Vůně kopretin - 14. díl

7. dubna 2012 v 0:01 | Luli(na) |  Vůně kopretin
Tak je tady po dlouhé době další díl povídky. Ňahahaha, myslím, že vám udělám radost, když řeknu, že je opět 18+, viď? No, tak vám to říkám, že je tady zase varování, protože kluci pokračují :D Nějak se jim to asi zalíbilo (nebo mě?). Ale myslím, že nebudete proti... nebo snad jo? Mecheche, tak tady máte díl a užijte si ho, děti moje úchylné milované :D A hlavně si to užij ty, Kami moje zlatá, když už to tady přidávám takhle brzo. Abys věděla, tenhle díl ti věnuju!
Pocit štěstí, který se rozlije jeho tělem, když po probuzení ucítí jemné hlazení ve vlasech, je neskutečný. Takže to znamená, že to, co se stalo, se mu nezdálo. Hannie se mu skutečně vrátil. A milovali se. Bože, jak krásné to bylo! Zachvěje se jen tou představou, když si vzpomene na to, co se dělo předešlou noc. Ucítí jemný polibek na své tváři a pak jemné pohlazení.
"Dobré ráno." Hannieho hlas je pro jeho uši jako rajská hudba. Aniž by otevřel oči, natiskne se víc na jeho tělo a zaboří tvář do Hangengova ramene. Místo odpovědi jen něco zamumlá a polechtá svým dechem Hannieho nahou kůži. Hnědovlásek se musí usmát, položí dlaň na Siwonovy záda a přivine jej k sobě v pevném objetí. Políbí jej do vlasů, jednou, dvakrát, jeho dlaň přejíždí po Siwonových zádech v krouživých pohybech a Siwonovo tělo se mírně zachvěje, jak je mu to příjemné. A do jeho očí se vkradou drobné slzičky štěstí, když si opět uvědomí, že má Hannieho u sebe. A čím častěji mu to dochází, tím víc štěstí se rozlévá jeho tělem a tím víc slz se hrne do jeho očí. To, že skutečně pláče a vzlyká, si uvědomí, až když se Hannieho ruce ovinou pevněji kolem jeho těla a hnědovlásek mu začne do ouška šeptat uklidňující slůvka. Ale čím víc na něj mluví, tím víc Siwonnie pláče.
"Chyběl jsi mi. Tak moc jsi mi chyběl, Hannie. Tak moc…" vzlyká tiše do jeho ramene, tiskne se k němu jako by to mělo být naposled. Hannie tiše vzdechne, zaboří tvář do Wonnieho vlásků a vdechne jejich vůni. Sklouzne dlaní po jeho zádech až k jeho pasu a přitáhne si ho blíž k sobě. Siwon opět zavzlyká, jeho ruce se obtočí kolem Hannieho krku a černovlásek zvedne svou tvář. Hannie se od něj trošku odtáhne, aby se mu mohl Siwon podívat do tváře a on sám si prohlédne tu jeho. Všimne si slz, které ztékají po jeho tvářičce, a okamžitě se mu do srdce vkrade pocit provinění. Musel mu vážně hodně ublížit tím, že jej tady nechal samotného. Bez jediného slova vysvětlení. Ale nemohl za to. On nikam nechtěl. To vše ten anděl.
"Omlouvám se, Wonnie." Zašeptá a myslí to upřímně, skloní se k Wonniemu a vtiskne mu něžný polibek na rty. Siwon tiše zaskuhrá a přitiskne se k jeho rtům o něco víc, jeho ruka vpluje do Hannieho vlasů a přitáhne si jeho tvář k sobě víc a prohloubí tak polibek. Pootevře svá ústa a vybídne tak Hannieho k jejich prozkoumání. Hnědovlásek neváhá, jazýčkem vklouzne dovnitř a okamžitě vyhledá Siwonův jazyk. Přejde po jeho měkkém povrchu, pár krát jej obkrouží, pak se stáhne, přejde po řadě zoubků a vrátí se zpět do svých úst. Vsaje Siwonův spodní ret, mírně za něj zatáhne, pak jej skousne a olízne, ještě chvilku se pohrává s jeho rtíky a pak je opustí. Černovlásek nespokojně zaskučí, jeho rty opět vyhledají ústa staršího kluka, jeho tělo se nadzvedne a vzápětí se chlapec překulí nad Hannieho a zalehne jej, přičemž se svým nahým klínem otře o ten Hangengův. Cítí, jak jeho tělem přejde třes a přinutí jej to tiše zasténat. Zkusmo se pohne ještě jednou a jeho tělem projde další záchvěv.
"Wonnie…"
A Hannieho zasténání mu napovídá, že nejenom jeho tělo na to tření reaguje takhle. Přeruší polibek, jen na chvíli, chce vidět, jak se Hannie tváří a musí se pousmát, když v jeho očích zahlédne záblesk touhy. Hnědovláskovy ruce spočinou na jeho bocích a přitisknou jej víc ke svému klínu. A Siwon taky pocítí, jak se jeho těla zmocňuje pocit vzrušení. Vzpomene si na to, jak se večer poprvé milovali a po zádech mu přeběhne příjemný mrazík.
"Hannie…?" mírně nakloní svou tvář, přičemž z jeho tváře skápne drobná slzička, která ještě nestihla zaschnout a dopadne na Hannieho rty. Hnědovlásek instinktivně vyplázne jazýček a kapičku slízne, přičemž se z jeho úst ozve tázavé zavrnění.
"Miluj se se mnou." Nečeká na odpověď, chtivě políbí Hangenga na ústa a jeho tělo se opět pohne proti Hannieho klínu. Starší kluk zasténá do polibku, nehty zaryje do Wonnieho boků a nechá jeho jazyk vklouznout do svých úst. Siwon prozkoumá každičké zákoutí Hannieho pusinky, jeho ruce se rozběhnou po svalnatém těle, zkoumají hebkou pokožku, ze které sálá příjemné teplo...
"S radostí." Odpoví šeptem Hangeng, paže obtočí kolem Siwonova pasu a spolu s ním se vyzvedne do sedu. Siwon hekne do jeho rtů, ale neodpoutá se od nich ani na chvilinku. Až když Hannie vstane z postele, přičemž Siwon na něm visí jako hadrová panenka, přinutí se opustit sladké rtíky svého milence.
"Myslím, že bys měl jít do sprchy." Odpoví mu na nevyřčenou otázku, když jej tlačí ke dveřím pokoje. Siwon pomalu couvá, rukama pevně objímá Hangenga kolem krku, jeho rty jsou mírně napuchlé od líbání.
"Mně se tam nechce." Zavrní a rtíky se přisaje na horkou kůži Hannieho krku.
"Pořád máš na sobě sperma. Mu-síš…" vydechne Hannie, přičemž slastně přivře oči a zakloní hlavu mírně na stranu, aby měl Siwon snadnější přístup k jeho krčku. Nevšimne si tak, že se až moc přiblížili ke dveřím a tak na ně Siwona doslova přišpendlí. Mladší se trhavě nadechne, když zády narazí do chladného dřeva. Avšak chlad nepůsobí nepříjemně, způsobuje, že se v něm zvedne ještě větší vlna vzrušení.
"Hnnn, Hannie…" zasténá a vzápětí už jeho nohy objímají Hangengův pas a jeho dlaně vplují do hnědých vlasů. Zakloní jeho hlavu dozadu a prohloubí tak polibek. Jejich chlouby se o sebe pořád třou a vzrušení pomalu narůstá. Z Hannieho úst se vydere další vzrušený sten, natiskne Siwona víc na dveře a jeho rty se přesunou na černovláskův krček. Vsaje horkou kůži mezi rty a polaská ji jazykem. Siwon tiše vzdechne, opře si hlavu o dveře a zavře oči.
"Chci tě hned, Hannie. Prosím." Netuší, kde se to v něm bere, ale potřebuje jej opět cítit v sobě. Potřebuje opět cítit ten opojný pocit, kdy se jejich těla spojí v jedno. Potřebuje cítit tu opojnou blízkost, to, jak proniká do jeho těla a spolu s ním přichází i neskutečná slast…
"Hnnn." Udělá jen starší muž, na víc se nezmůže, jeho rty pořád kmitají po Siwonově krčku, líbá jej na klíční kost, rameno a zase zpět, až ke krku, pokračuje výš, k oušku, olízne jeho ušní lalůček, vklouzne jazýčkem do jeho ouška…
"Taky tě chci. Hned teď…"
Pronikne do něj bez přípravy až po kořen. Ze Siwonova hrdla unikne bolestné zaskuhrání a jeho tvář se mírně zkřiví. Hannie cídí, jak se mu jeho nehty zaryjí do zad a jak se Siwon stáhne. Okamžitě vyhledá jeho rty a hladově se k nim přisaje. Vklouzne jazykem dovnitř a zabrání tak dalšímu bolestnému zasténání.
"Šššš." Udělá Hannie tichounce a zvedne jednu dlaň k jeho tvářičce, aby jej mohl jejím hřbetem něžně pohladit. Siwon semkne oční víčka, obejme Hannieho tak pevně, že jej málem zadusí a zoufale jej políbí. Hangeng vezme do dlaní Wonnieho půlky a mírně jej nadzvedne, čímž způsobí, že se v něm pohne. Siwon zalapá po dechu a zaskučí, bolí to. Ne moc, ale bolí.
"Promiň." Omluví se tichounce Hannie a přestane se hýbat. Chvíli setrvá bez jediného pohybu, poté se však sám Siwon nadzvedne tím, že se zapře o jeho ramena. Chce to. Opravdu to chce. Hannie zasténá, jak jím projde vlna slasti, v euforii stáhne Siwona prudce dolů, čímž jej na sebe nabodne úplně. Pozdě si uvědomí, že mu tím mohl ublížit, ale když otevře oči, všimne si jedině slastí zastřených očí a mírně pootevřených rtů, do kterých se Siwon jemně kouše. Rajcovní to pohled. Pohne se v něm, již o něco dravěji a Siwon zasténá slastí stejně jako on sám. Přirazí do něj znovu a Siwonovy oči se přivřou, chlapec zakloní hlavu a zasténá opět. Hannie neváhá, vrhne se na odhalenou kůži jeho krku, vsaje ji do úst a jemně ji okusuje. Siwon tiše sténá, kouše se do rtů, opírá hlavu o dveře a sám pomáhá Hangengovi v nadzvedávání. Hnědovlásek přiráží do jeho těla pořád rychleji, cítí na svém bříšku Siwonovu tvrdou chloubu, jednou rukou vklouzne mezi jeho těla a prsty obejme jeho penis. Siwon zasténá o něco hlasitěji, zesílí sevřeni kolem Hannieho ramen a prudce se vyzvedne tak, že z něj Hannie málem vyklouzne. Vzápětí rychle dosedne a nabodne se na něj tak, že se Hanniemu zatmí před očima.
"Wonnie…!" zaskučí černovláskovo jméno do jeho krku a zapumpuje dlaní, cítí, jak to v Siwonově údu zacuká. Pokračuje dál, stáhne jeho předkožku a přejde po špičce. Rozetře kapku touhy po celém žaludu, obejme ho o něco pevněji, pohne dlaní a opět trošku povolí. Siwon přestává vnímat, co s ním Hannie provádí, slastí se mu dělají mžitky před očima, po těle mu ztéká pot a vlasy se mu lepí na čelo.
"Ha-hannie!" zaskuhrá vzrušeně, jeho tělo se zmítá v euforii, rozkoš mu zatemňuje mysl, cítí stále větší tlak v podbřišku, blíží se k vrcholu…
"Anghhh… Hannie…" zasténá hlasitě, když se jeho tělo prohne v poslední křeči a horké sperma vystříkne na jejich bříška. Před očima se mu mihne snad celý vesmír, doznívající orgasmus na něj působí dlouho, ani nepostřehne, kdy se udělal Hannie. Cítí jen jeho horký dech na krku, slyší hlasité a velice rychlé oddechování a sám jen stěží popadá dech. Pořád cítí Hannieho penis uvnitř sebe, je to příjemné, ten pocit plnosti. Ten pocit, když jsou jedním…
"Hannie…"
"Hnnn?"
"Slib mi, že mě nikdy neopustíš."
Hangeng mlčí. Hodně dlouho mlčí, než se odváží promluvit.
"Slibuju…"
 


Komentáře

1 Hatachi | 7. dubna 2012 v 0:26 | Reagovat

Dokonalý...skvělý...ůžasný...prostě miluju tuhle povídku čím dál víc. Doufam že Hannie dodrží slovo... Těšim se na další dílek...

2 Luczaida | Web | 7. dubna 2012 v 1:54 | Reagovat

Tohle jsem vážně potřebovala po přečtení Porcelánové panenky. Máš štěstí, žes to přidala! :D Povedlo se ti to :)

3 Elisha Siwonnie-chan | Web | 7. dubna 2012 v 10:02 | Reagovat

Ňahahaha.. to bylo tááááák.. ňahahahaha.... Ťo še mi líbiloooo.... a teď se opovaž to znovu posr*t! Opovaž se, jo?! Jako... muhaha... jsme zvědavá, jak to dopadne.. *ehm, i když.. ona to asim ví? tuší?* No nic.. Miluju tě! :D

4 eSmy | Web | 7. dubna 2012 v 11:34 | Reagovat

ňaháá! Ty potvorko malá! Tak ty takto hneď z rána? :D.... ale aj tak by ma zaujímala jedna vec.... To si nikto ich vyvádzania nevšimol? :D:D... Veď sú hlučný :D:D

5 Lee Hyumi | E-mail | Web | 7. dubna 2012 v 15:32 | Reagovat

och to je tak krasny!!!! bozeee videt to tak nazivo ty vole ja bych se asi udelala i nekolikrat :D aigooo tesim se na dalsi dil sem zvedava co mas pro ne jeste prichystane :) krasny~^^

6 ..::Girl with smiLe =)::.. | Web | 7. dubna 2012 v 19:00 | Reagovat

Tento diel som čítala 10 minút po tom, čo si ho zverejnila..a takmer som umrela na mieste v posteli xD Takže tentokrát záchvat nosebleedu neschytala klávesnica notebooku, ktorá si toho za poslednú dobu užila až-až, ale chudák tablet :D Ešte 10 minút som ho potom čistila :D
Perfektný diel toto ^ ^♥ Nechceli by dať ešte tretie kolo? Ako vôbec by mi to neprekážalo :D Ja len dúfam, že Hannie splní svoj sľub. I keď no, všetci vieme, čo naposledy povedal anjel. Nemám toho anjela rada :D
Som zvedavá, ako sa to bude ďalej vyvíjať :) A nie že ich budeš trápiť :D

7 Alisa | E-mail | Web | 7. dubna 2012 v 19:22 | Reagovat

Krásná povídka

8 Terry | Web | 8. dubna 2012 v 12:54 | Reagovat

To je dokonalé! Doufám, že Hannie dodrží to, co na tom konci slíbil ;) Hrozně se těším na pokračování :)

9 syrinox | 17. dubna 2012 v 21:57 | Reagovat

Buuu, já vím, že ten slib nedodrží, ty potvoro... Bueeee... Zase na ně budeš zlá! Bueeee.... Nebuudd prooosiiimmm :( TT_TT

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~