Kejklíř - 8. díl

18. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Kejklíř | přerušeno
Hehe, já vím, děti, že tady byl kejklíř včera, jenže to pokračování mě napadlo ještě před tím, než jem včera ten sedmý díl zveřejnila a já ho prostě nechtěla zapomenout! Tak snad vám to nevadí (zvláště, když má díl téměř 1700 slov :D) a dílek si užijete. A taky mi napiště, zda chcete, aby byl i další dílek o těchhle dvou (pravděpodobně yaoi). Nebo chcete přeskočit ke KyuMin (taky yaoi) a pak ZhouChul a pak se zase vrátit ke KiWook. Neručím za to, že udělám tak, jak budete chtít. Jen možná... dle toho, jak mi to půjde :D

Přítele? Nedá na sobě znát, jak jej chlapec svou odpovědí překvapil, dál se na něj usmívá a tváří se jako jeho nejlepší kamarád. Tak tohle malé neviňátko tady má přítele, jo? To by chtěl vidět, který z těchhle šlechticů či princů se rozhodl s tímhle maličkým pohrát. Zná tady téměř všechny a dobře ví, co jsou zač. Stejní jako Kibum stejní jako Kyu a stejní jak Heechul. Všichni se chtějí pobavit. Nic víc.
"Já-… vážně ho chci najít…" zašeptá chlapec téměř neslyšně a tím vyruší Kibuma z uvažování. Upře na něj své pořád vyděšené oči a čeká, zda jej tenhle neznámý pustí, aniž by mu způsobil problémy. Avšak Kibum nevypadá, že by měl v plánu jej pustit. Pouze se ještě více usměje a skloní se blíž k jeho tváři.
"Tak ho najdeme spolu, ano? Potulovat se tady sám, mohlo by se ti něco stát." mrkne na něj a chlapec rozkošně zamrká, jeho tvářičky mírně zrůžoví a Kibum má chvilku pocit, že se nekouká na kluka, ale na porcelánovou panenku pro princezny. Jen stěží odolá touze popadnout jej, odtáhnout jej někam, kde nebudou vidět a vzít si ho, ať už by byl pro nebo proti.
"No? Chceš?" jedná s ním jako s dítětem a nepochybuje, že to ještě dítě je. A přes to, jak zvrácené to je, tohle dítě jej neskutečně přitahuje. Počká, až chlapec mírně přikývne na souhlas, pak jej vezme za ruku a vtáhne ho mezi bavící se smetánku. Když je chlapec s Kibumem, nikdo si jich nevšímá, když přece, tak jen proto, aby se koukli, co za kolouška si to sebou Kibum vede tentokrát. Záměrně se vyhýbá obloukem západnímu křídlu, kde se pořád skrývá Heechul. Neriskuje, že by se zalíbil i jemu. O tohohle maličkého se dělit rozhodně nebude. Teď jen pěkně najde toho chlapcova "přítele", dá mu měšec zlatých a chlapec bude jeho. Ano, přesně takhle to udělá. Ušklíbne se nad svou vychytralostí a dál za ruku vede svou budoucí hračku halou. Sleduje, jak se chlapec rozhlíží kolem těmi svými obřími kukadly a snaží se najít toho dotyčného. Avšak vypadá to, že se mu to nedaří.
"A jsi si jistý, že tady je?" zeptá se o několik minut, kdy neznámého marně hledají. Dál se rozhlíží, i když absolutně netuší, koho hledá. To ví jen tenhle maličký a nezdá se, že by našel, co hledá. Kibum to chce pomalu vzdát, nebaví jej pobíhat tady jako pitomeček.
"Jak vypadá?" napadne jej zeptat se a má chuť praštit se do čela, že jej to nenapadlo dřív. Asi vážně magoří nebo co.
"Je-Je moc hezký." Šeptne chlapec a Kibum sebou málem sekne o zem. Potlačí tendenci protočit očima. To mu toho řekl hodně, fakt. Ale aby mu řekl třeba barvu vlasů, očí, kolik měří, kde bydlí nebo jakou má velikost boty, tak to už ne. Nechá to ale být, stihl si všimnout, že je ten chlapec trošku zvláštní a asi pořád vyděšený. Nebo se jen cítí nesvůj mezi tolika lidmi? Bohatými lidmi? Hmmm…
"Třeba už odešel a-…" chlapec se prudce zastaví a Kibum si málem vykloubí rameno ruky, ve které svírá drobnou dlaň. Eh…? Otočí se na chlapce a už se jej chce zeptat, co se děje, když si všimne jeho výrazu. Oči vytřeštěné dokořán a stejně tak i ústa. Vypadá, jakoby snad viděl přízrak nebo co. Ve chvíli, kdy se chce Kibum zeptat, co se stalo, chlapcovy oči se zalesknou a zalijí se slzami. Kibum po něm hodí mírně zděšený pohled. On… brečí? Žeby řekl něco špatně? Možná to s tím, že tady ten jeho přítel není…? Nebo co? Pustí chlapci ruku a chytne jej za ramena. Skloní se k němu a konejšivě se na něj koukne.
"Hej, neplakej, já to tak nemyslel, třeba neodešel. No tak, nebreč, najdeme ho, ano?" mluví na něj jako maminka na dítě, které ztratilo svou hračku. Připadá si jako idiot, nechápe, proč tohle dělá. Chová se, jakoby mu na tom škvrněti záleželo a to ho chce jenom do postele. Ale když takhle brečí. Kruci, a kouká se na ně moc lidí.
"No tak, neplakej. I kdyby tady nebyl, tak-…"
"Je." Vydechne chlapec a stočí svůj pohled, který doteď upíral někam stranou, na Kibuma.
"Hnn?" udělá Kibum nechápavě. Co?
"Je tady." Hlesne hnědovlásek a další slzy se spustí z jeho krásných oček.
"Vážně?" zeptá se překvapeně Kibum. Tak proč teda pláče?
"Je… tamhle." Zašeptá a z hrdla se mu vydere tichý vzlyk. Kibum se koukne, kam mu chlapec ukazuje a hned pochopí, proč tahle reakce. Kousek od nich stojí dvojice. V klukovi okamžitě pozná Yesunga, zná ho již dlouho, jejich matky spolu často chodí do města na odpolední čaj… ale to je jedno. Teď ho nezajímají jejich matky, ale Yesung. Nebo přesněji to, co Yesung dělá. Očividně si ani jen nevšiml, že tady má "přítele", vypadá to totiž, že má plno práce se strkáním jazyku co nejhlouběji do krku hraběnce Hyori, slečně, která po něm jde již hodně dlouho. Nedokáže zabránit vítěznému úsměvu, který se rozlije na jeho rtech. Zná Yesunga moc dobře a je mu jasné, že chlapce jenom využil a víc se o něj starat nebude. Takže si ho může nechat. Perfektní. O něco hlasitější vzlyk jej přijme vrátit se do reality. Skryje škleb a podívá se na vzlykající koťátko, které pořád pevně drží za ramena.
"Asi bys chtěl jít pryč, že ano?" zeptá se jej tak něžně, jak jen dokáže. Nečeká na odpověď, obtočí paži kolem jeho ramen a táhne ho pryč. Přemýšlí, kam by ho mohl vzít a nakonec se rozhodne, že ho vezme k sobě. Bydlí jen kousek, kočárem to bude trvat jenom chvilinku. Otevře dvířka a strčí chlapce dovnitř, řekne kočímu, ať jej odveze před sídlo a pak ať se vrátí zpět, aby mohl odvézt i jeho matku, a když se kočí ukloní, taky si vleze do kočáru. Sedne si naproti chlapci, který nepřítomně hledí před sebe a pořád tiše pláče. Kibum se na něj hodnou chvíli jen němě dívá, možná by i něco řekl, ale nějak absolutně netuší, co by to mělo být. Nakonec to za něj vyřeší mladíček.
"Jsem hloupý…" zašeptá tak, že jej Kibum málem přeslechne.
"Jsem tak hloupý." Vzlykne o něco hlasitěji, teď už si je Kibum jeho slovy jistý.
"Proč to říkáš?" zeptá se zcela zbytečně, vždyť přeci odpověď zná.
"Říkala mi, abych mu nevěřil. Říkala, že to nemyslí vážně…" mumlá zlomeně pro sebe, jakoby u něj Kibum ani nebyl. Kibuma ani nenapadne zeptat se, o kom mluví. Vůbec jej to nezajímá.
"Říkal, že mě miluje…" knikne a Kibum se uchechtne. Měl by být k němu milý, ale tohle vážně nejde.
"To říká pořád, dokud tě nedostane do postele a pak tě vymění. Věř mi, nejsi jediný, komu tohle udělal." Chlapec k němu vzhlédne, vypadá to, že konečně procitl.
"Znám ho, ano." Zodpoví nevyřčenou otázku. A jsem stejný jako on, dodá pro sebe v duchu. Chlapec nic neříká, jen se na něj tiše dívá uslzenýma očima. Kibum se k němu nakloní, je tak blízko, že se málem dotýká jeho tváře.
"Bolí to, že?" zeptá se s mírným úsměvem. Chlapec se zalkne vzlykem a do jeho očí se nahrnou další slzy. Kočár se zastaví a o pár vteřinek později se již dveře kočáru otevřou. Kibum vezme Chlapce za ruku a vytáhne jej z kočáru ven.
"Kde- kde to jsme?" zeptá se ustrašeně chlapec, doteď si jaksi neuvědomil, že jej Kibum někam vede. A Teď stojí uprostřed nějakého dvorku před sídlem, které zajisté patří hodně bohaté rodině.
"U mě." Řekne jen Kibum a pak jej vede ke dveřím.
"Ale…" chce něco namítnout, ale Kibum jej nenechá.
"Jen pojď, neboj se." Usměje se na něj opět tím svým neodolatelným úsměvem.
***
"Napij se, bude ti líp." Usměje se na něj, když kluk sedí v jeho pokoji a on mu podává sklenici vína. Vlastně je mu jedno, jak chlapci bude, chce jej jenom opít, aby byl svolnější. Vlastně se diví, jak jednoduché bylo dostat ho k sobě. Snad za to může šok, co si prožil, když viděl Yesunga, jak se líbá s Hyori? Kdo ví, hlavně, že je tady. Chlapec jej poslechne, přiloží skleničku ke rtům a hltavě se napije. Vzápětí se hlasitě rozkašle. Ten alkohol je na něj moc silný. Zvláště, když nic podobného nikdy nepil. Jeho rodina si něco takového, jako je víno, dovolit nemůže. Natáhne ruku se sklenkou ke Kibumovi s úmyslem mu ji vrátit, jenže Kibum jej zastaví.
"Věř mi, vypij to." Přistrčí sklenici zpátky k němu. A kluk jej nakonec poslechne. S obtížemi vypije celý obsah skleničky a jeho tělem se rozlije příjemné horko. Kibum mu vezme prázdnou skleničku a okamžitě ji nahradí druhou. Pobídne chlapce, aby vypil i tohle. A on jej opět poslechne.
"Yesungie…" vzlykne, když dopije i druhou skleničku. Nechce se mu věřit, že to, co viděl, je pravda. Vždyť… Yesung mu říkal, že je pro něj vším a že s ním chce zůstat napořád a že… že… Jeho oči se zalijí dalšími slzami, ani nepostřehne, že mu Kibum podstrčil další sklenku vína.
Kibum patřičně využívá chlapcova zoufalství a nenápadně jej opíjí. Nechá jej vypít asi tři sklenky vína, přičemž se dělá, že poslouchá jeho zoufalé nářky.
"Zapomeň na něj, je to idiot. Ani jen netuší, jak skvělého chlapce zahodil." Usměje se na něj Kibum a chlapec opět vzlykne.
"Hloupého chlapce." Řekne.
"Krásného chlapce." Ucítí Kibumovu dlaň na své tváři. Cukne sebou.
"Co děláte?" vyjekne. Kibum se podiví, jak na něj chlapec mluví, ale nakonec se ještě víc usměje.
"Nemusíš mi vykat. Jsem Kibum." Představí se mu, aniž by stáhnul svou dlaň z jeho tváře.
"Jak se jmenuješ?" zeptá se vzápětí.
"Já-já… Ryeowook, ale… ale…" Koktá mírně vystrašeně. Najednou mu je nějak moc teplo a cítí se podivně malátně. Víno, které vypil, na něj zapůsobilo. A Kibum to ví. V očích se mu odrazí vítězství a jeho dlaň sklouzne z tváře na Ryeowookův krk, aby si mohl jeho tvář přitáhnout k sobě. Ryeowook vytřeští oči, dech se mu zadrhne a jeho tělo ztuhne, když se Kibumovy rty přisají na ty jeho v hladovém polibku.
 


Komentáře

1 Rina | Web | 18. dubna 2012 v 12:14 | Reagovat

Wáááh! Ani nevíš, jak jsem si přála, aby byl dneska další díl Kejklíře! :D
Yesungu, ty, ty pabo jeden! Sice tě miluju, ale teď bych tě s největší radostí nakopala do pr... ty víš kam! Chudáček Wookie :( Takhle ho využít! :(
A teďka do toho ještě Kibum... Bume, jestli i ty mu ublížíš, tak si mě taky nepřej!
Eh, promiň, končím s výlevama :D
Doufám, že další díl, bude co nejdřív, páč se těším jak malý děcko na Vánoce :D Jsem zvědavá, jak se to vyvrbí dál :D
Nevím jak ostatní, ale kdyby byl i další díl o KiWook, nezlobila bych se :D

PS: Pokusím se nebýt tichá čtenářka :D

2 Katy-chan | Web | 18. dubna 2012 v 13:03 | Reagovat

Nebudu psát, co bych si přála v dalším dílem, at už budeš pokračovat jakýmkoliv párem, tak to na to těším... tahle povídka je prostě dokonalá!!! asi jako všechny tvoje povídky!!!
Těším se na další díl, na to čím budeš pokračovat a jak se nám to celkově vyvine... ;)

3 Terry | Web | 18. dubna 2012 v 15:46 | Reagovat

Chudáček Wookie! :( Napřed mu ublíží Yesung a teď se to chystá udělat i Kibum... No, budu doufat, že z něj nebude hovado a že bude při nejmenším něžný :D Co se dalšího dílu týče, je mi opravdu jedno, co v něm bude, hlavně ať je to co nejdříve :D :D

4 Jiki G | 18. dubna 2012 v 15:59 | Reagovat

Aaaa jak dokonalé....zbožnuju tuhle povídku a jeste víc ted když se přidal další pár xDD i když už mi trochu chybí Chullie x( :DDD ale to nevadí....mě by strasne zajmalo jak bude pokracovat Kiwook takže ja bych se taky nezlobyla kdyby byl další díl o nich xDD ale jsem si jistá že at bude další díl o komkoliv nebo čemkoliv bude užasnej a bude se mi líbít xDD

5 Mizuki | 18. dubna 2012 v 16:17 | Reagovat

Whíííík! Sungie! To se nedělá! Takhle ubližovat Wookiemu >.< A další díl? Nejlépe to slovíčko začínající na Y a končící na I... A pár??? Uh.... ZhouChul? xD

6 Kyu | E-mail | Web | 18. dubna 2012 v 16:26 | Reagovat

Jejda chudáček :( YESUNGU! Jak si to mohl Wookiemu udělat?! Tss fakt..seš zlej! :D He? těším se na další :)

Co se týče tvé otázky, chci KyuMin!! ^^

7 Kami | E-mail | Web | 18. dubna 2012 v 16:36 | Reagovat

To bylo naprosto naprosto naprosto skvělý!! Už se nemůžu dočkat pokračování...a v příštím díle...co takhle ještě zůstat u těhlech dvou nebo přejít na KyuMin? Hrozně se těšim na tu jejich sázku, i když tohle teda taky vypadá zajímavě... :D

8 Hatachi | 18. dubna 2012 v 17:41 | Reagovat

To bylo krásné,ůžasné. Sungie je pako...takhle se vzdát toho nejůžasnějšího stvořeníčka jakým je Wookie. Taky doufam že na něj bude Kibum hodný,obzvláště ted´ co mu Sungie zlomil srdíčko. Já bych moc ráda zůstala u tohohle páru. Chtěla bych si s nima užít jejich yaoi chvilku... Tak se moc těšim na další díl...

9 Luczaida | Web | 18. dubna 2012 v 17:49 | Reagovat

Tak to jooo :D Chudáček wookie - Kibum skóruje :D

10 Park Haney Mi ♥ | Web | 18. dubna 2012 v 21:19 | Reagovat

jááááj!!! že ty to vždycky tak .. ukončíš ! božé, i lův it! :D to jsi mě tedy opravdu potěšila, takový krásný díleček hned druhý den, no tedy! co více si přát... no, je to zvláštní, ale je mi wookieho líto, tedy pokud se nestane zázrak a Kibum ho nezačne milovat, ho opět někdo využije a pak ho nechá, bué, to je velmi smutné :'( ale zase se na tu scénku těším! a to opravdu hodně!!!

11 Kaoru (Yumi) | 18. dubna 2012 v 21:29 | Reagovat

No SUNGU!! Ty hovado! Jak jsi jen mohl! Sungu ublížíš Wookiemu a jsi mrtvej!! Ty ty...Bume zkus to!..A letíš oknem! Buď ne něj jemný!..prosím! No tenhle dílek byl vážně ŇUŇU!:) No co se týče toho co bude dál..Asi bych byla pro KyuMin:) Ale nevadilo by mi pokráčko KiWook:))) tĚŠÍM SE NA DALŠÍ DÍLEK!!:)

12 Girl with devil smile | Web | 18. dubna 2012 v 23:03 | Reagovat

Co sa tyka buduceho dielu, ja mam sakramensky velku chut na KyuMin ^ ^ *nevinny, prosiaci pohlad xD* Ale vlastne nie som ani proti paru KiWook, takze cokolvek nam predhodis, slintat tu budem tak ci tak. :D Ale nad Kyuhyunom maximalne :D <3
Uch, preco mi toto robis? Ty sa ma chces zbavit! xD Moj drahy Sungie je zase pekny sviniar. :D Why?? Toto si s nim osobne vybavim. Bude mat tyzden BEZ. :DD Ved Wookie je taky pomilovania hodny a on tam ocucava osobu zenskeho pohlavia!! >"< To kde sme?!  :D

13 syrinox | 19. dubna 2012 v 22:29 | Reagovat

Tssseeeee Lulinoooooo "bere obrovské kladivo" to se dělá? Ukončit to právě ve chvíli, kdy sem začínala slintat... Lulooooooo... Doufám, že další díl bude oc nejdřív :D

14 Saia | 24. dubna 2012 v 18:33 | Reagovat

To má akože čo byť?? Sungu...Ty si hovado!! Vymeniť Wookieho za ženskú...?? Ti prehrablo či čo???

15 Kayleigh McCamyo | Web | 1. května 2012 v 20:31 | Reagovat

A já doufala v žárlivou scénu a usmiřovací grupáč... zklamala jsi mě.

16 Lucia | 24. ledna 2013 v 21:01 | Reagovat

Kibume, ty zmetku :-P takhle využít (zneužít) situace ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~