Kejklíř - 9. díl

23. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Kejklíř | přerušeno
Tak jo, děti, máte tady další dílek Kejklíře. Říkala jsem, že si ještě nejsem jistá, kterým párem budu pokračovat, nakonec jsem se rozhodla pro KiWook. Nedalo mi to a musela jsem to napsat. Původně jsem měla v plánu to rozepsat do detailů, ale opět... moje matka mě vyhodila v tom nejlepším. A já vážně nevím, zda budu schopna to dopsat později. Takže se musíte smířit s tímhle. Varování je tak maximálně 15+. Stejně doufám, že si dílek užijete. Přeju příjemné čtení.
"C-co to…?" Ryeowook trhne hlavou na stranu, aby přerušil polibek a zděšeně se na Kibuma koukne. Ten mu však místo odpovědi věnuje ten nejkrásnější úsměv, jaký kdy chlapec viděl. Wookie na něj zůstane ohromeně koukat, tělem mu postoupí teplo, jen hádá, že to způsobuje alkohol, který se povedlo Kibumovi do něj dostat.
"Něco jsem ti neřekl, Ryeowookie…" zašeptá smyslně a skloní se k chlapcovu oušku, polaská jej jazýčkem a jemně ho skousne. "Yesung i já, oba jsme stejný. Oba chceme jen to jedno. Avšak já ti nebudu lhát. Nebudu tě šálit sladkými slovy. Nebudu ti říkat, že tě miluju jenom proto, abych tě dostal do postele. Já se tě nebudu ptát. Nebudu čekat na tvé svolení. Prostě si tě vezmu a je jen na tobě, zda si to užiješ, nebo ne."
Ryeowook se zatajeným dechem ztuhle sedí ve křesle, srdce se mu zběsile rozbuší, třes postupuje jeho tělem, nepochybuje o Kibumových slovech. Věří mu, že vše, co řekl, je pravda. A… tak nějak je mu to ukradené. Neví, zda je to alkoholem, nebo bolestí, kterou mu způsobil Yesung, nebo zklamáním či vztekem na sebe samotného za to, jak byl hloupý a pošetilý… Kibum se od něj mírně odtáhne, setře slzy, které se derou z jeho očí a políbí jej na oční víčka, na tvář a pak jej vytáhne do stoje. Ryeowook se trhavě nadechne, když ucítí Kibumovy dlaně pod svou košilí.
"Já- já nechci." Zaskučí prosebně, i když je mu jasné, že to nemá žádný smysl.
"Já se tě neptám." Zavrní Kibum. Pevně jej k sobě přitiskne, dlaněmi vklouzne víc pod jeho košili a rty se opět přisaje k těm lákavým ústům mladšího kluka. Jazykem tlačí na jeho rty, snaží se přebít dovnitř, ale chlapec má rty pevně sevřené. Ještě chvíli se snaží dostat se do jeho úst silou, tolik touží je prozkoumat, ale nakonec se stáhne. Zvolí pomalejší, něžnější variantu a doufá, že chlapce přijme ke spolupráci. Měkce jej líbá na ty sladké rtíky, cítí vábivou chuť vína a pak ještě něco osobitého, něco, co patří jenom Ryeowookovi. Přejíždí po jeho rtech, otírá se o ně s takovou něhou, až to jeho samotného překvapuje. Takhle něžně se nechoval k žádné holce, kterou kdy měl. Obkrouží ty sladké rtíky jazýčkem, přejde jejich konturu a pak vsaje jeho vrchní ret do úst. Laská jej jazýčkem, mírně za něj tahá, saje ho. Jeho dlaně pomalým krouživým pohybem přejíždějí po jeho pase a užívají si jemňoučkou pokožku, tak mladičkou a dokonalou. Postupuje dlaněmi výš až na jeho záda a pak… Wookieho kůže najednou není tak jemná a hebká. Odtáhne se od jeho rtů, v očích zmatení. Co to má být? Ryeowook si všimne toho, jak se Kibum tváří a nechápe to. Vzápětí se mu dostane odpovědi, když jej Kibum prudce otočí zády k sobě a strhne z něj košili. Šrámy a jizvy, které se zalesknou ve světle svíček, jsou nepřehlédnutelné. Kibum neví, co říct, je ohromen, možná zděšen. Kdo mu mohl tohle provést? Váhavě zvedne dlaň k jeho zádům, bříšky prstů se jemně dotkne dlouhých jizev, kůže na těchhle místech je o něco chladnější. Ryeowook cítí, jak mu po páteři přejde mráz, ten dotek je zvláštní. Ještě nikdo se těch jizev nedotýkal, ani jen Yesung. A to se spolu milovali.
"Jak…?" zašeptá Kibum tiše svou otázku a chvíli trvá, než si Ryeowook uvědomí, že mluví na něj.
"Být z chudé rodiny něco stojí." Zašeptá téměř neslyšně Ryeowook, nerad o tom mluví. Nerad vzpomíná na bolest, kterou mu způsobily ostré rány bičem pokaždé, když jej chytli při pokusu ukrást něco k jídlu…
Kibum přejíždí po jizvách svými prsty, něčím jej neskutečně fascinují. Snad tím, že ani jen ony nedokážou zohyzdit tohle dokonalé tělo? Že jej dělají ještě krásnějším? Že jsou důkazem o Ryeowookově pozemskosti? Když jej viděl prvně, lehce dokázal uvěřit myšlence, že je to anděl. Touha vlastnit tohohle tvorečka je ještě silnější, než před tím. Dlaněmi sjede na Wookieho boky, pomalu je přesune na jeho bříško a přitiskne se svým tělem na Wookieho záda. Skloní tvář k jeho krčku a přisaje se na něj svými rty. Wookieho srdce vynechá úder a jeho dech se mírně zrychlí a Kibum ucítí, jak chlapci na krku vyskakuje husí kůže. Pousměje se, natiskne se na něj víc, prsty jemně přejíždí po jeho plochém bříšku, téměř se jej nedotýká, avšak na Ryeowooka to působí o to víc. Chlapec cítí, jak jeho tělem postupuje stále větší horkost, ještě nikdy nepil a víno, které dnes okusil, na něj bylo příliš. Cítí, jak jeho mysl obaluje mlha opilosti a zastiňuje racionální uvažování.
"Chci tě, Ryeowookie. Toužím po tobě od okamžiku, co jsem tě prvně uviděl. Cos mi to jen udělal? Řekni, jaks mě dokázal takhle pobláznit?" Šeptá mu vzrušeně do rtů a chlapec v jeho sevření se roztřese. Kibum se posouvá dlaněmi pořád výš, hladí tu dokonalou kůži, cítí její horkost, jemnost, dětskost. Jeho vlastní tělo se chvěje touhou po tom, zkusit nepoznané. Nikdy neměl v posteli chlapce, navíc takhle krásného a lákavého. O to víc touží vyzkoušet, jaké to bude. Nemůže se dočkat, až povalí drobné Wookieho tělíčko do peřin a vezme si ho. Celého.
"Chci tě slyšet sténat mé jméno." Zavrní toužebně, načež se jeho rty opět hladově vrhnou na horkou kůži Wookieho krku. Chlapec zalapá po dechu, jeho tělo se již chvěje tak, že to může cítit i Kibum, nedokáže tomu zabránit. Tomu opojnému pocitu, který mu Kibumovy ruce způsobují, tu slast, která přichází s každým polaskáním jeho kůže. Opře se zády o Kibumovo tělo a odevzdá se jeho dotekům. Potřebuje něčí náruč, něčí teplo, pocit, že jej někdo potřebuje. Ví, že ráno, až se probudí, bude vše zpět. Bolest, sebelítost, zoufalství.
Kibum přejíždí jazykem po jemné kůži na Wookieho krčku, dlaněmi postupuje k jeho hrudníku, dokud nenarazí na jeho bradavky. Obě je vezme mezi prsty a silně stiskne. Z Wookieho hrdla se ozve tiché syknutí, které se vzápětí změní v zaskučení. Chlapec se kousne do rtu a mírně zakloní hlavu, hrudník se mu zvedá pořád rychleji, cítí, jak jeho tělem postupuje touha. Připadá si jako děvka, která vleze do postele každému, kdo o ni stojí. Pevně semkne oční víčka, ale slzy zadržet nedokáže a ty se spustí po jeho tváři až na krk. Tiše vzlykne, ale Kibumovi to neunikne.
"Copak se ti to opravdu nelíbí?" zeptá se se rty přitisknutými k jeho oušku, byl si jistý, že chlapci dělá jeho pozornost dobře. Ryeowook nic neříká, pouze tichý vzlyk se vydere z jeho úst. Hlas mu uvízl v krku, nedokáže nic říct, i když by chtěl. Chtěl by řvát, vykřičet zoufalství, které se v něm hromadí, ale nemůže, nedokáže ze sebe vydat hlásku.
"Chci ti jen dobře. Věř mi, Wookie." Dlaní sklouzne k lemu volných kalhot a šikovně vklouzne dovnitř. Wookie vytřeští oči a zalapá po dechu, když ucítí, jak Kibumova dlaň obejme jeho chloubu a pevně ji stiskne. Druhou rukou, kterou doteď Kibum dráždil jeho bradavku, se přesune k jeho krku a přinutí jej otočit tvář na bok tak, aby jej mohl políbit. Obkrouží jazykem jeho zrůžovělé rtíky a chtivě se k nim přisaje. Prstem obkrouží špičku Wookieho penisu, jemně přejde po jeho vrcholku, stáhne předkožku, pohladí žalud, zapumpuje dlaní, opět pohladí. Pak sklouzne prsty níž, k jeho varlatům, uchopí je a promne. Wookie nedokáže zadržet sten deroucí se z jeho hrdla. Kibum víc nečeká, vytáhne ruku z jeho kalhot, prudce jej k sobě otočí a zatlačí jej k posteli, na kterou jej nešetrně povalí. Sám se svalí na postel, klekne si nad chlapce, vezme jej za zápěstí a přirazí mu ruce podél hlavy. Střetne se s jeho pohledem, lesklým od slz, zoufalství a tak zvláštně prázdný. Odevzdaný. Pustí jednu jeho ruku a dlaní přejde po jeho krásné tvářičce, jemně jej hladí, tak jemně, až sám pochybuje o svém zdravém rozumu. Chce toho chlapce. Tak neskutečně moc jej chce. Touží po jeho těle, po jeho duši, touží ho vlastnit naprosto celého. Chce, aby patřil jenom jemu. Jemu a nikomu jinému. Už nikdy. Nechápe své pocity, doufá, že až si jej vezme, zmizí. Doufá, že až dostane, co chce, přestane jej Ryeowook zajímat. Skloní se k němu a uvězní jeho ústa v dlouhém vášnivém polibku.
 


Komentáře

1 Kami | E-mail | Web | 23. dubna 2012 v 11:23 | Reagovat

muhíííííí to bylo NAPROSTO dokonalý!! jen doufám, že to později dopíšeš, protože se mi to takhle useknutý teda jako nelíbí :D
A nemůžu se dočkat dalšího dílku!! <3

2 Terry | Web | 23. dubna 2012 v 11:45 | Reagovat

Kibumééé! Ty nesmíš být takový hovado, jako Yesung!X(( Musíš se kvůli Wookiemu změnit! :D
Úžasný díl! Doufám, že u psaní dalšího tě nikdo nevyruší X)

3 Kaoru (Yumi) | 23. dubna 2012 v 14:13 | Reagovat

Lulino!!*záhrobní hlas* Jak jsi to mohla takhle ukončit!!...:) No jako!!;)To jsem nečekala že mě KiWook tak vezme!:) Twl:) No ale jako jsem vážně moc zvědavá na KyuMin!!;) Juuj!! To bude zase utrpení tady čekat na další dílek!;) No jako moc povedené!!;) No to tě tam mamka nemohla nechta déle!;):) No tak jí to dej přečíst a pochopí:))Možná:) No jako užasný dílek!!;) Ostatně jako všechny!;) No tak další dílek!! Rychle!!..A hele Bummie se zabouchne!:O Juj!! KyuMin! já fakt! Se nikdy nedočkám!!;) Al ejo někdy jo;) Tak dááál!;) NÁDHERNÉ

4 Kyu | E-mail | Web | 23. dubna 2012 v 14:21 | Reagovat

Bože to bylo úplně úžasné! :D Snad se do něj zamiluje, jinak ho zabiju! :D takhle Wookieho využívat jako! A ten Yesung! AISH! :D Nu moc se těším na další :)

5 Luczaida | Web | 23. dubna 2012 v 14:51 | Reagovat

To bylo pěkný, roztomilý, i když smutný.. I jen to 15+ bohatě stačilo :-)

6 takehochan | Web | 23. dubna 2012 v 15:13 | Reagovat

tak to bylo podlí to takhle utnout :P

7 Park Haney Mi ♥ | Web | 23. dubna 2012 v 15:20 | Reagovat

jůůů :) to bylo takové cutéé ♥  chudinečka wookie, takové andělské miminečko a .. no prostě...doufám že s ním kibum zůstane, protože by to bylo moc pěkné ^^

8 Hatachi | 23. dubna 2012 v 16:29 | Reagovat

To bylo nádherné. Kibum se zamiloval do Wookieho na první pohled. A jsem si jistá že ty jeho pocity ještě víc zesílí až si ho vezme... A jako taky doufam že to ještě rozepíšeš...vždyt´ víš že sem se na to těšila jak malý dítě...teda špíš jako odrostlejší pubert´ačka. Ale i tak se moc těšim na další díl...

9 Katy-chan | Web | 23. dubna 2012 v 16:45 | Reagovat

Knyaaaa!!!
Takhle bylo famózně dokonalý!!!
Krásně napsaný...škoda že takhle useknutý, ale to jsme si  tebe už zvykli ;)
Těším se na pokračování!!!

10 Jolly (the Sad) | Web | 23. dubna 2012 v 18:31 | Reagovat

úúúúúúúúú! *jediné na co se zmůžu* wook je prostě rozkošnej.. a kibume, opovaž se s ním mít jen tu jednu noc! :D

11 ..::Girl with devil smile ^ ^::.. | Web | 23. dubna 2012 v 19:40 | Reagovat

Prisahám Bohu.. éé..teda Bohu nie.. prisahám na Lucifera... Pána pekiel.. že ak Kibum nášho malého, nevinného, zlatého Wookieho len využije, tak sa nedožije rána! :D To mu môžem garantovať xD Ale budem taká veľkorysá, že si bude môcť vybrať druh smrti :D Ponuka je skutočne široká.. Takže nech sa len z toho vyvinie láska.. :D Big love ^ ^♥ Veď hádam nemôže byť až taký sviniar.. či? :D
A neskutočne sa teším na pokračovanie..lebo takto to ukončiť..hoci i nedobrovoľne...je vražda! :D

12 syrinox | 23. dubna 2012 v 22:56 | Reagovat

Tak tohle bylo hodně dobrý. Muhahahah, ty jo, Luli seš vážně skvělá, hezčí pohádku na dobrou noc sem si přát nemohla. Arigatoooo :D :* Miluju tě :) XD

13 Nao-chan | 24. dubna 2012 v 8:42 | Reagovat

Souhlasím...taky jsem nečekala, že mě dostane KiWook! ♥ Jako totálně jsem se do toho páru zamilovala! ♥ A ne, že to takhle usekneš! Já si klidně na ZhouChul a KyuMin počkám, ale neopovažuj se nedopsat KiWook bo tě oběsím na tvých vlastních pastelkách! >< muhaháááá DALŠÍ DÍÍÍÍÍÍL! ^^

14 Saia | 24. dubna 2012 v 18:53 | Reagovat

Bume!!..Ty si k Wookiemu prišiel ako slepý k zrnu takže ak to poserieš a zachováš sa ako Sung(ten sa má na čo tešiť)..tak prisahám,že sa Ta zrieknem a skončíš vydedený!!

15 Anete | 24. dubna 2012 v 20:23 | Reagovat

Tak tohle bylo famózní! Mám další oblíbený pár:3 Pokračuj v další kapče:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~