Chci ti patřit - 11. díl

22. května 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Chci ti patřit

Haha, po dlouhé době je tady konečně naše princátko a popelka :D To je radosti, což? Taky si myslím. Tenhle díl se mi tak nějak líbí a přitom se tam nic neděje. No... možná je to tím, že jsem unavená...? Nebo jinak nevím. Každopádně, doufám, že se vám díl bude líbit a že si ho užijete. Jinak, opět se omlovám za "délku" dílu, i když mám pocit, že už jste si tak nějak zvykli... Avšak na druhou stranu, teď tady přibývaly hodně dlouhé povídky, tak nevím. Stejně doufám, že se bude líbit :D Miluju vás, děti!
Heechul si není jistý, zda je to tím vínem, ale asi jo. Každopádně nálada, která mezi ním a Henrym panuje… je poněkud zvláštní. Ani by jej nenapadlo, že by si s tím klukem mohl takhle rozumět. Sedí tady již přes dvě hodiny, jídlo už mají dávno snězené, teď jen posedávají u vína a skvěle se baví. Henry mu právě vypráví historku, jak se mu povedlo rozbít automat v jednom baru a i když by se měl tvářit pohoršeně, musí se smát. To, jak Henry šíleně gestikuluje rukama, v očích ty nadšené plamínky… v tu chvíli mu přijde jako dítě mluvící po své oblíbené hračičce.

Vůbec teď nevypadá jako ten namyšlený fracek s arogantním pohledem, který nevidí nic, než sebe. A Heechul přemýšlí, která z těch dvou tváří je jeho pravá. Anebo je to jen tím vínem, jehož druhá láhev stojí na stole? Snad, kdo ví. Teď je mu to ale… tak nějak jedno. Takhle dobře se již dlouho nebavil. Hodně dlouho…

"Heechule, posloucháš mě?"

Heechul mrkne, zdá se, že se zamyslel až moc. Omluvně se usměje, natáhne se pro sklenici vína a kousek upije.

"Stalo se něco?" zeptá se Henry, ten pohled, který měl před chvíli Heechul, se mu ani za mák nelíbil.

Vypadalo to, jako by si vzpomněl na něco ne moc pěkného. Heechul se na něj tázavě podívá.

"Co by se mělo stát?" podiví se upřímně.

Ani jej nenapadne, že by snad Henry něco z jeho výrazu vyčetl. Nevěří, že by to dokázal. Henry se na něj podívá tak nějak zvláštně, Heechul z jeho pohledu nedokáže vyčíst nic. Pak se Henry zářivě usměje a nadšeně rozhodí rukama. A opět začne mluvit. Vlastně… Heechul si nepamatuje, zda vůbec promluvil nebo tady celou dobu koal jen Henry. Avšak… dobře se poslouchá. Má příjemný hlas. Moc příjemný.

"Umíš zpívat?" přeruší jej Heechul najednou, sám neví, proč jej tohle napadlo, vlastně to ani nechtěl říct nahlas.

Pozdě. Henry se zarazí a zmlkne, chvíli na Heechula hledí, snaží se pochopit, proč taková od věci otázka. Nakonec však přemýšlivě nakloní hlavu na bok.

"No, asi jo. Z hudebky jsem měl za jedna a to jsme ti měli takovou přísnou starou rašpli, že to ti byl konec, fakt. Nechápu, jak ji mohli nechat učit hudebku, vždyť byla totálně hluchá a mám dojem, že i slepá. Jako, jednou si mě normálně spletla…" A Henry zase mluví a mluví, Heechul se raději pohodlněji usadí, kouká se do Henryho tváře, která střídá různé výrazy, vypadá to docela komicky, nedokáže zabránit úsměvu.

Nakonec nebylo tak špatné jít s ním ven.

"Přejete si ještě?" pohledy obou kluků se stočí na mladou číšnici, která se na ně usmívá, ne moc upřímně, spíš naučeně, ale jim je to jedno, vždyť s ní nemají nic společného.

Henry se koukne na Heechula, pak na hodinky, pak na číšnici a zase zpět na Heechula.

"Nevím, je dost pozdě. Dáme si ještě?" zeptá se Heechula.

Ten chvíli váha, nakonec však pokroutí hlavou.

"Vážně je pozdě," Henry přikývne, jako že rozumí, pak se usměje na číšnici s tím, že budou platit.

Číšnice se usměje, odběhne někam pryč.

"Tak poslední přípitek?" vezme láhev a rozlije zbylí obsah do jejich sklenic.

Chul se usměje, cinknou sklo o sklo a dopijí zbytek vína. Netrvá dlouho a číšnice se vrátí s účtem.

"Platíte spolu, nebo zvlášť?" zeptá se standardně.

"Spolu," řekne hned Henry a vytáhne peněženku.

Heechulovi vyskočí husina a zježí se mu chlupy na zátylku, když slyší tu sumu, avšak Henry nevypadá, že by to s ním nějak hnulo, prostě vytáhne zlatou kreditku. No jo, je to vlastně zbohatlík, pomyslí si Heechul. Raději o tom víc nepřemýšlí, musel by ho šlak trefit z představy, že dnešní jídlo by jej stálo měsíční výplatu.

"Děkujeme za vaši návštěvu, budeme rádi, když nás popět navštívíte."

Oba projdou kolem recepční, která se zdvořile ukloní, ukloní se taky, Henry slíbí, že se jistě ještě objeví, nezapomene na ni laškovně mrknout. Recepční se usměje a zčervená, zatímco Heechul se jen ušklíbne. Pořád je to fracek, pomyslí si. Ale… ne zas takový. Pokud jen není perfektní herec.

"Copak?" cítí, jak se na něj Henry opět pověsí a kupodivu, teď mu to nevadí. Asi vážně vypili moc vína.

"Hmm, nic," pokroutí Heechul hlavou, "jen mě napadlo, že jsi vlastně celkem fajn společník," změří si ho pohledem, Henry se zarazí, zamrká, pak se ale usměje.

"Ty taky."

A dřív, než si to stihne Heechul uvědomit, na jeho tváři přistane mlaskavý polibek. He? Henry se zahihňá jako puberťačka, opře tvář o Heechulovo rameno a vykročí chodníkem k hlavnímu náměstí. Heechul jen pokroutí hlavou, nechá se vést, co jiného mu taky zbývá, že? Když se na něj Henry lepí jako klíště.

"Bylo mi s tebou dobře, Chulie, vážně," promluví po chvilce mlčení.

Heechul chvíli mlčí, přičemž raději nekomentuje to oslovení, než se rozhodne promluvit.

"Kupodivu, mě taky. Až mě to překvapuje, co se z tebe vyklubalo."

Henry zastaví, pustí se Heechulovy paže a otočí k němu svou tvář. Dívá se na něj dlouho, Heechul opět neví, co si o tom myslet, ale neuhne pohledem, čeká, co bude.

"Myslíš… že bychom si to mohli někdy zopakovat?" zeptá se pak Henry velice opatrně, jakoby se bál Heechulovy reakce.

Heechul přemýšlí, co na tohle říct, sleduje Henryho pohled, jeho výraz, snaží se z něj vyčíst, jak vážně to myslí. Přese všechnu upřímnost, která z toho chlapce právě srší, má pocit, že přesně o tohle mu šlo celou tu dobu. Takhle ho dostat…! Anebo… je možná jen moc paranoidní. A možná trošku opilý. Neměl asi tolik pít. Ale zase, láhev vína… není zas tak moc. Na druhou stranu, není zvyklý. Na rozdíl od Henryho, tem musí umět pít určitě. Při všech těch skandálech, co provedl. Když se teď na Henryho kouká, těžce uvěřit, že by byl právě tenhle kluk schopen něčeho takového. Ten nevinný obličej, ještě nevinnější pohled, který na něj upírá. Heechul se musí ušklíbnout. Henry je vážně skvělý herec, to musí uznat. Snad ještě lepší, než Hangeng. Při vzpomínce na něj se jeho tváři mihne stín. Zažene vzpomínku na ten obličej někam stranou. Teď na to není správná doba. Ne, nikdy na to nebude správná doba. Už dávno na něj přeci zapomněl.

"Heechule?" Henry opět vidí ten samý pohled, jako před tím v restauraci.

Vážně se mu nelíbí. Má z něj zvláštní pocit. Velmi zvláštní. Heechul zamrká, vrátí se zpět do přítomnosti.

"Vážně jsi v pořádku?" zeptá se Henry, Heechul z jeho hlasu cítí skutečnou starost.

Nakloní hlavu mírně na bok. Možná… možná že Henry není tak zlý? Kdo ví. Ale… dnes si to opravdu užil. A rozhodně by nebylo na škodu zopakovat si to. Usměje se, zvedne ruku k Henryho tváři, jemně jej pohladí přes modřinu, co má na obličeji, dává si pozor, aby mu tím dotekem neublížil. V chlapcových očích se mihne překvapení. Dělá Heechul to, co si myslí, že dělá?! Hee se usměje o něco víc, skloní se k Henrymu a lípne mu pusu na tvář stejně, jako to před tím udělal on jemu.

"Příště tě ale zvu já."

 


Komentáře

1 Cho Kimmy (조키미) Cho Kimmy (조키미) | Web | 22. května 2012 v 11:14 | Reagovat

*hystéria aktivovaná* Toto bol super diel! Po dlhej dobe síce ale my veríme, že ťa niekto ovalí záchodovým prkénkom a ty začneš písať ako o život! ^.^ Muhuhuuu to som zvedavý na ďalší diel! Dúfam, že sa bude aj rozoberať vzťah HanChul som z toho úplne na vetvičky! Supeeer teším sa na pokračovanie na každej tvojej poviedky!!! :3

2 eSmy eSmy | Web | 22. května 2012 v 11:55 | Reagovat

Lulí! :D.... nechať Chula takto naletieť! :D.... ale no táááák! :D Náš Chul? Náš? :D... stále neverím, že ti na toto kývol! :D:D

3 Jolly (the Sad) Jolly (the Sad) | Web | 22. května 2012 v 14:12 | Reagovat

uí?! to.. bylo.. já nevím.. moc pěkné? né, to nevyjadřuje moje pocity z toho (ty se asi vyjádřit ani nedají.) prostě.. wuí!

4 Anete Anete | 22. května 2012 v 14:33 | Reagovat

Opravdu super díl:) Po tom včerejšku sem potřebovala něco takovýho:) Krása:) Těším se na pokračování:)

5 Syrinox Syrinox | 22. května 2012 v 15:50 | Reagovat

Kyaaaa... to bylo... no jakože dokonalý :D Muhahahha, miluju to :D Taky doufám, že rozvedeš vztah HanChul (protože ten pár miluju :D ) Muhuhu, dokonalý :D

6 Hatachi Hatachi | 22. května 2012 v 16:00 | Reagovat

To byl tak krásně sladký...romantický...pohodový díl. Po tom včerejším šoku sem to potřebovala...   Je hezké že si to nakonec Chulí s Henrym užil... Těšim se na další díl...

7 Girl with devil's smile Girl with devil's smile | Web | 22. května 2012 v 18:45 | Reagovat

[6]: Musím súhlasiť :D Tiež som niečo takéto potrebovala po tom včerajšom..drastickom diely Vůně kopretin :D

Úha..začína sa nám to tu vyvíjať veľmi..veľmi dobrým smerom ^ ^ Ja len dúfam, že ho Henry nevyužije a neodkopne..Hádam to s ním myslí aj trochu vážne.. Hlavne po tomto fajn večery :)

8 Saia Saia | 22. května 2012 v 22:40 | Reagovat

Henry je malá vypočítavá mrška....

9 Haney Mi Haney Mi | 23. května 2012 v 6:30 | Reagovat

Oooo :* opravdu se vyplatí číst ty povídky ráno..  tak to je henry fakt chytrej, takhle Ho obalamutit, pokud to tedy nemyslel vazne, to by me chlapec opravdu překvapil..a taky jsem zvedava jak s tim bude souviset Hangeng...I kdyz, je to celkem jasne xDDD

10 Jiki G Jiki G | 27. května 2012 v 14:06 | Reagovat

uuuáááá huhuhu xDD pardon ale jako.....pár dní jsem nemocná tak že jsem nemohla dojít ani z postele ke kompu a hned jsem přisla o...hned jsem přisla o tolik povídek x( a hlavně jako Chci ti patřit uuváá.....musím všechno rychle dočist když konečne mužu xDD prave se měním ve čtecí stroj xDD nic me nezastaví xDD a všechno poslušne dookomentovat xDD no a k teto povídve....moooc kráátkýýý chtelo by to tak nooo řekneme třikrat delší xD alee jako dokonalý...ja tuhle povidku fakt žeru a miluju tě za to že jí píšeš...jako fakt...se vždycky tešim na další díl jak dítě na vánove...takže proosííím udelej mi vánoce brzy xDD

11 Mai-chan^^ Mai-chan^^ | Web | 28. května 2012 v 20:48 | Reagovat

Moje nejoblíbenější kapitolovka od tebe ! =D
Proboha , já tak strašně chci , aby už tam mezi nima proběhlo něco milostnýho ! =D

12 Lee Hyumi Lee Hyumi | E-mail | Web | 2. června 2012 v 16:30 | Reagovat

aaaaaaa to sme fakt slepa ze sem si nevsimla tenhle dil? :DDd aigoooo moc krasny uuu zacina se ro rozbehat sme zvedava jak to skonci a co se to vlastne stalo s hangengem taaaak cekam dalsi dil:D

13 Jannie Jannie | 3. června 2012 v 21:43 | Reagovat

Suprový!!!:DD Těším se na pokráčko:DD

14 주자 주자 | Web | 5. prosince 2012 v 20:04 | Reagovat

Konečně!!!!! :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek