Kejklíř - 7. díl

17. dubna 2012 v 11:00 | Luli(na) |  Kejklíř | přerušeno
Tak je tady další díl kejklíře, děti. Je opět kratší, ale snad mi to odpustíte. Jinak se dnešný díl věnuje pouze Kibumovi a... tomu stvoření, které si vyhlídnul. Máte možnost hádat, kdože to je. Ale dle popisu a toho ňuní obrázku na novém coveru myslím, že by vám to mohlo dojít. Muhahaha, bude to ještě zajímavé. Myslím, že i další díl se bude věnovat tomuhle páru a pak se vrátím k sázce a nakonec i k našemu princátku :D Těšíte se?Kibum se již po několikáté rozhlédne kolem a tiše zakleje, když nikde nevidí svou dnešní oběť. Na chvíli má dokonce pocit, že snad jen blouznil a ten andílek, co se mu ztratil z dohledu, byl pouhá halucinace. Vzápětí záporně pokroutí hlavou. Vždyť vypil jen tři sklenice vína. Nemůže být tedy opilý natolik, aby se před ním objevovaly nadpozemsky krásné výplody fantazie. A možná taky jo, pomyslí si, když jej ani po několika minutách nikde nenajde. Vždyť prošel téměř celý sál, tak kam se to rozkošné stvoření podělo? Pohledem prolítne celou místnost, všimne si Kyuhyuna, který se taky rozhlíží a zřejmě hledá tu svou dnešní vyvolenou slečnu. Postřehne i Heechula, jak usrkává z vína kdesi v rohu místnosti tak, že jej téměř není vidět, přičemž se obezřetně rozhlíží, zda se k němu nehrne nějaká načančaná princezna ochotna vymrkat si oči, jen aby ji požádal o ruku. Což se samozřejmě nikdy nestane. Kibum se ušklíbne a raději se začne věnovat svému nejbližšímu okolí. Musí toho chlapce najít. Ach, ano. Skutečně jde o chlapce. Jak ironické, on, který nikdy nechtěl nic, co by nemělo prsa, se teď žene za klukem, o kterém ani neví, zda je skutečný. Věděl, že se nemá přítelíčkovat s těma dvěma. Věděl, že chytne tu jejich nemoc, jejíž příznaky se jeví v podobě slintání nad každým klukem, co přejde kolem. Věděl, že pokud bude zamyšleně pobíhat kolem a nevšímat si okolí, skončí rozplácnutý na podlaze jak dlouhý tak i široký. Vlastně ne, tohle teda nevěděl. Ale už ví, usoudí, když se zvedá ze země, přičemž přemýšlí, jak se tam vlastně ocitnul.
"O-omlouvám se!"
Aha, takže takhle.
Kibum zkontroluje, zda má všechny končetiny na místě a ne někde, kde být neměly a pak se koukne na osobu, již patří ten sladký hlásek. A dech se mu na pár vteřin zadrhne, když zpozoruje kluka, který se nemotorně hrabe ze země, na kterou tím nárazem spadl pravděpodobně též. Tak přeci je skutečný! Kouká na chlapce, div mu oči nevylítnou z důlků a jeho rty se zkroutí v úsměvu. Sehne se a se zářivým úsměvem k němu natáhne ruku. Chlapec zamrká, sklopí řasy a nabízenou ruku přijme. Kibum mu pomůže na nohy, pořád se usmívá jako pitomeček. Drží chlapcovu ruku déle, než se patří a chlapec je si toho vědom, po chvilce ucukne, opět se ukloní a s další omluvou na rtech začne poplašeně couvat, přičemž zády vrazí do jedné ze služebných, ta vyjekne, a kdyby nebyly sklenky na jejím podnosu prázdné, asi by si obstaral příjemné vinní aroma. Kibum se zasměje, neunikne mu, jak ztraceně tady ten kluk vypadá a nepochybuje o tom, že tady nemá co dělat. Už jen to jeho oblečení, tak nevýrazné a obyčejné naproti těm drahým a bohatě zdobeným kostýmům a šatám. Ne, rozhodně tady nemá co dělat. O to víc jej ale zajímá. Přistoupí k němu ve chvíli, kdy chce chlapec zase nepozorovaně zmizet, aby nebyl tak moc na očích, a pevně jej chytne za loket.
"Kampak?" zeptá se mile a chlapec se na něj vyděšeně koukne.
"Já-já…" zakoktá se, neví kam s očima, nervózně si kouše spodní ret.
"Ty nejsi host." Neptá se jej, jen říká nahlas to, co už ví. Je si jistý, že slyší, jak chlapec nahlas polkne a mírně se přikrčí. Kibum se na něj vřele usměje, vždyť ho přeci nechce vyděsit, že? Než stačí chlapec něco říct, zatáhne jej Kibum stranou, aby se na ně neupíralo zbytečně moc zvědavých pohledů, opře jej o zeď a stoupne si před něj tak, že jej kryje svým tělem.
"Řekni, co tady děláš?" zvědavě se na chlapce koukne. Vážně by jej zajímalo, jak se tady dostal a co tady vlastně chce. Vypadá jako obyčejný vesničan. Nepůsobí šlechtickým dojmem. Spíš jako sedlák. Kdyby jej tady chytil někdo z dvorní stráže, nebo ještě horší, kdyby ho uviděl Heechul… Je si jistý, že by skončil stejně jako všichni ostatní. A vlastně… vždyť on je stejný jako Heechul. A má v plánu udělat to samé, co by udělal i Heechul.
"Já-…" Chlapec sklopí pohled a Kibum má neblahý dojem, že se snad ten kluk hodlá rozbrečet. Spodní ret se mu mírně rozechvěje, vypadá jak malé dítě, pomyslí si Kibum a jeho rty se na chvilku zkroutí v zlověstném úšklebku. Takový neviňoučký. Vždyť tenhle určitě ani jen neví, jak se líbá. Kolik mu může být? Patnáct? Možná míň? Na chvíli se zarazí, to je vážně tak nechutně zvrácený? Ale ten chlapec se mu líbí. Až moc. Ale teď musí rychle něco udělat, než se mu tady rozpláče. Rychle nahodí zpět masku milého kluka, který rozhodně nemá žádné postranní úmysly a usměje se.
"Pořád takhle rozkošně koktáš?" zeptá se, přičemž se mírně skloní tak, aby byla jeho tvář ve stejné výšce, jako tvář onoho rozkošně vyděšeného kloučka.
"Já-…" chlapec se opět zasekne a neví jak dál. Vypadá tak ztraceně. Jako koťátko. Jen podrbat za ouškem a taky pod krkem a přitulit se a… é… Kibume, vzpamatuj se! Okřikne se v duchu. Žeby nakonec vážně byly tři skleničky moc? Blbost, to není tím. To bude tím klukem. Je až moc roztomilý. Roztomilejší než všechny holky, které kdy svedl. Pokud doteď byť jen vteřinku pochyboval, teď má jasno. Tohohle chlapce chce. A taky ho bude mít. Je ještě vymyslet, jak tohle kvítko, kterého slovní zásoba se točí kolem jednoho zájmena, dostat.
"A řekneš mi alespoň, jak se jmenuješ? Nebo snad opravdu neumíš mluvit? Co?" čelist už jej začíná bolet, jak se na něj pořád sladce usmívá. Natáhne k chlapci ruku a prstem zvedne jeho bradu tak, že jej přinutí podívat se mu do očí. Mladík na něj upře pořád vyděšený pohled, který doteď skrýval pod hustými řasami a nervózně si skousne spodní ret. Očima zatěká do stran, Kibuma napadne, že zvažuje, jak nejrychleji by mu mohl utéct a tak raději nepatrně zesílí stisk kolem jeho lokte, který pořád nepustil.
"To vypadám vážně tak děsivě? No tak. Mě se bát nemusíš." Prozatím. Dodá v duchu, ale navenek se tváří pořád stejně přátelsky, v obličeji výraz naprostého andílka.
"Pojď, půjdeme venku a tam mi povíš, cos tady chtěl, dobře?" usměje se a odtáhne jej od zdi, přičemž se otočí k odchodu. Avšak chlapec se mu vzepře a pokusí se mu vysmeknout.
"Ne!" vyjekne víc nahlas, než měl v plánu a několik lidí se k nim otočí. Kibum se rozhlédne, pak se koukne na chlapce, který pět klopí pohled k zemi. Zatlačí jej zpět ke zdi a chytne jej za ramena.
"Tak mi řekni, co tady děláš. Nebo tě dovedu k strážím." Rozhodne se zavyhrožovat a doufá, že to pomůže. A taky že jo. Kluk po něm vrhne zděšený pohled a naprázdno otevře ústa. Pak je opět zavře a tiše si povzdechne.
"Já-…" Kibum začíná vážně pochybovat o jeho schopnosti používat slova při spájení do vět, avšak pak chlapec konečně promluví.
"Já tady hledám… hledám svého…" Na chvíli se zasekne, tvář stočí někam stranou a pak bojácně a téměř neslyšně zašeptá: " …přítele."
 


Komentáře

1 Luczaida | Web | 17. dubna 2012 v 11:58 | Reagovat

wtf? přítele jo? Tak to jsem teda zvědavá! :-D

2 ..::Girl with devil smile::.. | Web | 17. dubna 2012 v 12:31 | Reagovat

ňááh...takého zlatého, rozkošného a hanblivého ..by som zbalila do vreca a uniesla domov :D :D
"nemoc, jejíž příznaky se jeví v podobě slintání nad každým klukem" ? ale kdeže.. to nie je žiadna nemoc ..To je niečo, čo mi yaoistky milujeme najviac na svete..takže hohohó.. len do toho chlapci! :D :D
Teším sa pokračovanie ^ ^

3 Kaoru | 17. dubna 2012 v 12:32 | Reagovat

Úžasné!:) Ikdyž se těším na KyuMin!!:) Lulí  juuj přítele??..To je Sungie ne?:)

4 Katy-chan | Web | 17. dubna 2012 v 13:49 | Reagovat

Rozkošná kapitola! Wookie je prostě ňuní každým coulem!!! Těším se na pokračování!!!

5 Kami | E-mail | Web | 17. dubna 2012 v 13:51 | Reagovat

MUHEheHEHE...takže, nejdřív, ten nový cover je dokonalý, i když to byl celkem šok, tolik barev najednou... :D Dílek byl skvělej, jako vždy mě neuvěřitelně pobavil *ještě teď se tlemí* Už se těším na pokračování!!

6 Kyu | E-mail | Web | 17. dubna 2012 v 14:22 | Reagovat

He? :D No tohle :D Jsem zvědavá, koho teda Wookie hledá :D Tý jo..Kibume, ty se nezdáš :D Moc se těším na další :) *prosí, aby už byl nějaký KyuMin* :D

7 natt | 17. dubna 2012 v 14:37 | Reagovat

celý čas sa škerím jak blázon :D som zvedava ako Kibum zareaguje a na to čo vyvedie náš kejkíř

8 Terry | Web | 17. dubna 2012 v 15:36 | Reagovat

Hehe, tak to vypadá, že ti dva už nakazili i Kibuma :D Wookie musel být opravdu vyděšený, ale tys to napsala tak sladce, že se ještě teď usmívám jak idio :D Jsem opravdu zvědavá, jak to bude dál, a taky, kdopak je Wookieho přítel X)

9 Jolly the Sad | Web | 17. dubna 2012 v 17:46 | Reagovat

přítele? :D jo táááááák :D muhaha :D ty končetiny na místech kde být neměly.. ta věta mě dycky dostane xDD

10 Hatachi | 17. dubna 2012 v 18:39 | Reagovat

To bylo tak krásné. Wookie je tak sladký andílek...vůbec se nedivim že Kibuma Chulí a Kyu nakazili. Kibum se nám zamiloval...Wookie je zlatíčko,nechápu jak ho Sungie může podvádět... Těšim se na další díl...

11 Park Haney Mi ♥ | Web | 17. dubna 2012 v 21:26 | Reagovat

Haháá, takže to je wookie! no bože to bude krásná noc *-* Tohle tak miluji, a upřímně, lituji kibuma, takhle najednou mít oblibu v klucích, no tédy! :D a... hrozně se těším na "rozluštění" té záhady s přítelem a... atak dáále!

12 syrinox | 17. dubna 2012 v 22:37 | Reagovat

Aaaa, at uz je další díl, prooosiiimmm, to je ted tak strašně napínavýýý XD Awww

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Děkujeme, že navštěvujete náš blog. V případě jakéhokoli dotazu či připomínky klidně kontaktujte kteroukoli z nás - kontaktní údaje naleznete zde.
|
Pokud si chcete přečíst starší články nebo si vyhledat něco konkrétního, můžete využít archiv článků nebo vyhledávání.
|

Veškeré povídky i grafika jsou autorským dílem, proto prosíme, abyste tuto skutečnost resperkovali a kopírovali pouze se zdrojem.

Využíváme youtube | google | tumblr | instagram | facebook | ask.fmlayout by: purple-line.blog.cz

Výsledek obrázku pro heechul gifVýsledek obrázku pro taemin gifVýsledek obrázku pro daehyun gifVýsledek obrázku pro hongki gif

~icons by iconarchive.com~