí jej dívat se do jeho očí. Taeminova tvář je rudá, jeho rty stejně tak, pokud ne víc, vzpurně se koukne do Onewových očí, nafoukne tváře a křečovitě sevře leaderovy ramena. Onew jej líbá na krku, hryže jej do klíční kosti, vyhrnuje mu tričko, prsty vyhledá jeho bradavku, jemně ji stiskne mezi prsty, Taemin hrdelně zasténá, zakloní hlavu dozadu, pevně semkne oční víčka, z jeho hrdla unikne zaskučení Onewova jména.
"Jsi můj, Taemine." Šeptne Onew do jeho krčku.
"Tvůj…"
 


Komentáře

1 keishatko | Web | 15. května 2012 v 11:17 | Reagovat

a sakra...nejako rýchlo to vzdal :D by som si viac chcela prečítať ako ho presviedča, že Taemin má rád Minha :D

2 Kami | E-mail | Web | 15. května 2012 v 14:08 | Reagovat

Povídka napsaná dokonale jako vždy, i když mi ten Onewův přístup lezl hrozně na nervy :D

3 Luczaida | Web | 15. května 2012 v 14:59 | Reagovat

bylo to pěkný, takovýhle sladký věci mám fakt ráda :-) Ale ten Onew je fakt na facku :-D Tím, že by mě půl hodiny někdo okusoval, tím by mě určitě nepřesvědčil :D :D

4 Syrinox | 15. května 2012 v 15:41 | Reagovat

Kyaaa, to bylo tak krásný!!! Jsi úžasná Luliiii (a jak vidím, použila jsi ten můj nápad XD :D ) Jsi skvělá, užasná boží, jako všechny tvé povídky! Muheheh... Ale, víš co ti povím? Co kdyby se szase začala věnovat cyklům? Jako... hehe, my chceme vědět jak dopadnou! :D

5 Harachi | 15. května 2012 v 17:06 | Reagovat

To bylo moc krásné. Opravdu moc krásné. Onew má dokonalé přesvědčovací metody. Jen je velká škoda že Minnie to vzdal moc brzo. A co takhle pokráčko,jak to bylo dál... Jinak souhlasím se Syrinox...taky se těšim na další díly cyklů...

6 Anete | 15. května 2012 v 17:09 | Reagovat

Moje malý telátko:)) Jak já toho kluka miluju:)) Naprosto boží:)) Minnie byl fakt k sežrání:3 Viděla sem to přímo před očima:) I když radši mám 2Min ale co už:)) I tak to bylo totálně úžasný a sladký:33

7 Jolly (the Sad) | Web | 15. května 2012 v 18:25 | Reagovat

nynynyny! áááá! moji dva milášci! jééé! ^^ .. asi jsem dostala cukrovku.. zase! xD

8 Girl with devil's smile | Web | 15. května 2012 v 20:02 | Reagovat

Už som ti chcela vynadať, že ja tu čakám ako vo vytržení, prahnem po nových pokračovaniach rozpísaných príbehov..a ty šup.. jednorázovka :D Ale to by som si nikdy nedovolila, pretože ja milujem všetko..čo napíšeš.. ^ ^ A kriste! Keď som si všimla ten pár.! Taemin a Onew.. Mrtvá hneď na úvod xD.. O SHINee som sa začala zaujímať len nedávno, ale Taemin je taký neskutočne zlatý.. že hold.. Ryeowook sa s ním bude musieť deliť o prvé miesto v rebríčku najroztomilejších bytostí vo vesmíre xD A Onew.. Och, jeho krása... to ani nehovorím :D ^ ^

Taeminove zručnosti v kuchyni sa rovnajú tým mojim xD Ale náhodou uvariť čaj viem a vajíčko tiež rozbijem.. No to je koniec.. Na viac sa asi nezmôžem xD To len "mami, sprav mi toto, a mami ..sprav mi tamto" Hej, zo mňa teda nebude žienka domáca xDD
Johohoo.. nakoniec sa predsa len poddal! :D Teda..ako keby mal na výber xDD Krásne! ^ 0^♥

9 Hatachi | 15. května 2012 v 21:09 | Reagovat

(5) To má být Hatachi. Nějak se mi štrejchly písmenka...

10 Kaoru (Yumi) | 15. května 2012 v 22:32 | Reagovat

Nádhera!!..:) Jak já miluji tenhle pár!:) :) Jak moc!!!;) Lulí vážně hezoučké!!:) Konec roztomilý!:) To vlastně celá povídka!:)

11 ElenEstel | 16. května 2012 v 15:08 | Reagovat

páni je to úchvatný

12 Saia | 19. května 2012 v 13:46 | Reagovat

Onew sa nezdá...chúda Minie nemal šancu...proti takej presvedčovacej metode.Kawaííí.

13 Haney Mi | 21. května 2012 v 6:32 | Reagovat

Ja vzdycky přijdu a cítím se blbě že jsem toho tolik necetla. Oooooo xD to bylo úžasné :* u xD některých části jsem se fakt nasmala. I když mě taemin zklamal.. nemá vůli xD.... Takové rozkosne nemehlo xD

14 °WiWi° | 30. května 2012 v 20:29 | Reagovat

Onew jej líbá na krku, hryže jej do klíční kosti, vyhrnuje mu tričko, prsty vyhledá jeho bradavku, jemně ji stiskne mezi prsty, Taemin hrdelně zasténá, zakloní hlavu dozadu,... Já nevím proč, ale já si představila, že se třísknul o nějakou stoličku kousek nad ním. /mrtvá pod stolem/ Ale jinak fakt krásná povídka :D

15 Zuzka | 23. září 2012 v 18:42 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁ asi půjdu taky vařit čokoládu... :D

16 AAA | 16. dubna 2013 v 19:54 | Reagovat

kráásný!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~