Trest za neposlušnost - 5. díl

11. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) a eSmy
MU-HA-HA-HA-HA! Víte, co ten smích znamená, že jo? Luli(na) a eSmy se vracejí do akce! Vážně, dočkali jste se. Luciferovo trestání pokračuje dál a ani zdaleka nekončí, právě naopak, řekla bych, že se to ještě jen rozjíždí. Takže se máte rozhodně na co těšit. Tahle úchylárna je nesmrtelná stejně jako Lucifer, viď, kotě? *Lucy souhlastně přikyvuje* A stjejně jako v předešlých dílech, tak i tady se nachátí sex a sex a sex, takže 18+, drahé děti. Užijte si povídku. Miluju vás.


*Jako… jdeme Lucyho týrat dál? Chudáčka… Jako… Já vím, že Chul je děvka a nechá se ušukat i maxi vibrátorem, ale co když to odnese i někdo jiný… tajemně… muahahahaha! Pomoc…*
***Minnieho pokoj***
Pokoj vypadá na první pohled prázdný. Avšak, po zkoumavějším pohledu zjistíte, že tomu není úplně tak. Zpod postele koukají dvě čokoládová kukadla. Vedle nich další pár zvědavých očí.
"Já se jich bojím! Ať už s tím přestanou!" zaskučí Minnie a schová se víc pod postel. Ještě, že má dost vysokou postel, to by se asi jinak hodně otřískali. Přes postel má přehozenou deku, která na všech stranách přesahuje přes okraj postele skoro až na zem.
"Mine klid. Nevšímej si jich. Sem nikdo nepřijde. I kdyby chtěl, zamkl si dveře," uklidňuje ho příjemný hlas. Na zádech cítí dlaň, která po něm konejšivě přejíždí a uklidňuje ho.
"Ale Lucyho to nezastaví!" vypískne zděšeně.
"Přestaň, kdyby přišel, já tě ochráním," slíbí mu druhý muž. *Ehm… obětuje se a propůjčí mu vlastní zadek místo toho Minnieho? Obětavý, jestli Lucy naběhne i s černým kamarádíčkem… :D*
"Jo?" koukne na něj se strachem v očích. Proč by to sakra dělal? Ví přece, co je Lucifer zač!
*Lulinko, chceš být ta, kdo prozradí, kdo je náš tajný obyvatel podpostelní říše? :D*

*jistě, že to nabonzuju, znáš mě :D*

"Jistě, že ano, přece nenechám nikoho, aby s tebou prováděl tak ošklivé věci." To můžu jen já, pomyslí si záhy na to.
"Ale on je LUCIFER!" zaskučí Minnie a nenápadně se přikrčí, když uslyší Heechulův křik. Zní to, jako by ho na nože brali. Pak ale uslyší, jak křičí Lucyho jméno a jeho hlas má slastný podtón. Takže ho nebere na nože, ale na penis… Kruci!
"No a co? Já si tě ochráním, jen se neboj." Jeho oči se ve tmě podivně zalesknou a Minovi z toho proběhne mráz po zádech. Ten pohled, kterým ho starší kluk časoval, se mu ani při nejmenším nelíbí.
"Proč se na mě tak díváš?" zeptá se a nevědomky se od něj kousek odtáhne. Rty staršího se zkroutí v hrůzostrašném úsměvu.
"Jak dívám?" dělá nechápavého a přitom sleduje Sungminovu tvářičku, tak krásnou a neskutečně dětskou… roztomilou. Jen představa téhle tvářičky, zarudlé vzrušením a zkřivené slastí… má co dělat, aby nezavzdychal.
"No… takhle. A vůbec. Myslím, že venku není zase tak nebezpečno, vypadá to, že jsou všichni zahleděni do sebe. Možná bych mohl jít… třeba nakupovat!" vyjekne a už se hrabe zpod postele. Najednou má pocit, že všude je bezpečněji, než tady. Vyškrábe se na nohy a rozběhne se ke dveřím, nestihne je však ani otevřít a je k nim přiražen. Na jeho tělo se natiskne další, o něco pevnější tělo.
"Kampak?" zašeptá těsně u jeho ouška, načež po něm přejde svým neposedným jazýčkem. Sungmin se otřese a mráz přejde celým jeho tělem. Vyjekne, když se ruka staršího muže přesune k jeho boku a pohladí ho směrem dolů, kde šikovně vklouzne pod lem trička a rozběhne se po jeho dětské pokožce. Sungminovi vyskočí husí kůže a jeho tvář se zkřiví strachem.
"Co… co to děláš? Hannie?!"

*Tak jsem ti zas nechala to nejlepší, i když… ty zase migneš někam pryč, že jo?*
*Miláčku, já ti zdrhnu k Siwůnkovi! :* , miluju tě*
"No tak, Siwonnie, přiznej, že se ti to líbí," Zhoumi ho kousne do ouška a provokativně do něj foukne. Jeho ruce zatím bloudí po jeho svalnatém těle. Siwon jen zakroutí šíleně hlavou, ale když se zrzek natiskne na jeho tělo víc a on cítí jeho koleno v rozkroku… Marně bude zapírat, to cosi, tvrdé jako kámen, nacházející se v jeho kalhotách na něj bonzuje!
"A já byl v tom, že se ti to nelíbí," provokuje Zhoumi dál. Rty se přesune na jeho hruď, obkrouží jazykem jednu z bradavek a skousne ji. Druhou promne mezi prsty a nešetrně za ni zatahá. Přesune se níž a Siwon se může možná tak modlit *radši ne k Bohu, nebo si to odnese…*, ale toť vše, jelikož Zhoumi se jal rozepnout mu kalhoty.
***Henryho pokoj***
"Ještě! Ano… Dongie! Ještě!" sténá Henry hlasitě. Shindong do něj zatím zběsile přiráží.
"Nějak nedočkavej," zasměje se tomu starší muž a zpomalí.
"Ne, prosím! Tohle mi nedělej!" zaskučí frustrovaně a pokusí se sám zrychlit, marně. Shindong to má všechno až příliš pod kontrolou.
"Chci si s tebou pohrát, koťátko." Zavrní smyslně Shindong, svými rty vyhledá ty Henryho a případný protest umlčí dravým polibkem. Henry něco nesrozumitelného zamumlá, avšak rychle se podvolí a nechá Shindonga líbat jej. Pootevře svá ústa a pobídne tak staršího ke vstupu dovnitř. A Shindong neváhá, jeho jazyk vklouzne do Henryho pusinky, zatímco se v něm dlouze a líně pohybuje, Henry mu skučí do rtů, zoufale se snaží pánví pohnout proti jeho bokům, avšak Shindong jej pevně drží za pas, nedovolí mu udělat žádný zbytečný pohyb. Chce ho vydráždit, jak to jen jde, chce se s ním hrát, chce ho přivést k šílenství. Zajede rukou mezi jejich těla a uchopí do dlaně Henryho naběhlý penis.
"Anghhhh….!" Vykřikne Henry do polibku a jeho tělo se prohne v zádech. Shindong se odpoutá od jeho rtů, využije jeho zakloněné hlavy a s chutí se přisaje na horkou kůži bělostného krčku. Zoubky po ni přejde a zatlačí, čímž si vyslouží slastné zaskučení mladšího kluka. Zatlačí zoubky o něco víc a pak potáhne, opět vsaje kůži mezi rty a cucá ji jako lízátko, dokud si není jistý, že po sobě zanechá dokonale velký a dokonale rudý flíček.
"Dongie…" knikne Henry roztouženě, když dlaň staršího opět zapumpuje a pevněji sevře jeho penis. Dlaněmi vyhledá jeho tvář a přitáhne si ji k sobě, aby jej mohl políbit. Dong se nechá, ochotně mu vyjde vstříc a sám polibek prohloubí, dlaní přitom zpracovává jeho chloubu, která je tak šíleně vzrušená. Sám má co dělat, aby nezešílel, těsný prostor Henryho konečníku je tak vzrušující. Má co dělat, aby tohle vydržel. Opravdu si chtěl s Henrym pohrát, jenže jeho vlastní vzrušení mu to již nedovoluje. Chce ho… potřebuje ho. Vzít si ho tvrdě a bez slitování. Vyklouzne z jeho těla a i jeho ruka zmizí z Henryho penisu. Mladší chlapec nesouhlasně zamručí a zoufale se podívá na svého milence.
"Proč jsi… proč jsi přestal?"
Dech se mu zadře, když jej Shindong prudce otočí na břicho, popadne jej za boky a vytáhne jej tak, aby klečel. Henry stihne jen zalapat po dechu, načež jej Dongie vezme za půlky a bez varování do něj hrubě přirazí až po kořen.

*Tak se předveď, ty mistře strategických ústupů!*

*Ty jo! Ty jseš na něj nějak zlá! Já zdrhám!*
"Teukie… já-už nemůžu!" knikne Kyu vysíleně. Sice nedělá nic, jen se nechává šukat svým leaderem, ale i tak pindá, že už nemůže! To je teda výdrž!
"Ticho buď!" okřikne ho Leeteuk a dál do něj zběsile přiráží. Ne a ne se udělat. Když však na svém krku cítí čísi ruku a otočí se, Lucy na něj kouká toužebným pohledem. Nevšímaje toho, že právě zběsile i s vibrátorem šuká Chula, se natáhne pro polibek. Lucifer nemůže jinak, než mu ho s radostí oplácet. Ruku přesune na jeho hruď a dráždí jednu z jeho bradavek.
"Anghhh…" křikne nahlas Teukie, když hluboce přirazí do Kyuova těla, který už ani nevnímá, co s ním dělají, prohne se v zádech a konečně vyvrcholí. Lucy ho jednou rukou přidržuje, dokud si není jistý, že se sám udrží na vlastních nohách. Teukie vyklouzne z nejmladšího člena téhle malé seansy a svalí se vedle něj. Těžce oddechuje.
"Konečně…" oddechne si Kyuhyun. Tohle však neměl!
"Jakýpak konečně? S tebou jsem ještě neskončil, kamaráde!" Lucy po něm hodí nebezpečně zvrácený pohled, že Kyuovi přejde mráz po zádech. Sám kníže pekelné přestane se svou činností a vyklouzne s Chula. Ten se jen nesouhlasně zavrtí, když se k němu však Lucifer nakloní a cosi mu zašeptá do ouška, hned se tváří šťastněji. A cože mu to řekl? Á jo!
"Nechceš tadyhle Kyua naučit, že není konec, dokud já neřeknu?" Heechul jen přikývl. Za pomoci Lucyho se dostal ne všechny čtyři. To víte, ta velká věc zabodnutá v jeho pozadí není nejlepší, když se chcete někam dostat. Naštěstí byl Kyu hned vedle. Chul se mu vmísil mezi nohy a nešetrně do něj zabodl svoje náčiní. O to se tady totiž nikdo už nějakou chvíli nestaral. Čekal, dokud se k němu Lucy vrátí. Ten si musel ještě něco vybavit, než si zase přivlastnil tu Heechulovu velkou prdel i s tím mega vibrátorem v ní. Chulovi se udělalo před očima černo, když v sobě ucítil kromě černé hračky i Luciferovo, opravdu nezanedbatelně velké, přirození. Ani si nevšiml, když se před ním objevil Teukie. Když ho však začal hladově líbat, bylo mu jedno, kdy nebo jak. Už-už chtěl začít přirážet do toho štěněte pod sebou, ale Lucy ho ještě na malý moment zastavil. To aby na něj mohl Teukie dosednout. Kyu už se nezmohl ani na protesty, jen tam tak ležel a nechal se šukat… plus nechal svého leadera dosedat na vlastní úd. Už ani křičet nevládal… Jen prostě sténal a těžce oddechoval a doufal, že za chvíli umře slastí, neboť si nedokázal představit, jak by tohle mohl přežít…
*Lulino… tuhle kombinaci ještě neznáš, což? :D*
*Neboj, bejby, já jsem schopna spárovat vše, co má penis, ne snad? Ale já teď taky upřednostním strategický ústup :D*

"Zhoumi, ne! Nedě-nedělej to! P-pro-proshnnnn…. Áááách…!" Horká ústa obejmou celou jeho chloubu a pevně ji stisknou mezi zoubky. Zhoumi se musí ušklíbnout, i přes to, jak těžce to jde přes plnou pusu. Siwonův slastný výkřik projel celým jeho tělem v podobě příjemného mrazíku. Obkrouží jazykem Wonnieho žalud a pak olízne celou jeho délku. Dlaní zabloudí k jeho varlatům, pevně je uchopí a promne je. Cítí, jak o se Siwonem cukne a další sten se vydere z jeho hrdla v marném pokusu něco namítnout. Volnou rukou se přitom přesune k jeho otvůrku a jedním prstem se o něj otře.
"Z-zhoumi…?!" hlas mu přeskočí a tváře se zkřiví zděšenou grimasou. Zrzavý mladík vypustí jeho penis z pusy a zvedne k němu svůj pohled.
"Copak?"zapřede, přičemž si mlsně olízne rtíky.
Siwon se na něj vyděšeně kouká, jeho tělo se třese pocitem, syrým by se třást rozhodně nemělo.
"Nedělej to…" pevně semkne oční víčka, přes které se ven tisknou slzy zoufalství. "Prosím." Zaskučí. Zhoumimu se zaleskne v očích a pomalu se připlazí zpět k Siwonově tváři. Hřbetem ruky jej jemně pohladí a chytne jej za bradu, donutí ho tak zvednout tvář.
"Otevři oči, Siwonnie…" zašeptá smyslně, avšak Siwon se k ničemu nemá.
"Tak je otevři." Řekne Mi o něco naléhavěji. Siwon ještě chvíli váhá, nakonec však přinutí oční víčka, aby se zvedla. Střetne se se Zhoumiho pohledem, který je plný touhy - touhy po něm - uvědomí si vzápětí. Udělá se mu černo před očima. Jak se tohle mohlo stát?
"Chci tě, Wonnie. Chci se s tebou milovat. Dlouze, hluboce, tvrdě. Chci tě slyšet sténat, křičet a prosit. O to, abych nepřestával, ne abych toho nechal. Dokud nebudeš prosit o víc, neposlechnu tě."
A jeho horký jazyk olízne Wonnieho čelist až ke rtům, do kterých se okamžitě vpije. Obejme Siwona kolem krku a donutí jaj tak mírně zaklonit hlavu, čímž prohloubí polibek o něco víc. Jazykem vklouzne přes pootevřené rty do jeho úst, prozkoumá je celé již po několikáté, otře se o hladký povrch Siwonova teplého jazýčku, snaží se jej přimět k tomu, aby spolupracoval, avšak Siwon se k ničemu nemá. Zhoumi neváhá, jeho dlaň sklouzne po jeho hrudi k bradavce, jemně ji obkrouží, poté ji stiskne mezi prsty. Siwonnie zaskučí, oční víčka se opět spojí a jeho tváře se začnou barvit do rudého odstínu.
"Poddej se tomu, Wonnie." Zaskučí Mi do jeho sladkých rtíků, líbá je měkce, vlhce a dlouze, chce si je podmanit, chce je přimět k tomu, aby začali odpovídat. Marně. Siwon je tvrdohlavý, nedá se jen tak.
"Na tak, vím, že se ti to líbí, tak moc se ti to líbí, celé tvé tělo se chvěje." Obkrouží palcem jeho bradavku, pak za ni zatahá a promne ji. Siwon se trhavě nadechne, snaží se utlumit vzdech, chce dokázat Zhoumimu - chce dokázat sobě, že se mu to nelíbí. Že to nechce. Ale jeho tělo si dělá, co chce. Prozrazuje vše, co se mysl snaží utajit.
"Přiznej, že to chceš taky." Ani nepostřehl, kdy se Zhoumiho rty přesunuly k jeho oušku, které teď jemně žužlají a způsobují tím, že se Siwonovi zvedají chloupky na zátylku.
"Řekni, že mě chceš. Řekni to, Wonnie. No tak." Naléhá na něj, jeho dlaň se posouvá po jeho hrudi, bříšku, ještě níž. Prstem přejde po jeho naběhlém údu, jemně se jej dotýká, cítí, jak to v něm jemně škube, slyší tlumené skučení, které se line ze Siwonova hrdla…
Rty polaská kůži Siwonova krku, vsaje ji do úst, líže ji, jemně za ni tahá. Posouvá se dolů, k jeho hrudníku, přivlastní si jednu z bradavek a jemně o ni pečuje, dráždí ji, dokud neucítí, že v jeho ústech úplně ztvrdne. Siwonův hrudník se rychle zvedá, jeho srdce splašeně tluče, cítí to. Cítí chvění v celém těle, mučivé vzrušení, které se shromažduje na jediném místě… Teplá dlaň stiskne jeho přirození, pevně a naléhavě, prst přejde po jeho špičce a rozetře drobnou kapičku touhy po celém žaludu… Trhavé nadechnutí, rty, které opět ovládnou ty jeho ve vášnivém polibku… Zhoumi má pravdu. Chce to.
 


Komentáře

1 Nagasaki Nicolca | Web | 11. dubna 2012 v 12:12 | Reagovat

Anoo! Díky, Bo - ehm, Lucifere. Miluju všechny tvoje povídky! A ano, jsem příšerný nekomentující člověk... ale teď musím udělat výjimku - protože už jsem měla obavy, že s touhle povídkou seknete! Což by byla hrozná škoda, protože je díl od dílu lepší.xD Jen tak dál!^^

2 JaeRa | Web | 11. dubna 2012 v 13:24 | Reagovat

Oh svatý Yaoi.... dej mi trochu vzduchu.... a vrať mi krev ty neřáde!!! :DDD jako holky... já z vás nemůžu, tohle bylo prostě skvělý... dokonalý... ehm.... asi umřu.... potřebuju lopatu... toho cukru tu mám nějak moc najednou!
Boha jeho, tohle je moc i na takový prase úchylný, jako jsem já... hlavně ta zajímavá pozice... Lucy, Chul, Teuk, Kyu.... oj.... :D :D muhehehehehehehe :D

3 Katy-chan | Web | 11. dubna 2012 v 13:29 | Reagovat

Knyaaaaaa!!!!! Dokonalé!!!! Těším se na další!

4 Terry | Web | 11. dubna 2012 v 15:17 | Reagovat

A to jsem si zrovna říkala, že tu dlouho nebylo pokračování k Trestu a hle! Ono je tady :D A úžasné jako dřív :D Holky, vy jste dokonalé :D Jako ta čtverka byla perfektní :D Strašně se těším na další pokračování této úchylé povídky :D

5 Annie | Web | 11. dubna 2012 v 17:24 | Reagovat

Jsem si myslela, že už ani pokračování nebude :D A je to tu :D Stejně (možná víc) úchylné :D Moc se těším na další dílek :D

6 Jolly the Sad | Web | 11. dubna 2012 v 18:33 | Reagovat

ňahá! lepší čtená jste mi do školy nemohly nadělit :D hihihi.. nejlepší je ta čtveřice xDD

7 eSmy | Web | 11. dubna 2012 v 19:03 | Reagovat

Tuším sa tá štvorka vydarila, ako vidím :D:D:.... Lulí, ako kombinujeme ďalej? :D.... Teraz si vymýšľaj polohu ty :D

8 ..::Girl with Smile =)::.. | Web | 11. dubna 2012 v 20:05 | Reagovat

Tak práve vďaka tomuto musí každý človek vás dve milovať :D No jediná vec, ktorá vás nemiluje..je klávesnica..To vám je hádam jasné :D Dneska si to odniesla v plnej paráde..*Kriste, takýmto tempom budem chudokrvná xD* ..Ale chvalabohu, nešlo o moju klávesnicu :D Ja som totižto na hodine informatiky čakala ako vo vytržení, kým odbije 11:00 :D A keď sa tak stalo..vykašľala som sa na celý databázový program Access, z ktorého viem tak veľké prd a rozhodla som sa prečítať si pokračovanie tohto úžasne úchylného príbehu :D Už v polke som si mala vopchať do nosa vreckovky, aby som ochránila školský majetok..ale žiadne som pri sebe nemala xD A ešte som sa celý čas uškŕňala ako debil takým pervérznym úsmevom, že kamoška nechápala..čo mi je také vtipné na tej sucharine menom Access..No keby ona vedela xD Už sa teším na pokračovanie! Takáto totálna zvrhlosť mi chýbala.. Muhehé :D Ale už radšej nebudem čítať v škole.. Potom sa zvyšok vyučovania nemôžem sústrediť xD Dneska som sa musela navyše ovládať, aby som nespustila diabolský smiech, keď Zhoumi "trápil" Siwona, ktorému to očividne strašne vadilo :D *neviem, koho sa snaží oklamať*

9 Hatachi | 14. dubna 2012 v 11:19 | Reagovat

Tak to bylo vážně ůchylně nááádherný...

10 Saia | 16. dubna 2012 v 19:11 | Reagovat

Beriem si do prenájmu špitál.Eto..vlastne len tú časť kde je taká tá velká biela vec a v nej také tie sáčke plnené červenou........takýmto tempom vyschnem...

11 syrinox | 19. dubna 2012 v 22:44 | Reagovat

Awwww... umřela... Saio, jdu s tebou XD..  taky by se mi šiklo pár kapslí s krví :D

12 Nikla | Web | 30. října 2012 v 21:11 | Reagovat

Bude to znít hodně zvhrle když napíšu, že to čtu už poněkolikátý a totálně z toho umírám? XD To prostě nemá chybu! ;D
Chudáček Kyu XD pomsta byla (a veřím že stále je) pořádně sladká. Nebo šukézní?
Doufám, že sem nikdy plánujete hodit pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~