Výměna rolí

12. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  SHINee povídky
Uhn, no, děti, já nějak zešílela a dostala jsem chuť napsat nějaké pořádné yaoi. Tak jsem se do toho dala a vzniklo tady tohle. Možná trošku neobvyklejší pár... nebo možná ne. Nevím, ale na tenhle pár jsem ještě nic nečetla, pokud vím. Takže asi není tak obvyklý. No, uvidíme, co na to řeknete. Vyšlo mě to na šest stránek a4 a má to něco přes 3000 slov, tak vás to snad potěší. Co se týče názvu, nic jiného mě nenapadlo :D Hej, ale jako...Všimla jsem si, že čím víc yaoi, tím víc to čtete. Dnešní děti jsou tak zvrácené... Ale to nic nemění na faktu, že díky zvrácenosti mám úspěch *padla* Tak jen dál pokračujte ve své zvrácenosti, děti a čtěte :D
Název: Výměna rolí
Fandom: SHINee
Pár: Taemin/Key
Autor: Luli(na)
Varování: 18+
Věnování: Kami k narozeninám (i když pozdě, ale přeci. Neboj, Kami, dostaneš i tu, co si přeješ :D Tohle máš jako odškodné - prozatím). Miluju tě, holka :DNestihne ani pořádně zavřít a nedočkavé ruce jej k sobě otočí a prudce přirazí ke dveřím, které se pod tlakem samy zabouchnou. Sotva vydechne vzduch, který mu ten náraz vyrazí z plic, měkké rty, snad ještě nedočkavější, než ruce, které vyhrnují látku trička, se hladově vrhnou na ty jeho a uvězní je v dravém nenasytném polibku. Chlapec zaskučí a obejme mladší tělo kolem pasu, natiskne ho na sebe a sám se zapojí do vášnivé hry jejich jazýčků. Pootevře svá ústa, čehož mladší z nich využije téměř okamžitě, nasáčkuje se svým jazykem do úst světlovláska, nenasytně je zkoumá, obejme mladíkův štíhlý krk a donutí jej mírně zaklonit hlavu, aby mohl polibek ještě víc prohloubit. Cítí, jak se ruce jeho milence rozběhnou po jeho zádech směrem dolů, jak vklouzávají pod jeho volné tílko, které obvykle nosí na tréninky. A stejně jako na tréninku, tak ani teď na něm tričko dlouho nevydrží. I když z poněkud jiných důvodů. Starší kluk pohladí rozpálenou kůži hnědovláska, cítí, jak se jeho drobné tělíčko pod tím dotekem rozechvěje a tiché zaskučení, které zanikne v polibku, mu jen přisvědčí, že se chlapci jeho péče zamlouvá. Pousměje se a jazýčkem se otře o ten druhý, proplete se s ním a zatlačí. Mladší chlapec zapřede, pak zaskučí a nakonec rajcovně zasténá. Jeho tělo se prohne v zádech, tlumený výkřik rozechvěje jeho tělo stejně, jako trsátko rozechvěje struny kytary. A stejně jako ta kytara, i on vydá hlasitý zvuk, který ale ani zdaleka nepřipomíná hudbu. Konečně se mu povede převzít nadvládu nad tím malým ďáblem, přebije se do jeho úst, mladší jen zalapá po dechu a zapře se dlaněmi o světlovláskovy ramena, aby se mohl vyhupnout do vzduchu. Své nohy obtočí kolem pasu staršího kluka a dlaněmi vpluje do jeho vlasů.
"Taemine…" zasténá vzrušeně starší chlapec, když ucítí tvrdou bouli, která jej tlačí na bříšku. Chlapec jen něco zavrní, ještě víc se natiskne na svého milence, opět přebírá nadvládu, plení jeho ústa, div mu nevrazí jazyk až do krku a starší chlapec nenamítá, nechá se hladově líbat, pořád přejíždí dlaněmi po nahých zádech, jemně zaryje nehty do hnědovláskovy kůže.
"Anghhhh!" Taemin se odpoutá od jeho rtů, slastně zakloní hlavu a zasténá, jeho vzrušení se ještě zvětší a světlovlásek jej cítí až moc dobře stejně, jak cítí i to své, nepříjemně pulsující v těsných kalhotách. Bože, jak dlouho už spolu nebyli…?! Dva týdny? Tři? Měsíc?! Udělá se mu černo před očima. Zatracené koncerty, zatracené fanynky! Tak moc Taemina potřebuje! Tak šíleně moc! Zaryje nehty o něco víc do chlapcova těla a mladší zasténá ještě hlasitěji.
"Bože, jak moc tě chci. Vem si mě. Pomiluj mě. Chci to. Tak moc to chci." Skuhrá Taemin, jeho tváře jsou zarudlé vzrušením a to se ještě nedostali ani do pokoje…!
"Minnie…!" táhlý sten se ozve z úst staršího kluka, Taemin cítí, jak se i s ním pohne vpřed a doslova jej nahodí na protější zeď a rty se přisaje k bělostné kůži na jeho krčku. Taemin vzrušením vyhekne, zatne ruce v pěst, čím v dlaně sevře několik pramenů vlasů svého milence a zatahá jej, dost bolestivě, soudě podle syknutí, které spíš ucítí, než uslyší. V hlavě mu tepou žíly a kalhoty jsou mu již tak šíleně těsné. Už tak dlouho již spolu neměli sex. Tak dlouho, až se diví, že se nezbláznil. A poslední dny to bylo už téměř k nevydržení. Stačil letmý dotek jeho milence, byť jen náhodný, a jeho tělo se otřásalo v návalech vzrušení. A pak se někdo diví, že kazí choreografii! Bodejť, když ještě musí nakrucovat pánev tak, aby nebylo vidět tu bouli, co se mu rýsuje mezi nohama! Z myšlenek jej vytrhnou ostré zoubky, které jej nešetrně kousnou do krku, slast se smísí s bolestí a jemu nezůstává, než opět táhle zasténat a ještě víc zaklonit hlavu, aby tak dal staršímu chlapci ještě snadnější přístup ke každému centimetru jeho hebké kůže. A světlovlásek vděčně přijme vše, co mu chlapec nabízí, saje jeho kůži, líže ji a místy jemně kouše. Dává mu najevo, jak moc po něm touží, jak moc ho chce… Odtáhne se od zdi a Taemin se jej pevněji chytne, aby z něj nesklouznul, opět skloní svou hlavu a vyhledá milencovy rty, přisaje se na ně s chutí a chtíčem, vsaje spodní ret, skousne ho a zatahá za něj. Starší chlapec zaskučí, poslepu nese svého milence směrem, kterým tuší svůj pokoj - upřímně, je mu ukradené, který pokoj použijí, teď jej zajímá jenom jedno a to je chlapec, který se k němu zoufale tiskne a žádá si všechnu jeho pozornost - a jako zázrakem se do něj trefí. Nejdřív však přirazí Taemina - standardně - i k těmhle dveřím a Taemin zaskuhrá, když se jeho chlouba otře o svaly Keyova bříška.
"Hmmm…" vydechne chlapec, přičemž jeho dlaně vplují hlouběji do světlých vlásků. Jejich jazyky se proplétají v boji o nadvládu, líbají se tak vášnivě a tak náruživě jako by to mělo být naposled. Key nahmatá kliku dveří, povede se mu otevřít a oba doslova vpadnou do pokoje. Taemin vyjekne, zaječí a pak se zasměje, když starší chlapec tak-tak udrží rovnováhu. Dveře za sebou jednoduše zakopne a bez dalšího zbytečného zdržování hodí Taemina na postel.
"Bože, Key!" Zasténá Taemin táhle, když jej starší vzápětí zalehne svým tělem a jme se vyhrnování Minnieho tílka. Jeho rty začnou klouzat po rozpálené kůži mladšího z milenců, jazykem krouží kolem pupíku, líbá jemné břišní svaly, dlaněmi se posouvá po jeho těle směrem nahoru, odhaluje tak pořád víc té dokonalé kůže, kterou tolik miluje.
"Keyi! Anghhhh… Kibummie!" Světlovláskovy rty si najdou cestu k jedné z bradavek, neváhá, vsaje ji do úst, krouží kolem ní jazýčkem, jemně ji žužlá a hryže a Taemin se pod ním svíjí ve vlnách slasti, zaklání hlavu a hlasitě sténá jeho jméno. Je vyburcovaný na maximum a to se takřka ještě nikam nedostali. Bože, jak moc mu tohle chybělo. Keyovy doteky, polibky, jeho blízkost, jeho tělo…. Celý mu chyběl a přitom byl pořád u něj. Je to horší, než mučení. Být s ním a nemoct se ho dotknout, nemoct ho políbit, pohladit, objat…
"Keyi, vem si mě, prosím, já to nevydržím. Potřebuju tě!" Podaří se mu říct mezi vzdechy. Světlovlásek přeruší svou činnost, zvedne tvář a podívá se do zamlžených očí svého přítele. Vidí v nich tolik touhy, že mu začne po zádech běhat mráz. Chytne Taemina za zápěstí a prudce jej vytáhne do sedu. Mladší zaskuhrá a hladově se vrhne na jeho ústa. Key vzdechne do polibku, vytáhne Taeminovo tílko až k jeho krku a chtě nechtě se odpoutá od jeho neodolatelných rtů. Taemin zvedne ruce, aby jej snadněji vysvlékl, a pak se sám vrhne na tričko staršího kluka. Key se nechá vysvléct taktéž, jeho tričko letí někam na druhý konec místnosti, avšak ani jeden se o to nestará. Taemin se na chvíli zastaví, očima sklouzne na Keyův odhalený hrudník, zálibně si ho prohlíží, po chvilce zvedne ruku a přejde dlaní po heboučké kůži. Key setrvá, pozoruje Taeminův výraz, jeho oči, které jej se zájmen pozorují, jeho mírně pootevřené rtíky, jemně se zvedající hrudník… Ne, tomuhle prostě nejde odolat. Chytne Taemina za zápěstí, možná až moc silně, mladší chlapec sebou trhne a koukne se na Keye. To už jsou ale jeho rty uvězněny v dalším vášnivém polibku. Světlovlásek jej povalí zpět do peřin, dlaní jej obejme kolem krku a nakloní si jeho hlavu tak, jak mu to nejvíc vyhovuje. Taemin sebou nechává manipulovat, vzdychá do polibku, užívá si jejich vzájemnou blízkost. Hlasitě zasténá, když se Key otře klínem o jeho chloubu, která má již nějakou dobu v kalhotách až příliš málo místa.
"Keyi, prosím. Prosím!" skučí pořád víc, zoufale se vzepne proti Keyovu tělu, rty jej brní z toho, jak náruživě jej jeho milenec líbá. Key však nedbá na jeho prosbu, pouze jazykem obkrouží jeho rty, lačně se k nim přisaje. Netrvá dlouho a Taemin přestane prosit a nechá se unášet Keyovými rty. A Key má v plánu líbat jej tak dlouho, jak jen bude moct, bude si ty rtíky vychutnávat, co nejdéle to půjde. Volnou rukou se začne věnovat Minnieho tělu, hladí jej všude, kam dosáhne, přejíždí po tom skvostu, jemně, téměř nepatrně se otře o bradavku a cítí, jak se Minniemu zadře dech. Jemně uždibuje z jeho rtíků, vychutnává si jejich sladičký nádech, jejich hebkost, poddajnost… jsou tak měkké, tak dokonalé… Přitiskne se na něj víc, přejde je celé svým jazykem a pak zatlačí, aby si vyžádal vstup dovnitř. Hnědovlásek ochotně pootevře rtíky, nechá jej vklouznout do svých úst, sám mu svým jazýčkem vyjde vstříc a nechá své ruce, aby prozkoumaly Keyovy záda. Hladí jeho hebkou pokožku, slabě jej škrábe a přivádí tím Keye do stavu šílenství. Starší chlapec přeruší polibek a mírně se prohne v zádech, v obličeji výraz neskonalé slasti. Taemin se usměje a přejde svými nehty po Keyově zádech o něco silněji.
"Minnie…!"
"Tak už si mě vem, Kibume, prosím. Moc tě o to prosím. Chci tě v sobě. Hned teď!"
Key se zadívá do Minnieho vzrušením zarudlé tváře, jak se na něj prosebně kouká zpod svůdně přivřených víček. Kdo by dokázal tomuhle pohledu odolat? Tak moc touží vzít si ho. Proniknout do jeho těla, přirážet do toho úzkého prostoru, poslouchat jeho slastné sténání… Jen z té představy se málem udělá. A co teprve, až bude opravdu v něm…! Jenže…
"Nechci ti ublížit, Minnie…"
"Keyiiii!" zaskuhrá Taemin a než se starší vzpamatuje, leží zády na posteli a Taemin z něj strhává zbytky oblečení. Key by i něco namítnul, ale jakýkoli protest zanikne v hlasitém výkřiku rozkoše, kterou mu způsobí Taeminovy rty pohlcující jeho chloubu. Hnědovlásek jej pojme do úst úplně celého, Keyovi se zatmí před očima, jeho ruka samovolně vystřelí k Minnieho hlavě a vpluje rukou do jeho vlasů. Prudce jeho hlavu odtáhne a pak stejně rychle přirazí zpět. Minnie nespokojně zaskuhrá, když mu je Keyova chlouba nešetrně vražená až do krku, ale nic nenamítá (taky že nemá jak…), nechá Keye, aby si udával vlastní tempo. Světlovlásek má pocit, že se zblázní. Teplo Minnieho úst, jeho jazýček, který přejíždí po jeho chloubě, dlaň pohrávající si s jeho varlaty… Bože!
"Anghhh, Minnie!" zaklání hlavu a oči má křečovitě zavřené. Rty otevřené a napuchlé, tvář rudou vzrušením a rozkoší. Pevněji sevře prameny vlasů ve své dlani a vyslouží si tak nesouhlasné zamručení. Sílou se od něj odtáhne a přinutí jej pustit své vlasy. Poté mu přirazí obě ruce podél těla a varovně se na něj koukne. Key zaskučí, ví, co ten pohled znamená a ví, že jej Taemin umučí, ale stejně ví, že jej nechá. Taemin se ušklíbne a opět se kloní k tyčící se chloubě. Vystrčí špičku jazyka a jemně přejde po špičce Keyova penisu. Starší chlapec zaskučí a jeho tělo se instinktivně pohne proti Minnieho ústům. Hnědovlásek ale uhne, vezme jeho úd do dlaně a pohladí celou jeho délku svým neposedným jazýčkem.
"Tae-mine!"
Prsty stáhne předkožku a vsaje jeho žalud mezi rty, jazýčkem kmitá po vrcholu, cítí nahořklou chuť touhy, která stihla vytéct ven. Slízne ji a pojme jej hlouběji do úst. Olizuje jej jako lízátko, saje jej a dráždí zoubky. V dlani promne jeho varlata, hladí je a škádlí stejně efektivně jako i jeho penis. Key se pod jeho péči svíjí v euforii, sténá jeho jméno, tak smyslně a tak rajcovně. Minnie pevněji stiskne jeho penis v dlani, pár krát zapumpuje a poté jej pustí, aby se mu mohl věnovat jen ústy. Málem jej celého vypustí z pusy a pak jej pohltí až po kořen a opět se odtáhne a zase přirazí zpět.
Key má před očima temno, hlas jej zradil již po prvním přírazu, němě otevírá ústa, má pocit, že mu srdce vylítne z hrudě, Taemin jej kouří tak zkušeně, tak vášnivě, jestli tohle přežije tak… Ne, tohle nemůže přežít.
"Bože, Mine! Ahnnn! Taeminnie!" Křičí tak hlasitě, jak jen může, je mu jedno, že je můžou slyšet sousedi, je mu to ukradené, sténá, vzdychá, skučí, nehty zarývá do bílého prostěradla…
Taemin jej nepřestává kouřit i když cítí, že se blíží jeho vrchol. Naopak, ještě přidá na intenzitě, prsty zabloudí k jeho dírce. Absolutně netuší, co jej to napadlo, tohle nikdy neudělal, ale… Ta představa, že by si to pro jednou vyměnili, se mu zamlouvá. Otře se o Keyův otvůrek a jemně na něj zatlačí. A Jeho prst vklouzne dovnitř až moc jednoduše. Po zádech mu přejde mráz, když ucítí ten těsný prostor. Neumí si představit, jak se do tak malé dírky může vejít… O to šílenější představa je, že by to zkusil. Key navíc ani nevypadá, že by si něčeho všimnul, jediné, na co se dokáže soustředit, je blížící se orgasmus. Taemin vklouzne prstem hlouběji do jeho těla, prostor kolem něj se mírně stáhne a jemu se až zadře dech. Bože, tak šíleně úzký…! Vyklouzne prstem ven a opět pronikne do jeho těla již o něco rychleji. A opět to jde bez problémů. Key pořád sténá a pořád se svíjí slastí a je pořád blíž vrcholu. Min neváhá, přidá další prst, je to hůř, ale stejně až moc lehce. Když si představí, jak nepříjemné to bylo poprvé pro něj… Ale pak… Nic lepšího nezažil. No možná zažije. Určitě. Pronikne co chlapce pod sebou i třetím prstem, prostor kolem něj je tak ještě těsnější, trhavě se nadechne a rty obejme Keyův penis pevněji. Pohybuje v něm prsty, různě jimi kroutí, snaží se dělat to, co prováděl Key s ním, hledá ten správný bod.
"Hááááááh!"
Spokojeně zapohybuje prsty a otře se ještě jednou o jeho prostatu. Našel to, co hledal. Key již ani nekřičí, přímo řve rozkoší, Taemin má chvílemi pocit, že se jeho přítel zbláznil a zapochybuje, zda pokračovat. Ještě někdo přijde, protože si bude myslet, že se tady provádí něčí vražda.
"Taemine! Bože můj!" Key neví, na co se soustředit víc, zda na Taeminovy zkušené ústa, nebo na zvláštní pocit plnosti v jeho konečníku, který mu způsobuje tak neskutečnou rozkoš. Ví, co se asi děje, ale není schopný se bránit. Nechce se bránit. Najednou je mu jedno, co bude Min dělat. Je mu jedno, že vyměnil jejich pozice, je mu jedno, že jej chce pomilovat, vše je mu jedno…
"Mine…!"
Keyovo tělo se napne jako luk, prohne se v zádech a jeho mozek na pár vteřin úplně vypne. Orgasmus jej zasáhne intenzivněji než kdykoli předtím, udělá se do Taeminovy pusy, jen okrajově vnímá horké rty, jak jej vypustí z úst, nevnímá ani jazýček, který šikovně slízává sperma z jeho penisu. Neví ani, kdy se Taemin svlékl. Přerývaně dýchá, jeho srdce tluče jako o závod…
Taemin roztáhne jeho nohy od sebe a vmísí se mezi ně. Využije toho, že Key není schopen nic dělat a opatrně do něj pronikne. Málem zapomene, jak se dýchá, když se kolem něj stáhnou Keyovy svaly a jeho penis obepne tak stísněný prostor... Hlasitě zasténá, a stejně tak se ozve sten i z Keyových úst.
"Taemine, panebože!" Key prudce otevře oči, když ucítí, jak se v něm jeho milenec pohne. Je to tak… příjemné! Sám se pohne pánví proti svému milenci a způsobí tak, že do něj mladší pronikne až po kořen. Taemin zavzdychá rozkoší, mírně se zakloní, téměř celý z něj vyklouzne a pak do něj prudce přirazí. Key vykřikne slastí, roztáhne nohy o něco víc a obejme jimi Taemina kolem pasu, aby tak mohl prohloubit jejich spojení. Hnědovlásek do něj přiráží prudce a hluboce, bere si jej nenasytně a rychle. Skloní se k jeho tváři, vyhledá jeho rty a hladově se k nim přisaje. Keyův další výkřik zanikne v polibku, dlouhém a vroucném. Zběsile kmitají svými jazyky, proplétají je navzájem a střídavě plení svá ústa. Key konečně pustí prostěradlo ze svého sevření a obejme Taemina kolem krku. Přitáhne si jeho tvář tak blízko, jak jen to je možné. Mladší kluk přiráží do jeho těla pořád rychleji a rychleji, po zádech mu již ztéká pot a jeho tělo se chvěje blížícím se vyvrcholením. Key se pánví pohybuje proti němu, samou rozkoší nedokáže myslet, cítí, jak se Taeminův penis otírá o jeho prostatu, jak se v něm pohybuje v šíleném tempu a Taemin cítí na svém bříšku opět narůstající vzrušení. Vklouzne mezi jejich těla, uchopí ho do dlaně, hrubě a silně jej stiskne, Key zalapá po dechu, zasténá do jeho úst, zaryje nehty do jeho krku. Taemin sykne, stiskne jeho přirození o něco hruběji a zatahá. Palcem přejíždí po špičce, honí jej v rychlém tempu a přiráží do něj snad ještě rychleji. Key je na vrcholu blaha, jeho křik je již tak hlasitý, že není slyšet ani Taeminovo sténání, na tváři jej chladí vlastní pot, lechtají jej Minnieho vlasy, cítí, jak se jeho dlaň přesouvá k bradavce. Zalapá po dechu, když ji Minnie stiskne mezi prsty. Přeruší jejich polibek a zvrátí hlavu dozadu. Nejde to jinak, steny se z něj derou jeden přes druhý, mísí se s výkřiky rozkoše a s Taeminovými vzdychy. Hnědovlásek se s chutí přisaje na krček, který mu Key tak krásně nabízí, doslova cítí, jak krev šíleně rychle proudí v jeho žílách, jak jeho srdce tepe pořád rychleji.
"Mi-minnie… Panebože, Taemine já… já…Hááááááh!!!"
Taeminovi se zatmí před očima a svět kolem přestane existovat, když Key vyvrcholí na jejich bříška a jeho svaly se stáhnou až nesnesitelně moc a ten úzký prostor kolem jeho chlouby je rázem ještě užší a Taemin má pocit, že právě umřel a opět obživl a… Přirazí prudce a hluboce, vystříkne do Keyova nitra a svalí se na jeho tělo jako podťatý. Ztěžka oddechuje, snaží se uklidnit své srdce, nedokáže se hnout, nedokáže přemýšlet. Cítí, že tělo pod ním je na tom stejně, pokud ne ještě hůř, nebo možná líp, kdo ví. Trvá to několik minut, než se mu povede konečně se hnout natolik, aby mohl vyklouznout z Keyova těla. Starší chlapec se ani nehne, pouze stočí pohled ke svému milenci, až teď, když je po všem, si začíná uvědomovat, co se vlastně stalo.
"Mine…" vydechne ztěžka.
"Hnnn?" otočí Taemin tvář směrem k němu, ve tváři naprosto blažený výraz.
"Tys mě normálně… ošukal." Řekne nej a jeho hlas zní celkem nevěřícně. Teď, když si to promítne v hlavě ještě jednou…
"Uhn…" na víc se Taemin nezmůže.
"Můžeš i příště." Promluví po několika vteřinách ticha Key a Taemin se na něj podívá nejdřív jako na blázna, pak se tiše rozesměje.
"S radostí."
 


Komentáře

1 Katy-chan | Web | 12. dubna 2012 v 12:40 | Reagovat

Lulino... opět jsi nám předvedla svoje kvality...prostě dokonalé...vášeň z toho čišela od začátku až do samého konce...
Minnie je můj ňuchňací plyšáček a Key je můj miláček, takže jsem si to opravdu užila!!!
Děkuju

2 Anete | 12. dubna 2012 v 15:38 | Reagovat

1. Miluju SHINee
2. Miluju tvůj blog
3. Miluju tebe!!!
Ty jsi opravdu ta nejúžasnější, nejúchylnější a nejzvrácenější osoba na světě:D Máš na svědomí moji klávesnici, která mě po tomhle už opravdu nenávidí:D Moc se těším na další tvou absolutně dokonalou povídku:))

3 Chleba | 12. dubna 2012 v 16:35 | Reagovat

WAU!!! Paráda!!! Nejlepší!!!
Zabilas mě...
To je tak úchylný až je to neskutečně božííí!!!
Miluju Keye!!! A Taemin... ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!
Hodilo by se pokráčko... Prosííím :-D

4 Terry | Web | 12. dubna 2012 v 17:30 | Reagovat

Tak moje klávesnice už mě jistojistě nenávidí, protože tohle bylo opravdu něco :D Jako, to bylo skutečně dokonalé! Sice mám radši 2Min než KeyMin, ale kdo to řeší :D Úžasné! Dokonalé! Perfektní! Ovšem to Keyho "Tys mě normálně… ošukal." mě málem zhodilo ze židle :D Ty to prostě vždycky nějakou větou zabiješ :D Ale to nevadí, to je dobře :D

5 ..::GirL with Smile =)::.. | Web | 12. dubna 2012 v 17:45 | Reagovat

Takže najprv k tomu úvodu.. keď si spomínala, že máš chuť napísať poriadne yaoi.. Chvíľu som nechápala, ako môže byť ešte niečo viac yaoistickejšie ako to, čo som zažila včera :D No po prečítaní tohto článku som pochopila.. Ó, áno, došla som k poznaniu skutočného yaoi :D
Ak ma doteraz nikdy nič nezabilo, tak momentálne som taká polomŕtva, že idem asi spísať závet, keby som náhodou nedožila rána xD Lebo toto bolo nielenže  úžasne.. toto bolo MEGA úžasne perfektné ! :D Ty sa tuším prekonávaš.. :D A takýmto tempom sa bude moja mama zháňať po tých rýchlo miznúcich sáčkoch a vreckovkách :D.. Vieš čo? Ja idem obetovať svoj život a prečítam si to ešte raz :D Bolo mi poteším..čítať tvoje  príbehy...:D :D

6 keishatko | Web | 12. dubna 2012 v 17:53 | Reagovat

ja nemám slov...toto bolo wou..nosebleed je slabé slovo na to čo to so mnou urobilo :-D

7 Kami | E-mail | Web | 12. dubna 2012 v 19:03 | Reagovat

Tak jako moje první reakce, když jsem si přečetla to věnování: "Kííííííííí!" jako ještě že máma nebyla doma, by si myslela, že jsem ještě větší blázen než jsem :D Mooooc děkuju!! <3 Jeden z nejlepších dárků k narozkám, hehe
A bylo to naprosto...ehm...muhehe...jak to říct? Prostě dokonale zvrácené od začátku do konce, asi si budu muset sehnat dárce krve, protože když se tu tak rozhlížím po té rudé záplavě, asi právě umírám... :D

8 Jolly the Sad | Web | 12. dubna 2012 v 19:07 | Reagovat

"tys mě normálně.. ošukal" *džoly ryje nosem v koberci* to mi nemůžeš dělat! :D
a.. a.. no neopovážila jsem se to číst ve škole, protože jinak by se učitelka divila proč zničehonic slintám/krvácím/obojí zároveň xD naprosto totálně božské!

9 Park Haney MI | 13. dubna 2012 v 21:43 | Reagovat

Johoho xD ty posledni odstavce, kdy se to stupnovalo, boze to bylo naprosto silene, dokonale a ja nevim co jeste! Jak jsem bez tohoto mohhla zit! Wahaa, uplne dokonale jakoze opravdu :)

10 Hatachi | 14. dubna 2012 v 11:50 | Reagovat

Tak toto nemělo chybu. To bylo dokonalé od začátku do konce. Dokonale mě rozsekali Keyovo věty "Tys mě normálně...ošukal" a "Můžeš i příště".

11 Saia | 16. dubna 2012 v 19:14 | Reagovat

Tak si myslím,že Ta milujem....asi,že fakt....Ty dávaš na papier to čo mne beží hlavou.

12 syrinox | 17. dubna 2012 v 23:26 | Reagovat

Jako Lulo, příště písni nějaký varování, který bude mít aspoň dva metry v průměru, páč já tu málem vykrvácela (že sem si ještě nezvykla což?) asi si domů pořídím pár těch věciček s krví co maj v nemocnici. Jen tak pro jistotu, kdybych potřebovala rychlou transfuzi :D Povídka byla dokonalá, i když nevím no... Taemin jako SEME, kam ten svět spěje? :D Ale i tak, dokonalost ,3

13 Christine | Web | 21. srpna 2012 v 20:09 | Reagovat

*právě jí odplavala klávesnice na vlně slin!* Uwááá! No to bylo husté, jako, že Taemin je prvotřídní uke, ale ojel ho dost šíleně :DD Tleskám, to bylo super jako!

14 Zuzka | 23. září 2012 v 19:03 | Reagovat

Fuj! Bylo ot nechutný, jak to můžete číst?! A já to mám ještě horší, já to četla s kámošem ve škole.... Tak že je to jako fakt hodněúchyln, na co vy nemyslíte... Proč sem někdo nedá příběh s holkou? Námětem budu samozřejmě já... :D :D

15 Martyn | E-mail | 10. ledna 2013 v 11:07 | Reagovat

tuhle povídku jsem si četla asi už po třetí...... je úžasná...ty tvý hlášky mě jednou zabijou :-)

16 dhanesh | Web | 8. září 2016 v 12:17 | Reagovat

půjčka online raspenava O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~