Vůně kopretin - 15. díl

15. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Vůně kopretin
Bože, jako, v téhle povídce se téměř nic neděje, děti. Mám pocit, že je čas to v blízké době ukončit, což? Mám vymyšlený konec, ale ten děj se k němu táhne tak pomalu. Vlastně vůbec. Takže, myslím, že to nebudu dál protahovat. Jinak to dopadne blbě. Takže, tady máte dílek a pomalu se s povídkou začněte loučit :D Ještě tak 3 díly, maximálně 5 a končím. Víc toho nedám :D
Hangeng se usměje na chlapce sedícího za stolem, pozoruje jeho tvář, ještě zarudlou z horké sprchy, sleduje kapičky vody, jak ztékají z jeho vlhkých vlasů, jak dopadají na jeho nahá záda, na ramena, hruď… Je tak krásný, nedokáže z něj spustit oči. Jen tam stojí, opírá se o kuchyňskou linku a dívá se do Siwonovy sklopené tváře, kouká na něj, pozoruje ho, jak jí, každičký jeho pohyb, každý záchvěv řas… Nic mu neunikne. Jeho rty jsou zkroucené v něžném úsměvu, oči září zvláštním světlem.
"Proč na mě tak koukáš?" zeptá se Siwon, když si všimne pohledu staršího muže. Hannie neodpoví, jen jeho úsměv se ještě o něco rozšíří a černovlásek může opět jen ohromeně zalapat po dechu. Jak může být někdo takhle nádherný? Přímo nadpozemsky krásný. Nadpozemsky… Jako anděl. Zvedne ruku a shrne pár mokrých pramínku vlasů, které mu spadají do očí, aniž by si uvědomil, že právě tohle gesto v Hangengovi vyvolává přesně ty samé pocity, které prožívá on při pohledu na ten nebesky krásný úsměv.
Hannie počká, až Siwon dojí, chlapec vstane a vezme ze stolu talíř, aby ho mohl odnést do dřezu, a hned jej začne mít. Málem upustí talíř, když jej kolem pasu obejmou Hannieho paže a jeho tělo se natiskne na jeho záda. Jeho tělo se nekontrolovatelně roztřese, když Hannieho rty vsají citlivou kůži za jeho ouškem. Přivře oči a ztěžka vydechne, dech se mu mírně zadře a voda zůstane nepovšimnuta vytékat z kohoutku. Hannieho rty se mírně pohnou, polechtají Siwona na krku, způsobí mravenčení po celém jeho těle. Hnědovlásek přejíždí bříšky prstů po nahé kůži Wonnieho bříška, cítí husí kůži, která mu pod jeho doteky vyskakuje.
"Hannie… Musím umýt ten… talíř…" dostane ze sebe stěží mladší chlapec a vzápětí táhle zasténá, když se Hangengovy prsty "omylem" otřou o jeho bradavku. Hnědovlásek jej políbí na ouško, přejde prstem po jeho bradavce ještě jednou a usměje se nad Siwonnieho reakcemi, které jsou téměř okamžité.
"Tak ho umyj." Zavrní smyslně, Siwon má co dělat, aby se mu nepodlomila kolena, avšak je si jistý, že Hannie by jej spadnout nenechal. Odevzdaně visí v jeho sevření, talíř mu vypadne z rukou a dopadne do dřezu, který je napůl plný vody. Oba kluci sebou škubnou, jak je ten zvuk vyděsí, Siwon prudce otevře oči, spěšně se natáhne ke kohoutku a vypne vodu. Natočí tvář na stranu, chce Hanniemu věnovat pohoršený pohled, avšak starší si jeho pohyb vyloží jinak a než se na něj stihne černovlásek zle kouknout, uvězní jeho rty ve vášnivém polibku. Siwon se trhavě nadechne a pootevře svá ústa v tichém vzdechu, kterého Hangeng patřičně využije ve svůj prospěch. Vpluje jazýčkem do Wonnieho pusinky a chlapec slastně zaskučí, natáhne ruku k Hannieho tváři a pohladí jej. Jeho tělo se natočí mírně na stranu, aby nemusel tak moc vykrucovat krk z jeho přirozené polohy a prohloubí jejich polibek.
"Ha-nnie…" zaskučí, když Hannieho nezbedné prstíky stisknou jeho bradavku a zatahají za ní. Hnědovlásek se pouze pousměje do polibku a začne třít jeho bradavku o něco náruživěji. Siwon táhle zasténá, pohne svými rty proti těm Hangengovým, mírně vyklouzne svým jazykem ze svých úst a vyhledá jazyk staršího chlapce. Hannie si jej za pas otočí k sobě, Siwon neváhá, své paže obtočí kolem jeho krku a nechá se vysadit na kuchyňskou linku. Hangeng se vmísí mezi jeho nohy, natiskne se na jeho tělo, líbá jej vášnivě a dravě. Touží po něm. Pořád víc a víc. Jeho ruce kmitají po horké kůži, zkoumají každičký milimetr Siwonova těla, nehodlá vynechat ani jen kousíček. Odpoutá se od Wonnieho rtů a ty se rozběhnou po jeho těle stejně tak, jako i jeho ruce. Siwon zakloní hlavu, nohy obtočí kolem pasu hnědovláska a toužebně vydechne jeho jméno. Hannieho tělo se zachvěje touhou, tak rád by si chlapce opět vzal, dnes by to bylo již podruhé… Nemůže se jej nabažit. Je tak dokonalý. Tak lákavý a tak neodolatelný…
Chrastění klíčů v zámku je přinutí vrátit se do reality a zmaří tak vše, co se mohlo v následujících minutách udát. Hannie se chtě nechtě odtrhne od černovlasého chlapce a ten seskočí z linky a způsobně se otočí ke dřezu. Zapne vodu a domyje talíř zrovna ve chvíli, kdy jeho tetička vejde do kuchyně. Překvapeně se na něj koukne a málem upustí tašku s nákupem.
"Siwone?"
"Teti, ahoj." Usměje se na ni vřele a odloží talíř do dřezu. Poté k ní přistoupí, lípne ji pusu na tvář a vezme ji tašku, aby mohl vybalit nákup. Hannie je oba pozoruje od kuchyňské linky, aniž by si ho žena všimla a přitom se pobaveně usmívá při pohledu na její překvapený výraz. A vzpomene si, že tohle už tady jednou bylo. Předtím, než Siwonovi tak náhle zmizel. Tváři mu prolítne stín, když si vzpomene na andělova slova. Bodne jej u srdce. Nechce Siwona opustit. Koukne se na něj, vidí jeho úsměv, který mu tak neskutečně sluší, ty jiskřičky v očích. Jakkoli sobecky to zní, ví, že jsou tam jen díky němu. Jen proto, že je s ním. Neodpustí si, když ty jiskřičky zmizí. Zase. Rychle se usměje, když si všimne, že se na něj Siwon koutkem oka podívá a laškovně na něj mrkne. Siwon se usměje ještě víc a otočí se zpět na svou tetu, která na něj mluví.
Ráno mu řekl, že s ním zůstane. Napořád. Proč mu takhle lže? Když ví, že už brzy mu zase zmizí? Siwon je vypadá pořád šťastněji. Nebude to trvat dlouho. Nechce ho ztratit. Zavře oči a povzdechne si. Co má dělat? Nemůže udělat nic. Jen čekat, kdy si pro něj ten zatracený anděl zase přijde a odvede ho pryč od Wonnieho…
"Hangengu." Tiché zašeptání těsně před ním jej přinutí otevřít oči. Hned se setká s tím nejkrásnějším čokoládovým pohledem na světě. Siwonnie se na něj ustaraně podívá a pohladí jej po tváři. Hangeng zmateně zatěká pohledem po kuchyni. Teta nikde.
"Je na zahradě." Odpoví na nevyřčenou otázku Siwon.
"Co se stalo?" zeptá se vzápětí. Nelíbí se mu, jak se Hannie tváří. Vůbec se mu to nelíbí. Je to stejný pohled, jaký měl předtím, než…
"Nic se neděje." Hangeng se něžně usměje, vezme Siwonnieho tvář do dlaní a přitáhne si ji k sobě. "Vše je v pořádku." Přitiskne své rty na ty Wonnieho. Mladší chlapec se k němu okamžitě přitiskne a obejme jej kolem pasu. Pevně sevře látku jeho trička, v domnění, že by jej tak mohl zastavit, kdyby mu chtěl opět zmizet. Jeho nitro zaplavuje opět ten neblahý pocit. Rychle ho ale zažene. Ne. Hannie neodejde. Už nezmizí. Slíbil to přece. Siwon ale cítí, v hlouby duše, že tomu sám nevěří. Cítí to. Že brzo… Nechce na to myslet.
"Miluju tě, Hannie…" Pevněji se přitiskne k Hannieho tělu a dá do polibku vše, co k němu cítí. Hangeng vklouzne dlaní do černých vlasů a druhou rukou jej obejme kolem krku, cítí, jak se Siwonovo tělo lehce zachvěje, když proklouzne jazykem mezi jeho rty a dotkne se Wonnieho jazýčku.
"Hnnn." Vzdechne Siwon, pohne jazýčkem proti tomu Hannieho, víc pootevře ústa, nechá jej, aby ho líbal tak dlouho, jak jen bude chtít. Nebo spíš, tak dlouho, jak jen bude moct, vzhledem k tomu, že jeho teta se může kdykoli vrátit. A Hangeng neváhá, vášnivě jej líbá, vychutnává si jeho sladičká ústa, posune své dlaně po Siwonnieho zádech na jeho pas, přitiskne ho k sobě, odpoutá se od jeho rtů, jen na chvilku, aby se mohli nadechnout, a hned se k nim zas přisaje. Nechce si nechat ujít ani jedinou vteřinu, kdy může cítit jeho blízkost, jeho chuť, jeho vůni, třes jeho těla, jeho toužebné vzdechy… Alespoň na chvíli zapomíná na budoucnost a užívá si tohohle okamžiku, přičemž doufá, že jen tak neskončí.
 


Komentáře

1 Kami | E-mail | Web | 15. dubna 2012 v 11:57 | Reagovat

To bylo naprosto dokonalý!! Tak sladkýýý
a MUHÉÉÉ vůbec se mi nelíbí představa, že to skončí, ale líbí se mi představa, že se pohne děj, takže si teď připadám jako schizofrenik... :D A chápu, že děj se bez konce nepohne, takže... *tragicky stírá slzu* jen do toho!

2 Hatachi | 15. dubna 2012 v 12:00 | Reagovat

To bylo moc krásné,moc ůžasné. Wonnie je s Hanniem tak štastný,až se děsim toho až Hannie bude muset odejít. Doufam že se Hannie vrátí k Wonniemu a budou štastní. Těšim se na další díl.

3 ..::Girl with devil smile::.. | Web | 15. dubna 2012 v 16:03 | Reagovat

Ešte 3 diely? Alebo maximálne 5? To si z nás robíš srandu? Ja túto poviedku milujem najviac na svete! :D To mi nemôžeš urobiť.. A dej? Kto tu postráda dej? :D Mne toto úplne vyhovuje..
Ale pokiaľ to máš ukočiť.. Boh ťa chráň, ako to bude mať bad end :D Ja si ťa nájdem :D
No ale aby som len nekritizovala.. tak musím podotknúť, že tento diel bol skutočne krásny ^ ^ Ach, ako ja tento pár milujem ♥ Nech im to spolu vyjde .. *zabite niekto toho anjela* A dúfam, že to bude mať bohovsky šťastný koniec, aby som plakala dojatím! ..*zdôrazňuje slovo ŠŤASTNÝ xDD*

4 Anete | 15. dubna 2012 v 16:23 | Reagovat

To bylo taký sladký:3 Jen doufám v happy end:D Ti dva jsou spolu tak šťastný:)Moc bych jim to přála:)

5 Terry | Web | 15. dubna 2012 v 17:29 | Reagovat

To bylo tak náderhý a sladký :) Ty, proč mám pocit, že se tam něco podělá? :D Neuděláš z toho badend, že ne! Tohle musí mít happyend, protože jinak... jinak si mě nepřej :D Moc se těším na pokračování :)

6 Lee Hyumi | E-mail | Web | 15. dubna 2012 v 17:35 | Reagovat

dokonalej dilek jako vzdy :) oh ti jsou tak sladci sem zvedava jak to zakoncis...aigoooo to abych se chystala na konec:( !!! rychle dalsi dil!

7 Saia | 16. dubna 2012 v 19:34 | Reagovat

Ručky vo vzduchu,k1ačím na kolenách(je to nepohodlná poloha...ale čo pre Teba jeden nespraví)...pjosíím,že to skončí happy and!??? Pjosím ja viem,že budem slzyť zo Sungom...teda ten to v Nezapomeň neprežije,,a ja pôjdem na psychinu...(to budú vdačný za pacienta tož)...ale pjosím nechaj ich spolu.

8 syrinox | 17. dubna 2012 v 22:04 | Reagovat

No já doufám taky TT_TT Luloo nebuď na nás zlá.. aspoň jedna povídka kde budou šťatsný, Luloooo!!! TT_TT Ploosiiim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~