Prokletý - 12. díl

29. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Prokletý
Hehe, děcka, tak je tady dalíš díl Prokletého. Zase jsem se nějak moc rozepsala, ono, dílem má téměř 3000 slov. Takže chápetem, že ta mrcha ve mě vám takovou radost neudělá a díl jsem rozdělila na dva :D *skáče pod postel i s klávesnici* Já ví, že mě milujete a vím i to, že mě jednou zabijete. Jo, ale dnes to nebude. A víte proč? Protože by jste pak neměi pokračování žádné další povídky. Ono, mrtvá bych vám byla k ničemu. Proto mě musíte nechat žít. Muhahahaha! Tak si užijte tenhle díl, příští bude o něco zajímavější :D A ten, co bude po něm, bude ještě o něco zajímavější! Přeju vám příjemné čtení, děti. Miluju vás!


Siwon zamračeně pozoruje Mickyho, který sedí na okenním parapetu, tvář opřenou o sklo, na tváři úsměv, který věnuje te malé chlupaté zrádkyni. Kdyby pohledy zabíjely, byla by Nyu již mrtvá. Takováhle zrada! Myslel si, že nenávidí démony stejně, jako on. A ona si teď spokojeně leží na tom zatraceném parchantovi, který se mu nasáčkoval do bytu, aniž by se ho zeptal (!!!) a packami se ohání po jeho prstu, kterým ji dloube do bříška. Jakoby Micky vycítil jeho upřený pohled, otočí svou tvář k posteli a jeho úsměv se ještě rozšíří.
"Jak se cítíš?" zeptá se jej starostlivě, rukou ucukne od ostrých drápků, které se mu zaryjí do dlaně, Nyu se překulí na bříško, zvedne se na všechny čtyři, mírně se přikrčí a pak skočí Mickymu na hrudník. Zachytí se drápky o černou košili a vyšplhá na jeho rameno. Micky automaticky natáhne ruku ke svému krku a pohladí kočičku po kožíšku. Ta přitiskne hlavičku k jeho tváři a spokojeně zavrní. A Siwon po ni opět vrhne ukřivděný pohled. No ať se těší, potvora malá, za tohle ji hodí do ledové vody!
Micky s úsměvem sleduje Siwonovu zamračenou tvářičku a přemýšlí, zda ten chlapec ví, jak roztomile a sexy vypadá s těmi našpulenými rtíky. Nejraději by se na něj vrhnul a pomiloval jej tak, že by na to do smrti nezapomněl. Jenže nemůže. Už tak mu ublížil dost, když do jeho těla vpravil svou démoní energii a ta jej pak málem roztrhala zevnitř. Otřese se jen představou, jak mohl ten kluk dopadnout, kdyby byl nakonec skutečně jenom obyčejný člověk a ne… vlastně neví co. Něco. Když Siwon mlčí až moc dlouho, Micky seskočí z parapetu, Nyu sklouzne z ramene na jeho záda, chytne ji za kožíšek a položí na zem.
"Běž si hrát venku, číčo." Podrbe ji za ouškem, Nyu se po něm ožene, pak jen mňoukne a odběhne do chodby. Micky udělá několik kroků, dojde až k posteli a sedne si na její kraj. Siwon jej pozoruje ostražitým pohledem, ale to je asi tak vše, co může dělat. Každičký pohyb jej bolí, každičký nádech mu způsobuje bolest v plících. Jakoby je měl roztrhané na kousíčky a každým nádechem se trhaly víc a víc. Vůbec nechápe, co se mu to stalo. Poslední, co si pamatuje, je to, jak potkal Jaejoonga na hřbitově a jak s ním bojoval a jak se dusil… ano, Jae jej škrtil, pak přišel Micky… a víc si nepamatuje. Co se mu to ksakru stalo? To jej ten démon vážně tak zřídil?
"Neodpověděl jsi." Micky nakloní hlavu na bok, přičemž mu několik pramenů vlasů spadne do obličeje. Siwon má chuť jej okřiknout, ať na něj přestane dělat tenhle roztomilý obličej, včas se ale zarazí. Roztomilý?! Žeby mu Jaejoong omlátil hlavu o strom?
"Rozhodl ses nemluvit?" zeptá se Micky, vůbec jej nevzrušuje Siwonovo chování. Siwon otočí tvář na druhou stranu místnosti, aby se nemusel koukat do těch vábících očí, a jen stěží odolává touze vzpurně zkřížit ruce na hrudi. To by asi umřel bolestí.
"Vypadni z mého bytu, démone." Zavrčí jenom. Mickymu přes rty prolítne pobavený úsměv. Natáhne se k Siwonovi, jednou rukou se opře o postel vedle Siwonova boku, druhou vedle jeho hlavy a svou tvář přesune těsně k té Siwonově.
"Odejdu až, když si budu jistý, že se neuležíš k smrti." Opět zakloní hlavu na stranu a jeho vlasy se opět spustí do jeho obličeje. Siwon v duchu zaúpí, cítí, jak se mu zadrhává dech, pohledem těká po Mickyho obličeji, nedokáže pochopit, jak může být někdo takhle nádherný a tak neodolatelný. Zastaví se u jeho očí, které září jako planoucí oheň. Doslova. Mickyho oči jakoby opravdu hořely. Nedokáže se od těch očí odtrhnout, má pocit, jakoby jej celého vtahovaly do svých spárů, úplně cítí horké dlaně, jak jej táhnou k sobě pořád blíž a blíž.
"Siwonnie…"
Jeho tělem postoupí mírné chvění, prorůstající v silný třes, a on si není jistý, zda to způsobilo to oslovení, pronesené tak šíleně smyslně, nebo zda jsou na vině ty horké rty, které ucítí na těch svých. Zatočí se mu hlava, před očima se mu na pár vteřin udělá černo, není si jistý, zda to není jen tím, že zavřel oči, nějak nedokáže posoudit, zda jsou jeho oční víčka sklopená. Ty rty… Tak dokonalé, tak smyslné, tak jemné a měkké, horké a vlhké… jak jen můžou takovéhle rty existovat? Měl by se bránit, měl by za tohle Mickyho zabít, měl by… Srdce mu splašeně tluče, myšlenky blednou, ukrývají se hluboko do pozadí jeho mysli, jeho ruce se samovolně zvednou a jakkoli je ten pohyb bolestivý a obtížný, položí ruce na Mickyho záda nehledě na to, že prvotní myšlenka byla zcela jiná.
Micky se pousměje do polibku, načež se přitiskne víc na chlapcovy rty, využívá toho, že se Siwon nebrání, vystrčí špičku jazyka a jemně jí přejde přes konturu těch dokonalých rtíků. Celé je obkrouží a poté na ně zatlačí. Překvapí jej, jak rychle se mu Siwon podvolí, ale nic nenamítá, ve chvíli, kdy Wonnie pootevře svá ústa, vklouzne dovnitř.
Siwonovy se zadře dech, prsty sevřou jemnou látku Mickyho košile, celý se třese, ani se jen nesnaží Mickyho polibek opětovat nebo přerušit, jen nehybně leží, přerývaně dýchá a nechává toho démona, ať jej klidně líbá. Tiše vzdechne, když se Mickyho jazýček otře o jeho vlastní, je to tak příjemné. Jeho tělo reaguje nekaždičký Mickyho nádech, na každý pohyb, na každé pohlazení.
Yoochun neodolá touze okusit hebkost Siwonovy kůže, prsty pomalu postupuje po Siwonově boku dolů, pod bříšky prstů cítí, jak se horká kůže silně chvěje, dovolí se dotknout se jeho těla víc, po jeho bříšku přejde již celou dlaní a tou se posouvá výš, po Wonnieho hrudníku, vychutnává si tu blízkost polonahého těla pod ním, tak rád by se jej dotýkal ještě víc. Tak rád by jej sevřel v náručí, tiskl ho k sobě, vlastnil jeho tělo i duši. Touží po něm. Po celé jeho bytosti.
"Háááh!" Siwon neudrží sten, který se dere z jeho hrdla, když se Micky prsty otře o jeho bradavku a jeho tělo se samo vypne v hrudi… a Siwon vykřikne bolestí, která postoupí jeho tělem. Micky se okamžitě odtáhne, vyděšeně se koukne na Siwona. Ublížil mu? Pohledem zkontroluje celé jeho tělo, ale to je v pořádku. Koukne se do Siwonova obličeje, křiví se v bolestivé grimase. Micky vezme jeho tvář do dlaní, jemně ji pohladí a rty se přisaje na ty jeho.
"Omlouvám se."
***
Zvedne se do sedu a tiše sykne, jak jej tělo zabolí, avšak není to nic strašného. Jen nepatrná bolest naproti tomu, jaké to bylo před týdnem. Od dveří se ozve zaškrabání a následně na to do pokoje vběhne Nyu. Siwon ji zpraží nepěkným pohledem.
"Co tady děláš, ty zrádce? Nemáš tady toho svého démona, tak lezeš za mnou, co?" zašklebí se, když kotě vyšplhá po prostěradle na jeho postel. Nyu přileze k Siwonovi, vyskočí mu na klín a sedne si. Upře na něj svá zelená kukadla a nakloní hlavu na bok. Siwonovi ten pohyb připomene Mickyho a musí se usmát.
"Jak bych se na tebe mohl zlobit, ty potvůrko." Natáhne k ní dlaň a pohladí ji po hlavičce. Původně měl v plánu ji něco nepěkného provést, ale ten pohled zelených očí… nedá se mu odolat. Nyu spokojeně zapřede, otírá se hlavou o Siwonovu dlaň a zarývá drápky do deky. Siwon chvíli kotě hladí, pak si tiše povzdechne a zadívá se z okna. Už mu to věčné ležení začíná lézt krkem. Ale je těžké vyjít ven, když se člověk nemůže hnout, aniž by necítil všechny kosti v těle. Ty dva týdny, co si poležel, byli vážně strašné. A ještě k tomu ten… Yoochun. Pořád byl tady nasáčkovaný a choval se, jako by tady bydlel, či co. I když Siwon v duchu nadává, na jeho tváři hraje pitomý úsměv. Když si to uvědomí, potřepe hlavou a pomyslí si, zda je normální. Culit se při vzpomínce na démona, no to svět neviděl, fakt. Kde vlastně je? Už dva dny se tady neukázal. Možná tři. Neví, většinu prospal. Zhluboka se nadechne, plíce už jej nebolí vůbec, jen rána na boku, po které zůstala ošklivá jizva, jej pořád trochu pálí. Od čeho to vlastně má? To je jedno, teď s tím už nic nenadělá. Opět se složí do peřin a paží si zakryje oči. Ještě chvíli si poleží a pak by mohl jít ven. Hlavně se ohlásit Leeteukovi. Napadlo jej, že by mu mohl zavolat, jenže absolutně netuší, kde má mobil. Zřejmě mu vypadl při boji s Jaejoongem. V tom případě se s ním může rozloučit. Pokud ho ztratil tam, už jej jistojistě někdo vzal. A stejně tak i… Siwon se prudce posadí. Jeho nůž! Kruci, ten tam musel taky zůstat. To snad není pravda. Už vidí, jak sežene jiný. Ha. Ha. Pak se zarazí. Taky je možné, že mu ten nůž vzal Jaejoong. Pokud je to tak, najde ho a zabije ho. To může klidně odpřísahat.
"Myoow!" Nyu se najednou prudce pohne a seskočí z postele. Siwon se na ni nechápavě koukne a málem sebou polekaně trhne, když u okna uvidí stát Mickyho.
 


Komentáře

1 žencká | Web | 29. dubna 2012 v 11:25 | Reagovat

jůůůů! muj skoro nejoblíbenější cyklus!! náádherný díl... trochu pasivní ale úžasný :DD

2 Mai | 29. dubna 2012 v 12:28 | Reagovat

Môj druhý najoblúbenejší cyklus na tomto blogu...:D Začína sa to pekne romanticky zamotávať..Siwon nám podlieha spleti vlákien zamilovanosti, juchuuu...:D:D Teším sa na ďalší diel...:D

3 syrinox | 29. dubna 2012 v 12:31 | Reagovat

Awwwww, krásnýýý. těším na další Muheheh XD

4 Kami | E-mail | Web | 29. dubna 2012 v 13:00 | Reagovat

To bylo dokonalý! Muhehe, konečně začíná Siwonovi z Mickyho pořádně hrabat...jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál, protože tuhle povídku naprosto miluju!! :D

5 Luczaida | Web | 29. dubna 2012 v 13:38 | Reagovat

Siwon je pěkně měkkej, když tak lehce podlehl :D Né že by mi to vadilo :D

6 ..::Girl with devil smile ^ ^::.. | Web | 29. dubna 2012 v 14:30 | Reagovat

Neboj sa.. my ťa žiť necháme.. pokiaľ budeš písať :D Ale ono raz príde zúčtovanie za toto trápenie, ktoré nám spôsobuješ..muhahá :D :D Potom ti nepomôže ani to, že zalezieš pod posteľ xD *diabolský smiech*
No aj napriek všetkému..opäť nádherný diel.. ^ ^ Siwon nech si hovorí, čo chce.. nech nadáva na démona, ktorý sa mu nasáčkoval do bytu..ale nikoho nepresvedčí, že po Mickym netúži :D My to vidíme.. nás neoklame :D Už aby bol zdravý a mohli sa diať veci, z ktorých nám tu budú padať sánky.. Micky, do neho! Doslovne xDD

7 Hatachi | 29. dubna 2012 v 14:48 | Reagovat

Siwonnie,Siwonie...pomalu ale jistě podléhá Chunniemu. Už se moc těšim až Chunniemu podlehne ůplně. Ještě že je Wonnie člověk jen napůl,po Chunnieho uzdravování by už nežil. Za to teď se o něj stará s něhou a láskou... Těšim se na další díl...

8 eSmy | 29. dubna 2012 v 17:19 | Reagovat

A teba je zabiť málo, vieš to?.... áááách! Chvíěu nie som doma a ty už robíš blbosti! No počkaj, až dojdem domov! Ja chcem zvyšok!!!!!!! :D

9 Anete | 29. dubna 2012 v 20:27 | Reagovat

Rzdělit na 2 díly?! Tak to doufám, že tu bude co nejdřív:D Už by se mohl Siwon nadobro zbláznit a konečně nechat Mickyho, aby si s ním dělal co chce:D

10 Mizuki | 30. dubna 2012 v 7:54 | Reagovat

Whííííííí! To je... To je... jako, muhííííí! /Není schopná napsat ani slovo/

Další díl! Další díl! :D

11 Saia | 30. dubna 2012 v 17:06 | Reagovat

Som čím dalej zvedavá čože je Siwonie vlastne zač...a taktiež Teuky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~