Napříč časem - 1. díl

16. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Napříč časem

Tak jo, děti, je tady první povídka na přání. É-... teda první díl první povídky na přání :D No, jak tak na to koukám, vypadá to, že to bude trošku delší, asi něco, jako porcelánová panenka, i když trošku drastičtější. Hard a hard a hard. No, jako, ale líbí se mi to. Jak budete reagovat, nevím, případné kameny ale zázejte na Eli a ne na mě :D

| fandom: super junior; nu'est | couple: siwon/jonghyun | drama; fantasy; násilí; slash 18+; smrt; sladké; romantika |Sveze se po zdi na chladnou špinavou podlahu. Snaží se potlačit bolest, která ovládá jeho tělo, i vzlyky deroucí se z hrdla a slzy tisknoucí se do očí. Nemůže dopustit, aby viděli jeho slzy. Aby viděli, že vyhráli. Že ho pokořili. Zlomili. Jakkoli si to přeje, nedokáže zabránit bolestnému vyheknutí, když ucítí tvrdou podrážku boty, která se mu zavrtá do břicha. Zalapá po dechu - má pocit, že vyvrátí celý obsah žaludku. Do uší se mu zabodne několikahlasný smích, škodolibý a bezcitný. Se sklopenou hlavou čeká, až zmizí mžitky, co se mu dělají před očima a jen, co se tak stane, vzhlédne a vzpurně se podívá na tři kluky, kteří stojí nad ním a výsměšně se na něj koukají.

"Ale koukejme, ono se to pořád odmítá vzdát," zašklebí se kluk, který k němu stojí nejblíže, ten, jehož nenávidí ze všech lidí nejvíc, ten, kterého kdysi tolik miloval.

"Proč tak nenávistný pohled, Jonghyunie?" chlapec se k němu skloní a surově jej vezme za bradu.

Trhne jí tak, aby byl jeho obličej těsně u něj. Musí se ušklíbnout, i když se Jonghyun snaží tvářit silně, jeho oči jej prozradí. Nikdy neuměl lhát, nikdy neuměl skrýt své pocity tak, aby je ostatní neprokoukli. Nebo možná i jo. Dokázal se přetvařovat před ostatními. Jenže ne před ním. Vždycky v něm dokázal číst jak v otevřené knize. Snad to je důvod, proč jej baví ubližovat mu. Protože z jeho očí může vyčíst, jak moc ho to bolí, i když se snaží vypadat nedotčeně, nezúčastněně. Jakoby se ho nic z toho, co se tady děje, vůbec netýkalo.


"Dostals, cos chtěl, tak mě nech. Vypadni. Nech mě!" prudce škubne hlavou a vytrhne se z jeho sevření.

A zařve bolestní, když mu na tváři přistane facka tak silná, že mu zvrátí hlavu stranou a dostane ještě jednu ránu od zdi, o kterou se opírá. Polkne vzlyk, který se mu dere z hrdla a opět zvedne hlavu se stejně vzpurným pohledem. Nenechá jej vyhrát.

"Mýlíš se. To, co opravdu chci, jsem ještě nedostal," zašklebí se nebezpečně, hrubě jej chytne za vlasy a vytáhne ho do stoje.

Přirazí Jonghyuna ke zdi a pěst mu vrazí do žaludku. Chlapec před ním se prohne v pase a naprázdno otevře ústa.

"Pojďte mi ho podržet, vypadá to, že ještě nemá dost," houkne na dva kluky, co stojí opodál jako strážní psi hlídající záda svého páníčka.

Jonghyun nedokáže zakrýt děs, co se mu objeví ve tváři. Tohle nemyslí vážně?! Škubne sebou ve snaze dostat se odsud, i když ví, že je to marné. Do očí se mu natisknou další slzy, avšak ani ty nenechá proniknout na povrch. Tuhle radost mu neudělá. Nikdy!

"Měl bys poděkovat, sluníčko. Dnes si nás užiješ víc, než kdy jindy," zle se zasměje a jazykem přejde po jeho čelisti až ke rtům, ke kterým se hrubě přisaje.

Hyun se znechuceně otřese a nechápe, jak mohl někdy prahnout po jeho polibcích, které mu teď přijdou nanejvýš odporné. Pootevře ústa a ve chvíli, kdy se Minhyuk pokusí dostat dovnitř, silně jej kousne do jazyka. Kluk zařve bolestí a odtáhne se od něj. Vzápětí se v jeho očích mihne vztek a uštědří Jonghyunovi další tvrdou ránu. Odtáhne ho od zdi, jen aby jej mohl otočit a přirazit ho zpět, avšak tentokrát tváří.

"Chyťte ho."

Jonghyun cítí, jak mu přirazí ke zdi obě ruce i nohy, přičemž Minhyuk jej vezme za stehna a roztáhne je od sebe. Skloní se k Hyunovi a kousne jej do krku tak silně, že v ústech zacítí kovovou pachuť krve. Jeho vlastní krev se vzbouří touhou, roztáhne jeho stehna ještě víc a hrubě do něj vnikne. Jonghyun se prohne v zádech, zakloní hlavu v němém výkřiku, pokusí se vyprostit ruce, ale ty má pevně přiražené ke zdi.

Minhyuk na nic nečeká, vytáhne z něj téměř celý penis a pak přirazí ještě prudčeji, vnikne do něj až po kořen, vlna vzrušení přejde jeho tělem a přinutí jej zasténat rozkoší. Jonghyun se snaží nekřičet, snaží se nedat najevo svou prohru. Bolí to víc než jindy. Chce začít prosit, ať toho nechá, škemrat, ať přestane, jenže to neudělá. Nemůže. Kousne se do rtu tak silně, až jej prokousne. Jeho ústa se zaplní krví, která mu začne ztékat po bradě až na krk. Její kapky dopadají na podlahu místo slz, které tak zoufale touží vyplout na povrch. Minhyuk do něj hrubě přiráží a Jonghyun cítí nesnesitelné pálení uvnitř svého těla, po stehnech mu začne ztékat horká tekutina. Kouše se do rtu, zalyká se vlastními vzlyky, snaží se je potlačit, jak jen to jde.

"No tak, ty malá děvko, tak začni křičet! Pros, ať přestanu!" funí mu Min do ucha, pak jej kousne.

Jeho přírazy jsou pořád rychlejší a rychlejší, vráží penis hluboce do Jonghyunova těla, nedbá na to, že mu může ublížit. Ostatně, právě to chce. Ublížit mu co nejvíc to jen půjde.

"Minhyuku, taky si chceme užít…" uslyší Minhyunův hlas někde vedle sebe.

Jen něco zavrčí a dál se věnuje vlastním touhám. Frustruje ho, jak ten chlapec vzdoruje. Už dávno měl křičet a prosit. Ale on je ticho. Až na těch pár vzlyků, co v sobě dusí. Vyklouzne z jeho těla, chytne jej za rameno a prudce jim škubne, aby jej odtáhnul od zdi, podkopne mu nohy a nechá jej spadnout na podlahu. Jonghyun zařve bolestí, když vrazí hlavou do tvrdé dlažby, před očima se mu udělá černo. Cítí, jak mu po tváři začne stékat pramínek horké tekutiny, jen stěží si po obličeji přejde rukou a ani jej už nepřekvapí krev, která mu zůstane na prstech. Pokusí se zvednout ze země, avšak než to stihne udělat, Minhyuk jej surově vytáhne na všechny čtyři a opět do něj vnikne. Dongho chytne Jonghyuna za ruce a zkroutí mu je za zády tak, že se chlapec prohne v zádech a trochu nadzvedne.

"Díky, love, máš to u mě," usměje se Minhyun na svého kamaráda, poté vezme Jonghyuna za vlasy a škubne jeho hlavou nahoru tak, že jej přinutí otevřít ústa.

Než se stihne Jonghyun byť jen nadechnout, přirazí proti němu Minhyun svými boky a vrazí mu svůj penis téměř do krku. Minhyun zaskučí tím opojným pocitem z teplých a vlhkých úst, zatahá za Hyunovy vlasy, přinutí jej odtáhnout se a pak přirazí jeho hlavu zpět do svého klínu. Dávivý reflex způsobí, že se Jonghyunovi zvedne žaludek, jeho zoufalý výkřik se jeví jako tiché chraptění.

"Ah, ano, tohle je ono!" Minhyun zakloní hlavu, rve mu penis do krku v rychlém tempu, jeho steny se mísí se steny Minhyuka, který pořád rychleji přiráží do Jonghyunova těla a chlapec již přes bolest téměř nevnímá.

Pár přírazů a krev, která z něj vytéká, se smísí se spermatem. Minhyun ještě párkrát přirazí, už jen pro ten skvělý pocit, že mu tím víc ublíží a pak z něj vyklouzne. Dongho frustrovaně zaskučí jeho jméno a Minhyuk se k němu otočí s pohledem jako, no jo, jasně. Dongho si s ním vymění místo, Minhyuk chytne Jonghyuna za ruce, nešetrně jimi škubne, málem mu je vykloubí, ale je mu to jedno.

Dongho se vmísí mezi chlapcovy nohy, je vzrušený na maximum, ty steny a vzdechy obou jeho kamarádů jen vyburcovaly na maximum. Vezme jej za půlky a odtáhne je od sebe. Nedbá na krev, co vytéká z jeho konečníku a prudce do něj vrazí svoji chloubu. Zasténá, prohne se v zádech a spokojeně vydechne. Přesně na tohle se těšil. Začne do něj přirážet stejně bezcitně, jako předtím Minhyuk, bere si jej bez ohledu na to, co mu tím může způsobit.

"Nešetři ho, Hyune," podívá se na hnědovláska Minhyuk a ten jako na povel škubne Jonghyunovou hlavou ještě víc a jeho tempo, kterým jej nutí mu kouřit, se ještě zrychlí.

Minhyuk se potěšeně usměje a přesune svůj pohled na Jonghyuna. A v tu chvíli jeho rysy ztvrdnou.

"Pořád budeš vzdorovat?!" Zavrčí, když zjistí, že Jonghyun pořád neprolil žádnou slzu.

"K čertu s tebou, ty malej hajzle!"

Jonghyun se málem udusí, když Minhyunovo sperma vystříkne do jeho krku a dostane se mu do plic. Jeho tělo se roztřese a ve chvíli, kdy Min vyklouzne z jeho úst, hlasitě se rozkašle. Bíla tekutina vyteče z jeho úst a po kapkách dopadne na podlahu.

"No fuj, taky jsi mohl počkat, až to spolkne, hovado," zašklebí se Minhyuk. Minhyun na to nic neřekne, pouze mu opětuje úšklebek.

"Ten kluk snad necítí bolest, či co," zkonstatuje, když si všimne, že Jonghyun neuronil ani jednu slzu. Minhyuk jím neohleduplně škubne a zavrčí.

"Už vážně nevím, co s ním. Začíná mě pěkně srát. Vždyť já ale něco vymyslím. Ale teď. Podrž mi ho."

Minhyuk počká, až jej Minhyun vystřídá a chytne chlapce za zápěstí a pak se sám přesune na jeho místo. Vezme svůj penis do dlaně a pár zkušenými tahy jej opět probudí k životu. Skloní se k Jonghyunovi a rty se otře o jeho ouško.

"Dnes s tebou tak rychle neskončíme, bejby."

A pak jej přinutí otevřít ústa a svým penisem do nich tvrdě přirazí. Jonghyun se zalkne, avšak zůstane odevzdaně viset v Minhyunově sevření, zatímco Minhyuk do něj přiráží zepředu a Dongho si jej tvrdě bere ze zadu. Minhyuk vzrušeně sténá, udává si pořád rychlejší tempo, přiráží svým penisem hluboko do Jonghyunova krku. Očima sklouzne k Donghoovi a pohled na jeho, vzrušením zkřivenou tvář jej ještě víc vyburcuje.

Zasténá rozkoší, přirazí hlouběji a rychleji než předtím, cítí, jak to v jeho chloubě škubne a vzápětí dojde k vyvrcholení. Jonghyun již podruhé pocítí, jaké to je, když se nemůže nadechnout. Do krku mu ztéká Minhyukovo sperma, chce jej vyplivnout, ale Minhyukův penis, který je pořád v jeho ústech, mu to nedovolí. Chce se odtáhnout, ale Minhyuk jen pevněji sevře v dlani jeho vlasy a přirazí jej víc ke svému klínu.

"Spolkni to!" zavrčí výhružně a škubne jeho hlavou. Jonghyun se ještě chvíli vzpírá, nakonec mu však nic jiného nezbude, pokud se nechce udusit. Na druhou stranu… by to možná bylo nejlepší. Přesto nakonec všechno sperma spolkne a konečně se může volně nadechnout.

"Ah, kurva!" zasténá Dongho a jeho tělo se napne v poslední křeči, než se i on udělá do Jonghyunova těla. Spokojeně se usměje a poté z něj vyklouzne.

"Můžeš jej pustit. Pro dnes mám toho akorát."

Sevření kolem jeho zápěstí povolí a Jonghyun se zhroutí na zem.

"Příště už tě přinutím brečet. Jen se těš, Jonghyune," Minhyuk ještě pár krát kopne do nahého těla zkrouceného na podlaze, aby vybyl zlost, kterou mu jeho vzdor způsobuje a pak se otočí k odchodu.

Minhyun a Dongho jsou mu v patách. Jonghyun nevnímá, kdy ti tři odešli, ani ho to nezajímá. V hlavě mu tepe nesnesitelná bolest, přes mžitky již nevidí absolutně nic. Zasychající sperma a krev na jeho stehnech jej nechutně tahá, z kovového zápachu krve se mu zvedá žaludek. A když si je jistý, že ti tři jej neuvidí, konečně nechá slzy, aby vypluly na povrch. Stočí se do klubíčka a hlasitě se rozvzlyká. Celé jeho tělo se třese bolestí a zoufalstvím. Doufá, že až dnes omdlí, nebude se muset nikdy probudit.

 


Komentáře

1 ..::Girl with devil smile =)::.. ..::Girl with devil smile =)::.. | Web | 16. dubna 2012 v 12:41 | Reagovat

Takže Lulina..dneska si v tom nevinne? :D Dobre, nebudem ťa biť xD Ale nemohla som to dočítať do konca.. Jednoducho, takéto hard je na mňa priveľa..*he??* Ja radšej poriadne yaoi bez znásilnenia :D

2 Park Haney Mi ♥ Park Haney Mi ♥ | Web | 16. dubna 2012 v 14:43 | Reagovat

jak to že je vždycky JR takové chuďátečko a MinHyuk takové hovado.. to se snad s takovou pověstí narodil či co :D ach, to bylo... tak.. krásné, smutné, odporné, dokonalé, lítostivé a prostě, to co vždycky! další díleček muhahahaha!

3 takehochan takehochan | Web | 16. dubna 2012 v 14:52 | Reagovat

co na to říct ?? snad jen že miluju hard yaoi a tohle je podle  mího gusta :D *zlověstný smích* měla bych se jít léčit O.o

4 Jolly (the Sad) Jolly (the Sad) | Web | 16. dubna 2012 v 15:01 | Reagovat

nemám co číst. a i když znásilňováním a bitím a ubližováním pohrdám, jsi moje jediná záchrana před naprostým zešílením. nemám co číst, nemám co koukat, nemám si s kým psát. tak děkuju za poslední záchranu..

5 Mai Mai | 16. dubna 2012 v 15:32 | Reagovat

Naprosto dokanalé dielo, aj keby som na konci najradšej tých troch magorov zabila...:D

6 Anete Anete | 16. dubna 2012 v 17:34 | Reagovat

Zase JR! Chudinka malá:( Ale tak někdo to být musí... Takovéto yaio můžu:D Perfektní díl:D Těším se na pokráčko:D

7 Shio Elisha Siwonnie-chan Shio Elisha Siwonnie-chan | Web | 16. dubna 2012 v 18:23 | Reagovat

njhcdwui jhgvuzer jhgdfuzeráf n házhzh4568v7e  jhg kjnn giuh t598489v  hjegrdýg b jv fivher kbgi  grtn gniuog rktgn iug iugh i .........

řekla bych, že citový výlev je za mnou?! a teď MU-HA-HA-HA!!! *totálně zlostný smích* ... tohle bylo váááážně perfektní... Jonghyun se vážbně držel.. buhíí.. moje zlatíško je bojovník!!!! ňahááá.... tak jako.. prostě podle mého gusta.. těším se na další dílek.. doufám, že bude brzooo! :D

8 Saia Saia | 16. dubna 2012 v 19:45 | Reagovat

Auč! Začínam mať divný pocit,že milovať v Tvojom prípade je nebezpečné!! Len tak dalej....moja dušička prahne po dalšej kapitolke....príde Siwon na bielom koni??...alebo ho prenesie obrý vibrátor???....Lulíno...vydíš vydíšš to čo somnou robíš...(bože chcelo by to liečiť)

9 Hatachi Hatachi | 16. dubna 2012 v 19:48 | Reagovat

Chudáček Jonghyun...doufam že za to ti tři zmetci tvrdě zaplatí !!! Ale jako na to že sem se probrečela (brečela sem za Jonghyunnieho) celým dílem,tak se mi to líbilo. Je to skvěle napsané. Těšim se na další díl...

10 ღĐ.iamond.rian ღĐ.iamond.rian | 17. dubna 2012 v 7:37 | Reagovat

Tím dál tim horší.. ty jo a jsem zvykla z rpg že jr je ten mučetník a minhyun  a beránek

11 Amaya Amaya | 22. dubna 2012 v 21:30 | Reagovat

No xDD na to že jsem JR na rpg a jsem ve vztahu právě s Minhyukem...Tak teda dobré xDDDD Bože málem jsem u toho brečela Q__Q

12 Momo Momo | 25. dubna 2012 v 9:35 | Reagovat

acjberiuvberiuv BOŽE TO JE TAK DOKONALÉ XD moc se mi to líbí... Škoda že z mého Mina je uke xD Dost mě tohle navnadilo xD

Amaya: Těš se xDDD >:3

13 Amaya Amaya | 25. dubna 2012 v 17:07 | Reagovat

[12]: No to vůbec xDD Ani na to nemysli xD Nic takového se nikdy nestane xDDD

14 syrinox syrinox | 1. května 2012 v 18:25 | Reagovat

Muheheh... No dost luxusní.... jako fest.. beheh, ale taky bys pro jednou mohla znásilnit i někoho jiného než JR... chudinka malá, s takovou mu budeš muset pořídit novou prdel... A ještě jednu náhradní, pro jistotu. XD Těším na další díl :D

15 Miki(na) Miki(na) | E-mail | 2. ledna 2013 v 1:50 | Reagovat

Chudáček Jonghyun.ale jinak supeeeeeeer :-*

16 Martyn Martyn | E-mail | 9. ledna 2013 v 15:17 | Reagovat

áu.... to muselo bolet :-( chudinka, nechtěla bych...ale zase to bylo to co jsem si potřebovala přečíst na dobrou noc :-P

17 Majo Majo | Web | 13. října 2017 v 20:37 | Reagovat

Chtěla jsem napsat, že to začíná moc hezky, ale pak by sis ó mě mohla myslet jaký jsem úchyl :D takže Jinak - velmi zajímavý začátek, doufám že se ti hajzlove usmaži v pekle :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Dovolená v Jižní Koreji
Psal se rok 2018, sedmého ledna, neděle. Bylo chladno a deštivo a většina obyvatelstva... číst dál
Pravidla kpopu
1. Miluj svého oppa, dokud si nenajde slečnu. V takovém případě ho můžeš zabít... číst dál
O autorech a povídkách
Všechno, co zde zmíním, lze jednoduše dohledat v učebnicích i na internetu... číst dál
Život pokladní
Rozhodla jsem se sepsat v bodech, co mě na vás jako na zákaznících rozčiluje nejvíc... číst dál


Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Every life is a pile of good things and bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.
- Doctor Who
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
Výsledek obrázku pro jonghyun gif
zdroje: youtube | google | tumblr: 1; 2; 3;... | instagram | facebook | iconarchive | deviantart | etc

~biases of admins/authors~
Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gifSouvisející obrázek