Za vše může vlak!

26. dubna 2012 v 6:00 | Luli(na) |  oneshot fictions | super junior
A to jako doslovně, děti! Za VŠE může vlak! Protože tahle povídka mě napadla ve vlaku! Muhahahaha! A líbí se mi! Hodně! Taková ňuňu! No, jako, měla být podstatně kratší... ale znáte mě! Neumím psát krátke povídky! A vy to víte! A zvykli jste si! Tak na mě tak škaredě nekoukejte! *padla pod stůl* To je se mnou strašné, což? No to je fuk, nebudu se tady rozkecávat, když vás moje bláboly stejně nezajímaji :D Přeju příjemné čtení, děcka. A... *chvilka napětí* Miluju vás!

Název: Za vše může vlak!
Fandom: Super Junior
Pár: YeWook
Varování: Sladké
Věnování: Povídka je narozeninová, řekla bych,. Totiž, věnuju ji Kami, jelikož je to povídka pro ni k narozeninám, které už měla dávno a já nestihla povídku napsat (promyň, bejby! Ale ty výš, že tě myluju! *padla*). Taky povídku věnuju JaeRce, mojí milované mamince, která taky nedávno oslavila narozeniny. Miluju tě, maminko, vážně moc moc moc! Doufám, že si obě "oslávenkyně" povídku užijí."Dámy a pánové, prosím, ukončete nástup, vlak je připraven k odjezdu. Ladies and gentlemen…"

Ryeowook se posadí k oknu a zadívá se na pomalu se hýbající stanici. Uslyší klapnutí dveří a pak škubnutí. Odtrhne pohled od krajiny venku a zadívá se na svého kolegu, který právě pokládá menší sportovní tašku do přehrádky nad jeho hlavou. Všimne si zatažených závěsů, díky kterým nejde vidět na chodbu. Nechápavě se koukne Yesunga a ten se na něj usměje.
"To, aby nás nikdo nerušil. Jsme sice v Čechách, ale fanynek máme po celém světě… Kdoví, která by měla to štěstí jet stejným vlakem." Zodpoví mu nevyřčenou otázku a sedne si k oknu naproti něj. Ryeowook pouze chápavě přikývne a opět se zahledí z okna. Kolem se míhají budovy různých velikostí, působí staře a přesto tak nějak úctyhodně. Praha je opravdu pěkné město.
"Pěkné, že?" Wookie stočí svůj pohled na Yesunga a podívá se na něj stylem, jako, nečti mi myšlenky, je to děsivé. Yesungovy koutky se zvednou v pobaveném úšklebku.
"Zase myslíš přesně na to, co se tě ptám, a myslíš si, že čtu myšlenky?"
Ryeowook se na něj škaredě zamračí, ten kluk vážně čte myšlenky!
"Nečtu je!" ohradí se ublíženě Yesung a Ryeowookovi zacuká obočím.
"Vážně ne! To jen ty se pořád tak koukáš, že to nejde nevědět, co si myslíš!"
Ryeowook pokroutí hlavou a kopne Yesunga do kolena. Ten zaúpí bolestí a vrhne po Ryeowookovi nepěkný pohled.
"Počkej, až budeme v ZOO, nechám tě zavřeného v kleci s lamou!" pohrozí mu Yesung, avšak Ryeowook se pouze rozchechtá. Ví, že Yesung by to neudělal. Na to si ho až moc hýčká. Vždyť ani do te ZOO s ním nikdo jet nechtěl a jen Yesung se smiloval. Pokaždé se smiluje, když Ryeowook něco chce. Pokaždé… Už se těší, až budou na místě. A budou spolu procházet kolem těch roztomilých zvířátek. A Yesung mu koupí zmrzlinu. A bude se na něj hezky usmívat. A bude ho držet za ruku.
"Híííík!"
"Wookie? V pořádku?" až když na něj Yesung promluví, uvědomí si, že ten pazvuk z něj asi vyšel nahlas. Vykulí očka, koukne se na Yesunga a nervózně se poškrábá za krkem.
"He-he-he-he… hehehehe, huhuhuhuhu huhuhíííííhihihihihihi!"
Yesung nadzvedne jedno obočí a přemýšlí, co dnes Ryeowook pil a snědl, teda, zda v tom nebyl alkohol, nebo tak. Ale ne, nepamatuje si, že by Wookie jedl něco jiného, než ostatní. Až na ten jahodový koktejl. Ale ten rozhodně nebyl alkoholický.
"Co se ti stalo?" zeptá se, když se Ryeowook nepřestává chechtat a dokonce se u toho začíná červenat a v očích má takový zvláštní lesk a vypadá, že to, na co myslí, musí být opravdu hezkého, jelikož mu od pusy ukapává slina.
"He?" Teď už vážně nechápe, co to s Ryeowookem je. Ani jen netuší, že Wookie už je myšlenkami opět v ZOO a drží se s Yesungem za ruku a jezdí spolu na velbloudovi a Yesung se na něj zezadu tiskne a… Ryeowook se zarazí. Ne! Nenenene nebude na tohle myslet, ještě by na to Yesung přišel!
"Neopovaž se mi čít myšlenky, pako!" vykřikne zděšeně a zakryje si tvář časopisem, který visel ze zdi vedle jeho hlavy.
"Pako?!" Yesungovi zacuká obočím. Tak PAKO?!
"Na příští zastávce vystupujeme a vracíme se do Prahy." Promluví vážným tónem. Časopis si udělá vyhlídkový let přes celé kupé a na Yesunga se upře pár zděšených očí.
"Ne! To nemůžeš!"
Yesunga překvapí, jak zděšeně se ten chlapec tváří, samozřejmě, že to neudělá, vždyť je rád, že dokázal koupit zpáteční jízdenku, angličtina mu jde jen o něco lépe než Heechulovi… a o češtinu se raději ani jen nebude pokoušet. Ale potrápit trošku Wookieho je až moc lákavé.
"Proč ne?" zeptá se pořád se stejným výrazem jako, jsem Sasuke Uchiha.
"Protože… protože. Jsi mi to slíbil!" ukáže na něj Wookie prstem.
"Slíbil? Kdy?" tohle si vážně nepamatuje. Řekl jen, že s ním teda půjde, když to tak moc Wookie chce. A Wookie si to uvědomí taky. Svěsí ramena a jeho oči se zalesknou. Rtíky se začnou chvět a dokonce popotáhne jako malé dítě. Yesung pár krát zamrká… To si dělá srandu…?!
"Su-sungie?" knikne tiše a vrhne na něj takový pohled, že i ztracené štěně by uteklo studem. JAK má asi tomuhle odolat?! Vzdá jakoukoli snahu Wookieho potrápit. Tohle nezvládne ani Voldemort! A ten už je vlastně mrtvý… No jo, taky by raději dobrovolně umřel, než aby trápil tohle… malé… rozkošné… naprosto sexy…
"Dobře dobře, nikam se nevracíme!" vyjekne okamžitě, když si uvědomí, kam jeho myšlenky míří. Na něco takového myslet nemůže. Wookie je kluk! Kamarád! Téměř bratr! A ne… ne… Mamíí?!
"Tak teď bych rád uměl to, co ty. Představa, na co myslíš, že se tváříš takhle…" Ryeowook se začne smát tak, že málem spadne ze sedadla a Yesung okamžitě skryje výraz za ledovou masku.
"Nehraju si s tebou." Maska je k ničemu, když řekne něco takového. Ryeowook se neudrží, jeho tělo s tupou ránou dopadne na podlahu vlaku. Wookie zaúpí bolestí, ale směje se dál. Yesung uraženě nafoukne tváře, kopne Wookieho do toho sexy zadečku a zděšeně zavře oči při představě, že na jeho zadek myslí jako na tu nejsexy… No kruci, Sungu, ty hovado! Okřikne se v duchu a raději oči otevře, bude to bezpečnější! Ty zatažené závěsy jsou velice zajímavé. Jsou zatažené… a nejde přes ně vidět ven. A ani dovnitř… Ne! Přeci jen asi bude bezpečnější ty oči zavřít!
Ryeowook se ještě chvilku válí po podlaze, než konečně usoudí, že ji pozametal opravdu ukázkově. Zvedne se do kleku a podívá se na Yesunga, ten má zavřené oči a hlavu opřenou o okno.
"Sungie?" zkusí na něj promluvit.
"Hmm?" udělá starší zpěvák a Wookie se zasměje. Natáhne k němu ruku a dloubne jej prstem do obličeje.
"Spíš?"
"Jo."
Ryeowook se uchechtne a dloubne jej ještě jednou.
"Nevěřím ti."
Yesung se nadechne a kdyby měl otevřené oči, jistojistě by protočil panenky. Ale nic neříká, pořád má zavřené oči a dělá se, že spí. Ryeowook nafoukne tvářičky a tentokrát jej dloubne do oka. Yesung sebou cukne, ale ani teď nereaguje.
"Nespíš!" Zamručí jako malé dítě, které je přesvědčené o své pravdě.
"Spím." Odpoví mu Yesung a Ryeowookovy tvářičky zrudnou zlobou. Proč si s ním Yesung takhle hraje?
"Tak jak to, že mluvíš?" zeptá se uraženě.
"Jsem náměsíčný." Řekne Yesung a odolává touze otevřít oči, aby mohl vidět Wookieho rozkošně se zlobící obličej.
"Vždyť nesvítí měsíc!" Ryeowook našpulí rtíky a fňukne, když mu dojde, že Yesung jen tak neustoupí. To jej vážně rozzlobil, když řekl, že je pako?
"Sungie…" zamručí zoufale a Yesung se slituje, pootevře jedno očko a zvědavě se na něj koukne.
"Hnnn?" udělá jen.
"Zlobíš se na mě?" zeptá se tak tichounce, že to přes hluk jedoucího vlaku téměř nejde slyšet. Yesung málem vytlačí slzu lítosti, když vidí jak Wookie klečí na zemi, ve tváři zmučený výraz. Ale teď se neslituje a neustoupí.
"Jo." Řekne. Ryeowook popotáhne a podívá se prosebně do jeho pootevřeného oka.
"Nezlob se."
"Zlobím se."
"Nezlob." Potáhne jej za rukáv.
"Zlobím."
"Sungie…!"
"Co je?"
"Proč se zlobíš?"
"Proto."
"Přestaneš se zlobit?"
"Jo."
"Kdy?"
Yesung chvíli nic neříká, pouze zavře očko a nechá Wookieho trápit se při pohledu na Yesungovu nehybnou tvář. Wookiemu se opět rozechvějí rtíky a opět popotáhne, nemá rád, když se na něj Sungie zlobí.
"Až mi dáš pusu, nebudu se zlobit." Promluví nakonec Yesung , aniž by otevřel oči a Wookieho tvářička se rozzáří nadšením.
"Vážně?"
"Jo." Usměje se Yesung. Ryeowook se vyhrabe na nohy a málem upadne, jak sebou vlak trhne, ale nakonec udrží rovnováhu. Opře se rukou o okno a skloní se k Yesungovi, aby mu mohl vlepit pusu na tvář. Ve chvíli, kdy jej od Sunga dělí jen několik centimetrů, sebou vlak opět silně cukne a Wookie málem spadne na Yesunga. A jeho našpulené rtíky se přitisknou k těm Yesungovým. Starší muž otevře oči a překvapeně se koukne, co to ten chlapec proboha vyvádí. Vždyť po něm chtěl jen pusu! Ryeowook se blesku rychle odtáhne a zrudne až po kořínky vlasů. Proboha! Vždyť on ho políbil. On ho… normálně ho políbil! Yesunga! Bože! Pohledem začne těkat po kupé a snaží se postavit na nohy, ale vlak sebou hází ze strany na stranu a tak má co dělat, aby se vůbec udržel ve stabilní poloze.
"Co to bylo?" Zeptá se Yesung, přičemž sleduje Wookieho roztěkaný pohled a může oči nechat na jeho sladce rudnoucím obličeji. Jak může být někdo takhle sladičký? Těžko uvěřit, že je to ve skutečnosti už muž a ne malý chlapec.
"Promiň, Sungie! Já… já… to ne já!" vyjekne poplašeně.
"Ne? A Kdo tedy?"
"To ten vlak!" vykřikne okamžitě Ryeowook a Yesungovi zacukají koutka.
"Tak ten vlak, jo?" má co dělat, aby se nerozesmál.
"Ne! Já to… takhle jsem to nemyslel! Já myslel že… Muhííí!" vlak sebou škubne o něco silněji, než předtím, Wookie se neudrží na nohách a jeho tělo padne Yesungovi přímo do klína, přičemž se jeho rty opět setkají se rty staršího muže. Ryeowook vytřeští oči, zapře se rukama o Sungieho hrudník a spěšně se od něj odtáhne. Jeho tělo se zakolíše a málem padne na podlahu. Yesung je ale rychlejší, pažemi jej obejme kolem pasu a přitiskne si jeho drobné tělíčko k sobě. Wookie zrudne ještě víc a pohledem skenuje Yesungovu hruď. Tvářičky má červené, nafouknuté a rtíky tak sladičce našpulené.
"Vidíš! To ten vlak za to může!" řekne ublíženě. Jak to, že mu Sungie nevěří? Cožpak mu někdy lhal?
"Ano, může za to vlak. To bych mu měl poděkovat, že?" uslyší Yesungův hlas, ve kterém se odráží něžný podtón. Ryeowook překvapeně a zmateně vzhlédne.
"Po-poděkovat?" vypískne.
"Jistě." Yesung zvedne jednu dlaň a pohladí Wookieho po rudnoucí tvářičce.
"P-proč?"
Yesung se usměje, dlaní sklouzne na Wookieho krk a zadívá se mu do očí.
"Protože jinak bys mě asi nepolíbil, že?"
Ryeowook je ještě zmatenější, nechápe, co tím Sungie myslí.
"Ne…?" nervózně se usměje.
"Tak vidíš." Věnuje mu okouzlující úsměv, ze kterého se Ryeowookovi zatají dech.
"Pu-pustíš mě?" zeptá se nervózně, ne žeby se mu na Sungieho klíně sedělo špatně, právě naopak… ale… ale…
"Ne." Odpoví Sung jednoduše.
"Proč ne?" Wookiemu přeskočí hlas, když si jej Yesung za krk přitáhne blíž k sobě.
"Čekám."
"Na co?" nechápe Wookie.
"Až tě ten vlak opět nakopne." Ryeowook se už-už chce zeptat, jak to sakra Yesung myslí, když sebou vlak opět smykne a Wookieho rty se opět setkají s Yesungovými. Avšak teď Yesung nezůstane jen tak nečinně sedět. Dlaní obejme Wookieho pevněji kolem krku a přitáhne si jeho tvář ještě blíž. Ryeowook se zmůže jen na pouhé třeštění očí a zalapání po dechu. Toho starší muž využije a svým jazýčkem vpluje do Ryeowookovy pusinky. Tomu se zadře dech, nechápe, co to Yesung vyvádí. Vždyť on jej líbá. A…a… Bože, on líbá tak neskutečně krásně…! Jeho tělo se chvěje neznámým pocitem, avšak velice příjemným pocitem. V bříšku cítí příjemné mravenčení, srdíčko se mu roztluče o něco rychleji. Yesung jazykem obkrouží nejdřív konturu jeho rtíků, pak přejde po řadě zoubků a nakonec prozkoumá celá jeho ústa. Ryeowook tiše zaskuhrá, když se Sungie svým jazýčkem dotkne toho jeho. Po zádech mu přejde příjemný mrazík, opře své ruce o Sungieho ramena a konečně se odváží zavřít oči. Yesung jej k sobě přitiskne víc, pořád jej líbá a Ryeowook po chvilce podlehne úplně. Tiše zasténá a pohne se svým jazýčkem proti němu. Yesungova dlaň se z Wookieho krku posune výš, vpluje prsty do jeho vlásků a Ryeowook mírně nakloní hlavu na stranu, čím o něco víc prohloubí jejich polibek. Tolikrát si tuhle chvíli představoval, tolikrát snil o tom, že jej Sungie sevře v náručí, že jej políbí a že mu řekne…
"Miluju tě, Wookie." Ryeowookovo srdce vynechá několik úderů a trhavě se nadechne, když ta slova Sungie opravdu vypustí z úst. Ohromeně na něj hledí, snaží se pochopit… uvěřit, že slyšel dobře.
"Mi-mi-mi-…"
"Miluju tě." Zopakuje Yesung pomalu a zřetelně, tak, aby to Wookie pochopil.
"Sungie…" vydechne Ryeowook a přitiskne se k Sungieho tělu, jak nejvíc to jen jde.
"Taky tě miluju." Řekne plačlivě, přičemž pevně svírá Yesungovu mikinu a oči má křečovitě zavřené. Má strach, že se teď Yesung začne smát a řekne mu, že si dělal srandu a že mu naletěl a že… Yesungovy rty se opět dotknou těch jeho v měkkém a něžném polibku. Ryeowook slastně vydechne, srdce mu tluče jako o závod. Není to vtip, on to myslí vážně… Skutečně vážně! Ach, bože! Sám se zapojí do polibku, pořád svírá Sungieho mikinu, tiskne se k němu a Sung jej pevně objímá, dlaní klouže po jeho zádech pořád níž až na ten jeho sexy zadeček, mírně jej stiskne, až Wookie vyjekne, avšak nenamítá, pořád jej líbá a pořád se k němu tiskne. Yesung se odváží zajet dál, vklouzne pod Wookieho oblečení a dotkne se jemné kůže na jeho zádech. Wookie zalapá po dechu a zachvěje se, ale ani teď nemá nic proti. Sung se usměje do polibku, dlaní zajede hlouběji pod Wookieho oblečení, hladí jeho rozpálenou kůži, líbá jej vášnivě, vlhce, dravě a Wookie mu polibek oplácí více než ochotně. Yesung začne dlaní sklouzávat níž, k lemu Wookieho džínů a chce pod ně zajet prsty, když v tom…
"Vaše jízdenky, prosím…"
 


Komentáře

1 Kami Kami | E-mail | Web | 26. dubna 2012 v 6:49 | Reagovat

Co by člověk taky měl čekat od Českých drah, že? :D Sice pořád nechápu, proč byli v Praze, ale když ten fakt vynechám, je ta naprosto dokonalá, boží, úžasná, krásná... *zhluboka nabírá dech* a neuvěřitelně ňuníííííí povídka!! Sakra, ale já už měla být na cestě do školy...tak si ji hold znovu budu moct přečíst až odpoledne :D A moc děkuju za věnování, muhííí

PS: CHTĚLO BY TO POKRAČOVÁNÍ! :D

2 Syrinox Syrinox | 26. dubna 2012 v 8:34 | Reagovat

Muheheheh... No tvl. Lulii, to bylo totálně dokonalý... Sladké a tak nějak awwww... Že bude pokračování? Plooosiiiimmm... Nemůžeš to jen tak ukončit, to by bylo zlé a ošklivé..., prooosiiim "Koupí ti dva trsy banánů a čokoládu k tomu" XD Prooosiiimmm, ja chci vidět ty dva v zoo "a taky chce vědět, co na to ten průvodčí" XD Luliiii!!! XD

3 JaeRa JaeRa | Web | 26. dubna 2012 v 10:43 | Reagovat

Hehehehe.... a já si říkala, kde se fláká ten průvodčí :D :D no ale takhle jim to zkazit :D
Lásko moje, moc ti děkuju za věnování. To bylo tak ... awww... jak to jen říct... tohle nemá pojmenování... Je to tak nádherně sladké... tak strašně něžňoučkéééé :D ... muhíííííííííííííííí
A pjooooooooosíííííííííííííím..... já chci pokračování... aspoň jedno... :D chci vědět, jak se jim bude líbit v Zoo a chci ... ehm.... aspoň maličkej ... hmmm... hehe.... sexíííček :D
Děkujuůůůůůůůůůůů....
MILUJU TĚÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ..... :****

4 Anete Anete | 26. dubna 2012 v 10:51 | Reagovat

Takový ňunííí povídky miluju:3 Obzvláště na tento pár:) Ale jako co ten konec?? Opravdu by to chtělo pokráčko:D

5 keishatko keishatko | Web | 26. dubna 2012 v 11:16 | Reagovat

a sakra...byť v tom vlaku :D :D krásne...také ňu ňu ňu

6 Annie Annie | Web | 26. dubna 2012 v 11:53 | Reagovat

Pěkné dokonalé a a... chtělo by to pokračování :D

7 Luczaida Luczaida | Web | 26. dubna 2012 v 12:25 | Reagovat

to bylo tak krásně roztomilý :-) a ehm...nesnáším průvodčí!!!! :-D

8 Katy-chan Katy-chan | Web | 26. dubna 2012 v 12:43 | Reagovat

Lulinko! Tohle bylo dokonalé sladké! Jak já tě holka miluju, když píšeš takové ňuňárny!!! Jsme se rozpustia na podlaze z toho a víš co... vůbec mi to nevadí!!!
A nějaké to pokračování by se mi líbilo ;)

9 ..::Girl with devil smile ^ ^::.. ..::Girl with devil smile ^ ^::.. | Web | 26. dubna 2012 v 13:05 | Reagovat

My ťa milujeme za to, že nedokážeš písať krátke poviedky :D Ja osobne by som brala ešte aj 3-krát dlhšie...ak by si ich mala písať ty ^ ^ Totálna závislosť toto :D

Ou páni, ísť tak rovnakým vlakom ako Yesung a Wookie tak asi umriem blahom :D Bola by to krásna smrť xD A potom by som samozrejme vstala z mŕtvych, aby som ich mohla uniesť..:D Poprípade, aby som mohla umrieť druhýkrát ^ ^ =D

Toto bolo dokonalé! Ale musím sa ospravedlniť, že moja slovná zásoba neobsahuje také slová, ktoré by vystihli krásu tejto poviedku, Dočerta, ja si to musím ísť prečítať ešte raz xD.. A ten koniec ma dorazil.. :DD Dúfam, že bude pokračovanie.. Uch, takto ich vyrušiť..to sa nerobí :D

10 Jolly (the Sad) Jolly (the Sad) | Web | 26. dubna 2012 v 13:31 | Reagovat

hehehe xD by mě zajímalo, jestli průvodčí byl chlap či ženská. jestli jako nad nima před tím slintal/a (jako Džolí) nebo je rovnou vyrušil/a :D
... nevím proč ale prostě nemám ráda pár YeWook.. ale napsaný je to jako vždy úžasně ^^

11 takehochan takehochan | Web | 26. dubna 2012 v 15:26 | Reagovat

lepší konec to mít nemohlo :D "vaše jízdenky prosím" si děláš srandu, ne :D

12 Mizuki Mizuki | 26. dubna 2012 v 15:56 | Reagovat

Nenávidím průvodčí/ho, Miluju Lulí :D A chtělo by to pokračování ;P

13 eSmy eSmy | Web | 26. dubna 2012 v 18:02 | Reagovat

Lulííí! Ty vieš, že aj tieto slovíčka lásky nemusím... :D... Takéto vyznanie... ael čo už, odpustím ti to :D... ja som vedela, o čo pôjde! :D

14 Hatachi Hatachi | 26. dubna 2012 v 18:18 | Reagovat

To bylo naprosto dokonalý... Takový sladký...takový ňuňáááácký... No jo...český dráhy...ale jako sláva jim. A co jako ten/ta průvodčí...to nemohl/a chvíli počkat...já už se těšila na ňuňačiny... Taky sem pro pokráčko...

15 Saia Saia | 30. dubna 2012 v 16:57 | Reagovat

Byť tak muškou a vidieť to....Ach,mno.

16 Kiyo Kiyo | 2. května 2012 v 15:43 | Reagovat

To bylo famozní!!! Satane, já ty dva miluju!! Oni jsou tak roztomilí!!! Fakt by to chtělo pokráčko :D Vidět ty dva v ZOO... Cute představa :3....

17 °Hee° °Hee° | 18. května 2012 v 19:55 | Reagovat

Pokráčko! Prosím! 18+! Prosím!! :D Ňahíííí! Mocně tě prosíííím! Napiš pokráčko! :D

18 Christine Christine | Web | 5. srpna 2012 v 23:33 | Reagovat

Pochybuji, že do té Zoo dojeli :D Průvodčí je nejspíš vyvedl :DD Tak takovýhle konec jsem nečekala ani za nic :D Taková rozkošná povídečka, Wookie je uke všemy směry :D Super ^^

19 Karin Karin | 6. března 2014 v 22:45 | Reagovat

Tak nevhodně chtít jízdenky.

20 arisa arisa | 27. května 2014 v 19:41 | Reagovat

Tohle by mohl být celkem dobrý propagační materiál. "Přidejte se k ČD ještě dnes!... a třeba potkáte SuJu. xD

21 K.R. K.R. | 12. ledna 2015 v 14:17 | Reagovat

tak a ted musík doktorovi, protože jsem si rozbila čelo o klávesnici a zůstali mi v něm tlačítka, bože tak krásné!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama